دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

اطلاعات بیشتر

شرایط استخدام آموزش‌ و پرورش

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

لینک های مفید و مرتبط
آگهی استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش
دانلود بسته ویژه اصل سوالات آزمون های استخدامی آموزش و پرورش معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
برای قبولی در آزمون استخدام آموزش و پرورش چه بخوانیم؟  نمونه کارنامه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش
تجربیات کارجویان از گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
جهت مشاهده صفحه آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید

جهت مشورت در رابطه با آزمون استخدامی اموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 9 مرداد 97: جزئیات شرایط قدی داوطلبان جهت استخدام در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری تسنیم)

ابطال بند مربوط به حداقل و حداکثر قد به عنوان شرط استخدام در آموزش و پرورش در هیأت عمومی دیوان عدالت اداری رأی نیاورد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از دیوان عدالت اداری، طبق روال هر هفته که روزهای سه شنبه جلسه هیئت عمومی دیوان عدالت اداری برگزار می شود، امروز این هیئت به بحث و بررسی درباره چند شکایت وارده و درنتیجه ابطال برخی مقرره های مورد شکایت و صدور یک فقره رأی وحدت رویه پرداخت.

موضوع بخشنامه نحوه انجام معاینات و تأیید صلاحیت های پزشکی آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش بود.

شاکی در شکایت خود در این مورد خواهان ابطال بند مربوط به حداقل و حداکثر قد به عنوان شرط استخدام در آموزش و پرورش شده بود . در بند یادشده حداقل قد 160 سانتیمتر و حداکثر آن (بجز در رشته های ورزشی) 195 سانتیمتر عنوان شده است.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار استخدامی دستگاه های اجرایی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


خبر 14 خرداد 97: آیا شرایط استخدام در آموزش و پرورش تغییر خواهد کرد؟ (منبع: خبرگزاری ایلنا)

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش گفت: اجرای آیین‌نامه سلامت روانی معلمان، شرایط استخدام در آموزش و پرورش را استاندارد می‌کند.

اسفندیار چهاربند (رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره آیین‌نامه سلامت روان معلمان گفت: در حال حاضر تدوین این آیین‌نامه در مراحل مقدماتی است و باید مراحل نهایی، تصویب و ساز و کارهای اجرایی‌ آن طی شود.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که با اجرایی شدن این آیین‌نامه آیا شرایط استخدام سخت‌تر می‌شود؟ توضیح داد: سخت‌تر نه، اما استاندارد می‌شود. وقتی ما از استانداردسازی حرف می‌زنیم به این معناست؛ معیارهای لازم برای انجام وظایف حرفه‌ای افراد تضمین شود. هرچه استانداردها کامل‌تر شود تحقق آن تکالیف و وظایف بیشتر عملی خواهد شد و آسیب‌ها کمتر می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


شرایط عمومی استخدام آموزش و پرورش: (بروز شده در تاریخ 22 اردیبهشت 97)

1 – داشتن تابعیت ایران
2 – اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکي از ادیان شناخته شده در قانون اساسي جمهوری اسلامي ایران
3 – التزام به قانون اساسي جمهوری اسلامي ایران
4 – انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانوني برای مردان
5 – داشتن سلامت جسماني و رواني و توانایي برای انجام کاری که استخدام مي شوند .
6 – عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
7 – نداشتن سابقه محکومیت جزایي موثر
8 – عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایي توسط آراء مراجع قضایي و ذی صلاح
9 – به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزو نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایي باشند.
10 – به استناد ماده 94 قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازماني، کارکناني که تصدی یکي از پست های سازماني در هر یک از دستگاه های اجرایي را به صورت رسمي یا پیماني دارا مي باشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان معرفي به گزینش برای سیر مراحل استخدام، نباید جزو مستخدمین رسمي یا پیماني سایر دستگاه های اجرایي باشند.
11 – داشتن حداکثر سي سال (30) برای مدارک فوق دیپلم، حداکثر سي و پنج (35) سال برای مدارک تحصیلي لیسانس، حداکثر چهل (40) سال برای مدرک تحصیلي فوق لیسانس و حداکثر چهل و پنج (45) سال برای مدارک دکتری.

تبصره: بر اساس قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان مصوب مجلس شورای اسلامي موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی ربط، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد :
– جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسران شهدا، فرزندان و همسران جانبازان 25 درصد به بالا و فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه از شرط حداکثر سن مقرر معاف مي باشند .
افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال .
– رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور داوطلبانه در جبهه .
– میزان مدت خدمت ضرورت
– داوطلباني که به صورت غیر رسمي و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکتهای دولتي، بانکها و شرکتهای تحت پوشش آنها، شرکتهای بیمه های دولتي، شهرداریها و موسسات و شرکتهای دولتي که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکتهای ملي و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده مي کنند، نهادهای انقلاب اسلامي و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ 57/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمي آنها.
تذكر 1 : ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهي فراغت از تحصیل و کارت پایان خدمت، زمان برگزاری امتحان مشترک فراگیر 97/4/15 مي باشد. ملاک فراغت از تحصیل، تاریخ مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه مي باشد و ملاک عمل برای محاسبه سن افراد، اولین روز ثبت نام  97/2/23 ميباشد .
تذكر 2 : بر اساس ماده (43) قانون مدیریت خدمات کشوری به دستگاه های اجرایي اجازه داده شده است تا در صورتي که در قوانین و مقررات قبلي مورد عمل خود، شرایطي علاوه بر شرایط فوق الذکر را داشته باشند به عنوان شرایط اختصاصي خود اعلام نمایند. تذکرات و شرایط اختصاصي هر یک از دستگاه های اجرایي در بخش مربوط به آن دستگاه ذکر شده است.

شرایط اختصاصی استخدام آموزش و پرورش: (بروز شده در تاریخ 22 اردیبهشت 97)

الف) تعاریف : مفاهیم برخی از اصطلاحات بكار رفته در این دفترچه استخدام به شرح ذیل می باشد:

دوره یكساله مهارت آموزی: این دوره شامل مجموعه ای از دروس تربیتي، تخصصي و کارورزی (نظری، مهارتي) است که برای دانش آموختگان رشته های مختلف دانشگاهي و حوزوی پذیرفته شده در آزمونهای استخدامي آموزش و پرورش برابر آیین نامه خاص خود اجرا ميشود.

محل خدمت: یک منطقه آموزشي است که حسب نیاز آموزش و پرورش جهت استخدام و اشتغال پذیرفته شدگان نهایي، در این آگهي مشخص شده است.

تذكر: منطقه/شهرستان محل خدمت در پیمان نامه براساس مفاد این دفترچه خواهد بود .

ب) امتیازات و سهمیه هاي قانوني

سهمیه های استخدامي استانهای ایلام، آذربایجان غربي، بوشهر، سیستان و بلوچستان، چهار محال بختیاری، خراسان جنوبي، خوزستان، کردستان، کهکیلویه و بویراحمد، هرمزگان و کرمان به نیروهای بومي هر یک از استان های مورد نظر اختصاص دارد.

تبصره: در این استان ها در صورت کسب حد نصاب داوطلبان، افراد بومي شهرستان با ضریب 1/4 و داوطلبان سایر شهرهای استان با ضریب 1/2 در هر یک از آزمونهای کتبي(عمومي و تخصصي) و مصاحبه استخدامي، محاسبه خواهد شد.

ج) شرایط و ضوابط دوره یكساله مهارت آموزي – به استناد مجوز شماره 1667207 مورخ 10 / 11 / 1396 سازمان اداری و استخدامي کشور و مفاد ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، پذیرفته شدگان استخدام پیماني مشاغل آموزشي در آموزش و پرورش ملزم به گذراندن دوره یک ساله مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان (رشته های شغلي دبیر، آموزگار) و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایي (رشته های شغلي هنرآموز و استادکار) ميباشند.

– کلیه پذیرفته شدگان ملزم به گذراندن دوره یکساله مهارت آموزی و موفقیت در آزمون جامع، بدون دریافت حقوق و مزایا بوده و صدور حکم استخدامي منوط به کسب موفقیت در دوره مذکور ميباشد.

– بخشي از هزینه های برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی (خدمات آموزشي و رفاهي) برعهده داوطلب خواهد بود و چنانچه هریک از پذیرفته شدگان در طول برگزاری دوره یک ساله مهارت آموزی از ادامه تح صیل و ا شتغال من صرف شوند وزارت آموزش و پرورش مي تواند به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه های مربوط اقدام نماید.

– شرایط و ضوابط و نحوه ثبت نام در دوره یکساله مهارت آموزی بعد از قبولي نهایي و تأیید صلاحیت های عمومي توسط گزینش، از سوی دانشگاههای مجری دوره یکساله مهارت آموزی (دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایي) اعلام خواهد شد. رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره مذکور، الزامي مي باشد. پذیرفته شدگان نهایي رشته های شغلي هنر آموز و استادکار جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت یکساله مهارت آموزی مي باید از طریق پایگاه اطلاع رساني دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایي پیگیری نموده و پذیرفته شدگان نهایي رشته های شغلي آموزگار – دبیر نیز از طریق پایگاه اطلاع رساني دانشگاه فرهنگیان پیگیری نمایند؛

– مدت دوره یکساله مهارت آموزی جزء سنوات خدمتي محسوب نخواهد شد و صرفاً به عنوان شرط استخدام پیماني در آموزش و پرورش ميباشد. گواهي مذکور دارای ارزش برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي نميباشد.

