دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی

اطلاعات بیشتر

  آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی


جهت مشاهده نمونه کارنامه های آزمون استخدامی فراگیر ششم سال 97 اینجا کلیک نمایید


خبر 26 خرداد 98: اطلاعیه زمان و نحوه مصاحبه آزمون استخدام اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی (منبع: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی)

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در بخش وضعیت داوطلب ، عبارت « شما برای مصاحبه استخدامی معرفی شده اید» درج شده، لازم است از روز چهارشنبه 29 خرداد ماه جاری به پایگاه اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت اطلاع دقیق از زمان و مکان مصاحبه مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 خرداد 98: اطلاعیه نتایج مرحله بررسی مدارک و اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی سال 97 (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

به اطلاع داوطلبان معـرفی شده چند برابر ظرفيت مرحله بررسی مدارک ششمين امتحان مشتـرك فراگير دستگاه‌هـاي اجرايي كشور مي‌رساند، نتايج بررسی مدارک توسط دستگاههای اجرائی (به استثناء سازمان امور مالیاتی کشور)، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ بر روي پايگاه اطلاع‌رساني مركز آزمون جهاد دانشگاهي قابل مشاهده مي‌باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از كدملي و كد رهگيري با ورود به قسمت پروفايل خود، از نتیجه بررسی مدارک و وضعیت نهایی خود مطلع گردند.
برای آن دسته از داوطلباني كه در بخش وضعيت داوطلب، عبارت «شما براي مصاحبه استخدامی معرفي شده اید» درج گردیده است، لازم است از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ تا روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ با مراجعه به پایگـاه اطلاع‌رسانی دستگاه اجرايي مورد تقاضاي خود، از زمان و مكان مصاحبه استخدامی مشخص شده، مطلع شوند.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 خرداد 98: اطلاعیه زمان مصاحبه آزمون استخدام سازمان امور مالیاتی (منبع: سایت سازمان امور مالیاتی)

بدینوسیله به اطلاع کلیه معرفی شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ 97/12/17 سازمان امور مالیاتی کشور می رساند : بررسی مدارک معرفی شدگان مرحله اول آزمون و انطباق آن با شرایط آگهی استخدامی ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در حال انجام می باشد ، بدیهی است پس از اتمام بررسی مدارک و ورود اطلاعات در پرتال جهاد دانشگاهی و دریافت لیست اسامی تایید شدگان جهت معرفی به مصاحبه تخصصی از جهاد دانشگاهی ، زمان و مکان مصاحبه تخصصی متعاقبا در نیمه دوم تیر ماه سال 1398 اعلام خواهد شد.

خبر 23 خرداد 98: استخدام 35 هزار نفر در دستگاه های اجرایی در تابستان 98 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان و خبرگزاری تسنیم)

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور استخدامی و اداری کشور گفت: امسال حدود ۳۵ هزار نفر در دستگاه‌های اجرایی کشور از طریق آزمون استخدامی جذب می‌شوند.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، جمشید انصاری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور استخدامی و اداری کشور در حاشیه نشست شورای ادارای سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همه ساله در ۲ نوبت تابستان و زمستان آزمون استخدامی برای دستگاه‌های اجرایی کشور برگزار می‌شود که بخش قابل توجهی از نیرو‌ها با توجه به نوع فعالیت ۲ دستگاه اجرایی مهم «آموزش و پرورش و بهداشت و درمان» در تابستان جذب دستگاه‌ها می‌شوند.

وی ادامه داد: نیروی انسانی مورد نیاز رشته‌های مختلف شغلی که از سوی دولت تعریف شده است از میان دانش آموختگان دانشگاهی و از طریق آزمون‌های استخدامی متناسب با نیاز کشور، تأمین می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که در آزمون‌های استخدامی نیرو‌های داوطلب سیستان و بلوچستان توان رقابت با داوطلبان استان‌های برخوردار را ندارد، در این زمینه چه تدابیری اندیشیده شده است بیان کرد: معتقدم مردم این استان به ویژه جوانان آن از استعداد‌های بالایی برخوردارند و دانشگاه‌های استان نیز با داشتن اعضای هیأت علمی برجسته جزو دانشگاه‌های مطرح کشور بحساب می‌آیند که توانسته‌اند جوانان توانمندی تربیت کنند که در زمینه‌های علمی خوش درخشیده‌اند.

