• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۹/۱۲
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام دولتی سال ۱۴۰۱

استخدام دولتی سال ۱۴۰۱

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲۴۹ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

استخدام دولتی جدید سال 1401


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

آگهی های استخدام دولتی سال 1401

خبر 12 آذر 1401: خبر استخدام 350 نفر در سازمان حفاظت محیط زیست
رییس سازمان محیط زیست کشور: امسال 350 نیرو در سازمان محیط زیست استخدام خواهیم کرد که 250 نفر از آنها محیط بان و یکصد نفر نیز کارشناس خواهند بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 9 آذر 1401: خبر طراحی دفترچه شرایط آزمون استخدام شرکت نفت 
معاون وزیر نفت: با توجه به عدم جذب نیرو طی حدود 9 سال اخیر در صنعت نفت و درخواست‌های مکرر شرکت‌های زیرمجموعه مبنی بر کمبود شدید نیروی انسانی، با دستور وزیر محترم، تأمین نیروی انسانی از طریق برگزاری آزمون استخدامی در دستور کار معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی قرار گرفت.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 9 آذر 1401: استخدام 20 تا 30 هزار پرستار با صدور مجوز سازمان امور استخدامی
معاون پرستاری وزارت بهداشت:  با تصویب برای درخواست مجوز جذب توسط سازمان امور استخدامی بین 20 تا 30 هزار نفر از پرستاران از طریق آزمون استخدامی مشغول به‌کار خواهند شد. در حال حاضر کشور حدود 80 هزار پرستار نیاز به  جذب دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 8 آذر 1401: رایزنی برای استخدام حداقل 10 هزار خدمتگزار و سرایدار در آموزش و پرورش
وزیر آموزش و پرورش: بر اساس شاخص‌های امور اداری و استخدامی چیزی در حدود 30 هزار نیروی خدمتگزار و سرایدار در آموزش و پرورش کمبود داریم که اگر در دو شیفت از آنها استفاده کنیم، این میزان کمتر می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 7 آذر 1401: جزئیات برگزاری آزمون استخدام وزارت بهداشت در سراسر کشور
مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد: تمهیداتی از طرف معاونت توسعه بهداشت و معاونت پرستاری وزارت بهداشت و درمان انجام شده و بر اساس شنیده‌ها این آزمون در اسفند ماه 1401 یا در اردیبهشت 1402 در گروه های مختلف پزشکی برگزار خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 6 آذر 1401: احتمال برگزاری آزمون جذب 20 هزار پرستار تا پایان سال در وزارت بهداشت
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی: با توجه به بازنشسته شدن تعداد زیادی از پرستاران و همچنین لزوم افزایش تخت‌های بیمارستانی و به تبع آن نیاز به پرستاران، وزارت بهداشت و درمان مشغول رایزنی با سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور اداری استخدامی برای کسب مجوز است.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 3 آذر 1401: خبر برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش پایان امسال یا سال 1402
مدیر کل آموزش و پرورش مازندران: فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و ماده 28 فقط در اولویت استخدامی قرار دارند و افزود آزمون استخدامی آموزش و پرورش پایان امسال یا سال 1402 برگزار خواهد شد که اطلاعات دقیق و زمان ثبت نام متعاقباً اعلام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 2 آذر 1401: خبر پیگیری اخذ مجوز استخدام نیروی خدماتی در آموزش و پرورش 
دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس:  با توجه به کمبود شدید سرایدار و خدمتگزار و بابای مدرسه در سطح کشور از طریق وزارت آموزش و پرورش پیگیر اخذ مجوز استخدام از سازمان اداری و استخدامی هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


آگهی 1 آذر 1401: ثبت نام آزمون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در سال 1401
مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه اقدام به برگزاری آزمون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی خواهد کرد. کلیه متقاضیان می توانند در مهلت مقرر و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز نسبت به ثبت نام جهت شرکت در آزمون اقدام کنند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 25 آبان 1401: فراخوان جذب عمومی و اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء
معاونت منابع انسانی قوه قضائیه در نظر دارد از داوطلبان حوزوی و دانشگاهی واجد شرایط جهت شرکت در آزمون جذب عمومی و اختصاصی دعوت بعمل آورد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 24 آبان 1401: شروع ثبت نام جذب هیات علمی وزارت بهداشت (دانشگاه‌های علوم پزشکی) سال 1401
هیات مركزی جذب اعضای هیات علمی مركز امور هیئت علمی معاونت آموزشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی نوزدهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاه ها / دانشكده های علوم پزشكی و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته را برگزار مینماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 22 آبان 1401: جبران کمبود نیروی انسانی از طریق دانشگاه فرهنگیان و برگزاری آزمون مرکز سنجش 
به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری فارس، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: کمبود نیروی انسانی از طریق دانشگاه فرهنگیان می شود و اگر موفق نباشد سازمان سنجش برای این افراد آزمون برگزار می نماید.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 18 آبان 1401: خبر جذب 6 هزار نفر در آزمون استخدامی جدید وزارت نفت
مدیرعامل شرکت ملی نفت: در جدیدترین آزمون وزارت نفت 6 هزار نفر نیروی جدید جذب وزارت نفت خواهند شد که تاریخ برگزاری این آزمون از سوی معاونت توسعه مدیریت وزارت نفت اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 15 آبان 1401: خبر برگزاری آزمون استخدامی ماده 28 در سال آینده
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان: سال آینده بخشی از کمبود معلم را از دانشگاه فرهنگیان و آزمون استخدامی ماده 28 جبران خواهیم کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 14 آبان 1401: وزارت بهداشت به دنبال مجوز استخدامی 100 هزار نیرو در سال جاری
به گزارش ایران استخدام و به نقل از سایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، مدیر روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: این سازمان با جدیت اخذ مجوز استخدامی و تبدیل وضعیت کارکنان نظام سلامت پیگیری می نماید.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 12 آبان 1401: پیگیری کسب مجوز استخدام 50 هزار پرستار برای سال 1402 در وزارت بهداشت
به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری مهر، نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: لازم است در سال آینده حداقل 50 هزار پرستار استخدام شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


آگهی 11 آبان 1401: ثبت نام آزمون کارگزاران گمرکی در سال 1401
ثبت نام آزمون تخصصی اخذ پروانه کارگزاری گمرکی گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال 1401 از امروز مورخ 11 آبان آغاز و تا 17 آبان ادامه دارد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 9 آبان 1401: ثبت نام آزمون انتخاب سردفتر اسناد رسمی
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نظر دارد در راستای ماده (3) قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار که بر اساس آن ماده (5) قانون دفاتر اسناد رسمی اصلاح گردیده است از بین متقاضیان واجد شرایط از طریق آزمون کتبی و اختبار، سردفتر اسناد رسمی انتخاب نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 7 آبان 1401: استخدام بانک مرکزی در سال 1401
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ايران در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در تهران و کارخانه تولید کاغذ اسناد بهادار در استان مازندران، از متقاضیان واجد شرايط به منظور استخدام به صورت "قراردادی" دعوت به همکاری می نمايد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 4 آبان 1401: آگهی جذب دانشگاه های افسری ارتش
ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور تكمیل كادر افسری نیروهای زمینی، پدافند هوایی، هوایی، دریایی و سازمان های تابعه خود جهت پاسداری از استقلال و تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی ایران و ادامه راه شهیدان از بین جوانان مومن، متدین، متعهد، علاقه مند به رزمندگی، دارای روحیه انقلابی، سلحشوری، ایثارگری و بسیجی همرزم می‌پذیرد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 2 آبان 1401: استخدام مقطع افسری نیروی انتظامی
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در مقطع افسری از متقاضیان مرد، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ثبت نام به عمل آورد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 30 مهر 1401: خبر برگزاری آزمون استخدام برای 240 هزار پست در وزارت بهداشت
معاون توسعه وزارت بهداشت: یکی از موضوعات بسیار مهم برای وزارت بهداشت بحث ساماندهی نیروهای انسانی به ویژه نیروهای طرحی است. بیش از 240 هزار پست خالی در وزارت بهداشت وجود دارد و به نیروهای طرحی به عنوان نیروی آموزش دیده و متخصص نیاز جدی داریم بنابراین تلاش خواهیم کرد تا پایان سال جاری نسبت به جذب آنها از طریق آزمون اقدام کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


آگهی 30 مهر 1401: دعوت به همکاری بانک اقتصاد نوین
بانک اقتصادنوین به‌منظور تکمیل کادر مجرب و نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای حقوقی سراسر کشور، از دانش آموختگان رشته حقوق دعوت به همکاری می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 28 مهر 1401: خبر جذب 250 نفر تا 6 ماه آینده در فرودگاه ها
حمیدرضا سیدی از اخذ سهمیه استخدامی جدید خبر داد و گفت: در شش ماهه آینده، ۲۵۰ نفر جدید با اولویت حوزه عملیات هوانوردی جذب شرکت فرودگاه‌ها خواهند شد.
سیدی در مراسم گرامیداشت ۲۰ اکتبر روز جهانی کنترل ترافیک هوایی ضمن تبریک این روز، گفت: افتخار می‌کنم، به عنوان یک مراقبت پروازی، همکاری خود را در این صنعت آغاز کردم.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


آگهی 27 مهر 1401: استخدام شهرداری های استان آذربایجان شرقی
استانداری آذربایجان شرقی در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروهای انسانی مورد نیاز شهردار یهای استان، از افراد واجد شرایط از طر یق برگزار ی آزمون کتبی، مصاحبه و آزمون عملی(برای مشاغل عملیاتی آتشنشانی) و پس از طی مراحل گز ینش به صورت قرارداد کار معین دعوت به همکار ی می نماید. مهلت ثبت نام تا 11 آبان 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 25 مهر 1401: لزوم پیگیری برای اخذ مجوز استخدام نیرو در وزارت بهداشت
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت: طبق بررسی‌های اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت، در چهار سال گذشته با توجه به حجم بازنشستگان و همچنین عدم جایگزینی آنان با نیروهای جدید، کمبود نیرو در وزارت بهداشت به بیش از 100 هزار نیرو رسیده است که انتظار می‌رود سازمان اداری و استخدامی در این راستا مجوزهای لازم را برای وزارت بهداشت، اخذ کند.

 جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


آگهی 18 مهر 1401: استخدام پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران
 نیروی پدافند هوایی جمهوری اسلامی ایران در طیف افسری پیمانی و کارمند علمی و تجربی جهت انجام خدمت در تمامی نقاط پدافندی واقع در جغرافیای کشور عزیزمان ایران اسلامی به صورت پیمانی هم رزم می پذیرد. مهلت ثبت نام تا 30 آبان 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 18 مهر 1401: استخدام نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران 
نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در طیف افسری پیمانی، کارمند علمی و تجربی، جهت انجام خدمت در تمامی پایگاه های واقع در جغرافیای کشور عزیزمان ایران اسلامی به صورت رسمی و پیمانی هم‌رزم می پذیرد. مهلت ثبت نام تا 26 آبان 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 17 مهر 1401: استخدام مقطع درجه داری نیروی انتظامی
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از متقاضیان مرد در مقطع درجه داری ثبت نام به عمل آورد. مهلت ثبت نام تا 1 آبان 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 17 مهر 1401: اخبر برگزاری آزمون استخدامی برای جذب بیش از 6 هزار نفر در وزارت نفت
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت از اجرای قانون ایثارگری برای ۵ هزار و ۷۰۰ نفر از شاغلان وزارت نفت خبر داد و گفت: به زودی آزمون استخدامی برای جذب ۶ هزار ۴۴۸ نفر در وزارت نفت برگزار می‌شود، ضمن آنکه امتیازهای ویژه برای نیروهای قراردادی و پیمانی در نظر گرفته خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 100 مهر 1401: خبر استخدام 10 هزار سرایدار و آزمون معلمان فاقد شناسه استخدامی
وزیر آموزش و پرورش درباره کمبود سرایداران در مدارس نیز گفت: با معاون اول رئیس جمهور صحبت کرده ایم که امسال ۱۰ هزار سرایدار جدید در مدارس استخدام شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


آگهی 4 مهر 1401: استخدام نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال 1401
نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه راه شهیدان والامقام به منظور حفظ تمامیت ارضی میهن عزیز اسلامی از بین جوانان مومن، متعهد و علاقمند به رزمندگی در طیف افسری پیمانی و کارمندی علمی و تجربی پیمانی همرزم می‌پذیرد. مهلت ثبت نام تا 9 آبان 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 4 مهر 1401: آگهی جذب و عضو یابی قرار دادی نیروی هوایی ارتش در تهران
 نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظورتامین بخشی ازنیروی انسانی خود در امورخدماتی جهت بکارگیری در تهران به صورت قراردادی ( ماده 37 قانون آجا) با شرایط ذیل داوطلب می پذیرد. مهلت ثبت نام تا 1 آبان 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 26 شهریور 1401: استخدام شرکت کار و تامین خراسان رضوی و گیلان
شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان های خراسان رضوی و گیلان به صورت قرارداد موقت شرکتی، نیرو جذب نماید. مهلت ثبت نام تا 2 مهر 1401 می باشد.

 جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 21 شهریور 1401: جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی سال 1401
دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به نیاز به تخصص نیروهای جوان متعهد و متخصص علمی براساس طرح آمایش آموزشی و در راستای نیل به اهداف سند تحول و تعالی دانشگاه اقدام به درج فراخوان جذب هیات علمی می نماید. مهلت ثبت نام تا 31 شهریور 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 9 شهریور 1401: شروع ثبت نام دانشگاه های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی
دانشگاه های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی تهران، زابل، سمنان، ایرانشهر، اراک، علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، ارومیه، بجنورد، بیرجند، البرز و سازمان انتقال خون و سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از طریق آزمون كتبی و حسب مورد مصاحبه استخدامی به صورت پیمانی استخدام نمایند. مهلت ثبت نام تا 15 شهریور 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 8 شهریور 1401: خبر اشتغال دو هزار نفر در گروه کشتیرانی ایران
مدیر عامل کشتیرانی به موضوع اشتغالزایی از سوی گروه کشتیرانی در شرایط تحریم‌های ظالمانه نیز اشاره‌ای داشت و در این باره گفت: با ساخت چهار فروند کشتی که پیش از این به آن‌ها پرداخته شد، پیش بینی می‌شود مجموعاً دو هزار نفر برای ساخت این چهار فروند کشتی به طور مستقیم و غیرمستقیم مشغول به کار شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


آگهی 5 شهریور 1401: اطلاعیه فراخوان استخدام نخبگان در دستگاه‌های اجرایی کشور
بنیاد ملی نخبگان در راستای مصوبه هیات وزیران در خصوص جذب و نگهداری سرمایه انسانی استعداد برتر و نخبه در دستگاه‌های اجرایی و با هدف استفاده از ظرفیت نخبگانی به‌منظور حل مسائل اصلی کشور، اقدام به اجرایی‌سازی شیوه‌نامه «شناسایی استعدادهای برتر به منظور جذب در دستگاه‌های اجرایی کشور» کرده است.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 5 شهریور 1401: خبر ساماندهی و استخدام 22 هزار امدادگر در کشور
رییس جمعیت هلال احمر کشور در بازدید از پایگاه امداد و نجات جاده‌ای ظفرقندِ اردستان گفت: بیمه و حداقل حقوق کارِ 22 هزار امدادگر جمعیت هلال احمر در شهریور ماه پرداخت می‌شود و استخدام این امدادگران نیز در دستور کار است.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 31 مرداد 1401: آزمون استخدام سراسری سازمان تامین اجتماعی در سال 1401
 سازمان تامین اجتماعی به منظـور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خـود در مراکـز تابعـه در سراسر کشور، افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش بصورت استخدام پیمانی دعوت به همکاری می نماید. مهلت ثبت نام تا 6 شهریور 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 30 مرداد 1401: استخدام نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال 1401
 نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از بین جوانان ولایتمدار ، متدین ، انقلابی و ..  به صورت افسر پیمانی (پنج ساله) و کارمند علمی (پیمانی-رسمی) و کارمند تجربی پیمانی(شش ساله) برای خدمت در یگان های تابعه نزاجا و همچنین کادر هیئت علمی دانشگاه افسری امام علی(ع) وفق ماده 38 قانون آجا همرزم می پذیرد. مهلت ثبت نام از 1 شهریور تا 1 مهر 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 29 مرداد 1401: برگزاری آزمون وکالت کانون های وکلای دادگستری در زمستان 1401 
سخنگوی اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران(اسکودا) از برگزاری آزمون وکالت 1401 کانون‌ های وکلای دادگستری در زمستان سال جاری خبر داد. ابراهیم کیانی در گفت‌وگو با ایسنا در این‌باره گفت: در جلسه شورای اجرایی (روز پنجشنبه 27 مرداد) اسکودا که با حضور نمایندگان کانون های سراسر کشور برگزار شد، مقرر شد تا آزمون وکالت 1401 در فصل زمستان برگزار شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 9 مرداد 1401: سازمان اورژانس کشور به حدود 11 هزار نیروی انسانی نیاز دارد
باید سازمان امور استخدامی به ما بدهد که ما از نظر استخدام کمبود نیرو را برطرف کنیم. حداقل در شرایط حفظ وضعیت موجود حدود ۶ یا ۷۰۰۰ نیرو نیاز داریم و برای اینکه عقب ماندگی پایگاه‌ها را تامین کنیم حدود ۱۱ هزار نیروی انسانی مورد نیاز سازمان اورژانس در سراسر کشور است.

 جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 2 مرداد 1401: خبر زمان ثبت نام دهمین آزمون استخدامی فراگیر در نیمه دوم سال جاری
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی با اشاره به برگزاری نهمین دوره آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در روز جمعه 31 تیر گفت: کلیه افرادی که می‌خواهند به استخدام بدنه اداری کشور وارد شوند باید در این آزمون‌ها شرکت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


آگهی 1 مرداد 1401: استخدام ستاد فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی ایران 
ستاد فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل ظرفیت کادر افسری و کارمندی (علمی و تجربی) خود به «صورت پیمانی» اصرفاً ساکن استان تهران و البرز همرزم می‌پذیرد. مهلت ثبت نام تا 4 مرداد 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 29 تیر1401: استخدام نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال 1401
نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در طیف درجه دار پیمانی جهت انجام خدمت در تمامی پایگاه های واقع در جغرافیای کشور عزیزمان ایران اسلامی به صورت پیمانی هم‌رزم می پذیرد. مهلت ثبت نام تا 15 مرداد 1401 میباشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 20 تیر 1401: فراخوان جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم
ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم در سراسر کشور از ساعت 10 صبح روز دوشنبه بیستم تیرماه شروع شده و تا ساعت 14 روز یکشنبه دوم مرداد ادامه خواهد داشت. متقاضیان محترم میتوانند بعد از مشاهده اعلام نیاز دانشگاه ها از صفحه نخست سامانه، درصورت وجود اعلام نیاز متناسب با رشته گرایش خود، نسبت به ثبت نام در فراخوان اقدام نمایند.

 جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 12 تیر 1401: خبر نهایی شدن آیین نامه استخدام هلال احمر تا شهریور امسال
معاون حقوقی و امور مجلس جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه مهمترین رکن آموزش همگانی آماده کردن جامعه برای مواجه با بحران‌ها است، گفت: محور تمام فعالیت های این سازمان تربیت نیروی انسانی ماهر است و در این راستا آیین نامه استخدام در این نهاد تا شهریور نهایی می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 8 تیر 1401: خبر برگزاری آزمون سردفتری در آذر ماه 1401
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه آزمون سردفتری در آذرماه و با رعایت ماده ۳ قانون تسهیل کسب و کار برگزار خواهد شد، گفت: آزمون یک مرحله از فرآیند جذب شدن است لذا ما باید صلاحیت علمی و عملی را هم احراز کنیم و افراد دارای صلاحیت را جذب کنیم. 

 جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید

 


خبر 4 تیر 1401: آگهی استخدام گمرک ایران منتشر خواهد شد
رییس کل گمرک ایران گفت: از حدود 12 سال گذشته تاکنون مجوز استخدامی در گمرکات صادر نشده است و با کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم. پیگیر مجوزهای استخدامی هستیم تا بتوانیم کمکی به همکاران بویژه در مرزها داشته باشیم.

 جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


آگهی 22 خرداد 1401: شروع ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضاییه
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون جذب مترجمان رسمی قوه قضاییه در سال 1401 شروع شد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 21 خرداد 1401: صدور مجوز استخدام 250 نفر در سازمان محیط زیست
فرماندهی یگان حفاظت از محیط‌ زیست گفت: استخدام سالانه ما ۲۵۰ نفر است. ما استخدام ۲۵۰ نفر را در سال ۱۴۰۰ طلبکاریم و الان دنبال این هستیم مجوز ۲۵۰ نفر امسال را که می‌گیریم، مجوز ۲۵۰ نفر سال قبل را هم بتوانیم بگیریم ولی هنوز موافقت نشده‌است، ولی استخدام ۲۵۰ نفر امسال قطعی است. 

 جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 24 اردیبهشت 1401: استخدام 1500 نیروی جوان متخصص در گمرک ایران
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی گمرک ایران با بیان اینکه حدود 15 سال است که در گمرک استخدامی نداشتیم، تصریح کرد: در این سال‌ها یک نفر هم استخدام رسمی نشده و هر چه منطقه ویژه و آزاد تاسیس شده از بدنه همین گمرک نیرو برای ارائه خدمات به آن تزریق شده است.
وی افزود: بنابراین این نوید را می‌دهم به دنبال جذب هزار و 500 نفر نیروی جوان متخصص در گمرک هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 4 اردیبهشت 1401: طرح افزایش حداکثر سن داوطلبان آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی
نماینده مردم نیشابور در مجلس از آخرین وضعیت طرح جدید مجلس برای افزایش حداکثر سن داوطلبان شرکت در آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی را تشریح کرد.وی افزود: بر اساس این طرح پیشنهادی، میزان 2 سال به سن داوطلبان مشارکت در آزمون‌های استخدامی در دستگاه های اجرایی افزوده خواهد شد و از 35 به 37 سال افزایش می‌یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


آگهی 27 فروردین 1401: استخدام پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران
نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه راه نورانی شهیدان والامقام و به منظور حفظ تمامیت ارضی و تأمین نیروی انسانی خود از بین جوانان متدین، مؤمن در طیف درجه داری جهت انجام خدمت در تمامی پایگاه های واقع در جغرافیای کشور به صورت رسمی و پیمانی (5 ساله) هم‌رزم می پذیرد. مهلت ثبت نام از 27 فروردین الی 15 خرداد 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 26 اسفند 1400: استخدام 4 هزار نفر در سازمان تامین اجتماعی در سال 1401
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی گفت: چهارهزار نفر از طریق آزمون استخدامی در سال جدید جذب سازمان تامین اجتماعی می شوند.

 جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


آگهی 19 اسفند 1400: استخدام سازمان بازرسی کل کشور
سازمان بازرسی کل کشور در نظر دارد نسبت به تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در تهران و مراکز استان‌ها، از بین متقاضیان مرد دارای شرایط، از طریق برگزاری آزمون ورودی تعیین سطح، انجام مصاحبه‌های تخصصی و طی فرآیندهای اداری و گزینشی، به‌ صورت قراردادی تمام‌وقت یا مأمور به خدمت اقدام نماید. مهلت ثبت نام تا 6 فروردین تا 13 فروردین 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 7 اسفند 1400: آزمون جذب اختصاصی تصدی منصب قضا سال 1400
جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء در سال 1400 مطابق روال سال‌های گذشته و شرایط اعلامی در این اطلاعیه برگزار می‌شود. بر این اساس سامانه ثبت‌نام اینترنتی جذب اختصاصی، از مورخ 1400/12/07 بر روی سایت معاونت منابع انسانی قوه قضائیه فعال خواهد شد. مهلت ثبت نام تا 17 اسفند 1400 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 12 بهمن 1400: استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران در سال 1400
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به منظور تامین و تکمیل بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز، بر اساس ضوابط، مقررات و آیین نامه داخلی خود، از بین متقاضیان واجد شرایط سراسر کشور، پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی تخصصی، مصاحبه های تخصصی و عمومی و طی مراحل اداری، با انعقاد قرارداد خرید خدمت با مدت معین و بیمه و بازنشستگی تامین اجتماعی به کارگیری می نماید. مهلت ثبت نام تا 20 بهمن 1400 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 11 بهمن 1400: استخدام دیوان محاسبات کشور در سال 1400
دیوان محاسبات کشور در نظر دارد نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی به شرح ذیل استخدام نماید؛ لذا متقاضیان سراسر کشور می‌بایست در مهلت مقرر، پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و تهیه مدارک مورد نیاز نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.  مهلت ثبت نام تا 19 بهمن 1400 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 24 آذر 1400: خبر استخدام 860 نفر در سازمان جنگل‌ها 
مدیرکل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از برنامه این سازمان برای جذب و استخدام ۸۶۰ نفر نیروی جدید خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید

منابع آزمون های استخدام دولتی

سوالات متداول آزمون های استخدام دولتی

سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها و ادارات دولتی (شهرداری ها، استانداری ها، نیروی انتظامی، سپاه، ارتش، آتش نشانی، شرکت نفت، و بانک ها و ...) نیروی مورد نیاز خود را از طریق برگزاری آزمون استخدام به صورت استخدام رسمی ، پیمانی و قراردادی استخدام می نمایند. تمامی آگهی استخدام های دولتی به محض انتشار در این صفحه اطلاع رسانی می شوند؛ برای اطلاع به موقع از ثبت نام آزمون های استخدام دولتی و مهم از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

به صورت کلی مراحلی که کارجو جهت استخدام شدن در سازمانهای دولتی باید طی نماید به شرح زیر است: 1- شرکت در آزمون علمی استخدامی 2- اعلام نتایج چند برابر و یا یک برابر آزمون علمی استخدامی 3- تحویل مدارک معرفی شدگان مرحله آزمون علمی 4-مصاحبه تخصصی و عمومی 5- اعلام نتایج مصاحبه تخصصی و عمومی به میزان یک برابر ظرفیت 6-تحویل مدارک گزینش 7- گزینش (شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی و تحقیقات محلی و گاهاً استعلام) 8- اعلام نتایج گزینش 9-معاینات پزشکی 10- دوره آموزشی 11-شروع به کار

استخدام رسمی: برای در اختیار گرفتن سمت‌ های ثابت در مشاغل حاکمیتی در نظر گرفته شده و در مقابل استخدامی کشوری، استخدامی رسمی در قانون مدیریت خدمات کشوری محدودیت بیشتری دارد و همچنین تاکید شده است که باید برای برای مشاغل ثابت صورت بگیرد. استخدام پیمانی: قرارداد های استخدام برای مدت زمان معینی و کار مشخص انجام می شود و باید کار به صورت موقت انجام شود و برای مشاغل ثابت استخدامی رسمی صورت می گیرد. استخدام قراردادی: تحت شرایط خاص و با تعاریف مشاغل معینی که از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور تاییدیه دارند، ۱۰ درصد مشاغل سازمانی باید بصورت ساعتی یا قرداد کار معین باشد که حداکثر زمانش ۱ سال می باشد و بعد از اون قابل تمدید نخواهد بود.

شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی برای استخدام و جذب نیرو شرایط و معیار‌های دارند که صد البته این معیار‌ها در پیشرفت هر چه بهترشان تاثیر بسزایی دارند. جهت مشاهده شرایط از آخرین آگهی استخدام دستگاه های اجرایی (اینجا کلیک نمایید)

هر سازمان و اداره دولتی برای جذب و استخدام نیروها شرایط سنی متفاوتی دارد ولی بطور معمول سن استخدام در ادارت دولتی حداقل 20 و حداکثر 45 سال براساس مقطع تحصیلی میباشد.

خیر. برای استخدام دولتی نیاز به ارائه مدرک تحصیلی براساس شرایط اعلامی آگهی استخدام هر سازمان است.

آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی میباشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد. برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی(اینجا کلیک نمایید) برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی سالهای گذشته (اینجا کلیک نمایید)

صفحات مرتبط با آزمون های استخدام دولتی

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=532271
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi