• ۱۴۰۳/۰۲/۰۹
 • 2k نظر «نمایش»

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۱,۴۶۷ (نمایش)
 • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

اخبار استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان

 

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

اطلاعیه‌های پذیرفته شدگان آموزگاری - 1403

اطلاعیه گزینش آموزش و پرورش استان هرمزگان
خبر 11 اردیبهشت 1403: اطلاعیه گزینش آموزش و پرورش استان هرمزگان برای پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی آموزگاری
پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزگاری در صورت بارگذاری فرم اطلاعات فردی گزینش در سامانه my.medu.ir نسبت به پرینت یک نسخه از آن اقدام و به همراه یک قطعه عکس جدید پرسنلی تحویل نماینده گزینش و در مناطقي كه نماينده گزينش حضور ندارد به حراست در شهرستان یا منطقه محل سکونت نمایند.
اطلاعیه شماره 2
خبر 9 اردیبهشت 1403: اطلاعیه شماره «۲» آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۳ رشته شغلی (آموزگار ابتدایی /آموزگار استثنایی) اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۳ استان هرمزگان می­رساند: سامانهmy.medu.ir  ( جذب و استخدام- کارا )  برای ثبت اطلاعات و بارگزاری مدارک و مستندات لازم فعال است. مقتضی است پس از ثبت اطلاعات،جهت  بررسی مدارک و مستندات خود اظهاری بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده و نوبت دهی در سامانه (کارا)  به آدرس «– بندرعباس- رسالت جنوبی- کانون فرهنگی و تربیتی غدیر  » با همراه داشتن اصل مدارک بارگزاری شده در سامانه (کارا) و دریافت فرم های( پیوست این اطلاعیه) در زمان مشخص شده حضور یابند. عدم مراجعه داوطلب در زمان مقرر به منزله انصراف تلقی خواهد شد.
*داوطلبان در صورت تایید در مرحله بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی، جهت سنجش و ارزیابی تکمیلی به حوزه ارزیابی مربوطه معرفی خواهند گردید.
مدارک لازم جهت ارائه در کارگروه بررسی مدارک و مستندات :
۱- تصویر خوانا کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور .
۲- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی- کدملی در پشت عکس درج شود).
۳-اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه (یک سری).
۴- اصل شناسنامه پدر داوطلب، همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم ( یک سری).
۵-اصل و تصویر سند ازدواج برای داوطلبان متاهل (مطابق مفاد دفترچه آزمون)
۶- اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (یک سری).
۷- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران) و یک برگ تصویر از آن. ( تاریخ کارت پایان خدمت ۱۶/۰۱/۱۴۰۳) و قبل از آن ملاک عمل خواهد بود.
۸-  اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی  مجاز و یک برگ تصویر.  ( تاریخ اخذ مدرک تحصیلی ۱۶/۰۱/۱۴۰۳) و قبل از آن ملاک عمل خواهد بود.
تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک از آموزش دانشگاه و یا دفاتر اسناد رسمی تحویل گردد.
۹- اصل گواهی مربوط به فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و جهادی و..  مطابق مفاد دفترچه آزمون و (فرم شماره ۳ پیوست)
عناوین مدارک امتیازآور مربوط به سوابق و فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی بر اساس اصلاحات دفترچه آزمون به شرح زیر آماده شود:  کسب مقام در مسابقات و رویدادهای معتبر علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی، تربیتی، آموزشی و فناوری مستندسازی تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه‌های جهادی، مدارس، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی با ارائه مدارک معتبر از مراجع ذیربط و بیمه گواهی معتبر مهارت‌ها و رتبه‌های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی، تربیتی، آموزشی و فناوری
تقدیرنامه‌های مرتبط در سطح (امتیاز بر اساس سطوح کسب تقدیرنامه)
تذکر: در هنگام مراجعه جهت بررسی مدارک و مستندات خود اظهاری اصل فرم شماره ۳ همراه با مدارک امتیاز آور بارگزاری شده همراه داشته باشند.
۱۰- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه ۳٪ معلولین. (با شماره و تاریخ مربوط به سال ۱۴۰۳)
۱۱- اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ تخصصی و یک برگ تصویر از آن ( صرفاً  برای رشته های تحصیلی مربوط به گروه معارف اسلامی لحاظ خواهد شد).
۱۲– اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی .
۱۳- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
۱۴- اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش ( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)- موضوع بند ۵ بخش دوم شرایط اختصاصی داوطلبان- شامل :
۱- نیروهای خرید خدمات آموزشی : قرارداد تمام وقت شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی
۲- نیروهای نهضت سوادآموزی: تأییدیه همکاری با نهضت سوادآموزی بصورت تمام وقت از معاونت نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت
۱۵- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر
۱۶- داوطلبانی که با رشته های غیر مرتبط با شرایط احراز مندرج در بخش سوم دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی (صفحه ۹ دفترچه)در آزمون شرکت نموده اند می بایست مدارک ذیل را ارائه نمایند:
*درارتباط با دارا بودن حداقل ۲ سال سابقه آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته بر اساس قرارداد معتبر شامل:
الف)نیروهای حق التدریس:
الف-۱) ابلاغ کامپیوتری تدریس ممهور به مهر کارشناس آموزش مقطع مربوطه و تایید آموزش و پرورش شهرستان/منطقه محل خدمت (الزامی است)
الف-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت (الزامی است)
ب) نیروهای خرید خدمات آموزشی:
ب-۱) قرارداد شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی (الزامی است)
ب-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت (الزامی است)
ج) نیروهای نهضت سواد آموزی:
تاییدیه سوابق همکاری از معاونت نهضت سوادآموزی استان محل خدمت ( الزامی است)
د) مدارس غیردولتی:
د-۱) گواهی انجام کار با مهر و امضای مدیر آموزشگاه محل خدمت و تایید منطقه و اداره کل مطابق فرم پیوست (الزامی است)
د-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و یا مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
و) نیروهای مهدکودک ها و پیش دبستانی ها دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشور
و-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای مدیر مهدکودک یا پیش دبستانی ( الزامی است) مطابق فرم پیوست
و-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
و-۳)نیروهای مهدکودک زیر مجموعه بهزیستی در صورت نداشتن گزینش نامه سازمان بهزیستی الزامی است.
۱۷- با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:
الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.                       
ب – در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل ۱۰ سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا با تاییدیه کلانتری و یا فرمانداری الزامی است.
تذکر مهم : با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت، لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.
۱۸ – کلیه نمون برگ های پیوست این اطلاعیه و تمامی مستندات تکمیل شده در سامانه (کارا ) می بایست توسط داوطلبان پرینت و در روز اعلام شده، همراه با یک برگ پوشه آبی و گیره تحویل گروه بررسی مدارک و مستندات گردد.
تذکرات مهم:
- همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .
- عدم مراجعه متقاضی درمهلت اعلام شده براساس این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه‌ها‌ی بعدی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، برای شرکت درمرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.
- در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی ( برای محاسبه حداکثر سن) و دارابون حداقل ۲ سال سابقه فعالیت آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت در هفته و... مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.
- یادآوری : در صورتیکه اطلاعات خود اظهاری از جمله حافظین قرآن، بومی شهرستانی( به استثنای شهر تهران و مراکز استانها) و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی و خلاف واقع بوده باشد حقی برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد و امتیاز مربوطه حذف خواهد شد.
-با توجه به برگزاری فرآیند بررسی مدارک و مستندات، دقت در زمان بندی حضور با توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می باشد.
- داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.
مشاهده متن کامل اطلاعیه

اطلاعیه های تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دبیری - سال 1402

اطلاعیه شماره 2 (مشاهده)
خبر 28 آبان 1402: پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون دبیری و هنرآموز
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون دبیری و هنرآموز به شرح فایل پیوست می باشد.
لازم به ذکر است تا زمان صدور اطلاعیه های تکمیلی از مراجعه حضوری به اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان خودداری نمایید.
مشاهده فایل پیوست

اطلاعیه‌ های تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگاری - سال 1401

اطلاعیه شماره 2 مرحله تکمیل ظرفیت (مشاهده)
خبر 2 آبان 1402: قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و استثنایی
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی استان هرمزگان، اطلاعیه شماره ۱ پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و استثنایی منتشر شد. در متن این اطلاعیه چنین آمده است: به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در مراحل قبلی آزمون به آموزش و پرورش معرفی نشده و جدید می‌باشند می‌رساند از تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ لغایت 1402/08/03 با مدارک و مستندات زیر به اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان واحد کارشناسی استخدام جهت تشکیل پرونده مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است به دلیل محدودیت زمانی و انجام مصاحبه و ارزیابی تکمیلی در روز پنجشنبه و جمعه مورخ ۴/۸/۱۴۰۲ و ۵/۸/۱۴۰۲ این تاریخ قابل تمدید نخواهد بود و داوطلبانی که در موعد مقرر مراجعه ننمایند به
منزله انصراف از ادامه سیر مراحل استخدامی خواهد بود.
مدارک مورد نیاز:
۱. اصل و تصوير مدارك سجلی و هويتی داوطلب (کارت ملی / شناسنامه و شناسنامه فرزندان)
۲. اصل و تصوير مدارك تحصيلی (گواهينامه موقت يا دانشنامه)
۳. اصل کارنامه نتايج نهايی آزمون
۴. اصل و تصوير مدارك مربوط به ايثارگری
۵. اصل و تصوير کارت پايان خدمت و معافيت دائم براي افراد ذکور
۶. ساير مدارك مورد نياز طبق مرجع مربوط

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام دبیر و هنرآموز - سال 1402

اطلاعیه شماره 3 آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 29 شریور 1402: اطلاعیه شماره ۳ آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۲ رشته شغلی دبیری و هنرآموزی
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، به اطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۲ رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سهمیه استان هرمزگان که تا کنون جهت تشکیل پرونده استخدامی خود به کارگروه بررسی اسناد و مدارک مراجعه نکرده‌اند می رساند آخرین مهلت مراجعه روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۱می باشد. لذا داوطلبان گرامی از ساعت ۷ صبح لغایت ۱۲ به کارشناسی استخدام اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان مراجعه نمایند.
 لازم به ذکر است این تاریخ قابل تمدید نخواهد بود.
اطلاعیه شماره 2 آزمون استخدام پیمانی سال 1402 (مشاهده)

خبر 19 شهریور 1402: اطلاعیه شماره ۲ آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۲ رشته شغلی دبیری و هنرآموزی
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان، به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۲ رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سهمیه استان هرمزگان که در سفر معنوی پیاده روی اربعین حسینی حضور داشته و در مهلت مقرر برابر جدول زمانبندی اعلام شده در اطلاعیه شماره یک به منظور تشکیل پرونده به کارگروه بررسی اسناد مراجعه نکرده‌اند می‌رساند.
 جهت تشکیل پرونده استخدامی روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ به کارگروه بررسی اسناد و مدارک مستقر در دبیرستان جامعه الصادق ناحیه یک بندرعباس از ساعت ۷ صبح لغایت ۱۴ مراجعه نمایند. 
لازم به ذکر است این تاریخ قابل تمدید نخواهد بود.

اطلاعیه حضور پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 13 شهریور 1402: اطلاعیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سال 1402
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره‌کل آموزش وپرورش استان هرمزگان، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ استان هرمزگان می‌رساند:
داوطلبان در صورت تایید در مرحله بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی، جهت ارزیابی عمومي (مصاحبه گزينش) در روز مراجعه با همراه داشتن مدارک ذيل در حوزه ارزيابي حضور یابند.
۱- اصل شناسنامه
۲- اصل کارت ملی
۳- مدارک ایثارگری
۴- مدارک امتیاز آور در گزینش نظیر رتبه های کسب شده در زمینه های علمی، فرهنگی، هنری، سیاسی، ورزشی و ... در سطح بین المللی، کشوری، استانی ، منطقه ای و...
۵- کارت و معرفی نامه عضویت عادی یا فعال در بسیج
۶- مدارک نشان دهنده ی فعالیت های اجتماعی (هلال احمر،اردوهای جهادی،موسسه خیریه و ...)
۷- تصوير فرم اطلاعات فردي بارگذاري شده در سایت مای مدیو
زمان و مکان انجام فرایند ارزیابی عمومي (مصاحبه گزينش)، متعاقبا اعلام خواهد گردید.
اطلاعیه شماره ۱ آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 9 شهریور 1402: اطلاعیه شماره «۱» آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ استان هرمزگان
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ استان هرمزگان میرساند: جهت بررسی مدارک و مستندات بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده ذیل به آدرس «– بلوار امام حسین (ع)-جنب پمپ بنزین سامکو- دبیرستان نمونه دولتی جامعه الصادق مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس» با همراه داشتن مدارک ذیل حضور یابند.

*داوطلبان در صورت تایید در مرحله بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی، جهت سنجش و ارزیابی تکمیلی به حوزه ارزیابی مربوطه معرفی خواهند گردید.

مدارک لازم جهت ارائه در کارگروه بررسی مدارک و مستندات:

۱- تصویر کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور

۲- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی- کدملی در پشت عکس درج شود).

۳-اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه (یک سری).

۴- اصل شناسنامه پدر داوطلب، همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم (یک سری).

۵- اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (یک سری).

۶- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران) و یک برگ تصویر از آن.

۷- اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی  مجاز و یک برگ تصویر.

تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک از آموزش دانشگاه و یا دفاتر اسناد رسمی تحویل گردد.

۸- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه ۳٪ معلولین. (با شماره و تاریخ مربوط به سال ۱۴۰۲)

۹- اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ تخصصی و یک برگ تصویر از آن (صرفاً برای رشته های تحصیلی مربوط به گروه معارف اسلامی لحاظ خواهد شد).

۱۰– اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی

۱۱- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده

تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

 الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

 ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

 ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۱۲- اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش (برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)- موضوع تبصره ۳ بند ۱۱ بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان- شامل:

۱- نیروهای خرید خدمات آموزشی: قرارداد تمام وقت شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی_ سوابق بیمه پردازی

۲- نیروهای نهضت سوادآموزی: تأییدیه همکاری با نهضت سوادآموزی بصورت تمام وقت از معاونت نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت

۱۳- ارائه کد رهگیری مربوط به تأییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی و درج آن در فرم اعلام آمادگی جهت انجام فرایند ارزیابی تکمیلی الزامی است.

۱۴- با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:

الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.

ب – در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل ۱۰ سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.

تذکر مهم: با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت، لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر (اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.

۱۵- داوطلب می بایست پس از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش آموزش کشور، از روز چهار شنبه مورخ ۰۸/۰۶/۱۴۰۲ حداکثر ظرف مدت ۷۲ ساعت پس از آن با مراجعه به سامانه my.medu.ir نسبت به تکمیل فرم اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک مورد نیاز گزینش (عکس پرسنلی، تصویر تمامی صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی و سایر مدارک موردنیاز) اقدام نماید. جهت ورود به سامانه از طریق درگاه دولت، داشتن شماره همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی می باشد.

تذکر: داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون، کد ملی خود را به اشتباه در سامانه سازمان سنجش وارد نموده اند و در زمان مقرر مربوط به ویرایش اطلاعات نیز اقدام به اصلاح ننموده اند و برای ثبت اطلاعات در سامانه ی my.medu.ir مشکل ورود دارند؛ در زمان بررسی مدارک و مستندات، بعد از انطباق شناسنامه فرد با پورتال سنجش آموزش کشور و احراز هویت داوطلب توسط کارگروه بررسی مدارک، طبق مقررات به سایر مراحل معرفی خواهند شد.

۱۶ – کلیه نمون برگ های پیوست این اطلاعیه می بایست توسط داوطلبان پرینت گرفته و در روز اعلام شده، همراه با یک برگ پوشه آبی تحویل گروه بررسی مدارک و مستندات گردد.

تذکرات مهم:

- همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد.

- عدم مراجعه متقاضی درمهلت اعلام شده براساس این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه‌ها‌ی بعدی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، برای شرکت درمرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.

- در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی (برای محاسبه حداکثر سن) و... مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر (اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.

-با توجه به برگزاری فرآیند بررسی مدارک و مستندات، دقت در زمان بندی حضور با توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می باشد.

- داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه) حضور یابند، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

مشاهده ادامه اطلاعیه

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام آموزگاری - سال 1401

اطلاعیه شماره ۱ ارزیابی تکمیلی (مشاهده)
خبر 26 تیر 1402: اطلاعیه شماره "۱" ارزیابی تکمیلی ( مصاحبه ) آزمون استخدامی آموزگاران ابتدایی و استثنایی
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان از اطلاعیه شماره "۱" ارزیابی تکمیلی ( مصاحبه ) آزمون استخدامی آموزگاران ابتدایی و استثنایی خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان، حسن جراره گفت: به اطلاع پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزگاران ابتدایی و استثنای وزارت آموزش‌وپرورش در سال ۱۴۰۲ سهمیه خدمتی استان هرمزگان می‌رساند؛ جهت انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی بر اساس این اطلاعیه از روز سه‌شنبه تاریخ ۲۷ تیرماه ۱۴۰۲ در محل‌های اعلام‌شده با همراه داشتن کارت ملی و رعایت شرایط ذیل حضور به هم رسانند: (لازم به ذکر است زمان دقیق دعوت به حوزه ارزیابی تکمیلی از طریق پیامک و پورتال اداره کل آموزش‌وپرورش استان، در بازه زمانی اعلام‌شده به پذیرفته‌شدگان اعلام خواهد شد).

۱

همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه، جهت حضور در مرحله سنجش و ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش الزامی است

۲

پذیرفته‌شدگان می‌بایست رأس ساعت ۶:۴۵ صبح در محل حوزه ارزیابی تعیین‌شده حضور یابند. تأخیر بیش از یک ربع ساعت در ورود به حوزه ارزیابی به هیچ عنوان مجاز نمی‌باشد.

۳

شرکت‌کنندگان فقط می‌توانند مدارک احراز هویت، مدارک مربوط به سوابق خود، لوازم‌التحریر وسایل کمک‌آموزشی مجاز را به همراه داشته باشند تا برای بهبود کیفیت تدریس خود استفاده کنند. ورود موبایل یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع و در صورت کشف به‌عنوان تخلف، محسوب می‌شود.(توجه: موبایل یا هر نوع وسیله الکترونیکی همراه خود را می‌توانید به مدیر مرکز ارزیابی تحویل دهید)

۴

داوطلبان )افرادی که دارای مدارک ذکرشده در نمون برگ شماره ۱۹ می‌باشند) موظف‌اند نمون برگ شماره ۱۹ مربوط به مدارک، سوابق و مستندات (فایل پیوست در این اطلاعیه ) به همراه کلیه مدارک و مستندات امتیازآور بر اساس موارد اعلام‌شده در نمون برگ فوق‌الذکر را در یک نسخه پرینت نموده و در زمان مراجعه به حوزه‌های ارزیابی تکمیلی، همراه داشته باشند.

۵

داوطلبان توجه داشته باشند مدارکی که در مرحله بررسی مدارک و مستندات، به کارگروه تحویل داده‌اند، عودت داده نخواهد شد؛ لذا در صورت امتیازآوری برای نمون برگ ۱۹ می‌بایست اصل مدرک موردنظر از ارگان مربوطه مجدداً اخذ و در روز ارزیابی تکمیلی تحویل گردد

تذکر ۱: از تکمیل نمودن ستون (امتیاز داوطلب) در داخل نمون برگ شماره (۱۹) اکیداً خودداری نمایید. این بخش توسط مسئولان بررسی سوابق و مستندات تکمیل خواهد شد.

تذکر ۲: پذیرفته‌شدگان می‌بایست کلیه مدارک مربوط به سوابق تمام‌وقت در واحدهای دولتی، مدارس غیردولتی، طرح خرید خدمات آموزشی، مربی پیش‌دبستانی، فعالیت در طرح امین، آموزشیار یا آموزش‌دهنده نهضت سوادآموزی، مؤسسات آموزشی فرهنگی تربیتی، فعالیت در دارالقرآن‌های دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی و ... که در مرحله بررسی مدارک و مستندات تحویل نموده و تایید شده است را جهت ثبت امتیاز مربوطه همراه داشته باشند.

 

۵

تذکر ۳: چنانچه داوطلب یا مرجع (شخص حقیقی یا حقوقی) اقدام به ارائه مدارک و مستندات موضوع نمون برگ شماره ۱۹ به‌صورت غیرواقعی نماید، موضوع پس از استعلام و احراز عدم اعتبار قانونی مدارک و مستندات، مطابق موازین قانونی در مراجع قضایی ذیصلاح طرح شکایت خواهد شد و در هر مرحله از آزمون یا بعد از استخدام یا در طول خدمت چنانچه جعلیت و فقدان اصالت آن محرز شود، قبولی و استمرار خدمت داوطلب پس از اثبات موضوع در مرجع قضایی صالح، کان لم یکن تلقی می‌گردد.

۶

حضور شرکت‌کنندگان در اتاق‌های ارزیابی باید رأس ساعت انجام شود. ضمناً شرکت‌کنندگان امکان درخواست وقت اضافه برای مطالعه یا ارائه تدریس و تأخیر در حضور در اتاق ارزیابی را ندارند و بر اساس زمان‌بندی زیر در هر مرحله باید اقدام نمایند:

الف) جلسه ایفای نقش حداکثر ۲۰ دقیقه می‌باشد.

ب) در بخش ارزیابی ارائه تدریس، داوطلب در جایگاه معلم، ۳۰ دقیقه وقت دارد تا مبحثی که سناریوی آن را مطالعه کرده است، ارائه دهد. در طول زمان تدریس، هیچ سوالی از داوطلب پرسیده نمی‌شود و او دقیقاً بعد از نیم ساعت باید اتاق را ترک کرده و به‌هیچ‌عنوان نمی‌تواند زمان بیشتری حضورداشته باشد.

ج ) در بخش ارزیابی بحث گروهی، زمان مطالعه محتوای تمرین بحث گروهی، ۱۵ دقیقه و زمان انجام آن ۴۵ دقیقه است.

د) زمان بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش در فرآیند ارزیابی برای هر داوطلب حدوداً یک ساعت خواهد بود.

تذکر ۱: در صورت اصلاح زمان‌بندی‌های فوق (جلسه ایفای نقش، ارائه سناریوی تدریس و بحث گروهی) از سوی وزارت آموزش‌وپرورش، زمان‌بندی‌های جدید در روز ارزیابی تکمیلی به داوطلبین اعلام خواهد شد و داوطلبین بایستی بر اساس زمان‌بندی جدید فرآیند ارزیابی را به انجام برسانند

۷

با توجه به اینکه مقرر گردیده است برای ارزیابی از داوطلبان، سناریو تدریس   مطابق با کتب درسی دوره تحصیلی و در رشته شغلی قبولی ارائه شود، لذا پذیرفته‌شدگان در این خصوص آمادگی لازم را داشته باشند.

 

 

تذکر۳: چنانچه داوطلب یا مرجع (شخص حقیقی یا حقوقی) اقدام به ارائه مدارک و مستندات موضوع نمون برگ شماره ۱۹ به‌صورت غیرواقعی نماید، موضوع پس از استعلام و احراز عدم اعتبار قانونی مدارک و مستندات، مطابق موازین قانونی در مراجع قضایی ذیصلاح طرح شکایت خواهد شد و در هر مرحله از آزمون یا بعد از استخدام یا در طول خدمت چنانچه جعلیت و فقدان اصالت آن محرز شود، قبولی و استمرار خدمت داوطلب پس از اثبات موضوع در مرجع قضایی صالح، کان لم یکن تلقی می‌گردد.

داوطلبین محترم دقت فرمایند، حتماً نمون برگ‌های پیوست (نمون برگ ۱۹) را از   قسمت پیوست ها در ذیل همین خبر دریافت نموده و پس از تکمیل به همراه مدارک و مستندات مرتبط به نماینده امور اداری تحویل نمائید

۸

حضور شرکت‌کنندگان در اتاق‌های ارزیابی باید رأس ساعت انجام شود. ضمناً شرکت‌کنندگان امکان درخواست وقت اضافه برای مطالعه یا ارائه تدریس و تأخیر در حضور در اتاق ارزیابی را ندارند و بر اساس زمان‌بندی زیر در هر مرحله باید اقدام نمایند:

الف) جلسه ایفای نقش حداکثر ۲۰ دقیقه می‌باشد.

ب) در بخش ارزیابی ارائه تدریس، داوطلب در جایگاه معلم، ۳۰ دقیقه وقت دارد تا مبحثی که سناریوی آن را مطالعه کرده است، ارائه دهد. در طول زمان تدریس، هیچ سوالی از داوطلب پرسیده نمی‌شود و او دقیقاً بعد از نیم ساعت باید اتاق را ترک کرده و به‌هیچ‌عنوان نمی‌تواند زمان بیشتری حضورداشته باشد.

ج ) در بخش ارزیابی بحث گروهی، زمان مطالعه محتوای تمرین بحث گروهی، ۱۵ دقیقه و زمان انجام آن ۴۵ دقیقه است.

د) زمان بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش در فرآیند ارزیابی برای هر داوطلب حدوداً یک ساعت خواهد بود.

تذکر ۱: در صورت اصلاح زمان‌بندی‌های فوق (جلسه ایفای نقش، ارائه سناریوی تدریس و بحث گروهی) از سوی وزارت آموزش‌وپرورش، زمان‌بندی‌های جدید در روز ارزیابی تکمیلی به داوطلبین اعلام خواهد شد و داوطلبین بایستی بر اساس زمان‌بندی جدید فرآیند ارزیابی را به انجام برسانند

۹

با توجه به اینکه مقرر گردیده است برای ارزیابی از داوطلبان، سناریو تدریس   مطابق با کتب درسی دوره تحصیلی و در رشته شغلی قبولی ارائه شود، لذا پذیرفته‌شدگان در این خصوص آمادگی لازم را داشته باشند.

 

۱۰

با توجه به اینکه سنجش و ارزیابی تکمیلی به‌صورت گروهی و در زمان و مکان مشخص‌شده صورت می‌پذیرد، عدم مراجعه به حوزه ارزیابی در زمان مقرر برای بررسی و انجام سنجش و ارزیابی تکمیلی استخدامی به‌منزله انصراف   از استخدام تلقی می‌گردد

۱۱

حضور در ارزیابی تکمیلی با هویت مجعول به‌جای داوطلب اصلی   و ارائه مدارک و مستندات غیرواقعی و مجعول تخلف محسوب می‌گردد و برابر قوانین قضایی اقدام خواهد شد .

 

۱۲

 

 

با عنایت به طولانی بودن زمان ارزیابی همراه داشتن تغذیه مناسب توصیه می‌گردد .

     حضور داوطلبان از زمان پذیرش اولیه، در حوزه‌های ارزیابی تکمیلی (ساعت ۷ صبح) تاپیان فرآیند ارزیابی (   حداکثر ساعت ۱۵) الزامی می‌باشد.

     حضور هرگونه افراد همراه، غیر از داوطلبان در محل حوزه‌های ارزیابی تکمیلی ممنوع می‌باشد 

مشاهده فایل پیوست

مدارک مورد نیاز و آدرس کانون آزمون تکمیلی (مشاهده)
خبر 25 تیر 1402: مدارک مورد نیاز و آدرس کانون آزمون تکمیلی استخدامی ماده ۲۸ اعلام شد
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان، حسن جراره مدارک مورد نیاز و آدرس کانون های برگزاری آزمون تکمیلی استخدامی ماده ۲۸ را اعلام نمود.
جراره گفت: کارت ملی، شناسنامه، لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی از جمله مواردی است که باید داوطلبان به همراه داشته باشند.
همراه داشتن تلفن همراه یا هرگونه وسیله الکترونیکی ممنوع بوده و زمان ورود به کانون ساعت ۷ صبح می باشد.حضور هر فرد غیر از داوطلب و عوامل در کانون ارزیابی ممنوع وعدم مراجعه در زمان و مکان مشخص شده به منزله انصراف از استخدام بوده و هیچگونه اعتراضی مورد قبول نیست.
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی وتوسعه منابع آموزش‌و پرورش هرمزگان اطلاع رسانی زمان ومکان ارزیابی به داوطلبان را از طریق ارسال پیامک و هم با درج برنامه ارزیابی در سایت اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش وهمچنین کانال اختصاص داده شده به اطلاع رسانی داوطلبان در پیام رسان شاد به آدرسhttp://shad.irmadeh۲۸_۱۴۰۲ عنوان نمود.
جراره آدرس حوزه برگزاری آزمون خواهران را ناحیه یک بندرعباس، مدارس،نمونه جامعه الصادق بندرعباس الهیه جنوبی جنب پمپ بنزین سامکو مجتمع آموزشی شهید حاج قاسم سلیمانی-شاهد شهید برخورداری بندرعباس الهیه جنوبی جنب پمپ بنزین سامکو مجتمع آموزشی شهید حاج قاسم سلیمانی-شهدای نفت بندرعباس بلوار امام حسین شهرک امام رضا-شاهد شهید الله پرست بندرعباس میدان امام خمینی(ره) جنب پارک شهید دباغیان
وحوزه برگزاری آزمون برادران را درناحیه دو بندرعباس،مدرسه رضانیا بندرعباس میدان یادبود محله اوزیها خیابان دانش روبروی پارک شهیده مژگان خضری-مدرسه مفتح بندرعباس خیابان شهید بهشتی فلکه برق خیابان خبرنگار-مدرسه محبوبه دانش بندرعباس محله سیدکامل روبروی کوچه مدبر۵جنب دبستان شهید کلانتری-شاهد شهید کلانتری بندرعباس محله سیدکامل روبروی کوچه مدبر۵ اعلام نمود.
اطلاعیه شماره ۳ آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 7 تیر 1402: اطلاعیه شماره «۳» آزمون استخدام پیمانی ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ استان هرمزگان
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ استان هرمزگان می­رساند: جهت  بررسی مدارک و مستندات بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده ذیل به آدرس «– بلوار امام حسین(ع)-جنب پمپ بنزین سامکو- دبیرستان نمونه دولتی جامعه الصادق مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس » با همراه داشتن مدارک حضور یابند.
مدارک لازم جهت ارائه در کارگروه بررسی مدارک و مستندات :
۱- تصویر کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور .
۲- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی- کدملی در پشت عکس درج شود).
۳-اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه (یک سری).
۴- اصل شناسنامه پدر داوطلب، همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم ( یک سری).
۵- اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (یک سری).
۶- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران) و یک برگ تصویر از آن.
۷-  اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی  مجاز و یک برگ تصویر.
تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک از آموزش دانشگاه و یا دفاتر اسناد رسمی تحویل گردد.
۸- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت سهمیه ۳٪ معلولین. (با شماره و تاریخ مربوط به سال ۱۴۰۲)
۹- اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ تخصصی و یک برگ تصویر از آن ( صرفاً  برای رشته های تحصیلی مربوط به گروه معارف اسلامی لحاظ خواهد شد).
۱۰– اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی .
۱۱- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
۱۳- اصل سوابق تمام وقت در واحدهای دولتی آموزش و پرورش ( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)- موضوع تبصره ۳ بند ۱۱ بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان- شامل :
۱- نیروهای خرید خدمات آموزشی : قرارداد تمام وقت شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی
۲- نیروهای نهضت سوادآموزی: تأییدیه همکاری با نهضت سوادآموزی بصورت تمام وقت از معاونت نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت
۱۴- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر
۱۵- داوطلبانی که با رشته های غیر مرتبط با شرایط احراز مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی و به استناد اطلاعیه سری سوم دفترچه، در آزمون شرکت نموده اند می بایست مدارک ذیل را ارائه نمایند:
*درارتباط با دارا بودن حداقل ۲ سال سابقه آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته بر اساس قرارداد معتبر شامل:
الف)نیروهای حق التدریس:
الف-۱) ابلاغ کامپیوتری تدریس ممهور به مهر کارشناس آموزش مقطع مربوطه و تایید آموزش و پرورش شهرستان/منطقه محل خدمت (الزامی است)
الف-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت (الزامی است)
ب) نیروهای خرید خدمات آموزشی:
ب-۱) قرارداد شخص با موسسه خرید خدمات آموزشی (الزامی است)
ب-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت (الزامی است)
ج) نیروهای نهضت سواد آموزی:
تاییدیه سوابق همکاری از معاونت نهضت سوادآموزی استان محل خدمت ( الزامی است)
د) مدارس غیردولتی:
د-۱) گواهی انجام کار با مهر و امضای مدیر آموزشگاه محل خدمت (الزامی است)
د-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و یا مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
هـ) موسسات آموزشی، فرهنگی و تربیتی دارای مجوز از مراجع ذیربط
هـ-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای مدیر موسسه ( الزامی است)
هـ-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت ویا مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
و) نیروهای مهدکودک ها و پیش دبستانی ها دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشور
و-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای مدیر مهدکودک یا پیش دبستانی ( الزامی است)
و-۲) تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت و مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
و-۳)نیروهای مهدکودک زیر مجموعه بهزیستی در صورت نداشتن گزینش نامه سازمان بهزیستی الزامی است.
ز) نیروهای دارالقرآن های دارای مجوز رسمی از سازمان تبلیغات اسلامی
ز-۱) گواهی انجام کار با قید تاریخ فعالیت با مهر و امضای ۱)مدیر دارالقرآن و یا ۲)سازمان تبلیغات اسلامی استان محل خدمت ( الزامی است)
ز-۲) مستندات مربوط به سوابق بیمه مطابق با زمان فعالیت با تایید سازمان تامین اجتماعی (الزامی است)
ر) نیروهای سرباز معلم
ر-۱) تاییدیه سوابق همکاری از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان محل خدمت
ر-۲)تاییدیه گزینش متناسب با نوع همکاری و مطابق با تاریخ فعالیت
ر-۳) ابلاغ تدریس در زمان سربازمعلم
ر-۴) فرم ۵۰۲
۱۶- داوطلبانی که با رشته های غیر مرتبط با شرایط احراز مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی و به استناد تبصره مندرج در صفحه ۵ دفترچه راهنمای آزمون مربوط به مشمولان حافظین قرآن درجات ۱ تا ۵ قرآن کریم در آزمون شرکت نموده اند، می بایست اصل مدرک تخصصی دارای درجات ۱ تا ۵، مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یک برگ تصویر از آن را ارائه نمایند.
۱۷- ارائه کد رهگیری مربوط به تأییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی و درج آن در فرم اعلام آمادگی جهت انجام فرایند ارزیابی تکمیلی الزامی است.
۱۸- با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:
الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.             
ب – در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل ۱۰ سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.
تذکر: با توجه بند های (۱۳،۷و۶) صفحه ۱۷ بخش تذکرات مهم دفترچه آزمون مربور،چنانچه داوطلب اطلاعات خلاف واقع برای بومی‌پذیری ارائه نماید پس از اعلام نتایج نهایی آزمون، در هر مرحله از فرایند استخدام حذف خواهد شد.
تذکر مهم : با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت، لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.
۱۹- داوطلب می بایست پس از اعلام نتایج توسط سازمان سنجش آموزش کشور ، از روز پنج شنبه مورخ ۱/۰۴/۱۴۰۲ حداکثر ظرف مدت۷۲ ساعت پس از آن با مراجعه به سامانه my.medu.ir نسبت به تکمیل فرم اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک مورد نیاز گزینش(عکس پرسنلی، تصویر تمامی صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی و سایر مدارک موردنیاز) اقدام نماید.جهت ورود به سامانه از طریق درگاه دولت و داشتن شماره همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی می باشد.
تذکر: داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون، کد ملی خود را به اشتباه در سامانه سازمان سنجش وارد نموده اند و در زمان مقرر مربوط به ویرایش اطلاعات نیز اقدام به اصلاح ننموده اند و برای ثبت اطلاعات در سامانه ی my.medu.ir مشکل ورود دارند؛ در زمان بررسی مدارک و مستندات، بعد از انطباق شناسنامه فرد با پورتال سنجش آموزش کشور و احراز هویت داوطلب توسط کارگروه بررسی مدارک، طبق مقررات به سایر مراحل معرفی خواهند شد.
۲۰ – کلیه نمون برگ های پیوست این اطلاعیه می بایست توسط داوطلبان پرینت و تکمیل گردد و در روز اعلام شده، تحویل گروه بررسی مدارک و مستندات گردد.
تذکرات مهم:

- همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله معاینات پزشکی و مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .

- عدم مراجعه متقاضی درمهلت اعلام شده براساس این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه‌ها‌ی بعدی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، برای شرکت درمرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.

- در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت، سابقه همکاری تمام وقت با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی ( برای محاسبه حداکثر سن) و دارابون حداقل ۲ سال سابقه فعالیت آموزشی و تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت در هفته و... مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.

-با توجه به برگزاری فرآیند بررسی مدارک و مستندات، دقت در زمان بندی حضور با توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می باشد.

- داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

مشاهده ادامه اطلاعیه

اطلاعیه شماره 2 پذیرفته شدگان (مشاهده)
خبر 5 تیر 1402: اطلاعیه شماره 2 پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزگاری سال 1401
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان  هرمزگان، اداره کل آموزش و پرورش استان اطلاعیه شماره ۲ خود را درباره پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزگاری سال ۱۴۰۱ صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ توسط سازمان سنجش آموزش کشو، به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون (چند برابر ظرفیت) می‌رساند، نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات، جهت تسریع در فرایند ثبت نام اقدام کنند:
پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)
دو عدد پوشه روغنی ( سفید – آبی) - دوعدد گیره
شش قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کدملی در پشت عکس درج شود)
اصل شناسنامه و تصویر خوانا از تمام صفحات (دو سری)
اصل کارت ملی و تصویرخوانا از پشت و رو (دو سری)
اصل و تصویر مدارک سجلی همسر و فرزند برای مشمولین تبصره «۴» ذیل بند «۱۱»
اصل و تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان) (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند می بایستی گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند.
اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی) و یک برگ تصویر آن .
تذکرمهم: تجربه انجام فعاليت های آموزشي و تربيتي به شرح زير مي تواند جایگزین رشته هاي تحصيلي  مندرج در شرایط احراز شغل آموزگار ابتدايي (ابتدايي) و آموزگار ابتدايي (استثنايي) شود. داوطلبان متقاضی در صورت داشتن سوابق فعاليتهای آموزشي و تربيتي و به شرط داشتن مدرک دانشگاهی لیسانس و بالاتر (مدارک همتراز) و با رعایت شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون: دارا بودن حداقل دو (۲) سال سابقه فعاليت آموزشي و تربيتي با حداقل ده (۱۰) ساعت فعالیت در هفته براساس قرارداد معتبر مورد تایید وزارت آموزش و پرورش ، برگه استعلام گزینش مربوط به سالهای فعالیت و سوابق بیمه ای که در یک یا چند قالب مصادیق زیر کسب شده باشد.
سابقه حق التدریس و خرید خدمات آموزشی و نهضت سواد آموزی در آموزش و پرورش
فعالیت در مدارس غیردولتی و غیر انتفاعی دارای مجوز از آموزش و پرورش
فعالیت در موسسات آموزشی، فرهنگی و تربیتی دارای مجوز از مراجع قانونی ذیربط
فعالیت در مهد کودک ها و پیش دبستانی دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشور
فعالیت در دارالقرآن های دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی
اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولین )
اصل گواهی و سوابق همکاری تمام وقت افرادی که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری نموده اند جهت لحاظ در شرط حداکثر سن مجاز برای شرکت در آزمون. .« تبصره «۳ »ذیل بند «۱۱» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون.
معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران.
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.
گواهی معتبر ازاداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت بهره مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن دارای درجات ۱ تا ۵ .
دریافت و تکمیل فرم استشهاد محلی جهت استفاده از اولویت بومی ( از طریق سکونت ) به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت (بر اساس فرم پیوست دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱) ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا.« ارایه اصل و تصویر فرم استشهاد محلی به کارگروه بررسی مدارک ضرورت دارد»
یاد آوری: داشتن گواهي تحصيل در دوره های تحصيلي ابتدايي و متوسطه (راهنمایی و دبیرستان نظام قدیم) درشهرستان محل مورد تقاضا با تاييد اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه مي‌تواند به عنوان تمام يا قسمتي از سابقه ده سال سكونت به شرط ارائه استشهاد محلي مبني بر تاييد ساكن بودن فعلي فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاك محاسبه قرار گيرد.
ارائه اصل و تصویرگواهی معتبر در خصوص سوابق آموزشی، فرهنگی، جهادی، تربیتی، فناوری های نوین، پژوهشی، مدرک زبان معتبر، نرم افزارها و دانش کامپیوتر«برگزیدگان المپادهای علمی دانشجویی، مقاله، کتاب، ثبت اختراع، کسب مقام در جشنواره های معتبرعلمی، ادبی، فرهنگی، هنری و ورزشی، طرح های تحقیقاتی، نرم افزارهای مرتبط با آموزش و پرورش ، تقدیرنامه های مرتبط  در سطوح مدیریتی میانی و عالی در زمان انجام فرایند ارزیابی تکمیلی.
فرم  اعلام آمادگی« تکمیل شده» جهت  انجام ارزیابی تکمیلی استخدامی (الزامی)
کدرهگیری مربوط به تاییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی.
بدیهی است معرفی نامه‌های مندرج در بندهای  فوق الذکر باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان صادر شده باشد.
مکان و زمان مراجعه داوطلبان جهت تحویل اسناد ومدارک، در اطلاعیه های بعدی متعاقباً اعلام خواهد شد.

شروع فرآيند بررسي و ارزيابی (مشاهده)
خبر 3 تیر 1402: شروع فرآيند بررسي وارزيابي پذيرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پيماني ماده ٢٨
به گزارش اداره روابط عمومي و اطلاع رساني اداره كل آموزش و پرورش استان هرمزگان، حسن جراره معاون پژوهش، برنامه‌ریزی وتوسعه منابع اداره کل آموزش‌و پرورش استان هرمزگان گفت: فرآيند ارزيابي پذيرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامي ماده٢٨ سهميه خدمتي استان هرمزگان از هفته آينده آغاز مي شود .
وي بيان كرد: براي دستيابي به هدف كلي شناخت و سنجش صلاحيت هاي عمومي، تخصصي و حرفه اي داوطلبان معلمي در آزمون استخدام پيماني آموزش و پرورش فرآيند ارزيابي از پذيرفته شدگان صورت مي گيرد.
ايشان در نشستي كه به منظور هماهنگي و ساماندهي روند مصاحبه داوطلبان پذيرفته شده در مرحله اول آزمون استخدامي با عوامل برگزاري مصاحبه انجام گرفت، گفت؛ روند بررسي پرونده هاي پذيرفته شدگان مرحله اول از روز شنبه سوم تیر ماه درمجتمع آموزشي شهيد حاج قاسم سليماني آغاز مي شود.
وي ضمن توضيح اين خبر افزود: ارزيابي هاي تخصصي توسط مصاحبه گران تخصصي وآموزش ديده كل استان بعد از پايان بررسي پرونده ها آغاز و تا پايان تيرماه ادامه خواهد داشت و همچنین تاکید داشت کلیه ملزومات مورد نیاز در اسرع وقت تهیه گردد و در اختیارعوامل موبوطه قرار گیرد .
حسن جراره در پايان اين خبر تاكيد كرد: كه تمامي اطلاعيه هاي مربوط به زمان و مكان و مدارك مورد نياز مصاحبه از طريق درگاه اداره كل آموزش و پرورش اطلاع رساني مي گردد.

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 1400

اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی (مشاهده)
خبر 24 مرداد 1401: قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1400هرمزگان
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی  به اطلاع می‌رساند افراد پذیرفته شده پس از اعلام لیست نهایی از سوی وزارت متبوع جهت تشکیل پرونده و انجام روند مراحل استخدامی خود به ادارات آموزش و پرورش محل قبولی مراجعه نمایند.
تاریخ مراجعه به ادارات آموزش و پرورش جهت تشکیل پرونده متعاقباً اعلام خواهد شد.
اطلاعیه و اعلام نتایج نهایی (مشاهده)

خبر 23 مرداد 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 (مصاحبه تخصصی)  - مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر و اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون مذکور اعلام گردید.

مشاهده اطلاعیه سازمان اداری استخدامی کشور در خصوص آزمون آموزش و پرروش
مشاهده آدرس سایت اداره کل آموزش و پرورش استان ها
دانلود فرم رسیدگی به اعتراض ها

جهت مشاهده نتایج نهایی کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان رشته زبان انگلیسی (مشاهده)
خبر 12 تیر 1401: قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ رشته زبان انگلیسی هرمزگان
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان اطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان رشته زبان انگلیسی که رشته تحصیلی آنها در مقطع کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی بوده است می رساند با توجه به اخذ مجوز از سازمان اداری و استخدامی کشور منعی برای استخدام این افراد وجود ندارد. لذا داوطلبان این رشته جهت تشکیل پرونده روز چهارشنبه مورخ ۱401٫۰۴٫15 به کارگروه بررسی اسناد و مدارک  مستقر در آموزشگاه جامعه الصادق آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس مراجعه نمایند.
اطلاعیه مراحل تشکیل پرونده و انجام مصاحبه (مشاهده)
خبر 11 تیر 1401: مراحل تشکیل پرونده و انجام مصاحبه داوطلبان پذیرفته شده استخدام پیمانی روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ انجام نمی شود. ضمنأ تاریخ انجام مصاحبه و تشکیل پرونده این افراد به زمان دیگری موکول و تاریخ آن متعاقباً اعلام خواهد شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان به دلیل وقوع زلزله شب گذشته و اعلام ستاد بحران استانداری هرمزگان ، مراحل تشکیل پرونده و انجام مصاحبه داوطلبان پذیرفته شده استخدام پیمانی روز شنبه مورخ ۱۱/۰۴٫۱۴۰۱ انجام نمی شود. ضمنأ تاریخ انجام مصاحبه و تشکیل پرونده این افراد به زمان دیگری موکول و تاریخ آن متعاقباً اعلام خواهد شد.
اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان (مشاهده)

خبر 6 تیر 1401: به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ماده 28 سال 1401-1400 سهمیه استان هرمزگان می رساند مدارک مورد نیاز ، زمان و مکان مصاحبه تخصصی معرفی شدگان به شرح زیر اعلام می گردد .
1- مدارک مورد نیاز جهت انجام مصاحبه :
الف- مدارک شناسایی ( اصل شناسنامه و کارت ملی )
ب- 3 قطعه عکس 4*3
2- ضروری است تمامی داوطلبان برابر جدول اعلام شده جهت انجام مصاحبه از ساعت 30/7 در محل برگزاری مصاحبه ( مدرسه شاهد شهید برخورداری ) حضور داشته باشند.
3- با توجه به تعداد بالای دعوت شدگان به مصاحبه زمان بندی حضور داوطلبان جهت مصاحبه در رشته آموزگار ابتدایی بر اساس حروف الفبا (نام خانوادگی ) تنظیم شده است . شایسته است داوطلبان با توجه به برنامه اعلام شده در محل انجام مصاحبه حضور پیدا کنند.
4- شرط تلبس دائم طلاب مرد به لباس روحانیت و همچنین رعایت شئونات طلبگی در کل فرآیند مصاحبه استخدامی الزامی می باشد.
4-توصیه های بهداشتی
الف-استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی حداقل (1متر) در طول دوره مصاحبه الزامی می باشد .
ب- استفاده از وسایل بهداشتی شخصی
پ- استفاده از خودکار و استامپ شخصی
ت-شستشو و ضدعفونی مرتب دستها
ث-عدم تجمع در محیط آموزشگاه

جهت مشاهده جدول زمانبندی کلیک نمایید

اطلاعیه مراجعه پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (مشاهده)

خبر 5 تیر 1401: سومین اطلاعیه پذیرفته شدگان استان هرمزگان در مرحله اول چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش صادر شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان به اطلاع تمامی پذیرفته شدگان می رساند برابر جدول زمانبندی و با عنایت به رشته شغلی پذیرفته شده همراه با مدارک و مستندات زیر به پایگاه بررسی اسناد و مدارک و مصاحبه مستقر در آموزشگاه نمونه دولتی جامعه الصاق آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس به آدرس، بلوار امام حسین/جنب پمپ بنزین سامکو مراجعه نمایید.
مدارک و مستندات
تکمیل فرم اطلاعات فردی نمون برگ شماره یک دریافتی از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش و الصاق یک قطعه عکس
عکس ۴*۳ پرسنلی ۶ قطعه
اصل و تصویر کلیه مدارک سجلی و هویتی داوطلب ( کارت ملی، شناسنامه، و شناسنامه فرزندان)
اصل و تصویر مدارک تحصیلی گواهینامه موقت یا دانشنامه
اصل و تصویر مدارک مربوط به فرم استشهاد محلی سکونت برای داوطلبان بومی متقاضی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت
اصل و تصویر مدارک مربوط به استفاده از سهمیه پنج درصد ایثارگران
اصل و تصویر کارت پایان خدمت و معافیت دایم برای آقایان
اصل و تصویر مدارک مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی و آزمون زبان های خارجی معتبر
۳ عدد پوشه (قرمز، سفید،آبی)

کارنامه قبولی (۳برگ تصویر )

اطلاعیه پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (مشاهده)
خبر 3 تیر 1401: دومین اطلاعیه پذیرفته شدگان استان هرمزگان مرحله اول چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۰ صادر شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان، پیرو سوالات مکرر پذیرفته شدگان استان هرمزگان مرحله اول چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۰ به اطلاع میرساند:
زمان و مکان برگزاری مصاحبه و بررسی اسناد و مدارک این پذیرفته شدگان به زودی و از طریق پورتال  اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 99

اطلاعیه نحوه ثبت نام دوره یکساله مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 29 خرداد 1400: اطلاعیه نحوه ثبت نام دوره یکساله مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

قابل توجه قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 99، جهت تشکیل پرونده استخدامی از 30 خردادماه 1400 به مناطق سهمیه پذیرش خود مراجعه نمایند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 99می توانند از تاریخ 30 خرداد ماه 1400 جهت تشکیل پرونده استخدامی خود اعم از اخذ گواهی عدم سوءپیشینه، تعهدنامه محضری، اخذ نظریه پزشکی و تشکیل پرونده استخدامی به مناطق و شهرستانهای سهمیه پذیرش خود مراجعه نمایند.
پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 99، برای اطلاع از نحوه ثبت نام دوره یکساله مهارت آموزی، به سایت وزارت آموزش و پرورش مراجعه نمایند.

اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 29 خرداد 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

معاون پژوهش ،برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش هرمزگان از نحوه ثبت نام در دوره های مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان و شهید رجائی و چگونگی اطلاع ادامه مراحل استخدامی خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، غلامرضا سالاری میری گفت: نحوه ثبت نام در دوره های مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجائی و همچنین چگونگی اطلاع از نتیجه صلاحیت های عمومی(گزینش) و ادامه مراحل استخدامی اعم از اخذ گواهی عدم سوءپیشینه، تعهدنامه محضری و تشکیل پرونده استخدامی، بزودی  از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان اعلام خواهد شد.
وی افزود: مهارت آموزان در زمان ثبت نام الکترونیکی در ســـایت دانشـــگاه مجری دوره مهارت آموزی، ملزم به بارگذاری مدرک روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و مدرک مهارت های هفتگا نه (ICDL)می باشـــند.
به گفته سالاری میری، افرادی مهارت های ذکر شده را ندارند، باید تعهد نمایند که قبل از برگزاری آزمون پایان دوره مهارت آموزی، مدارک مزبور را از مراکز معتبر دارای مجوز از سـازمان اداری و اسـتخدامی کشـور که آدرس و نشـانی مراکز مزبور در سـایت مرکز آموزش مدیریت دولتی قابل مشاهده بوده، دریافت و ارائه نمایند.

 اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 24 فروردین 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

زمان بندی ادامه مراحل قبل از استخدام از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان اطلاع‌رسانی خواهد شد و داوطلبانی که درخصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان و به نقل از کارشناسی استخدام مدیریت منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان هرمزگان، ادامه مراحل قبل از استخدام شامل (بررسی صلاحیت­های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت­ آموزی) متعاقبا از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان اطلاع‌رسانی خواهد شد. 
لطفا از مراجعه حضوری در این خصوص خودداری فرمایید.
ضمنا داوطلبانی که درخصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند می­توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش اقدام و یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن:42163 با پیش شماره 021 در میان بگذارند.

 اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (مشاهده)

خبر 23 فروردین 1400: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال 99 اعلام گردید.

جهت مشاهده اطلاعیه و نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 19 اسفند 99: اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

یارمحمد حسین‌بر مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره جزئیات اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش بیان کرد: نتایج اولیه این آزمون با پذیرش ٢/۵ برابر ظرفیت انجام شد و بعد از این مرحله فرایند مصاحبه‌ها تمام شده است و نتایج را به سازمان سنجش ارجاع دادیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 22 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

مصاحبـه استخدامی مستخدمین پیمانی آموزش و پرورش سال 1399 از تاریخ 99/11/25 در پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان مطابق جدول زیر برگزار می گردد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگام، مصاحبـه استخدامی مستخدمین پیمانی آموزش و پرورش سال 1399 از تاریخ 99/11/25 در پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان مطابق جدول زیر برگزار می گردد. لذا شایسته است داوطلبان برابر برنامه زمانبندی شده در محل انجام مصاحبه حضور یابند.
( ضروری است تمامی داوطلبان برابرجدول اعلام شده جهت انجام پذیرش و معاینات پزشکی در نوبت صبح از ساعت 7/30 درمحل برگزاری مصاحبه حضور داشته باشند. )
با توجه به تعداد بالای دعوت شدگان به مصاحبه زمان بندی حضور داوطلبان جهت مصاحبه در بعضی از رشته ها براساس حروف الفبا (نام خانوادگی) تنظیم شده است شایسته است داوطلبان با توجه به برنامه اعلام شده حضور پیدا کنند.
مدارک مورد نیاز جهت انجام مصاحبه:
مدارک شناسایی ( اصل شناسنامه و کارت ملی )
سه (3) قطعه عکس 4*3

جـدول زمان بنـدی مصاحبـه برادران

نام رشته /حرف نام خانوادگی زمان مصاحبه تخصصی
استثنایی

آموزش ابتدایی (الف تا س)

تربیت بدنی (الف تا ح)

شنبه ۹۹/۱۱/۲۵
ابتدایی (ش تا ی)

تربیت بدنی (خ تا ظ)

یکشبنه ۹۹/۱۱/۲۶
تربیت بدنی (ع تا ی)

علوم تجربیادبیات فارسی (الف تا س)

دوشنبه ۹۹/۱۱/۲۷
ادبیات فارسی (ش تا ی)

علوم اجتماعی (الف تا ذ)

جغرافیا

مراقبت سلامت (الف تا ر)

سه شنبه ۹۹/۱۱/۲۸
علوم اجتماعی (ر تا ی)

مراقبت سلامت (ز تا ی)

شیمی - علوم زیست - فیزیک

چهارشنبه ۹۹/۱۱/۲۹
امور تربیتی (الف تا چ)

عربی (الف تا ر)

کار و فناوری ساختمان

پنج شنبه ۹۹/۱۱/۳۰
امور تربیتی (ح تا ض)

عربی (ز تا ی)

معارف (الف تا ژ)

شنبه ۹۹/۱۲/۲
امور تربیتی (ط تا ی)

معارف (س تا ی)مشاوره

صنایع فلزی

یکشنبه ۹۹/۱۲/۳
الکتروتکنیک (الف تا ر)

الکترونیک

امور زراعی تاسیسات

دوشنبه ۹۹/۱۲/۴
الکتروتکنیک (ز تا ی)

ریاضی (الف تا ح)

مکانیک

سه شنبه ۹۹/۱۲/۵
ریاضی (خ تا ی)

زبان انگلیسی - کامپیوتر - مکانیک دریایی _ گرافیک _گرافیک انیمیشن

چهارشنبه ۹۹/۱۲/۶

جدول زمان بندی مصاحبه خواهران

نام رشته /حرف نام خانوادگی    زمان مصاحبه تخصصی
ابتدایی (الف تا ب)استثنایی شنبه ۹۹/۱۱/۲۵
ابتدایی (پ تا د) یکشبنه ۹۹/۱۱/۲۶
ابتدایی (ذ تا س) دوشنبه ۹۹/۱۱/۲۷
ابتدایی (ش تا ل) سه شنبه ۹۹/۱۱/۲۸
ابتدایی (م تا ی)فیزیک چهارشنبه ۹۹/۱۱/۲۹
تربیت بدنی (الف تا ف)

ادبیات فارسی (الف تا ف)

علوم تجربی

پنج شنبه ۹۹/۱۱/۳۰
تربیت بدنی (ق تا ی)

ادبیات (ق تا ی)

علوم اجتماعی -جغرافیا - ساختمان

شنبه ۹۹/۱۲/۲
مراقبت سلامت (الف تا ر)

معارف ( الف تا ر)

شیمی - امور تربیتی - مشاوره

یکشنبه ۹۹/۱۲/۳
مراقبت سلامت (ز تا ی)

معارف (ز تا ی)

عربی

دوشنبه ۹۹/۱۲/۴
ریاضی (الف تا ذ)

زبان انگلیسی - طراحی دوخت

سه شنبه ۹۹/۱۲/۵
ریاضی (ر تا ی)

گرافیک - گرافیک انیمیشن - کودک یاری - کامپیوتر

چهارشنبه ۹۹/۱۲/۶

توصیه های بهداشتی :
۱. استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی حداقل ( ۲ متر ) در طول دوره مصاحبه الزامی می باشد.
۲. استفاده از وسایل بهداشتی شخصی ( ژل ، مواد ضد عفونی ، ماسک ) .
۳. تکمیل فرم خود اظهاری مبنی بر عدم وجود علائم مرتبط با بیماری کووید ۱۹ در محل پذیرش .
۴. استفاده از خودکار و استامپ شخصی .
۵. شستشو و ضد عفونی مرتب دستها .
۶. عدم تجمع در محیط دانشگاه .
۷. با توجه به شرایط موجود و ضرورت حفظ سلامتی افراد از پذیرش همراهان داوطلب معذوریم.
۸. داوطلبان مبتلا به کووید ۱۹ در حالت قرنطینه یا بستری در بیمارستان به شرطی که در طول مدت مصاحبه با ارائه مدارک به اداره کل آموزش و پرورش استان در فرصت یک ماهه بعد از آخرین روز مصاحبه با تایید پزشک معتمد آموزش و پرورش مجدداً در فرایند مصاحبه و گزینش قرار می گیرد.
آدرس محل برگزاری مصاحبه : بندرعباس بلوار علی بن ابیطالب چهار راه پگاه پریس شهید بهشتی
تلفن : ۵-۰۷۶۳۳۶۶۱۹۹۲

اطلاعیه تکمیل فرم اطلاعات فردی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 19 بهمن 99: اطلاعیه تکمیل فرم اطلاعات فردی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، اطلاعیه شماره 3 مربوط به هشتمین آزمون پیمانی دستگاه های اجرایی کشور در خصوص نحوه تکمیل فرم اطلاعات فردی و پزوهشی اعلام شد
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، اطلاعیه شماره 3 پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ماده 28 سال 99 به شرح زیر است:
مدارک لازم برای تشکیل پرونده گزینشی:
کلیه داوطلبان معرفی شده موظفند " فرم اطلاعات فردی " ( نمون برگ شماره 1) از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن و به همراه 2 قطعه عکس پرسنلی و تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی همزمان با تحویل سایر مدارک ، تحویل نماینده هسه گزینش استان ( مستقر در محل بررسی مدارک) نمایند.
مدارک مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشی
گواهی های مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشی ، نرم افزارها و دانش کامپیوتر ( برمبنای گواهی رسمی و معتبر) با توجه به نمون برگ پیوست اطلاعیه ( 6- ه )

جهت دانلود فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمون برگ (6- ه) اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 16 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

اطلاعیه کارشناسی استخدام مربوط به هشتمین آزمون پیمانی دستگاه های اجرایی کشور در خصوص برنامه زمانبندی بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگاه چند برابر ظرفیت قبولی آموزش وپرورش استان هرمزگان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، اطلاعیه کارشناسی استخدام مربوط به هشتمین آزمون پیمانی دستگاه های اجرایی کشور در خصوص برنامه زمانبندی بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگاه چند برابر ظرفیت قبولی آموزش وپرورش استان هرمزگان اعلام شد.

اطلاعیه شماره 2

اطلاعیه کارشناسی استخدام مربوط به هشتمین آزمون پیمانی دستگاه های اجرایی کشور در خصوص پذیرفته شدگاه چند برابر ظرفیت قبولی آموزش وپرورش استان هرمزگان

برنامه زمانبندی  بررسی مدارک و مستندات آزمون پیمانی 1399

ردیف روز تاریخ رشته جنسیت مراجعه کنندگان
1 یک شنبه 19/ 11/ 99 آموزگار ابتدایی و استثنایی برادران
2 دو شنبه 20/ 11/ 99 آموزگار ابتدایی خواهران بر اساس نام خانوادگی (الف تا ژ)
3 سه شنبه 21/ 11/ 99 آموزگار ابتدایی و استثنایی خواهران بر اساس نام خانوادگی ( سین تا ی )
4 پنج شنبه 23/ 11/ 99 تربیت بدنی ، علوم تجربی ( برادران و خواهران )
5 شنبه 25/ 11/ 99 زبان و ادبیات فارسی ، علوم اجتماعی ( برادران و خواهران )
6 یک شنبه 26/ 11/ 99 شیمی ، علوم زیست و بهداشت ، فیزیک ، جغرافیا ، کارو فناوری و مراقب سلامت ( برادران و خواهران )
7 دو شنبه 27/ 11/ 99 امور تربیتی و عربی ( برادران و خواهران )
8 سه شنبه 28/ 11/ 99 معارف اسلامی ، مشاوره ، الکترونیک ، الکتروتکنیک ، امور زراعی و باغی ، تاسیسات ( برادران و خواهران )
9 چهار شنبه 29/ 11/ 99 صنایع فلزی، طراحی و دوخت ، کامپیوتر ، کودکیاری ، گرافیک ، مکانیک خودرو و مکانیک خودروهای دریایی، هنرآموز ساختمان ( برادران و خواهران )
10 پنج شنبه 30/ 11/ 99 ریاضی و زبان انگلیسی ( برادران و خواهران )

مکان بررسی مدارک و مستندات:بندرعباس، گلشهر، بهشت بندر،کوی نواب، نواب10 ، جنب مسجد مالک اشتر، دبیرستان پسرانه شاهد آخوندی

تذکرات

1-  پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی در مرحله بررسی مدارک و مصاحبه نیاز به تکمیل فرم اطلاعات فردی وتحویل به هسته گزینش نمی باشد. و پس از اعلام نتایج نهایی در خصوص تکمیل فرم اطلاعات فردی اطلاع رسانی خواهد شد.لذا در حال حاضر تشکیل پوشه سبز (گزینشی )نیاز نمی باشد.

3-معرفی شدگانی که مبتلا به کوید 19 شده و در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که در طول انجام مصاحبه ،مدارک و مستندات پزشکی آن ها، توسط والدین یا وکیل قانونی ارائه شود. مصاحبه از این گونه افراد حد اکثر 12 اسفندماه سال جاری ،در صورت تایید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش وپرورش صورت خواهد گرفت. در راستای صیانت از حقوق سایر داوطلبان آزمون،بعد از انقضای مهلت مقرر، اقدامی میسور نخواهد بود.

4- پذیرفته شدگان صرفاً با توجه به رشته و زمان اعلام شده به محل بررسی مدارک و مصاحبه مراجعه نمایند.

5- مکان مصاحبه به آدرس بندرعباس – سه راه فرودگاه ، دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی بندرعباس خواهد بود، زمان مصاحبه از طریق سایت دانشگاه مذکور بر اساس رشته وجنس اطلاع رسانی خواهد شد.

6- عدم مراجعه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و انجام مصاحبه در زمان مقرر،به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

7- پوشه آبی و قرمز به همراه دو عدد گیره حتماً همراه داشته باشید.

8- با توجه به شیوع ویروس کرونا به داوطلبان توصیه می شود ،ضمن همراه داشتن مواد ضد عفونی کننده و زدن ماسک در تمام مراحل انجام مصاحبه استخدامی نکات بهداشتی را نیز به طور کامل و به دقت رعایت نموده و از آوردن همراه به محل بررسی مدارک و مصاحبه جداً خودداری گردد.

9- کلیه مدارک و مستندات گفته شده در اطلاعیه شماره یک الزامی است(فقط پوشه سبز گزینشی متعاقبا اعلام خواهد شد و در مرحله بررسی مدارک و مستندات نیاز نمی باشد)

10- مدارک درخواستی حتما با اصل آن مطابقت خواهد شد، لذا اصل مدارک همراه داشته باشید.

11- درصورت ناقص بودن مدارک یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده درزمان ثبت نام (خود اظهاری درفرم ثبت نام  سازمان سنجش ) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی ( مصاحبه و... ) محروم خواهند شد.

12- افرادی که درزمان ثبت نام گزینه بومی را انتخاب نموده واز امتیاز بومی استفاده نموده اند ( درصورتی که فرد متولد همان شهرستان یا منطقه  محل درخواست باشد نیازی به تکمیل فرم استشهاد نمی باشد.)

13 -آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان بند مربوط به احراز سابقه ده سال محل سکونت استفاده نموده اند ضرورت دارد جهت تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی ، فرم استشهاد محلی موضوع بخشنامه شماره 369488 مورخ 27/7/99 سازمان اداری و استخدامی کشور (فرم پیوست) را تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به محل بررسی مدارک، به همراه داشته باشند درصورت عدم ارائه مدارک بومی ، امتیاز بومی لغو گردیده و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی بر اساس نمره مکتسبه جدید دررقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت. (پیوست اطلاعیه )

14-داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش وپرورش شهرستان مربوطه برای ان دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط بر ارائه استشهاد محلی ( فرم پیوست )مبنی برتایید ساکن بودن فعلی فرد درشهر مورد تقاضا

15-  مبلغ 700/000 ریال به   شماره واریز (394031262127562001401591275620)   و شماره شبای بانکی IR 650100004062031203685120   به نام آموزش و پرورش استان هرمزگان(درآمد های حاصل از سایر خدمات آموزشی  با کد درآمدی 140159) واریز و اصل فیش واریزی تحویل کارگروه گردد.

تذکر مهم: مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعالم شده در متن اطلاعیه و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان مشترک فراگیر، مصاحبه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم صادره لغو و بالا اثر می شود.

اطلاعیه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 14 بهمن 99: اطلاعیه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

کارشناسی استخدام اداره کل آموزش وپرورش هرمزگان در خصوص اعلام زمان فرآیند بررسی مدارک پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 99 اطلاعیه ای صادر نمود
به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش هرمزگان ،متن اطلاعیه کارشناسی استخدام اداره کل آموزش وپرورش استان در خصوص فرایند بررسی مدارک پذیرفته شدگان بشرح ذیل می باشد.
با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال 99 توسط سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون می رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی بزودی از طریق سایت آموزش و پرروش هرمزگان اطلاع ‌رسانی خواهد شد.
پذیرفته شدگان گرامی جهت آمادگی نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام ، تا در موعد مقرر که بزودی از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد مراجعه نمایند.
سه عدد پوشه روغنی ( پوشه سبز گزینش)-(پوشه آبی پرسنلی) و پوشه قرمز (مصاحبه)
پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)
چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود(
اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (سه سری)
اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (سه سری)
اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)
اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی) و یک برگ فتوکپی آن
فرم استشهادمحل سکونت( افرادی که درزمان ثبت نام گزینه بومی را انتخاب نموده واز امتیاز بومی استفاده نموده اند ) درصورتی که فرد متولد همان شهرستان یا منطقه محل درخواست باشد نیازی به تکمیل فرم استشهاد نمی باشد.
اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)
اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد.
معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)
گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.).
تذکر: به همراه نداشتن مدارک مورد نیاز (هر فرد) به منزله عدم پذیرش خواهد بود
لازم به ذکر است:زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات از طریق همین سایت متعاقبا اعلام خواهد شد..

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 13 بهمن 99: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

جدول زمانبندی و مکان بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدامی طی روزهای آتی از طریق همین سامانه اطلاع رسانی خواهد گردید.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، با عنایت به اطلاعیه مورخ 11 / 11 / 1399 سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع داوطلبین پذیرفته شده چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال 1399 می رساند اطلاعیه ، جدول زمانبندی و مکان بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدامی طی روزهای آتی از طریق همین سامانه اطلاع رسانی خواهد گردید. لذا با توجه به شیوع ویروس کرونا خواهشمندیم داوطلبین از مراجعه حضوری به اداره کل و ادارات نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان خودداری فرمایند.

زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (مشاهده)

خبر 12 دی 99: زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دهه اول بهمن ۹۹ اعلام می‌شود. فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره فرآیند برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، گفت: طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 98

اعلام مدارک ثبت نام حضوری مهارت آموزان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 29 اردیبهشت 99: اعلام مدارک ثبت نام حضوری مهارت آموزان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت پردیس شهید بهشتی بندرعباس)

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام حضوری
1.پوشه سفید ( 1 عدد)
2.عکس 4*3 ( 4 عدد)
3.کپی شناسنامه (1 سری)
4.کپی کارت ملی (1 سری)
5.کپی برابر اصل آخرین مدرک تحصیلی (1 سری)
6.کپی تعهد محضری(برابر با اصل توسط اداره آموزش وپرورش محل خدمت) (1 سری)
7.پرینت ثبت نام غیرحضوری
8.کپی مدارک مربوط به گواهینامه های (ICDL- روخوانی وروانخوانی قرآن - کمک های اولیه) درصورت گذراندن دوره های ذکرشده.
9.کپی کارت پایان خدمت(برادران) (1 سری)

اطلاعیه ثبت نام مهارت آموزان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 11 اردیبهشت 99: اطلاعیه ثبت نام مهارت آموزان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

اطلاعیه ثبت نام و شروع پودمان اول آموزش مهارت آموزان استخدامی ماده 28 سال 1398 آموزش و پرورش
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات، اطلاعیه ثبت نام و شروع پودمان اول آموزش مهارت آموزان استخدامی ماده 28 سال 1398 آموزش و پرورش به شرح ذیل می باشد:
ثبت نام در دو مرحله غیرحضوری و حضوری انجام خواهد شد.
ثبت نام غیرحضوری :
پذیرفته شدگان باید طی روزهای چهارشنبه مورخ 10/ 02/ 1399 تا روز یکشنبه 14/ 02/ 1399 در سامانه گلستان فرهنگیان نسبت به بارگذاری مدارک و ثبت نام غیرحضوری خود اقدام نمایند .
مدارک مورد نیاز جهت بارگذاری در سامانه گلستان عبارتند از :
1- تصاویر کلیه صفحات شناسنامه
2- پشت و روی کارت ملی
3- مدرک تحصیلی
4- عکس پرسنلی زمان ثبت نام در آزمون
5- کارت پایان خدمت (برادران)
6- گواهی ICDL و روخوانی و روان خوانی قرآن ( درصورت دارا بودن )
عدم ثبت نام غیرحضوری و بارگذاری مدارک تا پایان روز یک شنبه مورخ 14/ 02/ 1399 به معنی انصراف از دوره تلقی می شود .
بدیهی است مسئولیت صحت و سقم ثبت نام ، درج مشخصات و بارگذاری مدارک برعهده خود متقاضی است و در صورت مغایرت ، شرکت متقاضی در دوره مهارت آموزی کان لم یکن تلقی خواهد شد .
ثبت نام حضوری :
ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان از روز سه شنبه 06/ 03/ 1399 تا پایان شهریور ماه می باشد که روزانه تعداد محدودی (8 نفر) طبق اسامی که در اطلاعیه های بعدی پردیس شهید بهشتی بندرعباس اعلام خواهد شد انجام می شود .
مهارت آموزان موظف هستند تا در زمان ثبت نام حضوری شخصا ، اصل و تصویر کلیه مدارک بارگذاری شده را به همراه اصل و تصویر سند تعهد نامه محضری ( مجوز شماره 15160 مورخ 27/ 03/ 1398 و مجوز شماره 160491 مورخ 01/ 04/ 1398 سازمان اداری و استخدامی کشور ) به همراه داشته باشند .
پیشنهاد می شود جهت ورود به سامانه آموزشی دانشگاه ( سامانه گلستان ) از مرور گر ( Internet Explorer ) استفاده نمایند .
نام کاربری و رمز عبور به صورت پیش فرض در زمان ثبت نام توسط سامانه اعلام میگردد. مهارت آموزان می بایست در اولین ورود به سیستم ، رمز عبور خود را تغییر دهند و تا پایان دوره مهارت آموزی ، آن را نزد خود حفظ نمایند .
شروع پودمان اول 20 اردیبهشت 99 و پایان پودمان اول 4 تیرماه 99 می باشد .
شروع امتحانات پودمان اول 5 تیرماه 99 الی 13 تیرماه 99 می باشد.

اطلاعیه تایید شدگان نهایی آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 10 اردیبهشت 99: اطلاعیه تایید شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

تایید شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 98 جهت انجام آزمایشات پاراکلینیکی بدو استخدام،سپردن تعهد خدمت محضری و انجام سوپیشینه به ادارات آموزش و پرورش محل قبولی خود مراجعه نمایند

 اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون سال 98 (مشاهده)

خبر 1 اردیبهشت 99: اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98 (منبع: سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش)

دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش، با ارسال اطلاعیه ای، نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش و فرایند جذب) پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1398 آموزش و پرورش را منتشر کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه 1398 (موضوع مجوز شماره151610 مورخ 27 خرداد1398 و مجوز 160491 مورخ 1تیر1398سازمان اداری و استخدامی کشور)؛ به اطلاع می رساند؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مزبور بعد از طی مراحل قانونی از طریق سامانه همگام، اعلام خواهد شد. مقتضی است اقدامات ذیل از سوی داوطلبان محترم انجام گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه تعویق انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 11 اسفند 98: اطلاعیه تعویق انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ماده ۲۸ سال ۹۸ می رساند، انجام ادامه مراحل استخدام به بعد از تعطیلات نوروز 99 موکول شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، به علت شیوع بیماری کرونا ویروس و بنا بر اعلام ستاد ملی مبارزه با این بیماری، تمامی مراحل استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ماده ۲۸ سال ۹۸ به بعد از 15 فروردین ماه سال 99 موکول شد.
پذیرفته شدگان می توانند با دنبال کردن سایت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان و شماره تماس 33331688-076 از آخرین اطلاعیه ها، چگونگی مراحل و زمان مراجعه مجدد اطلاع پیدا کنند.

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 10 اسفند 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

به منظور انجام روند مراحل تکمیل پرونده استخدامی ( جهت انجام تعهد محضری) از تاریخ 1398/12/17 به امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش وپرورش استان هرمزگان مراجعه نمایند. به همرا داشتن ضامن با کارت شناسایی معتبر کارمند پیمانی یا آزمایشی /رسمی یا بازنشسته الزامی می باشد.(کارمند قرار دادی قابل قبول نمی باشد) برای انجام کارهای مربوط به سوء پیشینه و معاینات پزشکی قبل از استخدام در حین دوره یا بعد از دوره بدو خدمت آموزشی به منطقه محل خدمت(قبولی در آزمون) مراجعه شود.

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 30 دی 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت پردیس شهید بهشتی بندرعباس)

مصاحبـه استخدامی مستخدمین پیمانی آموزش و پرورش سال 1398 از تاریخ 98/11/2 در پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان مطابق جدول زیر برگزار می گردد. لذا شایسته است داوطلبان برابر برنامه زمانبندی شده در محل انجام مصاحبه حضور یابند.

( ضروری است تمامی داوطلبان برابرجدول اعلام شده جهت انجام پذیرش و معاینات پزشکی در نوبت صبح از ساعت 7/30 درمحل برگزاری مصاحبه حضور داشته باشند. )

مدارک مورد نیاز جهت انجام مصاحبه:

1 . مدارک شناسایی ( اصل شناسنامه و کارت ملی )

2 . سه (3) قطعه عکس 4*3

 جـدول زمان بنـدی مصاحبـه ( برادران)

   جـدول زمـان بندی مصاحبه (خواهـران)

( رشتـه های آموزش ابتدایی ، تربیت بدنی و ریاضی خواهران براسای حروف نام خانوادگی می باشـد.)
آدرس : بندرعباس - بلوار علی ابن ابیطالب - چهار راه پگاه پردیـس شهیـد بهشتـی( دانشگـاه فرهنگیـان )

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذيرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 19 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذيرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاهای اجرایی کشور آبان 1398 (موضوع مجوزهای شماره151610 مورخ 1398/03/27 و160491 مورخ 1398/04/01 سازمان اداری واستخدامی کشور)، موارد ذیل اعلام می­گردد؛

معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی­ گردد بلکه در پذیرش نهایی با توجه به شغل – محل انتخابی و براساس مجموع نمرات فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (70 %) آزمون کتبی و سی درصد(30 %) مصاحبه استخدامی به تعداد یک برابر ظرفیت (به ترتیب نمره فضلی) و سایر شرایط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون استخدام مذکور صورت خواهد گرفت.
معرفی شدگان در این مرحله (چند برابر ظرفیت) موظفند با مراجعه به سامانه های استانی اداره کل آموزش و پرورش محل مورد تقاضا (لیست پیوست)، از زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات، مصاحبه استخدامی و ... خود مطلع گردند.
عدم مراجعه معرفی شدگان به هر دلیل جهت انجام مراحل مزبور در زمان مقرر به منزله انصراف بوده و داوطلب در این خصوص حق اعتراض نخواهد داشت.
گذراندن دوره یک ساله مهارت­ آموزی و موفقیت در آزمون جامع دوره مزبور، مطابق ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره برای پذیرفته­ شدگان نهایی دارای سهمیه (ایثارگران، معلولین) و سایر داوطلبان الزامی است، محل برگزاری دوره یک ساله مهارت ­آموزی بعد از قبولی نهایی، توسط دانشگاه­ های مجری دوره مهارت ­آموزی اعلام خواهد شد.
مطابق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه آزمون استخدامی مربوط بخشی از هزینه­ های برگزاری دوره یک ساله مهارت ­آموزی(خدمات آموزشی و رفاهی) برعهده داوطلب خواهد بود.
داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند "فرم اطلاعات فردی" را از پرتال دبیرخانه هیات مرکزی گزینش دریافت و نسبت به تکمیل دقیق آن و الصاق یک قطعه عکس اقدام و به همراه یک قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
چنانچه پذیرفته ­شدگان در طول برگزاری دوره یک ساله مهارت­ آموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند؛ وزارت آموزش و پرورش به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه آزمون، مصاحبه استخدامی و برگزاری دوره اقدام خواهد نمود.
دانشگاه مجری دوره یک ساله مهارت ­آموزی مسئولیتی در قبال اسکان و تغذیه مهارت ­آموزان ندارد. در صورت وجود امکانات و تقاضای مهارت ­آموز، ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوط امکان پذیرخواهد بود.
رعایت کلیه شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه­های اجرایی مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اطلاعیه­ های بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می­باشد.

جهت دانلود فرم اطلاعات شخصی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده جدول زمانبندی مراجعه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 97

اطلاعيه شروع دوره های مهارت آموزان استخدامی (مشاهده)

خبر 29 آبان 97: اطلاعيه شروع دوره های مهارت آموزان استخدام آموزش و پرورش استان هرمزگان (منبع: پردیس شهید بهشتی هرمزگان)

قابل توجه مهارت آموزان پودمان اول 97 پذیرفته شدگان آموزش و پرورش
برگزاری جلسه توجیهی و تبیین فرایند آموزشی پودمان اول مهارت آموزان ورودی 97

زمان : چهارشنبه 97/8/30 ساعت 8 صبح

مکان : بندرعباس.چهار راه پگاه. پردیس شهید بهشتی. سالن اجتماعات

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 10 آبان 97: اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان هرمزگان (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان هرمزگان)

به اطلاع می رساند تاریخ ثبت نام حضوری مهارت آموزان ورودی 97 در روزهای شنبه 97/8/19 و یکشنبه 97/8/20 می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری :

– یک عدد پوشه سفید و گیره فلزی

– ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهد نامه محضری (موضوع مجوز شماره 11472577- 11 اردیبهشت 96 سازمان اداری و استخدامی کشور)

– پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه دانشگاه

– اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی

– 4 قطعه عکس 3×4

– کپی آخرین مدرک تحصیلی

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش استان هرمزگان جهت انجام تعهد محضری (مشاهده)

خبر 1 آبان 97: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش استان هرمزگان جهت انجام تعهد محضری (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش جهت انجام تعهد محضری از دوم آبان ماه به امور اداری آموزش وپرورش هرمزگان مراجعه نمایند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ بر اساس اطلاعیه امور اداری و تشکیلات به منظور انجام مراحل تکمیل پرونده استخدامی ، پذیرفته شدگان پنجمین آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش جهت انجام تعهد محضری می توانند از تاریخ 97/08/02 به امور اداری اداره کل آموزش وپرورش مراجعه نمایند.

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش استان هرمزگان (مشاهده)

خبر 2 مهر 97: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش استان هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

پذیرفته شدگان پنجمین آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش به منظور انجام مراحل تکمیل پرونده استخدامی از 7/7/97 می توانند به ادارات آموزش و پرورش محل قبولی خود در کارنامه مراجعه نمایند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ براساس اطلاعیه امور اداری و تشکیلات ، پذیرفته شدگان پنجمین آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش به منظور انجام مراحل تکمیل پرونده استخدامی، می توانند جهت انجام معاینات پزشکی و گواهی عدم سوء پیشینه کیفری به همراه مدارک ذیل از تاریخ 97/07/07 الی 97/07/15 به اداره آموزش و پرورش محل قبولی در کارنامه مراجعه فرمایید.

مدارک جهت ارائه:

1- یک عدد پوشه

2- تصویر کارنامه نهایی قبولی

3- دوقطعه عکس ( در صورتی که قبلا عکس ارائه نموده اید) در غیر این صورت 6 قطعه عکس پشت نویس شده

4- تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت (ویژه آقایان)

5- تصویر و اصل مدرک تحصیلی متقاضی بر اساس شرکت در آزمون

توجه :

1- پذیرفته شدگان الزاما” فقط در محل پذیرفته شده مندرج در کارنامه قبولی حضور یافته و در صورت وجود مغایرت به کارشناسی استخدام اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان مراجعه نمایید.

2- فرم تعهد محضری متعاقبا” به مناطق ارسال خواهد شد.

3- مدارک و مستندات اولیه که در محل اداره کل تشکیل گردیده است به مسئولین کارگزینی مناطق تحویل خواهد گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (مشاهده)

خبر 23 مرداد 97: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت پردیس شهید بهشتی هرمزگان)

مصاحبه استخدامی مستخدمین پیمانی آموزش و پرورش سال 1397 از تاریخ 97/5/25 در پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان مطابق جدول زمانبندی برگزار می گردد. لذا شایسته است داوطلبان مطابق برنامه زمانبندی شده در محل انجام مصاحبه حضور یابند.
مدارک مورد نیاز جهت انجام مصاحبه :
– مدارک شناسایی (اصل شناسنامه و کارت ملی )
– سه قطعه عکس 4*3

جدول زمان بندی مصاحبه برادران
نام رشته پذیرفته شده زمان مصاحبه تخصصی
ادبیات – تربیت بدنی –ساختمان – کامپیوتر پنج شنبه 97/5/25
معارف – شیمی –صنایع فلزی- زیست شناسی – نقشه کشی شنبه 97/5/27
علوم اجتماعی – مکانیک خودرو- مکانیک دریایی-ماشین های کشاورزی-زراعی و باغی-زبان یکشنبه 97/5/28
جغرافیا-فیزیک-تاریخ-علوم تجربی-تاسیسات-امور تربیتی-مشاورواحد آموزشی دوشنبه 97/5/29
عربی-ریاضی-الکتروتکنیک – الکترونیک- هنر سه شنبه 97/5/30

 

جدول زمان بندی مصاحبه خواهران
نام رشته پذیرفته شده زمان مصاحبه تخصصی
ادبیات – تربیت بدنی– کامپیوتر پنج شنبه 97/5/25
معارف – شیمی –زیست شناسی – نقشه کشی-گرافیک- کودکیاری شنبه 97/5/27
علوم اجتماعی – زبان یکشنبه 97/5/28
جغرافیا-فیزیک-تاریخ-علوم تجربی- طراحی دوخت دوشنبه 97/5/29
عربی- ریاضی – هنر سه شنبه 97/5/30

مکان انجام مصاحبه : بلوار علی بن ابیطالب – چهار راه پگاه – پردیس شهید بهشتی هرمزگان

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 9 مرداد 97: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: سایت آموزش و پرورش هرمزگان)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ زمانبندی و مکان مراجعه پذیرفته شدگان جهت انجام سایر مراحل استخدام اعلام شد.
قابل توجه پذیرفته شده گان آزمون پیمانی آموزش وپرورش در تیرماه 97
خواهشمند است جهت تحویل مدارک و مستندات به آدرس ذیل طبق برنامه تعیین شده مراجعه فرمایید.
آدرس: گفتگوی تمدن ها اولین تقاطع ورودی آزادشهر نرسیده به فنی وحرفه ای تندگویان سالن مدرسه استثنایی امید .
رشته های آموزش ابتدایی(آموزگاری) شنبه و یکشنبه 13 و 97/5/14
رشته های دبیری کلیه رشته ها دوشنبه و سه شنبه 15 و 97/5/16
فنی حرفه ایی و امور تربیتی چهارشنبه 97/5/17
جامانده ها کلیه رشته ها: شنبه 97/5/20
در خصوص زمان و مکان مصاحبه به سایت دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید بهشتی بندرعباس مراجعه نمایید
آدرس دانشگاه فرهنگیان: چهار راه پگاه روبروی فرودگاه بین المللی بندرعباس
ترتیب پانچ مدارک ضمیمه پوشه ها
الف – پوشه آبی(پرسنلی ) :
– فرم ارزیابی مدارک و مستندات داوطلبین(قابل دریافت در سالن مورد نظر)
– کارنامه قبولی
– تصویر مدرک تحصیلی
– تصویر شناسنامه تمام صفحات
– تصویر کارت ملی پشت و رو
– حکم کارگزینی والدین فرهنگی
– مدارک و مستندات معلولین
– مدارک مربوط به حضور در جبهه
– نامه بنیاد شهید
– مدارک مربوط به بومی شهرستان محل تقاضا
– مدارک تعیین حداکثر سن مجاز
– اصل فیش صاحب حساب و عکس ها سمت مخالف پوشه قرار گیرد .(شماره حساب واریزی جهت انجام مصاحبه 2173235411008 بانک ملی بنام در آمد های اختصاصی آموزش وپرورش تذکر: قبل از واریز وجه نسبت به تکمیل مدارک ذکر شده اطمینان حاصل نمایید لذا در صورت نواقصی مدارک وجه واریز شده قابل استرداد نمی باشد.
– تصویر کارت پایان خدمت(ویژه آقایان) 3نسخه
– گیره پوشه3 عدد
ب – پوشه قرمز (گزینش ) :
– فرم تکمیل شده گزینش با امضاء و تاریخ در ضمن عکس در محل تعیین شده الصاق گردد.( هم در سایت گزینش هم در سالن مورد نظر قابل دریافت می باشد)
– تصویر مدرک تحصیلی
– تصویر تمام صفحات شناسنامه
– تصویر کارت ملی پشت و رو
– الصاق یک قطعه عکس سمت مخالف پوشه
ج – پوشه سبز (مصاحبه ) :
– معرفی نامه جهت حضور در مصاحبه: دریافت در سالن محل مورد نظر
– کارنامه قبولی
– تصویر تمام صفحات شناسنامه
– تصویر کارت ملی پشت و رو
– الصاق یک قطعه عکس سمت مخالف پوشه

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 95

زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان (مشاهده)

خبر 20 تیر 96: زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان (منبع: hormozgan.medu.ir)

معاون پژوهش و برنامه ریزی هرمزگان از جزئیات برگزاری دوره های مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 95 سهمیه خدمتی استان هرمزگان در تیرماه جاری خبر داد .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری آموزش و پرورش (مشاهده)

اطلاعیه ۲۶ فروردین ۹۶: اطلاعیه آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری آموزش و پرورش (منبع: hormozgan.medu.ir)
رییس امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش هرمزگان خبر داد:

نتیجه نهایی آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری (ماده ۲۸) آموزش و پرورش اعلام شد

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان از اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری (ماده ۲۸) وزارت آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، محمد مهترپور افزود: شرکت کنندگان در این آزمون که دعوت به مصاحبه شده بودند می توانند با مراجعه به سایت www.sanjesh.org کارنامه نهایی خود را دریافت و در صورت قبولی، با در دست داشتن کارنامه خود جهت طی مراحل استخدام به اداره آموزش و پرورش منطقه قبولی خود مراجعه نمایند.

این مسئول اضافه کرد: برای آن دسته از داوطلبانی که فرايند پذيرش رشته شغل محل آن ها هنوز تكميل نگرديده است؛ نتايج نهايي پس از تكميل فرايند اعلام خواهد شد.

مهترپور همچنین گفت: این استخدام ها صرفا در چارچوب آزمون یاد شده است و آموزش و پرورش خارج از آن مجاز به جذب نیرو نیست.

ررسی صلاحیت نیروهای پذیرفته شده آزمون استخدامی (مشاهده)

اطلاعیه 21 فروردین 96: بررسی صلاحیت نیروهای پذیرفته شده آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان هرمزگان (منبع: gozinesh.hormozgan.medu.ir)

احمد اعمالی مدیر محترم  هسته گزینش ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و روز مرد اظهار داشتند که مفتخریم در سال "اقتصاد مقاومتی،تولید – اشتغال" کار بررسی صلاحیت  یک برابر  نیروهای شرکت کننده در آزمون پیمانی 95 ورود به آموزش و پرورش استان از تاریخ 1396/01/21را آغاز نموده ایم و داوطلبان می توانند جهت اطلاع از نتیجه آزمون  از ساعت 18 روز دوشنبه مورخه 1396/01/21  به پایگاه  سازمان سنجش به آدرسwww:sanjesh.org  مراجعه نمایند. ان شاء الله بعد از انجام بررسی مدارک جهت انجام مراحل گزینش از طریق هسته گزینش استان از داوطلبان دعوت به عمل می آید.

مدارک مورد نیاز و زمان تشکیل پرونده پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون (مشاهده)

اطلاعیه 4 اسفند 95: مدارک مورد نیاز و زمان تشکیل پرونده پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون پیمانی آموزش و پرورش استان هرمزگان اعلام شد.

تشکیل پرونده و مصاحبه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون پیمانی سال 95 (ماده28) هفتم و هشتم اسفند ماه 95 انجام می پذیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان؛براساس اطلاعیه امور اداری و تشکیلات ،پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون پیمانی سال 95 (ماده28) می توانند به منظور تشکیل پرونده و مصاحبه با ارائه مدارک ذیل، هفتم و هشتم اسفند ماه 95 به دانشگاه فرهنگیان استان هرمزگان مراجعه نمایند.

مدارک لازم جهت ارائه به دانشگاه:

1- اصل  و تصویرشناسنامه و کارت ملی  3 سری

2-عکس 4*3   12 قطعه

3-پوشه  3  عدد

4-کارنامه قبولی  3 سری

5-اصل و تصویر مدرک تحصیلی  3 سری

6-مدارک دال بر بومی

7-درصورت شاغل بودن تاییدیه بیمه دولتی

8- مدارک دال بر سهمیه شاهد و ایثارگر

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

مصاحبه و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان گروه آموزش ابتدایی سوم بهمن ماه در محل دانشگاه فرهنگیان (مشاهده)

اطلاعیه 30 دی 95:  مصاحبه و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان گروه آموزش ابتدایی سوم بهمن ماه در محل دانشگاه فرهنگیان برگزار می گردد.

اطلاعیه شماره 2؛

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون پیمانی ده هزار نفری (ماده 28)

مصاحبه و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان گروه آموزش ابتدایی سوم بهمن ماه در محل دانشگاه فرهنگیان برگزار می گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ بر اساس اطلاعیه شماره دو امور اداری، پذیرفته شدگان گروه آموزش ابتدایی می توانند سوم بهمن ماه با دردست داشتن مدارک اعلام شده(اطلاعیه شماره یک) جهت تشکیل پرونده و انجام مصاحبه به دانشگاه فرهنگیان واقع در چهار راه پگاه مراجعه نمایند.
پذیرفته شدگان آزمون پیمانی ده هزار نفری (ماده 28) جهت هرگونه تماس بیشتر می توانند به واحد امور اداری آموزش و پرورش هرمزگان مراجعه و یا با شماره 33331688 تماس حاصل نمایند.
لازم به ذکر است  برنامه زمانبندی سایر رشته ها متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

مصاحبه و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون ده هزار نفری (ماده 28) سوم دی ماه در محل دانشگاه فرهنگیان (مشاهده)

اطلاعیه 29 دی 95: مصاحبه و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون ده هزار نفری (ماده 28) سوم دی ماه در محل دانشگاه فرهنگیان برگزار می گردد.

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون پیمانی ده هزار نفری (ماده 28)

مصاحبه و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون ده هزار نفری (ماده 28) سوم دی ماه در محل دانشگاه فرهنگیان برگزار می گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ قبول شدگان آزمون پیمانی ده هزار نفری می توانند از روز یکشنبه مورخ 95/11/03 (بر اساس برنامه زمانبندی رشته های قبولی که متعاقبا در سایت دانشگاه فرهنگیان اطلاع رسانی خواهد شد) با دست داشن مدارک ذیل به منظور تشکیل پرونده و انجام مصاحبه به دانشگاه فرهنگیان واقع در چهار راه پگاه مراجعه نمایند.

مدارک لازم:

 • پوشه 2عدد نارنجی و آبی
 • 6 قطعه عکس
 • اصل و تصویر شناسنامه از تمام صفحات 2سری
 • اصل و تصویر کارت ملی 2سری
 • اصل و تصویر کارت پایان خدمت 2سری
 • اصل و تصوی مدرک دانشگاهی 2سری
 • تصویر مدارک دال بر بومی بودن
 • مدارک مربوط به فرزند فرهنگی (کارت شناسایی و حکم کاگزینی)
 • مدارک مربوط به سهمیه شاهد.ایثارگران وجانبازان(معرفی نامه از بنیاد شهید)
 • مدارک مربوط به معلولیت (معرفی نامه از بهزیستی)

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش هرمزگان اینجا کلیک نمایید

همه اخبار استخدام آموزش و پرورش

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=771452
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 2k