• بروزرسانی ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
  • 0k نظر «نمایش»

اطلاعیه های استخدام آموزش و پرورش البرز سال ۹۸

اطلاعیه های استخدام آموزش و پرورش البرز سال ۹۸

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش استان البرز

جهت ورود به صفحه اطلاعیه های استانی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 1 اردیبهشت 99: اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98 (منبع: سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش)

دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش، با ارسال اطلاعیه ای، نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش و فرایند جذب) پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1398 آموزش و پرورش را منتشر کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه 1398 (موضوع مجوز شماره151610 مورخ 27 خرداد1398 و مجوز 160491 مورخ 1تیر1398سازمان اداری و استخدامی کشور)؛ به اطلاع می رساند؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مزبور بعد از طی مراحل قانونی از طریق سامانه همگام، اعلام خواهد شد. مقتضی است اقدامات ذیل از سوی داوطلبان محترم انجام گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

خبر 8 اسفند 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

اطلاعیه اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1398 وزارت آموزش و پرورش در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگا ه های اجرایی کشور»
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز، با عنایت به برگزاری آزمون استخدام پیمانی سال 1398 وزارت آموزش ­و پرورش (موضوع مجوزهای شماره151610 مورخ 98/03/28 و 160491مورخ 98/04/01 سازمان اداری­واستخدامی کشور)،درخصوص نتایج یک برابر ظرفیت آزمون مذکور؛ پذیرفته­ شدگان مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت­های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت­ آموزی) به شرح ذیل اقدام نمایند؛

1- داوطلبانی که درخصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند می­توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند.

2- قبول­ شدگان یک برابر ظرفیت جهت پیگیری امور مربوط به استخدام خود به ادارات امور اداری اداره کل آموزش­ وپرورش استان مراجعه و راهنمایی لازم را دریافت نمایند.

3- پذیرفته­ شدگان قبل از مراجعه به هسته گزینش اداره کل آموزش ­وپرورش استان محل استخدام سهمیه خدمتی اقدامات ذیل را به عمل آورند:

درصورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده در مرحله مصاحبه استخدامی ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش، نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی (حداکثر به مدت 48 ساعت از تاریخ انتشار اسامی)، به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته­ های گزینش استان محل خدمت خود، ارسال و یا به صورت حضوری تحویل نمایند. لذا در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود.

– عدم تکمیل فرم مربوط و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت، به منزله انصراف از استخدام تلقی می­گردد.

4- معاینات پزشکی (تکمیلی) آزمایشات پاراکلینیکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به اداره کل آموزش­ وپرورش استان محل خدمت همزمان با بررسی صلاحیت­های عمومی صورت می­پذیرد. براین اساس داوطلب واجد شرایط پس از انتشار اسامی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ضمن حضور در امور اداری ادارات کل آموزش­وپرورش استان سهمیه خدمتی، نسبت به اخذ معرفی­نامه جهت گواهی عدم سوءپیشینه و… به منظور تشکیل پرونده استخدامی با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوط در زمان مقرر اقدام نمایند.

توضیح: چنانچه به هر دلیلی صلاحیت عمومی فرد پذیرفته شده مورد تائید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد.

5- در صورت تائید صلاحیت­های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و… پذیرفته­ شدگان نهایی مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت­ آموزی به اطلاعیه­ای که به همین منظور حداقل یک ماه پس از انتشار اسامی، در پرتال وزارت آموزش­ وپرورش درج خواهد شد مراجعه نمایند.

6- براساس برنامه­ ریزی­ های انجام گرفته و زمان بندی پیش­ بینی شده، دوره مهارت­ آموزی آزمون مذکور، پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت­های عمومی(گزینش) به اطلاع پذیرفته ­شدگان خواهد رسید. لذا شایسته است داوطلبان پذیرفته شده آمادگی­های لازم جهت ثبت ­نام و حضور دردوره یاد شده را داشته باشند.

خبر 30 دی 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت پردیس حکیم ابوالقاسم فردوسی البرز)

به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 98 آموزش و پرورش استان البرز می رساند مصاحبه پذیرفته شدگانی که مطابق اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش پرونده استخدامی را تکمیل و معاینات پزشکی را انجام داده اند و فرم معرفی به مصاحبه و تاییدیه پزشک را دریافت نموده اند از روز سه شنبه مورخ 1/ 11/ 98 مطابق زمانبندی این اطلاعیه و براساس حروف الفبای مشخص شده به پردیس حکیم فردوسی مراجعه نمایند.

ضمناً رشته هایی که در این اطلاعیه قید نشده است زمان و مکان مصاحبه آنها از سوی پردیس امیرکبیر و اداره کل آموزش و پرورش اعلام خواهد شد.

داوطلبان محترم دقت فرمایند آغاز و پایان مصاحبه وقت گیر بوده لذا تمهیدات لازم را برای حضور یک روز کامل داشته باشند.

خبر 29 دی 98: اطلاعیه مدارک مورد نیاز برای مصاحبه پذيرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت پردیس حکیم ابوالقاسم فردوسی البرز)

به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 98 آموزش و پرورش استان البرز می رساند مصاحبه پذیرفته شدگانی که مطابق اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش پرونده استخدامی را تکمیل و معاینات پزشکی را انجام داده اند و فرم معرفی به مصاحبه و تاییدیه پزشک را دریافت نموده اند مطابق زمانبندی اعلام شده در اطلاعیه شماره (1) به همراه مدارک ذیل به محل مصاحبه مراجعه فرمایند.
مدارک لازم
1- همراه داشتن اصل و کپی شناسنامه
2- اصل و کپی کارت ملی،
3- 2 قطعه عکس
4- فرم معرفی داوطلب(از آموزش و پرورش)
5- فرم تایید پزشکی(فرم شماره 4-ه )الزامی می باشد.
6- با توجه به زمانبر بودن مراحل انجام مصاحبه پذیرفته شدگان گرامی ، برنامه ریزی لازم را برای حضور تمام وقت در روز مصاحبه داشته باشند.
7- عدم مراجعه داوطلبان در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی خواهد شد.
شماره تماس پاسخگویی(02636536292)
آدرس: کرج جاده ملارد بعد از کانال آب فردیس نرسیده به پل شهدای ارتش پردیس حکیم فردوسی

خبر 29 دی 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی مهارت آموزان آموزش و پرورش، به اطلاع می رساند داوطلبان عزیز مطابق جدول زمانبندی با در دست داشتن مدارک ذیل به پردیس امیرکبیر البرز مراجعه نمایید.

مدارک مورد نیاز:

1-اصل و کپی کارت ملی (2 سری)

2-اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه (2 سری)

3-برگه معرفی نامه جهت حضور در مصاحبه آزمون استخدم پیمانی سال 1398 از طرف آموزش و پرورش

4-دو قطعه عکس 4*3

5- یک عدد کاور برگه A4

6-یک عدد پوشه

7-فرم اطلاعات فردی که از سایت گرفته و تکمیل شده باشد.

خبر 24 دی 98: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی استان البرز می رساند جدول زمانبندی مصاحبه حضوری و تخصصی پذیرفته شدگان، بعد از تشکیل پرونده و معاینات پزشکی در اطلاعیه های بعدی از طریق پورتال اداره کل اعلام خواهد شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش البرز، متن اطلاعیه شماره 3 اداره اداره کل آموزش وپرورش استان البرز بدین شرح می باشد:

به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در ردیف معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان البرز قرار گرفته اند، می رساند؛ برای انجام مصاحبه حضوری و تخصصی بعد از تشکیل پرونده و معاینات پزشکی در درمانگاه فرهنگیان مطابق اطلاعیه های بعدی از تاریخ 02/11/1398 و مطابق جدول زمان بندی به پردیس فرهنگیان امیر کبیر و پردیس حکیم فردوسی کرج مراجعه نمایند .
بدیهی است زمان بندی دقیق مراجعه مطابق اطلاعیه های بعدی نیز از همین سایت اعلام خواهد شد و داوطلبان موظف هستند در هر مرحله، مطابق با اطلاعیه های مندرج در سامانه وبا دردست داشتن مدارک مورد نیاز اقدام نمایند .
"مراحل مراجعه معرفی شدگان برای انجام مصاحبه تخصصی وحضوری در پردیس های فرهنگیان استان البرز"

مراجعه به دانشگاه فرهنگیان برای انجام مصاحبه برابر جدول زمانبندی مربوطه اعلام شده
1. پردیس فرهنگیان امیر کبیر
آدرس: کرج- باغستان-بالاتر از ورزشگاه انقلاب - پردیس فرهنگیان امیر کبیرکرج
2. پردیس فرهنگیان ابوالقاسم حکیم فردوسی
آدرس: جاده ملارد – نرسیده به پل ارتش - دانش

خبر 22 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت آموزش و پرورش البرز)

در پی اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور آبان 1398، معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی استان البرز اطلاعیه ای را صادر کرد

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش البرز، متن اطلاعیه شماره 2 اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان بدین شرح می باشد:

به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در ردیف معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان البرز قرار گرفته اند، می رساند؛ برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات برابر جدول زمانبندی و با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس: کرج – رجایی شهر – بلوار شهید موذن-کانون فرهنگی تربیتی شهید فهمیده مراجعه نمایند.
بدیهی است اطلاعیه های بعدی نیز از همین سایت اعلام خواهد شد و داوطلبان موظف هستند در هر مرحله، مطابق با اطلاعیه های مندرج در سامانه اقدام نمایند .

مدارک مورد نیاز:
- شش قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری
- اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
- اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن
- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (ویژه برادران)
- اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک تحصیلی مجاز در کد شغل – محل انتخابی
یادآوری : داوطلبانی که با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده اند اصل و تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی خود را نیز بایستی ارایه نمایند .
- افرادی که سوابق خدمت غیررسمی در دستگاههای اجرایی دارند لازم است گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت خود را با قید پرداخت از اعتبارات دولتی طی نامه رسمی از دستگاه مورد نظر برای اداره کل آموزش و پرورش استان البرز (کارگروه بررسی مدارک) ارائه نمایند.
* اصل و کپی معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران (برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند.)
* اصل و کپی معرفی نامه رسمی از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندکان از سهمیه رزمنده و فرزند رزمنده
* اصل و کپی معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین
* معرفی نامه ها باید جدید و به نام اداره کل آموزش و پرورش استان البرز صادر گردد.
تذکرات :
1- در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش، دارای شرایط جسمانی لازم برای شغل معلمی شناخته شود به مرحله مصاحبه معرفی می شود.
2- با عنایت به دادنامه شماره 2397 مورخ 98/8/14 هیئت عمومی دیوان عدالت اداری " احتساب سه چهارم مدت خدمت وظیفه به عنوان خدمت داوطلبانه صرفاً در سطح نیروهای مسلح قابلیت اجرا دارد و قابل تسری به سایر دستگاه های اجرایی نیست"
تذکر مهم : داوطلبانی که به هر دلیل در موعد اعلام شده، نسبت به ارایه مدارک و یا انجام معاینه پزشکی و مصاحبه مراجعه ننمایند به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد .

اداره کل آموزش و پرورش استان البرز
معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی / اداره امور اداری و تشکیلات
جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات آزمون استخدام پیمانی 1398

روز

تاریخ

رشته

جنسیت

سه شنبه

98/10/24

آموزگار ابتدایی و استثنایی : ( حرف اول نام خانوادگی : الف تا ح )

مرد - زن

چهارشنبه

98/10/25

آموزگار ابتدایی و استثنایی : ( حرف اول نام خانوادگی : خ تاف )

مرد - زن

پنجشنبه

98/10/26

آموزگار ابتدایی و استثنایی : ( حرف اول نام خانوادگی : ق تا ی )

مرد - زن

شنبه

98/10/28

دبیری ادبیات فارسی - ریاضی

مرد - زن

یکشنبه

98/10/29

دبیری تربیت بدنی

مرد - زن

دوشنبه

98/10/30

دبیری زبان انگلیسی - عربی - علوم اجتماعی

مرد - زن

سه شنبه

98/11/01

دبیری علوم تجربی - تاریخ - جغرافیا

مرد - زن

چهارشنبه

98/11/02

دبیری معارف اسلامی - مربی امور تربیتی

مرد - زن

پنجشنبه

98/11/03

مراقب سلامت - مشاور واحد آموزشی

مرد - زن

شنبه

98/11/05

هنرآموز الکتروتکنیک - حسابداری

مرد - زن

یکشنبه

98/11/06

هنرآموز طراحی دوخت - کامپیوتر - گرافیک - مکانیک خودرو

مرد - زن

زمان مراجعه به کارگروه : از ساعت 8:30 صبح لغایت 15
محل مراجعه: کرج – رجایی شهر-بلوار شهید مؤذن – کانون شهید فهمیده

"مراحل مراجعه معرفی شدگان برای تشکیل پرونده"

1. مراجعه به کارگروه بررسی مدارک، مطابق جدول زمانبندی
آدرس کارگروه بررسی مدارک: کرج – رجایی شهر-بلوار شهید مؤذن – کانون شهید فهمیده
2. دریافت و تکمیل نمون برگ های مربوط به معاینات پزشکی برای مراجعه به درمانگاه فرهنگیان، پس از تشکیل پرونده.
آدرس: کرج – میدان والفجر – زمین های خانم انصاری – درمانگاه فرهنگیان کرج
توجه: همراه داشتن دفترچه بیمه برای انجام معاینات پزشکی الزامی است.
3. مراجعه به دانشگاه فرهنگیان برای انجام مصاحبه برابر جدول زمانبندی مربوطه
دانشگاه فرهنگیان امیر کبیر
آدرس: کرج- باغستان-بالاتر از ورزشگاه انقلاب - دانشگاه فرهنگیان امیر کبیر
دانشگاه فرهنگیان ابوالقاسم حکیم فردوسی
آدرس: جاده ملارد – نرسیده به پل ارتش - دانشگاه فرهنگیان ابوالقاسم حکیم فردوسی
4. دریافت و تکمیل فرم اطلاعات فردی گزینش و تحویل آن در روز مصاحبه به همراه سایر مدارک به نماینده هسته گزینش. (فرم اطلاعات فردی گزینش)

جهت دانلود نمونه برگه معاینات اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم اطلاعات فردی گزینش اینجا کلیک نمایید

خبر 17 دی 98: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش البرز (منبع: سایت اموزش و پرورش البرز)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز به نقل از گروه خبری معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز، رحمان درکی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش اعلام کرد: با توجه به اعلام نتایج پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 98 آموزش و پرورش از سوی سازمان سنجش، جدول زمانبندی دریافت مدارک و مستندات و معرفی برای انجام مصاحبه متعاقباً از طریق پورتال معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی و پورتال روابط عمومی آموزش وپرورش استان البرز اعلام می گردد.

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی