جزئیات بیشتر در مورد خبر

دلیل تاخیر اعلام نتایج مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

جهت ورود به صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 19 آذر 96: دلایل تاخیر اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش
رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی آموزش و پرورش گفت: بررسی ظرفیت‌هایی که خالی مانده بود دلیل تاخیر اعلام نتایج مصاحبه با پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پرورش است.
محمدحسن سلیمی جهرمی در گفتگو با خبرنگار حوزه آموزش وپرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان : در خصوص دلیل تاخیر اعلام نتایج مصاحبه با پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پرورش که قرار بود تا ۱۲ آذر ماه به سازمان سنجش ارسال شود، اظهار داشت: ظرفیت‌هایی خالی مانده بود که در حال بررسی آن هستیم و دلیل تاخیر در ارسال نتایج مصاحبه‌ها این موضوع است.
وی همچنین در خصوص هزینه‌‌های برگزاری دوره یک ساله آموزشی که مقرر شده است برای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برگزار شود، گفت:  برآورد کل هزینه‌ها را دانشگاه فرهنگیان اعلام کرده است اما هنوز تصمیمی برای میزان پرداختی پذیرفته شدگان گرفته نشده است.
سلیمی جهرمی در بخشی دیگر از سخنان خود در خصوص آخرین وضعیت پیگیری استخدام ۸۰۰ نفر در مدارس استثنایی، اظهار داشت: مسئولان سازمان آموزش و پرورش استثنایی درخواستی به سازمان مدیریت و برنامه ارسال کرده‌اند و هنوز جوابی از این سازمان دریافت نشده است.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...