• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام دولتی سال ۱۴۰۱

استخدام دولتی سال ۱۴۰۱

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲۴۳ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

استخدام دولتی جدید سال 1401


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

آگهی های استخدام دولتی سال 1401

خبر 26 اردیبهشت 1401: خبر استخدام 4 هزار نیروی جدید امدادی در اورژانس کشور
رییس سازمان اورژانس کشور از استخدام 4 هزار نیروی جدید امدادی خبر داد و تصریح کرد: تأمین نیروی انسانی مورد نیاز از جمله کارهای مهم این مجموعه است که تلاش می‌شود مجوز استخدام 4 هزار نفر از سازمان امور استخدامی کشور اخذ شود.

 جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


آگهی 26 اردیبهشت 1401: ثبت نام آزمون متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت سال 1401
 به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون کارآموزی وکالت دادگستری می رساند (مربوط به نوبت پذیرش سال 1400) که اتحادیه سراسری کانونهای وکلای دادگستری ایران (اسکودا) به نمايندگی از کانونهای وکلای دادگستری جمهوری اسلامی ايران اقدام به برگزاری آزمون ورودی کارآموزی وکالت می نمايد. مهلت ثبت نام تا 4 خرداد 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 25 اردیبهشت 1401: پیگیری مجوزهای استخدام در وزارت بهداشت از دولت و مجلس
رییس کل سازمان نظام پرستاری با اشاره به کمبود ۱۰۰هزار پرستار در کشور و با بیان اینکه ۷۰ درصد پست‌های سازمانی وزارت بهداشت خالی است و اگر مجوزی از سازمان امور استخدامی داشته باشد، می‌تواند برای تبدیل وضعیت پرستاران اقدام کند، گفت: این خواهش را از دانشگاه‌های علوم پزشکی داریم که با این جوانان مراعات کنند تا مجوزهای استخدامی بیاید.

 جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 24 اردیبهشت 1401: استخدام 1500 نیروی جوان متخصص در گمرک ایران
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی گمرک ایران با بیان اینکه حدود 15 سال است که در گمرک استخدامی نداشتیم، تصریح کرد: در این سال‌ها یک نفر هم استخدام رسمی نشده و هر چه منطقه ویژه و آزاد تاسیس شده از بدنه همین گمرک نیرو برای ارائه خدمات به آن تزریق شده است.
وی افزود: بنابراین این نوید را می‌دهم به دنبال جذب هزار و 500 نفر نیروی جوان متخصص در گمرک هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


آگهی 20 اردیبهشت 1401: استخدام مقطع درجه داری نیروی انتظامی
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در مقطع درجه داری از متقاضیان مرد، دارای مدرک تحصیلی دیپلم رشته های نظری، فنی و حرفه ای و کار و دانش ثبت نام به عمل آورد. مهلت ثبت نام تا 31 خرداد 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 18 اردیبهشت 1401: استخدام نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال 1401
 نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از بین جوانان (پسر) در طیف درجه داری جهت انجام خدمت در تمامی پایگاه های واقع در جغرافیای کشور عزیزمان ایران اسلامی با شرایط ذیل همرزم می‌پذیرد. مهلت ثبت نام تا 20 خرداد 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 18 اردیبهشت 1401: استخدام نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال 1401
 نیروی دریایی راهبردی ارتش در طیف درجه دار پیمانی جهت انجام خدمت در تمامی پایگاه های واقع در جغرافیای کشور عزیزمان ایران اسلامی همرزم می پذیرد. مهلت ثبت نام تا 26 خرداد 1401 میباشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 4 اردیبهشت 1401: طرح افزایش حداکثر سن داوطلبان آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی
نماینده مردم نیشابور در مجلس از آخرین وضعیت طرح جدید مجلس برای افزایش حداکثر سن داوطلبان شرکت در آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی را تشریح کرد.وی افزود: بر اساس این طرح پیشنهادی، میزان 2 سال به سن داوطلبان مشارکت در آزمون‌های استخدامی در دستگاه های اجرایی افزوده خواهد شد و از 35 به 37 سال افزایش می‌یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید

 


خبر 30 فروردین 1401: در سال 1401 غیر از آموزش و پرورش در سایر دستگاهها جذب نیرو نخواهیم داشت
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور اظهار داشت: در سال 1401 غیر از آموزش و پرورش در سایر دستگاه‌ها جذب نیرو نخواهیم داشت. 

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید

 


آگهی 27 فروردین 1401: استخدام پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران
نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه راه نورانی شهیدان والامقام و به منظور حفظ تمامیت ارضی و تأمین نیروی انسانی خود از بین جوانان متدین، مؤمن در طیف درجه داری جهت انجام خدمت در تمامی پایگاه های واقع در جغرافیای کشور به صورت رسمی و پیمانی (5 ساله) هم‌رزم می پذیرد. مهلت ثبت نام از 27 فروردین الی 15 خرداد 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 22 فروردین 1401: خبر استخدام 300 نفر در سازمان محیط زیست طی سال جاری
رئیس مرکز توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان حفاظت محیط‌ زیست از جذب ۳۰۰ نفر نیرو در سازمان حفاظت محیط‌ زیست طی سال جاری خبر داد.

 جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید

 


خبر 14 فروردین 1401: خبر جذب نیروی جدید در وزارت نفت در سال 1401
خجسته مهر گفت: مولفه مهم افزایش ظرفیت تولید نفت، استفاده از ظرفیت نیروی انسانی است؛ با دستور وزیر نفت، با هزار و ۵۰۰ نفر از فارغ التحصیلان رتبه الف دانشگاه صنعت نفت مصاحبه شده است. و امسال از سایر دانشگاه‌های برتر کشور نیز جذب نیرو خواهیم داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


آگهی 26 اسفند 1400: استخدام نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال 1401
نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه راه نورانی شهیدان والامقام و به منظور حفظ تمامیت ارضی میهن عزیز اسلامی و تأمین نیروی انسانی خود  از بین جوانان متدین، مؤمن، علاقه‌مند به رزمندگی و دارای روحیه انقلابی، ولایتمداری، سلحشوری، استکبارستیزی، از جان گذشتگی، ایثارگری و بسیجی و متعهد به حفظ ارزش های انقلابی نظام جمهوری اسلامی ایران در طیف درجه داری با شرایط و امتیازات ذیل همرزم می پذیرد. مهلت ثبت نام از 6 فروردین تا 7 خرداد 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 26 اسفند 1400: استخدام 4 هزار نفر در سازمان تامین اجتماعی در سال 1401
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی گفت: چهارهزار نفر از طریق آزمون استخدامی در سال جدید جذب سازمان تامین اجتماعی می شوند.

 جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


آگهی 19 اسفند 1400: استخدام سازمان بازرسی کل کشور
سازمان بازرسی کل کشور در نظر دارد نسبت به تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در تهران و مراکز استان‌ها، از بین متقاضیان مرد دارای شرایط، از طریق برگزاری آزمون ورودی تعیین سطح، انجام مصاحبه‌های تخصصی و طی فرآیندهای اداری و گزینشی، به‌ صورت قراردادی تمام‌وقت یا مأمور به خدمت اقدام نماید. مهلت ثبت نام تا 6 فروردین تا 13 فروردین 1401 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 9 اسفند 1400: آگهی جذب دانشجو در شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران
شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز جهت اشتغال بر روی کشتیهای اقیانوس پیما در رده های افسری و ملوانی با شرایط ذیل دانشجو میپذیرد. مهلت ثبت نام تا 12 اسفند 1400 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 7 اسفند 1400: آزمون جذب اختصاصی تصدی منصب قضا سال 1400
جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء در سال 1400 مطابق روال سال‌های گذشته و شرایط اعلامی در این اطلاعیه برگزار می‌شود. بر این اساس سامانه ثبت‌نام اینترنتی جذب اختصاصی، از مورخ 1400/12/07 بر روی سایت معاونت منابع انسانی قوه قضائیه فعال خواهد شد. مهلت ثبت نام تا 17 اسفند 1400 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 12 بهمن 1400: استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران در سال 1400
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به منظور تامین و تکمیل بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز، بر اساس ضوابط، مقررات و آیین نامه داخلی خود، از بین متقاضیان واجد شرایط سراسر کشور، پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی تخصصی، مصاحبه های تخصصی و عمومی و طی مراحل اداری، با انعقاد قرارداد خرید خدمت با مدت معین و بیمه و بازنشستگی تامین اجتماعی به کارگیری می نماید. مهلت ثبت نام تا 20 بهمن 1400 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


آگهی 11 بهمن 1400: استخدام دیوان محاسبات کشور در سال 1400
دیوان محاسبات کشور در نظر دارد نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی به شرح ذیل استخدام نماید؛ لذا متقاضیان سراسر کشور می‌بایست در مهلت مقرر، پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و تهیه مدارک مورد نیاز نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.  مهلت ثبت نام تا 19 بهمن 1400 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید


خبر 24 آذر 1400: خبر استخدام 860 نفر در سازمان جنگل‌ها 
مدیرکل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از برنامه این سازمان برای جذب و استخدام ۸۶۰ نفر نیروی جدید خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 23 شهریور 1400: خبر استخدام 200 نفر در سازمان جوانان هلال احمر
رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر افزود: اگر مشکلات اداری و قانونی استخدام هزار نفر رفع شود، براساس قول‌های داده شده برای استخدام ۲۰۰ نفر از اعضا پافشاری خواهیم کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید

منابع آزمون های استخدام دولتی

سوالات متداول آزمون های استخدام دولتی

سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها و ادارات دولتی (شهرداری ها، استانداری ها، نیروی انتظامی، سپاه، ارتش، آتش نشانی، شرکت نفت، و بانک ها و ...) نیروی مورد نیاز خود را از طریق برگزاری آزمون استخدام به صورت استخدام رسمی ، پیمانی و قراردادی استخدام می نمایند. تمامی آگهی استخدام های دولتی به محض انتشار در این صفحه اطلاع رسانی می شوند؛ برای اطلاع به موقع از ثبت نام آزمون های استخدام دولتی و مهم از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

به صورت کلی مراحلی که کارجو جهت استخدام شدن در سازمانهای دولتی باید طی نماید به شرح زیر است: 1- شرکت در آزمون علمی استخدامی 2- اعلام نتایج چند برابر و یا یک برابر آزمون علمی استخدامی 3- تحویل مدارک معرفی شدگان مرحله آزمون علمی 4-مصاحبه تخصصی و عمومی 5- اعلام نتایج مصاحبه تخصصی و عمومی به میزان یک برابر ظرفیت 6-تحویل مدارک گزینش 7- گزینش (شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی و تحقیقات محلی و گاهاً استعلام) 8- اعلام نتایج گزینش 9-معاینات پزشکی 10- دوره آموزشی 11-شروع به کار

استخدام رسمی: برای در اختیار گرفتن سمت‌ های ثابت در مشاغل حاکمیتی در نظر گرفته شده و در مقابل استخدامی کشوری، استخدامی رسمی در قانون مدیریت خدمات کشوری محدودیت بیشتری دارد و همچنین تاکید شده است که باید برای برای مشاغل ثابت صورت بگیرد. استخدام پیمانی: قرارداد های استخدام برای مدت زمان معینی و کار مشخص انجام می شود و باید کار به صورت موقت انجام شود و برای مشاغل ثابت استخدامی رسمی صورت می گیرد. استخدام قراردادی: تحت شرایط خاص و با تعاریف مشاغل معینی که از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور تاییدیه دارند، ۱۰ درصد مشاغل سازمانی باید بصورت ساعتی یا قرداد کار معین باشد که حداکثر زمانش ۱ سال می باشد و بعد از اون قابل تمدید نخواهد بود.

شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی برای استخدام و جذب نیرو شرایط و معیار‌های دارند که صد البته این معیار‌ها در پیشرفت هر چه بهترشان تاثیر بسزایی دارند. جهت مشاهده شرایط از آخرین آگهی استخدام دستگاه های اجرایی (اینجا کلیک نمایید)

هر سازمان و اداره دولتی برای جذب و استخدام نیروها شرایط سنی متفاوتی دارد ولی بطور معمول سن استخدام در ادارت دولتی حداقل 20 و حداکثر 45 سال براساس مقطع تحصیلی میباشد.

خیر. برای استخدام دولتی نیاز به ارائه مدرک تحصیلی براساس شرایط اعلامی آگهی استخدام هر سازمان است.

آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی میباشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد. برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی(اینجا کلیک نمایید) برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی سالهای گذشته (اینجا کلیک نمایید)

صفحات مرتبط با آزمون های استخدام دولتی

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی