اطلاعات بیشتر

جذب امریه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات


 جذب امریه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات – 20 فروردین 98

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سومین مرحله فراخوان خود برای جذب امریه سربازی را اعلام کرد. ​

به گزارش ایلنا از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سومین مرحله فراخوان برای جذب امریه سربازی در سطح تهران و مراکز استان‌ها به شکل بومی اعلام شد.

بر اساس این گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر دارد با توجه به نیازمندی‌های پرسنلی ستاد و دستگاه‌های تابعه وزارت، نیروهایی با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌های تحصیلی حقوق، اقتصاد، علوم اجتماعی، مخابرات، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، امنیت فضای سایبری، مهندسی برق و بیوانفورماتیک در سطح تهران و مراکز استان‌ها و به شکل بومی جذب کند.

مهلت ثبت‌نام این مرحله از تاریخ 19 فروردین لغایت 24 فروردین است.

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر 16 اسفند 97:  اعلام نتایج مصاحبه جذب امریه سربازی وزارت ارتباطات (منبع: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات)

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، متقاضیانی که در مصاحبه دومین مرحله از جذب امریه سربازی روز شنبه 11 اسفند شرکت کرده اند می توانند با استفاده از کد پیگیری اخذ شده در زمان ثبت نام، به سامانه امریه قابل مشاهده در سایت وزارت ارتباطات مراجعه و نتیجه نهایی را مشاهده کنند.
این افراد برای اعزام در اردیبهشت 98 باید با قید فوریّت (بشکل حضوری یا با استفاده از پست) برگه اعزام به خدمت سربازی را به آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از چهارراه قدوسی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ورودی 7 طبقه دوم- کارشناس امور اداری، سرکار خانم رحمانی پناه تحویل دهند.

ارایه نشدن مدارک تا تاریخ 19 اسفند سال جاری بمنزله انصراف از امریه سربازی این وزارت تلقّی می شود.

در پورتال کاربری افرادی که در این مصاحبه پذیرفته نشده اند واژه ” عدم پذیرش” درج شده است که موضوع به دلیل سیاستهای جذب در این مرحله، کسب نشدن حدّ نصاب امتیاز و تطبیق نداشتن موارد اظهار شده با مستندات دریافتی روز مصاحبه یا نقص مدارک است.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر 8 اسفند 97: اعلام نتایج پذیرش امریه سربازی در وزارت ارتباطات (منبع: خبرگزاری ایلنا)

نتیجه جذب امریه سربازی وزارت ارتباطات اعلام شد و افراد متقاضی می توانند تاریخ و زمان مصاحبه را در سایت اطلاع رسانی وزارت ارتباطات مشاهده کنند.

به گزارش ایلنا از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، متقاضیان گذراندن خدمت سربازی در وزارت ارتباطات که در سامانه جذب امریه سربازی ثبت نام کرده اند می توانند با استفاده از کدپیگیری اخذ شده در زمان ثبت نام به سامانه امریه مراجعه کنند.

پس از مراجعه به پورتال شخصی کسانی که واژه دعوت به مصاحبه را مشاهده می کنند می توانند با در دست داشتن مدارک لازم در جلسه مصاحبه حاضر شوند در غیر این صورت مشمول پذیرش امریه نمی شوند.

پذیرفته شدگان می توانند با در دست داشتن اصل و کپی کارت ملی (پشت و رو)، سه عدد اصل و کپی همه صفحات شناسنامه، در صورت داشتن همسر و فرزند اصل و کپی شناسنامه ( از هر یک سه عدد)، مستندات ویژه مانند: ایتام، فعالان بسیج، حافظان قرآن، خانواده های ایثارگران، افراد تحت پوشش بهزیستی، کمیته امداد و..، اصل مدرک دانشگاه، 8 عکس پرسنلی، گذرنامه در صورت موجود بودن، گواهی اشتغال، گواهی اصل مقاله یا کتاب، اختراع و اکتشاف، اصل پایان نامه و مدارک مربوط به دفاع و ارائه معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان (در صورت موجود بودن)،  روز شنبه 11 اسفند ماه ساعت 8 صبح به آدرس: تهران، میدان آزادی، خیابان دانش، جنب آتش نشانی، دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات مراجعه کنند.

بر اساس این گزارش، با توجه به سیاست های جذب، افراد برگزیده می توانند پس از طی مراحل مصاحبه به شکل امریه سربازی در وزارت ارتباطات مشغول به کار شوند.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر 6 بهمن 97: آغاز ثبت‌نام جذب امریه سربازی وزارت ارتباطات (باشگاه خبرنگاران جوان)

دبیر شورای سیاست گذاری جذب سربازان امریه وزارت ارتباطات گفت: متقاضیان از ۶ بهمن تا ۱۳ بهمن ماه فرصت دارند تا برای اعزام به خدمت سربازی در اردیبهشت ماه سال آینده نام نویسی کنند. ​
به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شاهین جعفرپور دبیر شورای سیاست گذاری جذب امریه وزارت ارتباطات با اشاره به اینکه نام نویسی برای امریه سربازی از ۶ بهمن آغاز شد و تا ۱۳ بهمن ادامه دارد اظهار کرد: افرادی که در این مدت ثبت نام کرده باشند در صورت پذیرش اردیبهشت ماه سال آینده به خدمت سربازی اعزام و پس از دوره آموزشی مابقی دوره را در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌گذرانند.

جهت مشاهده متن کامل خبر و ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر 13 دی 97: اعلام نتایج نهایی پذیرش جذب نیروهای امریه سربازی وزارت ارتباطات (وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات)

وزارت ارتباطات نتایج نهایی پذیرش نخستین مرحله جذب نیروهای امریه سربازی این وزارتخانه را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت ارتباطات با اعلام نتایج نهایی پذیرش نخستین مرحله جذب نیروهای امریه سربازی از متقاضیان خواست با استفاده از کد پیگیری اخذ شده در زمان ثبت نام، به سامانه­ امریه (قابل مشاهده در سایت اطلاع رسانی وزارت) مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 دی 97: اعلام نتایج دو برابر ظرفیت پذیرش نیروهای امریه سربازی وزارت ارتباطات (خبرگزاری ایرنا)

با اعلام نتایج دو برابر ظرفیت پذیرش نیروهای امریه سربازی وزارت ارتباطات، متقاضیان دعوت شده باید برای انجام مصاحبه به دانشکده پست و مخابرات مراجعه کنند.

به گزارش ایلنا از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مرکز نوسازی و تحول اداری این وزارتخانه، نتایج دوبرابر ظرفیت پذیرش نیروهای امریه سربازی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 آذر 97: تمدید مهلت ثبت نام امریه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (منبع: خبرگزاری تسنیم)

دبیر شورای سیاست‌گذاری جذب امریه وزارت ارتباطات از تمدید مهلت ثبت‌نام سرباز امریه‌ای تا ظهر پنجشنبه ۲۹ آذر ماه با هدف ایجاد فرصت‌های برابر برای همه خبر داد.

او با تأکید بر اینکه مهلت در نظر گرفته شده، آخرین فرصت متقاضیان ثبت‌نام است و به لحاظ محدودیت زمان امکان تمدید ندارد، ابراز کرد: سهمیه جذب وزارت ارتباطات برای اسفند ماه در رشته‌های مختلف 35 نفر است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

فراخوان ثبت نام متقاضیان جذب امریه در وزارت ارتباطات

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن نوید به فارغ التحصیلان توانمند کشور، از آغاز فراخوان ثبت نام متقاضیان خدمت امریه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از هفته آینده خبر داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به آمادگی این معاونت برای آغاز مراحل فراخوان، ثبت نام و ارزیابی و جذب این نیروها، فارغ التحصیلان جوان کشور را سرمایه های انسانی نسل فردا برشمرده و از مهیا کردن شرایط در جهت بهره گیری از توانایی های بالقوه نسل جدید در ایجاد تحول و تعالی در این وزارت خبر داد.
وی با تاکید بر حفظ عدالت، نظم و دقت در مراحل ثبت نام و ارزیابی، پیگیری و پایش از طریق سامانه های الکترونیکی، افزود: از مهمترین رئوس برنامه های جذب این سرمایه های انسانی سرفصل های راهبردی شامل قوانین ICT، امنیت فضای سایبری، فناوری اطلاعات، سیستم یکپارچه نظارت، استارتاپ ها، کارتابل دولت، دولت همراه، نظارت بر طرح USO و دستیابی به تعالی در ابعاد دولت الکترونیک، است.
معارفی با اشاره به موضوع نهادینه سازی تحول های فناوری محور خصوصا تحول دیجیتال توسط همه کارکنان، مدیران و نیرهای امریه بخش ICT، اظهار کرد:
معاون وزیر ارتباطات آینده نگری و توجه به زمینه های نوظهور دانش در حوزه فناوری اطلاعات را از ویژگی-های مد نظر وزارت ارتباطات برای جذب افراد از این طریق بر شمرد و تصریح کرد: در حوزه کار، باید افق های دور را مد نظر قرار داد تا ضمن حفظ رویکرد تحولی در سیستم، از هدر رفت منابعی که در اختیار ما قرار داده شده است، جلوگیری شود.
این مقام مسوول همچنین از جذب نیروهای با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکترا در این حوزه خبر داد و گفت: با توجه به نیازمندی های پرسنلی ستاد و دستگاه های تابعه وزارت رشته های تحصیلی حقوق، اقتصاد، علوم اجتماعی، مخابرات، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، امنیت فضای سایبری، مهندسی برق، بیوانفورماتیک در مقاطع فوق الذکر، این مرحله از فراخوان نیروهای امریه جذب خواهند شد.
معارفی در ادامه با تاکید بر بالابردن سواد انفورماتیک، آماده سازی و اجتماعی کردن این دسته از نیروها، از طراحی مکانیزم آموزشی و اجتماعی سازی آنان در چارچوب اسناد بالادستی خبر داد.
معاون وزیر ارتباطات درباره نحوه ثبت نام متقاضیان در سایت خاطرنشان کرد: متقاضیان استفاده از سهمیه امریه در صورت فراغت از تحصیل، ابتدا نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام و پس از پذیرفته شدن نهایی جهت دریافت برگه اعزام به خدمت اقدام کنند.
وی افزود: داوطلبان باید با پذیرش موارد ذیل، مطابق فرمت پیش بینی شده در سایت نسبت به تکمیل، ثبت اطلاعات موارد درخواستی و ارسال مدارک و مستندات مورد نیاز اقدام کند.
معارفی با بیان اینکه ثبت نام در سامانه به منزله پذیرش نهایی متقاضی به منظور بهره مندی از طرح امریه سربازی نیست، اظهار کرد: افراد انتخاب شده، پس از اخذ تاییدیه های لازم، به ستاد کل نیروهای مسلح معرفی تا با اخذ مجوز امریه ازسوی ستاد مذکور جهت گذراندن دوره آموزش نظامی به یگان های مربوطه اعزام شوند و پس از انجام دوره آموزش مذکور، افراد باید به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مراجعه کرده تا جهت انجام ادامه خدمت به واحدهای تابعه معرفی شوند.
این مقام مسوول مدت خدمت سربازی متقاضیان امریه را 24 ماه دانست و تصریح کرد: نحوه ارایه مدارک و مستندات، مدارک مورد نیاز، شرایط دقیق داوطلبان شرکت در فرآیند جذب امریه سربازی نیز در سایت مربوطه بشکل دقیق و شفاف اطلاع رسانی خواهد شد.
معارفی در پایان با ابراز امیدواری نسبت به دستیابی به مفهوم واقعی «توسعه مدیریت و منابع» در وزارت ارتباطات، خواستار توجه دوچندان متولیان جذب و بکارگیری نیروهای امریه به اهداف و اولویت های ذکر شده و همکاری فعال در جهت تحقق پایدار و بلند مدت آنها شد.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...