جزئیات بیشتر در مورد خبر

کاهش ۳۰۰ درصدی حوادث کار منجر به فوت در سال ۹۵

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک کنید
جهت ورود به صفحه استخدامی استانداری کردستان اینجا کلیک کنید

جهت ورود به صفحه اخبار حوادث ناشی از کار اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار بیمه بیکاری اینجا کلیک نمایید


خبر 11 اردیبهشت 96: وجود بیش از سه هزار مقرری بگیر بیمه بیکاری در کردستان (منبع: خبرگزاری مهر)

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ۳۳۰۰ نفر در کردستان بیمه بیکاری دریافت می کنند

سنندج- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: در حال حاضر ۳ هزار و ۳۰۰ نفر دراستان مقرری بگیر بیمه بیکاری هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد رشیدی یکشنبه شب در دیدار جمعی از کارگران و تشکلات کارگری استان با نماینده ولی فقیه در استان کردستان که به مناسبت هفته کاروکارگر انجام شد، با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان اقتصادمقاومتی، تولیدو اشتغال توسط رهبری، گفت: بی شک تحقق این شعار بدون همت و تلاش قشر کارگر امکان پذیر نخواهد بود.

وی عنوان کرد: تبیین نقش کارگران در اقتصاد مقاومتی، گفتمان سازی مناسب در فضای رسانه ای کشور، مشارکت گسترده ذی نفعان حوزه کاروکارگری و تقدیر از زحمات کارگران از جمله اهداف برگزاری برنامه های هفته کارگر است.

وی اظهارداشت: برگزاری همایش استانی گرامیداشت بسیج کارگری، برگزاری سومین همایش استانی ایمنی و بهداشت حرفه ای، برگزاری جشن کارگری، دیدار با خانواده معظم کارگران و عیادت از کارگران بستری شده از جمله برنامه های ما دراین هفته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با اشاره به اینکه یکی از رسالت های مسئولان را خدمت به جامعه کارگری است، گفت: از جمله آیتم های خدمات رسانی ما به کارگران بازرسی از کارگاه های تولیدی و صنعتی وخدماتی سطح استان است که در سال گذشته ۹ هزار بازرسی انجام دادیم.

رشیدی اضافه کرد: بالغ بر ۱۲ هزار نفر ساعت آموزش ایمنی کار برای کارگران و ۸ هزار نفر ساعت آموزش برای کارفرمایان در سال گذشته ارائه کردیم.

وی ادامه داد: ارائه آموزش های مذکور منجر به کاهش ۳۰۰ درصدی حوادث کار منجر به فوت در سال ۹۵ نسبت به مدت مشابه آن در سال ۹۴ شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان عنوان کرد: در حال حاضر در سطح استان ۳ هزارو ۳۰۰ نفر مقرری بگیربیمه بیکاری هستند.

وی با اشاره به وجود ۴ هزار فقره دادخواست شکایت کارگران از کارفرمایان دراستان گفت: ۳۴ درصد این میزان دادخواست در سال گذشته منجر به سازش شده است.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...