جزئیات بیشتر در مورد خبر

پرداخت سهم بیمه کارفرمایان تا 5 سال

جهت ورود  به صفحه اصلی اخبار استخدام کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک نمایید 
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدام سازمان بهزیستی اینجا کلیک نمایید 
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استانداری خراسان رضوی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار اشتغال مددجویان اینجا کلیک نمایید


خبر 9 مرداد 96: پرداخت سهم بیمه کارفرمایی در راستای اشتغالزایی برای مددجویان بهزیستی (منبع: ostandari.khorasan.ir)

پرداخت سهم بیمه کارفرمایی از سوی بهزیستی برای افراد تحت پوشش این سازمان
سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی از پرداخت سهم بیمه کارفرمایی از سوی سازمان بهزیستی  در راستای اشتغال زایی برای افراد تحت پوشش این سازمان خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، شکوه میرشاهی در این خصوص گفت: سازمان بهزیستی در راستای تسهیل گری اشتغال برای جامعه هدف خود مشوق‌هایی در چهار سطح برای کارفرمایان و افراد تحت پوشش تعریف کرده است. وی افزود: کارفرمایانی که نسبت به بکارگماری جمعیت هدف این سازمان اقدام نمایند سهم بیمه کارفرمایان تا 5 سال پرداخت خواهد شد.
سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی ادامه داد: همچنین مددجویان شاغل که به صورت خوداشتغالی با دارا بودن مجوز شغلی نسبت به بیمه خود اقدام نمایند تا سقف زمانی 5 سال می‌توانند از اعتبارات پرداختی سهم بیمه خویش‌فرما بهره‌مند شوند.
میرشاهی اظهار داشت: در راستای حمایت از کارفرمایانی که نسبت به بکارگماری معلولان تحت پوشش اقدام نمایند می‌توانند تا 5 سال از یارانه ارتقای کارایی بهره‌مند گردند.
وی افزود: مددجویانی که پروسه آماده سازی شغلی خود را به طور کامل طی نمایند و دارای ضامن معتبر باشند می‌توانند از تسهیلات اشتغال‌زایی از محل اعتبارات قانون بودجه سال بهره‌مند شوند.
سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی گفت: این اعتبارات تا سقف 750 میلیون ریال برای 5 نفر قابل پرداخت است.
میرشاهی تصریح کرد: همچنین دارندگان مجوز مستقل مشاغل خانگی هم تا سقف 5 سال و به شرط طی فرایند آماده سازی شغلی می‌توانند از محل این اعتبارات استفاده کنند.
سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی افزود: در سال 96 رقم تعهدات بهزیستی کشور در خصوص تسهیل گری اشتغال 3707 نفر تا پایان سال اعلام شده است.
وی در پایان تصریح کرد: در سال 95 در حوزه کارفرمایی مبلغ 2800 میلیون ریال به 17 طرح ، در حوزه خود اشتغالی مبلغ 184795 ریال به 1636 طرح در حوزه بیمه سهم کارفرما و خویش فرما 6800 میلیون ریال به 695 طرح و در حوزه جبران کارایی 1687 ریال به 90 طرح پرداخت شده است

منبع: ostandari.khorasan.ir


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...