جزئیات بیشتر در مورد خبر

اخبار استخدام مربیان فنی و حرفه ای (معلم حق التدریس)خبر 29 اردیبهشت 98: بررسی تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس در مجلس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از موارد مورد تاکید نمایندگان، اهمیت دانشگاه فرهنگیان و لزوم توجه خاص به تربیت نیروی انسانی مورد نیاز با استفاده ازحداکثر ظرفیت این دانشگاه بود. وی افزود: تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس و لزوم تسریع در تعیین تکلیف این گروه ازموارد مطرح شده دراین جلسه بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 اردیبهشت 98: نیاز 1800 نیروی فرهنگی در گلستان برای سال تحصیلی جدید (منبع: خبرگزاری مهر)

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: بیش از ۲۲ و ۷۰۰ فرهنگی در قالب معلمان رسمی و پیمانی، حق التدریس و قراردادی در گلستان مشغول به فعالیت هستند و حدود ۳۵۴ هزار دانش آموز استان در دو هزار و ۸۰۰ مدرسه مشغول به تحصیل هستند. همچنین حدود هزار و ۸۰۰ معلم برای سال آینده کمبود نیرو خواهیم داشت که از طریق نیروهای حق التدریسی، حق التدریس نیروهای رسمی و پیمانی، حق التدریس بازنشستگان و نیروهای خرید خدمات آموزشی تأمین خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 اردیبهشت 98: استخدام نیروهای جدید در آموزش و پرورش استان سمنان (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت : آزمون استخدامی معلمان تا پایان فصل بهار برگزار و 20 هزار نفر در کل کشور برای ورود به سیستم آموزشی در مهر 99 انتخاب می شوند که از این تعداد قطعا 500 نفر سهمیه استان سمنان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 16 اردیبهشت 98: به روز شدن پرداختی و خرید خدماتی معلمان حق التدریسی‌ (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

علی الهیار ترکمن معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره پیگیری وضعیت معلمان خرید خدمات آموزشی و حق التدریس برای به روز شدن حقوق و دریافتی آن‌ها اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده و مساعدت نمایندگان مجلس بند «ک» تبصره ۱۲ را در قانون بودجه ۹۸ مصوب کردیم که به استناد این تبصره هر موردی که ماهیت حقوق داشته باشد باید از طرف سازمان برنامه و خزانه‌داری به طور ماهانه پرداخت شود که این مورد نقطه قوتی برای ماست و امیدواریم دولت هم برای تحقق آن به آموزش و پرورش کمک کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 16 اردیبهشت 98: ابلاغ آیین نامه جذب معلمان حق التدریس طی چند روز آینده (منبع: خبرگزاری مهر)

وزیر آموزش و پرورش گفت: پیش نویس آیین نامه جذب معلمان حق التدریس آماده شده است. وی در مورد جذب معلمان حق‌التدریسی گفت: براساس مصوبه مجلس، دولت موظف است تا آیین نامه جذب را سریعاً تحویل دهد، پیش نویس این آیین نامه آماده شده و به زودی نهایی شده و با نظارت دو نماینده مجلس آماده ابلاغ خواهد شد. بطحایی اضافه کرد: پس از ابلاغ همکارانی که در متن قانون به آن ها اشاره شده است یک دوره آموزشی را طی خواهند کرد و با تبدیل وضعیت از نیروی این عزیزان در آموزش و پرورش استفاده خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 16 اردیبهشت 98: پرداخت معوقات سال 96 معلمان گیلان (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان گیلان با اشاره رقم زیاد پاداش پرداختی‌های معلمان بازنشسته گفت: درگذشته تا دو سال، پاداش معلمان بازنشسته به تعویق افتاده بود که با تلاش‌های انجام‌شده، پرداختی‌ها تا پایان ۹۶ پرداخت شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 اردیبهشت 98: اعلام شرایط ثبت نام متقاضیان حق التدریسی در آموزش و پرورش بوشهر (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش بوشهر با اشاره به شرایط ثبت نام متقاضیان حق التدریسی درآموزش و پرورش گفت: افراد دارای شرایط می‌توانند جهت تشکیل و تکمیل پرونده خود به امور اداری ادارات آموزش و پرورش محل خدمت قبلی خود که فعالیت داشته‌اند، مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 11 اردیبهشت 98: 67 هزار حق‌التدریسی‌ها مهر‌ماه 98 استخدام آموزش و پرورش می ‌شوند (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای از استخدام 67 هزار حق‌التدریسی‌ها در مهر‌ماه 1398 در آموزش و پروش خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، سید‌علی ادیانی صبح امروز در جمع مدیران ادارات و نهاد‌های سوادکوه، اظهار کرد: طرح استخدام حق‌التدریسی‌ها را با استناد به قانون مجلس هشتم در شهریور 97 اصلاحیه زدیم که در صحن علنی مجلس مصوب شد و امسال 67 هزار نفر از حق‌التدریسی‌ها استخدام و جذب آموزش و پرورش می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 اردیبهشت 98: عدم صدور مجوز استخدامی برای معلمان شرکتی مدارس غیر دولتی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: ۱۶۵ نفر به‌عنوان نیروی شرکتی در مدارس غیردولتی استان تدریس می‌کنند که به هیچ عنوان مجوز استخدامی برای آنان صادر نمی‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 اردیبهشت 98: استخدام 30 هزار نفر از طریق برگزاری آزمون استخدامی در آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: با تمهیدات انجام شده برای تامین نیرو برای سال تحصیلی آینده کمبود معلم نداریم.  از مجموع درخواست‌ها، ۳۰ هزار نفر از طریق برگزاری آزمون استخدامی و ۲۵ هزار نفر نیز از طریق کنکور جذب شوند که برای جذب در دوره‌های یکساله به محض اخذ مجوز فرآیند استخدامی را دنبال می‌کنیم.

 امسال جذب حق‌التدریس آزاد در آموزش و پرورش نخواهیم داشت چرا که ضوابط اجرایی بودجه سال ۹۸ این کار را ممنوع کرده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 اردیبهشت 98: اطلاعیه جذب نیروهای حق التدریس، پیش دبستانی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی (منبع: آموزش و پرورش بوشهر)

آموزش و پرورش استان بوشهر باتوجه به جذب نیروهای حق التدریس، پیش دبستانی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی اطلاعیه ای را صادر کرد. افراد دارای شرایط زیرمی توانند از 10 تا 24 اردیبهشت ماه جهت تشکیل و تکمیل پرونده ی خود به امور اداری ادارات آموزش و پرورش محل خدمت قبلی خود که فعالیت داشته اند مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 اردیبهشت 98: نهایی شدن آیین نامه جذب معلمان حق التدریس و نیروهای نهضتی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

علی الهیار ترکمن در گفت‌وگو با ایسنا، آخرین وضعیت بکارگیری و جذب معلمان حق التدریسی و نهضتی را تشریح و اظهار کرد: بر اساس قانونی که مهر ماه سال ۹۷ به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید، جذب این افراد و استخدامشان باید بر اساس آیین نامه‌ای باشد که به صورت مشترک در کارگروهی با حضور دو تن از نمایندگان مجلس، وزارت آموزش و پرورش و سازمان اداری استخدامی تهیه و به تصویب برسد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 اردیبهشت 98: آخرین وضعیت آیین‌ نامه استخدام حق‌ التدریس‌ ها (منبع: خبرگزاری تسنیم)

قاسم احمدی لاشکی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره جلسه کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس با مسئولان وزارت آموزش‌وپرورش درباره تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس اظهار کرد: مجلس قانونی را برای استخدام نیروهای حق‌التدریس، پیش‌دبستانی و نهضت سوادآموزی مصوب و تأکید کرد طی دو ماه، آئین‌نامه استخدامی معلمان حق‌التدریس تدوین شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 اردیبهشت 98: احتمال نهایی شدن آیین‌ نامه استخدام معلمان حق‌ التدریس تا هفته آینده (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

وزیر آموزش و پرورش می‌گوید سازمان اداری و استخدامی قول داده آیین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس را تا هفته آینده نهایی کند. سید محمد بطحایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره علت تاخیر در تدوین آیین‌نامه اجرایی قانون استخدام معلمان حق‌التدریس گفت: پیش‌نویس این قانون آماده و برای سازمان اداری و استخدامی فرستاده شده ولی هنوز این سازمان جوابی نداده‌؛ البته قول داده‌اند آن را در هفته آینده نهایی کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 اردیبهشت 98: لزوم اجرای به موقع طرح رتبه بندی معلمان (منبع: خبرگزاری مهر)

نماینده رودسر و املش در مجلس در ادامه با تأکید بر لزوم اجرای طرح رتبه بندی معلمان، گفت: این طرح باید به موقع اجرا و عملیاتی شود. اسدالله عباسی همچنین ادامه داد: انتظار می‌رود در رابطه با استخدام آموزشیاران اعم از مربیان پیش دبستانی و معلمان حق التدریس با استفاده از اعتبارات سال ۹۸ اقدامات لازم و ساماندهی شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 اردیبهشت 98: آیا بخشنامه‌ وزارت آموزش و پروش درباره حق ‌التدریسی ‌ها خلاف قانون است؟ (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نماینده مردم خمین در تذکر دیگری خطاب به وزیر آموزش و پرورش بیان داشت: لازم است بخشنامه‌ای که برای حق‌التدریسی‌ها و آموزشیاران نهضت تدوین شده، لغو شود چرا که خلاف قانون است و علیرغم اینکه باید تا دو ماه پس از تصویب قانون در مجلس، بخشنامه‌ای تدوین می شد این امر صورت نگرفت و اکنون نیز چیزی که با تأخیر نوشته شده خلاف قانون است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 اردیبهشت 98: لزوم استخدام معلمان حق التدریسی توسط آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مردم بروجن در مجلس خواستار استخدام معلمان حق التدریسی از سوی وزارت آموزش و پرورش شد. وی افزود: اگر امروز به قشر فرهنگیان توجه نشود نمی‌توانیم انتظار پیشرفت و توسعه در کشور داشته باشیم لذا به خاطر روز معلم هم که شده به این معوقات رسیدگی کنید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 اردیبهشت 98: اعلام معلمان مشمول استخدام رسمی در آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، آموزش و پرورش طی بخشنامه‌ای گروه‌های معلمان مشمول استخدام رسمی را اعلام کرد؛ طبق این بخشنامه پنج گروه نیروهای دبستانی، نیروهای خرید خدمات آموزشی، نیروهای حق‌التدریس غیرمستمر، آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی و آموزشیاران طبق ضوابطی خاص مشمول این طرح قرار می‌گیرند.

جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی آموزش و پرورش (همراه پاسخنامه تستی و تشریحی) اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 96) اینجا کلیک نمایید
 جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی و عمومی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 31 فروردین 98: آخرین جزئیات استخدام معلمان حق‌التدریس (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، قاسم احمدی لاشکی در برنامه تلویزیونی پرسشگر درباره استخدام معلمان حق‌التدریس عنوان‌کرد: مطابق آنچه که آقای وزیر در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات اعلام‌کرد آیین‌نامه این طرح آماده شده است و آن را به سازمان اداری و استخدامی ارسال کرده‌اند که پس از تایید آنها سریع اقدام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 فروردین 98: آیین نامه استخدامی حق التدریس ‌ها در وزارت آموزش و پرورش گیر کرده است (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مردم تبریز در مجلس در تذکری خطاب به بطحایی گفت: تدوین آیین نامه استخدامی حق التدریس ها که اصل موضوع آن تصویب شده؛ همچنان در کوچه پس کوچه‌های این وزارتخانه به نتیجه نرسیده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 فروردین 98: آیین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس در حال نهایی شدن (منبع: خبرگزاری تسنیم)

علی الهیار ترکمن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره تعیین تکلیف وضعیت استخدام معلمان حق‌التدریس اظهار‌ کرد: الحاق یک تبصره به قانون به‌کارگیری نیروهای حق‌التدریس و آموزش‌دهندگان نهضت، دو موضوع را تعیین کرده است، نخست اخذ آزمون ورودی برای جذب این افراد و دوم، برگزاری دوره آموزشی توسط آموزش‌وپرورش برای پذیرفته‌شدگان در آزمون.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 فروردین 98: آخرین جزئیات جذب نیروهای حق ‌التدریسی فنی و حرفه‌ای (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای به آخرین وضعیت نیروهای حق‌التدریسی دانشگاه اشاره کرد و گفت: تاکنون اسامی ۹۹۴ نفر جهت استعلام به گزینش ارسال شده که از این تعداد اسامی ۷۵۰ نفر تأیید و برای صدور حکم کارگزینی به مراکز اعلام شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


سایر اخبار لحظه به لحظه استخدام مربیان حق التدریس را از این قسمت دنبال کنید:

لزوم اجرای به موقع طرح رتبه بندی معلمان (7 اردیبهشت 98)
احتمال نهایی شدن آیین‌ نامه استخدام معلمان حق‌ التدریس تا هفته آینده (7 اردیبهشت 98)
آخرین وضعیت آیین‌ نامه استخدام حق‌ التدریس‌ ها (7 اردیبهشت 98)
آیا بخشنامه‌ وزارت آموزش و پروش درباره حق ‌التدریسی ‌ها خلاف قانون است؟ (4 اردیبهشت 98)
لزوم استخدام معلمان حق التدریسی توسط آموزش و پرورش (2 اردیبهشت 98)
اعلام معلمان مشمول استخدام رسمی در آموزش و پرورش (2 اردیبهشت 98)
آخرین جزئیات استخدام معلمان حق‌التدریس (31 فروردین 98)
آیین نامه استخدامی حق التدریس ‌ها در وزارت آموزش و پرورش گیر کرده است (26 فروردین 98)
پیگیری پرداخت مطالبات معلمان مناطق مرزی خراسان جنوبی (25 فروردین 98)
آیین‌ نامه استخدام معلمان حق‌ التدریس در حال نهایی شدن (21 فروردین 98)
آخرین جزئیات جذب نیروهای حق ‌التدریسی فنی و حرفه‌ای (19 فروردین 98)
لزوم اخذ مجوز استخدامی برای جذب نیرو در سال آینده (26 اسفند 97)
استخدام معلمان حق التدریس در آموزش و پرورش (23 اسفند 97)
آخرین جزئیات فرآیند جذب و استخدام نیرو‌های حق التدریسی دانشگاه فنی حرفه ای (21 اسفند 97)
تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌ التدریس تا چند روز آینده (19 اسفند 97)
نیاز به جذب هزار و 300 معلم در آموزش و پرورش برای سال آینده (11 اسفند 97)
استخدام 35 هزار معلم حق التدریس آموزش و پرورش (8 اسفند 97)
تعیین تکلیف استخدام نیروهای حق التدریسی در هیات دولت (5 اسفند 97)
خبر جذب 2500 معلم حق التدریس و پیش ‌دبستانی در سال آینده (30 بهمن 97)
لزوم استخدام معلمان حق التدریس در آموزش و پرورش (27 بهمن 97)
استخدام بیش از 25 هزار معلم در آموزش و پرورش (27 بهمن 97)
اعلام پرداخت 95 درصد از مطالبات فرهنگیان تا پایان امسال (23 بهمن 97)
اختصاص یک هزار میلیارد تومان برای نیرو‌های حق‌ التدریس و سوادآموزی (15 بهمن 97)
تشکیل کارگروه استخدام نیرو‌های حق التدریس و آموزشیاران نهضت (2 بهمن 97)
اعضای کمیته تدوین آیین ‌نامه استخدام نیروهای حق ‌التدریس و نهضتی مشخص شد (1 بهمن 97)
ارائه پیشنهاد توسط مجلس برای استخدام 20 هزار معلم حق ‌التدریس در سال 98 (25 دی 97)
فراهم شدن شرایط جذب پیمانی مربیان حق‌ التدریس دانشگاه فنی و حرفه‌ای (23 دی 97)
تعیین تکلیف وضعیت نیروهای حق التدریس (51 دی 97)
آیا مربیان پیش دبستانی و معلمین حق التدریسی بدون آزمون استخدام می شوند؟ (15 دی 97)
آیا رئیس جمهور راغب به اجرای قانون تعیین تکلیف معلمان حق ‌التدریسی است؟ (15 دی 97)اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : پشتیبان پنج (شهریاری)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:12

  کد دیدگاه : 2275324

  خبر 11 اردیبهشت 98: استخدام 67 هزار حق‌ التدریسی‌ها مهر‌ماه 98 در آموزش و پروش
  نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای از استخدام 67 هزار حق‌التدریسی‌ها در مهر‌ماه 1398 در آموزش و پروش خبر داد.
  برای مشاهده متن خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان پنج (شهریاری)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:42

  کد دیدگاه : 2135115

  خبر 25 دی 97: ارائه پیشنهاد توسط مجلس برای استخدام 20 هزار معلم حق ‌التدریس در سال 98
  عضو کمیسیون آموزش در کمیسیون تلفیق بودجه از پیشنهادی برای تعیین بودجه لازم به منظور استخدام ۲۰ هزار معلم حق‌التدریس در سال ۹۸ خبر داد.
  جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : علی رضارسولو

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 07:13

   کد دیدگاه : 2241199

   سلام کسی میدونه ثبت نام حقالتدریس کی شروع میشه…‌؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : لیلا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:53

  کد دیدگاه : 2031355

  با سلام
  کسی اطلاع دداره حقوق معلمان حق التدریسی کی پرداخت میشه؟؟؟ لطفا یکی جواب بده ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:56

  کد دیدگاه : 2014383

  خبر 13 آبان 97: آخرین جزئیات تبدیل وضعیت نیروهای نهضت سوادآموزی (منبع: خبرگزاری ایلنا)
  جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:56

  کد دیدگاه : 2004867

  خبر 6 آبان 97: دریافت مجوز استخدام 1300 نیروی حق التدریس در دانشگاه فنی حرفه ای (منبع: خبرگزاری ایسنا)
  جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:48

  کد دیدگاه : 1953080

  سلام قرار بود امروز طرح ریس جمهور امضا کنه کسی خبر نداره چه شد؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ali1369

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:17

  کد دیدگاه : 1944999

  سلام میشه راهنماییم کنید
  کسی درباره طرح بسته های حمایتی آموزش و پرورش چیزی میدونه؟منظور همون معلم غیرانتفاعی هست؟
  و اینکه معلمان این طرحها میتونن توی استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند؟
  لطف میکنید راهنماییم کنید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:14

  کد دیدگاه : 1928276

  خبر 24 شهریور 97: تصویب طرح الحاق يک ماده به قانون استخدام معلمان حق‌التدريس و آموزشياران در شورای نگهبان (منبع: سایت اطلاع رسانی شورای نگهبان )
  جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:54

  کد دیدگاه : 1918493

  باسلام.اقای وزیرمن یک حق التدریسی هستم چندروزپیش شما گفته بودید اگرشورای نگهبان قبل ازمهر ماه قانون تعیین تکلیف حق التدریس را تاییدکندازمهرماه تبدیل وضعیت می کنیم.پس چی شد.اونا ک تاییدکردند.چرا معاونین شما میگن به مهر97 نمیرسدوبرای سال بعدوعده می دهید؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : یا الله

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:12

  کد دیدگاه : 1877148

  سلام بر ادمین عزیز و همه دوستان /طرح استخدام برای آموزشیار نهضت برای کسی که سال 87 فعالیت داشته و 5 نفر قبولی داشته /مشمول این طرح میشه؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:49

  کد دیدگاه : 1867109

  خبر 21 مرداد 97: احتمال برگزاری آزمون استخدام معلمان نهضت سوادآموزی در اواخر سال آینده (منبع: خبرگزاری خانه ملت)
  جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:48

  کد دیدگاه : 1864428

  خبر 19 مرداد 97: اقدامات آموزش و پرورش بعد از تصویب استخدام معلمان حق التدریسی (منبع: خبرگزاری خانه ملت)
  جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:43

  کد دیدگاه : 1864415

  خبر 19 مرداد 97: اعلام جزئیات استخدام مشروط معلمان حق‌التدریس و 36 هزار نهضتی‌ (منبع: خبرگزاری ایسنا)
  جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:09

  کد دیدگاه : 1857072

  خبر 16 مرداد 97: استخدام معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضتی در وزارت آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)
  حهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:25

  کد دیدگاه : 1748723

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می‌گوید اگرچه در جلسه کمیسیون متبوعش طرح تعیین تکلیف نیروهای حق‌التدیس مورد اصلاحاتی قرار گرفت؛ اما برخی اعضا مخالف مفاد آن بودند.

  فرهاد فلاحتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه روز گذشته کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و بررسی مجدد طرح تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریسی، گفت: براساس تغییرات صورت گرفته کلیه پیش‌دبستانی‌ها، نهضتی‌ها و تمام افراد مشغول در آموزش و پرورش که تاکنون جذب دولت نشده‌اند از طریق برگزاری آزمون استخدامی می‌توانند جذب آموزش و پرورش ‌شوند؛ تنظیم آیین‌نامه مربوط به این آزمون نیز برعهده این وزارتخانه قرار دارد.

  نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی افزود: این افراد پس از پذیرش در آزمون استخدامی باید یک دوره یک ساله در دانشگاه فرهنگیان تحت تعلیم قرار گیرند سپس مسیر استخدامی آنان ادامه یابد.

  وی خاطرنشان کرد: کمیسیون آموزش کلیت این طرح را مورد بررسی قرار داد البته برخی از اعضای کمیسیون با اصل این طرح مخالفت کردند؛ ممکن است این طرح در صحن علنی مجلس دچار تغییراتی شده یا رد شود.

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: از آنجایی که این طرح با قید فوریت مطرح شده است پس از تعطیلات خرداد ماه در دستور کار صحن علنی مجلس قرار می‌گیرد چراکه تاکید بر رسیدگی هرچه سریعتر این طرح است.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:24

  کد دیدگاه : 1620316

  ♨️📢 استخدام حدود 600 هزار معلم در آموزش و پرورش تا سال 1404

  📋 ‌عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه تا سال 1404 نیاز به استخدام حدود 600 هزار معلم داریم افزود: نیروهای حق‌التدریسی و آموزش دهنده‌ها در حدود 40 هزار نفر هستند و تلاش می‌کنیم در ظرف 7 سال آینده و به تناوب نیروهای مورد نیاز از طریق برگزاری آزمون‌های مربوطه جذب شوند.

  🔹عباسی درباره وضعیت حق التدریسی‌ها، آموزش دهنده‌ها و مربیان پیش‌دبستانی نیز افزود: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس پیگیری ‌های متعددی در این باره داشته و پس از پایان بررسی لایحه بودجه بلافاصله این موضوع برای تعیین تکلیف به صحن علنی مجلس ارسال می‌شود.

  جهت مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد امیری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:43

  کد دیدگاه : 1607060

  خبر 19 بهمن 96: تلاش برای برگزاری آزمون جدید استخدامی آموزش و پرورش پیش از عید امسال

  رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تمام تلاش ما بر این است که آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش تا پیش از عید برگزار شود.

  حق التدریس‌ها نیز می‌توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند و پس از قبولی، سنوات حق التدریسشان به سوابق شغلی آنها افزوده خواهد شد.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بیکار باسواد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:23

  کد دیدگاه : 1446883

  چشم به راهیم ببینیم کی استخدامی میاد شرکت کنیم ،بین چهار شهرستان میگن یک نفر نیرو میخوایم انصافه!اونوقت نفر دوم سوم بشی و رد بشی ولی یکی دیگه بدون آزمون بره سرکار،حداقل این نفرات دوم سوم و جز ذخیره نگهدارید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : م

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:05

  کد دیدگاه : 1405864

  کسی خبرنداره اونای که ازسال 93 مربی پیش دبستانی شدن امیدی به استخدام هست؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمدضیا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 07:51

   کد دیدگاه : 2027586

   سال ۹۶نیروهای پیش دبستانی جذب اموزش پرورش شدند الان حق التدریس هستن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : فرهاد اسدالهي

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:10

  کد دیدگاه : 1303392

  با سلام خواهشمنديم كه فكري براي ما اموزشياران سواد اموزي بكنيد كه در منتقه محروم هستيم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:59

   کد دیدگاه : 1413428

   منطقه درست هست نه منتقه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : امینه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:58

    کد دیدگاه : 1523040

    بجای ایراد گرفتن وبه جون هم افتادن یه فکری به حالمون بکنید که داریم به جون همدیگه میفتیم خواهشا جوابگو باشید مسولان محترم .

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...