اطلاعات بیشتر

جزئیات جذب معلمان وظیفه

لینک های مفید و مرتبط
جذب سرباز معلم قوانین استخدام سربازان استخدام آموزش و پرورش
دستورالعمل جذب و سازماندهی معلمان وظیفه + بخشنامه

خبر 31 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان کردستان (منبع: آموزش و پرورش استان کردستان)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان، در این اطلاعیه آمده است در سال تحصیلی 99-98 آموزش و پرورش کردستان در نظر دارد صرفا از دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس که دارای برگه اعزام به خدمت بدون غیبت و کسر خدمت به تاریخ های تیر و شهریور 98 می باشند، به صورت سرباز معلم ثبت نام کند .

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 31 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان هرمزگان (منبع: آموزش و پرورش استان هرمزگان)

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش هرمزگان از ثبت نام متقاضیان سرباز معلم برای سال تحصیلی 99-98 خبر داد و گفت : ثبت نام متقاضیان از تاریخ 28 فروردین آغاز و تا چهارم اردیبهشت ادامه دارد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 28 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش زنجان (منبع: آموزش و پرورش استان زنجان)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، با استناد به بخشنامه شماره 2/710 مورخه 21/1/97 معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش و سهمیه اختصاصی ، فرایند جذب معلم وظیفه ( سرباز معلم ) از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس وفوق لیسانس که دارای برگه اعزام به خدمت (بدون مهر غیبت و اضافه خدمت و یا کسر خدمت ) به تاریخ های 98/04/01 و 98/06/01 می باشند، از تاریخ 98/01/27 شروع و تا پایان وقت اداری 98/02/07 ادامه خواهد داشت ومهلت تعیین شده قابل تمدید نخواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 28 اردیبهشت 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش مازندران (منبع: آموزش و پرورش استان مازندران)

اداره کل آموزش وپرورش استان مازندران در راستای بخشنامه شماره 710/2 مورخ 21 /1 /98 معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع ،در نظر دارد از بین مشمولین وظیفه داوطلب خدمت در آموزش و پرورش صرفا با مدرک تحصیلی لیسانس با توجه به سهمیه تخصیص یافته و رشته های تحصیلی تعیین شده مندرج در بخشنامه فوق الاشاره برای سال تحصیل99-1398به عنوان سرباز معلم با رعایت امتیاز فضلی و مصاحبه گزینش پذیرش نماید

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش خراسان شمالی (منبع: آموزش و پرورش استان خراسان شمالی)

بر اساس این بخشنامه زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از تاریخ 27 فرودین ماه لغایت پنجم اردیبهشت‌ماه سال 1398 است، جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان قزوین (منبع: آموزش و پرورش استان قزوین)

آموزش و پرورش استان قزوین در نظر دارد در سال تحصیلی 99-98 برابر دستور العمل ابلاغی وزارت متبوع از محل مجوز شماره 86/236/2/2213- 27/ 12/ 97 ستاد کل نیروهای مسلح نسبت به تأمین نیرو از طریق جذب سرباز معلم جهت خدمت در مناطق محروم استان اقدام نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش کرمانشاه (منبع: آموزش و پرورش استان کرمانشاه)

بر اساس این بخشنامه زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از تاریخ 27 فرودین‌ماه لغایت پنجم اردیبهشت‌ماه سال 1398 است؛ جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و به‌کارگیری سرباز معلم در قسمت‌های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز استان هیچ‌گونه مجوز قانونی ندارد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری (منبع: آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری)

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان چهارمحال وبختیاری، محمدزمان کریمی رئیس امور اداری و تشکیلات آموزش وپرورش استان اظهارداشت: بر اساس این بخشنامه زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از تاریخ 27 فرودین ماه لغایت پنجم اردیبهشت‌ماه سال 1398 است، جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و داوطلبان واجد شرایط که تاریخ اعزام آن‌ها تیر و شهریور باشد ثبت‌نام و امتیازبندی می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش سمنان (منبع: آموزش و پرورش استان سمنان)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، حمیدرضا صالحی نژاد، رییس گروه طرح و برنامه استان از ابلاغ شیوه نامه جذب و ثبت نام سرباز معلمان برای سال تحصیلی 99-98 خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش البرز (منبع: آموزش و پرورش استان البرز)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز، مراد مالمیر با اشاره به ابلاغ بخش‌نامه جذب سرباز معلمان برای سال تحصیلی 99-98 افزود: بخشنامه جذب و ساماندهی سربازمعلم سال 98 تنظیم و ارسال گردید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش ایلام (منبع: آموزش و پرورش استان ایلام)

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش استان ایلام، شمس‌الدین شیروانی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گفت: شیوه‌نامه جذب سرباز معلم به شهرستان‌ها و مناطق تابعه استان ارسال گردید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش اردبیل (منبع: آموزش و پرورش استان اردبیل)

در اجرای بخشنامه شماره ۰۲/۷۱۰ – ۲/۰۱/۹۸ معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع ، اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل در نظر دارد برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز مناطق محروم وکمترتوسعه یافته خود در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ تعدادی از برادران مشمول وظیفه با مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس دارای برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت و بدون کسر خدمت که تاریخ اعزام آنها اول تیر یا اول شهریور 1398 می باشد، با عنوان معلم وظیفه جذب نماید. لذا متقاضیان محترم تا تاریخ 06/02/98جهت ثبت نام به مناطق مربوطه مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان اصفهان (منبع: آموزش و پرورش استان اصفهان)

به اطلاع متقاضیان طرح سرباز معلم می رساند ثبت نام از متقاضیان از تاریخ 28 / 01 / 1398 لغایت 02 / 02 / 1398 صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار و با توجه به موارد ذیل انجام می پذیرد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش گیلان (منبع: آموزش و پرورش استان گیلان)

بر اساس این بخشنامه زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از تاریخ 27 فرودین ماه لغایت پنجم اردیبهشت‌ماه سال 1398 است، جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و به‌کارگیری سرباز معلم در قسمت‌های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز استان هیچ‌گونه مجوز قانونی ندارد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش قم (منبع: آموزش و پرورش استان قم)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، سیدمصطفی حسینی فاضل رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی استان از ابلاغ شیوه نامه جذب و ثبت نام سرباز معلمان برای سال تحصیلی 99-98 خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 26 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان مرکزی (منبع: آموزش و پرورش استان مرکزی)

به استناد مجوز شماره 02/710 – 21/01/1398وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیروهای مورد نیاز آموزشی (تدریس) مناطق تابعه خود از بین متقاضیان واجد شرایط با توجه به ضوابط (امتیازات مکتسبه، مصاحبه و گزینش) معلم وظیفه جذب نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 26 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش گلستان (منبع: آموزش و پرورش استان گلستان)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آداره کل آموزش و پرورش استان گلستان، این اداره کل جهت تامین بخشی از نیازهای آموزشی در نقاط محروم و مورد نیاز خود با توجه به سهمیه اعلام شده در آگهی معلم وظیفه جذب می نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 26 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی (منبع: آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی؛ آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی جهت سال تحصیلی 99 – 1398 سرباز معلم جذب می کند . باطلاع آن دسته از متقاضیان طرح سرباز معلم می رساند ثبت نام از متقاضیان از تاریخ 31 فروردین ماه آغاز و تا تاریخ 7 اردیبهشت ماه 1398 صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار و با توجه به موارد ذیل انجام می پذیرد . لذا متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 25 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی (منبع: آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی)

داوطلبان اعزام به خدمتی که دارای مدرک کارشناسی وکارشناسی ارشد بوده و برگ اعزام ایشان به تاریخ 98/4/1 و یا 98/6/1 می باشد، می توانند جهت ثبت نام برای سرباز معلمی ازمورخ 98/1/26 لغایت 98/2/5 به ادارات آموزش وپرورش (کارشناسی اموراداری) مناطق و یا شهرستان خود مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان ها – 26 فروردین 98

بخشنامه سرباز معلم به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شد. بر این اساس این بخشنامه داوطلبان واجد شرایط که تاریخ اعزام آن‌ها تیر و شهریور باشد ثبت‌نام و امتیازبندی می‌شوند.

داوطلبان واجد شرایط دارای برگه آماده‌به‌خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آن‌ها تیر و شهریور ۹۸ باشد، در موعد مقرر، ثبت‌نام و امتیازبندی می‌شوند، زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از تاریخ ۲۷ فروردین ماه لغایت پنجم اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۸ است، جذب و به‌کارگیری افراد بر مبنای ارتباط رشته تحصیلی با رشته تدریس (برابر طرح طبقه‌بندی مشاغل معلمان کشور) انجام گیرد و ادارات کل آموزش‌وپرورش استان مکلف هستند بر اساس اعلام نیاز مناطق و اولویت‌های تخصیص نیرو مراحل جذب و به‌کارگیری سرباز معلمان را انجام دهند.

همچنین در بخش‌های دیگر این بخشنامه آمده است:

-جذب و به‌کارگیری معلمان وظیفه صرفاً در کلاس‌های درس واحدهای آموزشی مناطق کم‌تر توسعه‌یافته امکان‌پذیر است، لذا به‌کارگیری افراد مذکور در قسمت‌های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز استان هیچ‌گونه مجوز قانونی ندارد.

– جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و داوطلبان باید هنگام ثبت‌نام فرم تعهدنامه رعایت شئون شغل معلمی و رعایت ضوابط عمومی گزینش در طول مدت خدمت، همچنین فرم پرسش‌نامه اطلاعات فردی گزینش را تکمیل و پس از الصاق یک قطعه عکس به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه و تصویر کارت ملی به مسئول ثبت‌نام تحویل دهند.

– داوطلبان باید از سلامت کامل جسمی، روحی و روانی متناسب با شغل معلمی برخوردار باشند و احراز این مهم بنا بر تأیید اداره کل آموزش‌وپرورش استان صورت می‌پذیرد.

-مدت خدمت در برنامه معلمان وظیفه ۲ سال تمام است بنابراین مشمولینی انتخاب می‌شوند که کسر خدمت ندارند و باید در این رابطه از متقاضیان تعهد اخذ شود.

شایان‌ذکر است، ادامه کار معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت موظف ممنوع است و انجام خدمت ضرورت در آموزش‌وپرورش هیچ‌گونه حق استخدامی یا اشتغال برای افراد ایجاد نمی‌کند و اعزام افراد به مراکز آموزشی نظامی در تاریخ اول تیر ۹۸ انجام خواهد شد.

جهت دانلود بخشنامه سرباز معلمان برای سال تحصیلی 99-98 اینجا کلیک نمایید


 جهت مشاهده مهمترین اخبار استخدام سرباز معلم آرشیو زیر را ملاحظه نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : امین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:41

  کد دیدگاه : 2255284

  سلام دوستان برا سرباز معلمی رفتم ثبت نام کنم گفتن کارت ملیت قدیمیه نمیتونی ثبت نام کنی برا کسی این اتفاق افتاده؟باید چکار کنم لطفا بگید😞

  پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:33

   کد دیدگاه : 2255583

   پشت کارت ملی ت ی تاریخ انقضا هس ببین شاید اون وقتش تموم شده ..

   پاسخ دهید
   • نویسنده : امین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:52

    کد دیدگاه : 2255789

    سلام علی اقا گفتن کارت ملیت هوشمند نیست کارت ملیت قدیمیه نمیتونی ثبت نام کنی😑 پشت کارت ملیم تاریخ انقضاش زده1399.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : علی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 01:42

     کد دیدگاه : 2258991

     سلام
     مال منم قدیمیه ولی قبول کردن

     پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:28

  کد دیدگاه : 2251331

  سلام اونایی هم که خرداد فارغالتحصیل میشن هم میتونن اقدام کنن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:32

   کد دیدگاه : 2261540

   من خردادماه فارغالتحصیل میشم ایاامکان شرکت دروظیفه سرباز معلم رادارم (:blush:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان چهار (نصیرلو)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:32

  کد دیدگاه : 2250313

  آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان ها – 26 فروردین 98
  اداره کل آموزش و پرورش در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیروهای مورد نیاز آموزشی (تدریس) در تمامی استانها از بین متقاضیان واجد شرایط با توجه به ضوابط (امتیازات مکتسبه، مصاحبه و گزینش) معلم وظیفه جذب نماید.
  جهت مشاهده متن کامل آکهی به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:58

  کد دیدگاه : 2249506

  سلام
  آموزشی سرباز معلمی به چه صورته ؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ساسان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:40

  کد دیدگاه : 2242593

  سلام ی سال و نیم از وقت خدمتم گذشته میتونم ثبت نام کنم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شاهین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:01

  کد دیدگاه : 1950402

  اگه سربازمعلمان را دوباره به کار بگیرند خیلی خوب میشد اما حیف …

  پاسخ دهید
 • نویسنده : جواد کیانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:20

  کد دیدگاه : 1574317

  با سلام
  دو سال از بهترین سالهای عمرم رو دارم در مناطق عشایری میگذرونم…
  و با اینکه سرباز معلمم و حقوقم هشت ماهه ندادن حتی از نیروهای رسمی هم بهتر تدریس میکنم…
  ولی آخرش چی؟
  تموم میشه و ما به جمع بیکاران جامعه اضافه میشیم…
  خداییش این درسته؟
  وقتی میبینیم نیروهای پیش دبستانی استخدام میشن و خیلیاشون با سند سازی استخدام میشن
  بعد ما سربازا که حتی تو دانشگاه های معتبر درس خوندیم بیکار بشیم؟
  اگه ما رو استخدام کنین چیزی نمیشه…
  مصاحبه استخدامی هم که گرفتین و پذیرفته شدیم…
  اگه واقعا دغدغه حل کردن مشکلات رو دارین بسم الله…
  وگرنه ما هم میتونیم خیلی وعده و وعید بدیم و عمل نکنیم و بی هنر باشیم…

  تعز من تشاء و تذل من تشاء

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی مراد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:01

  کد دیدگاه : 1281576

  دوستان عزیز سلام
  من دوران خدمتمو سرباز معلم بودم متاسفانه سرباز معلمی هیچ امتیازی بزای استخدامی نداره.من تو استخدامی قبلی نفر دوم شدم ولی یک نفر بلیشتر از رشته من نمی خواستن خیلی راحت منو که دوسال سابقه کار موفق ومورد تایید داشتمو گذاشتن کنار یک بی تجربه رو استخدام کردند.اگه بخیال استخدام شدنی اصلا سمتش نرو

  پاسخ دهید
  • نویسنده : علی رضایی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:40

   کد دیدگاه : 1697430

   با سلام
   هرکسی ک پیام منو میبینه و میخونه بدونه ک من خودم الان سال اخر سرباز معلمیم است اگر الان بگن ک خوب بوده یا نه از همه لحاظ هم مادی و هم معنوی باید بگم سرباز معلمی اصلا حقوقش خداشاهده بدرد نمیخوره و به موقع نیس ۵ماه یا ۶ ماه و بیشتر و باید بری یک منطقه دو افتاده و اخرش بشینی حساب کنی خرج رفت و امدت هم نمیشه و اجاره خونه و اینم بگم فکر کتی بعدش پذیرشت میکنن باید بگم پاک اشتباه میکنی فقط بدرد کسی میخوره ک پارتی داشته باشه قرارش بدن شهر خودش و کنارش یک کار دوم هم داشته باشه وگرنه فکر حقوق و پذیرش نباشید اگر خداوکیلی برم میگردوندن ب دوسال قبل میرفتم هر هرگانی بهتر از اینجا بود فقط الافی خالی داره اشتباه نکنید هیچی داخلش نیس فقط پشیمون میشید . اگر کار دوم داری و پارتی ک قرارت بدن شهر خودت عالیه بدون چشم داشت حقوق برات خوب خوبه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:28

    کد دیدگاه : 2251031

    سلام دوست عزیز،خواستم از شما که تجربشو داری چندتا سوال کنم
    اول اینکه حتما میندازنت شهرهای محروم؟
    دوم هم اینکه سه ماه تابستون که مدارس تعطیلن تکلیف سرباز معلم ها چیه؟؟
    ممنون میشم جواب بدین

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:08

  کد دیدگاه : 1203606

  واسه اکثر شهرا اومده شماره بخشی که باید پرسیده بشه رو کسی داره

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کمپین احقاق حقو

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:34

  کد دیدگاه : 1200641

  وزیر محترم آموزش و پرورش
  جناب اقای دکتر دانش اشتیانی
  سلام علیکم
  با سلام و صلوات بر محمد و خاندان پاک و مطهرش احتراما به استحضار می رساند، به سبب تاخیر پیش امده در ابلاغ بخشنامه امریه سرباز معلمی سال تحصیلی 96-97 که بر خلاف روال بخشنامه های سال های گذشته بوده است .سرنوشت آن دسته از مشمولین خدمت وظیفه عمومی که خواهان گذراندن طول مدت خدمت سربازی در آن سازمان محترم هستند در هاله ایی از ابهام فرو رفته است. متعاقبا پیگیری های بدون دریافت پاسخ مشمولان و عدم پاسخگویی مسئولان ذی صلاح به ایشان منجر به بغرنج تر شدن شرایط پیش امده و بلاتکلیفی و سردرگمی متقاضیان شده است.
  لذا در راستای اهداف شامخ دولت خدمت گزار مبنی بر حفظ اعتدال و عدالت اجتماعی و نیز حسن توجه دولت تدبیر و امید به جوانان و لزوم توجه ویژه به ایشان از آن مقام محترم تقاضا مند است که نسبت به روشن شدن وضعیت پیش آمده اقدام نموده و در این راستا دستورات مقتضی را مبذول دارند.
  و من الله توفیق
  جمعی از مشمولین خدمت وظیفه عمومی

  پاسخ دهید
 • نویسنده : afshin

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:58

  کد دیدگاه : 1199892

  سلام یکی نیست بگه امسال بخشنامه سرباز معلمی میاد یا ن دوماهه همش تو سایتها دارم میگردم شاید بخشنامه بیاد حداقل یک منبع بگین بپرسیم تکلیفمون مشخص بشه .

  پاسخ دهید
 • نویسنده : amin

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:02

  کد دیدگاه : 1194404

  والا سرباز معلمی همچین آش دهن سوزی نیست که دوستان اینقدر منتظرن!
  هر کی رفته پشیمونه!!
  مورد داشتیم ساکن مشهد هفته ای دو روز میره یه شهر 200 کیلومتری!!! بقیه هفته هم میره بقیه شهر های استان!!!
  میرفت خدمت جزیره تنب کوچیک فکر کنم راحت تر بود!!!!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسام

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:15

   کد دیدگاه : 1210228

   آره واقعا
   افرادی که کسر خدمت دارن اصلا این اشتباهو نکنن
   اگر هم به فکر این هستید که بعد از خدمت امتیاز دارید در استخدام آموزش و پرورش
   بدونید که این امتیاز در برابر مواردی مثل خانواده فرهنگی، خانواده ایثارگر، متاهل بودن و بومی بودن و … امتیاز خیلی ناچیزی هست که ارزش 2سال معطلی رو نداره.
   من خودم کلا 13ماه و نیم خدمت کردم که 7ماه تنب بزرگ بودم، واسه من که اصلا سخت نبود.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : رضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:37

  کد دیدگاه : 1186133

  با سلام و عرض خسته نباشید بخشنامه سال 96 سرباز معلمی کی میاد امروز که من اینو میفرستم 3اردیبهشت هست و هنوز نیومده بلاتکلیف مونده ایم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : رضا قهرمانپور

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:34

   کد دیدگاه : 1197810

   من اعزامم برا برج 6هست میتونم برا سرباز معلمی شرکت کنم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:07

  کد دیدگاه : 1148542

  کل حقوق افراد فوق دیبلم چقدر است

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حقوق سرباز معلم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:20

   کد دیدگاه : 1153996

   متن دیدگاه خود را وارد کنیدحقوق سرباز معلم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : Di

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:22

  کد دیدگاه : 852511

  سلام دوستان .
  کسانی که برگه معرفی به پادگان رو گرفتن لطفا جواب بدن . ساعت معرفی به پادگان شهدای کرمانشاه براتون چند زده . لطفا جواب بدید . یک دنیا ممنون میشم .

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:33

  کد دیدگاه : 851415

  سلام
  بچه ها کسی میدونه برا روزی ک میریم آموزشی چ وسایلی باید برداریم»»»»
  موی سرمون چی باید کوتاه شه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:16

   کد دیدگاه : 851670

   سلام…با نمره چهار کوتاه کن داداش…وسایل شخصی با خودت بیار…

   پاسخ دهید
  • نویسنده : محمدامین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:17

   کد دیدگاه : 851672

   سلام…با نمره چهار کوتاه کن داداش…وسایل شخصی با خودت بیار…

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 06:02

    کد دیدگاه : 852037

    آخه بعضی از بچه ها میگن کوتاه نکنید شاید گفتن لازم نداره سرباز معلما کوتاه کنن//برا متاهل و مجرد فرقم داره؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : نوید

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 00:29

     کد دیدگاه : 1140979

     سلام ؛؛ نه دوست عزیز حتما موی سر با ماشین ۴ کوتاه شه سرباز معلم و غیره نداره در دوره آموزشی همه در یک سطح هستن اما کوتاه نکنی داخل خود پادگان اجبار میکنن که کوتاه شه.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : سواعدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 03:26

  کد دیدگاه : 831228

  بچه ها من تاریخ اعزامم امروز بود رفتم حوزه برام کد صفر 5 کرمان زد بعد اداره کل بم زنگ زدن گفتن نرو مشکل حل شده حالا از این ور کد خوردم و بلیط بم دادن از اون ور میگن نرو الانم موندم اگه نرم میترسم غیبت بخورم خواهشا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:21

   کد دیدگاه : 839286

   سلام داداش….نترس…ایشالله همه کسانی ک برا سرباز معلم اسمشون درآمده و تاریخ اعزامشون 1/4 بوده افتاده 19/4…حالا 19 هم اعزام هستیم..چند روز قبل برگه ایی برامون میاد ک کجا افتادیم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : بهی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:51

  کد دیدگاه : 828805

  سلام خدمت همگی
  حقوق سرباز معلمی رو سر موقع میدن یا ن٬٬٬٬٬٬٬٬٬
  آخه من متاهلم چهار ماه هم قسطم عقبه////

  پاسخ دهید
  • نویسنده : امین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 06:04

   کد دیدگاه : 840446

   سرباز معلم حقوق داره یا ن؟ اگه داره چقد حقوق میدن ماهیانه؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : نوید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:32

   کد دیدگاه : 1140982

   سلام دوست عزیز؛؛ بله سرباز معلم حقوق داره ماهیانه ۱۲۰ هزار تومان تا ۱۳۰ هزار تومان ولی به موقع پرداخت نمیشه حدودا ۴ یا ۵ ماه یکبار حتی بیشتر؛؛ که حقوق بنده به ۸ ماه هم کشیده شد که یکجا پرداخت کردند.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:23

  کد دیدگاه : 827434

  و این نشان از بی نظمی نیست؟؟ آیا؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:54

   کد دیدگاه : 828816

   از اینور میگن پول نیس پول نیس از اونور فیش های حقوقی………..بی نظمی در حد لالیگه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:43

  کد دیدگاه : 825495

  سلام
  یعنی الان مشکل حل شده؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : 123

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:01

   کد دیدگاه : 826485

   سرباز معلمی بطور کامل کنسل اعلام شد.
   هرکسی سر تاریخی که بوده، اعزام میشه،اونایی که افتادن ابان،همون آبان ماه میرن،اونایی که تعجیل زدن،زودتر میرن، اوناییکه شهریور بودن و تاریخشون عوض نشده همون شهریور میرن.

   والسلام.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:48

    کد دیدگاه : 827083

    دوست خوب و عزیز منبع این حرف هات رو لطف کن؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : علی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:23

     کد دیدگاه : 827160

     منبع؟؟؟الافی ده روز کافی نیست برات؟؟امروز و فردا هاااااا چی؟ در ضمن کمتر از 48ساعت مونده تا یک تیر با پادگان هایی که جای سوزن انداختن نیست چه برسه به 4600نفر سرباز .
     بازم منبع میخوایییییی؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 19:59

      کد دیدگاه : 827679

      به نظرمن اینا فرضیه اند نه منبع
      هر چه خدا بخواد همون میشه…
      هنوز که نه کامل رو هم که نشنیدیم به این معتقد باش <>
      و منتظر باش و ببین

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 20:52

       کد دیدگاه : 840098

       آقای مدیر نصف پیامی که دارم پاسخش میدم رو حذف کردی ولی دیدی همون که گفتم شد.
       عزیز کار خدا خیلی درسته

      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 06:40

       کد دیدگاه : 1342515

       سلام همین که 2سال در خدمت بچه هایی با قلب پاک و دوست داشتنی باشی دنیا ارزش داره.
       کسانی که از ته دل دوستت داشتند.

      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 23:45

       کد دیدگاه : 1396078

       سلام
       جمعی از سرباز معلمان ورودی ۹۶-۹۵
       ما از جنوبی ترین نقطه ایران داریم با شما حرف میزنیم.
       تورو خدا یه فکری به حال ما سرباز معلمان کنید که الان ۷ماهه حقوق نگرفتیم و حقوقممون از ۳۰۰تومن اومده رسیده به ۱۵۰ / ایا این انصاف است ؟؟؟ ما بخدا به اندازه ده تا معلم رسمی کار میکنیم و زحمت میکشیم و و ۱۰۰ها کیلومتر از محل زندگی خود دور هستیم و دربدترین شرایط خود را در کلاس های درس حاضر میکنیم . هزینه خوراک و ایاب و ذهاب هم از جیب خودمان است و ۸ ماه است که یک ریال به ما ندادند. ما امید و نامیدمان جذب در اموزش و پرورش است ، حقوقی که به ما نمیدهند حداقل بعد از پایان دوره خدمت ، مارا جذب اموزش و پرورش کنند تا با این کار شاید زجرهای این دوسال را فراموش کنیم.لطفا پیگیری کنید.
       (درد و دل و مشکلاتمان خیلی زیاد است ، اینها فقط یک هزارم از مشکلات و درد و دل های ما بود .)

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...