اطلاعات بیشتر

شروع ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان لرستان

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه استخدامی آموزش و پرورش لرستان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار استخدام سرباز معلم اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان لرستان- 21 اردیبهشت 96

دستورالعمل جذب سرباز معلم در سال تحصیلی 97-96 ابلاغ شد.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از ابلاغ دستورالعمل جذب سرباز معلم در سال تحصیلی 97-96 خبر داد و گفت : ثبت نام متقاضیان از تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و تا ۲6 اردیبهشت ماه صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار انجام می پذیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ؛ خدانظر دریکوند با بیان این که متقاضیان می توانند با مراجعه به امور اداری  نسبت به  ثبت نام اولیه اقدام نمایند. وی تصریح کرد:  ثبت نام برای فارغ التحصیلان دارای مدرک تحصیلی  لیسانس و فوق لیسانس صورت می پذیرد.
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان  با اشاره به غیر  قابل قبول بودن مدارک تحصیلی معادل، ابراز داشت: اصل برگه سبز اعزام صرفاً از اول تیر ماه و اول شهریور ماه سال جاری بدون غیبت ممهور به مهر واکسیناسیون در زمان ثبت نام الزامی است .
وی اضافه کرد:  اگر مشمول قبلاً درخواست معافیت پزشکی و یا تحصیلی کرده باشد سازمان وظیفه عمومی اعزام وی را لغو نموده و لذا از لیست سرباز معلم کنار گذاشته می شود . لازم است این افراد در مهلت ثبت نام نسبت به ابطال درخواست معافیت اقدام نمایند .
دریکوند  با بیان این که امریه آموزش و پرورش شامل کسرخدمت نخواهد شد و مدت خدمت دو سال کامل می باشد، ابراز داشت: همچنین پس از پذیرش امکان ترخیص جهت ادامه تحصیل وجود ندارد . و درخصوص موارد ذکر شده تعهد محضری گرفته می شود.
وی  با تأکید بر این موضوع که ادامه اشتغال معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت غیرمجاز می باشد و انجام خدمت ضرورت هیچگونه حق استخدامی برای افراد ایجاد نمی کند، ادامه داد:  ثبت نام به معنای پذیرفته شدن نیست و پذیرش نهایی بعد از انجام مصاحبه ، گزینش و کسب امتیاز لازم مشخص شده و اعلام نتیجه نهایی از طریق سامانه مذکور قابل مشاهده خواهد بود.
وی با اشاره به  اعزام پذیرفته شدگان به مراکز آموزشی نظامی در اول تیرماه سال جاری، تأکید کرد:   مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد .لذا پیشنهاد می شود داوطلبان متقاضی در اسرع وقت نسبت به ثبت نام اقدام نموده و ثبت اطلاعات خود را به روزهای آخر موکول ننمایند


خبر اردیبهشت ماه 95: جذب و بکارگیری سرباز معلم در آموزش و پرورش لرستان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از ابلاغ دستورالعمل جذب و بکارگیری سرباز معلم در سال جاری از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع خبر داد.

به گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان گودرز کریمی فر گفت: بر اساس بخشنامه یادشده افراد واجد شرایط باید فارغ التحصیل مقطع فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس بوده و تاریخ اعزام آنها اول تیرماه و اول شهریور ماه ۹۵ باشد.
وی خاطر نشان کرد: افراد یادشده در رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش و در مدت خدمت خود به عنوان سرباز معلم جذب می شوند.
وی ادامه داد: متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام به امور اداری آموزش و پرورش شهرستان‌های مربوطه مراجعه کنند.
کریمی فر تاکید کرد: از مشمولان دارای شرایط برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام ‌آنها تیر و شهریور ۹۵ است ثبت‌نام صورت گرفته و اسامی پذیرفته شدگان نهایی ۲۵ اردیبهشت امسال به حوزه ستادی آموزش و پرورش ارسال می شود.
وی گفت: فهرست مدارک داوطلبان حائز شرایط و امتیاز لازم بلافاصله در اختیار هسته گزینش استان قرار گرفته و هماهنگی لازم در خصوص دریافت نظر نهایی در زمان مناسب انجام خواهد شد.
وی تاکید کرد: براساس بخشنامه معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، داوطلبان باید هنگام ثبت‌نام، فرم تعهدنامه رعایت شئونات شغل معلمی و رعایت ضوابط عمومی گزینش در طول مدت خدمت و همچنین فرم پرسشنامه اطلاعات فردی گزینش را نیز تکمیل و پس از الصاق یک قطعه عکس به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه تحویل مسئول ثبت‌نام کنند.
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان افزود: در دوره ابتدایی ۵۶ نفر، دوره های متوسطه و فنی و حرفه ای و کاردانش ۲۲نفر در رشته های ریاضی ، علوم تجربی ،زبان خارجه ، فیزیک ، شیمی ، رایانه ، برق ، مکانیک ، عمران ، معماری و تاسیسات جذب و بکارگیری خواهد شد.
در حال حاضر حدود ۱۷ هزار معلم مشغول امر تعلیم و تربیت ۳۲۰ هزار دانش آموز در ۴۲۰ آموزشگاه این استان هستند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : نارین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:46

  کد دیدگاه : 762394

  در مورد اطلاعیه جذب سرباز معلم به اداره آموزش و پرورش مراجعه کردیم ولی گفتن هنوز در این مورد چیزی به ما ابلاغ نشده؛از کی ثبت نام شروع میشه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : narin

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:43

  کد دیدگاه : 762392

  در مورد اطلاعیه جذب سرباز معلم به آموزش و پرورش شهرستان مراجعه کردیم ولی گفتن هنوز در این مورد چیزی به ما ابلاغ نشده,!از کی ثبت نام شروع میشه؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...