• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۴/۲۶
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام آموزش و پرورش تهران (زمانبندی مصاحبه)

استخدام آموزش و پرورش تهران (زمانبندی مصاحبه)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲۷۲ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اطلاعیه استخدام آموزش و پرورش شهر و شهرستان های تهران


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید


توجه: اطلاعیه های موجود در این صفحه شامل شهر و شهرستان های آموزش و پرورش تهران می باشد.

اطلاعیه مصاحبه داوطلبین سهمیه تکمیل ظرفیت متاهلین و متأخرین نقص پرونده

خبر 25 تیر 1401: در اطلاعیه شماره ۹ آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، آخرین مهلت و مکان مصاحبه داوطلبین سهمیه تکمیل ظرفیت متاهلین و متأخرین نقص پرونده آزمون استخدامی ۱۴۰۰ تعیین شده است.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، در اطلاعیه شماره ۹ آمده است؛ داوطلبین سهمیه تکمیل ظرفیت متاهلین و موارد متاخرین نقص پرونده آزمون استخدامی ۱۴۰۰ ، فقط در روز یکشنبه ۲۶ تیرماه ۱۴۰۱ فرصت مصاحبه خواهند داشت.
بنابراین تمامی داوطلبین که تاکنون موفق به انجام مصاحبه نشده اند طبق جدول زیر و در ساعت مقرر (قبلی) به مراکز مصاحبه معرفی شده مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه کلیک نمایید

اصلاحیه مصاحبه پذیرفته شدگان آموزش و پرورش تهران

خبر 18 تیر 1401: به اطلاع پذیرفته شدگان مصاحبه آزمون استخدامی می رساند آخرین لیست اسامی دریافتی از اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران پیوست می باشد. خواهشمند است با توجه به لیست پیوست در ساعت و روز تعیین شده جهت مصاحبه به مرکز آموزش عالی شهید شرافت مراجعه فرمایید.

ردیف روز تاریخ رشته ساعت
1 دوشنبه 1401/04/20 هنر و آموزگار ابتدائی 12:30 - 7:30
2 سه شنبه 1401/04/21 هنر و آموزگار ابتدائی 12:30 - 7:30
3 چهارشنبه 1401/04/22 جامانده 10 - 7:30

مستدعی است به نکات ذیل در ارتباط با فرآیند مصاحبه توجه فرمایید:
1. طبق جدول زمانبندی پیوست، در مرکز آموزش عالی شهید شرافت حضور داشته باشید.
2. به همراه داشتن مدارک هویتی و شناسایی ضروری است.
3. حضور در محل مصاحبه نیم ساعت قبل از ساعت مقرر مندرج در جدول زمانبندی پیوست الزامی است.
4. رعایت پروتکل های بهداشتی ( ماسک و .... )
5. از آوردن همراه جدا خودداری فرمایید.
6. ورود وسایل نقلیه به داخل محوطه ممنوع می باشد.
 انجام مصاحبه صرفاً برای افرادی که تشکیل پرونده داده و معرفی نامه خود را از پایگاه تشکیل پرونده آموزش و پرورش شهر تهران دریافت نموده باشند، صورت می پذیرد. لذا از مراجعه بدون طی مراحل فوق خودداری فرمائید.

جهت مشاهده زمانبندی مصاحبه روز دوشنبه 20 تیر 1401 کلیک نمایید
جهت مشاهده زمانبندی مصاحبه روز سه شنبه 21 تیر 1401 کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان در پردیس شهید مفتح شهرری

خبر 18 تیر 1401: به گزارش روابط عمومی پردیس شهید مفتح شهر ری؛ زمان بندی مکان و زمان مصاحبه داوطلبان معرفی شده برای مرحله مصاحبه در نهمین آزمون مشترک دستگاه های اجرایی کشور به تفکیک خواهران و برادران اعلام شد.
ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان معرفی شده برای مرحله مصاحبه در نهمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور، بدین وسیله زمان بندی روند مصاحبه داوطلبان عزیز به شرح ذیل اعلام می‌گردد:
لیست مصاحبه شوندگان روز اول دوشنبه بیستم تیر ماه
لیست مصاحبه شوندگان روز دوم سه شنبه بیست و یکم تیر ماه  
لیست مصاحبه شوندگاه روز سوم چهار شنبه بیست و دوم تیر ماه
توجه: لازم است داوطلبان گرامی علاوه بر تحویل پوشه انجام فرایند پذیرش و معاینه پزشکی دو برگ فرم اطلاعات فردی تکمیل شده گزینش الصاق به عکس جدید را در روز مصاحبه تخصصی تحویل رابط و مسئول پذیرش مصاحبه تخصصی در پردیس شهید مفتح شهر ری  نمایید.

اطلاعیه تشکیل پرونده و مصاحبه تکمیل ظرفیت شهرستان های تهران

خبر 15 تیر 1401: در اطلاعیه شماره ۸ آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران زمان مراجعه داوطلبین سهمیه تکمیل ظرفیت متاهلین آزمون استخدامی ۱۴۰۰ و داوطلبینی که نقص پرونده داشتند مشخص شده است.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، در اطلاعیه شماره ۸ آمده است؛
قابل توجه داوطلبین سهمیه تکمیل ظرفیت  متاهلین آزمون استخدامی ۱۴۰۰ و داوطلبانی نقص پرونده ، برای تشکیل پرونده روز شنبه ۲۵ تیرماه و برای مصاحبه روز یکشنبه ۲۶ تیرماه تعیین شده است، لذا جهت دریافت آدرس مراکز به سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران به بخش اطلاعیه‌ها رفته و اطلاعیه های اولیه را مشاهده فرمایید.

اطلاعیه زمان جدید تشکیل پرونده و مصاحبه پذیرفته شدگان شهرستان های تهران

خبر 13 تیر 1401: به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در اطلاعیه شماره ۷ این اداره کل آمده است؛
داوطلبانی که روز تشکیل پرونده آنان در سامانه روز دوشنبه ۱۳ تیرماه و روز مصاحبه سه شنبه ۱۴ تیرماه اعلام شده بود، تاریخ تشکیل پرونده به روز چهارشنبه ۲۲ تیرماه و روز مصاحبه به شنبه ۲۵ تیرماه موکول شده است.

اطلاعیه تکمیل پرونده الکترونیکی پذیرفته شدگان شهرستان های تهران

خبر 13 تیر 1401: به اطلاع معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی ۱۴۰۰ اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران می رساند ، کلیه داوطلبین می‌بایست جهت تکمیل پرونده الکترونیکی به سامانه مراجعه فرمایید.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، در اطلاعیه شماره ۶ این اداره کل آمده است؛ به اطلاع معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی ۱۴۰۰ اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران می رساند، کلیه داوطلبین می‌بایست جهت تکمیل پرونده الکترونیکی به سامانه مراجعه فرمایید.
داوطلبین گرامی بعد از ورود به سامانه باید در قسمت کد کاربری، کد ملی بدون درج صفر در ابتدای اعداد و در قسمت رمز عبور، کد داوطلبی خود را وارد کنند.
لازم به ذکر است بررسی پرونده و اصل مدارک آموزشی و پژوهشی طبق تاریخ‌های اعلام شده به صورت حضوری و در مراکز تعیین شده انجام می پذیرد.
آن‌دسته از داوطلبین هم که روز تشکیل پرونده آنان سه‌شنبه ۷ تیرماه، چهارشنبه ۸ تیر ماه، شنبه ۱۱ تیر ماه و یکشنبه ۱۲ تیر ماه بوده است می‌بایست با مراجعه به سامانه مذکور نسبت به بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند و نیازی به حضور مجدد در مراکز تشکیل پرونده  ندارند.
همچنین مصاحبه داوطلبانی که تاریخ مصاحبه آنان روز دوشنبه ۱۳ تیرماه اعلام شده بود به روز سه شنبه ۱۴ تیرماه موکول گردید.

اطلاعیه تعطیلی مراکز تشکیل پرونده شهرستان‌های تهران

خبر 12 تیر 1401: در پی تعطیلی ادارات و مراکز دولتی استان تهران مراکز تشکیل پرونده و مصاحبه استخدامی های آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران نیز دوشنبه ۱۳ تیر ماه تعطیل است.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، به اطلاع معرفی شدگان آزمون استخدامی ۱۴۰۰ می رساند فردا دوشنبه ۱۳ تیر ماه ۱۴۰۱ کلیه مراکز تشکیل پرونده و مصاحبه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران تعطیل است.
در ادامه اطلاعیه شماره ۵ اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران آمده است؛ تاریخ تشکیل پرونده و  برگزاری مصاحبه آن دسته از معرفی شدگانی که بنا بود روز دوشنبه به مراکز تشکیل پرونده و معاینات پزشکی مراجعه نمایند متعاقبا اعلام خواهد شد.

اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان شهر تهران

خبر 12 تیر 1401: نظر به تعطیلی ادارات شهر تهران بعلت آلودگی هوا با توجه به ضرورت جمع آوری مدارک داوطلبان پایگاه جمع آوری مدارک استخدامی داوطلبان فردا دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۴/۱۳ طبق جدول زمان بندی اعلام شده در اطلاعیه شماره ۳ دایر بوده و تعطیل نمی باشد.
لذا خواهشمند است داوطلبان عزیز به منظور تحویل مدارک مراجعه نمایند.
شایان ذکر است هر گونه تغییر در تاریخ برگزاری مراکز مصاحبه برای روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۴/۱۳ از طریق سایت  مراکز پردیس های دانشگاه فرهنگیان اعلام میگردد.

اطلاعیه تشکیل پرونده و زمانبندی مصاحبه شهر تهران

خبر 11 تیر 1401: قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی 15 و 16 اردیبهشت ماه 1401  اداره کل آموزش و پرورش شهـر تهـران
پیرو اطلاعیه شماره 2 و با عرض تبریک به لحاظ موفقیت درآزمون مذکور، باقی مانده رشته ها و پذیرفته شدگان جدید که با محاسبه امتیاز تاهل برای خانم های متأهل پس از پردازش جدید سازمان سنجش کشور، کارنامه قبولی مرحله اول در سایت سنجش پیش بینی گردیده، همچنین تکمیل ظرفیت آزمون ایثارگران ویژه فرزندان شهید و جانیازان 70% و بالاتر، جهت ارائه مدارک و مستندات و تشکیل پرونده اولیه، انجام معاینات اولیه پزشکی و دریافت معرفی نامه برای انجام مصاحبه، خواهشمند است:براساس برنامه زمانی جداول ذیل با همراه داشتن مدارک به شرح زیر، به آدرس: تهران، میدان فلسطین ، فلسطین شمالی، 20 متر بالاتر از میدان فلسطین، دبیرستان متوسطه دوره دوم شاهد مبشر،با رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا، مراجعه فرمایید.
نکته:همزمان با دریافت و بررسی مدارک و تشکیل پرونده ، معاینات اولیه پزشکی نیز از پذیرفته شدگان مرحله اول ( چند برابر ظرفیت)  به عمل خواهد آمد.
مدارک لازم جهت تشکیل پرونده اولیه استخدامی :
ارائه 2 سری تصویر واضح ازکارنامه قبولی در آزمون کتبی ( ابل دریافت از سایت سنجش)
ارائه 2 سری فرم اطلاعات فردی تکمیل شده گزینش که باید قبلاً داوطلب از سامانه دبیرخانه هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش دریافت و تکمیل نموده باشد. (فایل شماره یک پیوست (فرم گزینش)
ارائه اصل و 2 سری تصویر از گواهینامه فراغت از تحصیل مندرج در آگهی استخدام (تاریخ فارغ‌التحصیلی قبل از1401/03/06)
4- ارائه اصل و 2 سری تصویر از تمامی صفحات شناسنامه داوطلب ( در صورت متأهل بودن و یا داشتن فرزند ) اصل و تصویر شناسنامه همسر و فرزند یا فرزندان الزامی  است.
5- ارائه اصل و 2 سری تصویر از پشت و روی کارت ملی هوشمند یا کارت ملی قبلی به همراه رسید تعویض پیشخوان دولت
6- ارائه اصل و 2 سری تصویر از کارت هوشمند پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (ویژه آقایان ، قبل از 1401/03/06 )
1/6- ارائه اصل نامه از بنیاد ملی نخبگان ، خطاب به اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران مبنی براتمام دوره آموزش نظامی و شروع پروژه تحقیقاتی  به جای کارت پایان خدمت برای نخبگان
7- ارائه پاکت عکس حاوی 8 قطعه عکس جدید 4×3 پشت نویسی شده (شامل نام و نام خانوادگی ، کد ملی و رشته تحصیلی)
8-  سایر مدارک  در صورت لزوم  :
الف- ارائه  اصل و تصویر گواهی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران یا مراجع ذیصلاح برای داوطلبانی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند.
ب – ارائه اصل و تصویر مدارک مربوط به کسر از سن براساس دفترچه راهنمای آزمون برای افرادی که مازاد سن دارند.
ج- ارائه اصل و تصویر معرفی نامه از بهزیستی برای داوطلبانی که از سهمیه 3%معلولین استفاده نموده اند.
د- داوطلبانی که متقاضی استفاده از امتیاز مربوط به سوابق آموزشی و پژوهشی می باشند (مطابق نمونه فرم های پیوست )  ارائه اصل و تصویر مستندات سوابق آموزشی و پژوهشی  در روز دریافت مدارک  الزامی می باشد. پس از آن ترتیب اثر داده نمی شود.
فایل شماره دو پیوست (فرم سوابق پژوهشی)
تذکر1: با عنایت به محدودیت زمان، مدارک ناقص به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی پذیرفته نخواهد شد .
تذکر2: عدم مراجعه برای ارائه مدارک ، تشکیل پرونده در زمان و محل اعلام شده به منزله انصراف تلقی شده و افراد حق اعتراض نخواهند داشت .
تذکر3:حضور داوطلب پذیرفته شده برای ارائه مدارک ضروری بوده،  لذا ازتحویل مدارک از طریق همسر، پدر ، مادر و . . . خودداری خواهد شد .  
تذکر 4: رشته هایی که برای تشکیل پرونده و مصاحبه استخدامی در این اطلاعیه اعلام نگردیده است، متعاقباً در اطلاعیه بعدی اعلام خواهند شد.
تذکر 5: از آنجایی که این اداره کل و مراکز استانها ملی اعلام شده اند( سهمیه بومی اعمال نمی شود) لذا؛ نیازی به ارائه مستندات بومی بودن نمی باشد.

جهت مشاهده جدول زمانبندی تشکیل پرونده و بررسی مدارک کلیک نمایید

اطلاعیه مراحل انجام گزینش و مصاحبه شهرستان های تهران

خبر 7 تیر 1401: پذیرفته شدگان جهت مصاحبه آزمون استخدامی سال 1400 آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، جهت انجام گزینش و مصاحبه استخدامی خود باید مراحل هشتگانه را طی نمایند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، پذیرفته شدگان جهت مصاحبه آزمون استخدامی سال 1400 باید مراحل زیر را جهت انجام گزینش و مصاحبه استخدامی خود طی نمایند:
مراجعه به سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران بخش آزمون استخدامی و یا مراجعه به سامانه هسته گزینش آموزش و پرورش شهرستان های تهران
 اطلاع از زمان تشکیل پرونده و مصاحبه با وارد کردن کدملی
حضور در مرکز تشکیل پرونده به همراه اصل مدرک
دریافت معرفی نامه مصاحبه
حضور در مرکز معرفی شده جهت بررسی سوابق علمی و پژوهشی به همراه اصل مدرک
دریافت تأییدیه آموزشی و پژوهشی
حضور در مرکز معاینات پزشکی و دریافت تأییدیه پزشکی
حضور در مرکز مصاحبه به همراه پرونده و انجام مصاحبه تخصصی

اطلاعیه تشکیل پرونده پذیرفته شدگان شهرستانهای تهران

خبر 6 تیر 1401: در اطلاعیه شماره ۳ اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران آمده است، پذیرفته‌شدگانی که اسامی آنها از طریق سایت سازمان سنجش به عنوان پذیرفته شده مرحله اول اعلام شده، بعد از دریافت نوبت از طریق سایت بر اساس جدول زمانبندی برای تشکیل پرونده حضور یابند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، به اطلاع داوطلبین گرامی می رساند، با توجه به مشکلات بوجود آمده در سامانه اسکن و بارگذاری مدارک، لطفا پذیرفته شدگانی که اسامی آنها از طریق سایت سازمان سنجش به عنوان پذیرفته شده مرحله اول (چند برابر ظرفیت) اعلام شده است  با اصل و کپی خوانا از مدارک ذیل جهت دریافت نوبت تشکیل پرونده بر اساس برنامه و جدول زمانبندی اینجا را کلیک کنید.
لذا شایسته است معرفی شدگان محترم بر اساس زمانبندی مذکور و رعایت نکات ذیل در محل تشکیل پرونده حضور یابند.
1-از آوردن همراه با توجه به نبود فضای استراحت و اقامت  اکیدا  خودداری نمایید.
2-حتما در ساعت مقرر در محل حضور داشته باشید و حتی الامکان  از آوردن خودرو با توجه به مشکل عدم وجود پارکینگ خودداری نمایید. (مراجعه زودتر یا دیرتر از ساعت مقرر باعث اختلال در فرایند تشکیل پرونده دیگران  خواهد شد.
مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده اولیه استخدامی وتطبیق شرایط احراز :
1-پرینت کارنامه قبولی در آزمون و فتوکپی خوانا (دریافت کارنامه)
2- سه  قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده  (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)
3-اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات
4-اصل کارت ملی و فتوکپی پشت و رو
5-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)
6-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز و فتوکپی خوانا (برابر کد" شغل- محل انتخابی ")
7-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی استان (برای معلولین)
8-اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)
9- معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از
الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
10-گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی و فتوکپی خوانا (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)
11- ارائه اصل  و کپی گواهی و مدارک مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشی و دانش کامپیوتر (بر اساس فرم پیوست 1) ***این فرم توسط تیم ارزیابی مدارک علمی  تکمیل می گردد*******
12- آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان بند مربوط به احراز سابقه ده سال محل سکونت استفاده نموده اند ضرورت دارد جهت تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی ، فرم استشهاد محلی  را از سایت سازمان سنجش دریافت کرده و تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به محل بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. درصورت عدم ارائه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی، لغو گردیده و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی بر اساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
13-داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه برای آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان  به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط بر ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا
14- فرم تکمیل شده اعلام آمادگی برای مصاحبه (دریافتی از سایت سازمان سنجش)
15- همراه داشتن کارت بانکی به منظور پرداخت هزینه های جاری
محل تشکیل پرونده: دبیرستان نمونه دولتی دوره دوم دخترانه عاشورا  به آدرس:  شهر ری، میدان شهید غیبی، انتهای خیابان شهید داسار
فرم پیوست ۱

اطلاعیه تشکیل پرونده و بررسی مدارک پذیرفته شدگان شهر تهران

خبر 6 تیر 1401: قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی 15 و 16 اردیبهشت ماه 1401  اداره کل آموزش و پرورش شهـر تهـران
با عرض تبریک به لحاظ موفقیت درآزمون مذکور، جهت ارائه مدارک و مستندات و تشکیل پرونده اولیه، انجام معاینات اولیه پزشکی و دریافت معرفی نامه برای انجام مصاحبه، خواهشمند است: براساس برنامه زمانی جداول ذیل با همراه داشتن مدارک به شرح زیر، به آدرس: تهران، میدان فلسطین ، فلسطین شمالی، 20 متر بالاتر از میدان فلسطین، دبیرستان متوسطه دوره دوم شاهد مبشر، با رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا، مراجعه فرمایید.
تذکر مهم: رشته هایی که برای تشکیل پرونده و مصاحبه استخدامی در این اطلاعیه اعلام نگردیده است، متعاقباً در اطلاعیه بعدی اعلام خواهند شد.
 

اطلاعیه پذیرفته شدگان آموزش و پرورش شهرستان های تهران

خبر 5 تیر 1401: با اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ سهمیه شهرستان‌های استان تهران، مراحل تشکیل پرونده و بارگذاری مدارک در سایت این اداره کل مشخص شد.
گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، در اطلاعیه شماره ۲ آمده است، ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان مرحله اول (چند برابر ظرفیت) آزمون استخدام پیمانی سال 1400 وزارت آموزش و پرورش مقتضی است تمامی داوطلبانی که اسامی آنها از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان پذیرفته شده اعلام شده است به سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران مراجعه نموده و ضمن تکمیل فرمهای مربوطه نسبت به بارگذاری مدارک ذیل در سایت ذکر شده اقدام نمایند.
(نام کاربری : کد ملی *** رمز ورود: شماره داوطلبی) شایان ذکر است  همراه داشتن اصل تمامی مدارک اسکن شده در روز تشکیل پرونده و مصاحبه، که متعاقبا در همین سایت و اطلاعیه شماره 3 اعلام خواهد شد الزامی می باشد.
تذکر1: فرم اعلام آمادگی برای انجام مصاحبه را از سایت سازمان سنجش دریافت و پس از تکمیل و الصاق عکس در روز تشکیل پرونده تحویل نمایید.
تذکر2 : حتما قبل از مراجعه به مرکز تشکیل پرونده نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده در سایت مذکور اقدام نمایید. 
مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده اولیه استخدامی وتطبیق شرایط احراز:
1-پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)
2- سه  قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده  (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)
3-اصل شناسنامه
4-اصل کارت ملی
5-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان)
6-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی")
7-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی استان (برای معلولین)
8-اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)
9- معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از
الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
10-گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)
11- ارائه اصل گواهی و مدارک مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشی و دانش کامپیوتر (بر اساس فرم پیوست 1) ***این فرم توسط تیم ارزیابی مدارک علمی  تکمیل می گردد*******
12- آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان بند مربوط به احراز سابقه ده سال محل سکونت استفاده نموده اند ضرورت دارد جهت تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی ، فرم استشهاد محلی  را از سایت سازمان سنجش دریافت کرده و تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به محل بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. درصورت عدم ارائه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی، لغو گردیده و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی بر اساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
13-داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه برای آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان  به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط بر ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا
14- فرم تکمیل شده اعلام آمادگی برای مصاحبه ( دریافتی از سایت سازمان سنجش)
محل تشکیل پرونده: دبیرستان نمونه دولتی دوره دوم دخترانه عاشورا  به آدرس:  شهر ری، میدان شهید غیبی، انتهای خیابان شهید داسار

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام شهر تهران

خبر 4 تیر 1401: اطلاعیه شماره یک قابل توجه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیتآزمون استخدام پیمانی15و16 اردیبهشت ماه 1401
ضمن تبریک به پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی15و16 اردیبهشت ماه1401 سهمیه شهر تهران،  به اطلاع می رساند: با عنایت به اینکه در حال دریافت فهرست داوطلبین گرامی و برنامه ریزی جدول زمان بندی برای قبول شدگان سه برابر ظرفیت هستیم. لذا؛ جزئیات دقیق زمان مراجعه برای تشکیل پرونده اولیه ، بررسی مدارک وانجام مصاحبه تخصصی از طریق همین سایت (سایت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران) متعاقباً  اعلام خواهد شد.
خواهشمند است از تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به این اداره کل خود داری فرموده و اخبار مربوطه را از طریق همین سایت پیگیری فرمایید.

اعلام نتایج آزمون

خبر 3 تیر 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش - مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر اعلام گردید.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون کلیک نمایید

اطلاعیه معرفی شدگان مرحله اول

خبر 31 خرداد 1401: به اطلاع معرفی شدگان مرحله اول (سه برابر ظرفیت ) آزمون استخدامی سال1400 می رساند پس ار اعلام نتایج، همه اطلاع رسانی ها از طریق سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران انجام خواهد شد و از مراجعه حضوری خودداری نمایید. ادامه خبر...

دفترچه شرایط آزمون استخدام آموزش و پرورش 1400

آگهی 27 بهمن 1401: با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده (44) قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی سراسر کشور منظم به بخشنامه سازمان به شماره 24510 مورخ 1400/05/10 و اصلاحات بعدی آن و به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاههای اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام در نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور به شرح زیر اعلام میگردد:
مهلت ثبت نام از 27 بهمن الی 2 اسفند 6 اسفند 1400 می باشد.

شرایط عمومی
1 .داشتن تابعیت ایران؛
2 .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
3 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
4 .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان؛
تبصره: با عنایت به ماده (8) مصوبه شماره 6795/1400/دش مورخ 1400/05/05 شورای عالی انقلاب فرهنگی، دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی، نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، میتوانند قبل از صدور کارت پایان خدمت در آزمون های استخدامی دستگاههای اجرایی مشمول ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری ثبت نام نمایند. این دسته از افراد در صورت پذیرفته شدن در آزمون استخدامی، حداکثر تا یکسال (12 ماه) پس از تاریخ برگزاری آزمون (برای وزارت آموزش و پرورش مورخ 1401/02/16 و برای سایر دستگاههای اجرایی به غیر از وزارت آموزش و پرورش مورخ 1401/04/31 ،(نسبت به ارائه گواهی پایان خدمت خود به دستگاه اجرائی استخدام کننده اقدام نمایند. در صورت عدم ارائه گواهی پایان خدمت توسط افراد مذکور در زمان مقرر، ادامه فرایند استخدامی آنها متوقف گردیده و حتی در صورت قبولی نهایی در آزمون مربوطه، استخدام و بکارگیری آنها کانلمیکن تلقی میشود. همچنین صدور شماره مستخدم، انعقاد قرارداد پیمانی و صدور حکم کارگزینی در بازه زمانی تعیین شده منوط به ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت دائم میباشد.
5 .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند؛
6 .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
7 .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر؛
8 .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح؛
9 .داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی و همچنین بازنشسته باشند؛
10 .به استناد ماده (94) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.
تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفتهشده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی و یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.
11 .داشتن حداقل بیست (20) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (25) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی (30) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و شش (36) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (40) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل و پنج (45) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری و دکترای تخصصی.
تبصره 1 :جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
تبصره 2 : موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛
- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛
- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارت خانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است،
موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده میکنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها.
تبصره 3 :به ازای تاهل و نیز داشتن هر فرزند، یکسال به سقف محدوده سنی داوطلب که در متن دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر درج گردیده، اضافه خواهد شد. حداکثر سنوات قابل افزایش برای تاهل و داشتن فرزند، پنج (5)سال میباشد.
امتیازات فوق الذکر، مشروط به آن است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای 2/5 نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین اعلام رسمی وزارت کشور در زمان برگزاری امتحان مشترک فراگیر میباشد.
شرایط اختصاصی آموزش و پرورش
طی‌ دوره یکساله‌ مهارت آموزی توسط‌ پذیرفته‌ شدگان با رعایت‌ شرایط‌ و ضوابط‌ ذیل‌:
به‌ استناد مجوز شماره 7276 مورخ 1400/02/19 سازمان اداری و استخدامی‌ کشور و مفاد ماده 28 اساسنامه‌ دانشگاه فرهنگیان، پذیرفته‌ شدگان استخدام پیمانی‌ مشاغل‌ آموزشی‌ در آموزش و پرورش، ملزم به‌ گذراندن دوره یکساله‌ مهارت آموزی (این‌ دوره شامل‌ مجموعه‌ ای از دروس تربیتی‌، تخصصی‌ و کارورزی (نظری، مهارتی‌) است‌ که‌ برای دانش‌ آموختگان رشته‌ های مختلف‌ دانشگاهی‌ و حوزوی پذیرفته‌ شده در آزمون های استخدامی‌ آموزش و پرورش برابر آیین‌ نامه‌ خاص خود برگزار می‌شود)، در دانشگاه فرهنگیان (رشته‌ های شغلی‌ دبیری، آموزگاری، مربی‌ امور تربیتی‌، مشاوره، مراقب‌ سلامت‌) و دانشگاه تربیت‌ دبیر شهید رجایی‌ (رشته‌ شغلی‌ هنر آموزی)، بدون دریافت‌ حقوق و مزایا بوده و صدور حکم‌ استخدامی‌ منوط به‌ کسب‌ موفقیت‌ در دوره مذکور می‌باشد.
مهارت آموزانی‌ که‌ از حضور در کلاس درس، امتحانات مواد درسی‌ خودداری نمایند به‌ عنوان انصراف از ادامه‌ روند استخدام تلقی‌ شده مشمول پرداخت‌ هزینه‌های دوره آموزشی‌ و خسارت های وارده خواهند بود.
بخشی‌ از هزینه‌ های برگزاری دوره یکساله‌ مهارت آموزی (خدمات آموزشی‌ و رفاهی‌) بر عهده داوطلب‌ خواهد بود و چنانچه‌ هریک‌ از پذیرفته‌ شدگان در طول برگزاری دوره یکساله‌ مهارت آموزی از ادامه‌ تحصیل‌ و اشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش و پرورش می‌ تواند به‌ تشخیص‌ خود نسبت‌ به‌ محاسبه‌ و اخذ هزینه‌ های مربوط اقدام نماید.
شرایط‌، ضوابط‌ و نحوه ثبت‌ نام در دوره یکساله‌ مهارت آموزی بعد از قبولی‌ نهایی‌ و تأیید صلاحیت‌ های عمومی‌ توسط‌ گزینش‌، از
سوی دانشگاه های مجری دوره یکساله‌ مهارت آموزی (دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت‌ دبیر شهید رجایی‌) اعلام خواهد شد. رعایت‌ ضوابط‌ و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره مزبور، الزامی‌ می‌باشد. پذیرفته‌شدگان نهایی‌ رشته‌ های شغلی‌ هنر آموزی جهت‌ اطلاع از نحوه ثبت‌ نام و شرکت‌ یکساله‌ مهارت آموزی می‌ بایست‌ از طریق‌ پایگاه اطلاع رسانی‌ دانشگاه تربیت‌ دبیر شهید رجایی‌ به‌ نشانی‌ دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و پذیرفته‌ شدگان نهایی‌ رشته‌ های شغلی‌ آموزگاری، دبیری، مراقب‌ سلامت‌، مشاوره، مربی‌ امور تربیتی‌ نیز از طریق‌ پایگاه اطلاع رسانی‌ دانشگاه فرهنگیان به‌ نشانی‌ دانشگاه فرهنگیان موضوع را پیگیری نمایند.
مدت دوره یکساله‌ مهارت آموزی جزء سنوات خدمتی‌ محسوب نخواهد شد و صرفاً به‌ عنوان شرط استخدام پیمانی‌ در آموزش و پرورش می‌باشد. گواهی‌ پایان دوره مهارت آموزی دارای ارزش برای ادامه‌ تحصیل‌ در مقاطع‌ بالاتر در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی‌ نمی‌باشد.
محل‌ مهارت آموزی دوره یکساله‌، براساس شغل‌ محل‌ پس‌ از اعلام نتایج‌ قطعی‌ تعیین‌ خواهد شد.
تغییر محل‌ مهارت آموزی، صرفاً در صورت وجود شغل‌، با رعایت‌ جنسیت‌ از طریق‌ دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی‌ قرار خواهد گرفت‌.
مهارت آموزان در زمان ثبت‌ نام در مراکز مجری دوره یکساله‌ مهارت آموزی ملزم به‌ ارائه‌ مدرک روخوانی‌ و روانخوانی‌ قرآن کریم‌ و مدرک ICDL می‌باشند، در غیر اینصورت باید تعهد نمایند که‌ قبل‌ از اتمام دوره یکساله‌ مهارت آموزی، مدارک مزبور را ارائه‌ نمایند.
دانشگاه های مجری دوره مهارت آموزی، مسئولیتی‌ در قبال اسکان و تغذیه‌ مهارت آموزان ندارند در صورت وجود امکانات و تقاضای افراد، ارائه‌ خدمات با اخذ هزینه‌ مربوط امکان پذیر خواهد بود.
پذیرفته‌ شدگان شغل‌ محل‌ های آموزش و پرورش عشایری؛ بعد از گذراندن موفقیت‌ آمیز دوره یکساله‌ مهارت آموزی جهت‌ تعیین‌ محل‌ خدمت‌ در اختیار اداره کل‌ آموزش و پرورش استان مربوط قرار خواهند گرفت‌.

اطلاعات آزمون

 

+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضانامه کلیک نمایید
تقویم آزمون استخدام آموزش و پرورش:
شروع ثبت نام: از 27/بهمن/1400 
مهلت ثبت نام: تا 06/اسفند/1400 
دریافت کارت آزمون آموزش و پرورش: 13/اردیبهشت/1401 
زمان برگزاری آزمون آموزش و پرروش: 16/اردیبهشت/1401

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کلیک نمایید

همه اخبار استخدام آموزش و پرورش

منابع مطالعاتی آزمون استخدام آموزش و پرورش

آرشیو آگهی های استخدام آموزش و پرورش تهران

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی