آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

آزمون تصدی امر قضا (تجربیات آزمون)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۱۳۲۵ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

ثبت نام آزمون قضاوت

تمامی اخبار و اطلاعیه های “آزمون تصدی امر قضا” در طی هر سال در این صفحه به محض انتشار اطلاع رسانی می شوند.
با توجه به مجتمع بودن اخبار “آزمون تصدی امر قضا” و “منابع مطالعاتی” در این صفحه، در صورتی که شما به دنبال دریافت “آخرین اخبار” و “منابع آزمون” تصدی امر قضا هستید، می توانید با مراجعه روزانه به این صفحه و بررسی اخبار منتشر شده در آن از آخرین اخبار پیرامون آزمون تصدی امر قضا مطلع شوید.
✉️ در صورتی که مایل هستید در سامانه اطلاع رسان پیامکی و یا ایمیلی آگهی های استخدام کشور عضو شوید اینجا کلیک نمایید
✉️ در صورتی که مایل به دریافت اخبار استخدامی از طریق پیام رسانها هستید اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه های آزمون جذب تصدی امر قضا
آزمون تشریحی مرحله دوم جذب عمومی تصدی منصب قضاء 1 اسفند ماه با موفقیت برگزار شد.
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار مرتبط با این آزمون از جمله اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین مبحث اطلاع رسانی خواهد شد.
داوطلبان گرامی میتوانند اطلاعات و تجارب خود را در رابطه با نحوه برگزاری آزمون استخدامی و مصاحبه و گزینش در همین صفحه اعلام نمایند.
جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

* مهلت مجدد ثبت ‌نام آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا سال 99 
حسب هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان سنجش‌ آموزش کشور مقرر گردید به منظور مساعدت و فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که در بازه زمانی (۹۹/۰۵/۱۲ لغایت ۹۹/۰۵/۲۳) برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، فرصت مجددی ایجاد شود تا بتوانند از تاریخ ۹۹/۰۶/۱۶ لغایت ۹۹/۰۶/۱۹ نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.
* مهلت مجدد ثبت ‌نام جذب اختصاصی تصدی منصب قضا سال 99
بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، به منظور مساعدت و فراهم نمودن تسهيلات بيشتر برای آن دسته از داوطلبانی كه موفق به ثبت نام در سامانه جذب اختصاصی تصدی منصب قضاء سال 1399 نشده‌اند، فرصتی فراهم گردید تا بتوانند از تاريخ 99/06/15 لغايت 99/06/17 نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمايند.
* تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا سال 99
بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، به منظور مساعدت و فراهم نمودن تسهيلات بيشتر برای آن دسته از داوطلبانی كه در بازه زمانی (99/05/12 لغایت 99/05/20) برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که متقاضیان بتوانند تا روز پنج شنبه مورخ 99/05/23 نسبت به ثبت نام خود اقدام نمايند.


خبر 16 بهمن 99: اعلام زمان برگزاری آزمون تشریحی جذب عمومی تصدی منصب قضا‌ سال 99

بدينوسيله به اطلاع پذیرفته شدگان در آزمون مرحله اول (تستی) جذب عمومی تصدی منصب قضا‌ سال 1399 می‌رساند، بنابر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور آزمون تشریحی جذب عمومی تصدی منصب قضا‌ سال 1399 در روز جمعه مورخ 1399/12/01 برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است، این آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور بصورت متمرکز در استان تهران برگزار می شود.
جزییات زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مذکور متعاقبا از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

خبر 9 بهمن 99: نحوه تشکیل پرونده گزینش قضایی داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح (منبع: سایت قوه قضائیه)

فرایند نحوه تشکیل پرونده گزینش قضایی داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح اعلام شد.
بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند، داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح که مراحل مصاحبه علمی و سنجش شخصیت را با موفقیت سپری نمودند و از طریق پیامک به منظور تشکیل پرونده به گزینش دعوت شده‌اند، می‌بایست جهــــت انجام فرایند ثبت نام و تشکیل پرونده گزینش از طریق سایت معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به سربرگ ادارات تابعه معاونت منابع انسانی، قسمت امور گزینش قضایی و اداری قسمت گزینش قضات غیر روحانی مراجعه نموده و مراحل مندرج را ملاحظه نمایند.
مراحل ثبت‌نام در گزینش غیرحضوری است که سیر مراحل آن به اطلاع داوطلبان رسانده خواهد شد.
داوطلبان جهت انجام فرایند گزینش، قبل از شروع ثبت نام و تکمیل فرم‌های گزینش به مطالب مندرج توجه نمایند تا مراحل گزینش با سهولت و در فضایی عادلانه‌تر انجام شود.
داوطلبان لازم است، جهت تسریع در روند مراحل پرونده گزینشی تا پایان مراحل گزینش همواره شماره پرونده خود را به همراه داشته باشید.
داوطلبان گرامی جهت رفع هرگونه شبهه و سوال درخصوص سیرمراحل گزینش با امور گزینش قوه قضاییه تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس جهت ارتباط با کارشناسان گزینش:
۰۲۱-۸۸۱۹۹۵۰۵
۰۲۱-۸۸۱۹۹۵۲۶

خبر 7 بهمن 99: اعلام نتایج آزمون سنجش شخصیت داوطلبان تصدی منصب قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح (منبع: سایت قوه قضائیه)

نتایج آزمون سنجش شخصیت داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضايی نیروهای مسلح سال 1398 اعلام شد.
بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون سنجش شخصیت داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضايی نیروهای مسلح سال ۱۳۹۸ می‌رساند، سازمان قضایی نیروهای مسلح از طریق ارسال پیامک نسبت به اعلام نتایج آزمون مذکور اقدام کرد.
داوطلبان پذیرفته شده در آزمون سنجش شخصیت، از طریق ارسال پیامک جهت انجام فرایند ثبت نام و تشکیل پرونده گزینشی معرفی می‌شوند.
شایان ذکر است، داوطلبان در صورت هرگونه اعتراض به نتایج آزمون، می‌توانند اعتراض مکتوب خود را با ذکر ” اعتراض به نتیجه آزمون سنجش شخصیت در سازمان قضایی نیروهای مسلح ” حداکثر تا تاریخ 99/11/15 از طریق فکس به شماره 82902550-021 ارسال نمایند.

خبر 13 دی 99: جزییات مراحل آزمون سنجش شخصیت داوطلبان تصدی منصب قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح (منبع: سایت قوه قضائیه)

بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان تصدی منصب قضاء در سازمان قضایی نیروهای مسلح که مراحل علمی را با موفقیت گذرانده و وارد مرحله سنجش شخصیت شده‌اند می‌ر‌ساند، فرایند آزمون سنجش شخصیت شامل دو مرحله می‌باشد که در مرحله اول از داوطلبان آزمون تستی به عمل آمد و در مرحله دوم مصاحبه حضوری انجام خواهد گرفت.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا لیک نمایید

خبر 19 آذر 99: اعلام منابع آزمون تشریحی جذب تصدی منصب قضاء در سال 99 (منبع: سایت قوه قضاییه)

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون تشریحی جذب عمومی منصب قضا 1399، جزییات مواد امتحانی آزمون تشریحی جذب عمومی منصب قضا 1399 اعلام گردید.
مواد امتحانی آزمون داوطلبان دانشگاهی:
_ حقوق مدنی
_ حقوق تجارت
_ آیین دادرسی و اجرای احکام مدنی
_ آیین دادرسی و اجرای احکام کیفری
_ حقوق جزای عمومی
_ حقوق جزای اختصاصی
مواد امتحانی آزمون داوطلبان حوزوی:
آقایان:
– فقه شامل بیع مکاسب
– اصول فقه شامل جلد یک کفایة الاصول: از ابتدای کتاب تا پایان المقصد الخامس
بانوان:
– فقه شامل 15 کتاب از شرح لمعه: قضاء، شهادت، متاجر، دین، رهن، ضمان، صلح، اجاره، وکالت، شفعه، وصایا، نکاح، حدود، قصاص و دیات
– اصول فقه شامل الحلقه الثانیه شهید صدر

