جزئیات بیشتر در مورد خبر

 جذب 104 سرباز معلم در آموزش و پرورش البرز

جهت ورود به صفحه ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش البرز اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه استخدامی آموزش و پرورش البرز اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار استخدام سرباز معلم اینجا کلیک نمایید


خبر 11 شهریور 96: جذب 104 معلم وظیفه برای سالتحصیلی جدید در البرز (منبع: خبرگزاری ایرنا)

کرج – ایرنا-معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل اموزش و پرورش البرز گفت: با توجه به کمبود معلم در این استان ، 104 سرباز معلم برای سال تحصیلی 97-96 در مدارس البرز جذب شدند.
حسین رحمانیان روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: برای آمادگی این سرباز معلمان دوره های آموزش مهارت های بدو خدمت معلمین وظیفه در استان البرز پیش بینی و در حال برگزاری است.
وی اظهار کرد: سرباز معلمان در یک دوره آموزشی 54 ساعته مهارت های بدو خدمت شرکت می کنند که این دوره ها به مدت 10 روز با هدف کیفیت بخشی به آموزش در کلاس های درس در دستور کار قرار گرفته است.
وی بیان کرد: شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با ویژگی ها ی شغل معلمی و مهارت های لازم تدریس آشنا می شوند.
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش البرز یادآور شد: این سرباز معلمان در نواحی و مناطق هشت گانه آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید ساماندهی می شوند .
رحمانیان تصریح کرد: با صدور بخشنامه ای از سوی وزارت آموزش و پرورش ضوابط جذب سرباز معلمان در سال جاری اعلام شد و با هماهنگی های انجام شده با معاونت توسعه مدیریت وپشتیبانی و هسته گزینش از بین متقاضیان علاقمند واجد شرایط تعداد 104 نفر به عنوان سرباز معلم در آموزش و پرورش استان البرز پذیرفته شده اند.
وی خاطر نشان کرد: براساس ضوابط مندرج در شیوه نامه ، دارندگان مدارک فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس در رشته های مختلف از جمله کامپیوتر، معماری، عمران، ریاضی، فیزیک، حسابداری، شیمی، آمار، زبان عربی، زبان انگلیسی و … به عنوان سرباز معلم وظیفه جذب آموزش و پرورش شده اند.
استان البرز 440 هزار دانش آموز دارد.

منبع: خبرگزاری ایرنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...