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور ادامه داد: قانون استخدام برای سراسر کشور یکسان است و دولت در زمینه استخدام‌های جدید همواره متناسب با اهدافی که قانون گذار برای جذب نیروی انسانی موردنیاز تعیین کرده تصمیم می‌گیرد.

انصاری با بیان اینکه آزمون‌های استخدامی در کشور بر اساس مقررات قانونمند برگزار می‌شود گفت: قانون و مقررات، نحوه شرکت و تعیین حد نصاب را در آزمون‌های استخدامی تعیین می‌کند.

وی افزود: حد نصاب آزمون‌های استخدامی و رشته محل شغل به صورت منطقه‌ای است و شهر‌ها با هم مقایسه نمی‌شوند.

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی با اشاره به نیاز سیستان و بلوچستان در حوزه نیروی انسانی گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده در نظر داریم امسال علاوه بر سهمیه وزارت آموزش و پرورش برای این استان در زمینه تأمین نیروی انسانی یک سهمیه ویژه اختصاص دهیم تا برخی از این کمبود‌ها در این حوزه جبران شود.

معاون رئیس جمهور گفت: ۲۵ هزار مجوز جذب برای دانشگاه فرهنگیان صادر شده که وزارت آموزش و پرورش می تواند هزار و ۵۰۰ سهمیه را به سیستان و بلوچستان اختصاص دهد.

معاون رئیس جمهوری تصریح کرد: ۲ هزار و ۴۰۰ نفر در ۲ سال گذشته در آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان استخدام شده‌اند که امسال بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده علاوه بر توزیع استانی قرار است ۲ هزار مجوز استخدامی به این دستگاه داده شود.

انصاری اظهار داشت: همچنین برای ۱۰ شهرستان تازه تأسیس سیستان و بلوچستان بنا داریم بیشتر از ۵۰ درصد پست‌های سازمانی آن‌ها را تأمین کنیم که در این زمینه از طریق استانداری مجوز‌هایی داده خواهد شد.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور استخدامی و اداری کشور گفت: امسال مجوز استخدام ۱۰ هزار نفر برای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از سوی این سازمان صادر شده است. دانشگاه‌های علوم پزشکی و آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان برای جذب سهمیه بیشتر در آزمون استخدامی امسال با وزاتخانه‌های مربوطه رایزنی کنند.

وی اظهار داشت: هر مجوز استخدامی که وزیر علوم برای دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان درخواست کند سازمان امور اداری و استخدامی کشور بدون بررسی با آن موافقت می‌کند.

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور با اشاره به وضعیت نیرو‌های طرحی گفت: کسی که به عنوان نیروی طرحی بکار گرفته می‌شود حتماً در اجرای همان طرح مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: به عنوان مثال اگر افرادی برای ساخت سد به عنوان نیروی طرحی بکار گرفته شده باشند، اما در بخش دیگری مورد استفاده قرار گیرند خلاف مقررات محسوب می‌شود.

جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود اصل دفترچه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی (تمامی سالها) اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

خبر 18 خرداد 98: اعلام زمان و مکان مصاحبه آزمون استخدام سازمان محیط زیست (منبع: خبرگزاری میزان)

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، به اطلاع تمام معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون مورخ ۱۷ اسفند ۹۷ می‌رساند زمان و مکان مصاحبه تا پایان هفته جاری اعلام می‌شود.

پذیرفته شدگان باید به سایت سازمان حفاظت محیط زیست مراجعه کنند تا در صورت وجود اخبار جدید از آن مطلع و بر اساس آن عمل شود.

خبر 12 خرداد 98: قبولی نیمی از فارغ التحصیلان پیام نوردر آزمون استخدامی فراگیر (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رئیس دانشگاه پیام نور استان ایلام گفت: حدود نیمی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و همچنین قبول شدگان کنکور سراسری کارشناسی ارشد از فارغ التحصیلان این دانشگاه هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 خرداد 98: نحوه زمان ‌بندی جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تامین منابع جهت جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی انجام شده است اما درباره زمانبندی جذب این نیروها، خود دستگاه ها باید تصمیم‌گیری کنند.

جمشید انصاری در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های دولتی اظهار داشت: کارهای مربوط به نتایج آزمون استخدامی انجام شده و مابقی مسائل همچون جذب نیرو بستگی به خود دستگاه دارد.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور افزود: برای همه دستگاه‌هایی که آزمون استخدامی داشته‌اند تأمین منابع جهت جذب انجام شده است.

وی ادامه داد: مراحلی همچون مصاحبه و گزینش و انجام سایر مراحل کار باید توسط خود دستگاه‌ها انجام شود.

انصاری در پاسخ به این سوال که آیا تا پایان سال جذب نیرو انجام می‌شود، گفت: دستگاه‌های مربوطه که آزمون برای آنها برگزار شد خودشان باید در این رابطه تصمیم بگیرند.

خبر 6 خرداد 98: سازمان امور اداری و استخدامی متولی انتخاب نهاد برگزار کننده آزمون فراگیر (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه سازمان امور اداری و استخدامی متولی انتخاب نهاد برگزار کننده آزمون استخدامی است، گفت: اگر سازمان اموراداری و استخدامی آن را به ما واگذار کند، این کار را انجام می‌دهیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

انتشار آگهی استخدامی دستگاه های اجرایی در سال 98 طی بهار و پاییز (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: با توجه به اینکه هدف کوچک سازی دولت را مجلس طبق ماده 28 قانون برنامه تکلیف کرده است، متناسب با خروجی ها دولت هر ساله تعدادی نیروی جدید استخدام می کند که بطور معمول بین 40 تا 45 هزار نفر است.

جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود اصل دفترچه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی (تمامی سالها) اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت، پروفایل به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.
*شایان ذکر است آن دسته از دواطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

دانلود فایل اطلاعيه در خصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفيت ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نمونه کارنامه های آزمون استخدامی فراگیر ششم سال 97 اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

اخبار انجام سایر مراحل ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را از این قسمت دنبال کنید:

+
 اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری (کلیک نمایید)

+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک كشور (کلیک نمایید)
اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی (کلیک نمایید)

+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان هدفمندی یارانه ها (کلیک نمایید)
اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران (کلیک نمایید)

+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی شركت های آب و فاضلاب (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان تعزیرات حکومتی (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی روزنامه رسمی کشور (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی وزارت ورزش و جوانان (کلیک نمایید)

+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی وزارت صنایع و معادن (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان امور اراضی (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی مرکز اورژانس تهران (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی دیوان عدالت اداری (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان بهزیستی (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان شیلات (کلیک نمایید)
اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی خبرگزاری ایرنا (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی بانک ملی (کلیک نمایید)


اخبار لحظه به لحظه استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی را از این قسمت دنبال کنید:

ارائه توضیحات پیرامون آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (18 اسفند 97)
اعلام جزئیات برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در استان ها (17 اسفند 97)
آخرین اخبار از آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (15 اسفند 97)
استرداد هزینه ثبت نام ناموفق 14 هزار داوطلب آزمون استخدام دستگاههای اجرایی (23 بهمن 97)
خبر برگزاری هفتمین آزمون استخدام سراسری دستگاه های اجرایی در بهار 98 (16 بهمن 97)
اطلاعیه جهاد دانشگاهی در خصوص داوطلبان ایثارگر 25 درصد ششمین آزمون فراگیر (15 بهمن 97)
عدم تمدید مهلت ثبت نام ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (9 بهمن 97)
شرایط اعمال مدرک تحصیلی بالاتر در ششمین آزمون استخدام فراگیر (5 بهمن 97)
اصلاحات و اضافات ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (3 بهمن 97)
عدم دخالت دستگاه های اجرایی در طراحی سوالات آزمون استخدامی (30 دی 97)
تشریح جزئیات برگزاری ششمین آزمون استخدامی (30 دی 97)


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

 آگهی استخدام ششمین دستگاههای اجرایی کشور – خرداد 97

جهت مشاهده شرایط آزمون فراگیر استخدامی (دی سال 97) اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به مبحث اخبار و اطلاعیه های ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی اینجا کلیک نمایید

.

 آگهی استخدام پنجمین دستگاههای اجرایی کشور – خرداد 97

جهت مشاهده شرایط آزمون فراگیر استخدامی (خرداد سال 97) اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به مبحث اخبار و اطلاعیه های پنجمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی اینجا کلیک نمایید

.

آگهی استخدام چهارمین دستگاههای اجرایی کشور – خرداد 96

جهت مشاهده شرایط آزمون فراگیر استخدامی (خرداد سال 96) اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به مبحث اخبار و اطلاعیه های چهارمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی اینجا کلیک نمایید

.

 آگهی استخدام سومین دستگاههای اجرایی کشور  – شهریور 95

جهت مشاهده شرایط آزمون فراگیر استخدامی (شهریور سال 95) اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به مبحث اخبار و اطلاعیه های سومین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی اینجا کلیک نمایید

.

 آگهی استخدام دومین دستگاههای اجرایی کشور – اسفند 94

جهت مشاهده شرایط آزمون فراگیر استخدامی (اسفند سال 94) اینجا کلیک نمایید

.

 آگهی استخدام اولین دستگاههای اجرایی کشور – اردیبهشت 94

جهت مشاهده شرایط آزمون فراگیر استخدامی (اردیبهشت سال 94) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ن م

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:43

  کد دیدگاه : 2352920

  سلام چطوری وارد پروفایلم بشم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان هفت (زارعی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:52

   کد دیدگاه : 2352940

   با سلام
   کاربر گرامی، برای ورود به پروفایل خود در سایت جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : شوق پرواز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:57

  کد دیدگاه : 2352689

  سلام
  دوستان حال و احوالتون چطوره ؟
  این همه ناراحتی و بی تابی معنی نداره انشاالله که هر چی خیر باشه پیش میاد صبر داشته باشید.
  راستی سلام ویژه هم به ساناز خانوم و زهرا خانوم عزیز داشته باشم.
  و در پایان هم از کلیه ادمین های عزیز کمال تقدیر و تشکر رو دارم.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Hg

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:43

  کد دیدگاه : 2352489

  «تایید مدارک»
  «داوطلب گرامی، شما برای انجام مرحله مصاحبه استخدامی معرفی شده‌اید . ضروری است بر اساس زمان و مکان اعلام شده و در مهلت مقرر به دستگاه مربوطه مراجعه نمایید.»
  فک کنم زمان مصاحبه بر روی سایت هر سازمان قرار بگیره یا از طریق پست بفرستن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Hg

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:51

   کد دیدگاه : 2352508

   لازم است از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ تا روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ با مراجعه به پایگـاه اطلاع‌رسانی دستگاه اجرايي مورد تقاضاي خود، از زمان و مكان مصاحبه استخدامی مشخص شده، مطلع شوند
   اگهی رو با دقت مطالعه فرمایید روز ۲۸ ام اعلام میشه زمان و مکان

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی ش

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:28

  کد دیدگاه : 2352445

  بچه ها کسی ک قبول شده دقیق چی براش نوشتع؟برای من نوشته ب مرحله بعدی معرفی
  ازمون معرفی شده اید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Ali

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:24

  کد دیدگاه : 2352438

  ادمین عزیز شما راهنماییم کنید چیکار کنم به کجا شکایت کنم که یه کلمه عوض کرده وزارت علوم من شهرستانم زنگ میزنم به سازمان محیط زیستم میگه به ما مربوط نیست وزارت علوم تغییر داده وزارت علوم نامه داده قبول نمیکنن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:47

   کد دیدگاه : 2352499

   من مشکل شمارو متوجه نشدم علی عزیز
   اگر مشکل عنوان مدرک دارید از وزارت علوم یک گواهی تایید بگیرید و ارائه بدید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : Ali

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:58

    کد دیدگاه : 2352525

    خیلی ممنون که با حوصله جواب میدین
    مشکلم اینه که اسم رشتمو وزارت علوم تغییر داده بعد نامه داده که به من تغییر داده ولی سازمانی که استخدام شدم نه رشتمو قبول داره نه نامه وزارت علوم رو
    رشته من مهندسی شیمی مهندسی فرایند هست قبلا مهندسی شیمی طراحی فرایند بوده حالا نمیدونم چیکار کنم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:38

     کد دیدگاه : 2352791

     پس اول سعی کنید با مرکز اون سازمان ارتباط بگیرید و مشکل رو مطرح کنید همرمان از طریق سازمان امور اداری و استخدامی هم پیگیر موضوع باشید.
     در نهایت اگر جواب نگرفتید و اسناد کافی و مطمئن داشتید میتونید از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کنید. البته این مرحله آخر هست قبل از این مرحله سعی کنید از طریق دو راهی که در بالا عرض شد خدمتتون پیگیر باشید.
     باز هم یادآور میشم خدمتتون شکایت و پیگیری شما زمانی میتونه نتیجه داشته باشه که نامه رسمی از سمت وزارت علوم در دست داشته باشید مبنی بر اینکه رشته شما با رشته اعلام شده در آگهی یکسان است و این اختلاف مربوط به تغییر نام رشته توسط وزارت علوم باشه.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : Ali

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:48

  کد دیدگاه : 2352314

  ادمين ممكنه راهنمايي كنيد تاريخ مصاحبه رو از كجا بايد ببينيم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:09

   کد دیدگاه : 2352388

   علی عزیز مگر تاریخ مصاحبه اعلام شده است؟
   به شرط اعلام قابل مشاهده است. منتها اگر تاریخی اعلام نشده باشد که قطعا قابل مشاهده نیست

   پاسخ دهید
   • نویسنده : Ali

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:46

    کد دیدگاه : 2352497

    ممنون

    پاسخ دهید
 • نویسنده : Ali

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:45

  کد دیدگاه : 2352303

  من از ایرنام تاریخ و زمان مصاحبه رو کجا زده؟کسی از دوستان ایرنا نیست؟راهنمایی کنه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : davood

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:04

   کد دیدگاه : 2352548

   چه شغلی ایرنا قبول شدین منم ایرنا هستم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : Ali

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:31

    کد دیدگاه : 2352620

    من نمرم ٥٠شده.نميدونم اصلا اميدي داشته باشم يا نه. كد يك بودم شما نمرتون چند شده؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی ش

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:29

  کد دیدگاه : 2352251

  بچه ها نتیجه من زده ب مرحل بعدی آزمون معرفی شده اید یعنی قبول شدم ؟ننوشته مصاحبه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : صیادی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:44

   کد دیدگاه : 2352300

   مال منم زده تایید نشد

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مینا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:28

    کد دیدگاه : 2352610

    شما چی شرکت کرده بودین؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : مهدی ش

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:41

     کد دیدگاه : 2352657

     تعزیرات

     پاسخ دهید
 • نویسنده : برزو

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:49

  کد دیدگاه : 2352097

  بچه ها اگر کسی مدارکش تایید نشده بگه
  ببینیم دلیلش چی بوده

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Ali

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:47

  کد دیدگاه : 2352093

  نتیجه منم اومده مال من پذیرفته نشده رشته ای که میخواست ب مهندسی شیمی گرایش طراحی فرایند بود که وزارت علوم اسمشو تغییر داده و مهندسی شیمی مهندسی فرایند کرده بعد چند سال یه واحدم فرق نداره خدایا حرفمو به کی بگم من چیکار کنم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : جمشید محسنی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:00

   کد دیدگاه : 2352141

   دوست عزیز این مساله بستگی به اداره داره تا دیر نشده برین به اداره مراجعه کنین علت رو جویا شین , شاید مساله دیگری باشد

   پاسخ دهید
   • نویسنده : Ali

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:06

    کد دیدگاه : 2352378

    زنگ زدم گفتن بخاطر مدرکت رد شدی گفتن به ما مربوط نیست وزارت علوم تغییر داده
    سازمان محیط زیست من قبول شده بودم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : برزو

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 12:36

     کد دیدگاه : 2352467

     طبق قانون هر دستگاهی حتی دستگاههای غیر دولتی باید شرایط آگهی استخدامی را مو به مو اجرا کنه
     در حالی در اعلام رشته های مورد نیاز مختاره
     الان برای آبفار کرمانشاه تو أگهی اصلا رشته مهندسی کشاورزی گرایش سازه نیست
     عمران گرایش و مهندسی آب گرایشسازه خواسته
     سه نفر که مهندس کشاورزی گرایش سازه بودن رفتن نامه آوردن از سازمان سنجش و وزارت علوم مدارکشان تایید شده!
     در حالیکه این بر خلاف بندهای دفترچه آگهی استخدامی است

     پاسخ دهید
    • نویسنده : کاوس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:35

     کد دیدگاه : 2352639

     دوست عزیز فقط میتونی از طریق وزارت علوم مشکلتو حل کنی یه نامه از اونجا بگیری تاییدش میکنن

     پاسخ دهید
  • نویسنده : برزو

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:09

   کد دیدگاه : 2352169

   گویا چند نفر مشکل شما داشتن سازمان سنجش نامه داده بهشان
   مدارکشان تایید شد

   پاسخ دهید
   • نویسنده : Ali

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:32

    کد دیدگاه : 2352263

    من شهرستانم چطور شماره سازمان سنجشو پیدا کنم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : Ali

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 12:45

     کد دیدگاه : 2352493

     88923950الي ٣اين شماره سازمان سنجشه.البته احتمالا بايد حضوري بريد داخل نجات الهيه

     پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی ش

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:27

  کد دیدگاه : 2352020

  بچه ها کسی ک قبول شده باشه چی براش مینویسن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : جمشید محسنی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:52

   کد دیدگاه : 2352106

   وارد پروفایل بشید
   قسمت نتیجه بررسی مدارک رو بزنید
   صفحه مربوطه که باز شد پایینش نوشته برای مصاحبه پذیرفته شده اید یا نشده اید
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مهدی ش

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:10

    کد دیدگاه : 2352174

    برا من نوشته برای مرحله بعدی آزمون معرفی شده ایدیعنی قبول شدم؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : جمشید

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 11:56

     کد دیدگاه : 2352344

     اگر شما در قسمت “نتیجه بررسی مدارک” اینو دیدین یعنی قبولین

     پاسخ دهید
 • نویسنده : عمران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:09

  کد دیدگاه : 2351969

  دوستان لطفا راهنمایی کنید وقتی پروفایل رو باز می کنم قسمت مشاهده نتایج غیر فعال هس از کجا ببینیم ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مهدی ش

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:28

   کد دیدگاه : 2352024

   پروفایلت الان‌رفرش میشه یه قسمتی میاد مرحله تایید مدرک

   پاسخ دهید
  • نویسنده : به شما

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:30

   کد دیدگاه : 2352031

   زیر قسمت اعلام نتایج یه قسمتی اضافه شده به نام تایید مدارک صفحه رو بکشین پایین

   پاسخ دهید
  • نویسنده : dylan

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:32

   کد دیدگاه : 2352044

   قسمت بررسی مدارک ، نه نتایج

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم ن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:07

  کد دیدگاه : 2351964

  نتیجه رو زدن ولی خود ارگان ها زمان و مکان نزدن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : س.ا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:05

  کد دیدگاه : 2351961

  دوستان چرا برای من نمیاره مشاهده نتایج رو هم غیر قابل دسترس کرده کسی خبری نداره

  پاسخ دهید
  • نویسنده : جامعی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:32

   کد دیدگاه : 2352043

   سلام یه گزینه جدید فعال میشه به نام تایید مدارک.خروج بزنید بعد از اول وارد بشید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : dylan

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:33

   کد دیدگاه : 2352051

   قسمت بررسی نتایج مدارک برید ، نه مشاهده نتایج

   پاسخ دهید
  • نویسنده : dylan

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:34

   کد دیدگاه : 2352056

   وارد که شدی یه جا علامت تیک داره نوشته نتیجه بررسی مدارک

   پاسخ دهید
  • نویسنده : برزو

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:35

   کد دیدگاه : 2352063

   از حدود ساعت 9 فعال شد

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...