دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت

اطلاعات بیشتر

 آزمون استخدامی وزارت بهداشت استخدام سامانه 190 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی – 23 شهریور 98

دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای تکمیل کادر مرکز ملی پاسخگویی به شکایت سامانه (190 ) وزارت متبوع از تعداد 38 نفر کارشناس در رشته های زیر طبق شرایط و اولویت های تعیین شده پس از بررسی رزومه و انجام مصاحبه تخصصی به صورت شرکتی دعوت به همکاری می نماید.

افراد متقاضی می توانند از روز شنبه مورخ 23 شهریور ماه لغایت روز دوشنبه مورخ 3 مهر ماه 1398 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ردیف عنوان شغل تعدا مورد نیاز جنسیت شرایط احراز
1  کارشناس مرکز ملی پاسخگویی به شکایت سامانه 190 38 نفر  مرد/ زن

 

دارای مدرک کارشناسی در یکی از رشته های پرستاری-هوشبری-اتاق عمل-فوریت های پزشکی

داشتن مدرک پایان طرح  نیروی انسانی تا آخرین روز ثبت نام

داشتن حداقل سن 24 و حداکثر سن 35 سال تمام تا آخرین روز ثبت نام

داشتن حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی

> شرایط عمومی

1- داشتن تابعیت ایرانی

2- تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

3- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

4- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی جهت متقاضیان مذکر( ملاک محاسبه تاریخ پایان خدمت سربازی/ معافیت دائم تا آخرین روز مهلت ثبت نام می باشد.)

5- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روان گردان

6- نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر

7- داشتن سلامت جسمانی روانی و توانایی انجام فعالیت از مراکز طب کار مورد تایید بیمه تامین اجتماعی برای انجام کاری که برای آن جذب می شوند.

8- داشتن گواهی پایان طرح و یا معافیت از طرح

> اولویت ها

1- سکونت در شهر تهران

2- داشتن روابط عمومی و ارتباط موثر

> نحوه پذیرش

* پذیرش به صورت: آزمون شفایی از منابع پیوست (50 درصد)، تست روانشناسی (20 درصد) و ارزیابی توانمندی کار در محیط (30 ) درصد و تایید نهایی رئیس مرکز ملی پاسخگویی به شکایت سامانه 190 وزارت بهداشت انجام خواهد شد.

افرادي كه مجاز به شركت دراين آزمون نيستند عبارتند از:

1- انفصال شدگان از خدمت و يا اخراج شدگان توسط واحدهاي تابعه دانشگاه وسـاير دسـتگاهها و موسسـات دولتي ( افرادي كه به موجب آراء مراجع قضائي و ذيصلاح، از خدمات دولتي منع شده باشند.)

2- افرادي كه تعهد خدمت به ساير سازمان ها، شركت هاي دولتي و سازمان هاي وابسته به دولت و موسسـاتي كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است دارند.

3- دارندگان مدارك تحصيلي معادل دررشته تحصيلي آگهي شـده. و هـم چنـين مـدارك دانشـگاههاي علمـي كاربردي درحيطه بهداشت و درمان جهت رشته هاي شغلي بهداشتي و درماني مورد تأييد وزارت بهداشـت، درمان و آموزش پزشكي نمي باشد.

> نحوه و هزینه ثبت نام:

1- ورود به سامانه آوا سلامت جهت ثبت نام در آزمون

2- تكميل فرم ثبت نام و ارسال فرم رزومه

3- تاييديه نهايي باتوجه به اطلاعات واردشده توسط داوطلب.

4- پرداخت اينترنتي به مبلغ 000/ 300 ريال (سیصد هزار ريال) از طريق كارت هاي بانكي متصل به شبكه ي شتاب. لازم به ذکر است که مبلغ مذکور جهت بررسی رزومه می باشد. و هیچگونه حقی برای داوطلب ایجاد نخواهد شد.

5- دريافت شماره پرونده و كدپيگيري.

6- ثبت نام منوط به تكميل كليه مراحل و دريافت شماره پرونده و كدپيگيري از سامانه ميباشد و پس از تاييد نهاييِ فرم اينترنتي توسط داوطلب، اطلاعات آن به هيچ عنوان قابل تغيير نميباشد.

7- به ثبت نام ناقص ترتيب اثر داده نخواهد شد و وجه پرداختي به هيچ وجه مسترد نميشود.

8- داوطلب با تكميل ثبت نام صراحتا و بصورت كتبي و با علم كامل اقرار، به آگاهي از مفاد آگهي ثبت نام نموده است وحق هيچگونه اعتراضي نخواهد داشت.

9- بعد از ثبت نام و تاييد نهايي امكان ويرايش اطلاعات وجود ندارد، لذا افراد در تكميل فرمهاي مربوطه دقت لازم را به عمل آورند.

10-بررسی مدارک

11-دعوت به مصاحبه پس از بررسی مدارک ارسالی حداکثر به مدت 2 هفته پس از اتمام مهلت ثبت نام می باشد.

فراید بررسی به صورت زیر خواهد بود:
1- بررسی رزومه و انتخاب افراد طبق شرایط احراز
2- بررسی مدارک هویتی، تحصیلی، طرح نیروی انسانی و …
3- دعوت به مصاحبه افراد دارای شرایط تعیین شده

صرف ارسال مدارك و حضور در فراخوان به منزله قبولي نبوده و اين موسسه هيچگونه تعهدي در قبال آنان نخواهد داشت

مصاحبه و انتخاب فرد اصلح توسط دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به عمل خواهد آمد

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر 20 شهریور 98: سهمیه آموزش و پرورش و علوم پزشکی هرمزگان در آزمون دستگاه‌های اجرایی اعلام شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان سهمیه آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان را در آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی ۸۷۸ نفر اعلام کرد.

جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 97)
 جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 97) اینجا کلیک نمایید

دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی رشته های آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 شهریور 98: خبر جذب حدود 2 هزار نیروی بهداشتی برای مناطق محروم (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: از سهمیه جذب نیرو در وزارت بهداشت، حدود ۲ هزار نیرو مربوط به نیروهای بهداشتی است. عمده این نیروها برای بهورزان در مناطق محروم، شهرها و روستاهای مرزی در نظر گرفته شده و اولویت برای جذب بهورز است.

علی رضا رئیسی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت ایرنا درباره جذب نیروهای بهداشتی افزود: سالانه نیاز به جایگزینی حدود ۹۰۰ نفر برای بهورزان داریم. این نیروها برای مناطقی که نیروی تخصصی کمتری موجود است و مناطق کمتر برخوردار در نظر گرفته می‌شوند.

وی درباره شیوه خرید خدمت به صورت شرکت تعاونی برای مراکز جامع سلامت نیز بیان کرد: مراکز جامع سلامت حاشیه شهرها در سطح کشور به صورت واگذاری، ارائه خدمت می کنند. یعنی خدمات سلامت از برخی شرکت ها خریداری می شود.

معاون وزیر بهداشت ادامه داد: مشکلاتی در زمینه نحوه پرداخت و عقد قرارداد با نیروها وجود دارد که شکایت های زیادی در این زمینه به دست ما می رسد.

رئیسی گفت: یکی از روش ها برای خرید خدمات سلامت برای این که امنیت شغلی بیشتری وجود داشته باشد، این است که این خدمات در قالب شرکت های تعاونی خریداری شود که سهام داران اصلی خود کارکنان حوزه بهداشت یا مراقبان سلامت هستند. وقتی این افراد سهام دار باشند، در سود و زیان شریک هستند و دیگر کسی نمی تواند به آنها اجحاف کند.

معاون بهداشت وزارت بهداشت بیان کرد: این راهکار یکی از روش های پیشنهادی برای خرید خدمت محسوب می شود که به نظر می رسد از این طریق می توان مشکلات فعلی را برطرف کرد. به هر حال وزارت بهداشت از لحاظ قانونی خیلی نمی تواند در زمینه شکایت های مطرح شده در این زمینه وارد شود.

جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 97)
 جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 97) اینجا کلیک نمایید

دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی رشته های آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید

خبر 12 شهریور 98: اطلاعيه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص برگزاری هفتمين امتحان مشترک فراگیر دستگاه هاي اجرايي كشور (منبع: سایت سازمان سنجش)

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شرکت در هفتمين امتحان مشترک فراگیر دستگاه هاي اجرايي كشور مي‌رساند که براساس هماهنگی های اولیه به عمل آمده با دستگاه های اجرایی متقاضی جذب نیرو، هفتمين آزمون‌ استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور در نیمه دوم آبان ماه سال 1398 توسط سازمان سنجش آموزش کشور به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 11 شهریور 98: خبر جذب نیروهای کادر درمانی در همدان (منبع: خبرگزاری فارس)

ابراهیم جلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به برنامه جذب نیروی کادر درمانی در همدان اظهار کرد: به دنبال جذب نیروهای پرستار، ماما و کادر درمان در مراکز درمانی استان هستیم. وی با اشاره به اینکه مجوز استخدام 9 هزار کادر درمان در کشور اخذ شده و 9 هزار نفر نیز در نیمه دوم سال نهایی خواهد شد گفت: برنامه جذب و استخدام 18 هزار نیرو شامل پرستار، ماما و کادر درمان در مراکز ارائه خدمت کشور تا پایان امسال و اوایل سال آینده نهایی خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 شهریور 98: خبری از زمان شروع ثبت نام هفتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور گفت : با توجه به تامین اعتبار برای بیش از ۲۸ هزار استخدام جدید، از اوایل هفته آینده ثبت نام هفتمین آزمون استخدامی نهادهای دولتی شروع می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 شهریور 98: جزئیاتی از هفتمین آزمون استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون منابع انسانی سازمان استخدامی کشور در رابطه با هفتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی نکاتی را بیان داشتند:

هفتمین دوره آزمون های‌ استخدامی دولتی به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 شهریور 98: خبر استخدام جدید وزارت بهداشت در مهر 98 (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون پرستاری وزارت بهداشت از جذب 9 هزار نیروی جدید در وزارت بهداشت خبر داد و گفت: 75 درصد جذب نیرو مربوط به گروه‌های پرستاری است و احتمالا آزمون یاد شده در مهر برگزار خواهد شد.

وی افزود: به دنبال جذب 9 هزار نیروی دیگر هستیم؛ضمن اینکه احتمالا آزمون جذب نیرو تا مهرماه برگزار خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 مرداد 98: وزیر بهداشت دستور استخدام 8 هزار پرستار در نیمه اول سال جاری را صادر کرد
حیدرعلی عابدی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: سعید نمکی در حاشیه نشست این کمیسیون با وزیر بهداشت اعلام کرد که دستور لازم برای استخدام 8 هزار پرستار در نیمه اول سال جاری صادر شده است.

وی افزود: فراخوان لازم برای استخدام این پرستاران در ماه‌های آینده صادر خواهد شد ضمن اینکه در نیمه دوم سال جاری هم قرار است 10 هزار استخدام جدید در وزارت بهداشت و درمان صورت گیرد.

عابدی گفت: دو درخواست استخدام که هر کدام 10 هزار نفر ظرفیت دارد به سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور اداری و استخدامی ارجاع شده است که 8 هزار پرستار به عنوان بخشی از ظرفیت 10 هزار استخدامی اول به زودی کارهای خود را نهایی خواهد کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 مرداد 98: مجوز استخدام 9000 نیرو در وزارت بهداشت اخذ شد (منبع: خبرگزاری ایسنا)

وزیر بهداشت درباره جذب نیروهای پرستاری و درمان نیز گفت: مجوز استخدام ۹۰۰۰ کادر درمان اخذ شده است و ۹ هزار نفر نیز در نیمه دوم سال نهایی خواهد شد. یعنی برنامه جذب و استخدام ۱۸ هزار نیرو شامل پرستار، ماما و کادر درمان در مراکز ارائه خدمت تا پایان امسال و اوایل سال آینده نهایی خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 تیر 98: اخذ مجوز جذب 10 هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت (منبع: خبرگزاری مهر)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مجوز جذب حدود ۱۰ هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت را از سازمان امور استخدامی گرفته‌ایم. نمکی همچنین از دریافت مجوز جذب حدود ۱۰ هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت خبر داد و گفت: این مجوز را از سازمان امور استخدامی گرفته‌ایم و هم اکنون در حال طی مراحل گزینش نیروی انسانی هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 تیر 98: اخذ مجوزهای جدید استخدامی وزارت بهداشت (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نمکی گفت: مقرر شده ۵۰ درصد از نیروهای استخدامی در مراکز بهداشت دهان و دندان جذب شوند. سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش و پزشکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در پاسخ به این سوال که وضعیت استخدام تکنسین‌های دهان و دندان به چه صورت است، اظهار کرد: این موضوع در حال بررسی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 تیر 98: خبر استخدام 3 هزار نیروی جدید در اورژانس کشور (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

حسن نوری معاون فنی سازمان اورژانس کشور از جذب و استخدام ۳ هزار نیروی جدید در اورژانس کشور خبرداد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ، حسن نوری معاون فنی سازمان اورژانس کشور گفت: بر اساس نیازمندی‌ها، ما ۱۵ هزار نیروی انسانی را طی ۵ سال جذب خواهیم کرد وامسال ۳ هزار نیرو جذب و استخدام می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 تیر 98: وزارت بهداشت به 30 هزار نیروی استخدامی نیاز دارد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

تقوی نژاد با اشاره به نیاز ۳۰ هزار نیروی استخدامی وزارت بهداشت گفت: ۱۰ هزار نیرو در قالب آگهی استخدام جذب می‌شوند. به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، تقوی نژاد، نیاز به نیروی استخدامی وزارت بهداشت را بالغ بر ۳۰ هزار نفر عنوان و تصریح کرد: از این تعداد ۱۰ هزار نیرو به زودی در قالب آگهی استخدام جذب می‌شوند و برنامه ریزی لازم برای جذب ۱۰ هزار نیرو انسانی دیگر در قالب پیمانی نیز در دست اقدام است و بعد از برگزاری آزمون اشاره شده، اطلاع رسانی لازم انجام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام وزارت بهداشت را از این قسمت دنبال کنید:

مجوز استخدام 50 هزار نفر در وزارتخانه های آموزش و پرورش و بهداشت صادر شد (28 خرداد 98)
اعلام جزییات استخدام جدید وزارت بهداشت تا آخر تیر ماه (28 خرداد 98)
مجوز استخدام 20 هزار نیرو در بیمارستان ها صادر شد (28 خرداد 98)
+ خبر استخدام 20 هزار نیرو در وزارت بهداشت (26 خرداد 98)
صدور مجوز استخدام 10 هزار نفر در وزارت بهداشت (23 خرداد 98)
صدور مجوز به‌کارگیری پذیرفته ‌شدگان آزمون استخدامی وزارت بهداشت (31 اردیبهشت 98)
+ اعلام جذب 9 هزار نیروی پرستاری طی دو ماه آینده (26 اردیبهشت 98)
اعلام فراخوان جذب هیئت علمی وزارت بهداشت در انتظار صدور مجوز (28 فروردین 98)
خبر 25 فروردین 98: حذف امتیاز بومی‌گزینی از آزمون استخدامی وزارت بهداشت (25 فروردین 98)
جذب حدود 2500 نیرو در بخش آزمایشگاهی دانشگاه ها (1 اسفند 97)
+ مجوز استخدام 30 هزار نفر در وزارت بهداشت آماده است (29 بهمن 97)
صدور مجوز استخدام برای 22 هزار تخت بیمارستانی در کشور (17 بهمن 97)
صدور مجوز استخدامی برای 9500 نیرو در بخش بهداشت و درمان (6 دی 97)
+ جذب نیروی جدید در بیمارستان ها در گرو افزایش منابع مالی (9 آبان 97)
+ بکارگیری بیش از 21 هزار مراقب سلامت در مناطق شهری (5 آبان 97)
+ تعریف رشته‌های جدید علوم پزشکی برای ایجاد اشتغال (30 مهر 97)

جذب دستیار پژوهشی در دانشگاه های علوم پزشکی (15 مهر 97)
+ 11 مهر آخرین مهلت ثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشت (10 مهر 97)
+ اعلام زمان برگزاری آزمون زبان وزارت بهداشت (9 مهر 97)
+ نیاز به جذب 2000 نیرو در حوزه‌های بهداشت و درمان خوزستان (7 مهر 97)
+ اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت در 24 شهریور ماه (21 شهریور 97)
ضرورت جذب نیرو در وزارت بهداشت و درمان (18 شهریور 97)
+ اعلام زمان برگزاری مصاحبه آزمون دکتری وزارت بهداشت (13 تیر 97)
اختصاص حدود 2 هزار مجوز جذب استاد به وزارت بهداشت (30 خرداد 97)
+ استخدام پیمانی 127 عضو هیات علمی در وزارت بهداشت (5 خرداد 97)
+
 تمدید مهلت ثبت‌ نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت (14 فروردین 97)
+ جذب هزار عضو هیات علمی در وزارت بهداشت (6 فروردین 97)

تمامی اخبار مربوط به استخدام وزارت بهداشت در صورت انتشار در این مبحث اطلاع رسانی خواهند شد.


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : بهاره

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:12

  کد دیدگاه : 10651

  کارشناس صنایع غذایی هستم، این رشته هم جز استخدامیا هست!؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : vali

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:32

  کد دیدگاه : 10351

  سلام کاردان ازمایشگاه هستم 2 یا3سالی هست از استخدام در استان گلستان خبری نیست البته غیر نور چشمیها پیر شدیم فردا بهانه سن میشه میترشیم منم خبر کنید کی استخدامیه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:44

  کد دیدگاه : 9087

  سلام ليسانس ژنتيك هستم اخه گناه ما چيه كه كار واسمون نيست حتي توي ازمايشگاه مديكال :(((((

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:42

  کد دیدگاه : 8764

  سلام
  یک سؤال و یک خواهش از دست اندرکاران وزارت بهداشت دارم: چرا یا استخدام نمی کنند یا اینکه اگر استخدام کنند در رشته مبارزه با بیماریها فارق التحصیلان فوق دیپلم رو استخدام می کنند؟ من و امثال من که زحمت کشیدیم و لیسانس گرفتیم چرا باید بیکار باشیم ولی کاردانان استخدام بشن؟
  خواهشمندم که که به فکر نیروهای دارای مدرک کارشناسی بهداشت عمومی هم باشید.
  از لطف شما کمال تشکر رادارم و درصورت استخدام من را هم بی خبر نگذارید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : nani

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:35

  کد دیدگاه : 8604

  سلام کارشناس رادیولوژیم از استخدام خبری شد خبر کنید لطفا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سعيد.ح

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:15

  کد دیدگاه : 8574

  سلام لطفا منم بي خبر نزارين.كارشناس بهداشت عمومي هستم ممنونم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ملیحه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:51

  کد دیدگاه : 8465

  کارشناس علوم آزمایشگاهی
  منم خبرکنین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مجید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:33

   کد دیدگاه : 18163

   من استخدام شدم کاش نمی شدم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : باقری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:01

  کد دیدگاه : 8321

  سلام.من کارشناسی ژنتیک هستم ودنبال کار…
  آخه گناه ما دانشجوها وفارغ التحصیلای ژنتیک چیه که نه توی رشتهای بهداشت وپزشکی بهمون کار میدن نه رشتهای علوم……..
  لطفا اگرخبری از وزارت بهداشت شد حتماخبرم کنید.ممنمونم.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : narges

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:23

  کد دیدگاه : 8198

  salam man kardane behdashte herfei hastam v tebekar tarhamo miram age estekhdami omad beman khabar bedin

  پاسخ دهید
 • نویسنده : negar

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:20

  کد دیدگاه : 7769

  سلام. من کارشناس ژنتیک هستم.لطفا خبری شد منم در جریان بذارید .ممنون.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:16

  کد دیدگاه : 7467

  سلام . لیسانس ژنتیک هستم . اگهی اومد منم بی خبر نذارین لطفا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : غزاله

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:17

  کد دیدگاه : 7133

  پدرم بازنشسته وزارت بهداری و مادرم از کار افتاده وزارت بهداشت هستن من هم لیسانس راهنمایی و مشاوره دارم کسانی رو میشناسم که با مدرک دیپلم مشغول به کارند این درسته که ما با مدرک لیسانس خانه نشین باشیم و دیپلمه ها سر کار یا در دانشگاهها رو ببندید یا استخدام رو عادلانه انججام بدین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : خدیجه محمدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:38

  کد دیدگاه : 6853

  سلام. لطفأ وفتی دانشگاه های علوم پزشکی آگهی استخدام اعلام کردنند یا هراداره ای که کاردان بهداشت خانواده میخواست به ایمیل من پیام بدین.ممنون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : جواد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:33

   کد دیدگاه : 15031

   اگر طرح نرفتی مرکز بهداشت تویسرکان نیاز شدید به کاردان بهداشت خانواده داره ببایید اینجا، اگه چنانچه رفتید طرح بیایید ببینیم که میشه به عنوان طرح پزشک خانواده روستایی بصورت قراردادی وارد سیستم بشید البته طبق قانون می تونن دانشگاهها علوم پزشکی بدون دریافت مجوز استخدامی و بدون آزمون نیروی طرح پزشک خانواده رو جذب کنه که اینا انجامش نمیدن و مگن باید برای قراردادی استخدام برگزار بشه چون بودجه و اعتبارات کافی نیست نمی تونن بردارند اما تلاشت رو بکن و پیگیری قضیه باش و یا زنگ بزن مرکز بهداشت واحد بهداشت خانواده یا واحد گسترش.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:37

  کد دیدگاه : 6817

  سلام اگه خبری شدبرای استخدامی خبرم کنید کارشناس بهداشت عمومی هستم روی ایمیلم خبرکنید ممنون میشم..
  .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:34

   کد دیدگاه : 6838

   با سلام
   جهت دریافت اخبار در ایمیل خود میتوانید در خبرنامه ی سایت عضو شوید.

   موفق باشید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : mahshid

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:08

   کد دیدگاه : 8308

   سلام ؛من دانشجوي سال آخر رشته بهداشت عمومي هستم ؛لطفا هر اخباري راجع به رشتم را برايم ايمل كنيد

   پاسخ دهید
  • نویسنده : جواد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:42

   کد دیدگاه : 15032

   اگر طرح نرفتی مرکز بهداشت تویسرکان نیاز شدید به کاردان بهداشت خانواده داره ببایید اینجا، اگه چنانچه رفتید طرح بیایید ببینیم که میشه به عنوان طرح پزشک خانواده روستایی بصورت قراردادی وارد سیستم بشید البته طبق قانون می تونن دانشگاهها علوم پزشکی بدون دریافت مجوز استخدامی و بدون آزمون نیروی طرح پزشک خانواده رو جذب کنه که اینا انجامش نمیدن و مگن باید برای قراردادی استخدام برگزار بشه چون بودجه و اعتبارات کافی نیست نمی تونن بردارند اما تلاشت رو بکن و پیگیری قضیه باش و یا زنگ بزن مرکز بهداشت واحد بهداشت خانواده یا واحد گسترش.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مریم

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:19

    کد دیدگاه : 26358

    سلام با تشکر از اطلاع رسانی شما من لیسانس بهداشت عمومی دارم و الان 9سال فارغ التحصیل شدم دیگه امیدی به استخدام ندارم معافیت از طرح دارم میشه لطفا در مورد طرح پزشک خانواده بیشتر توضیح بدید .ممنون

    پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:58

  کد دیدگاه : 6790

  سلام.کارشناس بهداشت عمومی هستم اگه استخدامی اومد منم بی خبر نذارید.ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سحر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:12

  کد دیدگاه : 6746

  داداشم بهداشت خوند الان متاهله دنباله کاره اگه استخدامی بود مام بیخبر نزارین لطفا.ممنون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سیدحسن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:36

   کد دیدگاه : 22884

   اگه خبری شد حتما اطلاع میدم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مرجان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:28

  کد دیدگاه : 5930

  با سلا م
  متولد 1368 صادره ازتهران
  کارشناس صنایع غذایی دانشجو ارشد صنایع غذایی گرایش شیمی مواد غذایی
  دوره های گذرانده شامل :
  (Word-Excel-Acsses-powerpoint/) ICDL
  آلمان) tuv( ISO22000:2005,GMP
  سوابق کاری :
  کاراموزی کارخانه ی پاک وپگاه تهران
  کارمند شرکت مواد غذایی شاندل
  کارمند شرکت مواد غذایی پرشیا

  ساکن غرب تهران
  تلفن: 093513*****
  Mail:******@yahoo.com

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ندا شیخی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:11

  کد دیدگاه : 5634

  سلام فوق لیسانس حسابداری هستم ممنون میشم اگه اخبار استخدامی رو اطلاع بدین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زینب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:23

  کد دیدگاه : 5502

  سلام اگه خبری شدبرای استخدامی خبرم کنید کاردان بهداشت خانواده هستم روی ایمیلم خبرکنید ممنون..

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سحر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:33

  کد دیدگاه : 4569

  سلام لیسانس شیمی هستم2ساله دنبال کار میگردم.هرجامیرم میگن برای رشته شما کارنیست.27سالمه.توروخدا یه کاری برام کنید

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...