آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام مربیان حق التدریس (اخبار جدید)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۷۴ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (پشتیبان پنج (شهریاری))
جزئیات بیشتر در مورد خبر

اخبار استخدام مربیان فنی و حرفه ای (معلم حق التدریس)

لینک های مفید و مرتبط
اخبار استخدام آموزش و پرورش اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش استخدام آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی استخدام مربیان حق التدریس سازمان فنی و حرفه ای
اخبار استخدام معلمان ابتدایی اخبار استخدام مربیان پیش دبستانی افزایش حقوق حق التدریس مربیان فنی حرفه ای آرشیو اخبار استخدام مربیان حق التدریس
اخبار سازمان فنی و حرفه ای استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای  آئین نامه استخدام مربیان فنی و حرفه ای شرایط استخدام معلمان حق التدریس 

اعلام شرایط آزمون استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی – 6 آذر 98

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، طبق اعلام محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش‌وپرورش، تبدیل وضعیت معلمان حق التدریس آغاز شده است و شیوه نامه استخدام نیز در آموزش و پرورش تنظیم و به ادارات کل آموزش ‌و پرورش استان‌ها ابلاغ شده است.
براساس شیوه‌نامه استخدام، مشمولین قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی فرایند استخدام آنها دارای مراحل ذیل است:
مربیان پیش‌دبستانی افرادی هستند که از سال 79 تا قبل از سال 91 با یکی از مراکز پیش‌دبستانی دولتی یا کلاس‌های پیش‌دبستانی ضمیمه مدارس دولتی همکاری داشته‌اند و برابر اسناد، مدارک ثبت و احراز شده از محل اعتبارات دولتی حق‌الزحمه دریافت کرده‌اند.
حق‌التدریس غیرمستمر: افرادی هستند که از سال 79 تا قبل از سال 91 در مدارس دولتی به عنوان نیروی حق‌التدریس آزاد با وزارت آموزش‌وپرورش همکاری داشته‌ و دارای شناسه حق‌التدریس صادره از سوی آموزش‌وپرورش بوده و حق‌الزحمه خود را از محل اعتباارت دولتی دریافت کرده‌اند.
آموزشیاران نهضت سوادآموزی: افرادی که با رعایت ضواربط و مقررات آموزشی و اداری با مجوز گزینش، گواهی آموزش تدریس بدو خدمت و شناسه تدریس در نهضت سوادآموزی از سال 79 تا قبل از سال 92 با نهضت سوادآموزی همکاری داشتند و حق‌الزحمه خود را از محل اعتبارات دولتی دریافت کرده و همکاری آنان هم‌اکنون ادامه دارد.
آموزش‌دهنده مستمر “دو نفر و بالاتر” نهضت سوادآموزی: آموزش‌دهندگانی که از سال 79 تا قبل از سال 92 حداقل دو دوره به صورت مستقیم با نهضت سوادآموزی همکاری مستمر داشته و در هر دوره حداقل دو نفر سوادآموز را تحت پوشش قرار داده و حق‌الزحمه خود را از محل اعتبارات دولتی دریافت کرده و همکاری آنان هم‌اکنون ادامه دارد.

> شرایط عمومی استخدام

به موجب ماده 3 آئین‌نامه و براساس بند ب ماده 45 قانون مدیریت خدمات کشوری و با رعایت قوانین و مقررات گزینش، استخدام مشمولین به صورت پیمانی و مطابق مجوز صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی و با رعایت موارد ذیل انجام می‌شود:
1. داشتن تابعیت ایرانی.
2. انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان.
3. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
4. نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر.
5. دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی و یا مدارک همتراز “برای مشاغلی که مدارک همتراز در شرایط احراز آنها پیش‌بینی شده است.”
6. داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند.
7. اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان شناخته‌شده در قانون اساسی.
8. التزام به قانون اساسی.
تبصره: استخدام ایثارگران و خانواده‌های آنها براساس قوانین مصوب مربوط به خود خواهد بود.

> شرایط اختصاصی استخدام

مربیان پیش‌دبستانی و حق‌التدریسان غیرمستمر پس از شرکت و اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره آموزشی در دانشگاه فرهنگیان در رشته‌های شغلی آموزگاری، دبیری، هنرآموزی، مربی امور تربیتی مدارس، مراقب سلامت و مشاور تحصیلی با رعایت شرایط احراز طرح طبقه‌بندی مشاغل معلمان و براساس نیاز مناطق آموزش‌وپرورش به رشته و دوره تحصیلی، جنسیت، سنوات خدمت و در سقف ظرفیت تخصیصی “مجوز استخدام سالیانه” اعلامی توسط سازمان اداری و استخدامی و مطابق فرم امتیازبندی و به ترتیب امتیازات فضلی تا پایان برنامه ششم توسعه در مناطق کمتر توسعه یافته استخدام می‌شوند.
سهمیه تخصیصی به هر استان به تناسب سهمیه استخدام ابلاغی از سوی سازمان اداری و استخدامی و براساس وضعیت نیروی انسانی استان‌ مطابق نیاز جاری و میزان بازنشستگی در سال و ورود نیروی انسانی محاسبه خواهد شد.
پایان همکاری با افرادی که نمره قبولی در آزمون را کسب نکنند
تبصره: براساس ماده 6 آئین‌نامه اجرایی افرادی که نمره قبولی در آزمون پایان دوره را کسب نکنند به محض اعلام نتایج، ادارات کل آموزش‌وپرورش مکلفند به همکاری آنها خاتمه دهند.

استخدام آموزشیاران و آموزش‌دهندگان نهضت فقط در رشته آموزگاری
آموزشیاران نهضت سوادآموزی و آموزش‌دهندگان مستمر دو نفر و بالاتر نهضت سوادآموزی پس از شرکت و قبولی در آزمون داخلی “کسب حدنصاب لازم” که توسط وزارت آموزش‌وپرورش برگزار می‌شود و در صورت اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره آموزشی یکساله در رشته شغلی آموزگاری در دانشگاه و براساس فرم امتیازبندی و ظرفیت استخدام سالانه اعلامی توسط سازمان اداری و استخدامی به ترتیب امتیازت فضلی تا پایان برنامه ششم توسعه در مناطق کمتر توسعه یافته استخدام می‌شوند.
سهمیه تخصیصی به هر استان به تناسب سهمیه استخدام ابلاغی از سوی سازمان اداری و استخدامی و براساس وضعیت نیروی انسانی استان مطابق نیاز جاری و میزان بازنشستگی در سال و ورود نیروی انسانی محاسبه خواهد شد.
تبصره: براساس ماده 6 آئین‌نامه، افرادی که نمره قبولی در آزمون داخلی و پایان دوره آموزشی را کسب نکنند به محض اعلام نتایج، ادارات کل آموزش‌وپرورش مکلفند به همکاری آنان خاتمه دهند.

> احراز نیاز در رشته، دوره تحصیلی و جنسیت

الف: مدیران کل آموزش‌وپرورش استان‌ها می‌توانند به منظور تعدیل نیاز ناشی از بازنشستگی و ورود نیروی انسانی همچنین فرایند نقل‌وانتقالات تا 15 درصد از نیازهای اعلام شده را بین مناطق آموزشی با هماهنگی اداره کل امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش بازتوزیع کنند.
ب: نیازهای اعلام‌شده به هیچ عنوان به منزله تعهد استخدام به میزان نیازهای نیست بلکه صرفاً یکی از معیارهای توزیع سهمیه‌های تخصیصی سازمان اداری و استخدامی است.
ج: علاوه بر نیازهای اعلام شده عوامل زیر نیز در توزیع سهمیه تخصیصی سازمان اداری و استخدامی بین مناطق آموزشی مؤثر است:
1. محاسبه تعداد بازنشستگان.
2. محاسبه نیروهای ورودی آموزش و پرورش از محل سهمیه‌های تخصیصی اعم از متعهدین خدمت و ماده 28.
3. نرخ پوشش تحصیلی و اختلاف آن تا نُرم کشوری.
4.تعداد کلاس‌های تحت پوشش خرید خدمات.
5. تعداد سرباز معلمان هر استان.

> کسب حدنصاب نمره آزمون داخلی

پس از برگزاری آزمون داخلی به منظور تعیین حدنصاب، نمرات به تفکیک بخش عمومی و تخصصی محاسبه شده و حدنصاب معادل 50 درصد نمره کل آزمون با ارزش وزنی 40 درصد برای مواد عمومی و 60 درصد برای مواد تخصصی.
تذکر: کسب حدنصاب برای مشمولین ایثارگران 25 درصد و 5 درصد براساس تبصره سه ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، کسب حداقل 80 درصد حدنصاب آزمون علمی آخرین نفر پذیرفته‌شده برای مشمولان متقاضی استخدام در ادارات آموزش‌وپرورش و علوم الزامی است.
تبصره 1: براساس تبصره 1 ماده 5 آئین‌نامه و با توجه به نیاز وزارت آموزش‌وپرورش، آزمون داخلی آموزشیاران نهضت سوادآموزی و آموزش‌دهندگان مستمر دو نفر و بالاتر نهضت سوادآموزی در شغل آموزگاری برگزار می‌شود.
تبصره 2: کسب حدنصاب لازم در آزمون داخلی به منزله استخدام تلقی نشده و استخدام افراد دارای حدنصاب با در نظر گرفتن نیاز و در سقف مجوزهای تخصیص‌یافته “سالیانه” و اعمال امتیازات عوامل امتیازآور “فرم امتیازبندی” انجام می‌شود.

آزمون داخلی فقط یکبار برگزار می‌شود

تبصره 3: با توجه به اینکه قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش‌ وپرورش مصوب 13 شهریور 97 مجلس شورای اسلامی، ابلاغ شده است، آزمون داخلی در طول برنامه ششم توسعه صرفاً یکبار توسط این وزارتخانه برگزار می‌شود بنابراین افرادی که به هر دلیل موفق به شرکت در آزمون نشده یا حدنصاب تعیین شده را کسب نکنند از ادامه فرایند استخدام حذف و به همکاری آنها خاتمه داده می‌شود.

سپردن تعهد

مطابق ماده 2 آئین‌نامه، نقل‌وانتقال مشمولین پذیرفته‌شده برای استخدام قبل از 10 سال امکانپذیر نبوده و آنان موظفند قبل از صدور حکم استخدام نسبت به سپردن تعهد محضری از طریق ادارات کل آموزش‌وپرورش اقدام کنند.

> فرایند شناسایی مشمولین

ادارات کل آموزش‌و پرورش موظفند پرونده مشمولین “مربیان پیش‌دبستانی و حق‌التدریس غیرمستمر” را مورد بررسی قرار داده و در صورت داشتن شرایط نسبت به امتیازبندی افراد مطابق با فرم امتیازبندی اقدام کنند.
سازمان نهضت سوادآموزی موظف است با همکاری اداره کل امور اداری ادارت کل آموزش‌وپرورش استان‌ها نسبت به بررسی پرونده مشمولین “آموزشیاران نهضت سوادآموزی و آموزش‌دهندگان مستمر دو نفر و بالاتر نهضت سوادآموزی قبل از سال 92” اقدام کرده و در صورت داشتن شرایط لازم نسبت به معرفی آنها به اداره کل امور اداری جهت شرکت در آزمون داخلی اقدام شود تا پس از شرکت و کسب حدنصاب آزمون داخلی نسبت به امتیازبندی افراد مطابق با فرم امتیازبندی اقدام شود.
معرفی افراد مشمول به دانشگاه فرهنگیان جهت گذراندن دوره آموزشی در سقف سهمیه تخصیص یافته “مجوز استخدام” صرفاً از طریق امور اداری خواهد بود.
چنانچه پس از معرفی افراد به دانشگاه محرز شود که آنها فاقد شرایط قانونی و آئین‌نامه بوده، اداره کل امور اداری مکلف است از ادامه روند تعیین تکلیف و استخدام جلوگیری به عمل آورد.

> مواد آزمون داخلی ویژه آموزشیاران نهضت سوادآموزی

مواد آزمون داخلی در دو بخش عمومی و تخصصی به شرح زیر است:
مواد آزمون عمومی: فناوری اطلاعات و مهارت‌های هفت‌گانه ICDL، معارف اسلامی، ریاضی و آمار مقدماتی، زبان و ادبیات فارسی، اسلاعات عمومی-هوش و توانمندی‌های ذهنی و زبان انگلیسی عمومی.
آزمون تخصصی: این آزمون به صورت چندگزینه‌ای است و مواد آن عبارتند از: اصول و فلسفه تعلیم و تربیت، روانشناسی پرورشی، روانشناسی رشد، روش‌ها و فنون تدریس، اندازه‌گیری، سنجش و ارزشیابی آموزشی.

> نحوه ثبت‌نام شرکت در آزمون

افراد مشمولی که در مهلت مقرر پرونده آنها توسط کارگروه منطقه، استان و سازمان نهضت سوادآموزی مورد بررسی و تأیید قرار گرفته است پس از اعلام سهمیه تخصیصی می‌توانند با ورود به سایت مرکز سنجش وپایش کیفیت آموزشی از نحوه ثبت‌نام، زمان و مکان برگزاری آزمون داخلی مطلع شوند.

> نحوه اطلاع‌رسانی

نحوه اطلاع رسانی به آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر دو نفر و بالاتر نهضت سوادآموزی از طریق زیر است:

پورتال وزارت آموزش‌ و پرورش
سایت‌های سازمان نهضت سوادآموزی، مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی و ادارات کل آموزش‌وپرورش.


جهت مشاهده مهمترین اخبار استخدام مربیان حق التدریس آرشیو زیر را ملاحظه نمایید

لطفا کمی صبر کنید....

لطفا کمی صبر کنید....

۲۸ دی ۱۳۹۸
کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش کردستان

اخبار استخدام مربیان فنی و حرفه ای (معلم حق التدریس) لینک های مفید و مرتبط اخبار استخدام آموزش و پرو...

مشاهده بیشتر
۱۴ دی ۱۳۹۸
جذب 15 هزار و 600 نفر حق‌التدریس در سال 98

اخبار استخدام مربیان فنی و حرفه ای (معلم حق التدریس) لینک های مفید و مرتبط اخبار استخدام آموزش و پرو...

مشاهده بیشتر
۱۱ دی ۱۳۹۸
جذب 1 هزار و 220 نفر از مربیان پیش‌دبستانی به‌عنوان حق‌التدریسی در گیلان

اخبار استخدام مربیان فنی و حرفه ای (معلم حق التدریس) لینک های مفید و مرتبط اخبار استخدام آموزش و پرو...

مشاهده بیشتر
۱۱ دی ۱۳۹۸
بکارگیری 279 معلم حق التدریس در تهران

اخبار استخدام مربیان فنی و حرفه ای (معلم حق التدریس) لینک های مفید و مرتبط اخبار استخدام آموزش و پرو...

مشاهده بیشتر
۰۷ دی ۱۳۹۸
جذب 531 آموزش دهنده سوادآموزی و مربی پیش‌دبستانی به صورت حق‌التدریس

اخبار استخدام مربیان فنی و حرفه ای (معلم حق التدریس) لینک های مفید و مرتبط اخبار استخدام آموزش و پرو...

مشاهده بیشتر
۰۷ دی ۱۳۹۸
جذب 300 معلم حق التدریس در اردبیل

اخبار استخدام مربیان فنی و حرفه ای (معلم حق التدریس) لینک های مفید و مرتبط اخبار استخدام آموزش و پرو...

مشاهده بیشتر
۰۲ دی ۱۳۹۸
جذب 831 نیروی حق التدریسی در آموزش و پرورش خراسان شمالی

اخبار استخدام مربیان فنی و حرفه ای (معلم حق التدریس) لینک های مفید و مرتبط اخبار استخدام آموزش و پرو...

مشاهده بیشتر
۳۰ آذر ۱۳۹۸
تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌ التدریسی در کمیسیون آموزش مجلس

اخبار استخدام مربیان فنی و حرفه ای (معلم حق التدریس) لینک های مفید و مرتبط اخبار استخدام آموزش و پرو...

مشاهده بیشتر
۲۵ آذر ۱۳۹۸
مخالفت نمایندگان با بررسی دوفوریتی ساماندهی معلمان حق‌التدریس

اخبار استخدام مربیان فنی و حرفه ای (معلم حق التدریس) لینک های مفید و مرتبط اخبار استخدام آموزش و پرو...

مشاهده بیشتر
۲۴ آذر ۱۳۹۸
تصویب قانون استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

اخبار استخدام مربیان فنی و حرفه ای (معلم حق التدریس) لینک های مفید و مرتبط اخبار استخدام آموزش و پرو...

مشاهده بیشتر


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۳۶
 • کد دیدگاه: ۲۷۱۸۲۱۸

چه استخدامی و چه شیوه نامه ای. کاش ابلاغ هم نمیشد. مردیم از این انتظار.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ج
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۰۶
 • کد دیدگاه: ۲۶۸۸۰۱۰

سلام چرا حقوق حق التدریسان جدید رو نمیدن سه ماه گذشت؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: شیما
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۳۲
 • کد دیدگاه: ۲۶۶۳۰۳۷

سلام وقت بخیر، تا کی وقت هست و مدارک رو باید به چه ادرس بفرستیم؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۵۸
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۲۴۸۲

سلام چقد دیگه وقت هست

پاسخ دهید
 • نویسنده: قدمی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۷:۴۰
 • کد دیدگاه: ۲۵۵۵۲۷۴

سلام میشه بگید چجوری میتونم حق التدریس شم کارشناسی هنر هستم و مشاور تحصیلی مدرسه غیر دولتی.

پاسخ دهید
 • نویسنده: قدمی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۷:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۵۵۵۲۷۳

سلام میشه لطفا بگین من چجوری میتونم بعنوان حق التدریس ثبت نام کنم کارشناسی هنر هستم .و مشاور تحصیلی ی مدرسه غیر دولتی .

پاسخ دهید
 • نویسنده: پوریا هادی نیا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۴۲
 • کد دیدگاه: ۲۶۵۳۴۰۶
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۱۴
 • کد دیدگاه: ۲۵۴۷۴۶۸

شروع ثبت نام استخدام هفتمین آزمون فراگیر ویژه وزارت آموزش و پرورش
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی؛ به اطلاع میرسانیم ثبت نام هفتمین آزمون استخدامی فراگیر ویژه وزارت آموزش و پرورش آغاز گردیده است. لطفا پس از مطالعه دفترچه راهنما و شرایط استخدام، در صورت واجد شرایط بودن اقدام به خرید کارت اعتباری و ثبت نام نمایید.
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: شبنم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۵۶
 • کد دیدگاه: ۲۵۳۲۳۱۱

چه قانون بی خودی آخه من که الان چهار ساله دارم بعنوان معلم شرکتی تدریس میکنم باید چیکار کنم

پاسخ دهید
 • نویسنده: رز رز
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۵۸
 • کد دیدگاه: ۲۶۲۶۱۶۷

چجوري معلم شركتي شدين؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: نازی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۴۹
 • کد دیدگاه: ۲۶۵۶۵۷۸

پیش دبستانی ها ترو خدا بیاید بگید که پیش دبستانی ضمیمه دولتی که از دولت حقوق بگیره نداریم اصلا…وزارتخانه فقط فضای کلاس ها رو به موسس اجاره میده و کاری به نحوه پرداخت حقوق و بیمه نداره ..موسس هم شخصی یا با همکاری یه شرکت بیمه پرداخت میکنه…این بند دریافت حقوق از منابع دولتی اصلا اشتباهه چون شامل هیچ پیش دبستانی ضمیمه دولتی نمیشه..تحقیق بفرمایید.

پاسخ دهید
 • نویسنده: mahsa
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۰۹
 • کد دیدگاه: ۲۵۰۶۹۷۸
 • نویسنده: محسنم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۱۸
 • کد دیدگاه: ۲۵۰۵۶۶۶

دوستان سلام
کسی میتونه کمکم کنه
دوسال سربازمعلم بودم بارشته برق الکترونیک دانشگاه دولتی رشت بالیسانس بامعدل۱۷،۲۰
میخوام حق تدریسی بگیرم
راهش چیه راهنمایی کنین

پاسخ دهید
 • نویسنده: سجاد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۵۳
 • کد دیدگاه: ۲۵۲۳۴۸۷

یه سر بزن اداره آموزش و پرورش چون من. یه خبری شنیدم که گفتن کسایی که اگه اشتباه نکنم از سال ۷۹ تا ۹۰ سرباز معلم بود و مدرک دانشگاهی هم داره ظاهراً استخدام می‌کنه آموزش و پرورش

پاسخ دهید
 • نویسنده: غیرمستمر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۵۰
 • کد دیدگاه: ۲۴۶۹۷۵۱

سلام جناب دوستی عزیز به نظر شما امسال برای غیرمستمرها (سربازانمان قبل ۹۱) چه برنامه ای پیش بینی شده است؟ سپاس از پاسخ شما

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۰۴
 • کد دیدگاه: ۲۴۳۶۸۱۸

سلام بخشنامه هم که ابلاغ شد ولی خبر از جذب حق التدریسی نشده است پناه بر خدا

پاسخ دهید
 • نویسنده: شیما محمدی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۰۵
 • کد دیدگاه: ۲۴۲۶۲۲۵

سلام
ببخشید استخدامی معلمان حق التدریس فنی و حرفه ای کی اعلام میشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۰۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۲۶۳۲۶

سلام
دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۱۰
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۸۲۰۶

سلام این آیین نامه کذایی کی قراره تایید بشود توسط هیئت دولت

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان پنج (شهریاری)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۴۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۳۲۲

احتمال برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش در شهریورماه_خبر 26 تیر ماه 98
مدیرکل امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش با اشاره به اینکه زمان دقیق برگزاری آزمون استخدامی این وزارتخانه مشخص نیست ولی احتمال دارد در شهریور امسال برگزار شود، گفت: علاوه بر سهمیه امسال، 4 هزار سهمیه باقی‌مانده از آزمون‌‌ قبلی داریم.
جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: زهرا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۵۴
 • کد دیدگاه: ۲۳۸۰۴۰۹

نهضت بایدازاموزش وپرورش جدا کنند

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی