جزئیات بیشتر در مورد خبر

استخدام دولتی سال 98خبر 18 اسفند 97: خبر استخدام  2500 محیط بان در ده سال آینده

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: در یک برنامه ۱۰ ساله ۲۵۰۰ محیط‌بان به سازمان محیط زیست کشور اضافه می‌شوند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردستان، عیسی کلانتری شامگاه پنجشنبه در جلسه کارگروه رفع موانع تولید و اشتغال اردستان در محل فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه در کل کشور سازمان حفاظت محیط زیست 7 هزار نفر پرسنل دارد که از این تعداد 3 هزار نفر محیط‌بان هستند اظهار داشت: حدود 2500 محیط بان را قرار است به صورت 10 ساله جذب کنیم سالی 250 نفر و تجهیزات و امکانات آن از طریق نیروهای مسلح تامین می‌شود.

جهت دانلود سوالات استخدامی سازمان محیط زیست اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اسفند 97: خبر استخدام 19 هزار پرستار در سال 98 

مریم حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت در بازدید از بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) رباط کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: بر اساس قول مساعد وزیر محترم سال آینده طی آزمون استخدامی ۱۹ هزار پرستار جدید جذب می‌شوند که تا حدودی می‌تواند کمبود نیروی پرستار در بیمارستان‌ها را جبران کند.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 9 اسفند 97: برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اوایل سال 98

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، علی الله‌یار ترکمن با اشاره به نیاز آموزش و پرورش به استخدام 55 هزار نیروی جدید اظهار کرد: موافقت اولیه برای جذب این تعداد انجام شده است و سعی می‌کنیم در ابتدای سال 98 آزمون استخدامی را برگزار کنیم

جهت دانلود بسته ویژه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی سالهای گذشته اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 95)
جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود اصل و عین نمونه سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی و عمومی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 بهمن 97: مجوز استخدام 30 هزار نفر در وزارت بهداشت آماده است 
معاون سابق توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت‏: مجوز ۳۰ هزار نفری استخدام در وزارت بهداشت آماده است و اگر مشکلات برطرف شود می‌توان این تعداد نیرو را در سال آینده جذب کرد.

 جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
 جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 16 بهمن 97: خبر برگزاری هفتمین آزمون استخدام سراسری دستگاه های اجرایی در بهار 98

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: امسال استخدام نیروی جدید برای دستگاههای دولتی در 2 مرحله که ثبت نام یکی از آنها هفته گذشته صورت گرفت، انجام شد و ثبت نام نخستین آزمون سراسری جذب نیرو برای سال آتی نیز، بهار 98 صورت خواهد گرفت.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود تمامی اصل دفترچه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 دی 97: استخدام بانک صادرات در سال 97

بانک صادرات ایران به منظور تأمین نیروي انسانی مورد نیاز خود در تعدادي از شهرستان ها و شهرهاي برخی از استان ها براي تصدي در شغل بانکدار و بانکیار (تحویلدار)، از داوطلبان مرد و زن واجد شرایط بر اساس ضوابط آیین نامه استخدامی مربوط، از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه ، معاینات پزشکی و . . . با انعقاد “قرارداد کار موقت” و “بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی” دعوت به همکاري می نماید.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی بانک صادرات اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود اصل سوالات استخدام بانک صادرات سال های (94 و 87) اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 دی 97: استخدام بانک ملت در سال 97

بانک ملت با استعانت از درگاه خداوند متعال و با راهبرد مشتري مداري، به منظور ارائه خدمات بهينه مالي و بانکي به مشتريان و تکميل نيروي انساني خود در رده هاي شغلي بانکدار، متصدي امور اداري(حقوقی و IT ) و متصدي حفاظت، مطابق با ضوابط و آئين نامه استخدامي بانک، از بين متقاضيان واجد شرايط در مقاطع تحصيلي کارشناسي (جهت رده شغلي بانکدار) ، کارشناسی و کارشناسي ارشد (جهت رده شغلي متصدي امور اداري) و ديپلم (جهت رده شغلي متصدی حفاظت)، بومي و ساکن يکي از شهرهاي مندرج در جداول ذيل با رابطه استخدامي قراردادي موقت قانون کار، به تعداد محدود دعوت به همکاري مي نمايد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی بانک ملت اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 دی 97: اطلاعیه شماره یک مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشوردر سال 1397

بدين‌وسيله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در سال 1397 مي‌رساند : در اجراي ماده (44) قانون مديريت خدمات كشوري و دستورالعمل نحوه برگزاري امتحان عمومي و تخصصي براي استخدام افراد در دستگاههاي اجرايي و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگير دستگاههاي اجرايي كشور براي جذب در 20 دستگاه اجرايي(سازمان امور اراضی کشور، بانک ملی ایران، بنیادشهید و امور ایثارگران، دیوان عدالت اداری، روزنامه رسمی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان بهزیستی کشور، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا)، سازمان شیلات ایران، سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور(مادر تخصصی)، مرکز اورژانس تهران، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ورزش و جوانان) از روز یکشنبه مورخ 30 دی‌ماه 1397 از طريق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی آغاز خواهد شد و در روز سه شنبه مورخ 9 بهمن‌ماه 1397 خاتمه می یابد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود تمامی اصل دفترچه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 دی 97: صدور مجوز استخدام چهار هزار آتش نشان

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت : مجوز استخدام چهارهزار آتش‌نشان صادر شد تا در این بخش نیروهای تخصصی فعالیت کنند.
به گزارش ایرنا، عباس کرکه ‌آبادی عصر دوشنبه در همایش شهرداران و رؤسای شوراهای استان کرمان افزود: افراد استخدامی در آتش‌نشانی باید بومی باشند و نمره فنی بالا را کسب کنند.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام سازمان آتش نشانی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 دی 97: صدور مجوز استخدامی برای 9500 نیرو در بخش بهداشت و درمان (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون سازمان برنامه و بودجه کشور از صدور مجوز استخدامی برای ۹ هزار و ۵۰۰ نیرو در بخش بهداشت و درمان و برای تخت های بیمارستانی جدید در سال ۹۸ خبر داد.

سعید نمکی صبح پنج شنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان رازی بیرجند در گفت و گو با خبرنگار مهر بیان کرد: در نشستی که با مدیران بخش بهداشت و درمان و امور استخدامی داشتیم، برای سال ۹۸ قریب به ۹ هزار و ۵۰۰ نیرو برای تخت های بیمارستانی که راه اندازی می شود مجوز استخدامی صادر و تامین اعتبار خواهیم کرد.

 جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
 جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 12 آذر 97: خبر برگزاری آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر در سال آینده

معاون جمعیت هلال‌احمر با اشاره به تهیه برنامه مدون برای ساماندهی مجوز استخدام در این جمعیت، گفت: آزمون مربوط به استخدام‌های جدید سال آینده برگزار خواهد شد. اولویت استخدام با امدادگران و داوطلبانی بوده که با این جمعیت همکاری داشته‌اند. وی با اشاره به اینکه ساماندهی مجوز برای استخدام در حال انجام است گفت: برنامه مدونی در این زمینه تهیه و با توجه به بررسی ورودی و خروجی‌ها برنامه‌ریزی استخدامی صورت می‌گیرد و تا ۲۲ بهمن برنامه‌ریزی استخدامی توسط رئیس جمعیت اعلام خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 آذر 97: استخدام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)

قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)ارتش جمهوري اسلامي ايران برای ادامه راه شهیدان و به منظورتأمین نیروی انسانی موردنیاز ازبین جوانان مومن ، ولایتمدار و انقلابی که دارای یکی از مدارک دیپلم ،کارشناسی ،کارشناسی ارشد در رشته‌های مندرج در آگهی جهت انجام خدمت در تمامی نقاط پدافندی جغرافیایی ایران اسلامی در طیف های نظامي و کارمندی همرزم مي‌پذيرد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری (91 و 93 و 94) به همراه پاسخنامه اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سوالات مصاحبه آزمون استخدامی نیروی هوایی ارتش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 6 آذر 97: استخدام نیروی دریایی ارتش

نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت صیانت از مرزهای آبی و حضور مقتدرانه در آب‌های بین‌المللی به شرح مندرج در ذیل از بين جوانان متدين و انقلابي و داراي روحيه ايثارگري همرزم می‌پذیرد.

 جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سوالات مصاحبه آزمون استخدامی نیروی دریایی ارتش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 5 آذر 97: استخدام دانشگاه های افسری جمهوری اسلامی ایران

ارتش جمهوری اسلامی ايران جهت تكميل كادر افسري نيروهاي زميني، قرارگاه پدافند هوايي حضرت خاتم  انبياء (ص) ، هوايی ، دريايی و  سازمان های تابعه خود جهت پاسداري از استقلال و تماميت ارضی و نظام جمهوري اسلامي ايران و ادامه راه شهيدان از بين جوانان متدين ،انقلابی و سلحشور همرزم مي پذيرد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری (91 و 93 و 94 و 96) به همراه پاسخنامه اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 29 آبان 97: استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در 4 استان کشور

سازمان تامین اجتماعی به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز مراکز تابعه مدیریت های درمان استان خوزستان، کرمان، کرمانشاه و اداره کل استان آذربایجان غربی افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش بصورت استخدام پیمانی دعوت به همکاری می نماید.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید (با پاسخنامه)

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 21 آبان 97: استخدام شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی

شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیوری انسانی موردنیاز حفاظت فیزیکی(نگهبان) به صورت قرارداد موقت شرکتی نیرو جذب کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علاقه مندان واجد شرایط مرد ( حداکثر24 سال سن) با مدرک تحصیلی دیپلم متوسطه، نظری،کار و دانش و فنی و حرفه ای با شرط معدل حداقل 13 می توانند از تاریخ شنبه 97/9/24 ساعت 8 صبح لغایت پنج شنبه 97/10/6 ساعت 24 به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه کنند.

 جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید (با پاسخنامه)

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 آبان 97: لزوم جذب 80 هزار پرستار در بیمارستان ها

دبیر کل خانه پرستاری ایران گفت: به دلیل محدودیت مالی و ندادن مجوز استخدام ۳۰ نیروی پرستار بیکار در ایران داریم.
محمد شریفی مقدم دبیر کل خانه پرستاری ایران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص مشکلات پرستاری اظهار کرد: تعداد پرستار مشغول به کار در ایران از متوسط دنیا و کشورهای در حال توسعه پایین‌تر است و همین مسئله می‌تواند سلامت جامعه را تحت تاثیر خود قرار دهد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 آبان 97: دریافت مجوز استخدام 1300 نیروی حق التدریس در دانشگاه فنی حرفه ای

رئیس دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای از ابلاغ آیین‌نامه شورای برنامه‌ریزی آموزشی فنی‌وحرفه‌ای از سوی وزیر علوم خبر داد و گفت: بر اساس این آیین‌نامه اختیار برنامه‌ریزی درسی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای به خود دانشگاه داده خواهد شد.

جهت دانلود بسته ویژه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی سالهای گذشته اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 95)
جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود اصل و عین نمونه سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 آبان 97: مرکز مشاوران قوه قضائیه سال آینده آزمون برگزار می کند

رئيس مرکز امور مشاوران حقوقی و کارشناسان قوه قضائيه با اشاره به عدم برگزاری آزمون وکالت توسط این مرکز در سال جاری گفت: این مسئله به دلیل برگزاری آزمون مشاوران خانواده و همچنین وجود برخی مشکلات اجرایی است اما سعی می‌کنیم سال آینده حتماً آزمون وکالت را برگزار کنیم.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 آبان 97: جذب 40 هزار دانشجو معلم در سال تحصیلی جدید

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه مهمترین نقطه عطف از بدو تاسیس دانشگاه حضور رهبر معظم انقلاب در پردیس نسیبه بود، گفت: جذب 40 هزار دانشجو معلم در سال تحصیلی جدید موج امیدی ایجاد کرد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 مهر 97: استخدام سازمان آتش ‌نشانی تهران در سال 97

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، به منظور تکمیل کادر عملیاتی خود در سطح شهر تهران از میان افراد واجد شرایط از طریق آزمون های ورزشی، علمی، مصاحبه تخصصی، معاینات جسمانی و طی مراحل گزینش داوطلب “مرد” بر اساس شرایط ذیل استخدام می نماید:

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان آتش نشانی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 مهر 97: آگهی استخدام نیروی هوایی ارتش (افسری و کارمندی)

نيروي هوايي ارتش جمهوري اسلامي ايران جهت صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی و ادامه راه شهداء همرزم می پذیرد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه افسری (91 و 93 و 94) به همراه پاسخنامه اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سوالات مصاحبه آزمون استخدامی نیروی هوایی ارتش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 7 مهر 97: آگهی پذیرش دانشجو در دانشگاه انتظامی امین سال 97

دانشگاه علوم انتظامی امین در مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی به روش متمرکز از بین شرکت کنندگان در آزمون مستقل در گروه آزمایشی علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی و معارف اسلامی که واجد شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی ذکر شده باشند دانشجوی افسری محصل می پذیرد.

ثبت نام از داوطلبان با مدرک تحصیلی پیش دانشگاهی، برای مقطع افسری محصل و همچنین با مدرک تحصیلی دیپلم برای مقطع درجه داری از طریق همین سامانه صورت می پذیرد . ضمنا بدون دریافت کد رهگیری هیچگونه فراخوانی از داوطلبان صورت نمی پذیرد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 7 مهر 97: استخدام نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ايران

نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران جهت تكميل کادر افسر پیمانی و کارمندی خود به صورت پیمانی 5 ساله و 6 ساله از بين جوانان مؤمن و متعهد با شرايط و امتيازات استخدام مي نمايد:

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید
اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : mm

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:22

  کد دیدگاه : 774310

  با سلام و خسته نباشید به همه
  اینجانب متولد 68، فوق لیسانس بیوشیمی گرایش زیست شناسی با معدل به بالا 17 از دانشگاه سراسری هستم. اخرین استخدامی که شرکت کردم مربوط میشه به شهریور سال 94 ، از 150 تا شرکت کننده یه نفر میخاستن من نفر سوم شدم رفتیم چند برابر ظرفیت که سهمیه ای..و بومی و … نداشتیم متاسفانه قبول نشدم. از این که جزء نسل سوخته ام بسیار ناراحتم. از من کوچکترا که نصف منم سواد و مهارت ندارن الان سرکار هستند. متاسفانه من با این شرایط دارم کارگری و کشاورزی میکنم. مسئولین به دادمون برسین. ((ربنا اغفرلنا ذنوبنا و اسرافنا فی امرنا و ثبت اقدامنا صبرا و النصرنا علی قوم الکافرین))

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:57

  کد دیدگاه : 767082

  من 27 سالمه متولد 68 فوق لیسانس عمران مجرد ، یکساله خونه نشینم کار ندارم ، هیچ آینده ای پیش روم نمیبینم.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:30

  کد دیدگاه : 763128

  با سلام وخسته نباشید من رشته ام مهندسی مدیریت اجرایی هست ایااین رشته استخدامی نداره؟ آیاهیچ ارگانی این رشته رو نمیخواد؟پس چرا داخل دانشگاه این همه رشته رو میارند وقتی که نمیخواند

  پاسخ دهید
 • نویسنده : عبداله آقابرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:53

  کد دیدگاه : 758051

  وضعیت مالی افتزاحی دارم الان کارگر هستم که بتونم خودمو خانوادم را تامین کنم.خواهشا اقدامات لازم را مبذول بفرمایید.
  با تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : عبداله آقابرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:51

  کد دیدگاه : 758041

  من 27 سالمه و متاهل ویک سال سابقه ناظر کمباین رو دارم و سال بعدش امتحان دادم دوباره اول شدم و منو برنداشتن بخاطر تخصص زیادی که داشتم و کارشناسی ارشد مکانیک بیوسیستم دارم. خواهشا ما رو در نظر بگیرید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:04

  کد دیدگاه : 743257

  به خدا من مشکلاتی داشتم که نتونستم ادامه تحصیل بدم.بعد چن سال همین بهمن 94 تونستم کارشناسی بگیرم. الان 27 سالمه.کار میخوااااااام کار.شرایط سن مارو در نظر بگیرید ای مسئوالن کشور

  پاسخ دهید
  • نویسنده : الناز

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:25

   کد دیدگاه : 759950

   ای وای عزیزم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:46

  کد دیدگاه : 742539

  خواهشن به داد دهه ۶۰برسید چرا ما برا استخدام باید نزد جناب ازرائیل بریم یه فکری واسه ماها بکنید که خیلی ثواب داره.اگه ما قراره همینطوری بمونیم خدایی ظلم کردین بمون ونفرین ما همیشه پشت سرتونه مسئولین محترم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محسن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:00

  کد دیدگاه : 742466

  سلام خسته نباشيد،،ببخشيد استخدام وزارت بهداشت در سال ٩٥ب صورت پيماني خواهد بود؟؟من فرزند جانباز ٤٠درصد هستم ايا معاف از ازمون هستم يا نه؟؟ممنون و مچكر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مرتضی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:12

  کد دیدگاه : 742359

  من کار پیدا کردم… اون چیزی که دوس دارم و دنبالش بودم… خیلی هم انگیزه دارم… اما متاسفانه چندتا ضامن میخوان با یه چک به مبلغ خیلی زیاد که باور کردنی نیس… واقعا انگار عمدا دهه 60 ها رو دارن بازی میدن…

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مسعود

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:34

  کد دیدگاه : 740806

  من کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه ملی هستم و جویای کار…اصلا شیمی استخدامی نداره..سال دوسال یه بار از رشته ما 3-4 نفر با چند هزار شرکت کننده…
  بیچاره ما نسل سوخته…داریم بدون فرصت وارد سن بالاتر از استخدامی میشیم…هیچکس هم بفکر نیست که اینها بدون فرصت استخدامی داره سنشون بالا میره

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ساناز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 06:59

  کد دیدگاه : 737664

  ایا کسی میدونه سازمان اب استخدامی داره یانه؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ساناز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 06:58

  کد دیدگاه : 737663

  بیچاره این دهه شصتی ها.نسل سوخته.به ماکه رسید همه چی ته کشید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : عبدالوهاب تمسکن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:57

  کد دیدگاه : 730797

  سلام هی بگید شرط معدل و شرط سنی رو در آزمونهای استخدامی قرار ندید مگه کسی گوش میده اصلن به فکر جوانان این کشور نیستن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مورخ بیکارررررر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:27

  کد دیدگاه : 717874

  هعععععععععی ارزو ب دل بچه های رشته تاریخ مونده فقط توی ی استخدامی شده فقط ی نفر از این رشته بگیرن
  موندم وقتی این رشته رو نمیخواین دیگه چرا مدام میگیرین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مایده خانم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:27

  کد دیدگاه : 655400

  سلام.خواهش میکنم پیگیر شوید سازمان زندانها در سال 94.یا 95 نیرو میگیرد؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:22

   کد دیدگاه : 730618

   اره میگیره اما با معدل 16 به بالا

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:53

  کد دیدگاه : 654804

  باعرض سلام و خسته نباشید، لطفاً شرط سن و معدل رو طوری قرار بدین که همه بتونن شرکت کنن، بفکر آینده همه جوانهای این مرزو بوم باشید، شاید یک سری از جوانها بخاطر پاره ای از مشکلات نتوانستن خوب درس بخونن و زودتر استخدام بشوند،به امید اینکه الطافت تان بی نهایت باشد، ممنون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : zahra

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:21

   کد دیدگاه : 664033

   سلام
   من هم با نظر شما کاملا مواااااااااااااااااااااافقم
   لطفا شرایط سنی رو طوری در نطر بگیرین که همه دهه شصتی ها بتونن شرکت کنن
   ممنون

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حانیه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 03:15

  کد دیدگاه : 625318

  باسلام من با نظر اقای امید کاملا موافق هستم لطفا شرایط سنی را درست کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ستایش حمید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:24

  کد دیدگاه : 624853

  بهیارهستم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:51

   کد دیدگاه : 664352

   خسته نباشی خخخ

   پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:53

   کد دیدگاه : 777779

   آفرین به تو

   پاسخ دهید
 • نویسنده : لیلامحمدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:20

  کد دیدگاه : 624492

  سلام از همه دست اندرکاران خواهشمند است بفکر فارغ التحصیلان رشته تاریخ هم باشند رشته تاریخ چرا در کشور استخدامی اموزش وپرورش نمیتواند شرکت کند ۵سال است فارغ التحصیل شدم ولی استخدامی تارخ خبری نیست لطف کنید بفکر ما هم باشید با تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:58

  کد دیدگاه : 622884

  خواهشااگه قراره آزمون استخدامی برگزاربشه فقط بفکربچه های دهه شصت هم باشیدسن استخدامی زیاددرنظربگیریدماتمام امیدمون به این آزمون هاهست

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پوریا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:50

   کد دیدگاه : 625805

   با عرض سلام به دوستان گرامی اینجانب از طرف دوستانم که جویای کار هستن خدمت شما عالی مقامان وکار فرمایان عزیز به عرض برسانم نسبت به استخدامی سال جاری تغییرات مبنی بر شرایط سنی را منع نماید چرا که حق ناحق شدن در این زمینه و شرایط بخصوص دیگر با شرط بند پ صورت گرفته و حق دیگر گروهای سنی را ضایع می کنندب باتشکر متولدین 1360

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:08

   کد دیدگاه : 626081

   سلام.لطفا به فکر دهه شصت باشین.رشته روانشناسی خوندم.اما خبری از استخدام اموزش و پرورش نبود

   پاسخ دهید
  • نویسنده : zahra

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:27

   کد دیدگاه : 664038

   سلام
   من هم با نطر آقای امید موافقم،خواهشا شرایط سنی رو طوری درنظربگیرین که همه دهه شصتی ها بتونن شرکت کنن
   ممنون

   پاسخ دهید
  • نویسنده : فرهاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:08

   کد دیدگاه : 740267

   باسلام لطفا به دهه شصت ها ی نسل سوخته شرایط سنی نزارید باتشکر

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:17

    کد دیدگاه : 758308

    سلام من خانمی 26 ساله با مدرک لیسانس معماری هستم از اینکه جز نسل سوخته جامعه هستم رنج میکشم واقعا چرا بالا دستیا به فکر ما نیستن !!!!
    از اینکه با حجب و حیا هستم و چادریم و جایی سابقه کار ندارم کسی حاظر نیست بهم کار بده فعلا دوره دست دهه هفتادیاست همه جا کار براشون هست .خدااااااااااااااااااااایا دستم بگیر که مطمنم هر چی به صلاحته همون مشه.یا علی .یا زهرا

    پاسخ دهید
   • نویسنده : زهرا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:22

    کد دیدگاه : 758315

    سلام من خانمی 26 ساله با مدرک لیسانس معماری هستم از اینکه جز نسل سوخته جامعه هستم رنج میکشم واقعا چرا بالا دستیا به فکر ما نیستن !!!!
    از اینکه با حجب و حیا هستم و چادریم و جایی سابقه کار ندارم کسی حاظر نیست بهم کار بده فعلا دوره دست دهه هفتادیاست همه جا کار براشون هست .خدااااااااااااااااااااایا دستم بگیر که مطمنم هر چی به صلاحته همون میشه.یا علی .یا زهرا

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:32

   کد دیدگاه : 741330

   من ارشد زيست خوندم اما هيج جا استخدامي نداره اين رشته.. آزمون آموزش و پرورشم سال پيش جذب نكرد ما دعه شصتيا چه گناهي كرديم رشت

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:59

    کد دیدگاه : 763608

    سلام منم متولد ۶۳ ام بالیسانس جغرافی دارای فرزند۴ساله مستاجر ۶ساله دارم سرساختمانها کارگری میکنم واقعا ظلم تا چه حد

    پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:19

   کد دیدگاه : 745133

   لیسانس مکانیک گرفتم ,سربازی رفتم ,به هر در می زنم کاری نیست .سرزنش دوستان و اقوام ,افسوس شماتت والدین , نابودی وگذشت سرمایه جوانی , بی پولی و سرخوردگی ما را تاسر حد جنون برده است ای مسئولین بخدا مددی ،آخر به کدامین گناه این چنین باید مجازات شویم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:43

    کد دیدگاه : 755725

    سلام تو رو خدا يه فكري به حال ما هم بكنيد چطوري زندگي كنيم چطور شما ميگيد نسلتون زياد شه آخه چطوري نونشونو بديم يه كار واسه ما جور كنيد

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:31

   کد دیدگاه : 747464

   ای دوستان ساده من! کدوم مسئول بیکار نشسته این پیاما رو بخونه. هیچکس بفکر ما نیس پاشید خودتون دست بکار شید. ب این فکر نباشید چی خوندم چندسالمه….
   ما نسل سوخته ایم درست ولی این حرفا نون و آب نمیشه. به درسی که خوندین فکر نکنید هر کاری که بلدین هر هنری دارین، برین دنبال اون. درس و دانشگاه تو مملکت ما کشکه. من خودم فوق لیسانسم بیکار حتی هنرم ندارم………………………………

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سید حسین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:04

   کد دیدگاه : 747895

   اگه کار داشتم زن میگرفتم
   اگه کار داشتم از دست غر غر خانوادم که همش افراد بی سواده خانوادم که مشغول شغل ازاد شدنو زندگی تشکیل دادنو نمیشنیدم
   اگه کار داشتم دیگه به این فکر نمی یفتادم خودکشی کنم
   اگه کار داشتم دیگه برای ادامه تحصیلم شبا نمیرفتم تا صبح اژانس
   بچه ها من دیگه از اعتقاداتمم بریدم زندگی واسم پوچ شده اخر اخرشم بریدم
   کاش نه من به فکر همه میشدن ۲۶سالم شده هیچ پوچ

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:34

   کد دیدگاه : 748550

   دهه شصت ی هاباید دراستخدامی ها سهمیه داشته باشن

   پاسخ دهید
  • نویسنده : صبا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:51

   کد دیدگاه : 755300

   سلام من متولد 69هستم….میدونید ازمون استخدامی اموزش و پرورش کی هست؟لطفا به من جواب بدید ممنون…..

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...