خبر 16 آذر 99: اعلام نتایج مصاحبه علمی داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح (منبع: سایت قوه قضاییه)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ فرایند اعلام نتایج مصاحبه علمی داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح سال 1398 منتشر شد.
شایان ذکر است، فرایند اعلام نتایج مصاحبه علمی به تدریج تا پایان هفته جاری از طریق سامانه مذکور تکمیل می شود.
قابل توجه داوطلبان پذیرفته شده در مصاحبه علمی؛ این دسته از داوطلبان حسب برنامه زمانی که به ایشان از طریق پیامک ابلاغ خواهد شد در آزمون شخصیت که به صورت کتبی و شفاهی برگزار می‌شود شرکت خواهند نمود.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 10 آذر 99: اطلاعیه تعویق زمان برگزاری آزمون تشریحی تصدی منصب قضاء در سال 99 (منبع: سایت سازمان سنجش)

به اطلاع پذیرفته شدگان در آزمون مرحله اول (تستی) تصدی منصب قضاء قوه قضاییه سال 1399 مي رساند، باتوجه به مصوبات چهل و دومين جلسه ستاد ملي مقابله با بيماري کرونا و رشد فزاينده بيماري کوويد- 19 درکشور و اعمال محدوديت ها در اکثر استان ها، مرحله دوم (تشریحی) آزمون مذکور در تاريخ 99/09/21 برگزار نمي‌گردد.
درصورت فراهم شدن شرایط، آزمون مذکور در روز جمعه مورخ 1399/12/1 برگزار خواهد شد.

خبر 5 آذر 99: اعلام نتایج آزمون تصدی منصب قضا در سال 99 (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج مرحله تستی آزمون تصدی منصب قضا در سال 99 اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 14 آبان 99: اعلام نتایج آزمون جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 1399 (منبع: سایت قوه قضاییه)

فرایند اعلام نتایج مصاحبه علمی جذب اختصاصی قضاوت سال 1399 اعلام شد. بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه علمی جذب اختصاصی تصدی منصب قضا سال 1399 می‌رساند، جهت اطلاع و مشاهده نتایج مصاحبه علمی مذکور به سامانه جذب اختصاصی تصدی منصب قضا سال 99 در سایت معاونت منابع انسانی قوه قضاییه مراجعه نمایید.
شایان ذکر است، نتایج مصاحبه 10 روز پس از انجام مصاحبه علمی از طریق سامانه مذکور قابل مشاهده است.|
قابل توجه داوطلبان پذیرفته شده در مصاحبه علمی؛ این دسته از داوطلبان حسب برنامه زمانی که به ایشان ابلاغ خواهد شد در آزمون شخصیت که به صورت کتبی و شفاهی برگزار می‌شود شرکت خواهند نمود.

جهت مشاهده نتایح اینجا کلیک نمایید

خبر 2 آبان 99: سالانه 800 نفر قاضی در سراسر کشور جذب می شود (منبع: خبرگزاری برنا)

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه با حضور در یکی از حوزه‌های امتحانی از روند برگزاری آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضاء سال 99 بازدید کرد. رحیمی در ادامه با بیان اینکه مطابق برنامه ششم توسعه سالانه 800 نفر قاضی جذب می کنیم. چند برابر قبول شدگان تستی این آزمون برای آزمون تشریحی دعوت می‌شوند و قبول شدگان تشریحی برای مصاحبه شفاهی و سپس برای آزمون روانشناسی و نهایتاً برای گزینش معرفی می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 31 شهریور 99: اعلام زمان مصاحبه علمی داوطلبان دانشگاهی جذب اختصاصی تصدی منصب قضا سال 99 (منبع: پایگاه اطلاع رسانی قوه قضائیه)

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، زمان مصاحبه علمی داوطلبان دانشگاهی جذب اختصاصی تصدی منصب قضا سال 1399 اعلام شد. مصاحبه علمی‌شفاهی داوطلبان دانشگاهی جذب اختصاصی از آبان ماه آغاز می‌گردد. زمان دقیق مصاحبه علمی هر داوطلب طی تماس تلفنی ابلاغ خواهد شد. زمان مصاحبه علمی یکبار تعیین و ابلاغ می‌گردد و امکان تغییر آن وجود ندارد. عدم پاسخگویی به تلفن همراه در دو نوبت به منزله انصراف از شرکت در مصاحبه علمی است.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


ثبت نام مجدد آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا سال 99 – 17 شهریور 99

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان دانشگاهی و حوزوی متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون استخدامي تصدي منصب قضاء سراسر کشور در سال 1399 مي‌رساند، كه ثبت نام در اين آزمون منحصراً به صورت اينترنتي از طريق سايت سازمان سنجش‌ آموزش كشور از روز یکشنبه 16 شهریور ماه ۱۳۹۹ تا پایان روز سه شنبه18 شهریور ماه ۱۳۹۹ می باشدد. لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي آزمون و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمايند.

> شرایط عمومی

1. تابعیت اصلی ایران.
2. اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام، ایمان و عدالت.
3. التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصل ولایت مطلقه فقیه و عدم وابستگی تشکیلاتی به احزاب، سازمان‌ها و گروه‌های غیرقانونی یا هواداری از آن‌ها، مگر در صورت احراز توبه.
4. طهارت مولد
5. داشتن سلامت جسمی و روانی و توانایی برای انجام کار قضایی
6. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه، معافیت تحصیلی یا معافیت از خدمت با لحاظ مقررات ماده واحده قانون گذرانیدن مدت خدمت نظام وظیفه فارغ‌التحصیلان دانشکده علوم قضایی در محاکم قضایی کشور.
7. نداشتن سابقه محکومیت کیفری مؤثر.
8. حسن شهرت، اخلاق و امانتداری.
9. عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان‌گردان.
10. داشتن حداقل 22 و حداکثر 40 سال تمام در روز ثبت نام.

توجه مهم:
جهت مشاهده آگهی آزمون جذب عمومی تصدی امر قضا مورخ 17 شهریور 99 اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید


 ثبت نام مجدد آزمون جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 1399 – 15 شهریور 99

بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند، جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سراسر کشور در سال 1399 مطابق روال سال‌های گذشته و شرایط اعلامی در این اطلاعیه برگزار می‌شود. مهلت ثبت نام تا 17 شهریور 99 می باشد.
به منظور مساعدت و فراهم نمودن تسهيلات بيشتر برای آن دسته از داوطلبانی كه موفق به ثبت نام در سامانه جذب اختصاصی تصدی منصب قضاء سال 1399 نشده‌اند، فرصتی فراهم گردید تا بتوانند از تاریخ 15/06/99 لغايت 17/06/99 نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمايند.

> شرایط عمومی

1. تابعیت اصلی ایران
2. اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام، ایمان و عدالت
3. التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصل ولایت مطلقه فقیه و عدم وابستگی تشکیلاتی به احزاب، سازمان‌ها و گروه‌های غیرقانونی یا هواداری از آن‌ها، مگر در صورت احراز توبه
4. طهارت مولد
5. داشتن سلامت جسمی، روانی و شخصیتی لازم برای انجام کار قضایی
6. نداشتن سابقه محکومیت کیفری مؤثر
7. حسن شهرت، اخلاق و امانت‌داری
8.عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان‌گردان
9. داشتن کارت پایان‌خدمت سربازی یا برخورداری از معافیت‌های قانونی و یا عدم غیبت در خصوص مشمولان (برای آقایان)
10. داشتن حداقل 22 و حداکثر 40 سال تمام در روز ثبت‌نام ( شرط سنی)

توجه مهم:
جهت مشاهده آگهی آزمون جذب اختصای تصدی امر قضا مورخ 15 شهریور 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون جذب اختصاصی تصدی امر قضا در سال 99 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت مشاهده متن آگهی (فایل PDF) اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید

اخبار لحظه به لحظه جذب تصدی امر قضا در سال 99 را از این قسمت دنبال کنید:

+ اعلام زمان مصاحبه علمی داوطلبان حوزوی جذب اختصاصی تصدی منصب قضا سال 99 (29 مرداد 99)
آزمون قضاوت ایثارگران جداگانه برگزار نمی‌شود (16 مرداد 99)
+ اعلام زمان مصاحبه علمی پذیرفته شدگان دانشگاهی جذب تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح (17 تیر 99)
فرایند مشاهده نتایج مصاحبه علمی جذب عمومی تصدی منصب قضا سال 1398 (10 خرداد 99)
+
 اعلام زمان مصاحبه علمی جذب عمومی تصدی منصب قضا؛ ویژه دانشگاهیان سایر استان‌ها (29 اردیبهشت 99)

ادامه اخبار…

. – سوالات متداول

چگونه از زمان ثبت نام آزمون تصدی امر قضا مطلع شویم؟

آزمون تصدی امر قضا در طی سال چندین بار انجام می شود. شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام آزمون تصدی امر قضا از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

منظور از تصدی امر قضا چیست؟

منصب قضا به اختیار در حل و فصل دعاوی مردم و صدور حکم اطلاق می شود. قاضی کسی است که به تنهایی یا به عنوان عضوی از هیئت قضات، مدیریت یا ریاست دادگاه را بر عهده دارد و به قضاوت می‌پردازد.

آزمون تصدی امر قضا جهت جذب از کدام گروه ها برگزار میشود؟

آزمون تصدی قضا برای جذب عمومی و اختصاصی ویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی، داوطلبان حوزوی، ویژه نیروهای مسلح، ویژه مناطق محروم برگزار می شود.

شرایط آخرین آزمون تصدی امر قضا چیست؟

دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: سن، جنسیت، رشته و مدرک تحصیلی می باشد.
جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی جذب عمومی تصدی امر قضا (اینجا کلیک نمایید)
جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی جذب اختصاصی تصدی امر قضا (اینجا کلیک نمایید)

معرفی منابع و نمونه سوالات برای موفقیت در آزمون تصدی امر قضا؟

آزمون تصدی قضا شامل آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی می باشد.
برای تهیه نمونه سوالات سالهای گذشته (اینجا کلیک نمایید)

مصاحبه و طی مراحل آزمون تصدی امر قضا به چه صورت است؟

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های تخصصی، علمی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه آزمون تصدی امر قضا (اینجا کلیک نمایید)


لینک های مفید و مرتبط
صفحات مفید
شرایط آزمون استخدامیزمان آزمون استخدامیکارت آزمون استخدامینتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامیراهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامیدانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسیدمعرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
صفحات مرتبط
 صفحه اصلی اطلاعیه های داوطلبان تصدی منصب قضا  صفحه اصلی اخبار و جزئیات آزمون تصدی امر قضا 
 صفحه اصلی آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران صفحه اصلی آزمون کارشناس رسمی دادگستری
صفحه اصلی آزمون استخدامی وزارت دادگستری صفحه اصلی آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی
 صفحه اصلی آزمون قضاوت ویژه نیروهای مسلح صفحه اصلی آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم
 صفحه اصلی آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه صفحه اصلی فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی
 صفحه اصلی آزمون استخدامی قوه قضاییهصفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی”ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنیداگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: امین
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۲
 • کد دیدگاه: ۳۳۶۸۳۴۰

سلام
شمارا به خدا یه بازنگری عاجل وجدی در روند برگزاری آزمون سنجش شخصیت اقدام بفرمایید، یک شخص بی حوصله وبیحال نشسته اونجا با یه مدرک عمومأ منابع مطالعاتی کتب نویسندگان غربی و… از روی چندتا تست گنگ ودوپهلو و… میخان ظرف رب یا نیم ساعت سرنوشت آدم رو رقم بزنن!!!

پاسخ دهید
 • نویسنده: عارف
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۱۰
 • کد دیدگاه: ۳۳۶۶۱۱۸

با مدرک دیپلم هم میشه گزینش شد

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۳۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۵۱۹۹۹

سلام کارشناسی حقوق

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان 4 (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۱۴
 • کد دیدگاه: ۳۲۶۵۲۲۳

خبر 16 آذر 99: اعلام نتایج مصاحبه علمی داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ فرایند اعلام نتایج مصاحبه علمی داوطلبان تصدی امر قضا در سازمان قضایی نیروهای مسلح سال 1398 منتشر شد.
جهت مشاهده نتایج به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: Ll
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۳۰
 • کد دیدگاه: ۳۱۷۱۷۱۴

دوستان حقوق و مزایای افراد تازه جذب شده ی این شغل چقد هست؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۲۹
 • کد دیدگاه: ۳۱۷۱۷۰۹

دوستان از حقوق و مزایای این شغل کسی اطلاع داره؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان 4 (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۴۹
 • کد دیدگاه: ۳۱۷۱۵۸۴

خبر 29 مهر 99: دریافت کارت آزمون تصدی منصب قضا سال 99
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت آزمون تصدی منصب قضا در سال 99 فعال گردید.
جهت دریافت کارت آزمون به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: Fc
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۴۰
 • کد دیدگاه: ۳۱۶۴۹۲۴

سلام کسانى که قبول شدن منابع و کتابهاى که خوندن بگن لطفا ممنونم

پاسخ دهید
 • نویسنده: زهره
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۰۲
 • کد دیدگاه: ۳۰۹۱۵۴۴

امکان داره ک مهلتش دوباره تمدید بشه بازم؟؟؟
من جا موندم😔

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان 4 (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۱۲
 • کد دیدگاه: ۳۰۷۷۴۳۱

شروع ثبت نام مجدد آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا سال 99 – 17 شهریور 99
بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان دانشگاهی و حوزوی متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون استخدامي تصدي منصب قضاء سراسر کشور در سال 1399 مي‌رساند، كه ثبت نام در اين آزمون منحصراً به صورت اينترنتي از طريق سايت سازمان سنجش‌ آموزش كشور از روز یکشنبه 16 شهریور ماه ۱۳۹۹ تا پایان روز سه شنبه18 شهریور ماه ۱۳۹۹ می باشدد. لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي آزمون و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمايند.
جهت مشاهده متن کامل آگهی و ثبت نام به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان 4 (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۱۴
 • کد دیدگاه: ۳۰۷۳۸۹۱

خبر 15 شهریور 99: مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا سال 99
بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، حسب هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان سنجش‌ آموزش کشور مقرر گردید به منظور مساعدت و فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که در بازه زمانی (۹۹/۰۵/۱۲ لغایت ۹۹/۰۵/۲۳) برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، فرصت مجددی ایجاد شود تا بتوانند از تاریخ ۹۹/۰۶/۱۶ لغایت ۹۹/۰۶/۱۹ نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ۰۰
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۰۸
 • کد دیدگاه: ۳۰۷۳۹۵۳

ان شاالله که این خبر صحت داره تمدید مهلت ثبت نام منصب قضا

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۵۶
 • کد دیدگاه: ۳۰۷۶۰۹۲

تا الان که در سایت سنجش هیچ خبری از تمدید آزمون نیست شما چطور این خبر را نشر کردید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۰۳
 • کد دیدگاه: ۳۰۷۶۱۰۲
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۲۹
 • کد دیدگاه: ۳۰۶۳۱۱۷

ما نتونستیم ثبت نام کنیم کاش میشد تمدید بشه زا سایت رو باز کنن برا جا موندگان

پاسخ دهید
 • نویسنده: معصومه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۰۸
 • کد دیدگاه: ۳۰۵۵۸۵۵

سلام. لطفا بگید در ازمون تصدی منصب قضا اول مصاحبه علمی میدن بعد ازمون کتبی؟
اگه مصاحبه علمی میدن زمانش کیه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: زهره
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۰۴
 • کد دیدگاه: ۳۰۴۵۵۵۶

سلام امکان تمدید دوباره ثبت نام وجود داره یانه؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۲۹
 • کد دیدگاه: ۳۰۴۵۵۹۶

سلام
متاسفانه مهلت ثبت نام در روز پنجشنبه مورخ 99/05/23 پایان یافته است و تمدید نشد

پاسخ دهید
 • نویسنده: فاطمه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۳۷
 • کد دیدگاه: ۳۰۴۲۳۸۱

سلام خسته نباشید.میخواستم بدونم شرط معدل برا خانما هم همون ۱۶ هس با مدرک کارشناسی ؟لطفا توضیح بدین .

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد صالح
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۳۷
 • کد دیدگاه: ۳۰۵۷۵۸۳

سلام شرط معدل نداره برای جذب عمومی.. فرق نمیکنه بین آقایان و خانم ها

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد صالح
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۱۰
 • کد دیدگاه: ۳۰۳۵۴۰۸

سلام سوالی داشتم. اگر کسی با معافیت تحصیلی شرکت کرده باشد در ازمون قضاوت و قبول شود. تکلیف سربازیش چه میشه یعنی باید بره سربازی بعدش بره دوره کار آموزی. یا اینکه دیگر نیاز نیست رفتن به سربازی؟ می‌شود کامل توضیح دهید ممنون؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان 4 (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۲۹
 • کد دیدگاه: ۳۰۲۹۴۴۱

خبر 16 مرداد 99: آزمون قضاوت ایثارگران جداگانه برگزار نمی‌شود
معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که آزمون قضاوت برای ایثارگراندر سال جاری به صورت جداگانه نمی‌شود.
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی