جزئیات بیشتر در مورد خبر

27 هزار ایثارگر در آزمون استخدامی دستگاه‌ های اجرایی شرکت می‌ کنند

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار جانبازان و ایثارگران اینجا کلیک نمایید


خبر 24 مرداد 96: رقابت 27 هزار داوطلب شاهد و ایثارگر در چهارمین استخدامی فراگیر (منبع: خبرگزاری ایرنا)

تهران – ایرنا – بنیادشهید و امور ایثارگران اعلام کرد: 27 هزار داوطلب شاهد و ایثارگر سوم شهریورماه امسال در چهارمین آزمون استخدامی دستگاه‌ های اجرایی کشور شرکت خواهند کرد.
به گزارش روز سه شنبه ایرنا از بنیادشهید، چهارمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور سوم شهریور ماه توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می ‌شود و از میان 400 هزار ثبت نام شده، بیش از 27 هزار تن از ایثارگران واجد شرایط تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران داوطلب شرکت در این آزمون شده ‌اند.
براساس این گزارش، با هماهنگی ‌های به عمل آمده با تمامی دستگاه ‌های پذیرنده نیروی انسانی در این آزمون، سهمیه حداقل 25 درصدی ایثارگران از کل مجوزهای استخدامی دستگاه‌ها تفکیک شده و جامعه هدف واجد شرایط در رشته محل‌های تفکیک شده آزمون خواهند داد.
همچنین فهرست ایثارگران ثبت نام کننده در این آزمون از سازمان سنجش اخذ شد که از این فهرست، یک هزار و 502 ایثارگر واجد شرایط شناخته نشدند که با هماهنگی سازمان سنجش و اداره کل آمار و فناوری اطلاعات بنیادشهید این موضوع به صورت پیام کوتاه به اطلاع آنها رسانده شد تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری موضوع از طریق بنیاد منطقه یا شهرستان اقدام کنند؛ همزمان فهرست افراد ثبت نام کننده جهت تایید واجد شرایط بودن برای شرکت در آزمون و بهره‌مندی از سهمیه حداقل 25 درصدی به استان‌ها ارسال شده است که به محض تایید از طرف مراکز استانی به سازمان سنجش ارسال خواهد شد.
براساس اعلام بنیادشهید، افراد شاغل یا حالت اشتغال، مشغول به تحصیل، دارای هرگونه شغل و یا افرادی که به هر نحوی دارای سابقه پرداخت بیمه بوده اند از مشمولان سهمیه مزبور خارج می شوند ؛ بنابراین صرفا ایثارگران دارای وضعیت بیکار در سیستم سجایا مجاز به بهرمندی از سهمیه استخدامی حداقل 25 درصد هستند.
تمامی ایثارگران باید روز 31 مردادماه نسبت به اخذ کارت شرکت در آزمون اقدام و با رقابت بین خود، سهمیه ایثارگران را تکمیل کنند، همچنین برای هر پست سازمانی حسب مورد 2 تا سه تن که دارای بالاترین امتیاز هستند ، انتخاب و به سازمان پذیرنده معرفی می‌شوند که در نهایت پس از مصاحبه یک نفر از بین آنها که شرایط پست مورد نظر را احراز نماید جذب دستگاه مربوطه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایرنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...