– محل مهارت آموزی دوره یکساله، بر اساس شغل محل پس از اعلام نتایح قطعي تعیین خواهد شد.

– تغییر محل تحصیل با موافقت مبداء و مقصد و صرفاً در صورت وجود ر شته شغلي با رعایت جنسیت از طریق دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایي مورد بررسي قرار خواهد گرفت.

– مهارت آموزان در زمان ثبت نام در مراکز مجری دوره یک ساله مهارت آموزی ملزم به ارائه مدرک روخواني و روانخواني قرآن کریم و مدرک ICDL ميباشند در غیر صورت باید تعهد نمایند که قبل از آزمون جامع دوره یکساله مهارتآموزی مدارک مذکور را ارائه نمایند.

– دانشگاه های مجری دوره مهارت آموزی، مسئولیتي در قبال اسکان و تغذیه قبول شدگان آزمون ندارند. در صورت تقاضای افراد و وجود امکانات، امکان ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوط وجود دارد.

– سهمیه های مربوط به آموزش و پرورش عشایری بعد از موفقیت در آزمون و گذراندن دوره یکساله دوره مهارت آموزی در اختیار اداره کل آموزش و پرورش استان مربوط خواهد بود.

د) شرایط پزشكي

بیماریهای چشم:- (نداشتن دید کمتر از 10/10 در یک چشم، پس از اصلاح با عینک و نداشتن دید کمتر از 10 + 10/ 16 در دو چشم، پس از اصلاح با عینک)- هر نوع نقص میدان بینایي در یک یا هر دو چشم

– دوربیني غیرقابل درمان و نیستاگموس شدید هر دو چشم

– ضایعات وسیع، شدید و غیرقابل درمان در هر دو قرنیه

– کوررنگي (برای ر شته های آموزش ابتدایي و ر شته های هنر و ر شته هایي که شناخت رنگ و طیف نوری در آنها ضروری مي با شد، ممنوع است و در بقیه رشته ها بلامانع است)

– نابینایي در یک چشم

سایر موارد: (بیماریهای که براساس تشخیص پزشک مانع انجام وظیفه حرفه ای باشد)

قدرت شنوایی: (کمي شنوایي داوطلب نباید بیش از 40 دسي بل باشد داوطلب باید صدای نجوا را از فاصله 6 متری به خوبي بشنود)

تذكرات مهم:

-نظر به اینکه محل خدمت م ستخدمین پیماني این آزمون در پیمان نامه قید مي گردد چنانچه اداره کل آموزش و پرورش استان مورد تقاضا داوطلب در زمان صدور حکم استخدام نیازی به رشته/جنس پذیرفته شده در محل خدمت انتخابي در این دفترچه را نداشته باشد، اداره کل مربوط محل جدید خدمت فرد را بر اساس نیاز، از بین مناطق آموزشي مورد نیاز مشخص خواهد نمود و داوطلب ملزم است در محل تعیین شده اشتغال به خدمت داشته باشد.

– متقاضیان شرکت در مشاغل استادکاری، مي باید دارای مدرک تحصیلي فوق دیپلم پیوسته بوده یا در صورت دارا بودن فوق دیپلم ناپیوسته، مدرک تحصیلي دیپلم هنرستان داشته باشند.

– برخورداری از حسن شهرت و عامل بودن به اخلاق و شئونات معلمي براساس شرایط احراز شغل در طرح طبقه بندی مشاغل معلمان.

– گذراندن دوره یکساله مهارت آموزی و موفقیت در آزمون جامع براساس ضوابط مربوط.

– تغییر منطقه محل خدمت تعیین شده در این دفترچه، بعد از قبولي نهایي و قبل از استخدام و اشتغال بکار، تحت هر شرایطي (اهل، تجرد، تکفل، فوت والدین، تبعیت از هم سر، هم سر کارمند ارگان و یا نهاد خاص، استفاده سهمیه خاص و …) ممنوع بوده و بعد از اشتغال بکار نیز تابع ضوابط و مقررات نقل و انتقال فرهنگیان خواهد بود.

– پذیرفته شدگان نهایي آزمون استخدامي مکلفند، قبل از شروع دوره یک ساله مهارت آموزی تعهد کتبي مبني بر 10 سال خدمت (به شرط موفقیت دردوره و تمدید استخدام) در محل جغرافیایي مورد تقاضا به آموزش و پرورش بسپارند (استخدام و اشتغال آنان منوط به سپردن تعهد محضری خواهد بود).

– رعایت کلیه شرایط اختصاصي مندرج در جداول رشته های تحصیلي مجاز، الزامي است. فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم (سابق)، متعهدین خدمت دانشگاه فرهنگیان و فارغ التحصیلان متعهد خدمت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایي، حق ثبت نام در آزمون استخدامي را ندارند.

عدم شرکت قبول شدگان نهایي آزمون استخدامي در دوره یک ساله مهارت آموزی به منزله انصراف از استخدام مي باشد و داوطلب در این خصوص هیچ گونه حقي ندارد.

– رعایت کلیه شرایط اعلام شده در این دفترچه برای پذیرفته شدگان نهایي الزامي مي باشد.

توجه مهم:
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدام آموش و پرورش در سال 97 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
جهت دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده رشته های مورد نیاز آزمون استخدام آموزش و پرورش (سال 97) اینجا کلیک نمایید

+ 
جهت مشاهده شهر و جنسیت مورد نیاز آزمون استخدام آموزش پرورش (سال 97) اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده مواد آزمون‌ عمومی و تخصصی استخدام آموزش و پرورش (سال 97) اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده شرایط عمومی و اختصاصی آزمون استخدام آموزش‌ و پرورش (سال 97) اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده جدول کد و عناوین خوشه های شغلی آزمون استخدامی آموزش پرورش (سال 97) اینجا کلیک نمایید


جهت دانلود بسته ویژه تمام سوالات استخدامی آموزش و پرورش (همراه پاسخنامه تستی و تشریحی) اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 96) اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : سمیه آلبوبالد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:58

  کد دیدگاه : 2411564

  سلام من دانشجوی فوق بودم دو ترم بیشتر نرفتم بعدش ترک تحصیل کردم دیگه دنبال مدارک و اعلام ترک تحصیلیمم نرفتم …میتونم تو آزمون شرکت کنم ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه مذهّب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:28

  کد دیدگاه : 2410492

  با سلام اینجانب با مدرک فوق دیپلم از دانشگاه تربیت معلم دانشگاه آزاد متولد سال ۱۳۵۷ از سال ۱۳۷۷ تا کنون در مدرسه غیر انتفاعی با سمت نیروی آزاد مشغول کار دبیری هستم آیا میتوانم با توجه به کمبود نیروی آموزش و پرورش برای مهر امسال امید به رسمی شدن داشته باشم با توجه به سن و مدرک تحصیلی و آیا سنوات بیمه ای من در این سال ها محاسبه میشود یا خیر؟ برای استخدام باید به کجا و کدام واحد زیربط مراجعه کنم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : pourya

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:30

  کد دیدگاه : 2408834

  سلااام خسته نباشید، ببخشید من لیسانس مهندسی صنایع دارم میتونم تو آزمون شرکت کنم؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهسا هاشمی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:49

  کد دیدگاه : 2405455

  سلام خسته نباشید ببخشید من یک ترم دیگ از سنوات درسیم باقی مونده یعنی دی ماه آینده تموم میشه مقطع لیسانسم….آیا میتونم در این آزمون شرکت کنم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:57

   کد دیدگاه : 2405469

   سلام
   دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
   شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : parastoo

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:41

  کد دیدگاه : 2396060

  من تازه دیپلم گرفتم میتونم الان تو این ازمون شرکت کنم تو کنکور ۹۸ هم شرکت کردم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : گلناز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:31

  کد دیدگاه : 2373930

  سقف سنی استخدامی آموزش و پرورش برای دبیری تا چند هس مثلا من متولد ۱۵/۹/۱۳۶۸ هستم شرایط سنی من میخوره یا نه؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فائزه علیجانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:06

  کد دیدگاه : 2372844

  یعنی سوال پرسیدم فقط بخاطراین بود ک شمابپسندین،جواب نداشت سوالم؟؟؟وقتی جواب نمیدین چرا همچین قابلیتی واسه سایتتون گذاشتین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فائزه علیجانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:15

  کد دیدگاه : 2370030

  سلام.اگه ازمون بدیم و کلا قبول شیم،استخدام رسمی هستیم یاپیمانی؟؟؟من یجاخوندم که تا چند سالی پیمانی استخدام هستیم بعدش رسمی میشیم،درسته؟؟لطفاجوابموبدین،چون اگه قراره کلا پیمانی استخدام بشیم و ثبت نام نکنم،ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پریا یحیی زاده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:31

  کد دیدگاه : 2357170

  لطفا شرایط استخدام 98 را اعلام نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدرضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:57

  کد دیدگاه : 2355188

  خدایی ش خدارو خوش نمیاد. هر سال شرایط جور دیگه بود حالا امسال شانس ما شرط معدل میذارید. الان من که ۱۴/۸۲ هستم و فقط هجده صدم کم دارم تکلیفم چیه . با مدرک لیسانس و پایان خدمت و عدم سوپیشینه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مهرداد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:49

   کد دیدگاه : 2356760

   عجب بدبختی گرفتار شدیم. اینم شانسه. همین امسال که من میخوام آزمون بدم باید شرط معدل بزارن؟
   ای خدا

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:09

    کد دیدگاه : 2376975

    شرط معدل گذاشتن؟؟؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : حسن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:42

   کد دیدگاه : 2381917

   سلام لطفاً به گوش مسؤلین برسونید شرط معدل نزارن منم معدلم 14/50 هست حالا چیکار کنیم؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سجاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:08

  کد دیدگاه : 2338007

  سلام وقت بخیر من سرباز هستم و در تاریخ 1/7/1399 تموم میکنم. مدرک تحصیلی هم کارشناسی IT است.
  می‌خواستم بدونم میتونم برا آزمون استخدامی سال 1399 شرکت کنم؟؟؟؟ با توجه به اینکه بازه آزمون در برج 4 هستش.

  تشکر.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شهرزاد جواهری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:45

  کد دیدگاه : 2329899

  با سلام خسته نباشید تکلیفه دانشجویان که توانایی تدریس دارند اما هنوز مدرک ندارن چی هست؟؟ایا اونا میتونن شرکت کنن؟؟ من خودم دانشجویه رشته زبانم لیسانس ترمه ۴ داره تموم میشه و میرم ۵ میتونم شرکت کنم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Deldar

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:25

  کد دیدگاه : 2263014

  آیا آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرایط قدی دارد؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:49

   کد دیدگاه : 2337358

   بله قد کمتر از 160 قبول نمیکنن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه هنرمند

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:54

  کد دیدگاه : 2238200

  سلام میخواستم بدونم من فوق دیپلم حسابداری دارم میخواستم بدونم میتونم آزمون معلمی بدم برای لیسانس دارم میخونم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه السادات

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:25

  کد دیدگاه : 2175657

  با سلام من پدرم بازنشسته فرهنگی بودن و فوت شدن شش تا خواهرغیر معلم و شاغل هستیم من تازه بهمن 97 اگهی اموزش و پرورش رو دیدم لیسانس صنایع غذایی هستم 66 هستم گذشته از محلت ثبت نام، چه کار کنم، کجا و چه طور ثبت نام کنم اگر هنوز وقت هست لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:25

  کد دیدگاه : 2169963

  سلام من کارشناسی روانشسناسی خوندم ولی معدلم ۱۳/۵۹ اومده،میتونم تو ازمون اموزش پرورش ۹۸ شرکت کنم؟
  البته دانشجوی ارشد پیامنور هم هستم
  ایا اخرین مدرک کارشناسی حساب میشه یا دانشجوی ارشد ارزیابی میشه؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امینی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:25

  کد دیدگاه : 2167414

  میخواستم بپرسم آیا نیمه اول سال ۹۸ ازمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار میشه؟
  من دانشجوی ترم ۸ هستم ولی ۶ واحدم میمونه که باید ترم ۹ بردارم که مدرک کارشناسیمو بگیرم امکانش هست بتونم شرکت کنم تو آزمون؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:37

   کد دیدگاه : 2167438

   سلام
   دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
   شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم سنایی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:31

  کد دیدگاه : 2154643

  سلام اگر کسی رتبه خوبی هم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کسب کنه اما میگرن داشته باشه ممکنه ردش کنن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم سنایی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:06

  کد دیدگاه : 2154597

  سلام میخواستم بدونم که آیا حقوق و دستمزد معلمان پیمانی با رسمی یکیست؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مهدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:21

   کد دیدگاه : 2324655

   سلام
   نه حقوق رسمی تقریبا دو برابر پیمانی می باشد.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مجید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:54

  کد دیدگاه : 2073230

  سلام من برج سه سال آینده خدمتم تموم میشه افراد در حال خدمت هم ميتونن شرکت کنن؟
  اگ مثل پارسال امتحانش برج چهار باشه میتونم ثبت نام کنم

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...