آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

اخبار حقوق و دستمزد و مزایا در سال 99 (افزایش مجدد حقوق)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۹۰ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار مربوط به حقوق و دستمزد ها

لینک های مفید و مرتبط
جزئیات افزایش دستمزد در هر سال میزان عیدی کارمندان دولت حقوق کارمندان دولت
اخبار عیدی کارگران و کارمندان اخبار جزئیات بودجه سال 98 تعیین دستمزد کارگران
اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان اخبار حقوق بازنشستگان جدول حقوق کارگران
اخبار مستمری بگیران تامین اجتماعی آرشیو اخبار حداقل حقوق، دستمزد و مزایا- سال 96 آرشیو اخبار حداقل حقوق، دستمزد و مزایا- سال 95

خبر 20 بهمن 99: پیشنهاد شیوه نامه پرداخت حقوق و مزایای کارکنان شهرداری (منبع: خبرگزاری ایسنا)

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، جمالی نژاد همچنین گفت: ضمنا افزایش حقوق و مزایای کارکنان شهرداریها که در دو نوبت در سالهای ۹۸ و۹۹ پس از ۱۳ سال انجام شده است از اقدامات اساسی دیگری می باشد که در راستای حمایت از خدمات ارزشمند نیروی انسانی شهرداریها صورت پذیرفته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 5 دی 99: فرمول افزایش حقوق در سال 1400 تغییر کرد (منبع: همشهری آنلاین)

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ با اشاره به شرط تایید کلیات بودجه گفت: فرمول افزایش حقوق کارکنان دولت باید بر مبنای افزایش یک عدد ریالی ثابت برای همه کارکنان باشد چراکه این روش هم به عدالت نزدیک‌تر است و هم باعث کاهش هزینه‌های دولت می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 دی 99: افزایش 25 درصدی حقوق کارکنان دولتی به صورت پلکانی در سال آینده (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

علی بابایی کارنامی سخنگوی کمیسیون اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اجتماعی اظهار کرد: در جلسه امروز ادامه تبصره‌های لایحه بودجه ۱۴۰۰ که در حوزه کاری کمیسیون اجتماعی است مورد بحث و بررسی قرار گرفت. وی افزود: در جریان بررسی این تبصره‌ها، کمیسیون اجتماعی مصوب کرد که حقوق کارکنان دولت در سال آینده ۲۵ درصد به صورت پلکانی افزایش پیدا کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 آذر 99: خبر ترمیم حقوق و مزایای کادر بهداشت و درمان (منبع: خبرگزاری مهر)

سازمان برنامه و بودجه از ترمیم حقوق و مزایای کادر بهداشت و درمان و استخدام ۵۳ هزار نفر طی امسال و سال آینده خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: با توجه به ضرورت حمایت از کادر درمان و پزشکی در لایحه ۱۴۰۰ اقدامات ویژه ای انجام شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 12 آذر 99: حداقل دریافتی در سال آینده 3.5 میلیون تومان شد (منبع: خبرگزاری ایسنا)

با پیش بینی های صورت گرفته در لایحه بودجه سال آینده با افزایش ۲۵ درصدی حقوق کارکنان و بازنشسته ها حداقل دریافتی آنها به سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد رسید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 آذر 99: تعیین کف حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1400 (منبع: خبرگزاری فارس)

براساس پیش‌نویس لایحه بودجه 1400، کف حقوق کارمندان و بازنشستگان 3.5 میلیون تومان می‌شود که نسبت به سال جاری 25 درصد افزایش دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 آبان 99: فوق العاده ویژه برای کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی برقرار می شود (منبع: سایت وزارت بهداشت و درمان)

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت با قدردانی از تلاش و مجاهدت های شبانه روزی مدافعان سلامت و همکاران دانشگاه های علوم پزشکی گفت: با پیگیری های وزیر بهداشت و تعامل، همراهی و مساعدت سازمان برنامه و بودجه، مجوز برقراری فوق العاده ویژه برای این عزیزان صادر شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 آبان 99: تحقق اجرای قانون تسری فوق العاده خاص کارکنان زندان های کشور (منبع: سازمان امور زندان ها)

پیرو پیگری های مجدانه سازمان زندان ها جهت اجرای قانون تسری که به مدت ۸ سال به تعویق افتاده بود، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در پاسخ مکاتبه ریاست سازمان زندان ها دستور اجرای این قانون و پیش بینی آن در بودجه سال ۱۴۰۰ را صادر کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 11 شهریور 99: افزایش 4 برابری حقوق کارمندان دولت در سال 99 (خبرگزاری تسنیم)

در حالی سازمان برنامه و بودجه از میانگین حقوق بیش از ۶میلیون تومانی کارمندان دولت خبر داده است که وضعیت حقوق بگیران بخش خصوصی بعد از تحمیل تورمهای چند ده درصدی و افزایش قیمتهای چند صد درصدی ناشی از کسری بودجه دولت، در سنوات اخیر بسیار بغرنج شده است.
سازمان برنامه و بودجه کشور اخیرا اعلام کرده است، متوسط حقوق کارمندان دولت از حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان در سال ٩٢ به شش میلیون و صد هزارتومان در سال ٩٨ رسیده و رشد چهار برابری داشته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 5 شهریور 99: ابلاغ اجرای جدول حقوق بدو استخدام کارمندان صنعت نفت (منبع: خبرگزاری ایلنا)

اجرای جدول حقوق بدو استخدام و دوره کارآموزی کارمندان صنعت نفت از سوی وزیر نفت به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ابلاغ شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 مرداد 99: حق مسکن 300 هزار تومانی سال 1399  تصویب شد (منبع: خبرگزاری تسنیم)

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب افزایش ۲۰۰ هزار تومانی حق مسکن کارگری در هیات دولت خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری اعلام کرد: پیش از این شورای عالی کار با حضور نمایندگان کارگران و کارفرمایان در جلسه 17 خرداد حق مسکن کارگری را از صد به سیصدهزار تومان افزایش داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 مرداد 99: افزایش مبلغ همسان سازی حقوق مستمری بگیران در سنوات آینده (منبع: خبرگزاری ایلنا)

رئیس کانون کارگران بازنشسته تهران می‌گوید: افزایش متناسب‌سازی عیناً جزو حقوق است و در سال‌های بعد، مشمول افزایش سالانه خواهد شد. او در ارتباط با میزان دریافتی بازنشستگان حداقل‌بگیر در مردادماه می‌گوید: با اصلاحات صورت گرفته، بازنشسته حداقل‌بگیر با ۳۰ سال سابقه در مردادماه ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دریافتی خواهد داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 مرداد 99: حق مسکن کارگران 300 هزار تومان شد (منبع: خبرگزاری برنا)

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درپاسخ به خبرنگاران در خصوص تصویب حق مسکن کارگری گفت: روز گذشته کمیسیون اقتصادی دولت، به اتفاق آرا افزایش ۲۰۰ هزارتومانی حق مسکن کارگران را که پیش از این در شورای عالی کار پیشنهاد و تصویب شده بود به تصویب رساند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 مرداد 99: جزییات افزایش 216 درصدی حقوق کارمندان طی چند سال اخیر (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رییس سازمان اداری و استخدامی گفت: در دولت‌های یازدهم و دوازدهم افزایش ضریب ریالی به میزان افزایش تورم (۱۴۲ درصد) و افزایش متوسط حقوق و مزایا بیش از ۲۱۶درصد است. جمشید انصاری در این مراسم  هدف از برگزاری این وبینار را هم‌اندیشی درخصوص مسائل اولویت‌دار همچون نحوه برگزاری جشنواره شهید رجایی در استان‌ها، برگزاری هشتمین آزمون استخدامی فراگیر، نحوه اعمال افزایش‌های حقوق کارکنان و بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی و سایر مسائل دانست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 مرداد 99: پرداخت حقوق و همسان‌ سازی مستمری بگیران تامین اجتماعی طی روزهای آینده (منبع: خبرگزاری ایلنا)

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین‌اجتماعی از پرداخت حقوق بازنشستگان همراه با همسان‌سازی حقوق طی روزهای آینده خبر داد. رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی تاکید کرد: بر همین اساس بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی حقوق مردادماه خود را همراه با همسان‌سازی دریافت خواهند کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 مرداد 99: لزوم لحاظ پایه سنوات کارگران در سابقه کاری (منبع: خبرگزاری فارس)

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حال حاضر کارگری که با چندین سال سابقه کارگاه خود را تغییر می‌دهد متأسفانه به خاطر ضعف قانون پایه سنوات وی را صفر می‌کنند و این نقص قانون باید برطرف شود و کارگران و از جمله خبرنگاران باید بتوانند پایه سنوات خود را دریافت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 11 مرداد 99: افزایش حقوق مستمری بگیران تا سقف 80 درصد (منبع: خبرگزاری مهر)

مدیرکل مستمری‌های سازمان تأمین اجتماعی گفت: اجرای قانون متناسب‌سازی حقوق منجربه افزایش مجموع حقوق ومزایای بازنشستگان بیش ازتورم سال جاری شده ودر برخی مواردتا ۸۰ درصدافزایش نیز انجام شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 5 مرداد 99: جزییات نحوه پرداخت حقوق و مزایای کارمندان دولت در سال 99 (منبع: خبرگزاری مهر)

سازمان برنامه و بودجه کشور، نحوه پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و تمامی پرداخت‌های مشابه حقوق و دستمزد دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۳۹۹ را ابلاغ کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 5 مرداد 99: تشریح جزییات افزایش حقوق بازنشستگان حداقل بگیر (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

رئیس کانون بازنشستگان و کارگران تأمین اجتماعی استان تهران جزئیات افزایش ۸۰ درصدی حقوق بازنشستگان حداقل بگیر را تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 تیر 99: نهایی شدن اجرای قانون همسان سازی و افزایش مزایای جانبی حقوق بازنشستگان (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی، از نهایی شدن اجرای قانون همسان سازی و میزان افزایش مزایای جانبی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 16 تیر 99: حداقل دستمزد کارگران در نیمه دوم سال بازنگری نمی شود (منبع: خبرگزاری مهر)

وزیر کار در مورد اینکه ایا دستمزد کارگران در نیمه دوم سال بازنگری می‌شود یا خیر، گفت: امسال روند تصویب مزد طولانی شد و همین روال ادامه خواهد یافت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 تیر 99: بررسی امکان افزایش مجدد حقوق کارمندان و بازنشستگان (منبع: خبرگزاری همشهری آنلاین)

یک نماینده مجلس تاکید کرد: ما باید یک بار برای همیشه قانون مدیریت خدمات کشوری را تعیین تکلیف کنیم تا مشکلات در نظام پرداختی مرتفع شود. این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اسلامی تاکید کرد: کاری که باید صورت گیرد و جز وظایف هم محسوب می‌شود این است که ما یک بار برای همیشه قانون «مدیریت خدمات کشوری» را به نحو بسیار دقیق و کامل اصلاح کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 تیر 99: افزایش مجدد حداقل حقوق و دستمزد برای سال 99 (منبع: خبرگزاری تسنیم)

مصوبه افزایش دستمزد۲۶ درصدی حداقل دستمزد ابلاغ شد. بر اساس این مصوبه حداقل مزد از اول تیرماه ۹۹روزانه ۶۳۶۸۰۹ (ششصد و سی و شش هزار و هشتصد و نه) ریال تعیین می گردد.

جهت دانلود فایل بخشنامه تغییرات حقوق و دستمزد 99 اینجا کلیک نمایید

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،دویست و نود و دومین نشست شورای عالی کار17خرداد ماه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور بررسی حق مسکن کارگران تشکیل جلسه داد. مصوبات این جلسه افزایش 200 هزار تومانی حق مسکن بود که برای تأیید نهایی به هیئت وزیران فرستاده شد. بعد از تصویب در هیئت وزیران قابلیت اجرایی در فیش های حقوقی کارگران را خواهد داشت.

از دیگر مصوبات این جلسه، کاهش 75 هزار تومانی پایه سنواتی کارگران بود که به ازای آن 5 درصد به پایه حقوق افزوده شد، یعنی کارگران حداقل بگیر در سال 99 افزایش حقوق 26 درصدی خواهند داشت.

*ابلاغ مصوبه شورای عالی در اجرای بندهای 7 و 8 بخشنامه مزد شماره 7933 مورخ 99.1.26

به منظور بهبود وضعیت معیشتی کارگران در سال جهش تولید و در اجرای بندهای 7 و 8 بخشنامه مزد شماره 7933 مورخ 99.1.26 و مستند به ماده (41) قانون کار و بهره مندی تمامی کارگران اعم از کارگران بدون سابقه و با سابقه از افزایش مزد« شورای عالی کار» با حضور نمایندگان سه گروه (دولت، کارفرمایان و کارگران) در جلسه مورخ 99.3.17 موارد زیر را به اجتماع و اتفاق آرا مورد تصویب قرار داد.

با جابه جایی مبلغ روزانه 25000 (بیست و پنج هزار) ریال از مبلغ پایه سنواتی و اضافه نمودن آن به حداقل مزد روزانه از اول تیر ماه 99 موافقت شد. بدین ترتیب حداقل مزد از اول تیرماه 99روزانه 636809 (ششصد و سی و شش هزار و هشتصد و نه) ریال تعیین می گردد.

همچنین سایر سطوح مزدی از ابتدای تیرماه سال 99 به میزان روزانه 15 درصد آخرین مزد سال 98 ( ثابت یا مبنا موضوع ماده 36 ق.ک) به اضافه روزانه 55338 ( پنجاه و پنج هزار و سیصد و سی و هشت هزار) ریال افزایش می یابد.

تبصره- از اول تیرماه سال 99 با اعمال افزایش این بند مزد شغل کارگران مشمول طرح های طبقه بندی مشاغل مصوب وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و نیز مزد ثابت سایر کارگران نباید از مبلغ روزانه 636809 (ششصد و سی و شش هزار و هشتصد و نه) ریال موضوع بند 1 کمتر شود.

2- به کارگرانی که از اول تیرماه سال 99 دارای یک سال سابق کار شده یا یک سال از دریافت آخرین پایه سنواتی آنان گذشته باشد. روزانه مبلغ33333 (سی و سه هزار و سیصد و سی و سه) ریال نیز به عنوان پایه (سنوات) پرداخت خواهد شد.

تبصره1- از اول تیر ماه سال 99 پرداخت مبلغ مربوط به پایه سنواتی کارگران مشمول طرح های طبق بندی مشاغل مصوب وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با در نظر گرفتن رقم فوق الذکر برای گروه یک با توجه به دستورالعمل و جدول اعلامی توسط «اداره کل روابط کار و جبران خدمت» صورت می گیرد.

تبصره2- به کارگران فصلی به نسبت مدت کارکردشان در سال 98،میزان مقرر در این بند یا تبصره 1 آن حسب مورد تعلق خواهد گرفت.

تبصره 3- بر اساس مصوبه مورخ99.1.20 شورای عالی و در راستای تقویت مهارت محوری و بهره مندی تمام  کارگران و در نتیجه رضایت مندی کارگران با سابقه از اول تیرماه سال 99 همه کارگران دارای قرار داد دائم و موقت مشمول قانون کار که دارای یک سال سابقه کار شده و یا یک سال از دریافت آخرین پایه سنوات آنان در همان کارگاه گذشته باشد.  اعم از اینکه حق سنوات یا مزایای پایان کار خود را تسویه حساب کرده باشند یا خیر، مشمول دریافت پایه سنوات خواهند شد. سایر مفاد بخشنامه مزد 7933 مورخ99.1.26 کماکان به قوت خود باقی است.

دستورالعمل تعیین حقوق و مزایای کارمندان قرارداد کار معین و فرم قرارداد (منبع: خبرگزرای تسنیم)

اواخر بهمن ماه سازمان برنامه و بودجه بخشنامه‌ای در خصوص مجوز استفاده از 50 درصد امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری صادر کرد. بلافاصله بعد از صدور این بخشنامه احکام حقوق اسفندماه کارمندان رسمی سازمانها و شرکتهای مختلف دولتی تعیین تکلیف شد. در این بین وضعیت کارمندان قراردادی و پیمانی دستگاهها منتظر صدور دستورالعمل مشترک سازمانهای برنامه و اداری و استخدامی بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 خرداد 99: جزییات قانون جدید پرداخت سنوات خدمت کارگران (منبع: خبرگزاری تسنیم)

مشاور روابط کار درباره سنوات خدمت برای کارگرانی که ترک کار می کنند گفت: اگر کارگران محل کار را ترک کنند، قبل از اینکه انقضای مدت قرارداد برسد، کارفرما مکلف است سنوات خدمت را طبق قانون جدید سنوات پرداخت کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 خرداد 99: لزوم صدور تفاوت تطبیق برای افزایش مستمری ها (منبع: خبرگزاری ایلنا)

«حسن صادقی» در گفتگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به آخرین بازنگری شورای عالی کار در میزان حداقل دستمزد سال ۹۹ گفت: سرانجام شورای عالی کار با کسر ۷۵ هزار تومان از پایه سنوات و افزودن آن به حداقل دستمزد و البته افزایش حق مسکن کارگران از ۱۰۰ به ۳۰۰ هزار تومان، اندکی حداقل دستمزد را افزایش داد تا حداقل مزد از  ۲۱ درصد به ۲۶ درصد افزایش یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 خرداد 99: تلاش برای افزایش 30 درصدی قدرت خرید بازنشستگان کشوری (منبع: خبرگزاری ایلنا)

 مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در نشست با تعدادی از رؤسای کانون‌های بازنشستگی آموزش و پرورش گفت: تلاش صندوق بازنشستگی کشوری افزایش 30 درصدی قدرت خرید بازنشستگان تحت پوشش این صندوق در سال جاری و پیگیری مستمر مطالبات آنان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 خرداد 99: حداقل مزد کارگران مجدد افزایش یافت (منبع: خبرگزاری مهر)

عضو شورای عالی کار با بیان اینکه افزایش ۵ درصدی حداقل دستمزد از اول تیر اجرا می شود، گفت: قرار نیست بابت سه ماه فروردین، اردیبهشت و خرداد مابه‌التفاوتی به کارگران پرداخت شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 خرداد 99: آخرین وضعیت تعیین تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

اکبر شوکت عضو هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین  وضعیت افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی  سال ۹۹، اظهار کرد: افزایش حقوق بازنشستگان هر سال نهایت تا خرداد ماه اعمال می‌شد، اما امسال به دلیل اینکه دستمزد کارگران اواخر فروردین ماه مشخص شد و هنوز هم به طور قطعی معلوم نیست حقوق کارگران برای سال ۹۹ چه قدر خواهد شد به همین دلیل حقوق بازنشستگان نیز تعیین تکلیف نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 خرداد 99: زمان برگزاری جلسه تعیین حق مسکن کارگران مشخص نیست (منبع: خبرگزاری ایسنا)

نماینده کارگران در شورای عالی کار با اشاره به لغو جلسه شورای عالی کار و عدم اعلام زمان برگزاری نشست تعیین حق مسکن کارگران، گفت: با گذشت دو ماه از سال ۱۳۹۹ شورای عالی کار تنها به نشست تعیین دستمزد بسنده کرده و از زمان جلسه بررسی حق مسکن کارگران خبری نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید....

لطفا کمی صبر کنید....

۳۰ بهمن ۱۳۹۹
افزایش چشمگیر حقوق بازنشستگان در سال 1400

اخبار مربوط به حقوق و دستمزد ها لینک های مفید و مرتبط جزئیات افزایش دستمزد در هر سال میزان عیدی کارم...

مشاهده بیشتر
۲۸ بهمن ۱۳۹۹
آخرین وضعیت تعیین رقم دستمزد کارگران برای سال 1400

اخبار مربوط به حقوق و دستمزد ها لینک های مفید و مرتبط جزئیات افزایش دستمزد در هر سال میزان عیدی کارم...

مشاهده بیشتر
۲۶ بهمن ۱۳۹۹
افزایش دستمزد کارگران براساس مصوبه شورای عالی کار

اخبار مربوط به حقوق و دستمزد ها لینک های مفید و مرتبط جزئیات افزایش دستمزد در هر سال میزان عیدی کارم...

مشاهده بیشتر
۲۵ بهمن ۱۳۹۹
واریز عیدی کارمندان رسمی و غیر رسمی با حقوق بهمن

اخبار مربوط به حقوق و دستمزد ها لینک های مفید و مرتبط جزئیات افزایش دستمزد در هر سال میزان عیدی کارم...

مشاهده بیشتر
۲۱ بهمن ۱۳۹۹
پیشنهاد شیوه نامه پرداخت حقوق و مزایای کارکنان شهرداری

اخبار مربوط به حقوق و دستمزد ها لینک های مفید و مرتبط جزئیات افزایش دستمزد در هر سال میزان عیدی کارم...

مشاهده بیشتر
۱۹ بهمن ۱۳۹۹
افزایش حقوق هیئت علمی‌ها برای سال آینده منتفی شد

اخبار مربوط به حقوق و دستمزد ها لینک های مفید و مرتبط جزئیات افزایش دستمزد در هر سال میزان عیدی کارم...

مشاهده بیشتر
۱۶ بهمن ۱۳۹۹
عیدی کارکنان دولت 15 میلیون ریال تعیین شد

اخبار مربوط به حقوق و دستمزد ها لینک های مفید و مرتبط جزئیات افزایش دستمزد در هر سال میزان عیدی کارم...

مشاهده بیشتر
۱۵ بهمن ۱۳۹۹
همه 88 هزار معلم غیررسمی تا پایان سال 1400 استخدام می شوند

اخبار مربوط به حقوق و دستمزد ها لینک های مفید و مرتبط جزئیات افزایش دستمزد در هر سال میزان عیدی کارم...

مشاهده بیشتر
۱۲ بهمن ۱۳۹۹
تقلیل کسری 45 درصدی از حقوق دانشجو معلمان به 20 درصد

اخبار مربوط به حقوق و دستمزد ها لینک های مفید و مرتبط جزئیات افزایش دستمزد در هر سال میزان عیدی کارم...

مشاهده بیشتر
۱۲ بهمن ۱۳۹۹
خبر همسان سازی حقوق وزارت علوم از سال آینده

اخبار مربوط به حقوق و دستمزد ها لینک های مفید و مرتبط جزئیات افزایش دستمزد در هر سال میزان عیدی کارم...

مشاهده بیشتر


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۲۰
 • کد دیدگاه: ۳۰۵۷۷۷۶

سلام ده سال سابقه با ده سال بار نشستگی برایمچقدر واریز میشود

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۱۷
 • کد دیدگاه: ۲۹۳۷۵۹۵

چرا حقوق مستمری بگیرانی که سی سال بیمه رد کردند با بقیه حقوق بگیران لشکری وکشوری فرق دارد .سه برابر فرق دارد چرا؟یکی جواب بدهد. ممنون

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۲:۴۹
 • کد دیدگاه: ۲۸۷۸۹۰۰

باسلام . چرا ماده ۳۸برای سربازان جانباز ۲۵در صد که از سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح حقوق می‌گیرند اجرا نمیشود ولی برای سربازان ۲۵در صد سپاه که از بنیاد شهید حقوق می‌گیرند از سال ۹۸ اجرایی شد .

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهدی حقگو
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۳۲
 • کد دیدگاه: ۲۸۶۸۹۹۵

سلام
اگر سابقه سنوات کارگران براساس سوابق بیمه ای ایشان محاسبه میگردید و کارفرمایان موظف به انجام آن می شدند بسیار بهتر بود چراکه با جابه جایی شغلی ازکارگاهی به کارگاهی دیگر این سابقه مفید کارگران به صفر می‌رسد که باعث کاهش چشمگیر دستمزدکارگران میگرددودرکیفیت زندگی کارگران تأثیر می‌گذاردباتشکر

پاسخ دهید
 • نویسنده: سلطانی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۵۱
 • کد دیدگاه: ۲۸۵۸۹۴۰

? خبر جدید درباره #افزایش‌دستمزد کارگران

میرزایی معاون وزیر کار:
?نمایندگان دولت،کارگران و کارفرمایان در حال توافق هستند که در نیمه اول امسال #افزایش ۳۳%(همو 21% که گفتن )قوق و مزایا اعمال شود و #پس از کرونا زمانی که اقتصاد به حالت عادی برگشت #تصمیم جدیدی برای افزایش حقوق گرفته شود

پاسخ دهید
 • نویسنده: سهرابی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۲۶
 • کد دیدگاه: ۲۶۳۵۹۸۲

چرا هر دستورالعملی که مربوط به کسر حقوق و مزایا هست کمتر از ده روز سریع اجرایی میشه ولی برعکس افزایش و اضافه شدن حقوق رو نادیده میگیرن؟؟
چرا برای کارکنان علوم پزشکی خیلی سریع تفاوت تطبیق رو از روی حکم حذف میکنن ولی از فوق العاده ویژه ای که قرار بوده از سال ۸۸ اضافه بشه خبری نیست، چه فرقی بین این دوتا هست؟ مگه هردو جزء قانون مدیریت خدمات کشوری نیست؟
آخه چرا؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۲۷
 • کد دیدگاه: ۲۶۰۲۸۵۹

15درصد ب درد کی میخوره

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمدجلالی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۰۸
 • کد دیدگاه: ۲۳۹۱۶۳۵

باسلام دیدگاه بنده دراینمورداین است که هرکسی .درهرپست ومقامی هرجایی وهرزمانی که باشدوهست اگرنظرش به سمت خداباشد به یزدان یکتا اگربه این روال پیش برودهیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و مشکلات خصوصا معیشتی ومالی مردم حل خواهدشد
من الله التوفیق

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی