امروز دوشنبه ۹۵/۱۱/۰۴
همکاری در فروش فایل

آغاز دوره مهارت حرفه ای معلمی از دی ۹۵

آغاز دوره مهارت حرفه ای معلمی از دی ۹۵

جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: شرایط آزمون استخدامی امسال مطلوب‌تر از سال گذشته است و ما پیش‌بینی می‌کنیم از دی ماه پذیرش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی را در دانشگاه فرهنگیان داشته باشیم.
به گزارش خبرنگار مهر، محمود مهرمحمدی امروز در نشست خبری که در دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، گفت: پذیرش دانشجو طبق اساسنامه ماده ۲۸ از طریق برگزاری آزمون صورت می‌گیرد.

وی افزود: در برنامه راهبردی ۱۴۰۴ دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه پذیرای ۷۸ هزار دانشجو – معلم خواهد شد؛ یعنی سالانه ۳۴ هزار نفر خروجی و دانش‌آموخته باید داشته باشیم.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان تأکید کرد: باید تا سال ۱۴۰۴ شاخص‌های مربوط به تجهیزات و امکانات پیش‌بینی شود تا بتوانیم ۷۸ هزار نفر را پذیرش کنیم.

مهرمحمدی تصریح کرد: سالانه ۱۰ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش پذیرش می‌شوند. امسال نیز این اتفاق خواهد افتاد و بیست و یکم آبان ماه آزمون برگزار می‌شود.

آغاز دوره مهارت حرفه ای معلمی از دی

وی اظهار کرد: شرایط آزمون استخدامی امسال مطلوب‌تر از سال گذشته است و ما پیش‌بینی می‌کنیم از دی ماه پذیرش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی را در دانشگاه فرهنگیان برای گذراندن دوره یکساله تربیت حرفه‌ای معلمی داشته‌ باشیم.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان خاطرنشان کرد: آزمون ارزیابی صلاحیت حرفه‌ای پذیرفته‌شدگان نیز در پایان دوره گرفته می‌شود و موفقیت در دوره، شرط ورود به آموزش و پرورش و استخدام است.

مهرمحمدی یادآور شد: افرادی در آزمون استخدامی سال گذشته وزارت آموزش و پرورش پذیرفته شدند، اما نتوانستند در آزمون اصلح موفق شوند. پیش از این ما در اطلاعیه‌هایی اعلام کرده بودیم که شرط ورود به آموزش و پرورش، قبولی در این آزمون است.

وی تصریح کرد: ۲۰۹۰ نفر بدون سهمیه و ۷۳۳ نفر با سهمیه در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش پذیرفته شده‌اند که ۱۴۰۱ نفر صلاحیت قطعی، ۶۱۲ نفر مشروط و ۷۷ نفر نیز رد صلاحیت شده‌اند؛ این آمار برای افراد بدون سهمیه بوده است اما در افراد با سهمیه، تعداد ۶۵۴ نفر احراز صلاحیت، ۲۴ نفر مشروط و ۵۶ نفر رد صلاحیت شده‌اند. همچنین جمع کسانی که صلاحیت آنان احراز نشد، ۱۳۳ نفر است.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان بیان کرد: پذیرفته‌شدگان با آگاهی و علم در آزمون اصلح شرکت کرده‌اند و می‌دانستند اگر موفق شوند، استخدام نمی‌شوند اما ما تلاش می‌کنیم با برگزاری یک آزمون دیگر، بتوانیم آنان را به استخدام آموزش و پرورش دربیاوریم.

مهرمحمدی تأکید کرد: آزمون ارزیابی صلاحیت حرفه‌ای برای تمام فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان پس از گذراندن دوره چهار ساله نیز برگزار می‌شود.

وی درباره حاشیه‌هایی که پیرامون یکی از معاونان سرپرست دانشگاه فرهنگیان وجود دارد، گفت: ایشان همانند دیگر معاونان بنده، باکفایت‌ترین و سالم‌ترین فرد برای این مسئولیت هستند. البته شاید هر انسانی نقیصه‌ای نداشته باشد، اما بیشتر صحبت‌هایی که وجود دارد، فضاسازی است. اگر مسائل مستندی وجود داشته باشد، قابل پیگیری است و ما با کسی تعارفی نداریم.

منبع : خبرگزاری مهر مهلت :

دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۶ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : نگار ارسال : 95/10/27

  کاربری : نگار

  ارسال : 95/10/27

  ساعت ارسال : 19:37

  کد دیدگاه : 1070912

  پاسخ

  سلام اقا ی ادمین.میشه لطف کنید جواب بدین.آیا تاریخ هایی که اینجا برای مصاحبه زدید درسته؟؟من سایت کرمانشاه رو میبینم اطلاعیشو زده اما تاریخ حضور رونزده،،لطفا جواب بدین چون طبق تاریخی که اینجا تواطلاعیه های استانی هست کار تحویل مدارک از فردا انجام میشه

  • نقل قول : adminدر : 95/10/27 22:57:54 پاسخ

   تاریخ انتشار این پست: ۹۵/۰۷/۱۸
   این پست مربوط به استخدامی دوره قبل هست.

 • کاربری : نجفی ارسال : 95/10/11

  کاربری : نجفی

  ارسال : 95/10/11

  ساعت ارسال : 16:25

  کد دیدگاه : 1046925

  پاسخ

  مصاحبه و تحویل مدارک استان خوزستان کی شروع میشه؟؟؟؟؟

 • کاربری : طاها ارسال : 95/10/07

  کاربری : طاها

  ارسال : 95/10/07

  ساعت ارسال : 12:30

  کد دیدگاه : 1038356

  پاسخ

  اقا ادمین به نظرشماطبق گفته مهرمحمدی که گفتندسالانه ۱۰هزارنفراستخدام اموزش وپرورش میشوندوامسال نیزاین اتفاق خواهدافتاد منظورش بجزامسال سالهای بعدم هست؟

  • نقل قول : adminدر : 95/10/07 13:12:10 پاسخ

   ببینید اگر منظورشون چنین باشه هم باز نمیشه اطمینان کرد.
   ازمون استخدامی تا بیاد کلی اتفاقات میفته.

 • کاربری : زهرا ارسال : 95/07/18

  کاربری : زهرا

  ارسال : 95/07/18

  ساعت ارسال : 19:12

  کد دیدگاه : 947745

  پاسخ

  یعنی دبیر تربیت بدنی برای مدارس دخترانه نیاز نیست که همه مرد استخدام می شوند؟؟؟؟الان شهریار تهران به ۴ دبیر تربیت بدنی فقط مرد نیازمند هست؟؟!؟!؟!؟


 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.