• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۶/۱۶
  • 1k نظر «نمایش»

اطلاعیه های نهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۴۰۰

اطلاعیه های نهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۴۰۰

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اطلاعیه های نهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی کشور

جهت مشاهده صفحه اصلاحیه های دفترچه آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه جامع استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی 
اینجا کلیک نمایید


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

اطلاعیه زمانبندی تحویل مدارک پذیرفته شدگان

خبر 19 شهریور 1401: فراخوان پذيرفته شدگان سه برابر ظرفيت شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در نهمين آزمون فراگير مشترک دستگاههاي اجرايي در رشته هاي مراقبت پرواز، ايمني زميني هواپيما، الکترونيک هواپيمايي، ارتباطات هواپيمايي و عمليات فرودگاهي اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ باتوجه به ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، حضرت امام حسین( ع)، به منظور رفاه حال شرکت کنندگان گرامی در مراسم اربعين و عزاداری های دهه آخر ماه صفر، کلیه افراد پذیرفته شده برای تحویل، بررسی و تطبیق مدارک از تاریخ نهم لغایت دوازدهم مهر ماه با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک خود به شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران واقع در تهران – میدان آزادی – خیابان معراج ساختمان مرکزی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران مراجعه کنند.
گفتنی است؛ آزمون تعیین سطح زبان و چک پزشکی برای پذیرفته شدگان شغل مراقبت پرواز و تست پزشکی  ( قد و BMIو ...) برای پذیرفته شدگان شغل ایمنی زمینی هواپیما بر اساس ضوابط در تاریخ  های مقرر انجام خواهد شد.
گفتنی است؛ تمامی هزینه های مربوط به چکاپ پزشکی بر عهده داوطلب بوده و پرداخت این هزینه هیچ تعهدی برای شرکت ایجاد نمی کند و عدم مراجعه در بازه­ های زمانی یاد شده بنزله انصراف تلقی می شود.
مدارک مورد نیاز
1- شش قطعه عکس 4x3 که در سال جاری گرفته شده باشد.
2-اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن به تاریخ فارغ التحصیلی حداکثر ششم خرداد ماه سال جاری( مبنا ، تاریخ فراغت از تحصیل است.)
3-اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن. (ملاک عمل برای محاسبه سن افراد، اولین روز ثبت نام آزمون مشترک فراگیر به تاریخ 27 بهمن سال گذشته است.)
4-اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن.
5-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی و تصویر آن برای آقایان به تاریخ صدور حداکثر ششم خرداد سال جاری.
6-اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور برای معلولین.
7-کارنامه قبولی در آزمون
8-ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی‌ربط (سوابق بیمه بخش دولتی )، جهت اصلاح حداکثر سن مقرر برای آن دسته از داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شرکت‌هاي دولتی، بانک‌ها و شرکت‌هاي تحت پوشش آن‌ها، شرکت‌هاي بیمه‌های دولتی، شهرداري‌ها و موسسات و شرکت‌هاي دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت‌هاي ملی و مصادره شده که به نحوي از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهاي انقلاب اسلامی و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها از تاریخ 22 بهمن 1357 به خدمت اشتغال داشته‌اند.
9-اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایثارگران 25 درصد.
10- اصل مدرک و معرفی نامه از مراجع ذیصلاح برای مشمولین سهمیه 5درصد.
مراجع ذیصلاح تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه برای رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزند آنها عبارتند از:
معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
11- ارائه مستندات در خصوص داوطلب بومی
محل تولد فرد بر اساس شناسنامه وی
سوابق سکونت 10 ساله درشغل محل مورد درخواست ( احراز با استشهاد محلی با تایید نیروی انتظامی محل سکونت)
گذراندن حداقل دو مقطع تحصیلی در شغل محل مورد درخواست
12- ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قران (طبق مصوبه جلسه 573 شورای انقلاب فرهنگی، تبصره سه، مدرک تخصصي حفظ قرآن با امضاي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و رئيس سازمان تبليغات اسلامي معتبر است.)
13- بر اساس بخشنامه شماره 22932 مورخ پنجم تیرماه سال جاری معاون محترم سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور، امتیاز لازم برای مشمولین قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (موضوع مصوبه شماره 278/69385 مورخ 19 آبان 1400 مجلس شورای اسلامی) در صورت ارائه مستندات شامل شناسنامه متقاضی و فرزندان وی، لحاظ خواهد شد.

تاریخ مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی برای بررسی مدارک

ساعت مراجعه

تاریخ مراجعه

شغل

8  الی 14

1401/07/09

مراقبت پرواز

1401/07/10

1401/07/10

ایمنی زمینی هواپیما

1401/07/11

الکترونیک هواپیمایی ، ارتباطات هواپیمایی، عملیات فرودگاهی

1401/07/12

متاخرین

اطلاعیه و اعلام نتایج آزمون 

خبر 15 شهریور 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، نتایج نهمین آزمون‌ فراگیر دستگاه های اجرایی سال 1400 اعلام گردید. درصورتی که داوطلبان براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی شدگان جهت بررسی مدارک به هر یک از دستگاههای اجرایی می باشند، موظفند برای اقدامات بعدی در تاریخ 1401/06/20 به آدرس درگاه اطلاع رسانی دستگاه مورد نظر به شرح جدول و براساس توضیحات و زمان بندی های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون کلیک نمایید

اطلاعیه و اعلام نتایج نهایی

خبر 23 مرداد 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 (مصاحبه تخصصی)  - مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر و اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون مذکور اعلام گردید.

مشاهده اطلاعیه سازمان اداری استخدامی کشور در خصوص آزمون آموزش و پرروش
مشاهده آدرس سایت اداره کل آموزش و پرورش استان ها
دانلود فرم رسیدگی به اعتراض ها
دانلود فرم اطلاعات فردی داوطلبان آزمون

جهت مشاهده نتایج نهایی کلیک نمایید

دریافت کارت آزمون

خبر 28 تیر 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، لینک دریافت كارت‌ شركت در‌ نهمین آزمون‌ فراگیر دستگاه های اجرایی فعال گردید. زمان برگزاری آزمون 31 تیر 1401 می باشد.

جهت دریافت کارت آزمون کلیک نمایید

اطلاعیه زمان دریافت کارت و برگزاری آزمون

خبر 25 تیر 1401: ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبانی که در نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال 1400 ثبت‌نام نموده‌اند، نظر این عزیزان را به موارد ذیل جلب می‌نماید:

الف‌ - نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون 
کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ از روز سه شنبه 1401/04/28 برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان شرکت‌ در آزمون‌، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، کد ملی، سال تولد و ...) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری و ...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به درگاه این سازمان و ورود به سیستم پاسخگویی اینترنتی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت‌نام اقدام نماید. لازم به ذکر است این امکان برای داوطلبانی فراهم می‌باشد که در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند. لذا ضرورت دارد داوطلبانی که اطلاعات فوق را مفقود نموده‌اند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام نمایند. آزمون روز جمعه 31 تیر 1401 برگزار خواهد شد.

ب‌- درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:
1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1، 2، 4، 5، 6، 7، 11، 12، 15 و 16 (شامل نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، دین، سهمیه 5 درصد ایثارگران، شاغل قراردادی (نام دستگاه)، تاریخ فارغ التحصیلی و معدل آخرین مدرک تحصیلی) کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودید، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ 1401/4/31 منحصراً به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایید و در صورتی که نسبت به بندهای 3، 8 و 9 (جنس، معلولیت و شدت معلولیت) تفاوتی مشاهده نمودید ضروری است مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در واحد رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول شماره 2) مراجعه نمایید.
تذکر مهم 1: با توجه به اهمیت موضوع شهرستان محل تولد فرزندان داوطلبان جهت اعطای امتیازات پیش بینی شده در ماده (15) قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (موضوع مصوبه شماره 278/69385 مورخ 1400/08/19 مجلس شورای اسلامی) در امتحانات مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور ضروری است داوطلبان با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات کارت شرکت در آزمون نسبت به تکمیل بند مربوط به محل تولد فرزندان اقدام نمایند. در صورت عدم تکمیل بعد از برگزاری آزمون هیچ گونه ویرایشی برای بند مذکور انجام نخواهد گرفت.
تذکر مهم2: درخصوص سهمیه 25 درصد ایثارگران (بند 10 کارت شرکت در آزمون) به اطلاع می رساند؛ هیچ گونه ویرایشی برای این بند انجام نمی‌گیرد و داوطلبان می­ بایستی در بازه زمانی ثبت نام اقدام به ویرایش سهمیه می نمودند.
2- چنانچه کارت شرکت در آزمون شما فاقد عکس می‌باشد و یا عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله؛ فاقد مُهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس است ضرورت دارد ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، 2 قطعه عکس 4 ×3 و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در واحد رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاری آزمون مراجعه نمایید و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد، بدیهی است در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی می‌گردد. ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب براساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود داوطلب تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است. 
3- داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی درگاه این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند. 

ج- آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون 
نماینده این سازمان در روز پنجشنبه مورخ 1401/4/30 صبح از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الی 18:00 در واحد رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. برای اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس توضیحات بند «ب» ملزم به مراجعه به نماینده رفع نقص کارت سازمان می‌گردند، شهرستانهای محل برگزاری آزمون به شرح جدول شماره 1 (مندرج در ذیل این اطلاعیه) می‌باشد که آدرس و محل تشکیل واحد رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون هر شهرستان در جدول شماره 2 (مندرج در ذیل این اطلاعیه) مشخص گردیده است.

د‍- یادآوری های مهم‌ 
۱– برای حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
۲- فرآیند برگزاری آزمون از ساعت‌ ۸ صبح (هشت) می‌باشد.
۳- در ورودی ِحوزه های امتحانی رأس‌ ساعت‌ ۷:۳۰ (هفت و سی) بسته خواهد شد، لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
۴- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید چند مداد سیاه نرم پررنگ، مداد تراش، مداد پاکن، ماسک سه لایه (بدون فیلتر) و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد. رد و بدل کردن این موارد در جلسه آزمون تخلف محسوب می‌شود. 
۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری که بخشی از آن در بند« و‍» آمده است، رفتار خواهد شد.
۶- به همراه داشتن تلفن همراه حتی بصورت خاموش در جلسه آزمون موجب محرومیت از گزینش در آزمون خواهد شد. 
۷- برای بازرسی بدنی و تطبیق عکس با فرد متولی همکاری لازم را بعمل آورید.
۸– حوزه‌های آزمون از تحویل گرفتن هرگونه وسایل اضافی از جمله تلفن همراه، ماشین حساب، کیف دستی، ساک دستی، کتاب، جزوه و … معذور می‌باشند، بنابراین اکیدا توصیه می‌شود به غیر از موارد اعلام شده در اطلاعیه پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون و اوراق تشخیص هویتی از همراه داشتن سایر وسایل جداً خودداری شود.
۹- داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی درگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.
۱۰- با توجه به اینکه سازمان سنجش آموزش کشور در جهت بهبود و ارتقاء کیفی حوزه های برگزاری آزمون، نیاز به نظرات شما به عنوان معتبرترین منبع اخذ داده و اطلاعات برای ارزیابی حوزه‌ها دارد، خواهشمند است نسبت به تکمیل نمودن پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی خود در نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال 1401 از تاریخ 1401/4/31 لغایت 1401/5/5 بصورت اینترنتی از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام نمایید.
۱۱-داوطلبان در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل در فرآیند برگزاری برای آنها لازم است، حداکثر تا تاریخ 1401/5/6 از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی https://request.sanjesh.org با این سازمان مکاتبه نمایند. درخواست‌های واصله بعد از تاریخ فوق قابل بررسی و پیگیری نخواهد بود.

هـ- دستورالعمل بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و الزامات بهداشتی 
انتظار می‌رود برای حفظ سلامتی خود، سایر داوطلبان و خانواده‌های محترمتان موارد زیر را مورد توجه و آنها را رعایت نمایید:
۱- زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور یابید. حوزه برگزاری آزمون از ساعت ۶:۳۰ صبح روز برگزاری آزمون آماده حضور شما خواهد بود.
۲- برای پیشگیری از تجمع، حضور خود را به دقایق پایانی موکول ننمایید.
۳- از تردد بی مورد در محل آزمون جداً خودداری نمایید.
۴- هنگام ورود و خروج به حوزه با دیگر داوطلبان فاصله مناسب (حداقل یک متر) را حفظ نمایید.
۵- همراه داشتن ماسک ۳ لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی الزامی می‌باشد.
۶- در زمان استقرار در محل صندلی از صحبت کردن با سایر داوطلبان مجاور جداً خودداری نمایید.
۷- از تماس دست‌ها با چشم، دهان و بینی در حین آزمون جداً خودداری نمایید.
۸- هنگام عطسه یا سرفه کردن از دستمال کاغذی استفاده نمایید. درصورتی که دستمال وجود نداشت از قسمت داخلی آرنج استفاده کنید.
۹- در صورت داشتن سئوال ضروری از عوامل اجرایی در طول برگزاری آزمون حتما با رعایت فاصله مناسب و داشتن ماسک اقدام به صحبت نمایید.
۱۰- در پایان آزمون تا زمان اعلام خروج از سالن توسط عوامل اجرایی همچنان بر صندلی خود مستقر باشید. به پیام‌هایی که حاوی نکات اجرایی و بهداشتی است و درجلسه آزمون از بلندگو پخش می شود با دقت گوش کرده و به آن عمل کنید.
۱۱- سعی کنید از تماس دست با سطوحی که اغلب لمس می شود نظیر صندلی ها، دستگیره درب ها و شیرآلات سرویس بهداشتی و… خودداری نموده و از دستمال کاغذی استفاده کنید.
12- چنانچه مبتلا به بیماری کرونا هستید در زمان ورود به حوزه برگزاری آزمون، (با ارائه رسید نتیجه آزمایش PCR) مسئولین حوزه را مطلع نمایید تا پیش‌بینی‌های لازم را در این خصوص بعمل آورند.
و– قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری
ماده ۵- تخلفات و جرایم در این قانون مشتمل بر موارد زیر است:
الف- ارتکاب هرگونه عملی که موجب بی‌نظمی در برگزاری آزمون گردد یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه‌دار.
ب- ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات که آزمون داوطلب را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل:
۱- ارائه مدرک یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول برای شرکت در آزمون.
۲- تبانی با داوطلبان یا افراد خارج از حوزه امتحانی یا دست‌اندرکاران آزمون از قبیل عوامل اجرایی و طراحان سئوال برای تخلف در آزمون.
۳- ثبت‌نام در آزمون با هویت مجعول یا شرکت در جلسه آزمون به جای داوطلب اصلی.
ج- استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه‌های حافظه‌دار.
د- کمک به داوطلب خارج از ضوابط برگزاری آزمون برای پاسخ به سئوالات.
ه‍- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان یا استفاده غیر مجاز از آنها.
و- هرگونه تغییر غیرمجاز سئوالات، اوراق و پاسخنامه‌های داوطلبان یا سایر مدارک و دفاتر مربوط به آزمون.
ز- افشای سئوالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و افشای آن یا شرکت یا معاونت دراین امر قبل یاحین برگزاری آزمون به هرنحو.
ح- خرید یا فروش سئوالات آزمون یا پاسخ آنها یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون اعم از اینکه سئوالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیرواقعی باشد.
ماده ۶- هیأت‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حکم به مجازات های زیر را درباره متخلفان دارند:
الف- درمورد مشمولان بند(الف) ماده (۵): اخطارکتبی با درج درپرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذی ربط یا محرومیت ازگزینش در آزمون همان سال.ب- در مورد مشمولان بند (ب) یا بند (ج) ماده (۵): محرومیت از گزینش علمی در آزمون همان سال و ابطال قبولی داوطلب در همان سال و محرومیت از شرکت در آزمون از یک تا ده سال بعد.
تبصره- آرای هیأت‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۶) این قانون قابل تجدید نظر خواهی در هیأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها می‌باشد.
ماده ۷- در مورد مشمولان بندهای (د)، (ه‍)، (و) (ز) و (ح) ماده (۵) هیأت‌های رسیدگی متهم را برای رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون (۱۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال تا یک میلیارد (۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال یا حبس از یک تا پنج سال یا هر دو مجازات به محاکم دادگستری معرفی می‌نمایند.
ماده ۸– ارتکاب هر یک از اعمال موضوع ماده (۵) چنانچه در قالب عضویت در یک گروه یا شبکه باشد، موجب تشدید مجازات می‌شود و تشکیل دهنده و سرکرده گروه یا شبکه به حداکثر مجازات محکوم می‌گردد. مجازات هر یک از اعضاء که در ارتکاب تخلفات و جرایم فوق دخالتی نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذکر شده برای مرتکب می‌باشد.
ماده ۹- رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزایی یا رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری یا هیأت‌های انتظامی اعضای هیأت علمی یا کمیته‌های انضباطی دانشجویان نیست و مرتکب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (۶) و (۷) این قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محکوم می‌گردد.
ماده ۱۰- در صورت محکومیت قطعی فردی به یکی از مجازات های مندرج در این قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (۶)، هیات رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی وی در آزمون را ابطال می‌نماید. در این صورت مؤسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هرگونه گواهی یا مدرک به وی خودداری خواهد نمود، و چنانچه گواهی فارغ‌التحصیلی به وی اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت آموزش و پرورش یا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن گواهی هستند.
ماده ۱۱- چنانچه با بررسی‌های فنی و علمی، بین نمرات و رتبه اکتسابی داوطلب و سوابق تحصیلی وی مغایرت های غیرمتعارف مشهود و اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پیش‌دانشگاهی با رتبه و نمره اکتسابی در آزمون وجود داشته باشد، با تأیید هیأت‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در یک یا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. تعیین وضعیت نهایی آزمون این داوطلب، بر اساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیأت بدوی است.
ماده ۱۲- هر مؤسسه یا آموزشگاه علمی و آموزشی که برای افزایش آمادگی داوطلبان شرکت در آزمون‌های مورد بحث این قانون فعالیت می‌کند، چنانچه در تخلفات ماده (۵) مشارکت داشته باشد، مجوز تأسیس آن لغو می‌شود و مدیران مسؤول آنها، علاوه بر محرومیت دائمی از تأسیس و اداره این گونه مراکز، به مجازات‌های پیش‌بینی شده در این قانون و سایر قوانین محکوم می‌شوند، و چنانچه مؤسسه یا آموزشگاه فاقد مجوز باشد، مجازات مدیران مسؤول آنها حداکثر مجازات مندرج در ماده (۶) است.
تبصره- در مورد آموزشگاه‌هایی که فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانونی ذی‌ربط مدعی‌العلوم نیز می‌تواند رأساً نسبت به اعلام جرم و پیگیری تخلفات آنان اقدام نماید.

ز – نحوه تماس و ارتباط با سازمان سنجش آموزش و کشور
در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، داوطلبان می‌توانند سئوال یا درخواست خود را از طریق سامانه پاسخگویی اینترنتی، به این سازمان ارسال نمایند. ضمناً داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در ساعات اداری با شماره ‌تلفن ‌۴۲۱۶۳  با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند.

دریافت فایل  جدول شماره 1 - شهرستان_ محل_ برگزاری آزمون ورودی نهمین آزمون استخدامی (به غیر از آموزش و پرورش) سال_ 1400 در قالب  pdf
دربافت فایل جدول_ شماره_ 2- نشانی باجه_های رفع نقص آزمون استخدامی (به غیر از آموزش و پرورش) سال_ 1400 در قالب pdf

اصلاحیه دفترچه آزمون فراگیر و آموزش و پرورش

خبر 4 اسفند 1401: پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 1400/11/27 و اطلاعیه مورخ 1400/12/01، اصلاحات سری دوم دفترچه راهنمای مذکور، به شرح ذیل اعلام می گردد.
متقاضیان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و برای ثبت نام اقدام نمایند. ضمناً باتوجه به اصلاحات اعلام شده مقررگردید امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد گردد. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
الف) اصلاحات مربوط به شغل محل‌ها:
ـ اصلاحیه مربوط به شغل محل‌های جدید سازمان ملی بهره‌وری ایران و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس كشور:

 فهرست شغل محل‌های سازمان ملی بهره وری ایران

کد شغل محل

شغل

محل خدمت

تعداد

آزاد

ایثارگر 25 درصد

ایثارگر 5 درصد

معلول

جنسیت

تعداد

جنسیت

تعداد

جنسیت

تعداد

جنسیت

تعداد

22101

حسابدار

تهران-ستاد تهران-

1

-

-

زن/مرد

1

-

-

-

-

شرایط احراز تحصیلی کد شغل محل 22101
30408: حسابداری (فوق لیسانس)- 31074: مدیریت مالی (فوق لیسانس)- 32428: حسابداری مدیریت (فوق لیسانس)

22102

كارشناس امور بهره وری

تهران-ستاد تهران-

1

زن/مرد

1

-

-

-

-

-

-

شرایط احراز تحصیلی کد شغل محل 22102
30308: توسعه اقتصادی و برنامه ریزی (فوق لیسانس)- 30747: علوم اقتصادی گرایش توسعه اقتصادی و برنامه ریزی (فوق لیسانس)- 31230: مهندسی سیستم‌های اقتصادی و اجتماعی (فوق لیسانس)- 31240: مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم و بهره وری (فوق لیسانس)- 31937: مدیریت صنعتی گرایش تولید (فوق لیسانس)- 32142: مهندسی صنایع گرایش بهینه سازی سیستم ها (فوق لیسانس)- 32420: مدیریت صنعتی گرایش مدیریت كیفیت و بهره وری (فوق لیسانس)- 32470: مدیریت صنعتی گرایش مدیریت عملكرد (فوق لیسانس)- 32714: مدیریت MBA گرایش اقتصاد مدیریت (فوق لیسانس)- 32933: مهندسی صنایع گرایش مدلسازی سیستمهای كلان (فوق لیسانس)- 32945: علوم اقتصادی (فوق لیسانس)- 33007: مهندسی صنایع گرایش سیستمهای اقتصادی و اجتماعی (فوق لیسانس)- 33012: علوم اقتصادی گرایش برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی (فوق لیسانس)- 33345: مهندسی صنایع گرایش كیفیت و بهره وری (فوق لیسانس)- 33346: مهندسی صنایع گرایش سیستم های كلان اقتصادی و اجتماعی (فوق لیسانس)- 33347: مدیریت MBA گرایش مدیریت عملیات (فوق لیسانس)- 33348: مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات (فوق لیسانس)- 33349: مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات (فوق لیسانس)

22103

كارشناس تحلیل و تولید نرم افزار

تهران-ستاد تهران-

1

زن/مرد

1

-

-

-

-

-

-

شرایط احراز تحصیلی کد شغل محل  22103
31887: مهندسی كامپیوتر گرایش نرم افزار (فوق لیسانس)- 32009: مدیریت فناوری اطلاعات كلیه گرایش ها (فوق لیسانس)

شغل محل جدید سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس كشور

کد شغل محل

شغل

محل خدمت

تعداد

آزاد

ایثارگر 25 درصد

ایثارگر 5 درصد

معلول

جنسیت

تعداد

جنسیت

تعداد

جنسیت

تعداد

جنسیت

تعداد

22104

كارشناس تجهیزات و فضاهای اموزشی مدارِس (5)

تهران-ستاد تهران-

1

زن/مرد

1

-

-

-

-

-

-

شرایط احراز تحصیلی کد شغل محل 22103
31555: مهندسی صنایع گرایش صنایع (فوق لیسانس)- 32999: مهندسی صنایع بدون گرایش (فوق لیسانس)- 33516: مهندسی صنایع گرایش مهندسی صنایع (فوق لیسانس)

ب) اعلام مواد امتحانی شغل کارشناس امور بهره وری (کد15442) و کارشناس تجهیزات و فضاهای آموزشی مدارس (5) (کد 15443) دفترچه راهنما:

عنوان و کد شغل مواد آزمون
كارشناس امور بهره وری (كد شغلی 15442) 1ـ مدیریت کیفیت و بهره وری
2ـ اقتصاد مهندسی
3ـ اقتصاد خرد و کلان
4ـ مدیریت تولید و عملیات
5ـ روش سنجی و کار سنجی و ارزیابی کار و زمان

کارشناس تجهیزات و فضا های آموزشی مدارس (5) (کد شغلي 15443)

1ـ برنامه ریزی و کنترل پروژه
2ـ اقتصاد مهندسی
3ـ طرح ریزی واحدهای خدماتی و صنعتی
4ـ آمار و احتمالات کاربردی
5ـ اصول مدیریت و تئوری سازمان

تمدید ثبت نام و اصلاحیه دفترچه راهنمای آزمون

خبر 1 اسفند 1400: پيرو اطلاعيه مورخ 1400/11/27 و همچنين انتشار دفترچه راهنماي ثبت‌نام نهمین آزمون استخدامي متمركز دستگاههاي اجرايي كشور در سال 1400، ضمن اعلام اصلاحات به شرح ذیل به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی مذکور می‌رساند پایان زمان ثبت نام از روز دوشنبه مورخ 1400/12/02 به روز جمعه مورخ 1400/12/06 اصلاح می‌گردد. لذا متقاضیان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و برای ثبت نام اقدام نمایند. 
ضمناً باتوجه به اصلاحیه اعلام شده مقررگرديد امکان ويرايش اطلاعات براي متقاضيان ايجاد گردد. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
اصلاحات مربوط به دفترچه راهنما:
ـ اصلاحیه مربوط به  اصلاح تاریخ فراغت از تحصیل، پایان خدمت و معافیت دائم:
ـ ملاک عمل تاریخ فراغت از تحصیل، پایان خدمت و معافیت دائم مندرج در صفحه (10) ردیف (1) از بخش هفتم دفترچه راهنمای ثبت نام به تاریخ 1401/03/06 اصلاح می شود.
ـ اصلاحیه مربوط به  محل خدمت شغل محل های اداره کل آموزش و پرورش شهرستان تهران:
ـ عنوان محل خدمت شغل محل‌های: 11837، 11844، 11851، 11861، 11868، 11874، 11880، 11886، 11893، 11900، 11906، 11912، 11916، 11921، 11928، 11936، 11942، 11948، 11954، 11960، 11966، 11970، 11978، 11983، 11988، 11991، 11995، 12000، 12003، 12013، 12018، 12024، 12027 و 12030 به تهران - مناطق 7 و 4 اصلاح مي‌گردد، که در دفترچه راهنما به اشتباه تهران - مناطق 7 و 14 درج شده است.

اطلاعيه‌ ثبت‌ نام‌ و شركت در‌ نهمین آزمون‌ فراگیر

خبر 27 بهمن 1400: به ‌اطلاع‌ متقاضيان‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور ‌میرساند که ثبت‌نام از روز چهارشنبه مورخ 1400/11/27 از طريق درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان آغاز و در روز دوشنبه مورخ 1400/12/02 پايان میپذيرد؛ لذا متقاضیان میتوانند در مهلت مقرر براي شركت در آزمون ثبت‌نام نمايند. 
دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون مذكور همزمان با شروع ثبت‌نام از طريق درگاه اطلاع رساني اين سازمان قابل دسترس خواهد بود. 
ضمناً آزمون رشته‌های شغلی مربوط به وزارت آموزش و پرورش در روز جمعه مورخ 1401/02/16 و رشته‌های شغلی سایر دستگاهها در روز جمعه مورخ 1401/04/31 برگزار خواهد شد.


ورود به صفحه جامع استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2520421
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi