جزئیات بیشتر در مورد خبر

تجدید نظر در استخدام نیروهای بازنشسته به صورت حق‌ التدریس

جهت ورود به صفحه استخدامی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار استخدام معلمان حق التدریس اینجا کلیک نمایید


خبر 28 خرداد 97: بکارگیری نیروهای حق التدریس جوان در آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در آموزش و پرورش استان نیروهای جوان تحصیل کرده با رشته مرتبط استخدام شود نه اینکه از نیروهای بازنشسته به صورت حق‌التدریس استفاده شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، اقبال عباسی در شورای آموزش و پرورش استان، با اشاره به بکارگیری نیروهای بازنشسته به صورت حق‌التدریس در آموزش و پرورش اظهار داشت: با امضای بنده مکاتبه‌ای انجام و به وزارتخانه بفرستید که هر کسی این تصمیم را گرفته در آن تجدید نظر کند و باید از توان نیروهای جوان تحصیل کرده با رشته مرتبط نیز استفاده شود.

وی با بیان اینکه نباید به بهانه عدم ایجاد تعهد راحت‌ترین راه انتخاب شود، افزود: بکارگیری نیروی حق التدریس جوان و همچنین بازنشستگان هر دو تخلف است اما اگر قرار است یکی از این دو اصلاح شود بهتر است بکارگیری نیروی جوان باشد.

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: باید بپذیریم که میدان را به جوانان تحویل دهیم و جانشین تربیت کنیم متاسفانه تغییر همواره با مقاومت مواجه است و این مقاومت را باید به صورت منطقی مهار کرد و به کمک بازنشسته‌ها باید آموزش و پرورش را سامان داد.

عباسی خواستار مشارکت بخش خصوصی شد و خاطرنشان کرد: وقتی بخش خصوصی را صاحب اصلی مسئله کنیم رضایتمندی نیز به مرور زمان بیشتر می‌شود. بخش خصوصی را هم برای ارائه خدمات به فرهنگیان و خانواده آن‌ها و هم سایر اقشار مشارکت دهید و درآمد وصول کنید چرا که با پول دولت مشکلات قابل حل نیست.

استاندار چهارمحال و بختیاری به برگزاری المپیاد ورزشی دانش آموزان به میزبانی استان اشاره کرد و گفت: مسائل امنیتی نیز باید کنار مسائل خدماتی و پشتیبانی دیده شود و اقدامات حتما با هماهنگی اولیه انجام شود ضمن اینکه بحث تدارکات و پشتیبانی نیز باید در خود استان تامین شود.

عباسی استان را دارای دو پتانسیل مهم تفریح و توریست و ورزش به دلیل ارتفاع و هوای خوب و امکانات موجود دانست و بیان کرد: متاسفانه در حوزه گردشگری بسیار ضعیف عمل شده است اما باید گفت که در این دو موضوع برای استان جای کار بسیاری وجود دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...