آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام وزارت بهداشت (استخدام جدید 7 هزار نفر)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۳۲۶۵۶ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۳ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

استخدام وزارت بهداشت

نکات مطالعاتی صفحه: در این صفحه علاوه بر آگهی آزمون استخدام وزارت بهداشت، سایر اخبار مربوط به استخدام وزارت بهداشت در باکس نارنجی انتهای صفحه لیست شده است.
جهت مشاهده لیست رشته ها و دانلود دفترچه راهنمای آزمون به انتهای صفحه (بخش پایانی آگهی) مراجعه نمایید.

اطلاعیه های آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی
* اطلاعیه شماره 6: تعویق زمان برگزاری آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی
زمان برگزاري آزمون استخدامي قراردادي دانشگاههاي علوم پزشكی و خدمات بهداشتی – درماني در روز 24 مهر ماه در دو نوبت صبح و عصر» اعلام ميشود.
* اطلاعیه شماره 5: تغییر مواد آزمون رشته پرتو درمانی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی
براساس درخواسـت های داوطلبـان آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی و طبـق بررسی های انجام گرفتـه مـواد امتحـانی رشـته شـغلی كارشـناس پرتو درمـانی (راديـوتراپی)  تغيير می يابد.
جهت مشاهده منابع آزمون اینجا کلیک نمایید
* اطلاعیه شماره 4: اصلاحیه رشته های آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی
در متن آگهی و مشاغل مورد نیاز بعد از عبارت بیولوژی وکنترل ناقلین بیماریها در پرانتز عبارت ” یا حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین ” اضافه می گردد.
* اطلاعیه شماره 3: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ با توجه به درخواست مكرر داوطلبان، مهلت جديدی جهت ثبت نام، تصحيح يا ويرايش اطلاعات و مدارک از تاريخ 99/05/25 لغايت 99/05/27 در نظر گرفته شده است. شايان ذكر است داوطلبان گرامي دفترچه راهنما را به دقت مطالعه كرده و بعد اقدام به ثبت نام كنند. از مراجعه حضوری و تلفنی خودداری نماييد. در صورت داشتن مشكل در فرآيند ثبت نام از طريق فرم تماس با ما اقدام نماييد. (دانلود فایل اطلاعیه)


خبر 26 شهریور 99: دو هزار نیروی جدید در اورژانس کشور استخدام می شوند (منبع: پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهدشت)

وزیر بهداشت با اشاره به حضور زنان در اورژانس کشور و فوریت های پزشکی، گفت: از مهر امسال ۳۰ درصد ظرفیت پذیرش دانشجویان فوریت ‌های پزشکی از میان بانوان خواهد بود.  قرار است ۲۰۰۰ نیروی جدید را به زودی در اورژانس کشور استخدام کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 شهریور 99: درخواست تغییر وضعیت نیروهای 89 روزه پرستاری (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس سازمان نطام پرستاری با تاکید بر خلاف بودن جذب نیروی پرستاری ۸۹ روزه، گفت: در بحران کرونا برخی دانشگاه ها به اشتباه اقدام به جذب نیروی ۸۹ روزه پرستاری کردند که این قراردادها باید ابتدا تبدیل به قرارداد یکساله شود تا مورد قبول قرار گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 شهریور 99: پرستاران 89 روزه امیدوار به استخدام باشند (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون وزیر بهداشت گفت: پرستارانی که هفت ماه گذشته و ایام شیوع ویروس کرونا دعوت به همکاری شده و قرارداد ۸۹ روزه امضا کردند، دارای امتیازی هستند که برای استخدام امیدوار باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 شهریور 99: عدم اعمال امتياز براي نيروهاي بومي در هشتمين آزمون استخدامي مشترك فراگير (منبع: سایت سازمان اداری و استخدامی کشور)

معاون سرمايه انساني سازمان اداري و استخدامي كشور در مورد اعمال امتياز براي نيروهاي بومي در اين آزمون، تصريح كرد: اعمال ضرايب بومي از سوي هيئت عمومي ديوان عدالت اداري با دادنامه‌هاي شماره ۱۲۶۵ مورخ ۱۵‏‏‏‏/۱۲‏‏‏‏/۱۳۹۶، و … ابطال شده است. بنابراين پس از ابلاغ آراي مذكور و به استناد آن‌ها، اعمال امتياز براي نيروهاي بومي در آزمون‌هاي استخدامي صورت نمي­پذيرد و انتخاب افراد صرفاً در چهارچوب سهميه‌هاي استخدامي مشخص‌شده در متن دفترچه راهنماي ثبت نام اين آزمون و بر اساس نمرات مكتسبه در آزمون كتبي و مصاحبه‌هاي استخدامي مربوطه انجام مي‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 شهریور 99: صدور مجوز 7 هزار استخدام جدید در وزارت بهداشت (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت از اخذ مجوز ۷ هزار استخدام جدید خبر داد. تقوی نژاد افزود: استخدام سه هزار نفر از افرادی که در آزمون سال گذشته شرکت کرده بودند و نمرات آنها بعد از افراد پذیرفته شده بود، در دستور کار قرار گرفته و لیست این افراد استخراج و برای بکارگیری برای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ارسال شده است. مجوز استخدام ۷ هزار نفر دیگر نیز صادر شده که در خصوص نحوه توزیع آن در دانشگاه ها و اعلام جزییات آن، اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 11 شهریور 99: خبر استخدام پیمانی و قراردادی در وزارت بهداشت (منبع: خبرگزاری میزان)

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  به مکاتبه با سازمان اداری و استخدامی کشور و ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا برای اخذ مجوزهای لازم در خصوص اعطای امتیازات ویژه در آزمونهای استخدامی به گروه پرستاری و درمانی درگیر در مبارزه با کرونا اشاره کرد.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزیر بهداشت با بیان اینکه مجوزهای استخدامی بر اساس نیازسنجی نیروی انسانی، توسعه بیمارستانها و بخشهای بیمارستانی اخذ و توزیع می شود، گفت: در سال ۱۳۹۸ تعداد ۴۷۱۳ نفر در مشاغل پرستاری و تعداد ۸۵۸ نفر ماما برای بکارگیری در بیمارستان های جدید و توسعه یافته و اتاق های زایمان (LDR) به صورت پیمانی استخدام شدند.
وی افزود: مجوز استخدام سه هزار نفر به صورت پیمانی نیز از سازمان اداری و استخدامی کشور دریافت شده است که ۲۵۰۰ نفر این مجوز به گروه پرستاری و ۵۰۰ نفر سایر مشاغل اختصاص داشته و در حال رایزنی برای تامین اعتبار با سازمان برنامه و بودجه کشور هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 شهریور 99: اطلاعیه تعویق زمان برگزاری آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سنجش آموزش پزشکی)

در خصوص برگزاري آزمون استخدامي قراردادي دانشگاههاي علوم پزشكي و خدمات بهداشتي- درماني، به استحضار داوطلبان عزيز ميرساند با توجه به تعداد زياد ثبت نام كنندگان و تعدد رشته هاي شغلي و ضرورت رعايت دستورالعملهاي بهداشتي ستاد ملي مبارزه با كرونا براي برگزاري آزمون، و از طرفي در برخي از شهرستانهاي با جمعيت كمتر، تعداد داوطلبين بيش از انتظار بوده و با توجه به شرايط اپيدمي كرونا در كشور، ضروري است براي اين شهرستانها، حوزه امتحاني تعيين شود و در نتيجه «امكان ويرايش براي تغيير حوزه امتحاني» براي داوطلبان فراهم شود.
از اين رو با موافقت اداره كل منابع انساني وزارت متبوع، زمان برگزاري آزمون استخدامي قراردادي دانشگاههاي علوم پزشكي و خدمات بهداشتي- درماني در «روز 24 مهر ماه در دو نوبت صبح و عصر» اعلام ميشود و همچنين به منظور افزايش حوزههاي جديد و ويرايش « حوزه امتحاني»، تاريخ ويرايش جديد متعاقباً اعلام خواهد شد. تأكيد ميشود اين ويرايش براي «تغيير حوزه محل آزمون» بوده و شامل تغيير رشته- محل شغلي داوطلبان و ثبت نام جديد نخواهد شد.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 6 شهریور 99: اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ درباره‌ تاریخ‌ ثبت‌ نام‌ و شرکت در‌ هشتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاههای اجرایی کشور (منبع: سایت سازمان سنجش)

به ‌اطلاع‌ همه متقاضيان‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در هشتمين امتحان مشترک فراگير دستگاههاي اجرايي کشور سال 1399 مي‌رساند كه ثبت‌نام این آزمون در هفته سوم شهریور ماه سال 1399 منحصراً از طريق پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان صورت مي‌پذيرد؛ لذا متقاضیان مي‌توانند در مهلت مقرر براي شركت در آزمون مذکور ثبت‌نام نمايند.
دفترچه راهنمای ثبت‌نام در هشتمين امتحان مشترک فراگير دستگاههاي اجرايي کشور سال 1399 همزمان با شروع ثبت‌نام از طريق درگاه اطلاع رساني اين سازمان قابل دسترس خواهد بود.

خبر 31 مرداد 99:  انتشار دفترچه آزمون استخدام فراگیر هشتم بعد از برگزاری کنکور (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور: دفترچه راهنمای هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی کشور بعد از برگزاری کنکور منتشر خواهد شد؛ در این آزمون بنا داریم حدود 45 هزار نیروی جدید را برای دستگاه های مختلف استخدام کنیم که 32 هزار نفر در وزارت آموزش و پرورش، هفت هزارنفر در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مابقی در دستگاهی اجرایی جذب خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 مرداد 99: ابلاغ سهمیه جدید استخدام نیرو در وزارت بهداشت طی روزهای آینده (منبع: خبرگزاری ایلنا)

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت: در خرداد ماه ۹۲۰۰ نفر در حوزه بهداشت و درمان، به کار گرفته شدند و سهمیه دیگری اخیرا گرفته شده است و از محل مجوزهای قبلی آبان ماه و یک سهمیه دیگر استخدام نیروهای جدید در آینده نزدیک، ابلاغ می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 مرداد 99: خبر جذب 7 هزار نیروی جدید در آزمون استخدامی وزارت بهداشت (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: دو آزمون غیر از آزمون‌های مذکور در دستور کار داریم؛ اول، بحث به کارگیری سه هزار نفر است که طی روز‌های آینده در این مورد اطلاع رسانی خواهد شد؛ تلاش ما بر این است که آزمون مختصری برگزار شود و یا از میان افرادی که در آزمون آبان‌ماه شرکت کرده‌اند و نمرات بعدی بعد از افراد پذیرفته شده کسب کرده‌اند، ۳ هزار نفر در رشته‌های مختلف به کار گیریم همچنین برای ماه‌های آتی جذب ۷ هزار نفر را به عنوان نیرو‌های مختلفی به ویژه در بخش‌های پرستاری، بهداشتی، فوریت‌ها و نیرو‌های بخش درمان مجوز لازم را از سازمان اداره استخدامی دریافت کردیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور – 25 مرداد 99

با سپاس به درگاه ايزد منان و آرزوي توفيق براي تمامي پويندگان عرصه علم و آگاهي، به اين وسيله به اطلاع داوطلبان ميرساند كه دانشگاهها/دانشكده ها/ موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي در سراسر کشور در نظر دارند براي تامين نيروهاي مورد نياز خود از محل مجوز سازمان اداري و استخدامي كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامهاداري، استخدامي كاركنان غيرهيات علمي ودستورالعمل اجرايي برگزاري آزمون هاي استخدامي مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبي در حيطه هاي عمومي وتخصصي (و حسب موردمصاحبهاستخدامي) به صورت قراردادي با شرايط و ضوابط ذيل جذب نمايند. توصيه ميشود با توجه به روند كلي ثبت نام و اعلام نتيجه ي آزمون به صورت اينترنتي، داوطلبان محترم جهت دريافت كليه اطلاعات فقط به سايت مركز سنجش آموزش پزشكی مراجعه كنند. از اين به بعد در تمام متن اين راهنما، منظور از «سايت»، نشاني اينترنتي اعلام شده است.
مهلت ثبت نام تا 27 مرداد 99 می باشد.

> تعاريف مفاهيم

برخي از اصطلاحات بكار رفته در اين دفترچه به شرح زير است:
1 .موسسه: به دانشگاه ها يا دانشكده هاي علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي اطلاق ميشود كه با توجه به اهداف و برنامه هاي آتي خود نسبت به رفع نيازهاي نيروي انساني مراكز بهداشتي، مراكزدرماني و بيمارستانها و ساير واحدهاي تابعه، اقدام به استخدام مينمايند. (مطابق جدول شماره2)

جهت مشاهده لیست دانشگاه های پذیرنده آزمون (جدول شماره 2) اینجا کلیک نمایید

2 .دستگاه اجرايي: كليه وزارتخانهها، مؤسسات دولتي، مؤسسات يا نهادهاي عمومي غيردولتي، شركتهاي دولتي و كليه دستگاههايي كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر ويا تصريح نام است از قبيل شركت ملي نفت ايران، سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران، بانك مركزي، بانكها و بيمه هاي دولتي، (كليه دستگاههاي موضوع ماده (5) قانون مديريت خدمات كشوري) دستگاه اجرايي ناميده ميشوند.
3 .آيين نامه اداري استخدامي: منظور، آيين نامه اداري استخدامي كاركنان غير هيات علمي مصوب هيات امناء دانشگاه هاي علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني كشور مي باشد كه به استناد ماده يك قانون احكام دائمي توسعه كشور تدوين گرديده است.
4 .داوطلب قراردادي كار معين: به شخصي اطلاق ميشود كه به صورت قانوني در يكي از دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور یا ساير موسسات تابعه وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشكي درقالب قراردادانجام كارمعين (موضوع تبصره 5 ماده 31 آيين نامه اداري استخدامي كاركنان غير هيات علمي دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور) اشتغال داشته باشد.
5 .داوطلب قراردادي پزشك خانواده: فردي كه براساس مفادتبصره 6 ماده 31 آيين نامه و از طريق قرارداد طرح پزشك خانواده در حال انجام وظيفه در مراكزبهداشت تابعه دانشگاه/دانشكده مي باشد.
6 .داوطلب قرارداد مشاغل كارگري: به شخصي اطلاق ميشود كه به صورت قانوني دريكي ازدانشگاههاي علوم پزشكي كشور يا ساير موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در قالب قرارداد مشاغل كارگري (موضوع ماده 32 آيين نامه مذكور) اشتغال داشته باشد.
7 .داوطلب شركتي: به شخصي اطلاق ميشود كه به صورت قانوني از طريق يكي از شركتهاي تامين نيرو طرف قرارداد دانشگاههاي علوم پزشكي كشور يا ساير موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي به صورت خريد خدمت از بخش خصوصي (موضوع تبصره ماده 22 آيين نامه مذكور) اشتغال داشته باشد.
8 .داوطلب ايثارگر: ايثارگران شامل موارد زير هستند:

الف) ایثارگران سهیمه بیست و پنج (25) درصد شامل:

جانبازان
آزادگان
همسر و فرزندان شهدا
همسر و فرزندان جانبازان بيست و پنج درصد بالاتر
همسر و فرزندان آزادگان داراي يك سال و بالاي يك سال اسارت
پدر، مادر، خواهر و برادر شهید

ب) ایثارگران سهیمه پنج (5) درصد شامل:

رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه درجبهه ها
همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها
فرزندان جانبازان زير بيست و پنج درصد
فرزندان آزادگان كمتر از يك سال اسارت

تذكر: مراجع تاييد مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
1- معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
2- معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
3- معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
9 . داوطلب معلول: به افرادی اطلاق می شود که با ارایه معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور مشمول استفاده از 3 درصد سهمیه استخدامی قانون حمایت از حقوق معلولان می باشند.
10. داوطلب آزاد: به شخصی اطلاق می شود که در زمان ثبت نام، مشمول سهمیه ایثارگران و سهمیه معلولین نباشد.

> شرايط عمومی و اختصاصی

1 .شرايط عمومی داوطلبان
1-1 .داشتن تابعيت ايران
1-2 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكی از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوری اسلامي ايران
1-3 .التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
1-4 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانوني براي مردان
1-5 .داشتن سلامت جسماني و رواني وتوانايی براي انجام كاري كه استخدام ميشوند (به تشخيص شورای طب كار يا كميسيون پزشكي موسسه).
1-6 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
1-7 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر
1-8 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههای اجرايی توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح.
1-9 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهاي بازخريد خدمت و همچنين بازنشسته دستگاه های اجرايي باشند.

> تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومی

افرادي كه مجاز به شركت در اين آزمون استخدامی نيستند عبارتند از:
1 -مستخدمين رسمی و پيمانی و افراد بازنشسته و بازخريد خدمت دستگاههاي اجرايي
2 -انفصال شدگان دائم از خدمت در كليه دستگاه هاي اجرايي ويا اخراج شدگان توسط واحدهاي تابعه وزارت بهداشت
3 -افرادي كه به موجب آراء مراجع قضائي و ذيصلاح، از خدمات دولتي منع شده باشند.
4 -افرادي كه تعهد انجام كار به ساير موسسات و يا دستگاه هاي اجرايي دارند.
5 -دارندگان مدارك تحصيلي معادل در رشته تحصيلي آگهي شده.
6 -داوطلباني كه در حال انجام طرح قانوني در رشته هاي اجباري موضوع قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان هستند.
7 -دارندگان مدارك تحصيلي مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در شرايط احراز مندرج در آگهي (ملاك مرتبط بودن يا نبودن مقطع و رشته تحصيلي، طرح طبقه بندي مشاغل مورد عمل دانشگاه مي باشد)
تبصره: در صورتي كه داوطلب در بدو استخدام داراي مقطع تحصيلي بالاتر غير مرتبط با شرايط احراز طرح طبقه بندي مشاغل و مدرك تحصيلي مندرج در آگهي باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضري مبني برعدم درخواست اعمال مدرك تحصيلي مربوطه پس از صدور حكم استخدامي خواهد بود. داوطلبان داراي مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده مي بايست قبل از ثبت نام، از مرتبط يا غير مرتبط بودن مقطع تحصيلي خود با شرايط احراز مندرج در آگهي اطلاع حاصل كرده و سپس نسبت به انتخاب شغل محل خود اقدام نمايند.

> شرايط اختصاصی

الف) شرايط سني داوطلبان:
براي شغل بهياري داشتن حداقل 18 سال سن (متولدين قبل از 1381/05/12) و براي ساير مشاغل داشتن حداقل 20 سال سن و حداكثر 40 سال تمام (متولد شدگان از 1379/05/13 تا 1359/05/13) و داشتن حداكثر 45 سال تمام براي دارندگان مدارك تحصيلي دكتري و بالاتر (متولد شدگان بعد از 1354/05/13)
تبصره: موارد ذيل به شرط ارائه تأييديه هاي معتبر، به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
1 –جانبازان،آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بيست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان يك سال اسارت و بالاتر، از شرط حداكثر سن معاف مي باشند.
2 –ساير مشمولين سهميه 25 درصد و 5 درصد در صورت ثبت نام در آزمون، مكلف به رعايت حداكثر سن هاي اعلام شده در ذيل مي باشند، در غير اين صورت از ادامه فرايند استخدام حذف خواهند شد. – پدر، مادر، همسر، برادر و خواهر شهيد به ميزان پنج سال

داوطلباني كه در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به ميزان حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان داوطلب در اثر مجروحيت در جبهه ها
3 -سابقه خدمت كارمندان تمام وقت دولتي حداكثر به ميزان 5 سال
4 -سنوات شركتي داوطلبان شركتي شاغل كه به صورت غيرمستقيم و از طريق شركتهاي پيمانكاري طرف قرارداد با موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ، به خدمت اشتغال دارند، حداكثر به ميزان 15 سال (طبق سابقه بيمه قابل قبول)
5 -سنوات قراردادي يا شركتي داوطلباني كه در سالهاي گذشته به صورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادكارمعين و پزشك خانواده و قرارداد مشاغل كارگري) در موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و يا شركتهاي پيمانكاري طرف قرارداد با موسسات تابعه به خدمت اشتغال داشته اند وبا موسسه قطع همكاري نموده اند حداكثر به ميزان 5 سال (طبق سابقه بيمه قابل قبول) نكته: در صورتي كه افراد در يكي از حالات شركتي يا قرادادي شاغل بوده و براساس دستورالعمل هاي مربوطه به حالت اشتغال ديگري تبديل وضع شده اند (اشتغال بصورت مستمر)، مي توانند حداكثر از 15 سال ارفاق سن بهرمند گردند.
6 -داوطلباني كه طرح خدمت نيروي انساني موظف (اجباري يا اختياري و يا در قالب تمديد طرح) را به استناد قانون خدمت پزشكان وپيراپزشكان انجام داده اند، به ميزان انجام خدمت فوق.
7 -مدت خدمت سربازي انجام شده.
نكته: مجموع سنوات اضافه شده به سن داوطلبان در هر حال از 15 سال بيشتر نخواهد بود.

> ضوابط و مقررات پذيرش مشمولين قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان

1 -مشمولين تعهدات (ضريب k) و مشمولين قانون خدمت پزشكان وپيراپزشكان رشته هاي اجباري كه در حين انجام خدمت قانوني ميباشند، نمي توانند در اين آزمون شركت نمايند.
تبصره- اينگونه داوطلبان بايد حداكثر تا آخرين روز ثبت نام مدت تعهد و طرح اجباري ايشان به پايان رسيده باشد تا مجاز به ثبت نام و شركت در آزمون باشند. در خصوص داوطلباني كه نسبت به تمديد طرح آنان اقدام شده است، نيازي به ارائه گواهي «پايان طرح» نداشته و گواهي «اشتغال به طرح» براي اينگونه افراد كفايت مينمايد. ً ضمنا مشمولين مذكور ميتوانند با ارائه گواهي مربوطه در آزمون ساير دانشگاههاي علوم پزشكي نيز شركت نمايند.
نكته: داوطلبان متعهد خدمت موسسات تابعه وزارت بهداشت (تعهد خاص، قانون برقراري عدالت آموزشي و…) صرفا مجاز به شركت در آزمون استخدامي همان موسسه يا منطقه مورد تعهد مي باشند. لازم به ذكر است در صورت پذيرش نهايي، تعيين محل خدمت اين داوطلبان در مدت تعهد با توجه به مفاد سند تعهد اخذ شده برعهده موسسه خواهد بود.

> شرايط اختصاصي و ضوابط پذيرش مشاغل مربوط به حيطه فوريتهاي پزشكي

درخصوص مشاغل كارشناس باليني فوريتهاي پزشكي، كاردان باليني فوريتهاي پزشكي، كارشناس ارتباطات و عمليات و كارشناس ترياژ تلفني فوريت هاي پزشكي علاوه بر شرايط فوق الذكر،داشتن سلامت كامل جسماني و رواني با تاييد طب كار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي نيزالزامي مي باشد. در خصوص مشاغل «كارشناس باليني فوريتهاي پزشكي» و «كاردان باليني فوريتهاي پزشكي» علاوه بر شرايط مندرج در بندهاي قبلي، برخورداري از شرايط ذيل نيز الزامي ميباشد:
1 -داراي قد 165 سانتي متر و بالاتر.
2 -داراي شاخص توده بدنيBody Mass Index -BMI كمتر از 30 و بيشتر از 19 .
تبصره: افرادي كه “BMI “آنها بيشتراز 30 باشد ونسبت به موضوع معترض باشند طبق دستورالعمل اجرايي مربوطه براي انجام”تست بيو الكتريك امپدانس” معرفي مي شوند و تصميم گيري نهايي در خصوص آنها براساس نتايج تست مربوطه صورت ميگيرد.
تذكر: اندازه گيري “قد” و “BMI “در زمان بررسي مدارك انجام خواهد گرفت و در صورتي كه داوطلب هر يكازاين شرايطرا احراز ننمايد، از ساير مراحل استخدام از جمله مصاحبه حذف خواهد شد و حق اعتراض نخواهد داشت.
3 -دارا بودن گواهينامه رانندگي با آمبولانس ( ب2 يا پايه دوم) تبصره: داوطلبان داراي گواهينامه (ب1) در صورت قبولي در آزمون، بايستي تعهد محضري مبني بر ارائه اصل گواهينامه (ب2) يا پايه دوم را تا پايان يك سال پس از تاريخ برگزاري آزمون استخدامي ارائه نمايند. بديهي است در صورت عدم ارائه اصل گواهينامه در مدت تعيين شده استخدام فرد كان لم يكن خواهد شد. (لازم به ذكر است افراد زير 24 سال چنانچه فاقد گواهينامه مربوطه باشند، در صورت قبولي در آزمون بايستي تعهد محضري مبني بر اخذ گواهينامه ب 2 تا پايان 24 سالگي ارائه نمايند و در صورت عدم ارائه گواهينامه در زمان مقرر، قبولي آنها كان لم يكن خواهد شد)
4 -داشتن آمادگي جسماني و مهارتهاي بدني براي امدادرساني سريع و صحيح (بدين منظور از داوطلبان واجد شرايط، آزمون آمادگي جسماني به عمل خواهد آمد). نكته: ساير شرايط اختصاصي مشاغل مختلف بنا به ضرورت در جداول رشته هاي شغلي هر موسسه درج گرديده است.

> شرايط اختصاصي و ضوابط پذيرش نگهبان

درخصوص شغل نگهبان علاوه بر شرايط فوق برخورداري از شرايط ذيل نيز الزامي ميباشد:
– موفقيت در آزمون آمادگي جسماني
– داشتن حداقل قد 175 سانتيمتر
– دارا بودن تناسب جسماني:( BMI نسبت وزن به قد) بايد بين 27 و 18,5 باشد
– حداقل 22 و حداکثر 30 سال سن (متولد شدگان 1377/05/13 تا 1369/05/13)
درخصوص مشاغل مامور حراست، كارشناس حراست اسناد و مدارك ، كارشناس حراست فناوري اطلاعات و مسئول گزينش علاوه بر شرايط عمومي واختصاصي تاييديه از مراجع ذيصلاح نيز ملاك عمل خواهد بود.
بخش سوم: مواد آزمون به هر يك از داوطلبان، يك دفترچه سوال عمومي و يك دفترچه سوال اختصاصي داده خواهد شد. كليه دروس آزمون عمومي و اختصاصي به صورت چهارگزين هاي با ضريب يك (1 ) براي سوالات حيطه عمومي و ضريب دو (2 ) براي سوالات حيطه تخصصي طراحي خواهد شد. ضمنا به ازاي هر سه پاسخ غلط، يك پاسخ صحيح حذف خواهد شد.

> مواد آزمون عمومی

1 -فنّاوري اطلاعات (مهارت هاي هفتگانه ICDL )
2 -رياضي و آمار مقدماتي
3 -زبان و ادبيات فارسي
4 -معارف اسلامي
5 -زبان انگليسي عمومي
6 -اطلاعات سياسي و اجتماعي و مباني قانوني
7 -هوش و توانمندي هاي ذهني تبصره- اقليتهاي ديني مصرح در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران(شامل مسيحي، كليمي، زرتشتي و…) از پاسخگويي به سوال هاي معارف اسلامي معاف بوده و نمره مكتسبه اين داوطلبان، براساس مجموع تراز شده ساير سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

> مواد آزمون تخصصی

سوال های حيطه هاي تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارتهاي تخصصي متناسب با رشته هاي شغلي، بر اساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره 1 مشخص شده است.

جهت دانلود مواد امتحانی آزمون (جدول شماره 1) اینجا کلیک نمایید

> امتيازات و سهميه های قانونی

الف) سهميه ايثارگران:
بر اساس هماهنگي هاي بهعمل آمده با بنياد شهيد و امور ايثارگران، جذب ايثارگران از محل سهميه هاي استخدامي از طريق شركت در آزمون استخدامي موسسات، رقابت بين كليه داوطلبان ايثارگر در هريك از سهميه هاي 25 درصد و 5 درصد (در هر يك از مجوزهاي كلي سازمان اداري و استخدامي كشور به دستگاه اجرايي) براساس نمره مكتسبه در آزمون استخدامي موسسات با رعايت ساز و كارهاي ذيل صورت ميپذيرد:
1 -در فرآيند جذب و استخدام مشمولين سهميه 25 درصد ايثارگران، استخدام آنان مطابق ضوابط و مقررات جاري وبا هماهنگي بنياد شهيد و امور ايثارگران صورت مي پذيرد.
2 -با هماهنگي هاي بهعمل آمده با بنياد شهيد و امور ايثارگران، سهميه استخدامي مربوط به مشمولين سهميه 25 درصد ايثارگران در دفترچه آزمون استخدامي موسسات مشخص و از سهميه ساير داوطلبان مجزا گرديده است و داوطلبان ايثارگر تأييد شده مشمول اين سهميه، براي اعمال سهميه مذكور ً صرفا بايد شغل محلهاي مشخص شده در سهميه ايثارگران 25 درصد را انتخاب نمايند.
3 -ايثارگران متقاضي بهرهمندي از سهميه استخدامي حداقل 25 درصد موضوع ماده (21 ) قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران براي ثبت نام و بهره مندي از سهميه مزبور، لازم است ابتدا اطلاعات خود را در سيستم سجايا (سيستم جامع اطلاعات يكپارچه ايثارگران) ثبت نموده و توسط بنياد شهيد و امور ايثارگران تاييد گردد و در صورت عدم تاييد بنياد مذكور مجاز به انتخاب شغل محل هاي مشخص شده براي سهميه ياد شده نميباشند.
4 -مشمولين سهميه 25 درصد ايثارگران، مجاز به بهره مندي از سهميه استخدامي 5 درصد ساير ايثارگران نمي باشند. به عبارت ديگر هر داوطلب ايثارگر ميتواند در صورت مشمول بودن، صرفاً از يكي از سهميه هاي مشخص شده بر اساس ضوابط مربوطه، استفاده نمايد. بنابراين مشمولين سهميه 25 درصد ايثارگران، جهت استفاده از سهميه اختصاصي خود، ً صرفا بايد مشاغل مشخص شده براي آنان را در دفترچه انتخاب نمايند.
5 -جانبازان،آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بيست وپنج درصد وبالاتر و فرزندان آزادگان يك سال اسارت وبالاتر از شرط حداقل معدل و حداكثر سن معاف مي باشند.
6 -كسب حد نصاب نمره آزمون استخدامي موسسات براي مشمولين سهميه 25 درصد ايثارگران تا سقف سهميه (25 درصد) الزامي نميباشد. بديهي است در صورتي كه ايثارگران موضوع اين سهميه در شغل محل هاي سهميه آزاد شركت نمايند كسب حد نصاب نمره امتحان در شغل مربوط الزامي است.
7 -آن دسته از فرزندان شاهد، جانبازان از كار افتاده كلي، آزادگان از كار افتاده كلي و فرزندان آنان كه با كسب حد نصاب قبولي و رعايت ترتيب نمرات مكتسبه در سهميه آزاد آزمون استخدامي پذيرفته ميشوند، ميتوانند همانند ساير فرزندان شاهد، جانبازان و آزادگان از شرط معافيت حداقل معدل و حداكثر سن بهره مند گردند.

> سهميه افراد داراي معلوليت

جذب افراد داراي معلوليت با ارائه معرفي نامه از اداره كل بهزيستي استان از محل سهميه استخدامي (3 درصد قانون جامع حمايت از معلولان) صرفاً از طريق شركت در آزمون استخدامي موسسات، كسب حد نصاب نمره لازم و رقابت بين كليه داوطلبان مشمول اين سهميه و براساس نمره مكتسبه در آزمون با رعايت ساز و كارهاي ذيل صورت ميپذيرد:
1 -مشمولين سهميه 3 درصد جهت استفاده از سهميه اختصاص يافته به خود، بايد در زمان انتخاب شغل محل (از بين شغل محل هاي سهميه آزاد)، شغل محل هايي را انتخاب نمايند كه ظرفيت مورد نياز آن شغل محل ها بيش از يك نفر باشد. در مشاغل با يك نفر ظرفيت، سهميه مذكور لحاظ نشده و انتخاب افراد صرفا بر اساس نمرات مكتسبه صورت خواهد پذيرفت. بديهي است انتخاب افراد برتر جهت استفاده از سهميه ياد شده از طريق رقابت بين جامعه معلولين صورت خواهد پذيرفت.
2 -افراد داراي معلوليت بايد توانايي لازم براي انجام كاري كه جهت آن استخدام ميشوند را داشته باشند.
3 -براساس ماده(5 ) آيين نامه شماره 88384/ 44178 مورخ 22/ 04/ 1389 وزيران عضو كميسيون امور اجتماعي و دولت الكترونيك، استخدام معلولان به شرط آنكه به تشخيص سازمان بهزيستي كشور، معلوليت آنان مانع از مأموريت كاري آنها نباشد، بلامانع ميباشد.

> سهميه آزاد

كليه سهميه استخدامي هر موسسه پس از كسر سهميه هاي استخدامي ايثارگران (مندرج دربند الف) ومعلولين عادي (مندرج در بند ب)، به داوطلبان آزاد درصورت برخورداري از مفاد مندرج در آگهي و كسب حدنصاب نمره، به ترتيب نمره فضلي، اختصاص خواهد يافت.

> تذكر بسيار مهم در خصوص تغيير اطلاعات ثبت نامی

با توجه به اينكه اعلام نتيجه اوليه (معرفي افراد براي بررســي مدارك) بر اساس اطلاعات ثبت نامي (خوداظهاري) داوطلبان و ســهميه هاي قانوني انتخاب شده توسط آنان صورت مي گيرد، به دليل اينكه در هنگام برر سي مدارك، هرگونه تغيير در اطلاعات وارد شده به نحوي كه منجر به بهره مندي داوطلب از اولويت يا امتياز مربوطه گردد، كل فرايند اعلام نتيجه را با اختلال مواجه مي ســازد، لذا لازمســت ورود اطلاعات مذكور در فرم تقاضــانامه ثبت نام (به خصوص اگر در كافي نت صورت مي گيرد) با دقت و صــداقت صــورت گيرد چرا كه با توجه به مشــكلات به وجود آمده در آزمون هاي قبلي، امكان اصــلاح اطلاعات مذكور در هنگام بررســي مدارك به هيچ وجه امكانپذير نمي باشد وداوطلب حق هيچ گونه اعتراضي نخواهد داشت. لازم به ذكراست آخرين فرصت ويرايش مشخصات ثبت نامي افراد (به جز شغل محل انتخابي) در زمان پرينت كارت ورود به جلسه خواهد بود. بديهي است در صورت عدم ارائه مدارك و مستندات لازم در زمان بررسي مدارك، امتيازات و سهميه هاي انتخاب شده توسط داوطلبان از آنان سلب خواهد گرديد.

> مراحل ثبت نام

الف) تاريخ ثبت نام و ارسال مدارك اينترنتي داوطلبان ميتوانند از تاريخ 1399/05/13 تا 1399/05/19 1399/05/27 با مراجعه به سايت، با ارسال مدارك (كه آنها را پيشتر اسكن و آماده كردهاند) و تكميل فرم ثبت نام، براي شركت در آزمون نام نويسي كنند.
ب) ثبت نام اينترنتي: جهت ثبت نام، داوطلب بايد با مراجعه به سايت سنجش، نسبت به پرداخت اينترنتي مبلغ 616000 ريال (با احتساب استفاده از خدمات پيامكي 6000 ريال) اقدام كرده و با دريافت كد پرداخت، مراحل ثبت نام را آغاز كند (مبلغ پرداختي قابل برگشت نيست).
توجه : داوطلب بايد با مراجعه به سايت مركز سنجش آموزش پزشكي نسبت به خريد اعتبار (به مبلغ 616000 ريال) و دريافت كد پرداخت جهت ثبت نام آزمون استخدامي قراردادي دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور اقدام نمايد. (مبلغ تعيين شده بر اساس مصوبه هيات وزيران بوده و از طريق سايت مركز اعلام شده است.)
 تذكر 1 : پس از تكميل فرم ثبت نام و ارسال مدارك، بلافاصله پس از فشار دادن دكمهي ثبت توسط داوطلب، براي وي كد رهگيري صادر ميشود و براي افرادي كه كد رهگيري دارند، در صورت كامل بودن مدارك و احراز شرايط شركت در آزمون، كارت ورود به جلسه صادر خواهد شد. داوطلبان موظفند پس از صدور كد رهگيري آن را به همراه نسخهي چاپ شده از فرم ثبت نامشان براي مراحل بعدي آزمون نزد خود محفوظ نگه دارند.
تذكر 2 : هيچ گونه مدركي به صورت حضوري يا كتبي يا ارسال از طريق پست و يا اتوماسيون دريافت نخواهد شد. همچنين به مداركي كه با پست الكترونيكي ارسال شود ترتيب اثرداده نخواهد شد. بنابراين،داوطلبان ملزم هستند كليهي مدارك اسكن شده خودرا همراه با فرم ثبت نام به صورت اينترنتي ارسال نمايند.در صورت عدم ارسال مدارك يا نقص در مدارك، كارت ورود به جلسه صادر نخواهد شد.
تذكر3 : داوطلبان سؤالات خود را تنها از طريق ايميل e.taheri@sanjeshp.ir به آدرس سنجش ارسال نمايند و يا با شماره تلفن 81452115 تماس حاصل كنند. به مراجعات حضوري يا كتبي پاسخ داده نخواهد شد.
تذكر4 : در صورت محرز شدن تقلب و تخلف در درج اطلاعات لازم، در هر مرحله از آزمون قبولي داوطلب كان لم يكن تلقي شده و طبق مصوبات هيأت بدوي رسيدگي به تخلفات در آزمونها، با داوطلب برخورد خواهد شد.
تذكر 5 : هر داوطلب ميتواند با توجه به محل سكونت خود تنها يكي از مراكز موجود در جدول شماره 2 را انتخاب كند.
تذكر6 : بعد از انتخاب محل آزمون امكان تغيير آن در زمان آزمون وجود ندارد.

> مدارک مورد نياز جهت ثبت نام اينترنتی

الف) اصل مدارك شامل موارد زيربايد اسكن وبا فرمت jpgو حداكثر حجم 300kb ذخيره و بارگذاري شود.
ب) مشخصات داوطلب بايد در فرم ثبت نام به زبان فارسي درج شود.
1 .تصوير كارت ملي (پشت و رو)
2 .تصوير تمام صفحات شناسنامه
3 .تصوير آخرين مدرك تحصيلي 4 .تصوير يك قطعه عكس 4×3 كه در سال جاري گرفته شده
5 .تصويراصل دانشنامه ي دوره كارشناسي، كارشناسي ارشد ،دكتري، دكتري تخصصي يا گواهي فراغت ازتحصيل از دانشگاه محل تحصيل داوطلب
6 .مدارك تحصيلي خارج از كشور بايد به تأييد يكي از وزارتخانه هاي بهداشت، درمان و آموزش پزشكي يا علوم تحقيقات وفناوري رسيده باشد.
تذكر1 : اسكن عكس از روي كارت هاي شناسايي (كارت ملي، شناسنامه و …) قابل قبول نمي باشد و داوطلبان لازم است از اصل عكس و مطابق با توضيحات فوق، اقدام به اسكن نمايند.
تذكر 2 : عكس خواهران بايد با حجاب و صورت كامل آنان مشخص باشد.
تذكر 3 : درصورت ارسال عكس غيرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شركت در امتحان از وي سلب مي گردد. تاكيد مي گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط كافي نت ها انجام مي دهيد، علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت نامي، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالي دقت نماييد تا اشتباهاً عكس داوطلب ديگري به جاي عكس شما ارسال نگردد، بديهي است كه در صورت ارسال عكس اشتباهي از طرف داوطلب، فرد به عنوان متخلف تلقي و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.

> زمان برگزاري آزمون و نحوه دريافت كارت شركت در آزمون

الف) آزمون رأس ساعت 9 صبح روز جمعه 1399/06/14 به طور همزمان در دانشگاههاي علوم پزشكي مندرج در جدول شماره 2 برگزار ميشود.
ب) كارت ورود به جلسه ي آزمون از طريق سايت در اختيار داوطلبان قرار گرفته و هر داوطلب موظف به پرينت كارت خود از روي سايت ميباشد.
ج) در استخراج نتايج از روش تراز نمرات استفاده خواهد شد.
1 -براي هر سؤال بايد تنها يك گزينه كه بهترين پاسخ ممكن در ميان گزينههاي ارائه شده است، انتخاب شود.
2 -به سؤالات بدون پاسخ، نمرهاي تعلق نميگيرد.
3 -به پاسخ نادرست نمره منفي تعلق مي گيرد.
تذكر مهم: براي ورود به جلسه ي آزمون، همراه داشتن كارت ورود به جلسه و كارت ملي ضروري است.

> نحوه پذيرش داوطلبان و اعلام نتيجه

اعلام نتيجه، تعيين حد نصاب و انتخاب افراد در هر يك از كد شغل محلهاي آزمون استخدامي موسسه به ترتيب زير صورت مي پذيرد:
1 .محاسبه نمره كل اوليه داوطلبان براساس ضرايب دروس عمومي و اختصاصي.
2 .اين نمره كل ملاك تعيين حد نصاب خواهد بود
3 .تعيين حدنصاب نمره علمي لازم: شرط لازم (ونه كافي) براي معلولين وداوطلبان آزاد جهت معرفي به موسسه به منظور بررسي مدارك، برمبناي كسب حداقل 50 درصد ميانگين امتياز(مجموع نمره عمومي و تخصصي آزمون كتبي با اعمال ضرايب مربوطه) سه نفر اول داراي بالاترين امتياز آزمون كتبي در هر يك از مشاغل هر موسسه مي باشد كه به روش زير تعيين ميگردد:
تبصره : كاهش حد نصاب نمره آزمون در صورت عدم تامين نيروهاي مورد نياز در هر رشته شغلي به عهده معاونت توسعه وزارت متبوع خواهد بود.
4 .ارائه كارنامه اوليه به كليه داوطلبان توسط مركز سنجش آموزش پزشكي صرفا جهت اطلاع از وضعيت نمره ها و كسب يا عدم كسب حدنصاب
5 .اعمال سهميه هاي قانوني توسط مركز سنجش آموزش پزشكي و محاسبه نمره كل نهايي و اعلام فهرست معرفي شدگان مرحله اول بر اساس نمره فضلي از طريق وب سايت مركزمذكور
6 .اعلام نتيجه با توجه به ظرفيت پذيرش در كد شغل محل انتخابي با رعايت موارد ذيل:
الف) دعوت از مشمولين بند 5 همين صفحه جهت بررسي مدارك و مستندات استخدامي در زمان مقرر توسط موسسه مربوطه
ب) انطباق سوابق ومدارك ومستندات ارائه شده با خود اظهاري داوطلب درتقاضانامه ثبت نام كه به تاييد(امضا و اثرانگشت) داوطلب رسيده باشد و تاييد آن از سوي موسسه مربوطه.
ج) براي رشته هاي شغلي كه پذيرش آنها «بدون انجام مصاحبه» است صرفا براساس نمره كل نهايي به ميزان يك ونيم برابر ظرفيت.
د) براي رشته هاي شغلي كه شيوه پذيرش آنها «با انجام مصاحبه» است به ميزان سه برابر ظرفيت.
7 .اعمال تغييرات و سهميه هاي تاييد شده (براساس مدارك ومستندات مثبته) توسط مركز سنجش آموزش پزشكي و اعلام نتيجه 8 .معرفي افراد به تعداد يك برابر ظرفيت پذيرش، به ترتيب نمره كل نهايي(در مشاغل داراي مصاحبه بر اساس وزن 70 درصد نمره كل به آزمون كتبي و 30 درصد نمره كل به مصاحبه) به هسته گزينش موسسه

> مصاحبه شغلی

1 -نوع و محتواي مصاحبه مشاغل داراي مصاحبه توسط موسسه تعيين و در جدول شغل محل هاي مربوطه اعلام شده است.
2 -از داوطلبان شغل محل هاي داراي مصاحبه پس از اعلام نتايج اوليه آزمون كتبي، به ميزان چند برابر ظرفيت هر شغل محل، به ترتيب نمره فضلي (پس از اعمال سهميه هاي قانوني) براي بررسي مدارك دعوت به عمل خواهد آمد و در صورت تاييد مدارك، براي انجام مصاحبه اقدام خواهد شد.
3 -مصاحبه براي مشاغل مربوط به حيطه فوريت هاي پزشكي به شرح زير خواهد بود:
الف) رشته هاي شغلي كاردان و كارشناس باليني فوريت هاي پزشكي
1 -سنجش قد و (BMI شاخص توده بدني) : ارزيابي شرايط فيزيكي افراد از لحاظ قد و تناسب قد ووزن (در زمان بررسي مدارك)
2 -سنجش وضعيت آمادگي جسماني: ارزيابي قدرت بدني و چابكي و توانايي، مديريت زمان داوطلبان

> تذكرات و توصيه های كلی

1 -داوطلبان ً صرفا در صورتي ميتوانند در امتحانات موسسات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ثبت نام نمايند كه مدرك تحصيلي (مقطع، رشته و گرايش تحصيلي) آنان مطابق با عناوين مدرك تحصيلي (مقطع، رشته و گرايش تحصيلي) مندرج در شرايط احراز مشاغل قيد شده در آگهي استخدامي يكسان بوده و همچنين عنوان مدرك تحصيلي ثبت نامي (مقطع، رشته و گرايش تحصيلي) داوطلب، در متن گواهينامه موقت يا دانشنامه وي درج گرديده باشد.
2 -در صورتي كه براي برخي از رشته هاي تحصيلي در آگهي استخدامي منتشره، گرايش خاصي ذكر شده باشد، صرفاً فارغ التحصيلان همان رشته و گرايش تحصيلي مي توانند درآزمون ثبت نامن مايند. اما در صورتي كه هريك از رشته هاي تحصيلي بدون ذكر گرايش در آگهي درج شده باشد، فارغ التحصيلان كليه گرايش هاي آن رشته تحصيلي در مقطع مورد نظر، مي توانند در آزمون استخدامي ثبت نام نمايند.
3 -ارائه هرگونه گواهي از مراجع مختلف مبني بر تطابق رشتهها و يا گرايشهاي تحصيلي با رشته يا گرايش هاي تحصيلي عنوان شده درآگهي استخدامي جهت ادامه فرايند استخدام موضوعيت نداشته و ً صرفا عين عنوان رشته ها ويا گرايشهاي تحصيلي مندرج در آگهي استخدامي ملاك عمل ميباشد. ازاين رو داوطلباني كه در مرحله بررسي مدارك، از لحاظ شرايط احراز اعلام شده در آگهي استخدامي منتشره، غير واجد شرايط تشخيص داده شوند از ادامه فرايند استخدام حذف ومعرفي آنان دراين مرحله، كان لم يكن تلقي گرديده و هيچگونه حق و امتيازي براي داوطلب ايجاد نكرده و متقاضي حق هيچگونه اعتراضي ندارد.
4 -داوطلبان استخدام ميبايست سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند را داشته باشند. در صورت عدم تأييد توانايي داوطلبان استخدامتوسط دستگاه مربوطه درمرحله مصاحبه استخدامي ومعاينه پزشكي، مرجع رسيدگي به اعتراض داوطلبان، شوراي پزشكي دانشگاه علوم پزشكي استان مربوطه ميباشد.
5 -مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي و يا ارائه مدارك به صورت ناقص در زمان تعيين شده و يا هرگونه مغايرت بين اطلاعاتي كه داوطلب در زمان تكميل تقاضانامه ثبت نام به مركز سنجش اعلام مينمايد با مستنداتي كه در اعلام نتيجه اوليه و بررسي مدارك ارائه خواهد شد برعهده داوطلب خواهد بود.
6 -اسامي پذيرفته شدگان پس از تأييد مراجع ذيصلاح از طريق سايت مركز سنجش آموزش پزشكي به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.
7 -داوطلبان بايستي به مبناي تاريخهاي اشاره شده در آگهي توجه كافي داشته باشند. لازم به ذكر است ملاك عمل براي تاريخ گواهي فراغت از تحصيل، معافيت دائم و پايان خدمت نظام وظيفه، تاريخ شروع به طرح (جهت افرادي كه در دوران طرح اجباري ميباشند)، تاريخ پايان طرح (جهت متقاضيان استخدام در ساير دانشگاهها) و …آخرين روز ثبت نام و ملاك محاسبه سن، اولين روز ثبت نام مي باشد.
8 -استخدام پذيرفته شدگان در آزمون كه مراحل قانوني را طي نموده باشند، منوط به تأييد توانمنديهاي جسمي، رواني، ذهني و حركتي افراد توسط واحد طب كار موسسه و يا كميسيون پزشكي طبق شيوه نامه سلامت جسماني و رواني وزارت متبوع است.
9 -استخراج فهرست افراد داراي حدنصاب صرفاً براساس نمره كل اوليه خواهد بود. كارنامه اوليه صادر شده از سوي مركز سنجش آموزش پزشكي، صرفا جهت اطلاع داوطلبان شركت كننده در آزمون از وضعيت علمي (نمرات مكتسبه) آنان ميباشد و فاقد هرگونه ارزش قانوني ديگري از جمله استخدام ميباشد.
10 -داوطلباني كه در زمانهاي مشخص شده توسط موسسات، نسبت به ارائه مدارك و مستندات لازم اقدام ننمايند از انجام مراحل بعدي محروم و حق هيچگونه اعتراضي نخواهند داشت. بديهي است موسسات در اينگونه موارد طي هماهنگي با مركز سنجش آموزش پزشكي از ساير شركت كنندگان به ترتيب نمره فضلي دعوت خواهند نمود.

جدول رشته های استخدامی و دفترچه راهنمای آزمون را می توانید از لینک های زیر دانلود نمایید

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگا های علوم پزشکی مورخ 13 مرداد 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدامی قراردادی دانشگاه های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی كشور در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت مشاهده دانلود دفترچه راهنمای آزمون + جدول رشته های مورد نیاز اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده مواد امتحانی آزمون (جدول شماره 1) اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده لیست دانشگاه های پذیرنده آزمون (جدول شماره 2) اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم پیش نویس ثبت نام اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش پزشکی اینجا کلیک نمایید

صفحات دانشگاه های علوم پزشکی آزمون استخدامی سال 99
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی اراک صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی ارومیه صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی اسدآباد
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی اسفراین صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی البرز صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی اهواز
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایلام صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی آبادان
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی بجنورد
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی بم صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی بهبهان صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی تبریز
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی تربت جام صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی جهرم صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی جیرفت
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی خلخال صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی خمین
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی خوی صفحه استخدام دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی دزفول صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی زاهدان صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی زنجان
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی ساوه صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی سراب صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی سمنان
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی سیرجان صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی شاهرود
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی شوشتر صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی قزوین
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی کردستان
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمان صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی گراش
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی گلستان صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی گناباد
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی گیلان صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی لارستان
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی مراغه صفحه استخدام مرکز قلب شهید رجایی
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی نیشابور
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی یزد صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی لرستان

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

تقویم آزمون های علوم پزشکی

+ جهت مشاهده تقویم آزمون های علوم پزشکی سال 1399 اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده تقویم آزمون های علوم پزشکی سال 1400 اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
لیست صفحات مفید
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
لیست صفحات مرتبط
صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام وزارت بهداشت صفحه اخبار استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی
 صفحه اخبار استخدام پرستاران  صفحه اخبار استخدام ماما
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: ملیحه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۴۶
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۸۴۶

ادمین عزیز یه پیام طولانیم در جواب دوستان تایید نشده چرا؟ اونو زودتر ریپلای کردم که (:vava:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (مریم احمدی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۳۹
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۹۶۳

نظر شما تایید شده است دوست عزیز.
لطفاً بررسی نمایید.

پاسخ دهید
 • نویسنده: 2020
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۰۲
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۷۵۸

دوستان اگه تامین فرضا حدنصاب بیاریم برای مصاحبه چی میپرسن در چه زمینه باید اطلاعات داشته باشیم؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ملیحه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۵۶
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۷۵۰

ناشناس شما فراگیر چه شهری زدی؟ منظورم شهرخودت یا یه شهر استانت؟
(:sarcastic:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۰۱
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۸۷۴

شهر خودم ک نه شهر مجاور نیم ساعته راهش،منابعشو گرفتی کامل ؟اصن چی میخونی براش ؟یااااااا نمیخونی (:yess:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: ملیحه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۳۴
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۹۴۶

جواب دادم بصورت طولانی
هنوز تایید نشده (:vava:)
شهرخودت نمیخواست؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۳۷
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۹۵۶

شهرم نمیخاست 🙁

پاسخ دهید
 • نویسنده: ملیحه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۴۸
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۷۳۷

به ناشناس
من اولویتم به دلیل علایقم فعلا قراردادیه برای همین سعی میکنم اول اونو به سرانجام برسونم… درمورد منابعم تو نت سرچ کردم و تجربیات بچه های قبلی…ترجیحم تسته برای دروس تخصصیش چون منابعش کاملا متفاوته و تکست بنظرم تو این مدت جواب نده …اسم سایتو اگه بگم ادمین محترم تایید نمیکنه ولی تو سرچ کن برای تستا تو نت ،متوجه میشی….البته دوتا کتاب تستم برای تخصصیش هس که فقد اسمشو شنیدم و راجع به کیفیتش هیچ اطلاعی ندارم
هرچی گیرت اومد بخون و توکل کن به خدا

پاسخ دهید
 • نویسنده: ملیحه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۴۰
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۷۲۶

دوباره سلام بچه ها
من نظرات همتونو خوندم و مرسی ک وقت گذاشتین
ولی آخه من تجربه اینو دارم که شهرخودمو زدم اما به دلایلی که اگه اینجا مطرح کنم ادمین تایید نمیکنه و شما خودتون میدونید منظورم چیه، قبول نشدم و….
تجربه اینم دارم که شهرهای دیگه که دوستام بودن چطور و چقد خوب به نتیجه رسیدن
شما نمیدونید دلم پره
الانم میدونم شرکت کننده ها کیان اما بازهم اون موانع هس حتی جدی تر شده
الان فقد هدفم قبولیه….چون قبولی واسم پلی است به کنکور
برای همینه که میترسم اون شرایط پیش بیاد
مسلماً کسی دوری از خانواده رو نمیپسنده اما گاهی برای تغییرشرایط لازمه
من چقد خوشحالم که شماها رو دارم (:beach:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: احمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۵۰
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۴۴۳

سلام خسته نباشید
آیا از ذخیره های آبان ماه ۹۸ خبری دارید .قرار بود ۳هزار نفر بردارن و اسامی رو هم تا آخر شهریور اعلام کنند چی شد پس؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۵۱
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۷۴۲

سلام از استخدامی دانشگاهتون بپرسید.بعضی شهرهااعلام شده وزنگ زدن

پاسخ دهید
 • نویسنده: ملیحه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۴۳
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۴۲۷

سلام بچه ها
مشغولین دیگه؟
بچه ها من همیشه تو انتخاب شهر، مشکل دارم (:sarcastic:) نمیدونم بااینکه بومی نیس شهرواستان خودمو بزنم یا جایی که دوس دارم
راستش من دلم شهر وحتی استان خودمو نمیخاد بااینکه همه از خداشونه اینجا قبول بشن. ولی خونوادم میگن هرچه نزدیکتربهتر
اما من با دوری مشکلی ندارم(البته شاید بعدا پشیمون بشم (:mda:) )
همیشه سخترین راهو انتخاب کردم
هرچند میدونم شهر خودم رقیبای خیلی قدری ندارم اما بازم دلم به اینجا راضی نمیشه
الان نمیدونم برم شهری که فراگیر زدمو عوض کنم یا نه؟
ادمین شما نظری دارید؟ (:mda:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۱۳
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۴۸۷

ملیحه جان سلام بین دل و منطق
اونم در این شرایط منطق و انتخاب کن
ک شهر خودت بزنی و قبولم بشی و کنار خونواده هم باشی
اگ دلی انتخاب کنی ممکنه جایی ک میخای بزنی خیلی شرایط بهتر باشه اما قبولیش میگی سختتره و ممکنه قبول نشی اونوقت باز تویی و بیکاااریییی
این نظرمنه خودت میدونی چی میخای پس خوب فکراتو بکن و تصمیمتو بگیر

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۲۰
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۵۰۵

سوالم یادم رف برا منابعش چی میخونی منبع اصلی ؟جزوه ؟
اگ اره میش بگی از کجا گرفتیییی ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: نگین
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۵۷
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۵۶۹

زمانیکه ادم درگیر درس و ازمونه میگه قبول شم هرجا باشه ولی اگه شخصیتتون جوریه ک دوری براتون سخته حتماااا شهر خودتون انتخاب کنین که بعدا صددرصد پشیمون میشین من الان تو همین شرایطم هیچ راهی ندارم افسرده شدم

پاسخ دهید
 • نویسنده: فاطمه آزمایشگاه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۵۷
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۵۷۱

بنظرمن شهرو استان خودتو انتخاب کن،هم نزدیک خانوادتی و آرامش داری،هم احتمال قبولیت بیشتره
ممکنه شمابادوری خانوادت مشکلی نداشته باشی،اما اونا دلشون میخوادکنارشون باشی
پدر و مادر هیچوقت تو زندگیت تکرار نمیشن،تا داریشون قدرشون رو بدون و از بودن درکنارشون لذت ببر،به خصوص تو سن بالا خیلی بهت نیازمند میشن
به این هم فکر کن که راه دور باشی،همیشه که همه چی عالی پیش نمیره،مریضی و مشکلات محیط کارهست،با بودن کنارخانوادت قطعا آرامش بیشتری خواهی داشت که ارزشش ازهمه چیز بیشتره.

پاسخ دهید
 • نویسنده: زهره اورجینال
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۵۷
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۵۷۲

(:dash2:) (:punish:) (:diablo:)
همینا کافیه یا باز بفرستم؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۰۴
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۶۷۸

ملییییی فراااااااررررررر کنننننن (:sarcastic:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: زهره اورجینال
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۳۱
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۸۱۴

خواستم دقیقا متوجه نظرم بشه (:mosking:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: ملیحه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۵۸
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۷۵۴

نه بفرس (:sarcastic:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: زهره اورجینال
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۳۳
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۸۲۱

میدونی دیدم بخوام متقاعدت کنم خیلی باید بنویسم
واسه همین از روش ارعاب استفاده کردم
باشد که رستگار شوی

پاسخ دهید
 • نویسنده: Fatima
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۰۸
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۴۰۳۳
 • نویسنده: اتاق عمل
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۲۷
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۱۱۸

هیشکی نمیدونه قرار هست وزارت بهداشت آزمون بگیره یا نه
چطور میخان توی آبان آذر آزمون برگزار کنن اوج کرونا
خداکنه آزمون ما بیافته اسفند
هیشکی نظری نداره ک چرا دفترچه نمیاد

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۷
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۱۷۳

بچه هاکه زنگ زدن استخدامی گفتن تادوماه دیگه میاد.احتمالاآزمون میفته حدود دی ماه

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۵۲
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۱۸۵

رفع مسئولیت محتوای خبر:
کاربران گرامی لطفاً توجه فرمایید که با توجه به حجم بالای اخبار ارسالی از طریق بخش نظرات در صفحات مختلف سایت ایران استخدام و عدم امکان بررسی همه آنها توسط پشتیبانی ایران استخدام، مسئولیت اخبار نقل شده توسط کاربران در بخش نظرات سایت بر عهده خودشان بوده و ایران استخدام تنها قادر به تأیید اعتبار اخبار اعلام شده از منابع و خبرگزاری های موثق و یا اخبار حاصل از پیگیری های خود می باشد.
بنابراین تمامی اخباری که توسط کاربران در بخش نظرات سایت نقل می شوند ضمن احترام به ایشان، به عنوان نظر شخصی افراد تلقی شده و به صورت کلی احتمال صحت و یا عدم صحت آنها می رود. طبیعتاً مسئولیت حقوقی ناشی از انتشار هرگونه خبر توسط کاربران در بخش نظرات عهده ایشان می باشد.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: اتاق عمل
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۰۴
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۲۰۷

سلام همکار محترم
از کدوم استانی؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: اتاق عمل
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۴۴
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۳۸۴۵

کرمان

پاسخ دهید
 • نویسنده: پرستار یاس❤
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۴۱
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۸۶۰

خیلی ممنون فرشته عزیزم و ۲۰۲۰ جان،خانوم پرستار،نازی❤
ان شاءالله برگشتم از شمال بازم شرو میکنم درسو
اینجا فعلا نمیشه درس خوند در حال گشت و گذارم.سیل داره میاد از وقتی اومدم بارونه
⚘⚘⚘

پاسخ دهید
 • نویسنده: ملیحه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۴۷
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۸۶۸

سلام ما را برسان به شکوفه ها به باران
(:mosking:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: پرستار یاس❤
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۳۰
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۲۱۵۱

چطوری دوستم حتمااااااا🥰

پاسخ دهید
 • نویسنده: خانوم پرستار
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۳۶
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۹۵۲

خوش بگذره عزیزم، انشالله که موفق باشی (:heart:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: پرستار یاس❤
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۳۱
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۲۱۵۴

ممنون عزیزم❤❤

پاسخ دهید
 • نویسنده: 2020
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۵۳
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۹۸۵

منم دلم شمال میخواد…خوش بگذره عزیز.

پاسخ دهید
 • نویسنده: پرستار یاس❤
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۳۲
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۲۱۵۷

سلامت باشی دوستم😘

پاسخ دهید
 • نویسنده: مینا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۱۵
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۵۵۲

بچه هالطفا جواب بدین از دروس اختصاصی از ۷ تا درس چند تاش رو باید خوب بزنیم که قبول شیم؟؟درصدهامون چجوری باید باشه؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ملیحه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۴۸
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۸۷۳

تجربیات قبول شده های سالهای قبل رو بخون دوست عزیز ازهمین سایت

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرشته
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۵
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۴۵۶

به یاس عزیز
سلام عزیزم
من امسال رتبه ام خیلی بد شد ! ۱۵۰۰ شدم !
پارسال که ۵۰۰ شدم بازم دولتی قبول نشدم !
بستگی به هدف خودت داره عزیزم !
من که اولویتم استخدامیه ، بعد ارشد !
اما خب اگه رتبه ام خوب میشه می خواستم پرستاری کودکان بخونم !
نمی دونم چند سال دیگه پرستاری ویژه کودکان میشه جز گرایش های ارشد !
ولی اگه استخدامی قبول شدم و انشاالله در سالهای آتی برای پرستاری کودکان تلاش می کنم !
تو هم اگه می تونی واسه سال بعد بخونی و دولتی بخونی امسال رو بی خیال شو ! ولی اگه فکر می کنی بعدا موقعیت ارشد خوندن واست پیش نمیاد پس انتخاب رشته کن !

پاسخ دهید
 • نویسنده: براهیمی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۱۶
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۴۳۱

سلام بچه هایی که فراگیر ۸ رو ثبت نام نکردن ۱تا۴ میتونید ثبت نام کنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۰۷
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۴۱۳

تمدید شد ثبت نام تا 4 مهر

پاسخ دهید
 • نویسنده: 2020
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۵۸
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۲۷۰

دوستان ارومیه کسی از دانشگاه پیگیر نشده بالاخره کی میخوان مارو دعوت به کار کنن؟ یه بارم که ازمون قبول شدیم دانشگاه مارو میپیچونه…ارومیه مسئولم رفت سرکار دیگه خبری ازش نیس باز اون گاهی پیگیر بود…

پاسخ دهید
 • نویسنده: پرستار۲۶
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۰۵
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۴۰۵

دوستان گفتن با دکتر ا… تماس گرفتن گفته تا عید ولی سعی میکنیم قبل عید باشه😭رسماا میخام گریه کنماخه چقدددد انتظار.

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۶
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۴۵۸

رفع مسئولیت محتوای خبر:
کاربران گرامی لطفاً توجه فرمایید که با توجه به حجم بالای اخبار ارسالی از طریق بخش نظرات در صفحات مختلف سایت ایران استخدام و عدم امکان بررسی همه آنها توسط پشتیبانی ایران استخدام، مسئولیت اخبار نقل شده توسط کاربران در بخش نظرات سایت بر عهده خودشان بوده و ایران استخدام تنها قادر به تأیید اعتبار اخبار اعلام شده از منابع و خبرگزاری های موثق و یا اخبار حاصل از پیگیری های خود می باشد.
بنابراین تمامی اخباری که توسط کاربران در بخش نظرات سایت نقل می شوند ضمن احترام به ایشان، به عنوان نظر شخصی افراد تلقی شده و به صورت کلی احتمال صحت و یا عدم صحت آنها می رود. طبیعتاً مسئولیت حقوقی ناشی از انتشار هرگونه خبر توسط کاربران در بخش نظرات عهده ایشان می باشد.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: 2020
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۰۶
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۵۲۶

شوخی میکنی؟ من کلی حساب کردم رو درامدش…واقعا دیگه بریم گریه کنیم….

پاسخ دهید
 • نویسنده: پرستار۲۶
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۰۷
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۷۳۴

فک کنم تو گروه اون بیمارستان نیستی.نمیدونم چطور لینکو بهت بدم بیای منکه ابری هستم چشام پر میشه ولی اشکه نمیریزه.تا سال بعد من نابودم از انتظار🤦‍♀️پول نیاز دارم اخه
بقیه دوستان چندین ماهه شروع کردن ماااا اگه بشه۱۴۰۰ اونم اگه بشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: 2020
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۵۹
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۹۹۵

همون گروه که ۵۷ تا عضو داره؟ فک کنم یافتمش.

پاسخ دهید
 • نویسنده: Eli joon
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۳۲
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۲۰۹

بچه ها من همش فک میکنم چون ما کادر درمانیم و اکثرا شاغل در بیمارستانیم و تو کرونا کار میکنیم…ب خاطر همین ازمون مارو جدامیگیرن تا بقیه رو الوده نکنیم…فاصله گذاری بیشتر…😅😅😅 …

پاسخ دهید
 • نویسنده: زهره اورجینال
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۵۳
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۱۲۶

پس چرا من فکر میکنم ارشد ارزش طلا فروختن رو داره (:dash2:)
همه چی بستگی به فکرت داره یاس عزیز
ولی اگه میبینی شرایطت جور نیست و تواناییشو داری سال بعد دولتی بیاری بزار سال بعد
بستگی داره مث من عجله داشته باشی یا نه (:sarcastic:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۱۰
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۴۱۹

چون شمامشتاق عملی.یاد انشاء دوان دبستان افتادم.علم بهتراست یاثروت😃

پاسخ دهید
 • نویسنده: زهره اورجینال
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۴۶
 • کد دیدگاه: ۳۱۱۱۴۸۲
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی