آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

منابع مطالعاتی آزمون استخدام آموزش و پرورش

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۴۳۹ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (کارمند پنج)
اطلاعات بیشتر

تجربیات پذیرفته شدگان مرحله علمی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

این مبحث مربوط به تجربیات کارجویان سایت ایران استخدام جهت قبولی در مرحله آزمون کتبی (مرحله 1) آزمون های استخدامی است.


ایران استخدام: با توجه به سوالات متداول کارجویان سایت ایران استخدام در رابطه با نحوه مطالعه جهت قبولی در آزمون های استخدامی، گروه نویسندگان سایت ایران استخدام تصمیم به جمع آوری اطلاعات و تجربیات دوستانی که موفق به قبولی در آزمون های استخدامی شده اند کرده است.
این تجربیات کاربران ایران استخدام همراه با نکاتی توسط ایران استخدام به مرور در این مبحث اضافه خواهد شد.
درخواست ایران استخدام از شما این است که اگر صاحب تجربیاتی در رابطه با نحوه قبولی در آزمون استخدامی هستید تجربیات خود را برای کمک در موفقیت دیگران در این بخش ارسال نمایید.

با آرزوی موفقیت-ایران استخدام


توصیه های ایران استخدام برای موفقیت شما در آزمون های علمی استخدامی:

1- جهت مطالعه دروس عمومی آزمون های استخدامی، مطالعه دروس عمومی دبیرستانی پیشنهاد میشود.
2- جهت مطالعه دروس تخصصی آزمون های استخدامی، مطالعه کتب و مباحث و جزوات آموزشی دانشگاهی توصیه میشود.
3- جهت تست زنی، نمونه سوالات تستی سالهای قبل آزمون های استخدامی توصیه میشود. جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی “اینجا” کلیک کنید. کتاب ایران استخدام منتشر شد (جهت سفارش اینجا کلیک کنید)
4- جهت تست زنی، نمونه سوالات کنکوری مقطع ارشد نیز توصیه می شود.
5- در حل سوالات درس کامپیوتر، تست زنی نمونه سوالات استخدامی سالهای قبل آزمون های استخدامی موثرتر می باشد.جهت دانلود جزوه دانش کامپیوتر “اینجا” کلیک کنید
6- انتظار شما از نمونه سوالات استخدامی باید در حد معقول باشد. اکتفای بدون مطالعه منابع به نمونه سوالات استخدامی جهت موفقیت در آزمون های استخدامی در اکثر موارد با شکست مواجه خواهد شد. به عنوان مثال هیچگاه نمیتوان سطح کیفی مطالعه و درصد قبولی یک فرد پشت کنکوری را که به همراه نمونه سوالات اقدام به مطالعه منابع میکند با فردی که تنها به مطالعه نمونه سوالات سالهای قبل کنکوری اکتفا میکند یکسان در نظر گرفت.
7- در هنگام مطالعه نمونه سوالات استخدامی سعی نکنید که پاسخ آنها را حفظ کنید، بلکه سعی کنید که مباحث کلی آن ها را بیاموزید.
8-در اکثر آزمون های استخدامی کسب حدنصاب 50 الی 60 درصدی نمره آزمون دروس عمومی شرط برای تصحیح بخش سوالات اختصاصی پاسخنامه ی شماست، بنابراین تأثیر دروس عمومی آزمون استخدامی خود را دست کم نگیرید.
9- آیا آزمون استخدامی پیش روی شما دارای نمره منفی برای پاسخ های غلط است؟ این اولین و یکی از مهمترین سوالاتی است که میبایست از یک منبع معتبر پاسخ آن را بیابید. اگر آزمون دارای نمره منفی است، باید در نوع تست زنی خود در سر جلسه امتحان مراقب باشید. در این حالات شما نباید به سوالات، از روی شانس محض پاسخ دهید .
10- سعی کنید وضعیت دانش و اطلاعات خود را در مقایسه با دیگران بسنجید تا متوجه میزان تلاش و همتی که لازم است جهت ارتقاء علمی خود صرف کنید بشوید. جهت ورود به سامانه آزمون استخدامی آنلاین (رایگان) ایران استخدام و سنجش رتبه خود در بین صدها نفر دیگر “اینجا” کلیک کنید.
11- جهت کسب آمادگی برای پاسخ به سوالات بخش اطلاعات سیاسی و عمومی و مذهبی میتوانید از جزوه ی تهیه شده توسط سایت ایران استخدام استفاده نمایید. جهت دانلود این جزوه  همراه با پاسخ “اینجا” کلیک کنید.
12- سوالات بخش هوش آزمون های استخدامی نیاز به مطالعه منبع خاصی ندارد، پاسخ به سوالات این بخش بستگی به هوش و آمادگی ذهنی شما دارد اما بسیار مهم است که قبل از آزمون تعداد مناسبی از نمونه سوالات این بخش را مطالعه نمایید تا ذهن شما آمادگی و آشنایی با سبک طراحی سوالات استخدامی هوش و استعداد تحصیلی را پیدا کند. جهت دانلود جزوه استخدامی هوش و استخداد تحصیلی “اینجا” کلیک کنید.
13- یکی از اشتباهات رایج کارجویان عدم توجه به مواد آزمون اعلام شده در آگهی استخدامی جدید است. ممکن است شما به تصور آزمون های سالهای قبل موارد ارائه شده در سالهای قبل را مورد مطالعه قرار دهید، در حالی که مواد آزمون در آگهی استخدامی جدید تغییر پیدا کرده است. ممکن است شما نمونه سوالات استخدامی آزمون های استخدامی سالهای قبل یک سازمان و یا بانک را خریداری نمایید اما قبل از هر چیزی باید با رجوع به آگهی استخدامی جدید متوجه شوید که چه مواد آزمونی را باید مطالعه و چه مواد آزمونی را مطالعه نفرمایید.
14- به این نکته توجه داشته باشید که در برخی از آزمون های استخدامی همراه با اعلام مواد آزمون، جزوه یا منابع مطالعاتی تمام یا برخی از مواد آزمون ذکر شده جهت مطالعه داوطلبان نیز درج و یا ضمیمه آگهی استخدامی میشود.
15- بعد از هر شکستی موفقیت از راه میرسد، به شرط آنکه شکست درس و تجربه ای شود برای عملکرد بهتر در آینده. بنابراین اگر در یک یا چند آزمون استخدامی شکست خورده اید سعی کنید از تجربیاتی که کسب کرده اید برای عملکرد بهتر در آزمون های دیگر استخدامی استفاده کنید. هر آزمون استخدامی تجربه ی مفیدی برای شما است که ممکن است رقیبان کم تجربه شما از آن بهره مند نباشند. هرچند که تجربه اصلی در کیفیت خواندن و مطالعه است.
16- فکر و وسواس تقلب را از ذهن خود دور کنید. بر حسب تجربه ما در سایت ایران استخدام دریافته ایم که یکی از مشغله های فکری برخی از کاربران سایت احتمال تقلب در آزمون است! برگزاری یک آزمون استخدامی نیاز به تأییدیه ها و مجوز های مختلفی دارد. قوانین زیادی بر نحوه برگزاری آزمون های استخدامی و اعلام نتایج آنها حاکم است. و علاوه بر آن اجرای آزمون های استخدامی به مجریان معتبری از جمله سازمان سنجش محول می شود. بسیاری از کاربران ایران استخدام  که خود را به دانش علمی مناسبی مجهز کرده اند نه تنها در یک آزمون استخدامی و بلکه دو یا چند آزمون استخدامی مختلف به طور همزمان پذیرفته میشوند و این خود نشانی بر اجرای سالم آزمون های استخدامی است. خواستن توانستن است، بنابراین توصیه ما به شما این است که تمامی افکار منفی را از ذهن خود دور کنید.

نویسنده: علی احمدزاده/مدیریت سایت ایران استخدام
منبع: سایت ایران استخدام


نویسنده: satarcr7 تاریخ ارسال: سه شنبه ۰۶ خرداد ۹۹ ساعت ارسال: ۱۷:۳۳ کد دیدگاه: ۲۹۲۳۵۷۹۰
سلام دوست عزیز..توصیه من به شما و کسانی که پایه شون تو درسهائی مثل زبان ،ریاضی و icdl ضعیفه که وقت برا این درسا نزارید من این ۳ تا درس رو اصلا نزدم درعوض توان خودم رو روی دیگر درس های عمومی و اختصاصی گذاشتم میانگین درصدهام هم ۴۰ بودش و خدا رو شکر قبول شدم..این ۳ تا درس برا افرادی خوبه که پایه شون قویه و یا اینکه حداقل از ۶ ماه پیش شروع به خوندن کردن در غیر اینصورت به نظر من ارزش وقت گذاشتن ندارن چون ممکنه مثلا برای زبان روزی ۲ ساعت هم وقت بزارین و آزمون امسال سطح سوالات زبانش بالا باشه..خلاصه نظر من اینه رو درس هائی سرمایه گذاری کن که نیاز به دانش قبلی یا وقت زیاد نداره چون طبق چیزی که من شنیدم تو مرداد یا شهریور قراره آزمون برگزار بشه و با توجه به حجم بالای دروس اختصاصی بهتره بیشتر وقتتون رو روی اونا بزارید و روزی ۲ ساعتم رو عمومیا مثل معارف ،ادبیات ،اطلاعات عمومی و…


نویسنده: نهال علوم اجتما تاریخ ارسال: یکشنبه ۰۴ خرداد ۹۹ ساعت ارسال: ۲۰:۳۴ کد دیدگاه: ۲۹۲۱۶۶۷۰ 
سلام دوست عزیز.

کتاب نظریه های جامعه شناسی ریتزر و مبانی بروس کوئن که دو کتاب پایه ن و حتما باید دقت خونده بشه.

کتاب جامعه شناسی گیدنز هم نگاهی داشتم ولی اکثر سوالات حوزه ها از همون کوئن و نظریه بود.

برای روش تحقیق، کتاب پیمایش در تحقیقات اجتماعی از دواس و کتاب روش تحقیق در علوم احتماعی بیکر و یه جزوه از دلاوری که تو نت سرچ کنید پیدا میشه . کتاب روش تحقیق ساروخانی یا ارل ببی رو هم اگه دارید مفیده برای این درس.
و من بیشتر روش تحقیق مدرسان شریف رو با دقت خوندم.

برای حوزه ها هم امسال اکثر سوالات حوزه از همون کتاب کوئن اومده بود که اگه با دقت بخونیدش میتونید درصد خوبی بزنید. ولی شما سعی کنید کتابهای جمع بندی در این زمینه رو هم بخونید.مثل کتاب حوزه مدرسان شریف یا ماهان.

موفق باشید


نویسنده: مرضیه تاریخ ارسال: یکشنبه ۰۴ خرداد ۹۹ ساعت ارسال: ۱۳:۱۹ کد دیدگاه: ۲۹۲۱۳۰۷۰ 
سلام سلولی و ملکولی سنجش و دانش یا مریم خالصی
فیزیوجانوری مدرسان شریف
فیزیوگیاهی رشته زیست شناسی ماهان
ژنتیک مدرسان شریف
بیوشیمی جزوه استخدامی سنجش و دانشورز
عمومی جزوه ایران استخدام بسیار کامل


نویسنده: پروانه تاریخ ارسال: جمعه ۰۲ خرداد ۹۹ ساعت ارسال: ۲۳:۰۰ کد دیدگاه: ۲۹۱۹۴۴۶۰ 
به لیلی.اگه باراوله که آزمون می دین.بگم که امسال سرفصلانظم نثرکلیات و دستور زبان بود.که در نظم قرابت معناییه بیشتر .که بهترین و تست زدن تسلط پیدا میکنید.در نثرهم معنای لغات خیلی مهمه که باید به کتابهای کلیله گلستان قابوس نامه و چهارساله مسلط باشید.از کتابهای آمادگی برای ارشد استفاده کنید.کلیاتش مث سالهای پیش سخت نبود عروض درود وزن بود فقط و بود خواسته نشده بود .ارایه هارو مسلط باشید.


نویسنده: پروانه تاریخ ارسال: جمعه ۰۲ خرداد ۹۹ ساعت ارسال: ۱۶:۴۳ کد دیدگاه: ۲۹۱۹۰۱۹۰
سلام به همگی من قبولی خانم رشته ادبیات فارسی هستم.آذربایجان غربی با نمره 44.دیدم که همه دارن اماده میشن گفتن یکم از تجربیاتم بگم شاید به درد کسی بخوره.تصمیم داشتم بعد قبولی اینکارو انجام بدم.اول ارزوی موفقیت برای همه شمامیکنم و امیدوارم به نتیجه دلخواهتون برسید.ناامید نشید درسته که تعدادخانماخیلی کمه و بسیار سخته قبولی .اماسعی و تلاش خیلی چیزارو عوض میکنه.من خودم برای تخصصی خیلی کم خوندم چون مسلط بودم و درصدام خوب بود اماعمومیو ضعیف بودم.اندیشه یکو خیلی بخونید و تستاشو بزنید چون خیلی پیچیده و مفهومی میدن سوالاتشو و دینی دبیرستان باتستای گاج.همینطور قانون اساسی و سند بیست ساله و وصیت امام و اینکه در ارگانای کشور هرکی چه وظیفه ای داره رو مسلط مسلط باشید .جغرافیا اسم رودها مهمن و تاریخ معاصر اسم عملیات جنگ و مسئولینش و همینطور برای فارسی عمومی جزوه علی کنکوری خیلی خوبه برای ارایه هااز گاج استفاده کنید اگه مفهومی یاد بگیریدمیتونین تستشو بزنیداز تستای سال قبل غافل نشید .انشاللا که همتون موفق باشید از ته دل ارزو میکنم.و اینکه یادم رف بگم امسلل تو تخصصی سوالات خیلی سخت نبود منظورم کلیات و عروض قافیه براحتی میشد جواب داد اما چون سوالات خیلی وقت گیر بود منظور قرابت معنایی خیلی زیاد و طولانی بود وقت کم میاوردی من خودم به 2سوال اخر دستور نرسیدم بااینکه خیلی حواسمو جم کرده بودم.حواستون به وقت باشه .امید به موفقیت همتون


نویسنده: ……. تاریخ ارسال: جمعه ۰۲ خرداد ۹۹ ساعت ارسال: ۰۹:۳۸ کد دیدگاه: ۲۹۱۸۴۵۹۰

زبان شناسی جورج یول و تا حدی فرامکین ….ازمون سازی فجب و یه کم براون که به دردم نخورد…روش تدریس یه کم بروان و یه کتاب از پارسه که فقط روش تدریس ها رو از این کتاب خوندم…میگن مدرسان شریف هم خوبه…روش تحقیق هم اری….یه کم هم بعضی فصل های جورج یول هم به جای خود کتاب از پوران پژوهش خوندم….ولی بهتره روزهای اخر اگر هر نمونه سوالی دستت میاد کار کنی…موفق باشید…فقط خیلی به درصدای بقیه نمیشه اعتماد کرد…گاهی یه نفر اینجا تو یه شهری با یه نمره ای قبول شده که شما با همون نمره سال اینده نفر پنجم باشی…بستگی به عملکرد رقبا داره


نویسنده: طاها تاریخ ارسال: جمعه ۰۲ خرداد ۹۹ ساعت ارسال: ۰۲:۲۰ کد دیدگاه: ۲۹۱۸۳۳۵۰
سلام. آخه قبلا دوستان در این مورد سوال کردن و خیلیا جوابشونو دادن برای همین سوالتون تکراریه. شما # دبیری زبان یا چیزی شبیه این رو جست و جو کن میاره.برای کتاب های تخصصی رشته اموزش زبان حتما یه سری به سایت مدرسان شریف بزنین. برای هر 4 درس منابع فوق العاده ای معرفی کرده که خود من هم وقتی کارشناسی بودم اونا رو تهیه کردم و برای این آزمون هم ازونا استفاده کردم. ولی در کل برای زبانشناسی :
study of lg===> George Yule برای این درس با مطالعه این کتاب و با بی دقتی بسیار 78 درصد زدم
برای تستینگ کتاب فجب رو خوندم و چون بیشتر از یک هفته برای وقت نزاشتم نتونستم از 40 درصد بالاتر بیام
و برای روش تدریس سه تا کتاب که از ریچاردز و یکی دیگش هم از براون و لارسن فریمن بود رو خوندم که اسمشون رو یادم نیست ولی داخل سایت مدرسان شریف هست. حتما توی گوگل سرچ کنین.
روش تحقیق هم من 50 صفحه اول کتاب پیام نور فرهادی رو خوندم و 11 درصد زدم. یک روز بیشتر براش وقت نزاشتم برای همین درصدم پایین بود.
در کل سه یا چهار ماه زمان ایده آل برای درصدهای خوبه. حتما برنامه ریزی کنین و موفق میشین


نویسنده: …. Samira تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۱ خرداد ۹۹ ساعت ارسال: ۲۳:۲۷ کد دیدگاه: ۲۹۱۸۱۸۷۰
سلام عزیزم شاید به این دلیل هست که اینجا بچه های زبان کم هستن. من قبلا یکبار در مورد منابع ک خوندم گفتم شاید شما پیام منو نخوندین. اشکال نداره بازم میگم. من زبانشناسی یول خوندم ک خیلی ازش سوال داده بودن. روش تدریس جک سی ریچاردز خوندم ولی خیلی از سوالات از اون کتاب نبود. تستینگ فجب خوندم ولی درسای تستینگ دوران ارشد که تا حدودی یادم بود بیشتر کمکم کرد. برای روش تحقیق کتاب پیام نور دکتر فرهادی رو در حد مرور خوندم چون ی کتاب خیلی مقدماتی هست و خیلی کمک نمیکنه. تو این مورد هم چون روش تحقیق رو تو دوران ارشد بخاطر کار پایان نامه عملی یادگرفته بودم خیلی بیشتر از کتاب دکتر فرهادی کمکم کرد. واسه درسای عمومی هم من راستش خیلی وقت نذاشتم چون سال قبل اشتباه کردم و خیلی وقت گذاشتم برای عمومی و قبول نشدم. فقط ی سری خلاصه از تاریخ ادبیات و ارایه های ادبی و خلاصه های کتاب اندیشه جعفر سبحانی خوندم. واسه کامپیوتر و هوشم چیزایی ک خودم بلد بودم زدم. بیشتر ترجیح دادم روی تخصصی تمرکز کنم و خداروشکر نتیجه گرفتم. مرور درسای تخصصی یک هفته قبل آزمون خیلی خیلی مهمتر از عمومی خوندن هست به نظرم. ولی خب از عمومی هم نباید غافل بشین. از هیچ کتاب تست و درسنامه و این چیزاهم استفاده نکردم. سعی کنین با کیفیت و مفید درس بخونین. مطمعن باشین تلاش کنین نتیجه میگیرین. موفق باشین


نویسنده: Roghayeh تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۱ خرداد ۹۹ ساعت ارسال: ۰۲:۵۰ کد دیدگاه: ۲۹۱۷۱۱۳۱ 
سلام عزیزم
طاعات شما هم قبول باشه.
دروس عمومی:
–برای فناوری اطلاعات درسنامه ایران استخدام و پی دی اف های هنرستان رو خوندم.
–برای ریاضی جزوه های گزینه دو زمان کنکورم رو خوندم
–برای ادبیات فقط درسنامه ایران استخدام رو خوندم ولی شما حتما حتما “ادبیات در ده روز(ادبیات علی کنکوری )” رو بخونید.
–برای معارف فقط درسنامه ایران استخدام رو خوندم ولی اندیشه 1 سبحانی رو حتما بخونید با 22 ص خلاصه گاج.
–اطلاعات عمومی فقط تست های کتاب تست ایران استخدام رو زدم
–هوش تستهای کتاب تست ایران استخدام
دروس تخصصی:
–برای برنامه نویسی کتاب”برنامه نویسی سی مقسمی” و پی دی اف”سی پلاس پلاس پایه شیر افکن”و”سی پلاس پلاس شی گرایی شیرافکن” رو خوندم.
–برای ساختمان داده فقط پارسه خوندم.
–برای ذخیره پی دی اف پارسه+ شیر افکن+ مقسمی+ محمدرضا برکتین رو خوندم.
موفق باشید.


نویسنده: مهدی فارس تاریخ ارسال: سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۹ ساعت ارسال: ۱۲:۱۶ کد دیدگاه: ۲۹۱۴۲۹۴۰
این چند ساله منابعی که سنجش ازشون سوال داده به طور کلی کتابای دبیرستان چند سال قبل(85تا 95) به علاوه ی کتابای الان هرچی که مربوط به ادبیات میشه رو باید مطالعه کنید از جمله زبان فارسی سه سال دبیرستان، ادبیات فارسی سه سال به علاوه ی پیش دانشگاهی، آرایه های ادبی سوم دبیرستان، ادبیات تخصصی پیش دانشگاهی شامل عروض، قافیه، سبک شناسی و نقد ادبی، تاریخ ادبیات 1 و 2 دبیرستان… به علاوه ی ادبیات معاصر، بیان و بدیع و سبک شناسی(به نسبت کم تر) و متون مهم ادبی مثل گلستان و بوستان و حافظ، تاریخ بیهقی و کلیله…
البته کتابای مرتبط با ادبیات جدید که دوره ی متوسطه داره مثل فنون ادبی و … هم حتما مطالعه کنید


نویسنده: جویا تاریخ ارسال: یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۹ ساعت ارسال: ۲۲:۰۲ کد دیدگاه: ۲۹۱۱۹۱۵۰ 
من هم امسال میخوام شرکت کنم
راجع به دروس تخصصی هم خدمتتون میگم همون چیزایی که من مطالعه میکنم و حدودا همین منابع بهترین هستند
ساختمان داده و طراحی الگوریتم از کتب مقسمی استفاده کنید و اگر بخواهید بافیلم هم برید جلو با فیلم های دکتر شیرافکن
پایگاه کن مدرسان شریف میخونم ولی بنظرم پارسه بهتره مدرسان خیلی گنگه اصلا
ذخیره صد درصد از کتاب روحانی رانکوهی استفاده کنید یا مقسمی
برنامه نویسی من از مقسمی استفاده میکنم
شبکه کن تخصصم شبکه هست ولی کتاب تننباوم خوبه.
من با فقط با پایگاه مدرسان مشکل دارم خیلی بد توضیح داده گنگ و نامفهوم


نویسنده: علیرضا تاریخ ارسال: یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۹ ساعت ارسال: ۰۳:۱۵ کد دیدگاه: ۲۹۱۰۷۱۸۱ 
سلام من نفر اول بودم و قبول شدم
مدیریت ۳۳ زدم
سنجش ۴۵
رشد و یادگیری ۴۰
فیزیولوژی ۳۰
روش تدریس ۲۶
منابع: مدیریت سازمانهای سجادی و طرز اجرای حمیدی
سنجش شیخ و حمایت طلب
فیزیولوژی ۵ استاد
روش تدریس رمضانی نژاد
رشد معصومه شجاعی
کتاب همه ی درسا رو هم راهیان ارشد و مدرسان شریف رو خوندم


نویسنده: گل دختر تاریخ ارسال: شنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۹ ساعت ارسال: ۱۸:۳۲ کد دیدگاه: ۲۹۱۰۰۴۷۰
سلام ناهید جان، تعداد صفحات درسنامه را تو14روز تقسیم کنید بخونید، واما درلابه به لای این 14روز چطور اون پی دی اف ها که گفتم دانلود کنید بخونید، 1روز جزوه معارف گاج 20وچند صفحه است البته یه خلاصه از کل دین وزندگی دبیرستان هست بخونید، تعداد صفحات اندیشه 1را تقسیم بر 3روز کنیدو بعد تعداد صفحات اندیشه 2را تقسیم بر 3 روز، تا الان معارف خونده شد، حالا جزوه علی کنکوری صفحاتش تو 4 روز تقسیم کن بخون، بعدش جزوه سند چشم انداز 1404 تو یه روز بخون، بعد وصیت نامه امام خمینی تو یه روز بخون، بعدش قانون اساسی هم تو یه روز بخونید، بعدش اگه زبان وریاضی تون پایه متوسطی دارید بخونید، وتو زبان تو این 14 روز، روزی 3درس 504 واژه که تو کتاب هست بخونید، قبل خوندن کتاب درسنامه ایران استخدام کل لغات زبان دبیرستان وراهنمایی را بخونید، نظام قدیم منظورمه، وبعد از 14روز دوباره کل لغات زبان دبیرستان وراهنمایی و504رامرورکنید، واگر زبان وریاضی اصلا بلد نیستید به هیچ عنوان سراغش نرید، وبعد 14روز کل درسنامه وپی دی اف ها را خوندید، تو 12روز تست ها را بزنید، خودتون که تست ها را که زدید، وتست های که بلد نیستید، باز برید تحلیل کنید تست ها رو، تک تک تست ها را قشنگ حفظ کن مال ایران استخدام1روز قبل شروع درسنامه اگه میخواید زبان بزنید کل لغاتی که گفتم مرور کنید، وتو 14روز درسنامه ایران استخدام وپی دی اف ها خوانده بشه، و1روز پس از تمام کردن ایران استخدام وپی دی اف ها که گفتم باز لغات زبان را مرور کنید، تا اینجا شد 16 روز، بعد از این تو 12روز تست های ایران استخدام راکارکن، درحین کار کردن قشنگ تک تک شون را حفظ کن چون تکراری سوال میاد، پس شما تو 28 روز عمومی ها را میخونید. و بعد از تموم کردن اونا دو روز استراحت کنید،که کلا شد 30 روز. موفق باشید.


نویسنده: mahsa تاریخ ارسال: شنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۹ ساعت ارسال: ۱۷:۰۶ کد دیدگاه: ۲۹۰۹۸۸۲۱ 
سلام.من تربیت بدنی هستم.نفر اول بودم البته نمرم زیاد بالا نبود من سوالای دانشگاه پیام نور رو توصیه میکنم خودم دانشجوی پیام نور بودم و الن ارشد دولتی میخونم.هم سوالای ارشد از پیام نور بود هم سوالای تخصصی این آزمون.مدیریت رو 42 زدم..سنجش رو 42..روش تدریس36..فیزیولوژی18..رشد و یادگیری 32..البته من هیچ مطالعه ایی نداشتم چون دانشجو بودم اصلن وقت نداشتم..
درسای عمومی هم ادبیات و معارف دبیرستان بودن
ادبیات42..معارف51..کامپوتر38 و …
نمره منفی هیچی نداشتم.فقط زبان سفید گذاشتم
اگه بخونید حتما شما نتیجه بهتری میگیرید
این نظر من بود( کتابای پیام نور یاهم سوالای امتحانی پیام نور)..موفق باشید


نویسنده: وفا تاریخ ارسال: یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۹ ساعت ارسال: ۲۰:۵۶ کد دیدگاه: ۲۹۰۱۸۲۸۰
سلام دوستانی که واسه آزمون آینده میخونید
اگه از همین الان به صورت اصولی و سیستماتیک شروع کنید بخوندن کلی جلو میوفتین چند نکته بهتون میگم1.الان اول کار عمومی ها رو بیشتر بخونید وقتی دفترچه اومد به تخصصی ها بیشتر توجه کنید2. تست زیاد بزنید اگه روزی 8ساعت میخونین حتما 3تا4 ساعت تست بزنید طبق اصول تست زنی 3. دقیقا طبق بودجه بندی آزمون های قبلی مطالعه داشته باشید دفترچه ی سولات آزمون های قبلی رو پیدا کنید و منابع رو خودتون استخراج کنید مخصوصا واسه تخصصی ها منابع عمومی هم مهم ترین ها رو میگم اندیشه یک سبحانی، کامپیوتر سبز علی گل، آرایه های ادبی و قرابت معنایی واسه ادبیات، اگه ریاضیتون قوی نیست آمار رو حتما قشنگ بخونید، اطلاعات عمومی و هوش هم مطالعه کنید ولی زیاد وقت بهش اختصاص ندین 4. زمان مطالعه رو در هر زنگ روز و هفته یاداشت و طبق برنامه مطالعه کنید5. حتما حتما مرور کامل داشته باشین هر شب و آخر هر هفته مرور کنید هم تست هم تشریحی به صورت مفصل مرور داشته باشید تا ملکه ذهنتون بشه نگران کم آوردن وقتت نباشین 6. اگه سختتون نیست خلاصه نویسی کنین و اشکالات تست رو یادداشت کنید در مرور روزای آخر کمکتون میکنه 7.ده روز مانده به آزمون فقط مرور و جمعبندی نمائید . در آخر من از زمانی که دفترچه اومد_ تقریبا پنجاه روز_ شروع به مطالعه کردم 62 درصد میانگین کلم بود عمومی ۳۱درصد تخصصی ۸۲ درصد نمره رقیبم 35 بود واسه همین راحت جای تک ظرفیتی قبول شدم و تا اینجا اومدم ولی متاسفانه فعلا پشت فیلتر گزینش موندم و وضعیتم در حال بررسی هست نکات مهم رو بهتون گفتم شما هم واسه ما دعا کنید ان شالله قبول نهایی بشیم(زکات علم نشر آن است).
در مورد دوستان علوم اجتماعی
مبانی جامعه شناسی فقط بروس کوئن با سوالات تسای پیام نور، نظریه مدرسان، روش مدرسان البته فقط مباحث کمی آن و تستها و جواب های تشریحی آن خیلی مهم است، حوزه من اصلا حوزه نخوندم چون اکثر سوالات از مبانی و نظریه میاد. مبانی ۱۰۰ ، روش ۷۹ ، نظریه ۶۵ و حوزه ها رو ۸۴ زدم


نویسنده: گل دختر تاریخ ارسال: جمعه ۲۶ اردیبهشت ۹۹ ساعت ارسال: ۲۳:۳۹ کد دیدگاه: ۲۹۰۸۷۳۶۰

سلام عزیزم خوبی؟ درسنامه ایران استخدام، وکتاب تست هردوتا شون برای درس 40تا 50 خوب هست، بستگی به اطلاعات خودتون داره میتونید 60درصد بزنید، چون سطح سوالات خیلی ازکنکور سراسری پایین تر هست، شما این دوتا کتاب را چندین بار بخونید، چون یک کتاب راچند با خوندن بهتراز چند کتاب را یه بار خوندن هست، اگه بخواید غیر از این کتاب ها بخونید برا هردرس عمومی باید چندتا کتاب بخونید، بنابر این ایران استخدام خیلی بهتر است که اون را چند بار بخونید، درکنار معارف این کتاب اندیشه او2 سبحانی انتشارات پیام نور وخلاصه معارف گاج دبیرستان که تونت هست 21 صفحه است، شما راحت میتونیدمعارف را بالا 80بزنید،اندیشه 1و2 وخلاصه گاج از نت دانلود کنید، درکنار ادبیات جزوه علی کنکوری که تونت هست دانلود کنید بخونید، و درکنار اطلاعات عمومی وصیت نامه امام خمینی وچشم انداز 1404 وقانون اساسی که تونت هستند دانلود کنید بخونید، قربونت برم. واین که شما تمام فرصتتون را اختصاصی بخونید، ولی تو 3 هفته 21 روز درکنار اختصاصی ها تعداد صفحات درسنامه تقسیم بر 21 کن بخون، واون پی دی اف ها که گفتم دانلود کن اونارا هم تو 21 روز تقسیم کن بخون،بعد اینارا که خوندی، تو دوهفته تست های کتاب را راحل کن، این که عزیزم تست ها را درعین حل کردن، قشنگ تک تک شون را حفظ کن چون تکراری وبعضی از این سوالات میان. فعلا تو 35 روز عمومی ها اینا که گفتم درکنار تخصصی هاتون بخونید، بعدش اگه عمری بود باز تو سایت برنامه بهتون میدم برا مروراین دوتا کتا ب وپی دی اف ها، ساعتی درس نخونید، صفحه ای ومفید. انشالله که موفق باشید ناهید عزیزم


نویسنده: دوستدار راکونها تاریخ ارسال: یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۹ ساعت ارسال: ۲۲:۲۹ کد دیدگاه: ۲۸۹۲۲۴۹۰
بچه‌ها برای درس عمومی معارف کتاب طلایی اندیشه اسلامی 1 رو بخونید که انتشارات طلایی پویندگان دانشگاه منتشر کرده. این کتاب هم درس رو به شکل خلاصه و با حجم کمتر گفته هم کلی تست طبقه بندی شده داره. البته من اون 21 صفحه پایانی کتاب دین و زندگی گاج نقره‌ای رو هم خوندم ولی تا جایی که یادمه با همون کتاب طلایی اندیشه اسلامی 1 میشد تمام سوالات رو جواب داد. من از پونزده تا تست آزمون پارسال، چهارده تاش رو جواب دادم که همش درست بود و یه تست رو نزدم چون شک داشتم.


نویسنده: مریم تاریخ ارسال: یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۹ ساعت ارسال: ۲۱:۰۴ کد دیدگاه: ۲۸۹۲۰۸۴۰
سلام من دبیری ادبیات قبول شدم عمومی را درسنامه ایران استخدام خواندم تخصصی هم کتابهای تست کارشناسی به کارشناسی ارشد با فایل هم از سایت های مختلف دانلود کردم البته فایل عمومی بود خیلی به درد می خورد


نویسنده: یونس -زیست تاریخ ارسال: پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۹ ساعت ارسال: ۰۶:۱۵ کد دیدگاه: ۲۸۸۵۹۰۹۰
سلام بردوستان
منابع تخصصی مشترک زیست وعلوم تجربی
اما در مورد منابع تخصصی اول من خودم مشترکات می گویم که خودم معلوم نیست علوم تجربی شرکت کنم یا زیست
منابع گیاهی مشترک رشته زیست وعلوم تجربی فیزیولوژی گیاهی زراعی از سنجش ودانش 300صفحه با تست هست وفایل مفید تر وتقریبا کامل تر از دکتر بهروز صالحی اسکندری ومنصور خراتی کوپایی مال پیام نور حدودا 200صفحه وفایل رشد ونمو گیاهی مال پیام نور از مه لقا قربانلی ///اول فایل 200صفحه که کاملتر از بقیه بود بخوانید اون فایل نبود اون 300صفحه بخوانید نبود اون فایل پیام نور مه لقا بخوانید البته فایل مه لقا برای مرور خوبه اما کفایت نمی کنه چون خیلی کم توضیح داده وخلاصه ////اگر هر سه فایل با هم بخوانید چه بهتر اگر فرصت ندارین اون فایل 200صفحه بخوانید
برای جانوری درکل منبع خاصی نداره ا گفتند خلاصه گایتون خوبه اما چند منبع پیشنهادی ممکنه خوب باشه ////فایل فیزیولوژی تنفس حیدری 70صفحه ممکنه ازش سوال بیاد ممکنه سوال نیاد///مقدمات علوم پایه 1مال فیزیولوژی دانشکده پزشکی شهید بهشتی150صفحه///فیزیولوژی سنجش ودانش حاوی دو فایل با هم نزدیک 500صفحه یکی نزدیک 300صفحه وفایل بعدی نزدیک 200صفحه ///جمع بندی تست محور نکات فیزیولوژی امادگی ازمون علوم پایه 230صفحه///فیزیولوژی عمومی مال پزشکی حدودا 30صفحه//فیزیولوژی جانوری 3دستگاه عصبی ودستگاه غدد درون ریز105صفحه
درکل برای منابع گیاهی وجانوری کلا هیچ منابع تضمینی نگفتند اما من خودم برای گیاهی اون منابع 200صفحه اگر 5سوال بیاد 3سوال میشه جواب داداما بقیه درکنارش بخونید دیگه چه بهتر ولی توصیه همان 200صفحه
برای جانوری میگن خلاصه گایتون بعدش اون فایل فیزیولوژی جانوری 3وتست نکات فیزیولوژی ووفایل شهید بهشتی این سه فایل با هم ///بعدش هم مال سنجش ودانش ///هرکدامشون کاملتر هست بخوانید
درکل برای گیاهی وجانوری اگر فرصت دارین بخوانید من خودم فقط اون فایل گیاهی 200صفحه هست برای گیاهی مفید می دانم بقیه فایل ها من در جریان نیستم در ضمن با خواندن زیست سلولی ومولکولی هم میشه چند سوال جواب داد
اما منابع زیست سلولی ومولکولی
برای دوستان علوم تجربی خلاصه ترین وکاملترین جزوه زیست سلولی ومولکولی از سنجش ودانش هست که حدودا 480صفحه که نزدیک 250صفحه توضیحات وبقیه اش تست هست درکنارش بخش مولکولی کتاب بیوشیمی محمدی هم بخوانید که هم تست داره وهم خلاصه توضیح داده واگر فرصت دارین در کنارش زیست سلولی ومولکولی وژنتیک مهدوی وموسوی وصادقی زاده بخوانید اون هم نکات مهمش چون حجم کتاب زیاد هست وممکنه سوال کم ازش بیاد
برای دوستان زیست شناسی طبق نظر دوستان هم کتاب زیست سلولی ومولکولی مهدوی وموسوی وصادقی زاده گفتند وهم خلاصه لودیش اینها بیشتر دوستان گفتند
توصیه من این هست که کتاب خلاصه لودیش بعدش مهدوی اگر هر دو با هم بخوانید دیگه چه بهتر من خودم درکنارش بخش مولکولی کتاب بیوشیمی محمدی هم بخوانید که هم تست داره وهم خلاصه توضیح داده
اول کتاب خلاصه لودیش نبود مهدوی نبود همان فایل سنجش ودانش نبود همان بیوشیمی که قسمت مولکولی خلاصه توضیح داده اما همه ی فایل ها با هم بخوانید دیگه چه بهتر
من خودم فایل مهدوی وسنجش ودانش ومولکولی بیوشیمی می خوانم مال خلاصه لودیش هم معلوم نیست کتابش بگیرم یا نگیرم
التماس دعا


نویسنده: یونس -زیست تاریخ ارسال: پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۹ ساعت ارسال: ۰۶:۰۲ کد دیدگاه: ۲۸۸۵۹۰۶۱
سلام دوستان منابع اون دوستمان 70درصد زدند ایشان علوم تجربی بودند فقط درصد عمومی می گذارم با منابع ایشان که دروس میانگین عمومی 70درصد زدند برای ایشان دعا کنید
من فقط با دروس عمومی قبول شدم،
تخصصی کلا 12 درصد زدم، اما میانگین عمومی 70 زدم،
چون به تعدادی دیگر از دوستان هم قول منابع دادم این ساعت قرار میدم تا بین کامنت ها گم نشه
دوستان شیمی و علوم تحربی، رشته های ما جوری هستش که اکثرا تخصصی کم میزنند و جالبه با عمومی خوب میشه راحت قبول شد،
واقعا دروس عمومی تو رشته ما چند برابر تخصصی تاثیر گذاره غافل نشید تورو خدا،
من مکتسبم 37 شد، 30 نمرش بخاطر ددروس عمومی بود، فقط 6 نمره از تخصصی گرفتم عمومی ها:
فناوری اطلاعات : 63
ریاضی : 88
اذبیات : 83
معارف : 92
زبان : 32
اطلاعات عمومی :72
هوش : 72
البته همه درصد ها رو خوردشو رند کردم مال یکی از دوستان هست
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
طبق قولی که داده بودم منابع خودم رو قرار خواهم داد.
امیدوارم که کمکتون کنه.
نکته اول : هر جا که گفتم از سایت آلا استفاده کنید مقصود سایت دبیرستان آلا هست که اگر از گوگل سرچ کنید دبیرستان آلا ، اولین نتیجه سایت دبیرستان آلا هستش، وارد سایت که شدید، نظام قدیم رو انتخاب کنید و بعد از انتخاب نظام قدیم لیست دروس میاد که باید درس مورد نظر رو انتخاب کنید و بعد از انتخاب درس ، استاد مورد نظر را انتخاب میکنید، چون هر درس رو چندین استاد تدریس کردن، بنده بهترین ها رو بهتون معرفی میکنم.
نکته دوم : بنده خودم میانگین دروس عمومی رو هفتاد درصد زدم ، اونم این آزمون که به شهادت نزدیک به صد درصد داوطلبان سخت ترین سوالات عمومی رو داده بودن ، و بنده کلا 45 روز واسه این آزمون خوندم ، مجموع تخصصی و عمومی 45 روز، تو خوشبینانه ترین حالت ممکن که حساب کنید بنده 22 روز عمومی خوندم ، روزی 12 تا 14 ساعت.
یه نکته عجیب بگم من تو دروس عموی 15 دقیقه وقت اضافه آوردم
نکته سوم :اول کامل سوالات آزمون های قبلی سنجش رو کار کنید،بعد اگر وقت داشتید تست های بیشتر رو از منابع دیگه کار کنید. همین مقدار هم کار کنید و مسلط بشید رو منابع هشتاد درصد رو.شاختونه ، برای درصد بالاتر اگر میخواید تست متفرقه که در بعضی از دروس بنده معرفی میکنم ، میتونید بزنید.
1. فناوری اطلاعات ( درصد بنده : 61 | میزان تسلط قبلی : متوسط ) :
قبل از هر بحثی راجع به این درس مهم ترین نکته درس رو بگم : کار عملی.
هرچقدر میتونید تو این درس عملی کار کنید .
ویندوز 7 ، آفیس 2013
بنده خودم کاظم زرین خوندم بخاطر : 1. زمان کم .2 پولش ، اما شما اگر زمان کافی و هزینه تهیه رو دارید ، کتاب سبزعلی گل بهتره قطعا،
اما بازهم تاکید ویژه میکنم عملی بخونید این درس رو، کتاب و لپ تاپ همزمان جلو دستتون باشه ، هر صفحه و حتی هر نکته ای که میخونید عملی انجامش بدید تا یاد بگیرید،
موقع تست زدن هم به همین صورت هر تستی، تاکید میکنم هر تستی که میزنید ، عملی هم کار کنید ، هم گزینه صحیح و هم سایر گزینه هارو عملی بررسی کنید و یاد بگیرید.
2. ریاضی و آمار مقدماتی ( درصد بنده : 86 | میزان تسلط قبلی : ریاضی : عالیییی، آمار : ضعیف ) :
دوستان ریاضی به صد درصد فکر کنید با این منابع توپی که میخوام بهتون معرفی کنم.
هم ریاضیی و هم آمار، فیلم های آموزشی استاد مهدی امینی خواه رو از سایت آلا، رشته انسانی دانلود کنید، بینظیر درس میده بینظیررررر، اصلا انگار داره واسه آزمون استخدامی درس میده، من خودم آمارم صفررر بود، فقط و فقطططط با دوبار دیدن هفت قسمت آموزش آمار انسانی امینی خواه، تمام سوالات آمار رو به درستی و در کمترین زمان پاسخ دادم.
در رابطه با تست کتاب ریاضی انسانی گاج نقره ای خوبه.
3. زبان و ادبیات فارسی ( درصد بنده : 82 | میزان تسلط قبلی : خوب )
ادبیات پنج چند بخشه :
یک. آرایه ها : از سایت آلا، رشته تجربی، آرایه های هامون سبطی رو دانلود کنید، دیگه به آرایه حتی فکر هم نکنید، فقط برید تست کار کنید.
دو. لغات :کتاب لغات نشر گل واژه رو بخرید، در این قسمت فقط تمرین و تکرار تکرار و تکرار مهمه.
سه. نگارش: تو کتاب لقمه زبان فارسی مهروماه ، در حد بیست ، سی صفحه نگارش رو درس داده ، همون رو مسلط بشید کافیه.
چهار. قرابت معنایی: اینجا واقعا کتاب خاصی نمیتونم معرفی کنم، کتاب قرابت استاد سبطی عالیه، ولی خب خودم نخوندم ، فقط تست زدم، یجورایی بحث سواده، هرچقدر تا الان سواد شعریتون بالا باشه، خب راحت میتونید بزنید تستاشو، باید معنی شعرارو بفهمید همین.
پنج. زبان فارسی: بنده نخوندم ، معمولا هم در آزمون های سنجش زبان کم میاد. اگر هم بیاد سخته، فقط در این حد که یه فیلم همایش داره استاد سبطی تو سایت آلا ، دو سه ساعته، همونو ببینید کافیه، ساختار جمله مسند مفعول ، همرو خلاصه و عالیییی درس داده.
4. معارف اسلامی ( درصد بنده 92 | میزان تسلط قبلی بنده : ضعیف )
اصلاااااا وابدا نرید سمت کتاب قطوررررر گاج، آزمون استخدامی خیلی سطحش پایین تر از کنکوره ، فقط مباحث رو تسلط داشته باشی راحت جواب میدی، ولی کنکور دینی ، سوالات ترکیبی و . . . ،

اول کار برید انقلاب خیابان دوازده فروردین کتابفروشی، کتاب دینی دوم سوم و پیش نظام قدیم دین و زندگی رو بخرید ، بعد برید سایت آلا، رشته تجربی صفر تا صده رنجبرزاده رو دانلود کنید، درس به درس تدریس کرده، کتاب بزارید جلوتون هرچی نکته میگه یادداشت کنید، کلا هر سه سال دو روز زمان میبره ، بعد هر بار بخواید دوره گنید، سه چهار ساعت بیشتر وقت نمیبره،
این از دینی دبیرستان،
کتاب اندیشه یک سبحانی رو هم تهیه کنید ، بار اول یکم وقت میبره خوندنش ، شاید 12 ساعت ، اما برای مرورهای بعدی دو سه ساعته میشه کلش رو دوره کنید، تمام آیات رو حفظ کنید که مربوط به کیه، چیه ، کجاست و . .
حدودا نصف نصف از سبحانی و دبیرستان میاد.
5. زبان انگلیسی عمومی : ( درصد بنده 40 | میزان تسلط قبلی : ضعیف )
قبل از هرررررر کاری برنامه english vocab رو از بازار یا پلی استور دانلود کنید ، این برنامه هم 504 رو شامل میشه و هم یه جعبه لایتنر فوق العاده هستش که واسه تمامی لغات درس زبان میتونید ازش استفاده کنید، یادگیری لغت زبان فقط و فقط با جعبه لایتنر ، تمام.
رو زبان باید در بازه زمانی وقت بزارید، یعنی چی؟ یعنی اگر چهار ماه دیگه آزمونه و قصد دارید از دو ماهه بعد شروع به خوندن کنید درس زبان رو استثنا بزارید و از همین الان شروع گنید به خوندن ، چون لغات باید تکرار بشه از طریق جعبه لایتنر و در گذر زمان تسلط کامل پیدا کنید، مثلا کلمه واتر انقدر تکرار شده گه بدون فکر میدونید یعنی آب، برای باقی لغات هم با استفاده از عنصر زمان باید به همچین تسلطی برسید.
زبان دو بخش داره یک بخش اصلی که لغت هست و یک بخش فرعی به نام گرامر،
یک. لغت: لغات دبیرستان رو فول بشید، پیش زمینه خوبی هم اکثر ماها داریم، راحت میشه همه لغات دبیرستان رو فول شد، کتاب شهاب اناری نشر مبتکران رو تهیه کنید هم برای تست و هم یک کتابچه ضمیمه کوچیک داره که همه لغات دبیرستان با مثال آورده.
سطح لغات آزمون استخدامی از دبیرستان بالاتره بنابراین باید 504 لغات رو هم فول بشید، میتونید جعبه لایتنر 504 رو بخرید، میتونید اون برنامه فوق العاده ای که ابتدا معرفی کردم رو دانلود کنید.
در همین حد لغت کفایت میکنه، خودم همین حد خوندم(البته خیلی کمتر، 504 رو بیست درصدشو.رسیدم بخونم) ، اما اگه واقعا میخواید درصد بالا زبان بزنید میتونید لغات ضروری تافل رو هم تهیه کنید بخونید.
دو.گرامر : گرامر استخدامی در حد دبیرستانه، میتونید از سایت آلا ، رشته تجربی ، فیلم های جمع بندی فراهانی رو دانلود کنید، سه چهار جلسس کلا ولی همرو عالیییی جمع بندی کرده.
در رابطه با تست زبان شدیداااااا تمامی لغات آزمون های گذشته رو بررسی کنید و با جعبه لایتنر بخونید، معجزه میکنه،
اگه میخواید درصد بالا نود بزنید، تست های ارشد زبان عمومی رو بزنیذ، تست های کتاب شهاب اناری رو کار کنید.
6. اطلاعات عمومی : ( درصد بنده : 70 | میزان تسلط قبلی : خوب )
خب رسیدیم به پراکنده ترین درس عمومی، تا دلتون بخواد منبع برا خوندن هست، اما خب هیچکس نمیتونه واقعاااا نمیتونه این درس رو صد که هیچ ، هشتاد نود هم بزنه، اگه هرکی زده خدای اطلاعات عمومیه، بهش تبریک میگم.
پس منابع اصلی رو بخونید که چهل پنجاه رو راحت بزنید :
اما منابع اصلی :
1. اصلی ترین منبع قانون اساسی هست که سه چهارتا تست میاد ازش یعنی 20 تا 27 درصد.
2. عملیات های دفاع مقدس : یک تست داره، 7 درصد.
3. آثار طبیعی ، تاریخی ایران : دو تا سه تست ازش میاد ، 13 تا 20 درصد.
اینا منابع اصلی هست، تو هر آزمونی حتما 40 تا 50 درصد از این سه منبع میاد،
اون 50، 60 درصد باقیمانده، خیلی پراکنده میاد، بستگی به اطلاعات عمومی تون داره بتونید بزنید یا نه ،مثلا من خودم فوتبالی هستم ، تست فوتبال امسال رو عین آب خوردن زدم، اما شما خانومی که معمولا فوتبال دوست نیستید، حداقل باید یک ماه وقت بزارید بخونید تا شاید بتونید جواب بدید، پس همه چی بستگی به اطلاعات عمومی شخصیتون داره، مثلا من نویسنده قطعه ای ایران رو نمیشناسم و نزدم ممکنه یه خانوم علاقه مند به موسیقی و شعر باشه، عین آب خوردن زده باشه، پس واسه اون پنجاه درصد باقی هیچی نخونید، کاملا شانسیع و به اطلاعات عمومی شخصی بستگی داره.
یه نکته اگه واسه آپ آزمون میدید ، حتما سازمان های مربوط به آپ، زیرمجموعه ها ، مرتبط ها، کلا قوانین و اطلاعات آپ رو مطالعه کنید، یکی دو تا سوال راجع به وزارت آپ.میدن، حدود 15 درصد ، از اون پنجاه درصد پراکنده.
7. هوش ( درصد بنده :70 | میزان تسلط قبلی :متوسط )
تو درس هوش تست زیاد کار کنید، خیلییییی، آزمون های آخر فراگیر رو بررسی کنید ، روال مشخصه، رو همون تست ها کار کنید،
کتاب آمادگی تحصیلی مسیح خواه بهترین منبع هست،
برای ایشان که منابع گذاشتند دعا کنید چون روی این متن وقت گذاشتند


نویسنده: Roghayeh تاریخ ارسال: چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۹ ساعت ارسال: ۲۳:۰۹ کد دیدگاه: ۲۸۸۵۴۹۵۰
امسال ان شاالله با تلاش بهتر و بیشتر صد در صد قبول میشی و کلی خوشحالی میکنی (:curtsey:) گل دختر.
اما عمومیها:
برای کامپیوتر سعی کن عملی پشت سیستم کار کنی من خودم درسنامه ایران استخدام رو خوندم ۶۲. خورده ای شد نه راضی بودم و نه ناراضی. پی دی افهای آفیس هنرستان هم خوبن دانلود کن و عملی کار کن.
برای هوش تست های کتاب تست ایران استخدام عالی هست سعی کن کار کنی و روشهای حل رو هم یاد بگیر.
برای زبان من خودم گرامر مشکل دارم و درصد خودمم راضی کننده (۲۴)نبود انتظار بیشتری داشتم. خواهرم زبانش عالی هست طفلی هم خود آموز کار کرده فعلا برای شروع یادگیری گرامر، گرامر پارسه رو تایید کرد و برای لغت همbasic)oxford word slill) رو میخونم کلی پی دی اف برای گرامر و لغت اینترنت هست دانلود کن و بخون. برای لغت و گرامر تست زیاد کار کن. اون سایتی هم که گفتم سر بزن. رمز کم شدن درصد زبانم این بود حدود دو بار گرامر رو خوندم ولی تست اصلا نرسیدم درست و حسابی کار کنم. مثل خودم اعتماد به نفست رو بالا ببر الانsololearnکه برای یادگیری back-endحضور دارم انگلیسی جواب کامنت میدم چت میکنم به روی مبارکمم نمیارم که انگلیسیم دست و پا شکسته هست. اصلا ضعف و نتونستن رو به خودت تلقین نکن من htmlشروعش تو sololearnتو رقابت دو نفره فقط میباختم ولی الان با اینکه هنوز جای کار داره تا خودم قبول کنم عالی شدم ولی انگاری خوب شدم و دارم تلاش میکنم عالی تر باشم. رمز موفقیت نترسیدن از زمین خوردن و ادامه دادن هست.
جدیترین رقیبت خودت هستی و هدف امروزت بهتر شدن از من دیروزت باشه و اگه امروز یه قدم مثبت در جهت پیشرفت برداشتی و از دیروز بهتر بودی شک نکن رقیب ترسناکی برای دیگران هم خواهی بود.
برای برنامه نویسی من ۷۶ زدم و فقط سی مقسمی رو داشتم و پی دی اف سی پلاس پایه و پیشرفته شیر افکن رو پرینت گرفتم سعی کن کد بزنی بتونی ذهن الگوریتمی خودت رو تقویت کنی و سی پلاس مقسمی رو بتونی تهیه کنی و بخونی عالی خواهد بود بچه ها فیلمهای شیر افکن رو هم‌ پیشنهاد کردن، تست زیاد کار کن اول خودت جواب بده و بعد پاسخ نامه رو نگاه کن و ببین چه مدلی جواب داده و نکاتش رو یادداشت کن.
برای شبکه خیر سرم پوران خوندم یه دونه هم نتونستم بزنم و نظر ندم سر سنگین تر خواهد بود.


نویسنده: Z تاریخ ارسال: چهارشنبه ۰۳ اردیبهشت ۹۹ ساعت ارسال: ۱۴:۲۹ کد دیدگاه: ۲۸۷۳۴۹۰۰
سلام.من درصد بالایی زدم رشد روفکر کنم۸۰ .البته من تخصصی خودم بود این رشد.از رویه مدرسان خوندم.دوست عزیز جاهای مهم و تمرکز بکنیدوبخونید مثل پیاژه.اریکسون.فروید.مراحل جنینی.مراحل نوجوانی و هویت .ویگوتسکی و منطقه مجاور رشد و تکیه گاه سازی… اینا خیلی مهم اند.من تا مقطع ارشدم فقط با مدرسان پیش رفتم خیلی نکته ای نوشته اگر دقیق بخونی کامله .برایه استخدامیم از رویه مدرسان خوندم که با اولین سال ازمون خداروشکر قبول شدم


نویسنده: منتظر دبیری تاریخ ارسال: چهارشنبه ۰۳ اردیبهشت ۹۹ ساعت ارسال: ۱۱:۵۲ کد دیدگاه: ۲۸۷۲۹۹۸۰
سلام
جغرافیای روستایی حسن افراخته، مبانی جغرافیای روستایی عباس سعیدی، جغرافیای روستایی ایران مسعود مهدوی و جغرافیای پریدخت فشارکی ، جغرافیای شهری ایران اصغر نظریان، دیدگاههای نو درجغرافیای شهری حسین شکویی، جغرافیای شهری فریدمبانی ژئوموفولوژی ردیو ژئوموفولوژی ایران علایی طالقانی، ژئومورفولوژی ساختمانی و دینامیک دکتر فرج الله محمودی، جغرافیای سیاسی ایران دکتر حافظ نیا، مبانی جغرافیای سیاسی دره میر حیدر، مبانی اب و هواشناسی دکتر کاویانی و علی جانی،آب و هوای ایران دکتر بهلول علی جانی، جی ای اس هم نخوندم اینها منابع دبیری جغرافیاست . موفق باشید.


نویسنده: نجی تاریخ ارسال: جمعه ۲۹ فروردین ۹۹ ساعت ارسال: ۱۶:۵۷ کد دیدگاه: ۲۸۶۴۰۴۶۰
سلام..مبانی آب وهوا کاویانی علیخانی
آب وهوا علیخانی
روستایی سعیدی
روستایی فشارکی
روستایی مهدوی
مبانی جغرافیاشهری نظریان
شهری نظریان
سنجش مجد
جی آی اس قهرودی
مبانی جغرافیاسیاسی دره میرحیدر
جغرافیاسیاسی حافظ نیا
ژئواقلیم محمودی
ژئودینامیک محمودی
ژئو ساختمان محمودی
ژئوایران طالقانی
مبانی ژئو ماکس دریو


نویسنده: آمــوزگاری❤️ تاریخ ارسال: چهارشنبه ۲۷ فروردین ۹۹ ساعت ارسال: ۱۷:۱۹ کد دیدگاه: ۲۸۶۱۱۵۹۰
کتاب ادبیات آبی قلم چی
کتاب پنج گنج
مهر وماه
کتاب تست های سبزعلی آره
برو کتاب فروشی درجه یک ودو
بخر
البته تو کانالها میتونی سرچ کنی
تست سبزعلی
حتی تونت هم سرچ کن
تستهای فنی حرفه ای درجه یک ودو
کلی سوال میاد
موفق باشی


نویسنده: Mahdi72 تاریخ ارسال: دوشنبه ۲۵ فروردین ۹۹ ساعت ارسال: ۲۰:۲۰ کد دیدگاه: ۲۸۵۸۰۹۹۰
بیشتر تخصصی بخون و تست های ارشد را همیشه بخون بر همه کنکورهای ارشد را حتی امسال که برگزار میشه تخصصی خیلی اهمیت ش زیاد و برای زیاد زدن نیاز به کتب ارشد مثل مدرسان شریف با تست ها که بیشتر سوالات اموزش پرورش از تست های کنکور ارشد هست.حالا عمومی هم سعی کن مطالعه خوب کنی و معمولا چند درس رو خیلی بالا بزنی مثلا دین زندگی کتاب اندیشه یک با دین زندگی دوم وسوم دبیرستان با پیش دانشگاهی مخصوصا اندیشه یک بیشتر سوالات از اندیشه ست خیلی مهمه بخونی خب صد میزنی موفق باشی ادبیات هم ادبیات عمومی دانشگاه با کلمات دبیرستان و زبان فارسی رو بخون


نویسنده: مهسا تاریخ ارسال: یکشنبه ۲۴ فروردین ۹۹ ساعت ارسال: ۱۹:۴۱ کد دیدگاه: ۲۸۵۶۵۷۷۰ 
سلام دوستان من به لطف خدا واسه دبیری حرفه و فن استان کردستان قبول شدم.رشته م مواد.
منابع تخصصی ک خوندم جزوات دانشگام بود+ خواص فیزیکی و خواص مکانیکی مدرسان
منابع عمومی هم که همون منابع دبیرستان میشه من دین و زندگی خیلی سبز خوندم اما بقیه ی درسا منبع خاصی نداشتم
واسه همه ی دوستان عزیز آرزوی موفقیت دارم.


نویسنده: آموزگاری تاریخ ارسال: شنبه ۲۳ فروردین ۹۹ ساعت ارسال: ۲۲:۰۰ کد دیدگاه: ۲۸۵۵۳۱۱۰
سلام
من فقط کتاب کمک درسی خوندم
اما کتاب اصلی رو داشتم
و اگه مطلبی برام گنگ بود
فقط یکبار از روی کتاب اصلی پیداش میکردم
و میخوندم
و اگه نکته ای احتیاج بود توی کتاب کمکی اضافه میکردم
و توی دوره ها فقط از کتاب کمکی میخوندم
شاید برای هر درس 6 یا 7 مورد بود که متوجه نشدم

من فک کنم بچه ها دوره هاشون کم بوده
من 4 تا 5 بار خوندم و تست زدم
بعد هم کتابی مثل لورابرک رو اگه از کتاب اصلی بخونید اصلا تموم نمیشه به این راحتی
مگر اینکه بتونید خلاصه بخونید و خودتون نکات مهم رو تشخیص بدین
البته اصلا فنون تدریس رو از روی مدرسان نخونید خوب نیست


نویسنده: آموزگاری تاریخ ارسال: شنبه ۲۳ فروردین ۹۹ ساعت ارسال: ۱۶:۵۶ کد دیدگاه: ۲۸۵۴۹۰۳۰
بچه های اموزگاری سلام

منابع_آموزگاری

نمره کل45
حداقل نمره 23
نمره تخصصی 56
نمره عمومی 28

من 3 ماه روزی 6 ساعت خوندم.
من درصد ها و منابعی که برای اموزگاری خوندم رو براتون مینویسم

رشته دانشگاهم روانشناسی بود

فناوری اطلاعات 11 درصد
هیچ منعی نخوندم
فک میکردم سوالا با ورژن قدیمی افیس باشه ولی سوالا باورژن جدید2013 بود

ریاضی و امار 33 درصد
فقط فصلای امار توصیفی مدرسان رو خوندم
سوالا خیلی اسون هست
اگر بخونید شبیه امتحانای اسون و تشریحی درس امار توصیفی دانشگاه هست و اصلا شبیه تست های کنکور نیست
ریاضی نخوندم و از سوالا خبر ندارم.

ادبیات فارسی 71 درصد
یه جزوه ادبیات و زبان فارسی ساده از نت دانلود کردم و همون رو خوندم
تست های 2 سال هم کار کردم
زبان فارسی و آرایه های ادبی در حد کنکور نیست و خیلی ساده هست
قرابت معنایی هم تقریبا اسونه بود و مثل سوالای کنکور نبود…
کلمه و تاریخ ادبیات نخوندم و جواب ندادم

معارف 20 درصد
فقط خلاصه کتابای دبیرستان رو خوندم
چون کتابای سبحانی برام سخت بود نخوندم
ولی اگه درصد بالا میخواید کناب سبحانی
و فقط با تست سال قبل نمیتونید درصد بالا بیارید

زبان 38 درصد
گرامر و لغت دبیرستان خوندم
البته سطح لغات بالاتر بود
و پیشنهاد میکنم اگه درصد بالاتر میخواید حتما کتاب لغت 504 و کتاب لغت تافل رو بخونید
برای من تست درک مطلب راحت تر از تست لغت و گرامر هست و بیشتر سوالای درک مطلب رو جواب دادم

اطلاعات عمومی
منفی چهار
تاریخ ایران از صفویه تا انقلاب رو خوندم
اما دریغ از یک سوال
اگه دوباره میخواستم امتحان بدم اصلا این درس رو نمیخوندم. و وقتش رو روی درسای دیگه میزاشتم

هوش 29 درصد
نمونه سوالات سال قبل رو تمرین کردم و سر جلسه هم
فقط سوالای درک مطلب رو جواب دادم
سوالای درک مطلبش اسونه
اگه تست کار کنید حتما میتومید جواب بدید.

فلسفه سفید گذاشتم
کتاب شریعتمداری رو خوندم
و بنظرم حتی یه سوالم ازش نبود
بچه ها میگفتن از کتاب شگوهی بوده
کسایی که مدرسان جواب دادن هم نتونستن خیلی خوب جواب بدن.
من رشتم روانشناسی بود و با این ورس اشنایی نداشتن. اگه میخواستم دوباره اماحان بدم وقتشو میزاشتم برای درستی دیگه.

فنون تدریس 15 درصد
فقط مدرسان خوندم البته 5 بار از کل کتاب رو دقیق خوندم و تمام تستای ارشد و دکتریش هم جواب دادم
ولی انگار سوالا از جای دیگه بود.
البته من رشتم روانشناسی بود و با این دو تا درس اصلا اشنایی نداشتم و در مورد این 2 تا درس نمیتونم نظر دقیقی بدم.
نظرات بچه ها رو خوندم از کتاب تست پوران پژوهش راضی بودن. و کتاب جلد یک شعبانی و فتحی اذر خوندخ بودن
در هر صورت وقتتون رو اصلا روی مدرسان نزارید

پرورشی 70 درصد
کتاب مدرسان رو 5 بار خوندم
و تمام تستای ارشد و دکتری رو جواب دادم
هر جا رو که متوجه نشدم از روی کتاب سیف خوندم.

رشد 77 درصد
کتاب مدرسان رو 5 بار خوندم
و تمام تستای ارشد و دکتری رو جواب دادم
فصل اول مدرسان رو کامل بخونید
از فصل هایی که بطور اختصاصی مربوط به نظریه ها میشه
احتیاجی نیست تمام نظریه ها رو بخونید
فقط فروید پیاژه برونر ویگوتسکی اریکسون بالبی رو بخونید کافیه
البته مدرسان فصل فروید و پیاژه رو بیش از اندازه توضیح داده
پیاژه رو توی کتاب پرورشی هم توضیح داده که همون قدر کافیه
فروید هم نظریه اصلیش کافیه
هشیار ناهشیار نهاد ایگو و سوپر ایگو و مراحل رشد
بقیه موارد احتیاجی نیست
مباحث مربوط به رشد یک مثل رشد پیش از تولد . نوباوگی و ….. رو هم بخونید
و حتما مباحث رشد 2 یعنی نوجوانی و حتی پیری رو بخونید من اشتباه کردم و نخوندم.

سنجش 82 درصد
کتاب مدرسان رو کامل 5 دور خوندم. هر حا متوجه نمی شدم از سیف خوندم
و تمام تستای ارشد و دکتری رو جواب دادم
حتما فصل های اخر که مسئله هست رو بخونید.
سوالاس ازمون حتی از خود کتاب اصلی آسون تر بود اصلا از مسئله ها نترسید.

ایشالا که همه موفق باشید


نویسنده: هانیه تاریخ ارسال: شنبه ۲۳ فروردین ۹۹ ساعت ارسال: ۱۵:۰۷ کد دیدگاه: ۲۸۵۴۷۰۵۰ 
سلام رشد مدرسان کافیه اما برا باقی کتابا منبع اصلی بهتره..سنجش سیف پرورشی سیف..فنون شعبانی+فتحی اذر..فلسفه ام اگ وقتشو دارین شکوهی+شعاری نژاد+نلر اگه نه مدرسان..ک البته امسال اونایی مدرسان خوندن درصد بالا نزدن چون سوالا از شکوهی بود..اون کتابایی ام منبع اصلی میخونی برا تست سوال های سال های قبل ارشد رو دان کن و سوال های سال های قبل..موفق باشی


نویسنده: احسان تاریخ ارسال: شنبه ۲۳ فروردین ۹۹ ساعت ارسال: ۱۳:۲۳ کد دیدگاه: ۲۸۵۴۴۷۷۰ 
سلام
جغرافیای روستایی حسن افراخته، مبانی جغرافیای روستایی عباس سعیدی، جغرافیای روستایی ایران مسعود مهدوی، جغرافیای شهری ایران اصغر نظریان، دیدگاههای نو درجغرافیای شهری حسین شکویی، ژئوموفولوژی ایران علایی طالقانی، ژئومورفولوژی ساختمانی و دینامیک دکتر فرج الله محمودی، جغرافیای سیاسی ایران دکتر حافظ نیا، مبانی جغرافیای سیاسی دره میر حیدر، مبانی اب و هواشناسی دکتر کاویانی و علی جانی،آب و هوای ایران دکتر بهلول علی جانی، جی ای اس هم نخوندم


نویسنده: امورتربیتی تاریخ ارسال: شنبه ۲۳ فروردین ۹۹ ساعت ارسال: ۱۲:۲۶ کد دیدگاه: ۲۸۵۴۳۵۱۰
سلام من خودم امسال قبول شدم بار اولم بود ازمون استخدامی شرکت میکردم خداروشکر نفر اول استان هم شدم نمره کلم شد ۳۹ منابعی که خوندم رو میذارم
معرفی منابع عمومی :

برای دروس عمومی نظرمن اینه هیچ درسی رو سفید نذارین وحتما اگه از الان شروع میکنید همه دروس رو مطالعه کنید .برای درس کامپیوتر دوجلد کتاب سبز علی گلی نسخه2013 رو مطالعه کنید ودرصورت داشتن وقت عملی هم کار کنید تا دیگه ملکه ذهنتون بشه برای ادبیات من خودم پنج گنج مهروماه رو خوندم کتابای جامع کنکوری دیگه هم خوبن .کتاب کاردانی ادبیات عمومی هم خیلی خوبه درکنار کتاب قبلی مطالعه بشه برای درس معارف عمومی کتاب دین وزندگی جامع کنکوری گاج یا هرکتاب کنکوری دیگه ای وحتما حتما دوجلد اندیشه اسلامی سبحانی خونده بشه .برای درس ریاضی .کتاب ریاصی جامع انسانی خیلی خوبه کامل بخونید درصد خوبی کسب میکنید برای زبان .یه کتاب گرامر شهاب اناری خوبه وبرای لغت هم کتاب ارشد زیر ذره بین خیلی عالیه با مطالعه این دوتا درصد بالایی میزنید حتما .برای درس اطلاعات عمومی کتاب اشنایی با قانون اساسی وکتاب اطلاعات عمومی زیور ازادی خوبه .برای هوش هم کتاب هوش هادی مسیح خواه کامله

معرفی منابع اختصاصی امورتربیتی مدارس :

منابع امورتربیتی

1.تعلیم وتربیت اسلامی:نگاهی دوباره به تعلیم وتربیت اسلامی2جلدازدکترخسروباقری به همراه کتاب تعلیم وتربیت اسلامی مدرسان

2.اشنایی باعلوم قرآن :.کتاب علوم قران آیت الله معرفت

3.روابط انسانی درمدرسه:روابط انسانی درآموزشگاه(دکترمیرکمالی)وروابط انسانی درسازمانهای آموزشی(دکترسرمد)…..از این ها امسال سوالا نیومده بود انشالله دوستان دیگه که تونستن جواب بدن بیان بگن از چه کتابی بوده

4سبک زندگی اسلامی ایرانی:3جلدازاحمدحسین شریفی(امسال از اینا سوال نیامده بود نمیدونم از چه کتابی بوده )

5.فلسفه ومبانی تعلیم وتربیت:کتاب شورای عالی انقلاب فرهنگی باعنوان(مبانی نظری تحول بنیادین درآموزش وپرورش) اونی که 400 ص هست بخونید

6.روانشناسی عمومی حمزه گنجی ورشد ازمدرسان یاپوران پژوهش

7.مباحث فرهنگی روز:منبع خاصی نداره بیشتراطلاعات عمومی ومباحث فرهنگی روزهست


نویسنده: زهرا تاریخ ارسال: جمعه ۲۲ فروردین ۹۹ ساعت ارسال: ۱۴:۱۵ کد دیدگاه: ۲۸۵۳۲۴۱

با سلام دوستان رشته من جغرافیا هست من امسال اولین بار بود امتحان دادم و نفر اول علمی بودم و قبول شدم ولی متاسفانه در مصاحبه به دلیل بومی نبودن رد شدم و فقط فقط توجیه شون این بود که ده روز بعد مصاحبه مجلس طرحی تصویب کرد که بومی بگیرید در حالی که جز شرایط ثبت نامی نبود برای مطالعه :
۱)آب و هوای مبانی و ایرانی از دکتر علیجانی (72%)
۲)جغرافیای شهری مبانی و ایران انتشارات پیام نور از اصغر نظریان(45)
۳) ژئو مورفولوژی ساختمانی و دینامیک از فرج اله محمودی خوندم پیام نور ولی منبع این نبود شما ژئو ایران از عیوضی و طالقانی بخونید(13%)
4) جغرافیای سیاسی از میر حیدر فقط مبانی خوندم (25%) شما حتما سیاسی ایران حافظ نیا بخونید
5)روستایی از سعیدی و مهدوی خوندم که یکی دو سوال داده بود ولی من اشتباه کردم چند تا همین جور زدم که روستایی صفر شده بود
جی اس و سنجش ام اصلا نخوندم
عمومی
1) کامپوتر فقط درسنامه ایران استخدام خوندم (%22)
2) معارف و ادبیات ام خیلی خیلی محتاط ان زدم چون با این که بعضی از سوالات رو ۶۰ یا ۷۰ درصدم اگه مطمئن بودم بازم نمیزدم هر دو تا اینا رو معارف ۵۵% و ادبیات ۴۵٪ فقط ام درسنامه ایران استخدام خوندم
۳) هوش هیچی نخونده ولی 15زدم که برعکس رو هوش زیاده رویی کردم و پنج تست مطمئن بودم و سه چهار تا کامل مطمئن نبودم زدم که درصدم پایین اورد
4) اطلاعات عمومی از جمله درس های بود که فوق العاده وقت گذاشتم براش ولی متاسفانه منفی شد سوالا معلوم نبود از کجا بود ولی شما حتما کامل بخونید این که تارخ سیاسی و چشم انداز و اسم نویسنده های کتاب جادبه گردشگری شهر ها و رود هاشون و اختیارات وزیر و رهبر و ….. و اطلاعات ورزشی و قهرمانی هاشون و …. یه سرج کنید .
در آخر دوستان حتما حتما شهر و استان خودتون بزنید گول بومی یا نبودن اون رشته نخورید چون بازم بومی میگیرن موفق باشید واسه منم دعا کنید


نویسنده: نرگس تاریخ ارسال: چهارشنبه ۲۰ فروردین ۹۹ ساعت ارسال: ۱۰:۰۹ کد دیدگاه: ۲۸۵۰۸۵۶۱ 
سلام و عرض تبریک سال نو خدمت ادمین محترم و دوستان تربیت بدنی به خصوص هانی تربیت بدنی ک مث خودم به دنبال منابع بود، من امسال به لطف خدا و سایت ایران استخدام تونستم تا این مرحله قبول بشم، واسه همین گفتم منابعمو براتون در اختیار بزارم که اگه مایل بودید بخونید چون خودم از طریق همین سایت و منابع ارسالی بچها برای مرحله کتبی استفاده کردم.
برای دروس عمومی: کتاب جامع عمومی ایران استخدام و داشتم که به نظرم همون کامل بود.
برای دروس اختصاصی:
فیزیولوژی:کتاب فیزیولوژی پوران پژوهش
مدیریت: سازمان های سجادی، و طرز اجرای مسابقات حمیدی
رشد: رشد و تکامل هی وود و کتاب سبز رشد کاشانی،
یادگیری: یادگیری و کنترل حرکتی مگیل، یادگیری اشمیت،
سنجش: سنجش حمایت طلب، ۱۰۰۰تست سنجش عباسی،
زبان: کتاب۵۰۴لغت
تربیت بدنی در مدارس: رمضانی نژاد

من حدودا سه ماه و نیم دروس تخصصی و عمومی رو مطالعه کردم و بعد نمونه سوالات ایران استخدام و سال های قبل و خوندم و به لطف خدا تونستم کتبی قبول بشم. بعد از اون برای مرحله مصاحبه تجربیات بچه های ایران استخدامو بررسی کردم و تقریبا یک سری مسائل کلی و تخصصی رو مطالعه کردم و باز هم به لطف خدا تونستم مرحله مصاحبه هم قبول بشم، فعلا در مرحله گزینش به سر میبرم و منتظرم انشاالله این مرحله هم به خیر بگذره و هرچی خواست خداست رقم بخوره. اینها تجربیات بنده حقیر بود که باهاتون به اشتراک گذاشتم امیدوارم براتون مفید باشه. در آخر از سایت ایران استخدام نهایت کمال و تشکر را دارم.
با آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه دوستان، التماس دعای زیاد


نویسنده: ناشناس تاریخ ارسال: سه شنبه ۱۲ فروردین ۹۹ ساعت ارسال: ۱۷:۰۷ کد دیدگاه: ۲۸۴۳۶۹۴۰ 
رشته تخصصی ادبیات منابع درسیش کتابای دوره ی دبیرستان وپیش دانشگاهی نظام قدیم هستش واز درسای دانشگاه سوال طرح نمی کنند کتابایی که باید مطالعه کنیین تاریخ ادبیات ۱و۲ دبیرستان .عروض وقافیه ی پیش دانشگاهی(بیشتراستثناهارو میدن مثلا وزن دوری)،آرایه های ادبی،سبک شناسی ،زبان فارسی دبیرستان وپیش دانشگاهی،ادبیات فارسی دبیرستان وپیش دانشگاهی،قسمت آیین نگارش و ویرایش هم زبان فارسی دبیرستان رو بخونید وکتاب سمیعی وکتابای نظام جدید را هم حتمن بگیرین بخونین یه کتاب تستی هم داره لقمه مهرو ماه وهمچنین کتابای تستی پنج گنج که میتونه بهتون کمک کنه درکل بتون بگم فقط از دبیرستان سوال میاد نظم ونثرش که کلن مفهومی میاد بیشترقرابت معنایی هستش و بقیه سوالات هم مثلن یه بیت میده میگه کدوم ارایه وجود داره گزینه ها هم هستش استعاره مجاز تشبیه کنایه …امیدوارم تونستم راهنماییتون کنم موفق باشینش


نویسنده: علی-هنرآموز تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۱ فروردین ۹۹ ساعت ارسال: ۱۸:۱۵ کد دیدگاه: ۲۸۴۳۱۲۲۰ 
سلام به دوستان خوبم
من خیلی وقت ها اینجا هستم و پیام هاتون رو میخونم.یک نکته خیلی مهم میخوام بگم در مورد رشته کامپیوتر شاید برای بقیه رشته ها هم این موضوع وجود داشته باشه.
شش درس تخصصی کامپیوتر (ذخيره وبازيابي اطلاعات ، برنامه نويسي پيشرفته ، شبكه هاي كامپيوتري وامنيت شبكه ، ساختمان داده ها ، طراحي الگوريتم ، پايگاه داده)همه رو بخونید به هیچ وجه یک درس رو کنار نذارید چون ممکنه اون درسی که روش حساب باز کردید سوالاتش استاندارد نباشه و شما نتونید پاسخ بدید همه دروس رو بخونید صدرصد من خودم ذخیره رو خیلی مطالعه نکرده بودم فقط یکسری خلاصه نکته مال آزمون کاردانی به کارشناسی گذشته داشتم خوندمشون و انتظار داشتم که 20-30 درصد بزنم ولی 100 زدم همه سوالاتشو بلد بودم ولی در مقابل روی پایگاه خیلی حساب باز کرده بودم چون توی آزمون ارشد 100 زده بودم ولی پایگاه شده بود 40 پس حتما حتما حتمااااااااااا همه درس ها رو بخونید هیچ درسی رو حذف نکنید همه رو برید جلو مثلا به جای اینکه 4 درس رو 100 درصد بخونید و 2 درس رو 40 درصد بخونید هر شش درس رو 80 درصد بخونید تنها درسی که کمی منابعش مشخص نیست امنیت و شبکه است وگرنه بقیه دروس که از هر منبعی بخونید اوکیه.این نکته رو لازم دیدم بگم که مورد توجه دوستان عزیزم قرار بگیره.


نویسنده: نائومی تاریخ ارسال: دوشنبه ۲۶ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۲۰:۳۰ کد دیدگاه: ۲۸۳۳۴۸۰۱
دبیر زبان انگلیسی

سلام دوستان

می خوام اینجا تجربه خودمو در مورد آزمون آموزش و پرورش بنویسم.

اول منابع تخصصی:
من برای زبان شناسی و آزمون سازی کتابهای دکتر درخشش رو خوندم که سال 95 ماهان منتشر کرده بود. به نظر من عالی ترین منبع هم برای کنکور ارشد هست و هم آموزش و پرورش.
روش تدریس لارسن فریمن رو خوندم (قطعا کافی نبود). همینطور نکاتی که موقع کنکور ارشد یادداشت کرده بودم.
در مورد روش تحقیق من خلاصه کتاب اری رو خوندم و جزوه های دانشگاه.

منابع عمومی:
کامپیوتر: خوب من مطالعه ام توی این بخش از قبل زیاد بود و فقط کتاب ایران استخدام رو خوندم و تستهاش رو زدم. در ضمن چون زبانم خوب بود مدتها قبل کورسهای انگلیسی زبان آنلاین رو دانلود کرده بودم و یاد گرفته بودم.
ادبیات: گاج میکرو طلایی
معارف: گاج میکرو طلایی( متاسفانه اشتباه کردم و اندیشه نخوندم)
زبان که رشته ام بود و نخوندم.
ریاضی: فیلم های آموزشی علی هاشمی (از مدرسین قلم چی) رو دانلود کردم و فقط به اونها بسنده کردم و تونستم 48 درصد ریاضی بزنم که خودم راضی ام. البته من ریاضیم تقریبا خوب بود شاید به اون دلیل صرفا دیدن ویدیو ها و تمرین کردن همون سوالات کمکم کرد.
اطلاعات عمومی هم تستهای سالهای قبل رو فقط زدم.
در مورد هوش هم کار خاصی انجام ندادم و با زمان کمی که سر جلسه برای این بخش مونده بود 44.4 درصد زدم.

من کلا دو ماه درس خوندم با میانگین حدود 9 ساعت در روز. پایه درسیم خوب بود خدارو شکر و زمان زیادی از اخذ مدرک ارشدم نگذشته بود.

یک نکته مهم برای کسانی که امسال بار اولشونه شرکت می کنند:

دوستان طوری درس بخونید که انگار مجبورید فقط همین امسال قبول بشید. دنبال تجربه کردن نباشید. موقع ثبت نام با اطمینان کد شغل و شهر انتخابی رو بزنید و بدونید اوت تک ظرفیتی قراره با شما پر بشه.

امیدوارم همگی موفق باشید.


نویسنده: ۹ تاریخ ارسال: سه شنبه ۲۷ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۳:۵۲ کد دیدگاه: ۲۸۳۴۲۱۸۱
بله من دبیری ریاضی قبول شدم
منابع. جبر مدرسان خوبه
عددی مدرسان
آموزش ریاضی علم الهدی و بیژن زاده
خلاقیت جورج پوریا. البته امسال از این نبود سوالات
معادلات پوران خوندم‌.خوب بود
ریاضی عمومی هم خود توماس کامل خوندم با تمرینات
سوال های ارشد سال های گذشته. امسال زیاد اومده بود و تقریبا مشابه اونا
عمومی
اندیشه سبحانی و ‌گاج دین و زندگی نظام قدیم
ادبیات موضوعی گاج
کامپیوتر زرین
زبان و اطلاعات عمومی و ریاضی عمومی و هوش نخوندم از اطلاعات خودم زدم


نویسنده: آموزگار زهرا تاریخ ارسال: شنبه ۲۴ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۲۰:۰۴ کد دیدگاه: ۲۸۳۰۹۲۰۰

امسال قبول شدم
واسه تخصصی پرورشی سیف .فنون شعبانی .اینایی که میگن فتحی آذر هم توجه نکن فقط شعبانی اومده بود امسال. رشد مدرسان عالی بود. سنجش مدرسان ولی در کنارش سیف باشه خوبه مدرسان سنجش زیادی خلاصه هست ولی درصد گرفتم ازش .مدرسان فلسفه خوندم که امسال سخت اورده بودن بیشتر از شکوهی و گوتک بود
عمومی هم جزوه اندیشه ۱ خیلی مهم .ادبیات هم یه کتاب مخصوص استخدامی خوندم .کتاب قانون اساسی با کلی تست از اینترت گرفتم کامپیوتر هم کلاس رفته بودم
موفق باشید


نویسنده: احسان تاریخ ارسال: شنبه ۲۴ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۴:۰۹ کد دیدگاه: ۲۸۳۰۵۳۳۰ 
منابع تخصصی (طراحی الگوریتم_ جعفرنژاد ،ساختمان دادہ_شیرافکن،پایگاہ دادہ_شیرافکن،ذخیرہ_شیرافکن،برنامہ نویسی پیشرفتہ c++ انتشارات ناقوس یا دایتل اند دایتل،شبکہ ھم منبع مشخصی ندارہ) عمومی ھم ایران استخدام کتابی دارہ بنظرم مفید ،راجب نحوہ درس خوندن خب ھرکی روش خودش رو دارہ من ھر روز ۲ درس تخصصی میزارم و ۱ درس عمومی البت این برنامہ بصورت موقت
موفق باشید.


نویسنده: Nazi تاریخ ارسال: شنبه ۲۴ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۳:۵۲ کد دیدگاه: ۲۸۳۰۵۰۶۰
پیام به محمد نوروزی

سلام ممنونم.
فنون تدریس شعبانی.
تربیتی و فلسفه و سنجش پیام نور(اینا هم مال دکتر سیف بودن ولی خب حجمشون خیلی از کتابهای اصلیش کمتره.ولی من پوستشونو کندم اینقدر خوندموشن و نکته برداری کردم)
رشد لورا برک
ادبیات پنج گنج
معارف گاج نقره ای و کتابهای دبیرستان
یه چیزی که خیلی کمکم کرد نکات مهم و اساسی پنج تا درس اختصاصی رو داخل یه دفتر نوشتم‌ سرجمع پنجاه صفحه هم نشد.ولی دوروز قبل آزمون با دقت اون دفترو خوندم.خیلی کمک کننده بود


نویسنده: سبزینه تاریخ ارسال: شنبه ۲۴ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۱:۵۵ کد دیدگاه: ۲۸۳۰۳۵۸۰
سلام بهار من مدرسان تالیف حسین صنعتی خوندم روش تحقیق رو ۷۹ درصد زدم فقط قسمت های مربوط به روش تحقیق کمیشو خوندم گلچین کردم کیفی نمیاد. میانگین کل تخصصیم ۸۲شد عمومی ۳۱ و نمره کل ۶۱ عزیزم دقت کن فقط مبانی ج رو منبع اصلی بخون بروس کوئن با تست های پیام نور. بقیه سراغ منابع اصلی نرو_ نظریه و روش مدرسان ( مولف حسین صنعتی)_ حوزه هم که کلی منابع زیاد داره من اصلا نخوندم حتی یک ساعت چون کلا از نظریه و مبانی میاد و ۸۶ زدم. سولات آزمون امسال تو این سایت هست رو قشنگ بررسی کن و بودجه بندیشو در بیار خودت متوجه میشی من چی میگم. به نظر من فقط منابع بالا رو بخون طبق بودجه بندی آزمون امسال تست زیاد بزن حتما تخصصی بالا میزنی. یه تجربه ی دیگم بهت بگم عمومی برای علوم اجتماعی خیلی مهمه چون اکثرا تخصصی رو بالا میزنن پس عمومی هم خوب بخون که جلو بیوفتی


نویسنده: آتنا بانو تاریخ ارسال: جمعه ۲۳ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۰۱:۵۰ کد دیدگاه: ۲۸۲۹۳۸۲۰ 
سلام دوست عزیز
منابع زبان کلا چهار تا کتاب هستن
روش تدریس
زبان شناسی
ازمون سازی
روش تحقیق
من کتاب مدرسان شریف رو پیشنهاد میکنم
چون خودم از مدرسان کتاب گرفتم و خوندم
با اینکه عسلویه مشغول بودم و وقت ازاد زیاد نداشتم با یه برنامه ریزی خوب نشستم محکم خوندم و خداروشکر قبول شدم
فقط برا قبولی درصد های عمومیت باید خیلی خوب باشن چون تخصصی ها سختتر هستن معمولا درصدا پایینه
با تشکر


نویسنده: فاطمه آموزگاری تاریخ ارسال: جمعه ۲۳ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۰۰:۲۵ کد دیدگاه: ۲۸۲۹۳۳۴۰
منابع عمومی استخدامی آموزش و پرورش

۱. معارف اسلامی:
کتاب دبیرستان دین زندگی گاج

۲. کامپیوتر:
ولی کتابهای و تست های استخدامی کامپیوتر تهیه کن.( سیستم ۲۰۰۷)

۳. اطلاعات عمومی:
منبع مشخصی نداره. ولی کتابهای و تستهای استخدامی اطلاعات عمومی تهیه کن.(قانون اساسی، چشم انداز ۱۴۰۴ خیلی مهمه و مکانهای تاریخی و طبیعی مطرح هر استان)

۴.زبان خارجه:
زبان انگلیسی دوران دبیرستان

۵. هوش:
منبع مشخصی نداره ولی کتابها و تستهای استخدامی هوش را تهیه کن.( کتاب هوش دکترا مسیح خواه )

۶. ادبیات:
کتابهای ادبیات دوران دبیرستان+ گاج

۷.آمار و ریاضی:
ریاضی و آمار دوران دبیرستان و در حد کنکور سراسری دانشگاهها


نویسنده: علی تاریخ ارسال: جمعه ۲۳ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۰۰:۱۶ کد دیدگاه: ۲۸۲۹۳۲۸۰ 
سلام برای دبیری معارف باید:
۱.دین و زندگی پیش و سال سوم
۲. اندیشه اسلامی ۱و۲
۳.اخلاق کاربردی
۴.علوم قرآن معرفت
۵.منابع اسلامی
۶.تفسیر موضوعی قرآن* چاپ نهاد دانشگاهی
۷.حفظ برخی آیات معروف
۸. منابع عمومی


نویسنده: فاطمه آموزگاری تاریخ ارسال: جمعه ۲۳ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۰۰:۰۷ کد دیدگاه: ۲۸۲۹۳۲۰۰
دوست عزیز من از عمومی ۳تا خوندم و تخصصی هم سه تا چون وقتم کم بود ، برای معارف اندیشه ۱،۲ مطالعه کنید اکثر سوال ها از این کتابه
ادبیات کتاب مهرو ماه بود فک کنم و تست آزمون های سال پیش که کمکتون میکنه با نحوه سوالها آشنا بشید
icdl کتاب وتست سبزعلی و قبلا آموزش ضمن خدمت شرکت کرده بودم فیلم آموزشیشو داشتم
و تخصصی مدرسان شریف برای رشد
کتاب سیف برای پرورشی و کتاب سیف برای سنجش
و فنون تدریس شعبانی یه نگاه انداختم و فایل هوش آزمون های استخدامی


نویسنده: مینا تاریخ ارسال: پنجشنبه ۲۲ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۲۳:۵۶ کد دیدگاه: ۲۸۲۹۳۰۲۰ 
تخصصی :
سنجش وارزیابی مدرسان و کمی خلاصه کتاب سیف
رشد مدرسان (عااالیه)
روانشناسی تربیتی مدرسان و خود کتاب سیف
و فنون تدریس یسری جزوه از دانشگام‌مونده بود اندازع چند فصل فقط یه دوره کردم

عمومی:
گاج معارف سه سال دبیرستان ، اندیشه۱تاکیدفراوااان
گاج ادبیات ، کتاب سوم دبیرستان
icdl سبزعلی و یسری جزوه نکته و تست
و درکنار اینها حتماا حتما از تست سالهای پیش آزمون های استخدامی استفاده کنید
و یه فایلی بصورت دست نویس یکی از دوستانم برام نوشته که فصل های مهم تخصصی رو نوشته اون خیلی بهم کمک کرد


نویسنده: ازاده تاریخ ارسال: پنجشنبه ۲۲ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۶:۴۷ کد دیدگاه: ۲۸۲۸۹۴۸۰
تاریخ ادبیات:الوجیز که تاکیدم بیشتر روی سوالات آخر کتاب هست ولی درکل بخونید

صرف ونحو:مبادی العربی از رشید شرتونی البته این بسته به پایتون داره چون صرف ونحو یه نوع درس تحلیلی هست ولی بنظر من این منبع خیلی منبع خوبیه

ترجمه:در ترجمه تاکید میکنم که صرف ونحو نقش داره خصوصا در مبحث اعداد یا در ترجمه فارسی به عربی پس حتما روی این درس خوب کار کنید من کتاب مصطلحات المتداوله از عزیزی پور و پیشنهاد میکنم.

بلاغت:جواهر بلاغه احمد هاشمی

درک مطلبم که براساس درک وهوش خودتون بستگی داره.

ودر آخر حتمااااا سوالات ارشد رو بخون من سی سال اخیر ومطالعه کردم خیلی خوب بود


نویسنده: ناشناس تاریخ ارسال: پنجشنبه ۲۲ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۰:۴۹ کد دیدگاه: ۲۸۲۸۵۶۲۰
سلام. امسال دبیر عربی قبول شدم.
منابع همون منابع ارشد هست.
مبادی العربیه ، صرف از روی ترجمه مطالع کنند، نحو رو از ترجمه و خود کتاب. مبادی اصل همه درس هاست، براش خیلی وقت بگذارند ، یعنی بالای بیست بار بخونند ، تمرین هاشو حل کنند..من خودم هردودرس رو خلاصه نویسی ریز انجام دادم، برام خیلی مفید بود. تست های ارشد هم کار کنند.
تاریخ وجیز عالیه…زیاد خونده بشه، ک کاملا مسلط باشند، من کتاب وجیز رو پرینت گرفتم و ترجمه خود کتاب و نکات کتاب حنا فاخوری ک در اون نبود رو در حاشیه هاش وارد کردم..تست های ارشد فراموش نشه.
ترجمه خودم متوسط بود، اما برای متون معاصر کتاب مصطلحات متداوله فی صحافه عربیه مصطفی عزیز پور رو خوندم و متون شعر و گذشته ، کتاب استاد خودم ترجمه و شرح مجانی الحدیث دکتر نورسیده..با این دوتا کتاب من ترجمه عالی زدم..مخصوصا ترجمه شعر و ضرب المثل.
درک مطلب ، خطبه های معروف نهج البلاغه، یا آیه های معروف قرآن معمولا میاد..مثلا امسال خطبه امام علی ب مالک اشتر بود.
علوم بلاغی، جواهر البلاغه مطالعه کنند.من زیاد برای این درس وقت نگذاشتم، چونکه از پایه ضعیف بودم..فقط ۲ بخش محسنات لفظی و معنویی با مثال های خود کتاب یاد گرفتم، ک ۳ یا ۴ سوال از همین قسمت میاد و کفایت میکنه..
توصیه ام اینه ک در کنار تخصصی ، عمومی رو هم قوی کنه، تا بتونه در یک سطح باشه..
من در روز مصاحبه، دکترا رشته خودم رو می دیدم ک تخصصی بالای ۴۹ درصد زده، چونکه عمومی کم زده نمره اش مثل من ۳۱ شده بود.
ان شالله بعد جواب قبولی قطعی کارنامه ام رو در سایت میگذارم.


نویسنده: بهنام تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۹ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۲۲:۱۴ کد دیدگاه: ۲۸۲۵۳۹۷۰ 
سلام
میخواستم منابع مطالعاتی خودمو بعد از قبولی نهایی در گزینش بگم ولی چون الان 100 گیگ ترافیک رایگان دادن و بعضی از منابع من هم دانلودی هست و شاید شما هم خواستید دانلودشون کنید ترجیح دادم الان بگم.
عمومی ها فقط اونایی رو میگم که درصد بالایی زدم.

دروس عمومی

ادبیات

چون خودم ادبیاتی هستم پس بیشتر دروس تخصصی خودمو خوندم ولی اون منابعی هم که بعنوان مکمل خوندم اینا بودن:
1- لقمه زبان فارسی مهروماه (فیدیبو داره و اگه با گوشی یا کامپیوتر راحت باشید میتونید بخرید مطالعه کنید. به خرید اول هم 40درصد تخفیف میده و ارزون درمیاد براتون. خودم همشونو از فیدیبو خریدم)
2- لقمه آرایه های ادبی انسانی مهروماه (فیدیبو)
3- لقمه لغت و املا ادبیات انسانی مهروماه (فیدیبو)
4- لقمه حفظیات ادبیات اختصاصی مهروماه (فیدیو)

معارف اسلامی

1- دین و زندگی جامع گاج
2-  لقمه پیام آیات دین و زندگی مهروماه (فیدیبو)
3- خلاصه دین و زندگی گاج (چیزی حدود 40 صفحه است اگه اشتباه نکنم. رایگان و قانونی هم منتشر شده و توی نت هست)
4- اندیشه اسلامی 1 و 2 (تألیف جعفر سبحانی)
5- درسنامه ایران استخدام

فناوری اطلاعات و مهارتهای هفتگانه

1- کتاب درسنامه ایران استخدام
2-  مجموعه کلیپ های آموزشی آفیس جواد عوض زاده (توی نت بصورت رایگان منتشر کرده برای دانلود)

تست

تست هم از کتاب نمونه سوالات استخدامی ایران استخدام استفاده کردم

دروس تخصصی

نظم و نثر (70درصد)

من برای نظم و نثر مطلقا هیچی نخوندم. برای خودم وقت گذاشتن پای نظم و نثر وقت تلف کردن بود.

تاریخ ادبیات (48 درصد)

1- کلیات مسائل ادبی کارشناسی ارشد ماهان
2- لقمه حفظیات ادبیات اختصاصی مهروماه

عروض و قافیه (81 درصد)

1- کلیات مسائل ادبی کارشناسی ارشد ماهان
2- لقمه آرایه های ادبی انسانی مهروماه

زبان فارسی (39 درصد)

1- کلیات مسائل ادبی کارشناسی ارشد ماهان
2- لقمه زبان فارسی مهروماه
————————————————————————————————-
نفر اول استانی بودم (در بین تمامی قبول شده های شهرستانای استان. که البته استان خودمم نبود)
————————————————————————————————-
پ.ن 1: لطفا من رو هم دعا کنید
پ.ن 2: لطفا هیچکدوم از منابع رو بصورت غیرقانونی دانلود نکنید. نویسنده ها و مؤلفهاشون کلی زحمت کشیدن و وقت گذاشتن براش


نویسنده: شهین تاریخ ارسال: چهارشنبه ۲۱ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۶:۴۳ کد دیدگاه: ۲۸۲۷۸۵۱۰ 
سلام
منابع درست انتخاب کنید قبول میشید ایشالا
من خودم ارشد اب و هوا هستم
اب و هوای عمومی و ایران علیجانی و کاویانی (55)
ژئوهای محمودی و ایران طالقانی(25)
روستایی مهدوی و سعیدی(البته من فقط 2 درصد زدم!) افروخته هم بخونید من نخونده بودم.
شهری اصغر نظریان و بقیه منابع در دسترس مثل رهنمایی یا … (54)
سیاسی دره میرحیدر و حافظ نیا (8)
جی آی اس (8) من همینجوری زدم
به طور کلی منابع اصلی رو بخونید و کنارش منابع فرعی (منابعی که برای آزمون ارشد میخونید)
عمومی هم که برای همه ی رشته ها یکسان هست. موفق باشید.


نویسنده: محمد تاریخ ارسال: شنبه ۱۷ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۷:۲۷ کد دیدگاه: ۲۸۲۲۷۰۶۰ 

خواهش ميكنم براي دوستاني كه رياضي چندان قوي اي ندارن چندتا توصيه دارم
١) مباحثي مثل مشتق، انتگرال و حد رو كنار بذاريد چون اصلا اين مباحث مطرح نميشه يا حداقل احتمالش خيلي ضعيفه
٢) مباحثي رو شروع به مطالعه كنيد كه گستردگي زيادي ندارن. توضيح اينكه مباحثي مثل تابع و مثلثات با توجه به حجم مطلب پراكندگي زيادي براي طرح سوال دارن و كار شمارو سخت ميكنن
٣) به نظر حقير ابتدا يه مرور كلي روي عبارتهاي جبري، قوانين توان و راديكال ها، حل معادله درجه دو و مباحث اينچنيني حتما داشته باشيد
٤) سراغ مباحث با حجم كم ولي مهم تر مثل دنباله هاي حسابي و هندسي(تصاعد) و لگاريتم و ماتريس ها بريد.
٥) توجه كنيد كه همراه مطالعه حتما تست از سالهاي گذشته بزنيد كه سطح سوالات دست شما بياد.
٦) بحث تابع رو بعد از مباحث مورد ٤ بخونيد ولي لازم نيست مطالبي مثل تركيب توابع رو بخونيد
٧) از مثلثات كليات و روابط مثلثاتي ابتدايي كفايت ميكنه مثلا وارون مثلثاتي يا معادله مثلثاتي لازم نيست
٨) ببخشيد طولاني


نویسنده: مهدیه تاریخ ارسال: شنبه ۱۷ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۱:۴۴ کد دیدگاه: ۲۸۲۲۰۸۸۰ 
ممنون عزیزم. برا معارف دین وزندگی دوم و سوم و پیش دانشگاهی ومعارف 1 سبحانی 88 درصد زدم.ادبیات،یک کتاب خلاصه مهر و ماه بود خوندم 53 درصد زدم. برا ریاضیات یک کتاب ریاضی با طعم گیلاس بود که در حد بچه های تجربی بود 78 درصد زدم.برا بقیه عمومی ها هم که کتاب نداشتم بیشتر تست هایی که تو سایتا هست زدم البته درصد هامم خوب نبود! برا تخصصی ها من کتابای ارشد پارسه رو داشتم خوندم.البته چون بچه کوچیک داشتم خیلی وقت برا خوندن نداشتم.فقط ریاضی 1 و 2 و آمار و دیفرانسیل وآنالیز عددی رو خوندم .برای اصول آموزش ریاضی من بیژن زاده رو خوندم ولی شما حتما علم الهدایی رو هم بخون چون از اونم زیاد اومده بود.من خلاقیت جرج پولیا خیلی خیلی خوندم ولی امسال از اون یکی دو تا سوال بیشتر نبود سالهای قبل دقیقا دقیقا عین سوالهای کتاب جرج پولیا بود.موفق باشیشد!!! موفق باشد


نویسنده: جامعه♥️♥️♥️ تاریخ ارسال: شنبه ۱۷ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۰:۳۶ کد دیدگاه: ۲۸۲۱۹۸۸۰
دوست گلم….برای مبانی بروس گوئن….نظریه ریتزر…روش تحقیق ترزبیکر…حوزه چند تا جزوه از نت دانلود کرده بودم…عمومی هاهم اندیشه دبیرستان…ادبیات گاج دبیرستان…کامپیوتر کاظم زرین…اطلاعات عمومی پراکنده از نت چند تا جزوه گرفته بودم….ریاضی و زبان و هوش نزده بودم…ولی اندیشه ادبیات بالای۸۵ زده بودم….بران آرزوی موفقیت دارم دوست عزیزمش


نویسنده: علوم اجتماعی تاریخ ارسال: شنبه ۱۷ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۰۰:۴۳ کد دیدگاه: ۲۸۲۱۷۳۸۰
بسته های مدرسان شریف، تست های آزمون های پیام نور.
از کتاب های تخصصی:
مبانی جامعه شناسی بوروس کوهن.
نظریه های جامعه شناسی جورج ریتزر و تیم دیلینی.
روش تحقیق: روش های تحقیق در علوم اجتماعی چاوا فرانکفورت و دیوید ناچمیاس ها، پیمایش در تحقیقات اجتماعی، روش تحقیق کیفی اووه فیلیک
حوزه های جامعه شناسی بسته های سنجش تکمیلی


نویسنده: سمیرا تاریخ ارسال: جمعه ۱۶ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۲۱:۵۹ کد دیدگاه: ۲۸۲۱۵۵۰

سلام دوستان کامپیوتری

و سایر دوستانی که معرفی منابع میخواستن
من از اردیبهشت ماه که با سایت، مائده جون، رقیه جون و سایر دوستان آشنا شدم، انگیزه گرفتم و مطالعه رو شروع کردم. خیلی ازشون ممنونم ان شاء الله بازم تو سایت باشن و به بچه ها انگیزه بدن. همچنین میخوام از عوامل سایت ایران استخدام هم تشکر کنم.اجرتون با خدا
اما شیوه ی مطالعه ی من… قبلا هم توضیح داده بودم پس پیشاپیش عذر میخوام اگه حرفام تکراریه…
از اونجایی که خیلی از مطالب رو فراموش کرده بودم و واسم تجربه شده که وقتی کتاب میخونم خیلی روند یادگیری طولانی میشه و یسری نکات رو جا ميندازم یا اشتباه میفهمم، پس فیلم و ویس دانلود کردم و جزوه نوشتم. بعد از اون کتاب و جزوه رو میخوندم. هر فصل که تموم میشد تست ها رو میزدم و جواب ها رو چه درست چه غلط میخوندم. به صورت موازی هم پیش نمی‌رفتم با تموم شدن یه کتاب، کتاب بعدی رو شروع میکردم. نزدیک آزمون وقتی یه کتاب تموم میشد در طول مطالعه‌ی کتاب بعدی،کتاب قبلی رو مرور میکردم و مطالب رو سعی می‌کردم اونچه ک فهمیدم واسه خودم تکرار کنم. که این موضوع خیلی کمک کرد و باعث شد خیلی از نکات رو فراموش نکنم…
و اما منابع
عمومی
3 تا درس خوندم
ICDL :کتاب های سبز علی گل + تست از اینترنت
دین و زندگی: کتاب های سال دوم و نصف سال سوم از روی کتاب دین و زندگی جامع انتشارات نشر الگو و اندیشه 1 سبحانی
ریاضی: پایه ی خوبی داشتم ولی اکثر مطالب رو یادم رفته بود که از فیلم های ریاضی و امار استخدامی از سایت فرادرس مدرس علی ابراهیمی استفاده کردم.
تخصصی
ساختمان و طراحی الگوریتم :کتاب طراحی الگوریتم انتشارات پوران پژوهش…کتاب های طراحی و ساختمان انتشارات گسترش علوم پایه(مولف مقسمی) و ویس دکتر یوسفی
پایگاه داده: کتاب انتشارات گسترش علوم پایه و ویس دکتر روحانی رانکوهی
C++ :کتاب گسترش علوم پایه و فیلم های مهندس شیر افکن از سایت فرادرس
ذخیره و بازیابی: هر چند درصدم خوب نشد کتاب پارسه و فیلم های مهندس شیر افکن.
شبکه و یه سری دروس عمومی رو حذف کردم چون مرور این همه درس سخت بود.
در نهایت ببخشید بابت تاخیرم… گزینشم متاسفانه لغو شده… کاش از ابتدا میذاشتن بعد از عید نه الان که آماده بودیم
ببخشید پر حرفی کردم. امیدوارم کمکی کرده باشم ممنون میشم دعام کنید.


نویسنده: دبیری تاریخ تاریخ ارسال: جمعه ۱۶ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۲۱:۲۸ کد دیدگاه: ۲۸۲۱۵۱۱۰
سلام
منابع برای دبیری تاریخ برای دوستانی که امسال قبول نشدند انشاالله به یاری حق با مطالعه این منابع موفق خواهید شد
کتابهای پوران پژوهش تمامی تست ها و همچنین مرور درسنامه برای تثبیت تست ها در ذهن
کنکورهای ارشد سالهای اخیر
از سایت پیام نور هم دفترچه سوالات انقلاب اسلامی دانلود کنید
کتاب دبیری تاریخ نویسنده اصلانی
مهمتر ازهمه توکل امید و پشتکار هست تلاش کنید که اختصاصی را بسیار مسلط بشید عمومی من وقت نکردم و نخواندم اما اگر فرصت داشتید بخوانید
التماس دعاش


نویسنده: نازنین 68 تاریخ ارسال: چهارشنبه ۱۴ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۲۳:۴۲ کد دیدگاه: ۲۸۱۸۷۱۲۰
سلام دوست عزیز ,خیلی ممنونم , منابع تخصصی که من خوندم ,روانشناسی پرورشی دکتر سیف کتاب بزرگه , سنجش سیف ,مدرسان, فنون تدریس فتحی اذر ,شعبانی جلد یک ,ماهان ,روانشناسی رشد مدرسان خیلی خوبه ,فلسفه امسال بیشتر سوالات از شکوهی بود من مدرسان خوندم ,اگر درصد خوب از این درس میخوای ,کتابهای گوتک ,نلر ,شکوهی ونقیب زاده رو بخون.موفق باشید.


نویسنده: نسیم تاریخ ارسال: چهارشنبه ۱۴ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۰۲:۵۴ کد دیدگاه: ۲۸۱۷۱۰۸۰
هنر آموز حسابداری
سلام خدمت سایت خوب ایران استخدام
من ازین قسمت خیلی استفاده کردم برای پیدا کردن منابع و ایجاد انگیزه
من قبولی امسالم
عمومی ها
معارف:اندیشه ۱سبحانی و بخش خلاصه شده گاج(مطمینا با خوندن خوب این دو میتونید درصد عالی بزنین)
ادبیات ؛من فقط تست های کتاب ایران استخدام رو زدم و‌در ازمون پنجاه درصد زدم
کامپیوتر :حزوه سبزعلی گل رو دانلود کردم وعالی خوندمش و کارکردم
ریاضی:جزوه کنکور پیدا کردم
اطلاعات عمومی:اصلا وقتی براش نزاشتم
زبان:کتاب کنکور
هوش:فقط تست کتاب استخدامی
تست تمام درس های عمومی رو از کتاب ایران استخدام زدم و به همه توصیه میکنم نه کتاب سختیه نه خیلی آسون وقتی سر جلسه بودم واقعا سوالاتش مشابه کتاب بود

اختصاصی
آمار :کتاب هادی رنجبران
صنعتی :جزوه دانشگاهی و تست نوروش
شرکت ها :منظور شرکتهای سهامی و تضامنی
جزوه دانشکاه و تست نوروش مالی
کامپیوتر :از تو نت جزوه دانلود کردم
اصول حسابداری:جزوه دانشگاهم

فقط نکته ای که بگم اینه که انقد خوب بخونین که حداقل نمره قبولی نباشید و اختلاف زیادی با نفرات بعدی خودتون داشته باشین که بعد ازینهمه تلاش استرس و‌نکرانی مصاحبه رو نداشته باشید.
من چهار نمره با نفرات بعدیم فاصلم بود ولی خیلی نگران بودم برای مصاحبه که خدارو شکر با نمره مصاحبه ۹۸پذیرفته شدم


نویسنده: زیست تاریخ ارسال: چهارشنبه ۱۴ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۰۰:۴۱ کد دیدگاه: ۲۸۱۶۹۷۹۰ 
با سلام
من زیست امسال قبول شدم البته بعد سه سال آزمون دادن.
من بیوشیمی هارپر مصور ۲۰۱۲ رو خوندم ۹۰ درصد سوالات از این منبع بود
میکروب چکیده جاوتز خوندم بعلاوه میکروب پوران تقریبا ۶۰ درصد سوالات از این منبع بود.
فیزیولوژی گایتون خوندم که تقریبا ۲۰ درصد سوالات ازش اومده بود
سلولی مجد خوندم که حدود ۳۰ درصد سوالات ازین کتاب بود
ژنتیک نخوندم اصلا.
یک نکته رو مد نظر داشته باشیم که سوالات زیست رو طوری میدن که با هم همپوشانی دارن.
مثلا اکثر سوالات ژنتیک از سلولی مولکولی هستش. تو سلولی از ژنتیک سوال میدن. حتی امسال سوالات برخی فیزیولوژی از دید مولکولی. طرح شده بود. بنابراین به یک منبع اکتفا نکنید.
در ضمن سوالات اخیر ارشد و دکتری زیست وزارت علوم اصلا فراموش نشه خیلی کمک کننده هستش. یا حق


نویسنده: زهرا زیست تاریخ ارسال: سه شنبه ۱۳ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۳:۴۶ کد دیدگاه: ۲۸۱۵۶۷۳۰
عمومی کتاب درسنامه ایران استخدام و برای معارف اندیشه1
ادبیات، کلمات کتاب دبیرستان،
تخصصی هم یه سری جزوه دانشگاه تهران داشتم ک از استادم گرفته بودم
جزوه ی بیوشیمی دانشگاه شهید بهشتی توی اینترنت موجود هست، فایل پی دی اف رو دانلود کنید و بخونید جزوه ی خوبی هست.


نویسنده: Roghayeh تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۲ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۲۲:۳۶ کد دیدگاه: ۲۸۱۴۷۱۲
من برای برنامه نویسی که ۷۶ و خورده ای زدم زبان سی مقسمی و پی دی اف سی پلاس پایه و شی گرایی شیرافکن رو خوندم. شما سی پلاس پلاس مقسمی رو بخونید عالی میشه.
ساختمان داده که ۷۳ و خورده ای زدم فقط پارسه خوندم.
ذخیره ۵۶ و خورده ای زدم پی دی اف پارسه+پی دی اف ۲۰ ص مقسمی+ پی دی اف شیر افکن+ پی دی اف محمد رضا برکتین.
طراحی الگوریتم ۲۰ درصد رندم هر سه کتاب پارسه+ پوران + تست های مقسمی رو خونده بودم و کاملا درخشان ظاهر شدم.
پایگاه هم که باز ۱۰ درصد رندم پارسه خونده بودم و مقسمی هم داشتم که باز نتیجه درخشانتر از طراحی شد.
من متاسفانه اطلاع دقیق ندارم که چطوری میشه فهمید که شهر یا استانمون برای سال بعد نیرو میگیره یا نه ولی شما بخون خدا رو چه دیدین شاید گرفت و کلا ریسکش بالا هست.
موفق باشید.


نویسنده: مکانیک بلوچستان تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۲ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۲:۵۴ کد دیدگاه: ۲۸۱۳۶۲۵۰ 
سلام من هنراموز مکانیک خودرو قبول شدم
منابعی ک خوندم رو بهتون میگم

1تست کاردانی به کارشناسی مکانیک خودرو

2فیلم های دوره شاسی و بدنه مهندس صیاد نصیری(در اپارات موجوده) نگاه کردم ک خیلی کمکم کرد

3کتابهای هنرستان چاپ 93 رشته مکانیک خودرو را خوندم

کتاب تکنولوژی شاسی و بدنه چاپ 93هنرستان مولف صیاد نصیری

موفق باشید


نویسنده: محمد1 تاریخ ارسال: یکشنبه ۱۱ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۹:۲۵ کد دیدگاه: ۲۸۱۲۴۹۹۰
سلام
به علی،قهوه تلخ و مریم فیزیک کرج
1-سال دیگه حتما آزمون هست.شما از لحاظ علمی مشکلی ندارید همون 2-3 ماه برا آزمون بخونید کافیه سعی کنید نمره تون خوب بشه.
2-اما برای شما مشکل مصاحبه هست،سعی کنید برای مصاحبه خودتون را از همین الان اماده کنید و مدرک برای روز مصاحبه جمع کنید،مثلا ISDL را از مراکزی که مورد تایید اموزش و پرورش بگیرد، مدرک روخوانی و روانخوانی را حتما بگیرید و هر مدرک دیگه ای که به فکرتون میرسه را داشته باشید و همه اینها را تا اوایل تابستون حداکثر بگیرید تا بتونید با دست پر برید مصاحبه
3-خودم پارسال که قبول نشدم ودر این صفحه منتظر تکمیل بودم( اسم کاربریم را سرچ کنید هر روز کامنت میگذاشتم) خیلی سخت بود اما از یک ماه بعد نتایج رفتم برای گواهبنامه رانندگی تجربه خوبی بود.اگه ندارین شما هم برید دنبالش
4- کلاسهای دیگه هم خوبه مثلا کلاس زبان،خطاطی و غیره
5-دروس عمومی خیلی مهمنه حتما اونا را هم در کنار تخصصی بخونید.کتاب اندیشه اسلامی نوشته سبحانی و رضایی نشر معارف14 هزار خریدم اگه نخونده بودم قبول نمیشدم برا عمومی تست های سال قبل مهمند.مثلا معارف فقط با خوندن تست های فراگیر 4 و 5و 7 میتونید 50 بزنید.همش تکرار سالهای قبل میدن
6-بعد از مصاحبه زود نیاین خونه همون جا بمونید ببنید چه خبره ؟ و به مصاحبه گرها بگوید به این شغل نیاز دارین و چند بار تا این مرحله اومدین
7- سال دیگه همین جا بیاین بگوید قبول شدید منم براتون اگه لایق باشم دعا میکنم
8-قبولی شما را از خداوند میخواهم


نویسنده: آموزگار 1 تاریخ ارسال: یکشنبه ۱۱ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۶:۴۲ کد دیدگاه: ۲۸۱۲۱۷۸۰ 
سلام
اکثر دوستان تخصصی کتابهای زیر رو خوندن و درصد بالا زدن:
روانشناسی پرورشی سیف
سنجش و اندازه گیری سیف
فنون شعبانی
رشد مدرسان
فلسفه شریعتمداری (البته منابع فلسفه خیلی متفاوت هست، میگن امسال از شکوهی بوده، بیشتر دوستان امسال فلسفه رو پایین زده بودن)
موفق باشید


نویسنده: نهال علوم اجتما تاریخ ارسال: یکشنبه ۱۱ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۶:۳۵ کد دیدگاه: ۲۸۱۲۱۶۷۱ 
به لیانا و دلارام و همکاران آینده علوم اجتماعی:

سلام دوستان عزیز.منابع من برای آزمون امسال اینا بودن:
کتاب نظریه های جامعه شناسی ریتزر و مبانی بروس کوئن که دو کتاب پایه ن و حتما باید دقت خونده بشه.

کتاب جامعه شناسی گیدنز هم نگاهی داشتم ولی اکثر سوالات حوزه ها از همون کوئن و نظریه بود.

برای روش تحقیق، کتاب پیمایش در تحقیقات اجتماعی از دواس و کتاب روش تحقیق در علوم احتماعی بیکر و یه جزوه از دلاوری که تو نت سرچ کنید پیدا میشه . کتاب روش تحقیق ساروخانی یا ارل ببی رو هم اگه دارید مفیده برای این درس.
و من بیشتر روش تحقیق مدرسان شریف رو با دقت خوندم.و نزدیک هشتاد درصد زدم با مدرسان.

برای حوزه ها هم خدمتتون عرض کردم امسال اکثر سوالات حوزه از همون کتاب کوئن اومده بود که اکه با دقت بخونیدش اوکیه. ولی شما سعی کنید کتابهای جمع بندی در این زمینه رو هم بخونید.مثل کتاب حوزه مدرسان شریف یا ماهان.

با آرزوی موفقیت


نویسنده: ازاده تاریخ ارسال: شنبه ۱۰ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۵:۱۸ کد دیدگاه: ۲۸۱۰۰۲۸۰
راهنمایی برای بچه های دبیری عربی:
تاریخ ادبیات:الوجیز که تاکیدم بیشتر روی سوالات آخر کتاب هست ولی درکل بخونید
صرف ونحو:مبادی العربیه4 رشید شرتونی البته این بسته به پایتون داره چون صرف ونحو یه نوع درس تحلیلی هست ولی بنظر من این منبع خیلی منبع خوبیه
ترجمه:در ترجمه تاکید میکنم که صرف ونحو نقش داره خصوصا در مبحث اعداد یا در ترجمه فارسی به عربی پس حتما روی این درس خوب کار کنید من کتاب مصطلحات المتداوله محمدرضا عزیزی پور وپیشنهاد میکنم.
بلاغت:جواهر بلاغه احمد هاشمی
درک مطلبم که براساس درک وهوش طرف مقابله.


نویسنده: طاها تاریخ ارسال: جمعه ۰۹ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۲۲:۴۵ کد دیدگاه: ۲۸۰۸۶۵۳۰
سلام… روش تحقیق ==> کتاب روش تحقیق دانشگاه پیام نور حسین فرهادی
روش تدریس ==> کتاب های teaching principles نوشته jack c richards البته اسمشو دقیق یادم نمیاد…. ولی سایت مدرسان شریف معرفی کاملی از کتاب ها داشته و دو تا منبع اولی برای هر کدوم از درسا رو تهیه کن بخون می تونی نتیجه بگیری…
آزمون سازی==> من فقط کتاب فجب رو خوندم…. برو کتابفروشی بگو کتاب آزمون سازی فجب را داری…
زبانشناسی==> من با کتاب study of lg جوج یول تونستم 80 درصد بزنم
برای گرامر بشین کتاب گرامر عباس فرزام رو بخون…. از صفر تا صد همه چیزو توضیح داده…. بعدم بشن کتاب 504 برای لغت….. برای متن ریدینگ هم کانون یه کتاب زرد داره مخصوص آزمون تخصصی زبان کارشناسی … اینارو بخون از صفر میشی صد


نویسنده: حسن‌ تاریخ ارسال: جمعه ۰۹ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۲۰:۲۶ کد دیدگاه: ۲۸۰۸۴۱۰۰
سلام .کتاب های ارشد مدرسان شریف همراه با زدن تست هاشون و تست های کتاب های انتشارات راه پیام نور را هم بزنید .
سعی کنید برای قبول شدن از این دو منبع استفاده کنید حتمآ نتیجه می گیرید.
یک منبع برای ازمو های کفایت نمیکنه و ممکن طراح سوالات سوالها را به صورت ترکیبی از کتاب های پیام نور و مدرسان شریف طرح کنه.
من هم امسال تو مصاحبه رد شدم چون مصاحبه من و نا مردها ۶۷ داده بودند.
ولی سال دیگه به امید خدا قطعا قبول میشم.
برای تمام بچه ها ارزوی موفقیت دارم
موفق باشید .


نویسنده: حسین تاریخ ارسال: جمعه ۰۹ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۹:۰۷ کد دیدگاه: ۲۸۰۸۲۹۰۱ 
سلام من دبیری حرفه و فن قبول شدم و تقریبا یه ماه خوندم البته ریاضیم خوب بود فقط یه دوره کردم با اختلاف 26 نمره نسبت به نفر دوم اول شدم میخاستم به بچه هایی که میخان سال بعد ازمون بدن بگم تا حد ممکن سعی کنن هیچ درسی رو کنار نذارن تو هر درسی چنتا سوال راحت پیدا میشه برا درس معارف از گاج یا جزوه ایران استخدام درسنامشو بخونین 60 70 درصد سوالا رو میزنین بیشتر از دین و زندگی سوم و پیش میاد و چنتا هم از اندیشه دانشگاه فصل مربوط به عدل ، برا ریاضی جزوه امار ایران استخدام یا هر جزوه خلاصه دیگه ای که دارین رو بخونین و چنتا تست بزنین و روابطشو حفظ کنین راحت میزنین 5 6 تا سوال امار رو برا بقیه سوالای ریاضی هم جزوه ایران استخدام رو بخونین و زیاد تست بزنین از فصل های مختلف از گویا کردن کسرها از مجموعه ها ، لگاریتم و … برا بخش احتمالش گاج کتاب خط ویژه ریاضیات تجربی فصل اول رو بخونین خیلی کامل توضیح داده همراه با تست تو نت هم هست فایل این فصل من خودم ادبیات نخوندم ولی ارتباط معنایی ها راحته با یه کم دقت میشه زد من با اینکه اصلا نخونده بودم 40 درصد زدم برا اطلاعات عمومی مباحث خیلی گسترده اس من فقط قانون اساسی رو خوندم خلاصه جزوه ایران استخدامم خوبه هوشم که نیاز به خوندن نداره فقط تستای سالای قبل رو بزنین با سوالا اشنا شین کامپیوترم مباحث زیاده ولی بیشتر از ویندوز و ورد و اکسل و پاور پوینت میاد سوالا کتاب زیاده برا این درس دروس تخصصی رو هم من از رو کتابای کنکور خوندم ولی خب سطح سوالات پایینتر از کنکور ارشده در کل سعی کنین همه درسارو بخونین تا جایی که میتونین تا سوالای ساده رو از دست ندین و زیاد تست بزنین سرعت خودتون رو ببرین بالا توانایی تست زنی مهمترین عامل موفقعیت تو این ازموناس که فقط با تست زدن زیاد به دست میاد امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم من سال اولم بود ازمون میدادم ولی یه ماه خیلی اصولی خوندم با برنامه با اینکه 3 سال بود از درس و دانشگاه دور بودم بخاطر خدمت خیلی راحت قبول شدم پس با برنامه بخونین اصولی بخونین راحت میتونین سوالای ساده این ازمون رو بزنین


نویسنده: ….. تاریخ ارسال: جمعه ۰۹ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۶:۳۰ کد دیدگاه: ۲۸۰۸۰۰۱۰
سلام ادمین محترم
پیام قبلی چندتا مشکل املایی داشت. تصحیح کردم مجددا فرستادم

سلام

من درصد ها و منابعی که برای اموزگاری خوندم رو براتون مینویسم

رشته دانشگاهم روانشناسی بود

فناوری اطلاعات 11 درصد
هیچ منعی نخوندم

ریاضی و امار 33 درصد
فقط فصلای امار توصیفی مدرسان رو خوندم
سوالا خیلی اسون هست
اگر بخونید شبیه امتحانای تشریحی دانشگاه هست و اصلا شبیه تست های کنکور نیست
ریاضی نخوندم و از سوالا خبر ندارم.

ادبیات فارسی 71 درصد
یه جزوه ادبیات و زبان فارسی ساده از نت دانلود کردم و همون رو خوندم
تست های 2 سال هم کار کردم
زبان فارسی و آرایه های ادبی در حد کنکور نیست و ساده هست
کلمه و تاریخ ادبیات نخوندم.

معارف 20 درصد
فقط خلاصه کتابای دبیرستان رو خوندم
چون کتابای سبحانی برام سخت بود نخوندم

زبان 38 درصد
گرامر و لغت دبیرستان .
البته سطح لغات بالاتر بود
و پیشنهاد میکنم اگه درصد بالاتر میخواید حتما کتاب لغت 504 و کتاب لغت تافل رو بخونید
برای من تست درک مطلب راحت تر از تست لغت و گرامر هست و بیشتر سوالای درک مطلب رو جواب دادم

اطلاعات عمومی
منفی چهار
تاریخ ایران از صفویه تا انقلاب رو خوندم
اما دریغ از یک سوال
اگه دوباره میخواستم امتحان بدم اصلا این درس رو نمیخوندم.

هوش 29 درصد
نمونه سوالات سال قبل رو تمرین کردم و سر جلسه هم
فقط سوالای درک مطلب رو جواب دادم

فلسفه صفر
کتاب شریعتمداری رو خوندم
و بنظرم حتی یه سوالم ازش نبود

فنون تدریس 15 درصد
فقط مدرسان خوندم البته 5 بار از کل کتاب رو دقیق خوندم و تمام تستای ارشد و دکتریش هم جواب دادم
ولی انگار سوالا از جای دیگه بود.

البته من رشتم روانشناسی بود و با این دو تا درس اصلا اشنایی نداشتم.

پرورشی 70 درصد
کتاب مدرسان رو 5 بار خوندم
و تمام تستای ارشد و دکتری رو جواب دادم
هر جا رو که متوجه نشدم از روی کتاب سیف خوندم.

رشد 77 درصد
کتاب مدرسان رو 5 بار خوندم
و تمام تستای ارشد و دکتری رو جواب دادم
فصل اول مدرسان رو کامل بخونید
از فصل هایی که بطور اختصاصی مربوط به نظریه ها میشه
احتیاجی نیست تمام نظریه ها رو بخونید
فقط فروید پیاژه برونر ویگوتسکی اریکسون بالبی رو بخونید کافیه

البته مدرسان فصل فروید و پیاژه رو بیش از اندازه توضیح داده
پیاژه رو توی کتاب پرورشی هم توضیح داده که همون قدر کافیه
فروید هم نظریه اصلیش کافیه
هشیار ناهشیار نهاد ایگو و سوپر ایگو و مراحل رشد
بقیه موارد احتیاجی نیست
مباحث مربوط به رشد یک مثل رشد پیش از تولد . نوباوگی و ….. رو هم بخونید
و حتما مباحث رشد 2 یعنی نوجوانی و حتی پیری رو بخونید من اشتباه کردم و نخوندم.

سنجش 82 درصد
کتاب مدرسان رو کامل 5 دور خوندم. هر حا متوجه نمی شدم از سیف خوندم
و تمام تستای ارشد و دکتری رو جواب دادم

حتما فصل های اخر که مسئله هست رو بخونید.
سوالاس ازمون حتی از خود کتاب اصلی آسون تر بود اصلا از مسئله ها نترسید.

نمره کل45
حداقل نمره 23

من 3 ماه روزی 6 ساعت خوندم.

ایشالا که همه موفق باشید


نویسنده: Fateme تاریخ ارسال: جمعه ۰۹ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۶:۲۶ کد دیدگاه: ۲۸۰۷۹۹۶۰
سلام
من عمومی معارف ۶۰ و ادبیات ۷۷ زدم بیشترین درصدم بود در عمومی
معارف حتمااا کتاب اندیشه سبحانی رو بخونید و تست سالهای پیش
ادبیات تست گاج ، و کتاب سال سوم رو من به تنهایی خوندم خیلیییی کمکم کرد و تست سالهای پیش آزمون


نویسنده: نسیم تاریخ ارسال: جمعه ۰۹ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۴:۳۰ کد دیدگاه: ۲۸۰۷۷۵۲۰
معارف77درصد.فقط وفقط اندیشه سبحانی ولی چند بااااتر خونده شه و نمونه سوالات سال پیش دانلود کنی میفهمید که بالای 80درصد سوالا از این کتاب.کتاب من چاپ خیلی قدیمی بود دست دوم خریدم 10هزار تومن.با اینکه تو نتم میتونید رایگان دانلود کنید ولی ب نظرم دست دوم خریداری کنید .و چندین بار بخونید مطمئنم درصد بالایی میزنید.االبته اگه وقت دارید درکنارش ی جزوه گاج 22صفحه ای هست اونم رایگان دانلود کنید بخونید .موفق باشی.التماس دعا


نویسنده: آموزگار_ آقا تاریخ ارسال: جمعه ۰۹ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۳:۲۴ کد دیدگاه: ۲۸۰۷۶۷۰۰
تجربیات من از مطالعه تا قبولی در رشته آموزگاری ابتدایی:
_منابع رو دقیق شناسایی کنید
تربیتی: سیف بخونید با تست مدرسان
سنجش: سیف بخونید با تست مدرسان
رشد: مدرسان بخونید _ لورابرک ۱ و۲ هم خوندم من
فنون تدریس: شعبانی جلد۱ با فتحی بخونید
فلسفه: شکوهی، نقیب زاده و گوتک، شریعتمداری و نلر بخونید تونستید مدرسانم بخونید
۲) از افراد منفی دوری کنید، کسانی ک توی مجازی میگن ازمون نیست و فلان . فقط بخونید به هیچکسم گوش ندید و فقط ب هدف فکر کنید
۳) علاوه بر تخصصی از کتب عمومی غافل نشید و کم اهمیت نشمارید
۴) مرور کتابها در ۲۰ روز ب امتحان رو جدی بگیرید
۵) شهر خودتون رو بزنید مگر اینکه ظرفیت کم باشه و رقبا زیاد
۶) دور خودتون رو پر از کتاب نکنید، بجای چندین کتاب، یک کتاب را چندین بار بخونید
۷) کسانی قبول میشن ک ب توانایی خودشون اعتماد کنن و باور کنن قبول میشن
با ارزوی موفقیت برای همه
بنده امسال با نمره حدودی مکتسبه ۵۰ در رشته اموزگاری ابتدایی قبول شدم


نویسنده: الکتروتکنیک تاریخ ارسال: جمعه ۰۹ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۱:۵۸ کد دیدگاه: ۲۸۰۷۵۴۴۰ 
سلام. رشته الکتروتکنیک
من از اول شهریور مطالعه دروس تخصصی رو شروع کردم. تازه سربازیم تموم شده بود و کلا از مباحث درسی دور بودم)
1-واسه مدار الکتریکی و مدار فرمان از کتاب های کاردانی به کارشناسی استفاده کن(مدار 76 زدم، مدار فرمان 40، مدار فرمان فقط سه هفته آخر خوندم)
2-ریاضی مهندسی میتونی از کتابهای آمادگی برای ارشد استفاده کنی(من 30 زدم و فقط یه سری مباحث خاصشو خوندم)
3-برای PLC یه سری جزوه ها و نمونه سوالاتی داخل اینترنت پیدا میشه اونا مفیدن، یا میتونی از آموزش برنامه نویسی با plc سایت فرادرس استفاده کنی مفاهیم پایه ای رو خوب توضیح داده و به صورت عملی هم شبیه سازی ها رو انجام میدی و خوب متوجه موضوع میشی (من PLC رو فقط و فقط سه روز آخر از روی یه سری نمونه سوال که از اینترنت پیدا کردم خوندم 27 زدم، بعد از آزمون این آموزش فرادرسو دیدم، به نظر اگر اینو قبل از آزمون داشتم و یک ماهی براش وقت میذاشتم بالای 60 درصد میزدم)
4-اما ماشین، من بیشترین وقتو روی ماشین گذاشتم اما متاسفانه کمترین درصدو گرفتم (سفید) برا همین فقط میتونم بگم کتابای کاردانی به ارشد برای ماشین مناسب نبودن.
5-تاسیسات الکتریکی هم نخوندم و سفید گذاشتم
درکل نمره تخصصیم شد 29، عمومی هم 58 کلا نمره کتبیم شد41 و تو محل انتخابی (تک ظرفیتی) کسی حد نصاب منو نیاورد و تنها من به مصاحبه دعوت شدم
موفق باشی دوست عزیز


نویسنده: moj تاریخ ارسال: جمعه ۰۹ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۰:۴۲ کد دیدگاه: ۲۸۰۷۴۳۳۰ 
سلام کتاب ماشین مدار کاردانی به کارشناسی کافیه ریاضی مهندسیم یه کتاب سبک مثل برادران رحیمی و پی ال سی هر جزوه ای از پی ال سی که دارید بهمراه تستای فنی حرفه ای


نویسنده: محمد زیست تاریخ ارسال: جمعه ۰۹ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۰۱:۲۳ کد دیدگاه: ۲۸۰۷۱۷۱۰
سلام خدمت دوستان به خصوص زیستی ها . تبریک به دوستانی که قبول شدن و ارزوی قبولی برای بقیه در سال بعد . من هم بعد سال ها تلاش و سه بار مصاحبه رفتن تونستم قبول شم . خیلی وقت ها شده بود امیدم رو به کلی از دست دادم ولی چاره ای نیست نباید تسلیم شد . با نمره تخصصی 40 و نمره کل 34 قبول شدم . البته درصد های تخصصی زیاد بالایی نیست که بخواهم ادعایی داشته باشم ولی به خاطر درخواستی که دوستان کردند منابعی که خوندم معرفی میکنم شاید مفید باشه . برای زیست سلولی و مولکولی : زیست سلولی سنجش تکمیلی مریم خالصی – بیوشیمی که رشتمه لنینجر خوندم ولی زیاد سوال نیومده بود به نظرم سوالات بیشتر از هارپر بود .- فیزیولوژی : زیست عمومی داود نور آبادی – ژنتیک : آساد و ژنتیک مولکولی یزدی صمدی – میکروبیولوژی : جزوه


نویسنده: سمیرا تاریخ ارسال: جمعه ۰۹ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۰۰:۱۷ کد دیدگاه: ۲۸۰۷۰۵۹۰
برای این درس ها من ویس و جزوه (مال همون مدرس) دانلود کردم… پایگاه دکتر روحانی رانکوهی… ساختمان و طراحی دکتر یوسفی مولف کتاب پوران میتونید توی سایت مانشت ویس و جزوه ها رو پیدا کنید.


نویسنده: وحید تاریخ ارسال: جمعه ۰۹ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۰۰:۰۹ کد دیدگاه: ۲۸۰۷۰۴۴۰
کتاب بهداشت عمومی خالد رحمانی
کتاب ایمن سازی کشوری
دستورالعمل های بهداشت مدارس


نویسنده: فرشید تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۸ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۲۳:۰۷ کد دیدگاه: ۲۸۰۶۸۶۴

سلام دوست عزیز اول اینکه رو عمومی حتما کار کن ببین کدوم درس قوی هستی مثلا icdl واسه خودمون راحته فقط کتاب تست ایران استخدام رو بگیرین تست های کامپیوتر رو حفظ کنید تو دو ساعت دوره میشه که قطعا بالا ۶۰ میزنین با کمی دقت
درس دینی هم منابعش مشخصه دین وزندگی دبیرستان رو کامل با ایه و معنی بخونید چون معنی ایه همون درسه خودش که باعث بهتر جا افتادن تو ذهن میشه با کتاب اندیشه ۱ که وقتی بخونیدش میفهمین خیلی از کتاب رو میشه حذف کرد کتاب درسنامه دینی ایران استخدام هم عالیه دینی هم راحت بالا ۶۰ میشه زد
درس ریاضی اگه ضعیف هستین مجموعه ها با امار بخونید تو نت بگیرین جزوه زیاده فراوانی نسبی تجمعی و اینا رو حفظ کنید یه نصف روز میخواد
ادبیات بستگی به سال داره ولی جزوه زیاد هست ارایه ها رو بخونید و املا مثلا نقطه و این چیزا که اگه حواستون جمع باشه درصد بالا میزنین چون یکی دوتا مفهوم شعر ساده میاد
اطلاعات عمومی تو نت خییییلی هست قانون اساسی و یه جزوه درمورد عملیات های دوران جنگ و شهدا کفایت میکنه برا درصد خوب
هوش فقط نمونه سوال حل کنید هرچی بلد نیستین راحت ولش کنید
زبان هم من نمیخونم سر ازمون یه نگاه میندازم وقت باشه ۳ یا چهارتا میشه زد
رو وقت خیلی حساس باشین تمرین کنید سرعت تست زنی تون بره بالا من زبان نرسیدم ریاضی هم چندتا امار جواب دادم وقت تموم شد
تخصصی
ذخیره به شدت فراره من تو یه ماهی که درس خوندم شاید پانزده روزش ذخیره و برنامه نویسی خوندم ذخیره مثلا فصل اول ۳ دور میزدم بعد فصل دوم همین طور ۳ دور بعد فصل یک و دو دوره همینطور تا اخر تستا هم انقد حل کنید که ملکه ذهنتون بشه فصول اخر ذخیره هم فقط حفظی بخون فرمول فقط فصل ۳ و ۴ میاد فک کنم وقتی تست میزنید مشخصه چی میاد سوالات ۹۶ رو بخونید در همون حد
برنامه نویسی خیلی نرید تو جزئیات چون خیلی زیاده مباحث کلی هر فصل رو بلد باشین تست های اخر فصل مقسمی همه رو سه چهار دور حل کنید من یه دور خوندم راضی ام
پایگاه من مدرسان خوندم البته قبلا زیاد خوندمش میشه گفت به ۸۰ درصد پایگاه مدرسان مسلط هستم فقط دوره و حل تست فراوان مدرسان تستاش زیاد و عالی هستن
ساختمان من پارسه محسن طورانی خوندم بجز فصل پیچیدگی تقریبا به بقیه مسلط هستم پارسه تستاش داخل متن تست جدا نداره که برا من خیلی خوب بود با مثال توضیح داده تست های ارشد ۱۰ سال اخیرم خوندم
من قبلا میگفتم همش پارتی بازیه و کی قبول میشه تو تک ظرفیتی ولی همش اشتباه بود قبول شدن خیلی راحته
من یک ماه شبانه روز خوندم پایگاه و ساختمان اوضاعم خوب بود ولی ذخیره و برنامه نویسی رو اول بار بود کتاب میخوندم
من سه بار ازمون ثبتنام کردم سال اول گفتم الکیه ازمون ندادم سال دوم دو هفته خوندم که کرمانشاه رقابت خیلی سخت بود قبول نشدم
امسال هم با یه ماه قبول شدم کرج
البته ۶ بار بانک ثبت نام کردم ولی هیچوقت قسمت نشدبخونم ۳ بارش هم ازمون دادم باقی نرفتم درکل زیاد استخدامی اسم نوشتم ولی چون کارگری میکردم نمیخوندم و ازمونو نمیرفتم قسمت ما هم معلمی بوده حتما
مصاحبه هم چیز خاصی نداشت ۵ یا ۶ سوال تخصصی جوری که تقریبا همه بلدن باقی هم کلاس داری و فرمالیته من خیلی استرسم داشتم اولش موقع معرفی خودم و اینا که بعد یکم بهتر شدم انتظار نمره کم داشتم مصاحبه که بهم ۹۶.۴ دادن
کتبی هم ۳۸.۳۳
چقد زیاد شد
خلاصه به خودتون ربط داره به رقیبا فکر نکن به این فکر کن تو بهترینی با خودت رقابت کن
جوری بخونید که مثلا گفتا سجع چیه اون صحفه بیاد جلو چشماتون که اینم تکرار زیاد میخواد
در ضمن من تو دانشگاه ساختمان نخوندم برنامه نویسی هم میشه گفت هیچی درس ندادن
موفق موئید باشین ازمون زیاده همه رو شرکت کنین ان شاالله قبول میشین


نویسنده: کیومرث تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۸ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۲۲:۰۳ کد دیدگاه: ۲۸۰۶۷۲۲

سلام دوستان من رشتم تربیت بدنی هست و ارشد مدیریت ورزشی دارم و خداروشکر قبول شدم در جای تک ظرفیتی با سهمیه ازاد
منابعی رو که خوندم براتون میزارم
مدیریت: سجادی. حمیدی. راهیان ارشد. مدرسان شریف. کتاب تست سید خلیل موسوی. کتاب تست علی نوری زاده
سنجش: شیخ. شهبازی. همتی نژاد. حمایت طلب. سنجش علوی. کتاب تست حامد عباسی
روش تدریس: رمضانی نژاد
رشد: شجاعی. راهیان ارشد رشد. راهیان ارشد یادگیری. مدرسان شریف یادگیری
فیزیولوژی اصلا نخوندم و سفید


نویسنده: mahmhr تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۸ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۲۱:۵۹ کد دیدگاه: ۲۸۰۶۷۱۴۰
یه توصیه به شما میکنم با اتفاقی که الان برای شما افتاده به نظر من تا 15 روز ریکاوری کن . یعنی اصلا سمت کتاب و جزوه و خواندن نرو . واقعا الان برای شما و همه کسایی که متاسفانه نتیجه نگرفتن بازدهی نداره و فقط دهنتون خسته میکنید . آزمون به این زودیا نیست . تجربه چند سال آزمون اینو ثابت می‌کنه . پس استراحت کن . فیلم تماشا کن . بازی کن . هر کاری به جز کتاب کتاب خوندن انجام بده . تا دو هفته . بعد با برنامه شروع کن آرام آرام بخوان . زیادم به خودت فشار نیار . درس خواندن یه فرایند فرسایشی است و فشار زیادی به اعصاب و روان آدم میاره . حوصله بره . صبح تا شب بشینی یه سری جمله چاپ شده رو با خودت تکرار کنی .
واقعا دوستانه و از روی تجربه به شما و بقیه دوستان که پیام رو می خونم میگم . دو هفته استراحت کنید و اصلا به آزمون و کتاب و هرچیزی که مربوط به خوندن واسه استخدامی باشه فکر نکنید . بزارید انرژی منفی ناشی از نتیجه نا مطلوبی که کسب کردید تخلیه بشه . و به آرامش برسید و واقعا هم ذهن و روح شما به استراحت نیاز داره . با خودتون مهربان باشید و استراحت کنید . (دوه‍فته . )
موفق باشید . هم شما هم بقیه دوستانی که قبول نشدن و می خوان دوباره شروع کنن .


نویسنده: نوید تاریخ ارسال: شنبه ۱۰ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۷:۵۱ کد دیدگاه: ۲۸۱۰۳۵۶۱ 
ادمین های گرامی من تو این یکسال که برای آزمون مطالعه کردم واقعا نمیدونستم چه منابعی بخونم متاسفانه توی رشته ی ما مثل رشته های آموزگاری و دبیری اطلاع رسانی نشده. خواستم تجربیات این یکسال در مورد منابع مطالعاتی رشته ی الکتروتکنیک اینجا بذارم تا اگه لازم شد بعد ها دوستان استفاده کنند. با تشکر و خسته نباشید

و اما در مورد منابع.
1-دروس مدار-ماشین-سیم پیچی بهترین و کاملترین منبع کتابهای مدرسان شریفه. اگر کتاب های کاردانی به کارشناسی مدرسان شریف رو تهیه کنید برای این سه تا درس دیگه به هیچ منبع دیگه ای نیاز نخواهید داشت و سطح سوالات هم دقیقا در همین سطح هست (سوالات کاملا مشابه کنکور های کاردانی به کارشناسی به وفور توی آزمون های آموزش و پرورش بوده)
2- برای درس ریاضی مهندسی هر کتابی باهاش راحت بودید رو مطالعه کنید. سطح سوالات ریاضی مهندسی اینطوریه که ساده ترین شکل سوال ها و اونهایی که روتین هستن توی آزمون سوال میاد. پیشنهاد من اینه اگه وقت برای مطالعه قسمت معادلات دیفرانسیل رو نداشتید حداقل مباحث اعداد مختلط، توابع مختلط، نگاشت، دنباله ها و سری و حد و پیوستگی توابع مختلط رو بخونید چون سوالات آسون ازش میاد.
3-برای تاسیسات الکتریکی از کتاب تاسیاست الکتریکی کلهر و کتاب های هنرستان حتی یک سوال هم نیومده بود امسال و از مباحث نظام مهندسی سوال داده بودن.
4- برای plc هر کسی دوره پی ال سی رفته و یا کار کرده میتونه جواب بده. کتاب ها و منابع برای پی ال سی زیاده و با هر کدوم راحتید میتونید مطالعه کنید.


نویسنده: رضا تربیت بدنی تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۸ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۵:۱۹ کد دیدگاه: ۲۸۰۵۸۰۱

سلام. بچه های تربیت بدنی.
بله بچها من بار اولم بود و خداراشکر قبول شدم .منابعی که خوندم رشد بود از دکتر شجاعی.فیزیولوژی از پنج استاد .مدیریت هم مهرزاد حمیدی و سجادی بود فکر کنم بعد کتاب مدیریت راهیان ارشد گرفتم دیگه مدیریت کلا همونو خوندم که امسال متاسفانه کلا از این دو کتاب فکر کنم یک یا دو سوال اومده بود.روش تدریس به هیچ وجه نخوندم .سنجش و اندازه گیری هم فقط از دکتر شیخ خوندم.دیگه ن یاد گیر خوندم و ن چیز دیگه.
آرزوی موفقیت برای تمام بچهای تربیت بدنی و سایر دوستان


نویسنده: م.ق تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۸ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۴:۴۷ کد دیدگاه: ۲۸۰۵۷۱۲۱
***منابع و زمان مطالعه***
بچه ها همونطور که قولشو داده بودم ، در مورد منابع و زمان مطالعه هنرآموز کامپیوتر طبق روال خودم براتون میخوام توضیح بدم.
***دروس عمومی***
کلا من دو کتاب درس نامه و تست ایران استخدامو خریدم و حتما اینارو تهیه کنید چون خلاصه های مهمی از تمام دروسو داره. اما بقیه جزوه ها:
فارسی: جزوه علی کنکوری که از تو نت قابل دانلوده. بعلاوه یسری فیلمای آموزشی آرایه ها که از تو نت دانلود کردم.
دینی: معارف گاج نقره ای نظام قدیم بهمراه اندیشه ۱ و ۲.
اطلاعات عمومی: قانون اساسی و اطلاعات عمومی زیور آزادی( البته اینو بگم که زمان گذاشتن برای اطلاعات عمومی کار بی فایده ایه چون خیلی مطالبش گستردست و بنظرم فقط وقت گیریه و بسته به اطلاعات خودتون داره، من فقط قانون اساسی خوندم و همون ۴ تا سوالشو زدم)
زبان انگلیسی: قواعد دبیرستان.( اینو بگم که بهتره دامنه لغاتتونو بالا ببرین و لغات تافل بخونین اما من وقت نکردم و فقط قواعدو خوندم)
ریاضی: جزوه آمار دبیرستان و ریاضی انسانی از نت دانلود کردم. البته من همه قسمتای ریاضیو نخوندم فقط مبحث توابع و تصاعد خوندم اما آمارو کامل خوندم.
‏Icdl: اطلاعات خودم بود بهمراه چندتا نمونه تست از نت دانلود کرده بودم. ( اما شنیدم کتاب سبزعلی گل عالیه)
هوش: اصلا چیزی نخوندم و نمیخواستم بزنم اما وقت زیاد آوردم دو سه تایی زدم.
***دروس اختصاصی***
ذخیره: کتاب مقسمی و تستای کتاب پارسه.
ساختمان داده: مقسمی و پوران پژوهش.
طراحی الگوریتم: مقسمی و فیلم های شیرافکن.( اما بنظرم شما پوران بخونین.)
پایگاه داده: مقسمی و دو فصل از کیوانپور رسیدم بخونم.
برنامه نویسی: مقسمی و فیلمهای سی پلاس پلاس شیرافکن که عالین.
شبکه: سفید. کلا منبع مشخص نداره.
اما زمان مطالعه:
من از ۱۵ مرداد پارسال شروع کردم و بجز دو‌ماهی که بینش نخوندم ، یکسال برای مطالعه زمان گذاشتم چون ۷ سالی بود که از کتابا فاصله گرفتم و یادم نبودن.
تا قبل از اومدن دفترچه روزی ۴،۵ساعت میخوندم(۳ ساعت صبح، ۲ ساعت بعدظهر). اول سعی کردم ی دور کتابارو بزنم تا یادآوری شه بعد ریزتر شدم. بعد از ثبت نام یعنی برای مدت دو ماه، زمانو به ۹ تا ۱۰ ساعت رسوندم. سعی کنین کتابارو تعویض کنین بین روز تا زده نشین.
نفر اول استان (بین تمام شغل محلها) شدم.
ایشا.. همگیتون موفق باشید.


نویسنده: لیلا تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۸ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۳:۱۴ کد دیدگاه: ۲۸۰۵۴۹۵۰
سلام .من برای دبیری علوم اجتماعی یکی از شهر های اصفهان بودم . تجربه مصاحبه ام رو در اختیارتون قرار میدم .
مصاحبه من که خیلی سخت نبود .ازمن یه بیوگرافی خواستند .بعد در مورد اینکه چطور با یه بچه کوچک میخوای بری سر کار .کتاب میخونی ؟ اخرین کتاب .نویسنده اش .موضوعش .کار با کامپیوتر در چه حدی و یه جدول نشونم داد و پرسید میتونم با کامپیوتر طراحیش کنم ؟ نوجون توی خانواده دارید . چند تا از ویژگی هاش . نظرش نسبت به معلم علوم اجتماعی .دو تا از ویژگی های شغل معلمی . تخصصی هم از کنت و اثباتگراییش .چطور دانش اموزایی رو که مطالب کتاب رو قبول ندارند قانع میکنی .ایا جامعه شناسی اسلامی داریم .در مورد پایان نامه ام هم چندتا سوال پرسد روش تحقیق و نتایج کار و در اخر هم مسئول گزینش مدارک بسیج و مدارک دیگه رو بررسی کرد و پرسید فقط همین رو داری .چهار نفر بودن و بسیار خوش برخورد و مهربان .اولش یکم استرس داشتم ولی زود مسلط شدم .نمره هم ۸۶.۶ دادند و در نهایت قبول .نمره کتبی هم ۵۰.۱ بود.موفق باشید .


نویسنده: الناز تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۸ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۲:۰۲ کد دیدگاه: ۲۸۰۵۲۴۳۰ 
گاج دین و زندگی ۱و ۲ و ۳ و پیش(همه داخل یک کتابه)
اندیشه ۱ بیشتر . اندیشه ۲
فارسی های دبیرستان
icdl من مهارت های هفت گانه رو خوندم به همراه کار عملی زیاد
زبان و استعداد تحصیلی وروردی دکتری مدرسان شریف
من ریاضی و آمار هم نخوندم چون رشته تحصیلیم آماره


نویسنده: لوک خوش شانس تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۸ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۱:۲۰ کد دیدگاه: ۲۸۰۵۱۰۹۰
قربونت عزیزم
من فقط منابع اصلی خوندم بدون تست
پرورشی و سنجش سیف رو عالی خوندم
فلسفه چهار تا کتاب خوندم که از هیچکدام نیومده بود
فنون شعبانی یک و دو و فتحی آذر خوندم
رشد هم یه جزوه خلاصه درحد سی درصد خوندم
ولی عمومی نخوندم از پایه قوی بودم


نویسنده: فائزه PE تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۸ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۰:۳۷ کد دیدگاه: ۲۸۰۴۹۵۰۰
قربونت برم
من اینارو خوندم تربیت بدنی در مدارس رحیم رمضانی نژاد
مدیریت و طرز اجرای مسابقات ورزشی مهرزاد حمیدی
فیزیولوژی ورزشی گائینی
سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی حمایت طلب
رشدو تکامل و یادگیری حرکتی معصومه شجاعی
برای این آزمون احتمال زیاد برای رشد کتاب مهدی نمازی زاده رو هم میخونم و مدیریتم سعی میکنم یه منبع دیگه هم پیدا کنم
چون درصدای این دوتا درسم خوب نبود ولی سه تای دیگه خوب بودن
بعد اینکه کلا از تخصصیام راضی بودم ولی برای عمومی زیاد وقت نذاشتم و این یکی از عوامله عدم موفقیتم بود
البته وقتمم کم بود برای همین ایندفه چیزی رو حذف نخواهم کرد به جز اطلاعات عمومی


نویسنده: اکبر تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۸ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۰۰:۴۷ کد دیدگاه: ۲۸۰۴۲۴۹۰
با سلام بنده هم خدا رو شکر با عنایت حضرت زهرا(س) هنرآموز ساختمان قبول شدم با تراز 5888,اول باید یه تشکر بکنم از دست اندرکاران این سایت و از دوستانی که تجربه هاشون رو به اشتراک گذاشتند و ما رو از دعای خودشون بی نصیب نگذاشتند و بعضا در ناامیدی با کلام امیدبخششون,روحیه و نشاط رو به ما برگردوندند در ابتدا روی سخنم به قبول نشده هاست که ابدا ناشکری نکرده و نامید نشید خود بنده بعد از چند سال شکست در استخدام ها (وزارت اطلاعات,سپاه,آبفا و… و با نشیب و فراز های فراوان یکی رد در آزمون کتبی یکی پزشکی یکی مصاحبه تخصصی و ….)بالاخره در این آزمون قبول شدم بدانید در هر کار خداوند حکمتی نهفته و خیر و صلاح شما در آن است به شرطی که از گذشته عبرت گرفته و تا حد امکان تلاش و کوشش کنید و از توسل و دعا هم غافل نشوید.در ادامه منابع هنرآموز ساختمان را برای دوستان معرفی میکنم دروس عمومی جزوه همین سایت حتی الامکان همراه با درسنامه البته در حین مطالعه حتما به پایه اصلی مبحث که معمولا در کتب دبیرستان و پیش دانشگاهی و یا اینترنت موجود است مراجعه کرده و اصل مطلب را یاد بگیرید و ضمنا درسها را اولویت بندی کنید و مثلا تست هوش رو در اخر بخونید واسه منابع تخصصی حتما کتب هنرستان را به صورت کامل مطالعه کنید به خصوص نقشه کشی و نقشه برداری و کارگاه آرماتور بندی و برای دروس استاتیک و مقاومت مصالح به غیر از کتب هنرستان از سرفصل های دروس دانشگاهی (اعم از کاردانی و کارشناسی و تا حدودی نظام مهندسی هم استفاده کرده و برای طراحی سازه های فلزی و بتنی نیز همین طور, البته اگر در این دو درس ضعیف می باشید ضمن اینکه آنها را رها نمیکنید بیشتر بر روی سه درس قبل سرمایه گذاری کنید .در کل ازمون تخصصی امسال نسبت به سال های قبل میل بیشتری به طرح سوال از سرفصل های دانشگاهی نشان میداد.در کنار همه اینها فن تست زنی رو هم یاد بگیرد به خصوص سرعت عمل و دقت و صحت.سعی کنید هم منظم و مرتب بخونید و هم مرور کنید و حداقل دوسه ماه روزی هشت ساعت وقت بگذارید به قبول شده های عزیز هم تبریک میگم و امیدوارم این قبولی آغاز فصلی نو در زندگیشان باشد.
با آرزوی موفقیت و سلامتی و عاقبت بخیری برای همه جوانان وطن.


نویسنده: فاطمه جغرافیا تاریخ ارسال: چهارشنبه ۰۷ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۲۲:۳۴ کد دیدگاه: ۲۸۰۳۸۳۲۰
سلام،
جغرافیای شهری، شکوهی و نظریان
روستایی، سعیدی، فشارکی
ژئو، دریو
چی ای اس، جزوه خانم قهرودی پیام نور
آب و هوا، علیجانی انتشارات سمت
سیاسی، مبانی میرحیدر و ایران حافظ نیا


نویسنده: سبزینه تاریخ ارسال: چهارشنبه ۰۷ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۰۰:۲۸ کد دیدگاه: ۲۸۰۰۶۷۶۰
سلام بهار. مبانی فقط بروس کوئن با سوالات چهار گزینه پیام نور، نظریه و روش مدرسان شریف، حوزه هم لازم نیست بخونی اکثر سوالات از نظریه و مبانی میاد البته من یه مختصر سوالات حوزه سالای قبل ارشد رو خوندم با جوابای تشریحی. عمومی هم کتابای استخدامی البته به بودجه بندی سوالات سال پیش آزمونها زیاد توجه داشتم و این مباحث رو حالا از کتابای کنکور هم میخوندم ریاضی هم گلچین کردم آمار خیلی مهمه مجموعه و تصاعد خوندم. اگه از همین الان میخونی فعلا عمومی ها رو بخون کتاب گاج خوبه واسه ادبیات و معارف و ریاضی رقابت برای ما در عمومی هاست. تخصصی اکثرا بالا میزنن اگر تخصصی ها رو که گقتم خوب بخونی در حد دو ماه بالای ۸۰ میزنی عمومی هم ۴۰ به بالا بزنی با اختلاف زیاد نفر اول میشی


نویسنده: دبیری زبان تاریخ ارسال: سه شنبه ۰۶ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۴:۴۷ کد دیدگاه: ۲۷۹۹۲۴۳۰
کتابای دینی دبیرستان نظام قدیم . بعلاوه اندیشه ۱ و ۲
ادبیات هم ارایه ها و لغات دبیرستان و قرابت معنایی رو کار کنید . زبان کتابای دبیرستان نظام قدیم و ۵۰۴
هوش و اطلاعات عمومی هم بهتره تست بزنید .


نویسنده: ناشناس تاریخ ارسال: دوشنبه ۰۵ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۰۹:۰۵ کد دیدگاه: ۲۷۹۶۴۶۷۰ 
رشد مدرسان
فنون تدریس شعبانی_ فتحی اذر
سنجش علی اکبر سیف
پرورشی علی اکبر سیف
فلسفه شکوهی_نلر_نقیب زاده_ شعائری نژاد_ (مدرسان)


نویسنده: حمید.تربیت بدنی تاریخ ارسال: یکشنبه ۰۴ اسفند ۹۸ ساعت ارسال: ۱۲:۵۸ کد دیدگاه: ۲۷۹۵۳۱۴۰ 
سنجش شیخ و راهیان ارشد. رشد شجاعی و نمازی زاده. مدیریت سجادی و حمیدی و راهیان ارشد. فیزیولوزی گایینی یا ۵ استاد. روش تدریس رمضانی نژاد


نویسنده: فردین تاریخ ارسال: یکشنبه ۲۷ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۲۳:۱۴ کد دیدگاه: ۲۷۸۵۵۳۰۰ 
فیزیولوژی و انگیزش و هیجان دکتر پیری
رشد مدرسان
آمار و روش تحقیق مدرسان
علم النفس مدرسان
عمومی رو نخونید هم خیلی تاثیر نداره اگه میخواید بالینی قبول شید چون ضریبش پایین و توی دروس دیگه همون مطالب رو میخونید
مرضی کاپلان یا ساد، با مدرسان
متون رو از روان آموز بگیرید
استثنایی حتما مدرسان فقط دو فصلش هم میاد تو ارشد
فصل سه و شش علم النفس مهمن، ابن سینا چن سوال ازش میاد هر سال


نویسنده: ریاضی تاریخ ارسال: یکشنبه ۲۷ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۲۲:۱۳ کد دیدگاه: ۲۷۸۵۴۴۸۰ 
اول شروع کنین خوندن اصول آموزش ریاضی از پروفسور بیژن زاده وعلم الهدی یکم حالت حفظی داره ومحاسباتی نیست ولی جزئ دروس تخصصی ازش سوال میاد خلاقیت ریاضی همونطور که از اسمش معلومه باید مهارت در حل مسئله داشته باشین ولی کتاب جرج پولیا بد نیست ولی اگر وقت روی کتاب اصول آموزش ریاضی بزارین بعد جبر وآنالیز هرکدوم توش مهارت دارین رابخونین به نظرمن جبر نظریه گرو ه وحلقه ها را بخونین جبر رابهتر میشه جواب داد آنالیز هم حداقل صورت قضیه هارا بلد باشین باید کتاب های پوران پژوهش را جبر وآنالیزشو بخونین من دارم کتاباشو ان شاالله اگر قبول شم بهتون میدم آمار وآنالز عددی ومعادلات دیفرانسیل را من چون نخوندم نمیتونم راجبشون نظر بدم چون محاسباتی اند ووقت گیر اگر تو هرکدوم از این ها قوی هستین روی اون درس بیشتر تمرکز کنین ولی کتاباشو دارم براآزمون نخریدمشون ده سال پیش برا کنکور ارشد گرفته بودم زمان مجردی که ادامه ندادم
درمورد عمومی ها مثلا ریاضی عمومی من خیلی خوندم درحد ۹۰ درصد ولی پنجاه زدم تازه ولی حتما آمار ونموداره ومیانگین وواریانس و تصاعد ولگاریتم و تابع ها رابخونید درحد انسانی ولی مفهومی عمومی ها خیلی مهمن من زبان وکامپیوتر نخوندم ولی ازالان اگر مدرکشو ندارین دوره هاشو برین هم برا آزمون خوبه هم مدرکش برا مصاحبه به درد میخوره ادبیات من موضوعی خوندم مثلا روآرایه تسلط داشتم بعد قرابت معنایی بعد نگارش ومعنی کلمه واملا معارف حتما اندیشه یک سبحانی را بخونید وتست هاشو بزنین مباحثی مثل انواع توحید انواع صفات الهی عدل وصفات ذاتی وسلبی وثبوتی وخداشناسی وانسان شناسی و معاد واین ها
به نظر من اگر خوب بخونین حتما موفق میشین ولی اول از خدا بخواهید کمکتون کنه مثلا من واقعا درکنار تلاش توسل به ائمه کردم وتو دهه محرم خصوصا روز عاشورا هرچی از امام حسین خواستم و به صلاحم بوده بهم داده مطمئنم امام حسین خودش کمکتون میکنه حالا َشایدم قبول نشم ولی خوب توکل برخدا ان شاالله موفق میشوید


نویسنده: تربیت بدنی تاریخ ارسال: یکشنبه ۲۷ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۱۰:۲۹ کد دیدگاه: ۲۷۸۴۰۸۵۰
تربیت بدنی
فیزیولوژی جلد ۱ گائینی
رشد ایساکس
یادگیری اشمیت
سنجش حمایت طلب
روش تدریس رمضانی نژاد
مدیریت لقمان کشاورز


نویسنده: وحید تاریخ ارسال: چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۲۱:۱۴ کد دیدگاه: ۲۷۷۹۲۶۲۰
منابع مراقب سلامت
خالد رحمانی و کتاب دستورالعمل واکسیناسیون ..کتاب خالد رحمانی در کل خوبه فقط مبحث بهداشت مدارس رو نداره..برا بهداشت مدارس هم دستورالعمل رو از نت دانلود کنین بخونین..
درصدای من تووو تخصصی ها :
کلیات خدمات بهداشتی ۶۵
آموزش بهداشت ۳۸
تغذیه ۶۷
بهداشت مدارس ۳۵.۵
ایمن سازی ۶۷
درصد عمومیام پایین بودن..


نویسنده: فاطمه تاریخ ارسال: چهارشنبه ۲۳ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۱۲:۴۶ کد دیدگاه: ۲۷۷۸۴۷۱۰
سلام من مراقب سلامت قبول شدم ..منابعی که خوندم
واکسیناسیون
بهداشت مدارس
بهداشت مواد غذایی و تغذیه
کلیات خدمات بهداشتی
راستش یادم نیست نویسندش کی بود همه رو از کتابخونه دانشگاه گرفتم و تست های بهداشت مدارس و کمک های اولیه تستهای پیام نور خوندم عالی بود..(سرچ کنید تو نت )


نویسنده: ناشناس تاریخ ارسال: دوشنبه ۲۱ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۱۵:۵۶ کد دیدگاه: ۲۷۷۶۰۶۰۱
دوستان اموزگاری این منابعوبخونین حتماقبولین من نمرم 49 شده ایناروخوندم گفتم اطلاعاتمودراختیارتون بزارم ثواب داره شماهم برام دعاکنیدقبول نهایی بشم

سنجش:مدرسان وکتاب سیف 85درصدزدم

تربیتی :مدرسان وکتاب سیف حدود70 زدم

رشد:لورابرک بیشترجلدیک ولی دوروهم خوندم ومدرسان 82درصد

فنون تدریس:فتحی اذر،شعبانی جلدیک،مدرسان 62درصد

فلسفه:مدرسان،نقیب زاده،گوتگ،شکوهی،شریعتمداری حدود45درصد

عمومی

ادبیات:گاج نقره ای ومدرسان وکتاب های دبیرستان ازاول تاچهارمم رشتم انسانی بودکتابای ادبیاتم کامل وزیادبود

معارف:اندیشه یک ودووگاج نقره ای وتست های گاج وپیام نور

زبان وریاضی صفر

کامپیوتر:کتاب های سبزعلی گل وتست

هوش کتابچه هوش گرفتم ولی نخوندم ازخودم زدم وتست های هوشوفقط خوندم

اطلاعات عمومی تست وازاینترنت سرچ کردم چن تافایل دانلودکردم 30 درصدزدم این قسمت خیلی فرار

من حدودیک سال این منابعوروزی میانگین 14 ساعت خوندم ازنه صب تایک ودوشب میخوندم

براسلامتی امام زمان (عج)صلوات بفرستین

براقبولی نهایی من هم اگه مایل بودین صلوات بفرستین ودعای مخصوص بکنید

پایدارباشید


نویسنده: نازی تاریخ ارسال: یکشنبه ۲۰ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۱۵:۰۶ کد دیدگاه: ۲۷۷۴۴۲۶۰
من با اجازه جواب میدم من خودم فقط یک کتاب کارشناسی ارشد به دکتری مدرسان به اسم روانشناسی و آموزش و پرورش کودکان استثنایی نوشته ارکان خوش کلام و مرضیه کامیاب نژادو خوندم و خیلی هم عالی بود با همون صددرصد قبولی اگه خوب بخونی.


نویسنده: رویا تاریخ ارسال: شنبه ۱۹ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۱۳:۱۶ کد دیدگاه: ۲۷۷۲۷۹۰۰
سلام بچه های حسابداری گوش بدید .
اصول حسابداری در حد دیپلم بخونید
شرکتها کاردانی به کارشناسی مدرسان شریف
صنعتی کاردانی به کارشناسی………..
امار ارشد مدرسان اما فقط مطالب مهم
کامپیوتر 2013 بخونید


نویسنده: نازنین 68 تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۲۰:۳۹ کد دیدگاه: ۲۷۶۶۰۸۵۰
منابع آموزگاری
سلام , فلسفه مدرسان خوبه ,فقط امسال سوالی ازش نیامد ,سالهای قبل چند تا از سوالات رو پوشش میداد ,واسه درصد خوب باید منبع اصلی خونده بشه که زیاد هستن , گوتک , نلر , شعاری نژاد , شریعتمداری , شکوهی ,نقیب زاده , امسال بیشتر سوالات از شکوهی بود .واسه فنون تدریس منبع اصلی وپایه شعبانی جلد یک است ,ازمون قبل نصف سوالات از فنون فتحی اذر بود ,امسال همش از شعبانی بود .پس هر دو رو باید مسلط باشید.


نویسنده: لیلا تاریخ ارسال: یکشنبه ۱۳ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۱۲:۲۱ کد دیدگاه: ۲۷۶۳۵۴۱۰
رشته علوم اجتماعی
سلام .برای تخصصی نظریه ریزتر. مبانی جامعه شناسی بروس کوئن .روش تحقیق ساروخانی و رفیع پور و حوزه های جامعه شناسی پوران .


نویسنده: بهار تاریخ ارسال: شنبه ۱۲ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۱۴:۰۹ کد دیدگاه: ۲۷۶۱۸۲۲۰
رشته علوم اجتماعی
منابع عمومی ک میدونی بایدچی بخونی
تخصصی هم نظریه ریتزر.مبانی جامعه شناسی بروس کوئن.باروش تحقیق خوندم


نویسنده: ناشناس تاریخ ارسال: شنبه ۱۲ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۱۱:۰۳ کد دیدگاه: ۲۷۶۱۴۳۶۰

آموزگار ابتدایی
سنجش: دکتر سیف
پرورشی: دکتر سیف
رشد : مدرسان
فنون : شعبانی
فلسفه : مدرسان


نویسنده: گل دختر تاریخ ارسال: جمعه ۱۱ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۱۷:۵۰ کد دیدگاه: ۲۷۶۰۴۰۷۰ 
از رو پوران پژوهش بخونید، اسلام سوال نمیاد تو آزمون، ایران باستان، ایران اسلامی، جهان، انقلاب اسلامی سوال میاد. شما میتونید، کتاب های پوران برای جهان واستان وایران اسلامی بخونید. وبرای انقلاب اسلامی، کتاب انقلاب اسلامی وریشه های آن از عباسعلی عمید زنجانی بخونید.


نویسنده: دبیر ریاضی تاریخ ارسال: چهارشنبه ۰۹ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۱۲:۲۱ کد دیدگاه: ۲۷۵۷۴۱۶۰
دبیری ریاضی
واسه تخصصی ها کتاب مدرسان جبر و عددی و معادلات وامارواحتمال و ریاضی عمومی رو بخون واسه آنالیز پوران خوبه من مدرسان خوندم ولی بچه ها می گفتن پوران بهتره اصول اموزش بیژن زاده و علم الهدی رو بخون خلاقیت سالهای گذشته از جرج پولیا میومد ولی متاسفانه امسال حتی یه سوالم از پولیا نیومد سعی کن زمان رو مدیریت کنی چون واسه تخصصی اکثرا وقت کم میاد
واسه عمومی هم اندیشه سبحانی با گاج نقره ای دین و زندگی بخون
ادبیات لقمه مهرو ماه یا علی کنکوری بخون
هوش کتاب استعداد تحصیلی دکتری رو بخون
کامپیوتر سبزعلی گل


نویسنده: مهرنوش تاریخ ارسال: سه شنبه ۰۸ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۱۶:۲۰ کد دیدگاه: ۲۷۵۶۲۴۶۰
سلام به دوستان خوبم .
برای شغل دبیری علوم اجتماعی ابتدا باید کتاب های ؛
۱_نظریه های جامعه شناسی ریتزر
۲_ مبانی جامعه شناسی کوئن (به صورت پی ۳_دی اف ) در نت موجود هست .
۴_روش تحقیق هر کتابی ‌که شمارو با روش تحقیق و انواع اون آشنا میکنه …
و کتاب هایی هم در حوزه ی جامعه شناسی
مطالعه کنید
بیشترِ تمرکز خود را به کتاب ریترز و کوئن اختصاص دهید
برای عمومی ادبیات و معارف دبیرستان را مطالعه کنید
درسی که بلد نبودید را سفید بگذارید و منفی نزنید
از نمونه سوال های موجود هم استفاده کنید


نویسنده: hs تاریخ ارسال: سه شنبه ۰۸ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۱۱:۵۴ کد دیدگاه: ۲۷۵۵۷۹۱۰
سلام وقت شما بخیر. شرمنده حتما متوجه نشدم چون پیغام زیاده ولی خب چندین بار تو همین صفحه گذاشتیم

معارف: اندیشه 1 سبحانی چاپ 94 به بعد + دین و زندگی کنکور کتاب گاج نقره ای.

ادبیات: کتاب کنکور آبی قلمچی یا گاج نقره ای (ریاضی و تجربی)

icdl: کتاب دو جلدی مهندس سبزعلی گل + تست های آزمون های گذشته.

هوش: تست های آزمون های گذشته یا کتاب مسیح خواه

زبان : کتاب زبان کنکور مبتکران + برای تقویت لغات کتاب سعید نیک پور.

اطلاعات عمومی: قانون اساسی + تست های آزمون های گذشته.

ریاضی: کتاب کنکور کارشناسی رشته انسانی. انتشاراتش فرقی نداره.


نویسنده: آموزگار 1 تاریخ ارسال: یکشنبه ۰۶ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۰۰:۵۲ کد دیدگاه: ۲۷۵۱۳۸۴۰
سلام
روانشناسی پرورشی سیف
سنجش و اندازه گیری سیف
رشد مدرسان
فلسفه مدرسان
فنون شعبانی
موفق باشید
التماس دعا


نویسنده: نهال تاریخ ارسال: شنبه ۰۵ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۱۴:۳۷ کد دیدگاه: ۲۷۵۰۲۵۵۰
سلام دوست عزیز. (منبع علوم اجتماعی) نظریه ریتزر و مبانی بروس کوئن که دو کتاب پایه ن و حتما باید دقت خونده بشه.

کتاب گیدنز هم نگاهی داشتم ولی اکثر سوالات حوزه ها از همون کوئن و نظریه بود.

روش تحقیق دواس و بیکر و یه جزوه از دلاوری . و بیشتر مدرسان شریف رو با دقت خوندم.و نزدیک هشتاد درصد زدم با مدرسان

ممنونم شما هم موفق باشید


نویسنده: سمیرا تاریخ ارسال: جمعه ۰۴ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۰۹:۴۱ کد دیدگاه: ۲۷۴۸۳۳۳

بچه ها من اسم مولف ها رو قاطی کرده بودم اینجا دقیق تر میگم اسم کتابا رو ببخشید اگه گیجتون کردم
طراحی و ساختمان کتاب گسترش علوم پایه مقسمی و کتاب پوران و ویس دکتر یوسفی مولف کتاب پوران
پایگاه کتاب گسترش علوم پایه و ویس دکتر روحانی رانکوهی
C++ کتاب گسترش علوم پایه و فیلم مهندس شیر افکن از فرادرس
ذخیره و بازیابی هر چند درصدش خوب نشد چون نتونستم دور آخر رو بخونم و سر جلسه هم وقت کم آوردم…. کتاب پارسه… فیلم مهندش شیر افکن از سایت فرادرس
عمومی ها
معارف اندیشه 1 کتاب سال دوم و نصف سوم
ریاضی فیلم مخصوص استخدامی سایت فرادرس
ICDL کتاب های سبز علی گل به جز اکسس که فکر نمیکردم ازش بدن اما دادن

امیدوارم کمکی کرده باشم… دعام کنین


نویسنده: جوان پیرمرد! تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۳ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۱۳:۳۵ کد دیدگاه: ۲۷۴۷۳۶۴۰
متاسفانه عمومی درصدخوبی نزدم بجزاندیشه هرچندمیتونستم بهتربزنم
ولی اندیشه۱ و۲سبحانی،خلاصه دینی گاج۲۲صفحه ای،تقریباتمام معارف شامل میشه(البته این چندسال آزمون)وطریقه خوندنم هم اول ی دور میخونم مطالب مهم خط میکشم وبعدش درکنارتخصصیها میخونمشون مثلاروزی۱۰۰صفحه۴دوراندیشه۱خوندم۷۳درصدزدم باآرزوی بهترینهادرزندگی برات


نویسنده: م.ق تاریخ ارسال: چهارشنبه ۰۲ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۰۹:۱۷ کد دیدگاه: ۲۷۴۵۴۱۴۰
من معارف: دینی گاج نقره ای بعلاوه اندیشه ۱،۲ سبحانی
فارسی: جزوه علی کنکوری و کتاب دروس عمومی ایران استخدام بهمراه کتاب تستش


نویسنده: زهرافارسی تاریخ ارسال: سه شنبه ۰۱ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۱۱:۲۱ کد دیدگاه: ۲۷۴۳۹۶۱۰
سلام ممنون از لطف شما
ان شالله خدا بخاد و نهایی قبول بشیم

عمومی:
ادبیات مهر وماه خوندم و تست های ایران استخدام
زبان انگلیسی :هم مهر و ماه خوندم و دور دنیا در 4ساعت گاج تست های فراوان
معارف:سبحانی 1،2 و نمونه تست های ایران استخدام
کامپیوتر: مهارت های هفتگانه رو سپری کردم یه چیزایی یادم بود و یه کتاب از کتابفروشی محمدی خریدم که فقط برای استخدامی بود و تست های سال قبل ایران استخدام
اطلاعات عمومی هم تست های قبل خیلی وقت براش کم گذاشتم چون منبع مشخصی نداره
هوش و ریاضی سفید
اختصاصی
همه کتاب ها مدرسان خوندم و فنون علاوه بر مدرسان ماهان هم سفارش دادم و خوندم
و منبع اصلی سنجش و رشد و فلسفه هم خوندم

بله درصدهاخوب بود ولی خودم توقع بیشتری داشتم
علاوه بر خوندن باید تست زیاد زد تا با شیوه تست زنی اشنا باشیم
موفق باشید


نویسنده: مرضیه_کامپیوتر تاریخ ارسال: دوشنبه ۳۰ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۲۲:۲۶ کد دیدگاه: ۲۷۴۳۴۳۰۰
والا دروس تخصصی من کتاب های مدرسان شریف رو خوندم غیر از شبکه که کتاب مدرسان خیلی حجیمه و به درد نمیخوره ، سایت فرادرس فیلم های استاد شیرافکن رو دانلود کنید خیلی میتونه بهتون کمک کنه برای شروع ، حتما روزی سه ساعت تخصصی بخونید از همین الانم شروع کنید ، با انگیزه و با امید بخونید ان شاالله که آزمون بعد قبول میشید ، برای عمومی هم از کتاب ایران استخدام استفاده کنید


نویسنده: نازنین 68 تاریخ ارسال: چهارشنبه ۲۵ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۱۸:۴۹ کد دیدگاه: ۲۷۳۴۳۸۲۰ 
سلام , روانشناسی پرورشی نوین دکتر سیف , سنجش وارزشیابی دکتر سیف , روش ها وفنون دکتر شعبانی و فتحی اذر , روانشناسی رشد مدرسان , فلسفه گوتک , نلر ,شکوهی , نقیب زاده , شعاری نژاد , شریعتمداری ….عمومی ها دین وزندگی خیلی سبز یا گاج , اندیشه اسلامی سبحانی , ادبیات مهروماه , اطلاعات عمومی گسترده است از موضوعات مختلف سوال میاد , هوش من نخوندم ,31 زدم , بقیه دروس عمومی دوستان دیگه راهنمایی کنند .


نویسنده: چابهار تاریخ ارسال: چهارشنبه ۲۵ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۱۵:۱۹ کد دیدگاه: ۲۷۳۴۰۲۴۰
سلام هانی جان دوست عزیز
من خودم ۴۶زدم
سنجش شیخ و حمایت طلب
فیزیولوژی پرنو.گایینی.پنج استاد
مدیریت عیدی .حمیدی .سجادی.رمضانی
رشد .مگیل نمازی زاده معصومه شجایی
روش تدریش شعبانی .رمضانی


نویسنده: غزاله تاریخ ارسال: چهارشنبه ۲۵ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۱۰:۰۵ کد دیدگاه: ۲۷۳۳۴۳۱۰
سلام من سال اول امتحان دادم و قبول شدم
درسهایی که خوندم:
رشد مدرسان
فلسفه مدرسان
روانشناسی پرورشی سیف
سنجش و ارزشیابی سیف
فنون تدریس شعبانی.
اگه بین دوتا گزینه شک یقینی داشتم میزدم چون احتمال 50 درصد وجود داشت ولی اگه بین چهارتا گزینه شک داشتم نمیزنم چون احتمالش 35 درصده.موفق باشید


نویسنده: ناشناس تاریخ ارسال: سه شنبه ۲۴ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۱۱:۴۲ کد دیدگاه: ۲۷۳۱۸۸۸۰
سلام
فکر میکنم امسال حد نصاب شهرستان های مختلف استان ها هم فرق کنه من اطلاعی ندارم

معدنی … پردازش و مدرسان شریف

تجزیه….پردازش

شیمی فیزیک…راهیان ارشد

آلی… پردازش
بنظر من پردازش منبع خوبی برای آلی نیست
سوالات شیمی فیزیک در محدوده راهیان ارشد و تقریبا راحت بود، ولی تجزیه و آلی نه، معدنی هم نصف سوالات رو میشد با پردازش و مدرسان جواب داد ولی نصف بقیه تستها نمیدانم منبعش از کجا بود، ۴ تا تست معدنی فقط از یک مبحث انرژی یونش بود
موفق باشید


نویسنده: آرام تاریخ ارسال: سه شنبه ۲۴ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۰۹:۰۵ کد دیدگاه: ۲۷۳۱۶۳۴۰
عزیزم، بعضی از درس های عمومی بستگی ب پایه علمی خودت داره، بعضی ها ریاضی شون قوی هست…بعضی ها هم رشته های انسانی ادبیات شون قوی هست..
در کل برای عمومی اول از خودت یه ارزیابی بکن، بعد شروع کن ،چونکه زمان آزمون کمه، والبته ب نظر من یک درس ک ضعیف هستی رو بذار کنار ،تا بتونی بقیه رو با دقت بالا بزنی…من ریاضی رو کنار گذاشتم..
حالا بقیه دروس..اول کتاب ایران استخدام رو تهیه کن، ، این کتاب کافی نیست، تنها مسیری ک باید بری رو بهت نشون میده…برای درس کامپیوتر خوبه…برای درس های دیگه نیاز ب منابع دیگه هم داری..
معارف توی نت یه خلاصه ۲۳ صفحه ای گاج + خلاصه اندیشه ۱ ک پارسال یکی از بچه ها زحمت کشید و من از همین سایت دانلود کردم…هردو عاااالیه.
ادبیات بیشتر بستگی ب خودت داره+ جزو علی کنکوری
زبان لغات ۵۰۴+لغات و گرامر زبان مدرسه..اینجوری راحت ۳۰درصد زدی.
در مورد ۵۰۴ یه روش بگم..شما نرم افزارش ک رایگان هست از نت دانلود کن…میبینی ، خود نرم آفزار همه لغات رو ب ۴۲ درس تقسیم کرده، شما با کاغذ یا مقوا ، کارت های کوچیک ببر، و هر لغت رو درون یک کارت بنویس، و تلفظ اش رو از نرم افزار گوش کن…این کار رو مدام تکرار کن…بهت قول میدم ، تمام لغات ۵۰۴ برات راحت شه.
اطلاعات عمومی امسال بیشتر اطلاعات سیاسی و روز بود…شما سعی کن در روز ۱ ساعت زیر نویس شبکه خبر رو ببینی.
هوش هم بیشتر تست کار کن.
یا علی


نویسنده: نوژا کردستان تاریخ ارسال: شنبه ۲۱ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۱۱:۵۹ کد دیدگاه: ۲۷۲۶۱۲۱۰
سلام مرسی گلم روانشناسی پرورشی سیف،سنجش و اندازه گیری سیف ،فنون تدریس شعبانی و فتحی آذر،فلسفه مدرسان.ادبیات گاج،معارف گاج میکروطبقه بندی موفق باش


نویسنده: یونس -زیست تاریخ ارسال: شنبه ۲۱ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۰۱:۴۰ کد دیدگاه: ۲۷۲۵۶۸۴۰
سلام مجدد بر دوستان زیست شناسی

دوستان منابع تخصصی دبیری زیست که دوستان در ازمون استخدام سال 1398فراگیر هفتم خواندند منابع هم احسانی و خلاصه لودیش خوندم و جزوهای دانشگاه
زبان فقط لغات 504 و1100 خوندم که 33.33 زدم
بقیه ام کم زدم چون نخوندم دوتا کتابی که خوندم هم اینا بودن بیوشیمی رضا محمدی و ژنتیک مدرسان شریف
سلولی 33 کتاب ماهان
ژنتیک 54 استانسفیلد
بیوشیمی56 لنینجر فقط ساختمان ومتابولیسم خوندم
فیزیولوژی 33 هیچی نخوندم با اطلاعات بیوشیمی زدم
میکروب 28 مهرابیان خوندم بنظرم برا این ازمون خوب نبود
مکتسبه 35.9 سلولی 47درصد از کتاب مریم خالصی
بیوشیمی 71درصد از احسانی
ژنتیک47درصد از مدرسان شریف
فیزیولوژی 11درصد منبع نداشتم
میکروب22درصد منبع نداشتم
عمومی 32درصد
اختصاصی40درصد بیوشیمی دکتر عبدالوهاب احسانی زنوز قرمز نیست
قهوه ای هستش
زیست شناسی سلولی،مولکولی و مهندسی ژنتیک دکتر مجید مهدی انتشارات خانه ی زیست شناسی
البته به نظر من واسه سلولی یه منبع دیگه هم مثل مریم خالصی یا منایعی که بچه ها گفتن رو بخونید بازدهش بیشتره منابعمو قبلا گفتم بیوشیمی احسانی
سلولی مهدوی سلولی مولکولی لودیش
،بیوشیمی عبدالوهاب احسانی زنور،
ژنتیک امری،
میکروب چیزی نخوندم لاصه لودیش تقریبا 400صحفه من بیوشیمی مدرسان ،رضا محمدی و سلولی خلاصه لودیش خونده بودم ولی راضی نبودم.به نظرم خیلی پراکنده سوال داده بودند بیوشیمی که عالی بود
ولی سلولی به نظرم 60 درصد سوالا تو مهدوی بود
ولی اکثر دوبه شکام اشتباه دراومده وای رضا محمدی ک 100درصد سوالاتو پوشش میداد خلاصه لودیشم 70 تا 80 پوشش میداد. خوب نخونده بودید حتی لودیش 50درصد ژنتیک روهم پوشش میداد فقط دو درس سلولی و بیوشیمیو خونده بوده که سلولی مهدوی و بیوشیمی احسانی
البته نظر خودمه شاید خیلی کمتر بشه نمرم پاسخ نامه که نداریم
در کل اگه وقت کم نمیاوردم خیلی بهتر میشدم من سلولی مولکولیمو از رو خلاصه لودیش نشر اطمینان خوندم وژنتیکمو از کتاب دکترحسن اکرمی.
اگه بادقت میخوندم اکثر سوالاشو میتونستم جواب بدم، ژنتیک چ میخونین شما منکه مدرسان شریف خوندم اصن انگار سوالا ی منبع دیگه بود


نویسنده: Roghayeh تاریخ ارسال: پنجشنبه ۱۹ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۱۹:۱۳ کد دیدگاه: ۲۷۲۳۳۳۵۰
سلام عزیز دلم
خواهش میکنم خانومی دشمنتون شرمنده.آره همون منظورم هست حتما بخونید کتاب ایران استخدام خوب هست ولی کافی نیست. ای سی دی ال رو هم من فقط ایران استخدام خوندم خوب بود راضی بودم به نظرم قسمت اکسس و اکسل جا داره دوستان ایران استخدام مباحث بیشتری اضافه کنند. برای معارف صد در صد اندیشه سبحانی بخونید اگه سنجش باشه همون اندیشه یک کفایت میکنه. مهرش به دلم ننشسته بود من درست و حسابی نخوندمش. ایران استخدام هم خلاصه های دین و زندگی دبیرستان رو پوشش داده. یه پی دی اف 22 ص گاج هم هست دانلود کنید.. ریاضی وای که من بی دقتی زیاد داشتم اینقدر اینجا به بچه ها گفتم روز آزمون دقت کنید خودم دچارش شدم ولی من جزوه گزینه دو میخوندم. زبان هم فقط یه دور گرامر پارسه خوندم ولی برای من اون مدل خوندن جواب نمیده. اطلاعات عمومی که فقط تست های ایران استخدام زدم و مباحثش زیاده. هوش هم فقط تست های ایران استخدام البته قبل از آزمون کار کرده بودم و نسبتا راضی هستم.
بازم سوالی بود بدون تعارف بپرس.
موفق باشید.


نویسنده: فرشید تاریخ ارسال: پنجشنبه ۱۹ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۱۹:۱۲ کد دیدگاه: ۲۷۲۳۳۲۷۰
سلام من ذخیره مقسمی کاردانی به کارشناسی خوندم و چون وقت زیادی نداشتم و بجز ۷ سال پیش کاردنی که اونم جزوه بود مطالعه ای ازش نداشتم خییییلی اذیتم کردن اوایل هیچی نمیفهمیدم باورتون میشه فصل اول سه دور اساسی خوندم بعد فصل دوم همینطور خلاصه هر بار که یه فصل جدید میخوندم از اول دوباره شروع میکردم شاید به اندازه کل مطالعات عمومی خوندمش سر جلسه یکم حواسم پرت وقت کم اوردن بود که عجله کردم یه سوالم بلد نبودم ولی بقیه ساده بود ۶۳ و خورده ای زدم در کل راضی بودم
اینا رو گفتم که بدونین اگه خوندین و چیزی متوجه نشدین بیخیال نشین عادیه
برنامه نویسی من خوب نخوندم ولی باز مقسمی عالیه ولی نکتش خییییییلی زیاد وقت زیاد میخواد
پایگاه به نظرم نمیشه به یه کتاب اکتفا کرد و تجربه تو بعضی سوالا خیلی بکار میاد من مدرسان ارشد قبلا خیلی دور زدم واسه ازمون زیاد وقت نزاشتم زیاد نهایتش یه روز تمام ۶۶ و خورده ای زدم
امیدوارم موفق باشین


نویسنده: الناز۱ تاریخ ارسال: چهارشنبه ۱۸ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۱۷:۴۵ کد دیدگاه: ۲۷۲۱۳۷۱۰
عزیزم من کتابای مقسمی رو خوندم برای تمامی درسا به غیر از شبکه . اکه جایی هم مشکل داشتم از فیلم های اموزشی یوتیوب استفاده کردم.شبکه هم قبلن نتورک پلاس خونده بودم از جزوههایی که تو اینترنت بود و فیلم های اموزشی ،پوران و کتاب مهندسی اینترنت احسان ملکیان .ممنون از دعای قشنگ .


نویسنده: نهال تاریخ ارسال: چهارشنبه ۱۸ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۱۵:۰۴ کد دیدگاه: ۲۷۲۱۰۴۱۰
سلام دوست عزیز. نظریه ریتزر و مبانی بروس کوئن که دو کتاب پایه ن و حتما باید دقت خونده بشه.
کتاب گیدنز هم نگاهی داشتم ولی اکثر سوالات حوزه ها از همون کوئن و نظریه بود.
روش تحقیق دواس و بیکر و یه جزوه از دلاوری . و بیشتر مدرسان شریف رو با دقت خوندم.و نزدیک هشتاد درصد زدم با مدرسان
موفق باشید.


نویسنده: مریم تالش تاریخ ارسال: سه شنبه ۱۷ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۲۱:۲۰ کد دیدگاه: ۲۷۱۹۸۰۱۰
به جوان حویق کامپیوتر
عزیزم
من تخصصی ها رو فقط مقسمی خوندم
که امسال فهمیدم کافی نیست و نبوده
سال های قبل جواب میداده ولی این سال ها سوالات مفهومی تر شده و کافی نیست
شما در کنارش مثلا طراحی و ساختمان رو حتما پوران پژوهش استفاده کن یا پارسه میگن خوبه
برنامه نویسی هم حتما شیر افکن بخون
یا پایگاه میگن پارسه کیوان پور خوبه
فکر کنم تنها کتابی که مقسمی کافیه ذخیره هست که من نتیجه گرفتم دو سال !
خلاصه من به هیچ کدوم از اینا نرسیدم که بخونم و زمانی که فهمیدم ضعف دارم و مشکل از منبع هست دیگه دیر بود و وقت مرور و نمی شد کاری کرد ولی شما فقط به مقسمی بسنده نکنید
عمومی هم معارف اندیشه سبحانی و یک جزوه گاج بیست صفحه ای و ادبیات هم جزوه علی کنکوری که تو سایت هست دانلود رایگان داره و ریاضی هم یک جزوه دانلود کردم و ای سی دی ال هم میگن زرین خوبه و من خودم بیشتر تست دانلود کردم و خوندم و زبان و هوش هم که من اصلا مطالعه ای خاصی نکردم و نتیجه ای هم نگرفتم !
خلاصه من امسال از نتیجه عملکردم به دلایلی که گفتم راضی نیستم ولی مجاز شدم
امیدوارم شما هم موفق باشید
برای منم دعا کنید


نویسنده: زهرا تاریخ ارسال: سه شنبه ۱۷ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۱۶:۳۵ کد دیدگاه: ۲۷۱۹۲۵۳۰
سلام
داخل همین سایت بود.
تعلیم وتربیت اسلامی دوجلدی دکتر حسن باقری.(اگه درست یادم باشه)
علوم قرانی نوشته آقای معرفت
روابط انسانی دکتر سرمد
روانشناسی عمومی و رشد مدرسان شریف
سبک زندگی اسلامی ایرانی آقای احمدشریفی
البته من فقط وقت کردم تعلیم تربیت و علوم قرآنی رو بخونم.


نویسنده: فافا آموزگار تاریخ ارسال: سه شنبه ۱۷ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۱۱:۴۰ کد دیدگاه: ۲۷۱۸۵۰۷۰
برای اموزگاری ابتدایی:عمومی کتاب های دبیرستان…مثل گاج دین و زندگی یا ادبیات فارسیش…زبان جامع شهاب اناری دبیرستان…جزوه ی عمومی ایران استخدام چه کتاب چه پی دی اف بگیری عالیه…برا تخصصیا هم اگه ابتدایی هستی, فنون شعبانی و فلسفه مدرسان و رشد لورابرک و سنجش مدرسان


نویسنده: فاطمه جغرافیا تاریخ ارسال: سه شنبه ۱۷ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۱۱:۱۴ کد دیدگاه: ۲۷۱۸۴۲۰۰
سلام
_شهری کتاب دیدگاه ها شکویی و کتابهای پیام نور
_روستایی منم کم زدم دوستان گفتن از سعیدی و فشارکی بخونید
_سیاسی از دکتر میرحیدر. و کتاب سیاسی ایران دکتر حافظ نیا
_جی ای اس از جزوه خانم قهرودی
سنجش خوب نزدم
_آب و هوا شناسی از آقای علیخانی انتشارات سمت.
_ژئو ایران از طالقانی خوندم ولی کم زدم منبع اصلی کتاب دریو گفتن بود


نویسنده: ناشناس تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۶ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۲۰:۳۷ کد دیدگاه: ۲۷۱۷۳۹۷۰
سلام.ریاضی:کتابای دبیرستان رشته تجربی یا ریاضی،علی الخصوص امارشو حتما بخون.ادبیات و زبان فارسی دبیرستان.معارف:دین و زندگی سه سال دبیرستان بعلاوه اندیشه1،ای سی دی ال:اگه وقتت زیاده و درصد بالا میخای کتابای سبز علی گل وگرنه جزوه خلاصه شده ایران استخدام(کتاب دروس عمومی نه تست،تستشو من ندیدم)،هوش :اگه ریاضیت خوب باشه براحتی بالای پنجاه میزنی و اگه نمونه سوالات سالهای قبل رو بخونی حتما بالای 70 رو شاخه،اطلاعات عمومی اصولا از هر جایی میشه سوال بدن،ولی حدود سه چهار سوالش از قانون اساسیه که متاسفانه تو کتاب ایران استخدام بندها رو کامل نگفته و مثل امسال از بعضی همون بندها سوال شده بود.پس تو نت بزن قانون اساسی و کاملش رو بخون.عملیات های جنگی،مکانهای تفریحی کشور(کتاب تاریخ سوم دبیرستان رو یه بار بخون،جغرافی،رخدادهای تاریخ شمسی و قمری،قهرمان های ورزشی و… خلاصه هر چی میتونی تو نت سرچ کن بخون).ان شاالله موفق باشی


نویسنده: مرضیه_کامپیوتر تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۶ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۱۴:۲۸ کد دیدگاه: ۲۷۱۶۵۷۴۰
کامپیوتر
برای خوندن درس ها ، اول برا خودتون مشخص کنید که میخواید آموزش پرورش امتحان بدید یا دستگاه های اجرایی چون منابعشون متفاوته ، فقط پایگاه داده و برنامه نویسی مشترکه ، و ساختمان داده و طراحی الگوریتم برا دستگاه های اجرایی نیست به جاش مهندسی نرم افزار و شبکه است ……. من کتاب هایی که خریده بودم قبل از این بود که با این سایت آشنا بشم و همه رو مدرسان گرفتم ، بعد دیدم اکثرا گفتن مقسمی و پوران خوندن ولی من دیگه نتونسم هزینه کنم ، از رو همون کتابهای خودم خوندم در کنارش از سایت فرادرس فیلم های شیرافکن خیلی استفاده کردم مثلا ساختمان داده و طراحی الگوریتم برای اینکه درس و بفهمید خیلی خوبه ، یا پایگاه داده فصل آخر وابستگی ها رو خیلی خوب توضیح داده ، برنامه نویسیشم خیلی عالیه ولی زمانبره و از الان باید شروع کنید ، برنامه نویسی بر خلاف ظاهر تست هاش که راحته فوق العاده درس نکته ای هست ، ذخیره هم درسی هست که خیلی شیرینه و هیچ وقت حذفش نکنید و سعی کنید مفهومی یادش بگیرید نیازی نیست همه فرمول هاشو حفظ کنید فقط نهایت دو یا سه سوال فرمولی میدن که از همون فصل های اول هست


نویسنده: بهروز تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۶ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۱۲:۴۸ کد دیدگاه: ۲۷۱۶۲۷۱۰
سلام
ریاضی عمومی و معادلات دیفرانسیل و آمار رو از پردازش، یه جزوه آمار و احتمال از پارسه بود که به نظرم خوب بود.
مبانی آنالیز ریاضی هم پردازش و عددی مدرسان شریف.
دیگه خلاقیت که جرج پولیا خوندیم ولی هیچ سوالی ازش نیومد.
در نهایت اصول آموزش هم علم الهدایی و یادگیری ریاضیات بیژن زاده.
موفق باشید


نویسنده: نسیم تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۶ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۱۱:۰۶ کد دیدگاه: ۲۷۱۵۹۳۱۰
منابع دبیری زبان انگلیسی

_روش تدریس: مدرسان شریف، تا فصل شش
_زبانشناسی: جرج یول
_ازمون سازی: فجب یا مدرسان شریف(شریف کاملتره)
_روش تحقیق: فرهادی و روش تحقیق در زبان دوم نوشته ام.گس


نویسنده: hamed تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۶ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۱۰:۵۶ کد دیدگاه: ۲۷۱۵۸۹۸۰
منابع شیمی
تجزیه…..پوران پژوهش
آلی….راهیان ارشد
معدنی… پردازش
شیمی فیزیک….راهیان ارشد
مدرسان هم خوبه


نویسنده: فرشید تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۶ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۰۹:۵۵ کد دیدگاه: ۲۷۱۵۷۵۰

بنظرم برای ذخیره و برنامه نویسی مقسمی کاردانی به کارشناسی کاملا جواب گو هست توصیم اینه که حداقل یه ماه قبل ازمون یه دور کامل زده باشین
پایگاه مدرسان خوندم راضیم
ساختمان پارسه محسن طورانی خوندم البته دوستان پوران خوندن و راضی هستن
الگوریتم پوران ولی من سرسری خوندم که بد زدم
شبکه مدرسان خوبه ۴ یا۵ تا میشد جواب داد که من نزدم
کامپیوتر تست های ایران استخدام و ایکاش درسنامشم میخوندم حوصله نداشتم
دینی دوم دبیرستان و اندیشه درسنامه ایران استخدام برا دوره خوبه خلاصه دینی هم تو نت هست
ریاضی نخوندم فقط یه نیم ساعت شب ازمون درسنامه ایران استخدام امار خوندم که بدونم فراوانی نسیبی اینا چیه که سر جلسه نرسیدم به همه سوالات ریاضی ۲۰ زدم
اینو هم بگم که خیلی به پایه درسی تون بستگی داره
مثلا من ذخیره و برنامه نویسی اولین بار بود که کتاب میخوندم ولی پایگاه و ساختمان سال قبلم خونده بودم
ودرکل ۲۰ روز از صب تا شب خوندم


نویسنده: سپيده تاریخ ارسال: یکشنبه ۱۵ دی ۹۸ ساعت ارسال: ۲۳:۴۸ کد دیدگاه: ۲۷۱۴۸۹۴۰
سلام دوستان كامپيوتري تبريك ميگم به دوستاني كه قبول شدن و از صميم قلبم براي بقيه دوستانم آرزوي موققيت ميكنم و اينكه هنوز مونده ماهم هنود ٥٠ درصد راه رفتيم
دروس
طراحي الگوريتم ٦٣ :كتاب و فيلماي هادي يوسفي و مقسمي( يكي از اين كتابا كفايت ميكنه)
ساختمان ٥٠: كتاب هاي و فيلماي استاد يرفي واستاد مقسمي و پازسه( يكي از كتاباي كفايت ميكنه)
پايگاه ٣٠ كتاب استاد مقسمي
ذخيره ٦٠ كتاب استاد مقسمي
عمومي هم پراكنده خوندم
icdl85


نویسنده: آیدا-کامپیوتر تاریخ ارسال: یکشنبه ۰۳ آذر ۹۸ ساعت ارسال: ۰۸:۲۹ کد دیدگاه: ۲۶۴۱۴۸۸۰ 
سلام عزیزم.
Icdl من کناب سبزعلی گل رو ندیدم. اما سوالاش به نسبت سالهای قبل خیلی سخت بود. یعنی من از ۱۵ سوال ۸ تا درست زدم و یکی غلط و ۶ تا نزده دارم.

ادبیات تاریخ ادبیات نداده بود اصلا. فقط یک سوال از جلال آل احمد داده بود. قرابت معنایی هاش آسون بود. دستور زبان هم فکر کنم حدود ۴ سوال اومده بود . غلط املایی ۲ سوال اومده بود. از قالب شعری اصلا سوال نیومده بود. و از آرایه ها هم فکر کنم ۳ سوال اومده بود.

ریاضی و زبان چون من نخونده بودم سوالاش یادم نیست.

اطلاعات عمومیش به نظر من خیلی سخت بود. از مطالبی که خونده بودم شاید دوتا سوال اومده بود.

معارف بنظرم کتاب اندیشه۱ کافی بود. اما اگه خلاصه ای از دبیرستان هم‌میخوندم عالی میشد.

و حالا دروس تخصصی.

ذخیره مقسمی بنظر من کافیه.
پایگاه هم من مقسمی خونده بودم و خوب بود.
ساختمان هم باز مقسمی خونده بودم اما کامل نخونده بودم. و فقط رسیدم چندفصلش رو بخونم. که از دو سه تایی از اون فصلها سوال داده بودن که تونستم جواب بدم.

طراحی الگوریتم هم من هیچ کتابی براش نداشتم و هیچی نخونده بودم که نتونستم جواب بدم. اما بنظر سوالاش راحت میومد و هر کتابی بخونی میشه چندسوال باهاش زد.

شبکه که اصلا من نخونده بودم و سفید گذاشتم.

برنامه نویسی هم باز من براش هیچ کتابی نداشتم و نخونده بودم. اما باز یه سوال تونستم جواب بودم. نمیدونم چه کتابی میتونه منبع خوبی براش باشه


نویسنده: سعید تاریخ ارسال: شنبه ۰۲ آذر ۹۸ ساعت ارسال: ۱۳:۱۷ کد دیدگاه: ۲۶۳۹۰۶۲۱ 
مقاومت:مجتبی کبیریان ماله مدرسان شریف.تحلیل:واسه ارشد سری عمران.اجازه بدین خونه باید به نویسندگانش دقت کنم.مینویسم خدمتتون


نویسنده: لاله🌷 تاریخ ارسال: شنبه ۰۲ آذر ۹۸ ساعت ارسال: ۰۹:۵۳ کد دیدگاه: ۲۶۳۸۴۱۲۰
بالینی پروچسکا، بالینی فیرس،اسیب شناسی گنجی دو جلد،استثنایی میلانی فر،رشد کرین و ۱&۲برک،رشد ژنتیک،


نویسنده: فاطمه ریاضی تاریخ ارسال: جمعه ۰۱ آذر ۹۸ ساعت ارسال: ۱۵:۰۳ کد دیدگاه: ۲۶۳۶۲۵۵۰
من جنوبم
منم دوماه خوندم اونم آنالیز دو فصل و مبانی جبرم تقریبا 80 درصدشو خوندم.
ولی اصول خوب خوندم.
عمومی هم هوش و زبان و ادبیات نخوندم ولی ادبیاتم خوبه بالای 50 زدم.
اطلاعات عمومی زیاد خوندم ولی سوالاش خیلی عجیب بود فک کنم یه 20 درصدی زدم.
معارف فقط اندیشه خوندم فک کنم حدود 60 زدم
ریاضی مقدماتی حدود 50 زدم وقت کم آوردم وگرنه سه چهار تای دیگم بلد بودم (:dash2:)
ب زبان نرسیدم حتی نگاش کنم ببینم چیه اینقد وقت کم بود.
هوشم اون ده دیقه آخری فقط رسیدم چهار سوال بزنم حتی بیشتر سوالا رو نرسیدم بخونم.


نویسنده: ناشناس تاریخ ارسال: جمعه ۰۱ آذر ۹۸ ساعت ارسال: ۱۱:۲۴ کد دیدگاه: ۲۶۳۵۶۵۸۰
اگ قراره یکسال بخونی بنظرم مدام باید تست بزنی نخون فقط تست بزن هرجا ایراد داری برگرد همون قسمتو دوباره بخون بعد دوباره همون تست رو نگاه کن ببین بازم درست جواب دادی یا نه . اگ نه بازم مشکل از نوع خوندنتع که باید اصلاحش کنی که اونم برمیگرده ب خودتو مفهمومی خودندنت.یع جوری بخونه که انگار قراره اون خونده هاتو به کسی آموزش بدی.اینجوری مفهومی میشه.عمقی مفهمونی بخونی تستا واست آسون میشه.مرورم خیلیا با خوندن فک میکنن مرور میشه


نویسنده : لوک خوش شانس تاریخ ارسال : یکشنبه 12 آبان 98 ساعت ارسال : 12:05 کد دیدگاه : 2604039
اندیشه ۱ خلاصه اش ۲۷ صفحه هست دانلود کن بخون نصف سوالا رو می زنی
اگر خلاصه دین و زندگی گاج هم بخونی دیگه بالای هشتادی
زبان هم باید لغت قوی باشی و کار یه شبه نیست البته دو سه تا گرامر میاد قواعد زبان خیلی کم و راحتن می تونی بخونی و البته یه متن کوتاه میدن که کلوز تست داره اگر زبانت معمولی باشه با یخرده تست زدن قلقش میاد دستت
هوش هم که فقط باید تست بزنی
ICDL اگر با کامپیوتر کار کرده باشی با یه جزوه خلاصه می تونی نصف سوالا رو بزنی جزوه سبزعلی گل رو دانلود کن ۷ تا پی دی اف هست شما اون قسمت مربوط به مهارتهای هفتگانه رو بخون
ریاضی هم قسمت مجموعه ها و دنباله و قسمت مساحت ها و آمار رو اگر بتونی گیر بیاری پی دی افی چیزی باهاش سه چهار تا سوال میشه زد
اطلاعات عمومی هم قراردادهای ایران با کشورهای دیگه و اطلاعات مربوط به جنگ تحمیلی و دفاع مقدس. تاریخ های مهم تقویم
ادبیات برای لغت که اگر زودتر شروع کرده بودی میشد الانم البته با تلاش می تونی جزوه علی کنکوری ادبیاتش بگیر قالبهای شعری و لغاتش بخون. اگر ارائه های ادبیش ر هم بخونی که نور علی نوره
کل اینهایی که گفتم چهار پنج روز زمان می بره اما میانگین عمومیت سی چهل میشه حدودا
نگران نباش و تلاش کن از راه صحیح
موفق میشی انشالله


نویسنده : لوک خوش شانس تاریخ ارسال : چهارشنبه 8 آبان 98 ساعت ارسال : 11:34 کد دیدگاه : 2598262
منابع آزمون آوزگار ابتدایی: پنج تا درسه که هرکدوم منابع خودش رو داره
منابع محتمل تر رو می گم
پرورشی سیف
سنجش سیف
رشد لورا برک دو جلد
فنون شعبانی دو جلد و فنون فتحی آذر
مکاتب فلسفه گوتک. فلسفه نلر. اصول فلسفه تعلیم و تربیت شریعتمداری.
خب حالا بگم که بهتره تو وقت کم مدرسان اینها رو بخونی
موفق باشی


نویسنده : آیدا-کامپیوتر تاریخ ارسال : شنبه 04 آبان 98 ساعت ارسال : 16:16 کد دیدگاه : 2594018 
حقیقتش من خودمم تو تخصصی ها موندم. اما دوستان برای درس ذخیره جزوه پارسه و کتاب مقسمی رو پیشنهاد دادن که هر دو رو من دیدم خیلی خوبن. برای پایگاه داده و ساختمان دادا و طراحی الگوریتم مقسمی و پوران رو گفتن خوبه. که من کتابهای مقسمی رو دارم خوب توضیح داده.
برای برنامه نویسی هم جزوه شیرافکن و کتاب مقسمی گفتن خوبه.
در حین خوندن نکته برداری هم کنید که برای مرور ازش استفاده کنید.و تا میتونید تست بزنید.
دروس تخصصی رشته ما خیلی خیلی فرار هستن و باید مدام تکرار بشه تا تو ذهن بمونه


نویسنده : نازنین 68 تاریخ ارسال : دوشنبه 29 مهر 98 ساعت ارسال : 13:20 کد دیدگاه : 2586700 
منابع مشاوره 1.اصول وفنون مشاوره عبدالله شفیع ابادی , مدرسان .2 مشاوره مدرسه دکتر کیانوش زهرا کار 3.مشاوره خانواده دکتر کیانوش زهرا کار.4 راهنمایی ومشاوره شغلی شفیع ابادی .5 روان شناسی تربیتی علی اکبر سیف .6 روان شناسی یادگیری پروین کدیور .


نویسنده : Roghayeh تاریخ ارسال : یکشنبه 28 مهر 98 ساعت ارسال : 22:18 کد دیدگاه : 2585794 
سلام دوست عزیز
نه بابا من ماشاالله هزار ماشاالله سرعت دوره کردن دوستان رو می بینم کلا افسرده شدم و استرس گرفتم فکر کنم من و لاک پشت تو سرعت کم مسابقه بذاریم با اختلاف قابل توجهی برنده میشم.
دوست خوبم برای دروس تخصصی آقا جان مقسمی، پوران، ماهان، مدرسان هر چی دم دستتون هست همونو بخونید.
برنامه نویسی مباحث پایه سی پلاس پلاس و شی گرایی شیرافکن دو تا پی دی اف جداگانه هست اونو دانلود کنید بخونید با توجه به زمان مفیدتر باشه.
برای عمومی ها اگر درسنامه ایران استخدام رو دارین کمک می کنه ولی اگر ندارین،
ادبیات: ادبیات علی کنکوری رو بخونید.
معارف: پی دی اف گنج گاج ۲۲ ص هست با اندیشه اسلامی ۱.
ریاضی: در حد انسانی بخونید کفایت می کنه.
ای سی دی ال: ظاهرا کاظم زرین با سبز علی گل که من هیچ کدوم رو ندارم.
زبان: من گرامر پارسه رو خونده بودم ولی فکر نکنم بتونم مرور کنم ولی پی دی اف خوب زیاد هست.
اطلاعات عمومی هم اسمش روشه ولی وصیت امام، سند چشم انداز، اصل های مهم قانون اساسی، تاریخ های مهم دفاع مقدس، اسم سران قوا و وزیران، مکان های تاریخی و دیدنی و…هر چقدر تونستید بخونید
هوش هم تست بزنید.
دیگه چیزی نموند.
موفق باشید.


نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : یکشنبه 7 مهر 98 ساعت ارسال : 00:16 کد دیدگاه : 2546489 
این منابع را دیدم بعضی‌ها میگفتند دیگه نمیدونم درست یانه امیدوارم به دردتون بخوره مباني روانشناسي عمومي و رشد

تعلیم وتربیت اسلامی:2جلدازدکترخسروباقری
2=آشنایی باعلوم قرآن:محمدهادی معرفت
3=روابط انسانی درمدرسه:روابط انسانی درآموزشگاه ازدکترمیرکمالی_روابط انسانی درسازمانهای اموزشی ازدکترسرمد
4=سبک زندگی ایرانی اسلانی:3جلدازآقای احمدحسین شریفی
5=فلسفه ومبانی تعلیم وتربیت:کتابی ازشورای عالی انقلاب فرهنگی باعنوان تحول بنیادین درآموزش وپرورش
6=روانشناسی عمومی ورشد:مدرسان یاپوران پژوهش
7=مباحث فرهنگی روز:مربوط به اطلاعات فرهنگی خودتون داره سلام خواهر یا برادر گرامی. قبل از معرفی منابع باید گفت که منابع این رسته شغلی بسیار گسترده و زیاد هست و نیاز به مطالعه گسترده داره.
1. حجه.
انشالله موفق باشین و بتونید دانش آموزان با ایمانی تربیت کنید (گوهر گمشده امروز) برای من هم دعا کنین. یاعلی


نویسنده : الهام تاریخ ارسال : شنبه 30 شهریور 98 ساعت ارسال : 12:39 کد دیدگاه : 2526588 
سلام رتبه یک آموزگاری تهران آوردم ببینید اون ساعت مطالعه زیاد باشه مهم نیست اون چقدمطلب بفهمی مهمه ادبیات ومعارف کتاب خیلی سبز کنکور خوندم مهارت‌های هفتگانه کتاب کاظم زرین و خیلی تست کارکردم ریاضی قسمت های مهم خوندم اطلاعات عمومی جزوه بود که از اینترنت دانلود کردم کامل بود و خیلی تست کارکردم هوش فقط تست کارمیکردم و زبان انگلیسی واژگان میخوندم و خیلی داستان انگلیسی خوندم ترجمه کردم اختصاصی هارو من منابع جامع که تو ارشدم استفاده میشد خوندم وتست ارشد میزدم همیشه برای خودم شبیه سازی ازمون میکردم و زمان میگرفتم وبه خودم جایزه میدادم و همیشه این جمله وقتی ناامید بودم میگفتم که هیچکس ازمن بهتر نیست من بهترینم


نویسنده : ناشناس ریاضی تاریخ ارسال : پنجشنبه 28 شهریور 98 ساعت ارسال : 15:31 کد دیدگاه : 2523218 
ریاضی: امار و تصاعد بخونی حداقل 30،40 میزنی. اطلاعات عمومی: قانون اساسی، دفاع مقدس و تست های سال گذشته. ادبیات: لغت و املا ،ارایه ،زبان فارسی، قرابت نیازی بخوندن نداره آسونه. هوش: تست. کامپیوتر کتاب سبزعلی گل حجمش زیاده وقت نمیشه من میخوام کامپیوتر فقط تست های سالهای قبل رو بخونم. کتاب تست ایران استخدام معتبره، مثل کتابای دیگه تألیفی نیس


نویسنده : حسن اهواز تاریخ ارسال : جمعه 28 تیر 98 ساعت ارسال : 14:31 کد دیدگاه : 2412516 
سلام دوستان عزیز وقت شما بخیر من قبول شده سال 95 هستم منم مثل شما موقع آزمون و بعد از ازمون تمام روزم همینجا سرگرم بودم ( البته درس هم میخوندم ) . دوستان من شریط همتون رو درک میکنم و خودم توی شرایط بدی درس خوندم متاهل باشی و بیکار دردی بسیار بدیه . دوستان میخوام چند نکته دیگه برای شما بگم امیدوارم بدرتون بخوره . من قبل از اینکه قبول بشم 2 بار قبلش ازمون دادم و قبول نشدم این ازمون ها واسم تجربه خوبی شد که بتونم واسه بار سوم که ازمون بدم قبول بشم . نکته اول دوستان عزیز ازمون استخدامی مثل ازمون های استاندارد کارشناسی و یا ارشد نیست که سوالات استانداردی بیارن ممکنه سوالات فوق العاده پیش پا افتاده ای هم بیارن بخصوص سوالات اطلاعات عمومی . نکته دوم . دوستان سر جلسه اصلا درسی رو نخونده رد نکنید چون ممکنه سوالات بسیار ساده ای که اصلا احتیاج به خوندن نداشته باشه هم واستون بزارن مثلا من ی درسی رو اصلا نخوندم و میخواستم صفر بزارمش ولی با چند دقیقه وقت گذاشتن 36 درصد زدم خودم باورم نمیشد . نکته سوم سعی کنید منفی نزنید . نکته چهارم دوستان پیش خودتون فکر کنید این اخرین فرصت زندگیتونه سعی کنید تمام توانتون رو واسش بزارید . نکته پنجم دوستان سعی کنید نمونه سوالات استخدامی جندسال اخیر رو حتما نگاهی بندازید و برای عمومی حتما حتما سوالات 10 سال اخیر کنکور سراسری رو هم نگاه کنید شاید توی نگاه اول بلد نباشید ولی مطمئن باشید چند سوال عمومی هم از اینا میارن . دوستان سعی میکنم هر چند روزی بیام و از تجربیات خودم واستون بگم . امیدوارم روزی برسه که جوان ایرانی بدون دغدغه و استرس و از سر رضایت شغلی رو انتخاب کنه.


نویسنده : به آموزگاری ها تاریخ ارسال : پنجشنبه 27 تیر 98 ساعت ارسال : 13:18 کد دیدگاه : 2410990 
تحلیلی کوتاه بر سوالات درس سنجش و اندازه گیری بر اساس آزمون های سه سال اخیر (۹۵_۹۶_۹۷)

بخش دوم
________________________
در ۳سال گذشته کدام فصل ها مهمتر بودند و از هر کدام چند سوال طرح شد؟

فصل سیزدهم= اجرا، نمره گذاری و تحلیل آزمون
سال ۹۵= ۳ سوال
سال ۹۶= ۰ سوال
سال ۹۶= ۱ سوال

فصل چهاردهم= استفاده از روش های آماری برای تفسیر نمرات آزمون

سال ۹۵= ۰ سوال
سال ۹۶= ۰ سوال
سال ۹۶= ۱ سوال

فصل پانزدهم= هنجار ها و نیمرخ ها

سال ۹۵= ۱ سوال
سال ۹۶= ۰ سوال
سال ۹۷= ۱ سوال

فصل شانزدهم= روایی آزمون

سال ۹۵= ۱ سوال
سال ۹۶= ۰ سوال
سال ۹۷= ۱ سوال

فصل هفدهم= پایایی آزمون

سال ۹۵= ۳ سوال
سال ۹۶= ۰ سوال
سال ۹۶= ۲ سوال
________________________
با توجه به مطالب بالا این چنین می‌توان نتیجه گیری کرد که فصل چهار و یازده با ۶ سوال، فصل هفده با ۵ سوال و فصل های شش، هفت و سیزده هر کدام با ۴ سوال به ترتیب مهم‌ترین فصول کتاب محسوب میشوند.

من در اینجا سعی میکنم در مورد این چند فصل مهم کتاب توضیحاتی را ارائه دهم. بنابراین به ترتیب اهمیت فصول ابتدا به فصل چهام میپردازیم

فصل چهارم:

۱-کتاب سنجش و اندازه گیری مدرسان شریف قسمت آغازین فصل یعنی رویکردهای مختلف ارزشیابی (مبتنی بر هدف، مبتنی بر مدیریت، مبتنی بر مصرف کننده و…) را به خوبی پوشش نداده بنابر این پیشنهاد میکنم برای مطالعه این قسمت یا از کتاب سنجش دکتر سیف استفاده کنید و یا هر کدام از این رویکردها را داخل اینترنت سرچ کنید و نکات مهم مربوط به هر کدام از این رویکرد ها را یاداشت کنید و بعدا مطالعه کنید
۲- بقیه مطالب فصل کامل می‌باشد و نیازی به مطالعه منبع اضافه نیست
۳- تفاوت ها و تشابهات انواع ارزشیابی ها را به خوبی مطالعه کنید(مخصوصا ارزشیابی تشخیصی و تکوینی)
۴- هدف از انجام هر کدام از ارزشیابی ها را بلد باشید(مخصوصا تکوینی و تشخیصی)
۵- زمان انجام هرکدام از ارزشیابی ها را بداند

فصل یازدهم:
۱- مهمترین نکته درمورد این فصل سنجش کار پوشه است که به هیچ عنوان توضیحات کتاب مدرسان شریف برای اون کافی نیست مثلا درمورد معایبش که سال گذشته سوال طرح شده بود هیچ توضیحی نداده؛ و حتما باید در کنار اون منبع دیگری رو مطالعه کنید(خود من سال گذشته علاوه بر کتاب مدرسان شریف از اینترنت هم استفاده کردم)
بقیه مطالب این فصل نیز بسیار مهم میباشند و سال های گذشته سوالاتی از قسمت های مختلف آن طرح شده است

فصل ششم
۱- طبقه بندی هدف های آموزشی بلوم بسیار مهم است، حتما تست های زیادی رو در این رابطه تمرین کنید
۲- خصوصیات و کار جدول مشخصات نیز بسیار مهم است

فصل هفتم
چهار فصل این کتاب مربوط به انواع آزمون ها میباشد اما مهمترین آن فصل هفتم یعنی آزمون های تشریحی میباشد

پیشتهاد می‌شود به خوبی قسمت های مزایا، معایب و به خصوص قواعد تهیه سوال های تشریحی و قواعد تصحیح آزمون های تشریحی را به خوبی مطالعه کنید و به این قسمت ها تسلط کامل داشته باشید

فصل سیزدهم
معمولا از این فصل سوالات محاسباتی طرح میشود اما دقت کنید که سوالات بسیار ساده هستند و شما به راحتی میتوانید پاسخ آن ها را حساب کنید
مخصوصا محاسبه ضریب تمیز، ضریب دشواری و نمره اصلاح شده

تعاریف ضریب تمیز و ضریب دشواری را بلد باشید

فصل هفده
این فصل در نگاه اول کمی ترسناک به نظر می رسید اما باید بگویم این فصل نیز ساده است
پیشنهاد میکنم تعریف پایایی را خوب بخوانید، روش های تعیین پایایی را بخوانید، عوامل موثر بر پایایی را بخوانید و همچنین رابطه بین پایایی و روایی را نیز به خوبی مطالعه کنید

همین موارد را در مورد روایی نیز مطالعه کنید

در پایان نیز باید بگوییم که در مورد درس سنجش و اندازه گیری به تفاوت ها و تشابهات مباحث مختلف توجه کنید و سعی کنید طوری مطالعه کنید که به راحتی بتونید تعاریف مختلف را از هم تفکیک کنید
برای مثال تعریف سنجش چیه؟
تعریف ارزشیابی چیه؟
اندازه گیری چیه؟
این سه تعریف چه شباهت ها و تفاوت هایی با هم دارند؟
و یا مثلا مقایس اسمی چیست؟
مقیاس رتبه ای چیست؟
تفاوت این مقیاس ها با یکدیگر در چیست؟


نویسنده : به آموزگاری ها تاریخ ارسال : پنجشنبه 27 تیر 98 ساعت ارسال : 13:16 کد دیدگاه : 2410984 
مهمترین مباحث درس روانشناسی رشد بر اساس آزمون های ۳ سال گذشته(استخدامی آموزش و پرورش).

بدون شک مهمترین مبحث درس روانشناسی رشد بر اساس آزمون های استخدامی سال های گذشته که مجری برگزاری آن سازمان سنجش و آموزش کشور بود مربوط به نظریه رشد شناختی پیاژه می باشد که به طور میانگین هر سال ۴ سوال از این نظریه طرح شده است. بنابراین واجب است که شما تمامی نکات مربوط به این نظریه را به خوبی مطالعه کنید.

بعد از نظریه پیاژه احتمالا مهمترین مباحث مربوط به فصل دوازدهم یعنی دوره نوجوانی خصوصا پژوهش های جیمز مارسیا و قسمت های مربوط به تماشاگران خیالی، افسانه شخصی، آرمانگرایی و … می باشد

در مرحله بعد نظریه رشد اخلاقی اریکسون و نظریه اخلاقی کلبرگ قرار میگیرد که هر سال از این نظریات نیز سوال طرح شده است؛ هنگام مطالعه این نظریات دقت کنید که مراحل رشد اخلاقی کلبرگ و اریکسون را با هم قاطی نکنید.( تجربیات من میگه اگه حسابی به این دو مبحث مسلط نباشید احتمال اینکه سر جلسه آزمون مطالب رو با هم قاطی کنید زیاد میشه. بنابراین پیشنهاد من اینه که در رابطه با این دو مبحث تست های زیادی را تمرین کنید)

نظریات مربوط به بازی (متاسفانه نمیدونم مربوط به کدوم فصل از کتاب میشه اما شما پیداش کنید و بخونیدش چون معمولا از این مباحث نیز سوال طرح میشود)

نظریه ویگوتسکی ۲ سوال(منطقه تقریبی رشد و گفتار اجتماعی)

فروید ۱ سوال(مکانیسم های دفاعی)

بالبی ۱ سوال( مفهوم دلبستگی)

سبک های فرزند پروری(صفحه ۳۹ روانشناسی پرورشی مدرسان)

موقعیت های همسالان(فصل ۱۱ روانشناسی رشد و همچنین صفحه ۴۰ روانشناسی تربیتی مدرسان شریف)


نویسنده : به آموزگاری ها تاریخ ارسال : پنجشنبه 27 تیر 98 ساعت ارسال : 13:14 کد دیدگاه : 2410979

سرفصل های مجموعه علوم تربیتی 1
روش ها و فنون تدریس

دو کتاب اصلی این درس یکی کتاب روش ها و فنون تدریس اقای حسن شعبانی و دیگری اسکندر فتحی آذر می باشد.

به نوعی اکثر فصل های دو کتاب در سالهای آخر مورد توجه طراحان بوده است. اما فصول مهم این کتاب ها که شاید سهم بیشتری از تست های کنکور را به خود نسبت دهد به ترتیب بخش تحلیل آموزشی(خیلی مهم) ،روش تدریس سخنرانی،روش تدریس بحث گروهی و حل مساله،بخش پیش سازماندهنده ی آزوبل،بخش الگوی بدیعه پردازی از کتاب دکتر شعبانی.-واز کتاب دکتر فتحی آذر فصل یک شامل مفهوم و هدف تدریس،فصل دو شامل یادگیری و کاربرد آن،فصل چهارم مدیریت کلاس،فصل شش و هفت شامل روش های سخنرانی و پپرسش وپاسخ،فصل هشتم شامل روش مباحثه،فصل یازده شامل طرح ریزی معلم وقسمت های تعریف ارزیابی ومفاهیم آن،طبقه بندی بلوم از هدف ها وانواع آزمون ها از فصل دوازده مهم می باشند.

روانشناسی:
کتاب اصلی این درس کتاب دکتر سیف با عنوان روانشناسی پرورشی می باشد.اکثر فصل های این کتاب مورد اهمیت است اما فصل های 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-20(فصل های قرمز بسیار مهم اند).
سنجش و اندازه گیری
اصلی ترین کتاب کتاب دکتر سیف که فصل های مهم شامل ارزشیلبی، اندازه گیری،سنجش،امتحان-انواع ارزشیابی(تکوینی،پایانی،آغازین) –مدرک (مطلق ونسبی). انواع سوالات(انشایی،عینی و….) –ضریب دشواری و ضریب تمیز-نظریه ی سوال پاسخ- ضریب همبستگی ها- فصل های مربوط به پایایی و روایی .که فصل های قرمز خیلی زیاد مهم اند.

فلسفه
ویژگی های فیلسوف،نظریه های پراگماتیسم،رئالیسم،ایده آلیسم،اگزیستانسیالیسم،تحلیل گرایی،پایدار گرایی،بنیاد گرایی، پیشرفت گرایی بسیار مهم اند. در بخش فیلسوفان هم بیشتر فیلسئفان غرب شمامل رسو، پستالوتسی،جان لاک،دیویی، فروبل،کانت ارسطو وافلاطون وا از بخش فیلسوفان ایرانی هم غزالی بسیلر مهم اند.
از کتاب شکوهی هم اصل های فلسفی بسیار مهم است.


نویسنده : هانیه تاریخ ارسال : دوشنبه 17 تیر 98 ساعت ارسال : 10:24 کد دیدگاه : 2391318 
مدرسان بگیر روشم نوشته کارشناسی ارشد_دکترا
فلسفه ی تعلیم و تربیت مدرسان
رشد 2 جلد لورا برگ یا مدرسان
سنجش (روانسنجی) علی اکبر سیف یا مدرسان
روش ها و فنون تدریس حسن شعبانی و ماهان
روانشناسی تربیتی علی اکبر سیف یا مدرسان


نویسنده : سامان تاریخ ارسال : جمعه 07 تیر 98 ساعت ارسال : 22:43 کد دیدگاه : 2375495

من.تربیتی92درصد .رشد 63درصد.فنون تدریس43.درصدسنجش90درصد.فلسفه هم سفید (اصلا فلسفه رو نخوندم) .میانگین تخصصی شد 56و میانگین عمومی هم شد44.96نمره ی مکتسبهم شد 45
منابع هم .پرورشی سیف . فنون تدریس شعبانی رو خوندم . رشد مدرسان . سنجش سیف و تست مدرسان .. عمومی هم فقط کتاب تست ایران استخدام و خوندم و چند تا جزوه . ولی منابع تخصصی رو جوری خوندم که به سطح یادگیری در حد تسلط رسیدم. من برا چهارمحال قبول شدم .حدنصاب26 بود فکر کنم یا 28 . توی شهرستان ما رقابت یکم سنگین بود .ولی آخرین نفر قبولی شهرستان نمره ی مکتسبه ش 38بود .. توی بعضی از شهرستانها هم بودن افرادی که با نمره مکتسبه 28که همون حدنصاب بود قبول شدن


نویسنده : به H تاریخ ارسال : دیروز ساعت ارسال : 14:32 کد دیدگاه : 2338500 
نویسنده علی کامپیوتر: منابع آزمون کامپیوتر
عمومی
icdl :
کتاب های کاردانش هست که میتونید از سایت chap.sch.ir برای هر هفت مهارت دانلود کنید و بخونید.البته کتاب سبزعلی گل هم هست اونم خوبه ولی من میگم بچه های کامپیوتر با توجه به اینکه نیاز به مرور دارن همون pdf بخونن کافیه.

ریاضی:یه ریاضی جمع بندی انسانی .دقیقه در حد انسانی سوال میاد.یعنی مشتق و انتگرال و… که مربوط به تجربی ریاضی هست نمیاد سوالات دقیقا در حد کنکور انسانی هستش.یه کتاب ریاضی جمع بندی انسانی بخونید مشکل این درس حل میشه.

معارف اسلامی:کتاب جمع بندی گاج یا یه انتشارات دیگه هرچی دارید + اندیشه 1 سبحانی دانشگاه.البته با همون مورد اول هم درصد خوب میتونید کسب کنید

زبان:گرامر در حد دبیرستان . لغات هم برخی ها دبیرستان و برخی هم خارج از اون.ولی با یه جمع بندی زبان کنکور سراسری هم میشه از این درس بخصوص توی بخش گرامرش درصد کسب کرد.

اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی:قانون اساسی رو بخونید که قطعا 3-4 سوال میاد.برنامه ششم توسعه؛چشم انداز بیست ساله.سعی کنید کمی هم کوه های معروف کشور،رود.امکان تاریخی سرچ بزنید تو نت بخونید.(جز بخش قانون اساسی که مشخص هست دقیقا از کجا سوال میاد پراکنده است و اطلاعات عمومیه)

ادبیات:دقیقا مثل کنکور سراسری و البته سوالاتش ساده تره (معنی لغت؛املا،تاریخ ادبیات(گاهی در حد یک سوال)،آرایه ادبی و قرابت معنایی)هرکتاب کنکوری ادبیات جمع بندی باشه که سریع جلو برید از هر انتشاراتی(گاج،مهر و ماه،تخت سیاه و…)فرقی نداره قرار نیست در حد کنکور شما بخونید سریع بخونید رد بشید .البته جزوه علی کنکوری هم با همین اسم سرچ کنید جزوه ادبیات علی کنکوری اونم یه فایل pdf خوبه اونم.

هوش و استعداد تحصیلی:12 سوال اولش که شامل 3 سری سوال 4 تایی هست از کتاب استعداد تحصیلی دکتری هست.استعداد تحصیلی مدرسان شریف ولی قطعا لازم نیست بخونید اگر وقت داشتید و تمایل داشتید بخونید اگر هم نشد یکسری سوالات دیگه میدن میشه از اونا هم حل کرد کمی هوش و استعداد ریاضیتون خوب باشه میتونید بدون خوندن کتاب مدرسان شریف هم تست هوش بزنید.

تخصصی:
ذخیره بازیابی:با خوندن مقسمی بی چون و چرا میشه تست زد.من توصیه دیگه ای ندارم چون خودم مقسمی خوندم همیشه هم خوب زدم.

برنامه نویسی:نیاز به دانش برنامه نویسی یه کوچولو هست ولی بازم کتاب کاردانی به کارشناسی مقسمی میتونه کارگشا باشه.در ادامه یه توصیه ای بهتون خواهم داشت.
شبکه و امنیت:میشه گفت گنگ ترین درس همین درسه چون سرفصل و الگوی مشخصی نداریم ولی توصیه ای که میکنم خودم هم اجرایی کردم و در آزمون گذشته 30 درصد شبکه و امنیت زدم.شما میتونید برای سوالات محاسباتی کتاب گارسیا رو بخونید ولی وقت کافی میخواد و به نظرم وقتی درس های بهتر هست میشه با خوندن کتاب شبکه کامپیوتری هنرستان و همچنین توی نت سرچ کنید کمی در مورد امنیت شبکه(انواع حملات؛رمزگذاری کمی کسب اطلاع کنید)به 3-4 سوال پاسخ داد.در ادامه یه موضوعی رو خواهم گفت در این مورد.
ساختمان داده و طراحی الگوریتم:دو تا درس مجزا هستند توی استخدامی آموزش و پرورش به صورت دو درس مجزا که از ساختمان در حدود 12-13 تست میدن به عنوان یک درس مجزا و طراحی الگوریتم هم 5 سوال. این دو درس مکمل هستند همه هم میدونیم پس اول ساختمان رو تموم کنید بعدش طراحی رو شروع کنید.اگر ساختمان قوی هستید میتونید شروع کنید طراحی هم بخونید.برای منبع هم توصیه من یا مقسمی هست یا یوسفی پوران.(دوتاش از یک مولف بخونید.یا ساختمان و طراحی مقسمی یا ساختمان و طراحی یوسفی)
پایگاه داده:با خوندن کتاب مقسمی قطعا میشه به درصد خوبی رسید به نظر من شیرین ترین و راه ترین درس همین هست که میشه درصد خوب گرفت کتاب مقسمی هم کافیه.
خب در مورد تخصصی ها سعی کنید تخصصی ها روبا درس های که راحت ترید شروع کنید.درس های تضمینی رو بیشتر بخونید.(درس تضمینی مثل ذخیره وبازیابی،پایگاه داده،ساختمان و طراحی الگوریتم) چرا بهشون میگم تضمینی چون از یک الگو مشخص تبعیت میکنن و منابع روشن تری دارن ولی برنامه نویسی(به پیش نیاز برنامه نویسی نیازمنده)و یا شبکه و امنیت(منبع چندان روشنی نداره و نمیشه خیلی روی درصد بالا روش حساب کرد) و صد البته این موضوع رو در نظر داشته باشید شما قرار نیست 70-80 درصد بزنید.با درصد های حول و هوش 30-40 برای تخصصی و 40-50 عمومی قطعا میشه قبول نهایی شد.
با انرژی که گفتید دارید از همین فردا صبح شروع کنید نذارید بگید از شنبه از همین فردا صبح یاعلی بگید و استارت کار بزنید.

ریاضی یک کتاب جمع بندی انسانی بخونید گاج،مهر و ماه فرقی نداره با قطعیت میگم هرکس در حد کنکور انسانی قوی باشه میتونه سوالات استخدامی رو پاسخ بده.زبان انگلیسی گرامرش در حد کنکور سراسری هست با داشتن یک کتاب جمع بندی کنکور سراسری میشه گرامرهاشو زد و لغاتش بعضی هاش هم در حد دبیرستان هستش و خارج از اون ریدینگش هم خیلی سخت نیست من خودم با کتاب جمع بندی گاج تونستم زبان بزنم.
در ضمن اینو توجه داشته باشید قرار نیست همه دروس رو ما در حد و سطح عالی بزنیم چون کارنامه ها اینو میگه که برای رشته کامپیوتر عرض میکنم نه رشته های دیگه .عمومی بین 40-50 و تخصصی بین 30-40 میشه قبول نهایی بود.بنده خودم هرچند باری که شرکت کردم غیربومی بودم نمره هام از سطح بقیه بالاتر بود ولی بحث غیربومی باعث شد که قبول نشم کارنامه ها رو دیدم همه درصدهای نهایی در همین حد بود.

به طراحی الگوریتم و ساختمان داده دید حفظی نباید داشته باشید.شما باید محاسبه کنید باید خودتون محاسبه کنید مثلا توی کتاب ده ها فرمول در مورد درخت نوشته ولی قرار نیست شما بشیند اونا رو حفظ کنید با حفظ کردن اونا نتیجه نمیگیرید.شما باید خودتون محاسبه کنید.مثلا فرمول تعداد برگه های یک درخت چیه فرمولش نوشته شده است شما وقتی سوال اینطوری میبیند باید یه درخت فرضی رسم کنید و خودتون به اون فرمول برسید اینکه بخواید حفظ کنید خیر.به این می رسید که سوالات حفظی بودن.سوالات استدلالی هست شما اون سوالات رو استدلال کنید نه حفظ چون اگر حفظ کنید سرجلسه امتحان شما با سوالاتی روبرو میشید که هیچوقت ندیدید.طراحی الگوریتم و ساختمان کلا خلاصه میشه در مرتبه زمانی اساس و پایشه.

اگر وقت دارید و امکانش از نظر مالی براتون وجود داره فیلم آموزشی طراحی الگوریتم و ساختمان بگیرید مال یوسفی یا کسی دیگه که توی نت هست تا ببینید متاسفانه اینجا الان من امکانشو ندارم که براتون بگم دقیقا چطوری باید خوند ولی کلا دید شما نسبت به این دو درس دید کمی اشتباهیه باید عوض کنید چون میگید 5 6 بار مرور کردم خب باید شما 100 درصد سوالات رو پاسخ میدادید.


نویسنده : Roghayeh تاریخ ارسال : جمعه 20 اردیبهشت 98 ساعت ارسال : 18:05 کد دیدگاه : 2292319 
ریاضی آزمون استخدامی فوق العاده آسون هستند، حیفه نخونید فقط کافیه در حد ریاضی انسانی مباحث رو مسلط باشید، اگه پایه ریاضیتون خوب هست درسنامه ایران استخدام مباحث رو خلاصه آورده می تونه برای مرور کافی باشه…
اگه هم نیاز به مطالعه عمیق هست که از کتابهای کمکی جامع انسانی دبیرستان استفاده کنید ولی به هیچ وجه حذف نکنید…حداقل آمارو…موفق باشید.


نویسنده : آمنه تاریخ ارسال : جمعه 20 اردیبهشت 98 ساعت ارسال : 17:11 کد دیدگاه : 2292261 
ادبیات دبیرستان..اندیشه ۱.۲سبحانی .واندیشه ۳سال دبیرستان..حقوق اساسی فقط ماده ها رو بلد باش توی نت هست..هوش جزوه مسیخ خواه توی نت هست…اطلاعات عمومی هم از نت بردار…ریاضی گاج تجربی یا انسانی..زبان هم لغات وگرامر …واسه ادبیات هم میتونی مهروماه بگیری ..اندیشه سبحانی توی نت هست خلاصه ۳سال دبیرستان هم توی نت هست …جزوه علی کنکوری بیشتر مطالب ادبیات و پوشش میده موفق باشی گلم


نویسنده : علی(کامپیوتر) تاریخ ارسال : پنجشنبه 16 خرداد 98 ساعت ارسال : 11:11 کد دیدگاه : 2335932 
سلام
با خوندن این منابع میتونید درصدهای بالایی در هر سه درسی که گفتید کسب کنید.
برای کامپیوتر کتاب های سبزعلی گل
برای معارف (جمع بندی دین و زندگی گاج + اندیشه 1 سبحانی)
برای ادبیات(یک کتاب جمع بندی ادبیات کنکور از انتشارات گاج یا مهر و ماه یا دیگر انتشارات که برای کنکور سراسری کتاب چاپ میکنن) یا جزوه ادبیات علی کنکوری(اینو تو اینترنت سرچ کنید میتونید پیداش کنید)


نویسنده : مارشال تاریخ ارسال : یکشنبه 15 اردیبهشت 98 ساعت ارسال : 23:50 کد دیدگاه : 2283707

برای عمومی کتاب شرح هفت درس ایران استخدام که از این سایت می توانید بخرید خوب است ولی کافی نیست. برای تخصصی ها سه درس مدار و ماشین و ریاضی مهندسی را از کتاب های شرح درس کنکور کارشناسی ارشد پوران پژوهش خواندم درس پی ال سی را از کتاب استپ 7 مثلث نارنجی خواندم و دو درس برق صنعتی و سیم پیچی را از روی کتاب های هنرستان خواندم ولی برای تاسیسات کتاب خوب نیست ولی برای تاسیسات مجبور شدم همه کتاب های تاسیسات الکتریکی دانشگاه را بخوانم. زمان آزمون برای تخصصی حتما وقت کم خواهید داشت. مدار حدود 75 ماشین 55 برق صنعتی و سیم پیچی 35 پی ال سی 20 تاسیسات 12 و ریاضی مهندسی نزدم. برای تاسیسات کتاب تاسیسات الکتریکی کلهر و روشنایی فنی کلهر خوب هستند


نویسنده : مریم تاریخ ارسال : پنجشنبه 12 اردیبهشت 98 ساعت ارسال : 23:19 کد دیدگاه : 2276368 

منابع با سرچ ساده در همین سایت عبارتند از :اندیشه 1و2 سبحانی. ایین زندگی شریفی.تفسیر موضوعی قران (درس عمومی دانشگاه ) تاریخ قران حجتی. تاریخ قران معرفت.علوم قران معرفت.تاریخ تفسیر جلالیان .تاریخ فقه فقها گرجی. بخش فقه اصول شهید مطهری احکام اموزش فقه فلاح زاده. اسباب نزول حجتی. 3 مقاله در تاریخ تفسیر و نحو حجتی
عمومی فعلا نمیدانم فعلا تخصصی شروع کردم


نویسنده : وحید خاکدان تاریخ ارسال : یکشنبه 08 اردیبهشت 98 ساعت ارسال : 21:35 کد دیدگاه : 2269382 
برای نظریه ها: کتاب خلاصه نظریه های جامعه شناسی نوشته حسین صنعتی و کتاب ریتزر
روش تحقیق : خلاصه کتاب های روش تحقیق نوشته حسین صنعتی
مبانی جامعه شناسی: کتاب مبانی دکتر توسلی.
اگه اینارو پیدا کنید و بخونید کافیه، تو کتابخونه دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران میتونید پیدا کنید، تهران، امیر آباد، پل گیشا، جنب دانشگاه تربیت مدرس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران. منابع دیگه هم تست و نمونه سوال خوبه. در کل منابع کنکور ارشد رو باید بخونید، اینجوری سوالات تخصصی رو خیلی خوب جواب میدید.


نویسنده : باراد تاریخ ارسال : سه شنبه 03 اردیبهشت 98 ساعت ارسال : 17:11 کد دیدگاه : 2261484 
سلام من برا عمومی کتاب های درس نامه و نمونه سوال ایران استخدام رو تهیه کردم البته در کنارش کتاب کامپیوتر کاظم زرین و زبان انگلیسی فست زبان انتشارات جنگل و نشر ویزه ادبیات گاج برا معارف هم کتابا دبیرستان ب اضافه اندیشه 1و2 سبحانی پیام نور و تخصصی ها هم مدرسان میخونم . تا جایی ک من تحقیق کردم حدنصاب رشته ما نسبت ب رشته های دیگه خیلی پایین تره . سال قبل ک من خدمت سربازی بودم شهر ما ی نفر میخواست هیشکی حد نصاب رو نیاورد


نویسنده : مریم بانو تاریخ ارسال : دوشنبه 20 اسفند 97 ساعت ارسال : 23:19 کد دیدگاه : 2220099 
روان شناسی پرورشی از علی اکبر سیف همون کتاب بزرگش منظورمه
سنجش هم علی اکبر سیف همون کتاب بزرگش منظورمه
رشد یا لورا برگ بخون یا مدرسان شریف ولی من مدرسان خوندم عالی بود
فنون تدریس شعبانی جلد اول و اسکندر فتحی اذر
فلسفه یا مدرسان بخون که شامل همه کتاب ها است یا این کتاب ها اگه داری. نقیب زاده، نلر، شریعتمداری، شعائری نژاد، گوتگ
عمومی 4 سال دبیرستان و اندیشه اسلامی 1 و 2 یادت نره
اگر وقت داری 1100 و 504 واژه برا زبان


نویسنده : Ali تاریخ ارسال : شنبه 11 اسفند 97 ساعت ارسال : 02:18 کد دیدگاه : 2204080

سلام منابع عمومی آزمون استخدامی آموزش پرورش:بهترین کتاب کتاب دروس عمومی ایران استخدام هست من خودم همونو خوندم قبول شدم سعی کنید منابع خلاصه باشه نیاز نیست کتابای جامع رو بخونید…ولی در کل بخوام اسم منابع رو ببرم شامل:از مبحث ریاضی و آمار مقدماتی:۱.مجموعه ها۲.حل مسائل جبری وکسری۳.دنباله۴.معادله خط۵.نامعادله۶.ریشه های معادله درجه دوم و سوم ۷.تابع۸.بردتابع۹.دامنه تابع ۱۰.لگاریتم۱۱.حدوپیوستگی۱۲.انتگرال۱۳.مساحت ها ۱۴.انواع متغیر های آماری ۱۵.شاخص ها ۱۶.پیشامد۱۷.نمودارهای آماری ۱۸.رگرسیون۱۹.احتمال۲۰.پیشامد ها دوکتابی که تو این مباحث بیشتر استفاده میشه ۱.کتاب آمادگی برای آزمونهای استخدامی ریاضیات و آمار انتشارات امید انقلاب ۲.کتاب ریاضیات مدرسان شریف (اگه زمان کافی دارید)
منابع پیشنهادی مبحث هوش و استعداد تحصیلی:۱.درک مطلب ۲.استدلال۳.حل مسئله از طریق اشکال تجسمی ۴.حل مسئله جبری (عددی)۵.حل مسئله کیفی (غیر عددی)کتاب پرکاربرد برای هوش و استعداد تحصیلی کتاب آقای مسیح خواه.نیاز نیس همه مسائل رو حل کنید و اینکه مبحث هوش و استعداد تحصیلی رو بذارید برای بعد از اینکه بقیه مباحث رو تموم کردید چون وقت گیره.منابع پیشنهادیicdl: اینترنت ۲.کلید های ترکیبی اینترنت۳.شبکه۴.ویندوز۵.کلید ترکیبی ویندوز ۶.مایکروسافت ورد۷.کلید های ترکیبی مایکروسافت ورد ۸.کار با مایکروسافت اکسل ۹.مایکروسافت اکسس۱۰.پاور پوینت۱۱.کلیدهای ترکیبی پاور پوینت ۱۲.پست الکترونیک ۱۳.چاپ۱۴.و مباحث مربوط به سخت افزار کتابای پیشناهادی برای مبحثICDL: کتابهای دوجلدی مهارت های هفتگانهICDL مهندس سبز علی گلی و کتاب آمادگی برای آزمون های استخدامی کاظم زرین
منابع پیشنهادی اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی:۱.جنگ ایران و عراق ۲.تاریخ ادبیات ۳.سندچشم انداز ۱۴۰۴ ۴.قانون اساسی ۵.توافق هسته ای ۶.دینی۷.جغرافیا۸.نرخ های آماری مختلف در مورد ایران ۹.تشکیلات کشور ۱۰.سازمان های بین المللی۱۱.جنگ جهانی ۱۲.ورزشی۱۳.تاریخ اسلام ۱۴.تاریخ معاصر ۱۵.پیمان ها۱۶.انقلاب اسلامی ایران ۱۷.آژانس انرژی اتمی ۱۸. وصیت نامه امام خمینی ۱۹.متفرقه منابعی که میشه واسه مباحث بالا ازش استفاده کرد:۱.کتاب دانش مسائل روز،انشارات مدرسان شریف ۲.کتاب جغرافیای دبیرستان ۳.کتاب تاریخ معاصر ایران،دبیرستان۴.سند چشم انداز ۱۴۰۴، قانون اساسی و وصیت نامه امام خمینی تو اینترنت میشه پیداش کرد.۵.یکی از کتابای انقلاب اسلامی ایران در دوران دانشگاه ۶.تو اینترنتم در مورد اینا سرچ کنید
مباحث پیشنهادی معارف اسلامی ۱.مفهوم آیات ۲.انوع توحید ۳.انوع شرک۴.انواع ولایت ۵.نبوت۶.امامت۷.معاد۸.مفاهیم عدل۹.مباحث مربوط به مرگ و برزخ ۱۰.توبه۱۱.بندگی و اخلاص۱۲.عفاف و پاک دامنی ۱۳.خانواده۱۴.احادیث مهم (ثقلین،جابر و…)۱۵.احکام۱۶.مباحث متفرقه دوکتابی که به عنوان منبع معارف اسلامی میتونه کمکتون کنه ۱.آمادگی برای آزمون های استخدامی معارف اسلامی انتشارات امید انقلاب ۲.کتاب دین و زندگی انتشارات گاج خط ویژه
مباحث پیشنهادی زبان و ادبیات فارسی ۱.معنی واژه ۲.غلط املایی ۳.تاریخ ادبیات ۴.قالب شعری ۵.آرایه ها ۶.ویرایش و نگارش ۷.مفهوم جمله و تناسب معنایی ۸.ساختار جمله۹.ساختمان واژه ۱۰.نقش واژه ۱۱.ساختمان فعل
در رابطه با تاریخ ادبیات،قالب شعری،آرایه ها،ویرایش و نگارش،ساختار جمله،ساختمان واژه،نقش واژه و ساختمان فعل، از کتاب لقمه مهر و ماه استفاده کنید.در رابطه با غلط املایی و معنی واژه، باوجود اینکه واژه‌هایی که تو امتحان میاد اغلب از خارج کتاب های دبیرستانه ولی برای آشنایی با واژه ها میشه از گروه املای زبان فارسی دبیرستان و پیش دانشگاهی استفاده کرد.
درصورتیکه وقت کافی دارید، میتونید از کتاب ادبیات عمومی دانشگاه پیام نور استفاده کنید.
مباحث پیشنهادی زبان انگلیسی:
1. vocabulary
2. grammar
3. Close test که خودش شامل vocabulary و grammar میشه
4. Redding Comprehension که شامل موارد زیر میشه:
1. main idea…
2. The word x is closest in meaning to
3. Which of the following is mentioned as
4. Which of the following statements is true about or not true about
5. According to paragraph/passage
6. The word X in paragraph Y refer to
کتابایی که برای مباحث زبان انگلیسی پیشنهاد میشه:
۱. برای وسعت دامنه لغات: Essential word for the TOEFL و 504 و درصورتیکه زمان کافی دارید کتاب ۱۱۰۰ واژه هم استفاده کنید.
۲. برای گرامر،میتونید از گرامر دبیرستان و پیش دانشگاهی استفاده کنید البته تو بخش گرامر به جملات معلوم و مجهول بیشتر توجه کنید.
آی خدا مردم…. راستی همون‌طور که اول گفتم نیاز نیست خودتونو تو زحمت و خرج بندازید کتاب منابع عمومی آزمونهای استخدامی ایران استخدامو بخرید همه اینارو داره بصورت خلاصه…همون کافیه…فقط دقت کنید کتاب تستشو اشتباهی بجای کتاب منابع نخرید…


نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : دوشنبه 29 بهمن 97 ساعت ارسال : 15:09 کد دیدگاه : 2187506

رای عمومی اندیشه 1پیام نوربسیارمفیدهست .دین وزندگی دبیرستان هم خیلی مفیده برای زبان وادبیات فارسی درحد دستوروآرایه هاولغات غیررشته ادبیات .چون رشته ادبیات تخصصی هست .زبان درحددانشگاه برای کسی که مسلط باشه . کتاب گزینش ومصاحبه ایران استخدام به مطالب خوبی اشاره کرده که برای سوالات عمومی مفیده ازجمله مطالب حقوق اساسی یاکتابش رودرحدنکات درشتش بخونید.دررشته معارف،دروس تخصصی اندیشه 1پیام نورمهمه کتب علوم قرآن آیت الله معرف (یافقط کتاب سبز رنگش)ازجوامع حدیثی حتماسوال میاد نکات درشتش مطالعه بشه تاریخ حدیث وقرآن نکات درشتشون مطالعه بشه بعدهرچی خواست خداباشه وخداوندهیچ تلاشی روبی پاسخ نمی ذاره .حتماتست بزنید .تستایی که دانشگاه زدیدرومرورکنید خصوصااندیشه وآیین


نویسنده : قهوه تلخ تاریخ ارسال : جمعه 19 بهمن 97 ساعت ارسال : 20:34 کد دیدگاه : 2173465 
منابع پیشنهادی برای مطالعه و آزمون در رشته دبیری معارف

✅ اندیشه اسلامی: مطالعه دو جلد کتاب اندیشه اسلامی (جلد یک و دو) تالیف آیت الله سبحانی و خصوصا جلد یک که علاوه بر توصیه به مطالعه آن برای دبیران معارف، برای سایر دوستانی که میخوان درس معارف رو خوب بزنن ضروری هست. و در کنار اون تستای درس اندیشه اسلامی دانشگاه پیام نور که به وفور در نت پیدا میشه هم مکمل هست.

✅آیین زندگی: مطالعه کتاب آیین زندگی احمد شریفی (آخرین ویراست) که به راحتی در کتابخونه ها و کتابفروشی ها قابل تهیه هست. تستای درس آیین زندگی دانشگاه پیام نور در این زمینه نیز به شدت توصیه به مطالعه می شود.

✅ احکام: مطالعه توضیح المسائل امام خمینی، به خصوص ابواب نماز، روزه، غسل. و همچنین مطالعه جزوه احکام پسران. مورد سوم هم که برای تمامی داوطلبان پیشنهاد میشه جزوه خلاصه احکام هست که برای درس معارف میتونه خوب باشه

✅ شناخت منابع و متون اسلامی و منابع فقه: آشنایی کلی و مختصر به زندگینامه نویسندگان کتب اربعه شیعه و …

✅ علوم و تفسیر قرآن: برای تفسیر منبعی رو نمیشه معرفی کرد، چون باید تسلطی نسبی به تفسیر سوره های قرآن در حد لیسانس داشته باشید، در این زمینه سئوالات پیچیده تفسیری نمیدن، در این زمینه کتاب تاریخ تفسیر جلالیان رو بخونید.
دبیری_معارف


نویسنده : 💚 تاریخ ارسال : دوشنبه 12 آذر 97 ساعت ارسال : 21:31 کد دیدگاه : 2064901 
آموزش و پرورش سخت بود زبانش حدود بیست و خورده ای زده بودم ولی نیرو بنظرم راحت بود و فکر کنم 7 تا از15 سوال درست جواب دادم که اکثرش گرامر و درک مطلب بود کلمه ها هیچیش جواب ندادم ،اره زبان فراره تمرین و تکرار میخواد و حتما بعد از هر درس تست کار کنید تا قوی بشین تقریبا آسانترین بخش زبان همون درک مطلب هست که نیازی به حفظ کردن کلمه نیست و با توجه به صورت سوال کلمه کلیدی که بهتون داده جواب رو از داخل درک مطلب پیدا میکنید خیلی راحته این بخش مثلا یه کلمه تو درک مطالب زیرش خط کشیده و میگه به کدوم جمله برمیگرده با توجه به خوندن جملات قبل و بعدش میشه جواب داد یا سوالی که در اکثر درک مطلب ها میاد متن در مورد چی هست یا اینکه چنتا جمله میده میگه کدومش صحیح است یا غلط که با توجه به اینکه شما یدور درک مطلب رو خوندین میتونید بفهمید کدوم جمله صحیح یا غلطع و اکثر موارد یه کلمه زیرش خط میکشن میگن معنیش چیه که معمولا لغت سختی هست و من همیشه بیخیالش میشم و…. من خودم واسه زبان فقط گرامر میخونم و کلمه های دبیرستان که معمولا کلمه هاش از دبیرستان سخت تره بچه ها میگن از 504 هست ولی من هیچ وقت نمیخونم و زیاد رو عمومی وقت نمیزارم بیشتر تخصصی عمومی هم سعی میکنم با ادبیات و اندیشه درصدام رو بیارم بالا واسه اپ اندیشه هفتاد و خورده ای و ادبیات هم هشتاد و خورده ای زده بودم مابقی هم بین 20 تا 30 بحز ریاضی که سفید گذاشتم و راضی بودم ولی واسه نیرو ادبیات خراب کرددددم واسه این آزمون پیشرو اگر رشته من استانم یااااا شهرمان بخواد تصمیم دارم مثل قبل بخونم ادبیات کامل و اندیشه هم همینطور ،زبان هم فقط گرامر و یه مرور سطحی رو کلمات دبیرستان و واسه اطلاعات عمومی هم قانون اساسی،دنبال یه جزوه نسبتا خوب واسه کامپیوتر هستم و آمار هم میخوام بخونم چون سوالات آمار وزارت نیرو بنظرم خیلی آسون میومد اما من نخونده بودم و نتونستم جواب بدم


نویسنده : هنراموز تاریخ ارسال : سه شنبه 13 آذر 97 ساعت ارسال : 18:18 کد دیدگاه : 2066525

هنرآموز معماری
سلام دوست عزیز من از روزی که ازمون رو اعلام کردن شروع کردم ولی زیاد میخوندم عمومی زیاد خوندم اختصاصی در حد هنرستان بود البته بجز عناصر و متره که بالاتر از حد هنرستان بود برای عناصر بجز کتاب هنرستان کتابی هست که جزو منابع ازمون نظام مهندسی هم هست در مورد گودبرداری و سازه نگهبان چند تاسوال از اون بود متره هم علاوه بر هنرستان حقایقی رو بخونید راستی درمورد ایستایی من چون پایه استاتیک قوی نداشتم شروع کردم از پایه استاتیک هنرستان خوندم و تستهای کاردانی به کارشناسی عمران مدرسان شریف رو زدم و حداقل پنج تا تست مشابه تو ازمون بودمن ایستایی بالای چهل زدم ولی فکر میکردم بهتر باشه.مشخصه که جواب همه سوالارو ممکنه ندونی. ببخشید،طولانی شد موفق باشید


نویسنده : مریم بانو تاریخ ارسال : سه شنبه 29 آبان 97 ساعت ارسال : 13:22 کد دیدگاه : 2043247

سلام عزیزم تشکر. انشاءالله با توکل بر خدا و تلاش قبول میشی.
روان شناسی تربیتی کتاب سیف همون بزرگ هست
سنجش کتاب سیف همون بزرگه منظورمه
فنون تدریس: شعبانی فتحی آذر
رشد مدرسان شریف خوندم کامل بود و عالی
فلسفه: نلر، نقیب زاده، گوتگ،شعائری نژاد، شریعتمداری، مدرسان شریف و پوران پژوهش خوندم. شما اگر کتاب ها نداری مدرسان شریف بخون
عمومی چهارسال دبیرستان و معارف ۱ و ۲ دانشگاه خوندم
البته زبان ۱۱۰۰ واژه و ۴۰۵ واژه هم خوندم
سایر دوستان تخصصی فقط مدرسان شریف خوندن و موفق شدن. من کتاب داشتم نیازی به مدرسان نداشتم.
درصدهای بنده تخصصی فلسفه ۹۲ روان شناسی تربیتی ۸۲ سنجش و رشد ۷۰ فنون تدریس ۴۰
عمومی تو ذهنم نیست بعضی ها ۵۰ درصد جواب دادم.
حرف اول و اخر تخصصی می زنه.
موفق باشید. امیدوارم تکمیل ظرفیت باشد و به جمع ما بپیوندید. الهی آمین


نویسنده : m تاریخ ارسال : چهارشنبه 30 آبان 97 ساعت ارسال : 11:53 کد دیدگاه : 2044859

سلام
من به لطف خدا امسال قبول شدم ،برای شما هم آرزوی موفقیت دارم .
کتاب های اقای مقسمی انتشارات علوم پایه،برا درسای ساختمان،پایگاه برنامه نویسی خیلی مناسبه چون هم رووون توضیح داده همم سطح خیلی بالایی نداره و مناسب ازمونای استخدامی هستن.
برای دروس عمومی هم پیشنهاد میکنم حتما جزوات و نمونه سوال های سایت ای استخدام رو بخونین .من خوندم واقعا عالی بودن.


نویسنده : نیلا تاریخ ارسال : جمعه 18 آبان 97 ساعت ارسال : 19:11 کد دیدگاه : 2023221

سلام منابع خصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش(آموزگار ابتدایی): ۱-روش و فنون تدریس: روش و فنون تدریس(جلد اول): دکتر شعبانی سفید رنگ عکس پسر بچه روی جلد است + فنون تدریس فتحی آذ(البته طبق منابع امسال)

۲-فلسفه تعلیم و تربیت:
اصول و فلسفه تعلیم و تربیت: دکتر شریعتمداری
نگاهی به فلسفه آموزش و پرورش: دکتر نقیب زاده
آشنایی با فلسفه آموزش و پرورش: مولف نلر. ترجمه فریدون بازرگان
۳-روانشناسی تربیتی:
روانشناسی پرورشی: دکتر سیف

۴- روانشناسی رشد:
روانشناسی رشد (جلد اول و دوم): لورا برک + مدرسان شریف، البته به نظرم کسایی که میتونند یا پوران پژوهش و یا مدرسان رو فقط بگیرند و کامل با تست بخونند…
۵- سنجش و اندازگیری
روش های اندازه گیری و ارزشیابی آموزشی: دکتر سیف + البته دلخواه مدرسان شریف ، منابع عمومی هم از کتابای ادبیات و زبان ، دینی زندگی ، ریاضی دوران دبیرستان و گاج اگه دارید ،کامپیوتر هم بیشتر 7میاد و هوش و استعداد تحصیلی هم کتابای هوش و استعدا که دکترا هست و دراخر تقویم رو هم مطالعه کنید


نویسنده : شهین تاریخ ارسال : یکشنبه 13 آبان 97 ساعت ارسال : 14:22 کد دیدگاه : 2014568

سلام من جغرافیا قبول شدم.
منابعی که مطالعه کردم:
ژئوهای دکتر محمودی
اب و هواشناسی دکتر علیجانی
شهری: از اصغر نظریان و جغرافیای شهری پیام نور
gis: نخوندم
روستایی: کتابهای دکترمهدوی، مشیری و سعیدی
سیاسی: دکتر دره میرحیدر یا کتاب سیاسی پیام نور


نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : یکشنبه 13 آبان 97 ساعت ارسال : 01:52 کد دیدگاه : 2013887

سلام دوست عزیز من عمومی ها کتاب گاج وخیلی سبز خوندم البته اکثرا کتابای جمع بندیشون بود.اختصاصی هم برنامه نویسی و ذخیره کاردانی به کارشناسی مدرسان خوب بود.بقیه شونم مدرسان بود چون آزمون ارشدم داشتم ولی طراحی الگوریتم جزوه دانشگاه بود.ولی بنظرخودم سطح سوالای اختصاصی پایینتربود کتابهای سطح پایینتربخون ولی سعی کن توهردرسی همه مطالبو بخونی چون از همه مبااحث ی درس سوال میدن.تقریبا۵ماه خوندم چون فکر میکر دم رقیبام خیلی زیادن وقوی.شماهم نهایت سعیتو بکن…رقباتم هرگز دست کم نگیر..موفق باشی


نویسنده : لیلا تاریخ ارسال : یکشنبه 13 آبان 97 ساعت ارسال : 17:10 کد دیدگاه : 2014903

سلام دوست عزیز در موارد مختلف به منابع اشاره شده تا جاییکه به خاطر دارم منابع تربیت بدنی درس مدیریت رویدادهای ورزشی دکتر حمیدی و کتاب دکتر شعبانی بهار مدیریت سازمانهای ورزشی کتاب دکتر سجادی ، کتاب هرناندز ترجمه دکتر الهی و همکار و کتاب دکتر محرم زاده رشد حرکتی دکتر شجاعی فیزیولوژی دوجلدی ۵ استاد و کتاب مک اردل و کتاب کرامر سنجش و اندازه گیری کتاب دکتر شیخ و همکاران ، کتاب دکتر حمایت طلب و کتاب دکتر هادوی


نویسنده : لیلا تاریخ ارسال : یکشنبه 13 آبان 97 ساعت ارسال : 17:07 کد دیدگاه : 2014900

سلام من جغرافیا قبول شدم. منابعی که مطالعه کردم: ژئوهای دکتر محمودی اب و هواشناسی دکتر علیجانی شهری: از اصغر نظریان و جغرافیای شهری پیام نور gis: نخوندم روستایی: کتابهای دکترمهدوی، مشیری و سعیدی سیاسی: دکتر دره میرحیدر یا کتاب سیاسی پیام نور


نویسنده : لیلا تاریخ ارسال : یکشنبه 13 آبان 97 ساعت ارسال : 17:02 کد دیدگاه : 2014886

برای تفسیر علاوه بر قراعتی از مکارم و یکی از جمع نویسندگان هم باید خوانده شود
تاریخ قران از حجتی یا رامیار
تاریخ تفسیر از حجتی
٣مقاله در تاریخ تفسیر و نح حجتی
تاریخ فقه و فقها از ابولقاسم گرجی هم باید خوانده شود


نویسنده : سید یاسین تاریخ ارسال : یکشنبه 13 آبان 97 ساعت ارسال : 17:02 کد دیدگاه : 2014887

منابع رشته هنرآموز حسابداری
شرکت ها واصول یک و دو از کتابهای دکتر کرمی ونوروش
صنعتی از اسکندری یانوروش
کتابهای حسابداری هنرستان مخصوصا تست های کنکور هنرستان
آمار وکامپیوتر دانشگاه


نویسنده : اولدوز تاریخ ارسال : شنبه 12 آبان 97 ساعت ارسال : 22:20 کد دیدگاه : 2013644

منابع رشته هنرآموز صنایع غذایی
اینکه تو منابع نوشته فراورده های دامی فراورده های گیاهی منظورش همون تخصصیای خودمونه
قند، روغن، گوشت و شیلات(میگو اینا) ، غلات، اصول نگهداری موادغذایی، اصول طراحی کارخانجات (فقط یه سوال داده بود)، کنسرو، لبنیات شامل شیر پنیر کره بستنی(فقط شیرو نخونین)، میکروبیوژی، و دستگاه های صنایع غذایی که به اسم ماشین های صنایع غذایی ده پونزده تا سوال داده بود
منابع هم جزوات خلاصه مدرسان شریف فوق العاده موثرن و تستای پیام نور موفق باشید هم رشته ای های خوووبم
نوشته شده توسط اولدوز هنرآموز صنایع غذایی سلماس.


نویسنده : لیلا تاریخ ارسال : شنبه 12 آبان 97 ساعت ارسال : 16:45 کد دیدگاه : 2013175

منابع رشته معارف اسلامی
رشته خودم : فقه و مبانی حقوق
اندیشه اسلامی جلد۱و۲ سبحانی بعلاوه تست های رایگان پیام نور از سایت پیام نور دانلود بشه.
آیین زندگی شریفی بعلاوه تست های پیام نور .
احکام فلاح زاده
تفسیر آیات برگزیده قران کریم قرائتی ( کتاب عمومی دانشگاه) همه سوالات امسال از این کتاب بود.
علوم قرآن و تاریخ قرآن معرفت
تاریخ تفسیر جلالیان و یا حجتی ( جزوه خلاصه در اینترنت هم مفیده)
اطلاعات کلی در مورد اسامی مفسران و و راویان حدیث و فقهیان و اسامی تالید
فات و خصوصیات تالیفاتشون.
دوستان گفتن تست های کتب ارشد علوم قران و حدیث هم خوبه خونده بشه.
دوستان معارفی در صورت اطلاع منابع رو تکمیل کنن باسپاس.


نویسنده : ریاضی تاریخ ارسال : 12 آبان 97 ساعت ارسال : 09:24 کد دیدگاه : 2012317

سلام خلاقیت ریاضی پولیا که تو نت پی دی افش موجوده تمریناتشو بخونید.اصول آموزش ریاضی علم الهدایی و یه کتاب دیگه نویسنده اش بیژن زاده اس با نمونه سوال پیام نورو خط به خطبخونید حتی اسامی رو حفظ کنید این دو درس توقبولی نمره آورند.عددی و ریاضی و معادلات مدرسان و آنالیز ریاضی پوران و آمار پارسه. عمومی هم حتما بخونید سعی کنید سه درس عمومی بالای 50 بزنید


نویسنده : Ali تاریخ ارسال : 12 آبان 97  ساعت ارسال : 06:18 کد دیدگاه : 2012208

آموزش ریاضی: علم الهدایی
خلاقیت ریاضی: جرج پولیا
بقیه تخصصیا هم: پوران پژوهش


نویسنده : هنرآموز رقیه تاریخ ارسال : جمعه 11 آبان 97 ساعت ارسال : 00:26 کد دیدگاه : 2011046 

سلام دوست عزیز
من تخصصی کتابهای کنکور ارشد و داشتم همونا رو خوندم
طراحی الگوریتم پوران پژوهش
پایگاه داده مقسمی
ساختمان داده مهندس علی هوشیاری
ذخیره و بازیابی مقسمی با کتاب استاد دانشگاهمو
برنامه نویسی مهندس علی هوشیاری
شبکه نخوندم
عمومی ها:
معارف اندیشه اسلامی ۱،۲ و دین زندگی ۱،۲،۳و پیش
ادبیات کتاب غلامرضا کلیشمی
آمار یادم نیست
هوش خسرو خبیری
انشاالله که موفق باشین


نویسنده : Reza تاریخ ارسال : سه شنبه 08 آبان 97 ساعت ارسال : 10:22 کد دیدگاه : 2007303

با تجربه ای که من در این آزمون کسب کردم برای تخصصی وقت همیشه کم میاد
پس بهتره رو درسایی که قوی تر هستید تمرکز کنید
کتابای کاردانی به کارشناسی رو خیلی خیلی خوب بخونی کفایت میکنه
(البته به غیر از ریاضی مهندسی و مخابرات)
مخابرات کتاب هنرستان رو بخون
واسه عمومی هم که دوستان بیشتر از صد بار منبع معرفی کردن
در کل اگه بتونی نمره کل بالای 50 بیاری شانست واسه قبولی خیلی خیلی زیاده (بازم بستگی به رقیبات و سطح سوالات داره)
ولی شما که داری زحمت میکشی یه جور بخون که کارت به اما و اگر نکشه


نویسنده : الکترونیک تاریخ ارسال : جمعه 04 آبان 97 ساعت ارسال : 17:27 کد دیدگاه : 2001007

کتابهای معرفی شده برای الکترونیک

کتاب مبانی مخابرات هنرستان رو حتما بخون من اون رو ۸۵ زدم شما بخونی ۱۰۰ میزنی .راحت ترین درس .
ریاضی مهندسی کتاب نسیم نجفی پور رو بخر تلگرامم داره سرچ کن .
مدار و الکترونیک و دیجیتال رو من خودم مدرسان شریف خوندم ولی سطح سوالات خیلی بالا بود.
توصیه من در این سه مورد کتابهای پوران پژوهش هستش .
بازم میگم مبانی مخابرات هنرستان رو حتما بخون واقعا ساده و نمره آور .
موفق باشی. تخصصی رو درصد خوبی بگیری صدرصد قبولی


نویسنده : الکترونیک تاریخ ارسال : جمعه 04 آبان 97 ساعت ارسال : 13:27 کد دیدگاه : 2000736

Icdl کتاب مهارتهای ه گ icdl رو گرفتم. هم خوندم هم تمرین کردم .ریاضی آمار رو کاملا مسلط باش و ریاضی مقدماتی .ادبیات هامون سبطی خوندم و معارف کتابهای گاج دبیرستان گرفتم خوندم .هوش کتاب ویژه آزمون دکتری رو خوندم .زبان سفید زدم .اطلاعات عمومی هم کتاب قانون اساسی رو خوندم .در کنار اینا خیلی هم تست عمومی از اینترنت دانلود کردم و خوندم .اگر میخوای قبول شی باید کل زندگیت بشه درس خوندن. موفق باشی.


نویسنده : مهدی تاریخ ارسال : جمعه 04 آبان 97 ساعت ارسال : 02:12 کد دیدگاه : 2000256

سلام من از کتابهای گاج ادبیات وگاج زبان استفاده کردم.کتاب خیلی سبز جمع بندی دین و زندگی وکتاب تست سایت ایران استخدام ولی کتاب گاج زبان بدردم نخورد چون سطح سوالای آزمون بالاتربود.برای اطلاعات عمومی هم از جزوات اینترنتی و .. کمک گرفتم.هوش هم بنظرم وقت نذارید بهتره چون سرجلسه اصلا وقت نمیشه تستاشو حل کنی مگه اینکه واقعاباهوش باشی…موفق باشید


نویسنده : غزل تاریخ ارسال : سه شنبه 01 آبان 97 ساعت ارسال : 00:09 کد دیدگاه : 1994650

سلام
من ادبیات سال سوم و پیش دانشگاهی از نشر الگو خوندم خوب بود 75 درصد زدم شما سال دوم رو هم بخون من وقت کم آوردم نتونستم بخونم
برای بینش کتابهای دبیرستان گاج رو خوندم 70 زدم
برای کامپیوتر کتاب استخدامی کاظم زرین و اطلاعات خودم همراه با کار کردن با نرم افزارهای ورد و اکسل و… بصورت عملی حدودا 60 زدم
برای ریاضی وقت نکردم فقط از کتاب کنکور تجربی سرفصل لگاریتم احتمال و تصاعد رو خوندم 50 زدم
برای اطلاعات عمومی کتابچه قانون اساسی و تستهای سالهای قبل 30 زدم ….شما سند چشم انداز و و اطلاعات در مورد سازمانهای بین المللی هم داشته باشید سوال ازش اومده بود
هوش هفته اخر فقط تستهای سالهای قبل رو خوندم و فقط 4 تا سوال جواب دادم که 16 درصد شد
زبان اصلا وقت نذاشتم واسه همه درسها تستهای آزونهای قبلی رو خوندم
امیدوارم اینا بدردتون بخوره از تجربیات دوستان دیگه هم استفاده کنید.


نویسنده : مم تاریخ ارسال : جمعه 27 مهر 97 ساعت ارسال : 10:19 کد دیدگاه : 1987383

سلام
فکر کن می خوای ازمون ارشد بدی واسه اون بخون.
من خودم چون دکتر ی ام و بچه های قبول شده استان تهرانم خانما اکثرا دکتری دارن معمولا چندان تایمی واسه خوندن نمی زارن.
من واسه تخصصی فقط حوزه ها کتاب کنکور ماهان خوندم کمی هم روش تحقیق.
شما هم اگه می خوای قبول بشید
اگر تخصصی ضعیفید جزوهای پیام نور مبانی رو بگیر و دو الی سه فصل اول ریتزر و کتابایکتابای نظریه و کتاب روش تحقیق کنکور کنارش بخون رو بخون
من تخصصی حدودا درصدای زیرو زدم
حوزه ها۵۰
روش۵۲
نظریه۱۰۰

مفاهیم ۸۲


نویسنده : یوسفی تاریخ ارسال : جمعه 27 مهر 97 ساعت ارسال : 09:44 کد دیدگاه : 1987348

مبانی بروس کوهن 84
نظریه جهاد دانشگاهی. توسلی. نظریه های کلاسیک جامعه شناسی تیم دلینی. نظریه جامعه شناسی در دوران معاصر ریتزر 100 زدم
روش تحقیق ارل ببی. رفیع پور.ساروخانی. 100 زدم
حوزه جامعه شناسی شهری شارع پور. جامعه شناسی روستایی وثوقی. جامعه شناسی آموزش و پرورش علاقه بند.جامعه شناسی ارتباطات ساروخانی. دوتا کتاب دیگه که حضور ذهن ندارم . 100 زدم


نویسنده : روشن تاریخ ارسال : پنجشنبه 26 مهر 97 ساعت ارسال : 13:45 کد دیدگاه : 1986179

سلام

اندیشه ۱و۲ سبحانی

آیین زندگی .شریفی

تفسیر موضوعی قرآن (درس عمومی دانشگاه است یکی از مکارم شیرازی.یکی از قرائتی. و یکی از جمعی از نویسندگان. سعی کن ۳تاشو بخون)

معارف اسلامی .عمومی دانشگاه

تاریخ قرآن. حجتی یا رامیار

تاریخ قرآن معرفت

علوم قرآن معرفت

تاریخ تفسیر جلالیان

۳مقاله در تاریخ تفسیر و نحو. حجتی

احکام.آموزش فقه .فلاح زاده

اسباب النزول حجتی

تاریخ فقه و فقها.ابوالقاسم گرجی(اینو لازم نیست ریز بخونید فقط اسامی نویسندگان و کتابهای شیعه و سنی گذرا بخونید.)

امسال فکر کنم از الاتقان سیوطی هم سوال داده بودن


نویسنده : معلم تاریخ ارسال : چهارشنبه 25 مهر 97 ساعت ارسال : 19:18 کد دیدگاه : 1985191

برای هنرآموزان الکتروتکنیک سلام دوستان عزیز برقی من میخوام در مورد این ازمون و کمی در مورد ازمون استخدامی بطور کلی صحبت کنم البته فقط توی رشته خودمون ببینید دوستان من چندتا ازمون استخدامی شرکت کردم البته هیچ کدوم رو فرصت نکردم بخونم و فقط ازمون اخر که همین ازمون بود رو خوندم و قبول شدم نکته بسیار مهم در مورد ازمونهای استخدامی رشته برق اینه که تقریبا ساده ترین ازمون استخدامی برقیها برای اموزش و پرورش هستش حتما میگین چرا؟ دلیلش واضح هستش ببینید دوستان شما توی ازمون آ.پ از درسهای مدار ریاضی و ماشین و کارگاهها امتحان میدین اینها دروسی هستن که ما بارها اونا رو خوندیم و پاس کردیم…خصوصا اینکه سطح سوالاتی که برای این ازمون میاد به هیچ وجه ممکن در سطح ازمون ارشد نیست تاکید میکنم به هیچ وجه در سطح ارشد نیست…اما ین در حالی هستش که ازمون وزارت نیرو به عنوان مثال سال قبل بسیار دشوار بود سوالاتش و واقعا در حد ارشد بود حتی من شنیدم ی ازمون استخدامی چند وقت پیش برگزار شده که عین سوالات ارشد رو توش اوردن…در کنار اینها شما در ازمون وزارت نیرو و …باید دروس کنترل بررسی و مغناطیس و اندازه گیری رو هم بخونید که بسیار دشوارتر از دروس ازمون آ.پ هستن…البته دروسی مثل تولید نیروگاه و … هم هستن…با این اوصاف از نظر من قطعا ازمون اموزش و پرورش از این ازمونها ساده تر هستش… اما برای ازمون اموزش و پرورش چی بخونیم؟ ببینید دوستان عزیز من حقیقتش درس ریاضی و plc رو اصلا نزدم پس منبعی هم معرفی نمیکنم اما برای دروس کارگاهها و مدار و ماشین بهتون قول میدم با خوندن “کتابهای کاردانی به کارشناسی مدرسان شریف” قطعا موفق خواهید شد… ببینید سطح این کتابها دقیقا معادل سطح ازمون استخدامی اموزش و پرورش هستن…پس مطمئن باشید که با خوندن اینها موفق خواهید شد…محض اطلاعتون من درس مدار و ماشین رو بالای 80 زدم با این کتابها… پس مطمئن باشید برای ازمون آ.پ (نه وزارت نیرو و دیگر ارگانها) کتابهای خوبی هستن… من قبلا یک بار در مورد سطح سوالات صحبت کردم و گفتم ک سوالات مدار بسیار راحت بودن توی این ازمون اما یکی از دوستان گفتن که شما خودتو از بقیه بالاتر میبینی…اصلا اینطور نیست من فقط تجاربم رو میگم…چ لزومی داره من این کار رو بکنم اونم بطور ناشناس… ببینید اگر شما خوب کتابها رو میخونید و ازمون کاردانی به کارشناسی مدار رو حل میکنید و براتون خیلی سخته پس واقعا باید فکری به حال هودتون بکنید یا کلاس برید یا هر کاری…چون سطح سوالات ازمون ا.پ در این سطح هستش و خیلی ساده ست…برای اینه که خیلی از دوستان میومدن و میگفتن مدار رو 100 زدن یا 90 زدن…ماشین هم به همین صورت… در مورد ریاضی چیزی نمیگم چون نخوندم و نزدم… کتابهای کاردانی به کارشناسی رو خیلیها اصلا خبر ندارن چون اکثریت داوطلبان کارشناسیشون پیوسته بوده میان میگن کتابهای ارشد رو بخونید ولی سوالات در اون حد نیست صحبتشون درسته اما وقتی سوالات در حد ارشد نیست چرا اون کتابهای بسیار دشوار رو بخونید…من خودم کاردانی به کارشناسی بودم…ارشد هم رتبه م خیلی خوب شد و میدونم چقدر فاصله بین این کتابها هست…پس کاردانی به کارشناسی بخونید که کارتون راحتتر باشه… موفق باشید دوستان عزیز ادمین جان اگه دوس داشتی بذارش قسمت سوالات پر تکرار یا علی


نویسنده : دبیرمعارف.دز تاریخ ارسال : یکشنبه 22 مهر 97 ساعت ارسال : 01:10 کد دیدگاه : 1978725

دوست عزیز من پارسال شرکت کردم و قبول شدم ولی متاسفانه مدرکم بخاطر تاخیر دفاعیه ام اماده نبود و رد شدم و امسال هم قبول شدم که نفر اول نمره علمی و مصاحبه توی گروه خودمون بودم.منابعپیشنهادی:

برای اندیشه اسلامی:اندیشه دکتر سبحانی جلد 1و2

آیین زندگی:کتاب آیین زندگی دانشگاه

شناخت منابع و متون فقه :کتاب منابع فقه یا متون فقه اسم دقیقش یادم نی رشته حقوق پیام نور

احکام هم :خیلی تو جزئیات نمیرن احکام کلی (رساله امام)

تفسیر هم جزوه علوم قرانی پیام نور بود فک کنم کتابی هم داشته باشن رشته الهیات

در کل وقتی اینارو خوندی تست های پیام نور هم بزن و تست های سال گذشته

تفسیر


نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : جمعه 20 مهر 97 ساعت ارسال : 14:38 کد دیدگاه : 1976139

سلام.بهتره که همه دروس وبخونید.معلوم نیست کتابایی روکه خوندید چقد بتونید جواب بدید اگه همه مواد درسی آزمون وبخونید حتی اگه یه دونه اش روهم درست جواب بدید کمکتون میکنه .اشتباه همیشگی من تو کنکور همین بود ویه سری کتابهارو گلچین کردم اگه همه کتابا رو میخوندم وفقط ازهردرسی 10الی 20درصدجواب میدادم حتما رشته بهتری قبول میشدم وکلی خودمو بالا میکشیدم.اما الانکه استخدامی دادم براتخصصی کل دروس وخوندم وکلی کمکم کرد ولی باز برای عمومی وقت کم آوردم وهمه مواد عمومی رو نتونستم بخونم وموقع جواب استخدامی باعث پشیمونیم شد باخودم گفتم ای کاش شبا نمیخوابیدم وعمومی ها رو همه میخوندم.به عنوان کسی که تجربه این کارو دارم بهتون پیشنهاد میکنم همه موارد آزمون روبخونید ووقت بذارید چون شما از سوالات هیچ اطلاعی ندارید ونمیتونید پیش بینی کنید سوالات درچ سطحی هستند وقراره چندتا سوال و ازاون ماده درسی که مطالعه کردید درست جواب بدید. ان شاءالله موفق باشید.


نویسنده : محمد.. تاریخ ارسال : سه شنبه 10 مهر 97 ساعت ارسال : 12:33 کد دیدگاه : 1958056

ببین شما به منابعی که گفته میشه اعتماد کن دیکه تمومه.تخصصی مدرسان خوبه چون که وقت دارین کتابهای اصلی رو هم بخونید عمومی ادبیات و دینی گاج بخونید با اندیشه یک و دو…کامپیوتر سبز علی گلی حتما تهیه کن از الان بخون صد میزنی.هوش فقط باید یاد بگیری چطور تست بزنی اونم مدرسانش عالیه اطلاعات عمومی جزوه های همین سایت.ریاضی و زبان اگه از الان بخونید چون وقت دارین خوبه اونم مدرسانش میگن خوبه برای قبول شدن باید خرج کنید. من حدود سیصد خرج کتاب کردم قبول شدم اموزگاری…التماس دعا


نویسنده : elena تاریخ ارسال : پنجشنبه 05 مهر 97 ساعت ارسال : 12:49 کد دیدگاه : 1950378

خرید سوالات عمومی ازمونهای استخدامی سنجش از همین سایت.
کامپیوتر:نمونه تستهای هر مهارت (ورد، اکسل ، پاور،اکسس)از نت .اشنایی عملی با مهارتهای 4 گانه.
یا کتاب سبزعلی.
معارف: اصل کتب دبیرستان،اندیشه 1 سبحانی
ادبیات: کتب دبیرستان(خیلی کلی بخون نه جزیی). جزوه آرایه ها از نت.
زبان: لغت،لغت ،لغت… لغات کتاب مهروماه.گرامر کتاب مهروماه .
هوش: کتاب هادی مسیح خواه
اطلاعات عمومی و دانش مسایل روز: کتاب دانش مسایل روز مدرسان شریف

دروس تخصصی:
حسابداری: نوروش
خرد و کلان: محسن نظری
تیوریای مدیریت:کتاب مشترک جلیلیان و سید جوادین ، یا کتاب محمد مقیمی. البته من کتابای زیر روخوندم که جدیدا نتیجه نمیده:
رفتار رضاییان،مبانی سازمان رضاییان و مبانی سازمان رابینز، منابع انسانی سعادت، .
برای تست هم کتاب تست پرچ، و کتابهای تست انتشارات راه پیام نور.کلا برای تیوریای مدیریت فقط یک منبع جواب نمیده.

مدیریت مالی: تهرانی.
کنترل بودجه: مدرسان شریف.
پول و ارز: جمشیدی


نویسنده : هنر اموز تاریخ ارسال : دوشنبه 3 مهر 97 ساعت ارسال : 17:45 کد دیدگاه : 1947173

من هنر اموز کامپیوتر قبول شدم. برای دروس عمومی جزوه سایت ایران استخدام را خریدم و خوندم. برای تخصصی ها کتاب های کنکور ارشد را خوندم یا خود کتاب مرجع را. از بینمهدی تخصصی ها یکیش را اصلا نخوندم ولی بقیه را خوندم و تو رنج 40 زدم.


نویسنده : masii تاریخ ارسال : 3 مهر 97 ساعت ارسال : 11:13 کد دیدگاه : 1946160

من خرد محسن نظری خوندم و کلان تیمور رحمانی اما برای شما حجم کلان تیمور رحمانی واقعا زیاده چون من رشته ام اقتصاد بود یکم برام راحت بود…چیزی که هست اینه که خیلی خودتونو درگیر سوالات سخت فصلهای آخر نکنید چون ازشون سوال نمیاد یا اگر هم بیاد انقدری نیست که ارزشش رو داشته باشه بخاطرش از تمرکزتون رو فصلهای اول و مباحث مهم کم کنید بلخره قرار که نیست 100% بزنید.
نمیدونم رشته تحصیلیتون چیه اما سعی کنید روی نقاط قوتتون وقت بذارید
دروس تخصصی
حسابداری عمومی
قوانین مالیاتی و مالیه
حسابداری صنعتی
خرد و کلانه
ضمنا از عمومی ها غافل نشید من اگر اشتباه نمیکردم و درصد عمومی هام پایین نبود شرایطم خیلی بهتر میشد…کتابهای عمومی سایت هم خیلی خوبه


نویسنده : ریاضی کاربردی تاریخ ارسال : یکشنبه 01 مهر 97 ساعت ارسال : 15:45 کد دیدگاه : 1943557

سلام کتاب اصول آموزش ریاضی علم الهدایی خط به خط بخونید و حفظ باشید امسال از اسامی ها چند تایی سوال اومده بود و البته یکی دیگه بیژن زاده هم هست با نمونه سوالات پیام نور بخونید
خلاقیت ریاضی پولیا که چاپ جدیدش دو جلدیه مخصوصا تمریناتشو دقیق بلد باشید.این دو تا نمره آورند رو این دو درس وقت بذارید بقیه رو خیلی سخت میدن که کلا دو سه تا بیشتر نمیشه زد.ریاضی عمومی 1و 2 و معادلات دیفرانسیل و عددی و آنالیز ریاضی پوران پژوهش یا مدرسان و جبر و آمار و احتمال من اصلا نخوندم. سعی کنید درسی رو سفید نذارید مثلا زبان لغات 504 با گرامر بخونید.استعدادتحصیلی نشر کتابخانه فرهنگ.برای اطلاعات عمومی تاریخ و جغرافیا از ابتدایی تا دبیرستان از الان نکته برداری کنید کتاباش تو اینترنت هست و قانون اساسی حتما دقیق بخونید.
اندیشه آیت الله سبحانی و ادبیات یک کتاب مدرسان است که برای کنکور کاردانی به کارشناسیه و شامل ادبیات و معارف و زبانه اونو بخونید با کتابهای دوره دبیرستان آمار دوره دبیرستان و کتاب گاج و ریاضیات دوره دبیرستان


نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : یکشنبه 01 مهر 97 ساعت ارسال : 14:55 کد دیدگاه : 1943475

برا خلاقیت ریاضی فقط کتاب جورج پولیا را بخون. فایل اون در اینترنت هست. برا جبر و انالیز مفاهیم را خوب بلد باشی کافی است البته می تونی یه کتاب تست مثل پوران پژ وهش را داشته باشی
و برا ریاضی عمومی هم منبع فراوان است. برا اموزش ریاضی کتاب علم الهدی اگه با دقت بخونی. التماس دعا


نویسنده : زینب تاریخ ارسال : یکشنبه 01 مهر 97 ساعت ارسال : 12:39 کد دیدگاه : 1943045

دوست عزیز من خداروشکر قبول شدم و کتابهای ک میگم تجربه خودمه ممکنه کسانی کتابهای دیگه خونده باشن من بهت پیشنهاد میکنم روانشناسی پرورش وسنجش سیف,,,فلسفه‌ نقیب زاده,شریعت مداری وگوتک ورشد ک من از نت جاهای مختلف خوندم ولیپپیشنهاد میکنم رشد وتربیتی مدرسان بگیر سعی کن تا میتونی خود کتاب بخونی خیلی مهمه..راجع ب عمومیا ک من خودمم پراکنده خودم ولی همون دوره دبیرستان دانشگاه بخون فقط با دقت بخون صفحه به صفحه موفق باشی


نویسنده : زکیه تاریخ ارسال : یکشنبه 01 مهر 97 ساعت ارسال : 09:52 کد دیدگاه : 1942242

برای نظریه های جامعه شناسی کتاب ریترز رو بخون
مبانی جامعه شناسی بروس گوئن
روش تحقیق تزرال بیکر
روش تحقیق دواس


نویسنده : ارشد تاریخ تاریخ ارسال : سه شنبه 27 شهریور 97 ساعت ارسال : 13:44 کد دیدگاه : 1936286

من ارشد شهید بهشتی خونده بودم گرایشم ایران اسلامیه تقریبا ایران اسلامی و معاصر تسلط داشتم این دوتا رو یکی 100 و 95 زدم باستان 82 زدم جهان 66 زدم راستش من ریاضی و کامپیوتر ی کم خوب زدم کامپیوتر 40 زدم ریاضی 20 زدم ادبیات 30 زدم اطلاعات عمومی 33 معارف40
تخصصیا منابع ماهان و پوران خوندم
عمومیا معارف سبحانی خوندم و جزوه های این سایت ادبیات به صورت شانسی اصلا هیچی نخوندم ریاضی امار و ریاضی دبیرستان خوندم کامپیوتر جزوه این سایت استخدام ولی بیشتر تخصصیا باید خوند که همون پوران کافیه البته وقت کافی نبود


نویسنده : علوم اجتماعی تاریخ ارسال : دوشنبه 26 شهریور 97 ساعت ارسال : 22:33 کد دیدگاه : 1934949

سپاسگذارم. خدا آگاه هست من برای ازمون نخوندم ولی فارغ التحصیل دکتری دانشگاه تهرانم. به نظرم کتابهایی که خیلی کمک میکرد بتونی این سوالات مبتدی را پاسخ دهید

پیمایش در تحقیقات اجتماعی، دواس
تحقیقات اجتماعی ، ترزال بیکر
ظراحی پژوهش های اجتماعی، نورمن بلیکی

نظریه های جامعه شناسی در دوران معاصر ریتزر
نظریه های جامعه شناسی ارون
نظریه های کوزر

در کل به نظرم سواد جامعه شناسی بخصوص کلاسیکها قوی باشید خوب میتونید بزنید. برای روش تحقیق هم دواس خیلی مهمه.


نویسنده : امید تاریخ ارسال : دوشنبه 26 شهریور 97 ساعت ارسال : 21:44 کد دیدگاه : 1934844

سلام بر همه دوستان.بنده هم قبول شدم (بدون هیچگونه سهمیه ای).بار دوم بود که شرکت میکردم (پارسال قبول نشدم در ازمون اولیه). میخوام به اونایی که قبول نشدن بگم نا امید نشن، از همین فردا شروع کنن به خوندن(منابعی که دوستان معرفی کردن را بخونن و فرصتی را برای باز خوانی و مرور در نظر بگیرن، حتما نت برداری و خلاصه نویسی کنن(تا توی باز خوانی کمتر وقت تلف بشه).حتما در دروس عمومی نظیر مهارت های هفت گانه ، ادبیات ، اطلاعات عمومی و معارف توانا بشن. بنده برای زبان و ریاضی وقتی برای مطالعه در نظر نگرفتم و در ازمون هم صفر زدم. دوستانی که قبول نشدن به این مسئله توجه کنن که اگر در ازمون بعدی قبول بشن (ازمون پاییز)با کسانی که امروز فهمیدن قبول شدن،هم زمان میرن سر کلاس(مهر98).بنابراین نا امید نشن،فک نکنن اخر دنیاست، البته که ناکامی درد داره ولی انسان را میسازه.حال و روز شما را من سال پیش داشتم و میدونم در چه حالید. انسان به امید زندس و هرگاه امید را از دست داد به انزوا کشیده میشه. کسایی که قبول نشدن چیزی را بدست نیاوردن و البته چیزی را هم از دست ندادن(انسان تا چیزی را بدست نیاره طبیعتا نمیتونه اون چیز را از دست بده). دوباره تلاش کنید تا بدستش بیارید. افکار منفی نظیر دیگه امسال ازمون استخدامی نیست، من شانس ندارم، همش پارتی بازیه، نمیتونم و … بزارید کنار. روزی 4 ساعت بخونید و مابقی را به تفریح و کارتون برسید.امید است که نتیجه بگیرد. در نهایت میخوام از سایت ایران استخدام و پرسنل دلسوز و با حوصله اش که بی ادعا و بی کوچکترین چشم داشتی به کارجویان خدمات میدهند تشکر کنم. دوسال است که تمامی مسائل مربوط به استخدامی را از این سایت معتبر و واقعا مفید پیگیری میکنم. دست تک تک شان را به گرمی می فشارم و برایشان ارزوی سلامتی و دل خوش دارم.


نویسنده : مریم بانو تاریخ ارسال : دوشنبه 26 شهریور 97 ساعت ارسال : 18:35 کد دیدگاه : 1934354

سلام گلم
فلسفه: نلر، شریعتمداری، شعائری نژاد، نقیب زاده، گوتگ، اگر فلسفه مدرسان بخونی همه این مطالب کتاب ها موجود هست درش
فنون تدریس: امسال از اسکندر فتحی اذر سوال اومد. شعبانی جلد اول هم بخون
روان شناسی پرورشی: سیف همون کتاب بزرگ
سنجش : سیف همون کتاب بزرگ
رشد: مدرسان شریف عالی بود من خوندم. لورا برگ اگر می تونی بخون
عمومی: 4 سال دبیرستان
معارف دانشگاه هم بخون


نویسنده : رها تاریخ ارسال : دوشنبه 26 شهریور 97 ساعت ارسال : 18:30 کد دیدگاه : 1934348

سلام دوست عزیز
روانشناسی پرورشی دکتر سیف
سنجش و ارزیابی دکتر سیف
فلسفه شریعتمداری ، نقیب زاده
رشد لورابرک،کرین
فنون تدریس شعبانی و فتحی آذر
در کنار این کتب اصلی کتابهای پوران پژوهش و مدرسان هم مفید هستند
انشالله موفق باشید


نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : دوشنبه 26 شهریور 97 ساعت ارسال : 18:26 کد دیدگاه : 1934336

روانشناسی رشد پوران پژوهش . فنون تدریس حسن شعبانی و فنون تدریس فتحی آذر . روان شناسی پرورشی سیف . سنجش و اندازه گیری سیف . … عمومیا هم دین و زندگی چهارسال دبیرستان . ادبیات دبیرستان . اطلاعات عمومی زیور آزادی. کامپیوتر کتابهای کار و دانش ویندوز مقدماتی و پیشرفته . ورد اکسل اکسس پاورپوینت


نویسنده : سارا تاریخ ارسال : پنجشنبه 22 شهریور 97 ساعت ارسال : 19:25 کد دیدگاه : 1925806

سلام
برای تخصصی تمرکز رو بگذارید روی خلاقیت ریاضی و آموزش ریاضی ،

البته من جبر و آنالیز و آمار هم خوندم که درصدام بالا نشد.

خلاقیت ریاضی جورج پولیا جلد 1 و 2 کتاب خیلی ساده و شیرینی هستش و تست های ساده ای هم در آزمون داشت.

آموزش ریاضی علم الهدایی و پروفسور بیژن زاده و حتما نمونه تست پیام نور هم بخونید

برای دروس عمومی اگر معلوماتتون متوسط یا خوبه همین کتاب جامع ایران استخدام یا ای استخدام رو مطالعه کنید.

امیدوارم موفق باشید


نویسنده : شاسوسا تاریخ ارسال : پنجشنبه 22 شهریور 97 ساعت ارسال : 18:59 کد دیدگاه : 1925771

سلام دوست عزیز
برای دروس عمومی از کتب درسی دوره ی دبیرستان استفاده کنید (برای icdlمهارت سطح 1و2سبز علی گلی برای معارف اسلامی دین و زندگی 2و 3و پیش +اندیشه 1سبحانی و اگه از الان میخواین شروع کنین اندیشه 2سبحانی هم مطلوبه بخونین )ضمنا جزوه ی اندیشه یک و دو سبحانی آقای عماد هم من استفاده کردم خیلی خوب و مختصر نکات مهم کتاب رو خلاصه کرده،توی همین سایت میتونین دانلود کنید …
و دروس تخصصی :1روانشناسی تربیتی دکتر سیف،2روش ها و فنون تدریس شعبانی +فنون فتحی آذر ،3سنجش و اندازه گیری دکتر سیف ،4فلسفه ی شریعتمداری و5 رشد 1و 2لورا برک…و اگه میخواین از کتب کمک درسی استفاده کنید انتشارات مدرسان شریف و پوران پژوهش مناسب هستن…
ان شاءالله موفق باشید


نویسنده : حسین تاریخ ارسال : پنجشنبه 22 شهریور 97 ساعت ارسال : 18:41 کد دیدگاه : 1925753

منابع تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش(آموزگار ابتدایی): ۱-روش و فنون تدریس: روش و فنون تدریس(جلد اول): دکتر شعبانی سفید رنگ عکس پسر بچه روی جلد است + فنون تدریس فتحی آذ(البته طبق منابع امسال) ۲-فلسفه تعلیم و تربیت: اصول و فلسفه تعلیم و تربیت: دکتر شریعتمداری نگاهی به فلسفه آموزش و پرورش: دکتر نقیب زاده آشنایی با فلسفه آموزش و پرورش: مولف نلر. ترجمه فریدون بازرگان ۳-روانشناسی تربیتی: روانشناسی پرورشی: دکتر سیف ۴- روانشناسی رشد: روانشناسی رشد (جلد اول و دوم): لورا برک + مدرسان شریف، یا پوران پژوهش و یا مدرسان رو فقط بگیرند و کامل با تست بخونند… ۵- سنجش و اندازگیری روش های اندازه گیری و ارزشیابی آموزشی: دکتر سیف + البته دلخواه مدرسان شریف


نویسنده : در پاسخ به نیلا تاریخ ارسال : پنجشنبه 22 شهریور 97 ساعت ارسال : 18:11 کد دیدگاه : 1925700

دوستان میشه بیزحمت راهنماییم کنید که واسه استخدامی جدید آموزش وپرورش .شغل آموزگار ابتدایی چی بخونم که قبول بشم انشاالله

توروخدا اگه میشه راهنماییم کنید و دریغ نکنید
دعا میکنم انشاالله همتون قبول بشید و دلتون شاد بشه

ــ روانشناسی پرورشی سیف. سنجش و ارزشیابی سیف. روانشناسی رشد مدرسان شریف. روشها وفنون تدریس شعبانی و فتحی اذر. فلسفه تعلیم و تربیت مدرسان شریف

ــ پرورشی سیف، فنون تدریس شعبانی، فلسفه شریعتمداری، رشد مولفان …
ی کتاب جامعی هم تازه اومده استخدامی اموزگار ابتدایی فکر کنم تقریبا ۶۰ تومنه اونم خوبه

ــ رشد لورا برک جلد یک

ــ سلام دوست عزیز؛ممنون از دعای زیبات
روانشناسی پرورشی دکتر سیف
سنجش و ارزیابی دکتر سیف
رشد لورا برک ؛ کرین
فلسفه نقیب زاده؛بازرگان
فنون تدریس فتحی آذر ؛ شعبانی
کتب مدرسان و پوران پژوهش هم در کنار منابع واسه مرور و تست مفیدند
انشاالله که موفق باشید

ــ سلام برای اموزگار ابتدایی من کتاب روانشناسی پرورشی از سیف و سنجش و اندازه گیری از سیف رشد فقط نظریه ها رو خوندم اصول فلسفه دکتر علی شریعتمداری خوندم و غیر از کتاب تست مدرسان شریف همه ی درسهای فوق هم خوندم. همچنین روشها و فنون تدریس حسن شعبانی هم خوندم

ــ روانشناسی پرورشی سیف . سنجش و اندازه گیری سیف . فنون تدریس شعبانی . فتحی آذر . فلسفه تعلیم و تربیت مدرسان شریف. رشد پوران پژوهش یا دو جلد لورابرگ

ــ سلام اگه این منابع با دقت و خط ب خط،بخونید قول میدم نمرتون بالا 45میشه
روانشناسی پرورشی دکتر سیف
سنجش دکتر سیف
فنون تدریس شعبانی حتما چاپ جدیدو بخرید
رشد جلد 1لورا برک و رشد مدرسان شریف
فلسفه دکتر شریعتمداری.فلسفه شعاری نژاد و مدرسان شریف
من خودم همینارو خوندم نمرم 57شد

ــ سلام دوست عزیز مدرسان شریف خوندم با کتاب فنون تدریس شعبانی و نمره کل ازاد67شدم پیشنهادم اینه مدرسان بخونی و کتاف فنون علاوه بر شعبانی فتحی آذر رو هم بخون ففط کافیه رو همین کتابا تسلط داشته باشی 100%قبولی

ــ منابع تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش(آموزگار ابتدایی): ۱-روش و فنون تدریس: روش و فنون تدریس(جلد اول): دکتر شعبانی سفید رنگ عکس پسر بچه روی جلد است + فنون تدریس فتحی آذ(البته طبق منابع امسال) ۲-فلسفه تعلیم و تربیت: اصول و فلسفه تعلیم و تربیت: دکتر شریعتمداری نگاهی به فلسفه آموزش و پرورش: دکتر نقیب زاده آشنایی با فلسفه آموزش و پرورش: مولف نلر. ترجمه فریدون بازرگان ۳-روانشناسی تربیتی: روانشناسی پرورشی: دکتر سیف ۴- روانشناسی رشد: روانشناسی رشد (جلد اول و دوم): لورا برک + مدرسان شریف، یا پوران پژوهش و یا مدرسان رو فقط بگیرند و کامل با تست بخونند… ۵- سنجش و اندازگیری روش های اندازه گیری و ارزشیابی آموزشی: دکتر سیف + البته دلخواه مدرسان شریف

ــ سلام دوست عزیز
برای دروس عمومی از کتب درسی دوره ی دبیرستان استفاده کنید (برای icdlمهارت سطح 1و2سبز علی گلی برای معارف اسلامی دین و زندگی 2و 3و پیش +اندیشه 1سبحانی و اگه از الان میخواین شروع کنین اندیشه 2سبحانی هم مطلوبه بخونین )ضمنا جزوه ی اندیشه یک و دو سبحانی آقای عماد هم من استفاده کردم خیلی خوب و مختصر نکات مهم کتاب رو خلاصه کرده،توی همین سایت میتونین دانلود کنید …
و دروس تخصصی :1روانشناسی تربیتی دکتر سیف،2روش ها و فنون تدریس شعبانی +فنون فتحی آذر ،3سنجش و اندازه گیری دکتر سیف ،4فلسفه ی شریعتمداری و5 رشد 1و 2لورا برک…و اگه میخواین از کتب کمک درسی استفاده کنید انتشارات مدرسان شریف و پوران پژوهش مناسب هستن…
ان شاءالله موفق باشید

ــ پرورشی سیف. اصول و فلسفه تعلیم و تربیت شریعتمداری و نقیب زاده,, اندازه گیری و سنجش سیف,,رشد لورابرگ,,روش ها و فنون تدریس شعبانی.. این کتابا تاثیر دارن ولی بیشتر به اطلاعات خودت بستگی داره از دوران کارشناسی و طبع روانشناسیت! انشاله موفق باشی

ــ سلام عزیزم من خودم یکی از قبول شه های امسالم ومنتظر نتیجه مصاحبه خودم برا عمومی ها کتابای دبیرستان وتست های ایران استخدام واندیشه ۱و ۲ سبحانی براتخصصی هام کتابای مدرسان شریف برام دعا کن قبول شم ایشالا توام موفق باشیییی

ــ برای آموزگاری ابتدایی ۵ تا درس تخصصی هست:
روانشناسی پرورشی از علی اکبر سیف برای درس روانشناسی پرورشی
کتاب مهارتهای آموزشی و پرورشی از حسن شعبانی برای درس فنون تدریس
کتاب سنجش ، اندازه گیری و ارزشیابی آموزشی از علی اکبر سیف برای درس سنجش
کتاب فلسفه تعلیم تربیت از شریعتمداری برای درس فلسفه
کتاب روانشناسی رشد لورابرک جلد ۱ و ۲ برای درس روانشناسی رشد
کتابای مدرسان برای این دروس هم خوبه


نویسنده : سامان تاریخ ارسال : دوشنبه 12 شهریور 97 ساعت ارسال : 00:43 کد دیدگاه : 1908661

سلام حدیثه خانم
کتا تست ایران استخدام واقعا عالی هست و به من خیلی کمک کرد . سوالاتش همه از آزمونهای معتبر سنجش هست
درکنار کتاب ایران استخدام . کتاب اندیشه اسلامی 1 وبرای ادبیات هم ( جزوات آرایه هی ادبی>تاریخ ادبیات .املا> وزبان فارسی رو بخون). کامپیوتر هم کتابهای کاردانش(ویندوز،وورد،پاورپوینت،اکسل)


نویسنده : جغرافیا تاریخ ارسال : پنجشنبه 08 شهریور 97 ساعت ارسال : 23:43 کد دیدگاه : 1903763

مبانی آب و هواشناسی کاویانی و علیجانی
آب و هوای ایران علیجانی
ژئو ساختمانی محمودی
ژئو دینامیک محمودی
ژئو ایران عیوضی
ژئو اقلیم خیام
جغرافی روستایی عباس سعیدی(استاد خودم بودن)
جغرافی روستایی ایران مهدوی
جغرافی شهری فرید
جغرافی شهری شکوئی
جغرافی شهری ایران نظریان
جغرافی سیاسی مبانی و ایران
سیستم اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور سهیل ولی وند
بعلاوه خلاصه نوشته های کارشناسی ارشد خودم
و تست های ارشد
موفق باشید


نویسنده : تربیت بدنی تاریخ ارسال : جمعه 02 شهریور 97 ساعت ارسال : 11:57 کد دیدگاه : 1891074

سلام
من مدیریت پوران پژوهش خوندم۱۰۰درصدزدم
فیزیولوژی اصلا بلدنبودم ولی با پوران پژوهش۴۰درصد زدم
سنجش حمایت طلب و هادوی خوندم ۵۰درصد زدم
رشد و یادگیری فقط اشمیت خوندم ۲۰درصد زدم
روش تدریس رمضان نژاد خوندم ۷۰درصد زدم
تست هم مدرسان شریف
عمومی نخوندم ادبیات ۷۰و معارف ۴۰زدم
نمه کل اولیم شده ۵۴
ولی اگه یکم بیشتر رو عمومی وقت میذاشتم قطعا خیلی بهتر جواب میدادم
از همین الان شروع کن روزی یکی دو ساعت اختصاصیا رو بخون قطعا نتیجه میگیری
کتابای پوران پژوهش هم منظورم مدل جلد آبیشه


نویسنده : شهرزاد تاریخ ارسال : پنجشنبه 01 شهریور 97 ساعت ارسال : 23:59 کد دیدگاه : 1890766

سلام، دوست عزیز، من نمرم 51شده، دعوت به مصحبه هم شدم خیلی برام دعا کن محتاجم برای قبولی تو این آزمون.
مدیریت راهیان ارشد و مدرسان، اگرم کتاب اصلی داشتی بهتره(سجادی، حمیدی)
سنجش اندازه گیری مدرسان شریف، کتاب اصلی داشتی بهتره(حمایت طلب، شیخ، هادوی).
فیزیو لوزی نخوندم من.
رشدو یادگیری مگیل و اشمیت، معصومه شجاعی، ولی من نخوندم رشدم.
روش تدریس رحیم رمضانی نزاد.
عمومی باز وارد نیستم و زیاد نخوندم کتاب خاصی، اما از دوستان پرسیدم:
ادبیات کتاب گاج خوبه.
معارف اندیشه 1؛2سبحانی، گاجم میگن بد نیست.
ریاضی عمومی.
کامپیوترم شنیدم سبز علی گلی خوبه.
زبانم که هرچی دامنه لغتت خوب باشه عالیه.
موفق و موید باشی.من سر جمع سی روز خوندم. ولی خوب خوندم.


نویسنده : مسیر… تاریخ ارسال : پنجشنبه 01 شهریور 97 ساعت ارسال : 17:44 کد دیدگاه : 1890275

سلام
من واسه عمومی ها کتاب آزمون استخدامی رو کامل خوندم، یعنی قسمت معارف، ادبیات، اطلاعات عمومی، کمی هم ریاضی
واسه معارف کتاب چکیده دین و زندگی سید هادی سرکشیک زاده رو هم خوندم
میگن معارف داشگاهی که تو دروس عمومی دانشگاه پاس کردیم هم منبع خوبیه
واسه ادبیات و اطلاعات روز تست های آزمون های استخدامی سالهای گذشته رو. هم خوندم
واسه کامپیوتر کتاب کامپیوتر آمادگی برای آزمون های استخدامی کاظم زرین انتشارات امید انقلاب به اضافه تست های آزمون های استخدامی سالهای گذشته
واسه هوش و زبان هیچی نخوندم
اختصاصی ها رو هم که منابع دانشگاهی خودمون و خلاصه نوشته های خودم به اضافه تست های مدرسان شریف…
توصیه میکنم موقع خوندن نکته برداری و خلاصه نویسی کنید، نزدیک آزمون خیلی به درد میخوره…
موفق باشید


نویسنده : دبیری علوم اج تاریخ ارسال : پنجشنبه 01 شهریور 97 ساعت ارسال : 16:58 کد دیدگاه : 1890209

رو معارف و ادبیات و کامپیوتر و هوش و زبان کار کنید و دوتا شو سعی کنید بالای هفتاد بزنید
واسه معارف ، دین و زندگی های دبیرستان و اندیشه سبحانی یک با تستاشون.گاج خوبه
ادبیات دبیرستان و پیش.کتاب گاج عالیه
زبان گرامر دبیرستان و پیش و لغت۵۰۴ و تافل.
کامپیوتر هم سعی کنید دوره های ای سی دی ال رو بگذرونید و عملی یادبگیرید تا خوب بره تو ذهنتون.کتابای سبزعلی گل هم خوبه‌.
هوش هم تا میتونید تست بزنید . تستهای استعداد تحصیلی دکتری تا با نحوه سوالات و جواب دادناش آشنا شید و قلقش بیاد دستتون.


نویسنده : Sepide تاریخ ارسال : پنجشنبه 01 شهریور 97 ساعت ارسال : 16:14 کد دیدگاه : 1890141

من عمومی ها دینی و ادبیات دبیرستان خوندم کامپیوتر و اطلاعات عمومی کتاب استخدامی رو کاملا خوندم زبان همونی ک بلد بودم چیزی نخوندم
ریاضی و هوش وقت نشد بخونم ولی هوش کتاب ازمون دکتری خوبه میگن
اختصاصی هم ک رشته تخصصی خودمه
اگه این راهنمایی بدردت خورد برام دعا کن قبول شم


نویسنده : منتظر تاریخ ارسال : پنجشنبه 01 شهریور 97 ساعت ارسال : 14:30 کد دیدگاه : 1890013

سلام برای عمومی کتابهای دبیرستان و بخون . واسه اصلاعات عمومی سند چشم انداز .قانون اساسی و تستهای عمومی ایران استخدام.اصلاعات عمومی بستگی به اطلاعات خودت داره برای تخصصی هم منبع اصلی در کنارش مدارسان یا کتابهای پوران پژوهش همشون عالی هستن . مهم اینکه تو با دقت و با انگیزه بخونی


نویسنده : باران۹۷ تاریخ ارسال : چهارشنبه 31 مرداد 97 ساعت ارسال : 19:05 کد دیدگاه : 1888857

من ای سی دی ال تست زدم و روی کامپیوتر اجرا میکردم معارف اندیشه ۱ و ۲ سبحانی ادبیات کتاب گاج و کتابای دبیرستان البته کتابارو از روی وبلاگ ادبیات پیش خوندم ادبیات سومم هم از روی وبلاگ ادبیات سوم خوندم عالی بودن ریاضی هم ک ریاضی عمومی مدرسان شریف البته رشتمم ریاضی بود قانون اساسی رو خوندم و کتاب استخدامی تستاشو زدم زبانم کتاب تست سوم و پیش کانون زدم البته کتاب لانگمن تافل عالیه هم ۶۰ تا گرامر داره هم ریدینگاش کلی لغت داره سر کار هم میرفتم بشینین بخونین ارزش داره وقت بزارین


نویسنده : مریم بانو تاریخ ارسال : چهارشنبه 17 مرداد 97 ساعت ارسال : 21:16 کد دیدگاه : 1860396

سلام
فلسفه: شریعتمداری، شعائری نژاد، نلر، نقیب زاده، گوتک، پوران پژوهش، مدرسان، تمامی تست های ارشد و دکترا
فنون تدریس: شعبانی و صفوی( انگاری منبع امسال عوض و از کتاب اسکندر فتحی آذر سوال بوده)
سنجش: سنجش و ارزشیابی از سیف همون کتاب بزرگ میگم + تست
روان شناسی پرورشی: روان شناسی نوین(روان شناسی پرورشی) از سیف
رشد: چون کتاب لورا برگ نداشتم مدرسان خوندم که خیلی عالی هست و میشه درصد بالا زد
عمومی: 4 سال دبیرستان+ معارف 1 و 2 دانشگاه+ 405 و 1100 واژه واسه زبان( البته عید خوندم الان وقت نبود)


نویسنده : پسر کرد تاریخ ارسال : پنجشنبه 11 مرداد 97 ساعت ارسال : 14:46 کد دیدگاه : 1846888

#کامپیوتر
به لیلا به نگار وباقی دوستان سلام دوستان وقت بخیر.منابعی که خودم استفاده کرده بودم رو خواسته بودین.دروس عمومی خیلی با هم متفاوت نیستن دوستان مهم روش خوندنه ولی باز میگم چشم زبان انگلیسی:زبان انگلیسی میکرو طبقه بندی گاج البته خط ویژه هم خیلی خوبه زبان و ادبیات فارسی:کتابچه های لقمه انتشارات مهر و ماه معارف:اندیشه یک سبحانی،دین و زندگی کنکور خط ویژه گاج ریاضی و آمار:ریاضیات کنکور انسانی انتشارات خیلی سبز اطلاعات عمومی + هوش و استعداد:منبع دقیق و مشخصی نداره تست های ادوار گذشته بعلاوه ی قانون اساسی کامپیوتر :کتب فنی حرفه ای آموزش ورد اکسل پاورپوینت ، تو نت میتونین رایگان دانلود کنین
دروس تخصصی
پایگاه داده ها:کتاب مقسمی
ساختمان داده و طراحی الگوریتم:مقسمی، پوران هم بد نیست
شبکه: جزوات نتورک پلاس .امنیت در شبکه از سایت فرادرس
ذخیره: پارسه خوندم.منبع کامل کتاب دکتر روحانی رانکوهی
پیشرفته:کتاب جعفرنژاد قمی رو خوندم اصلأ توصیه نمیکنم.دوستان کتاب مقسمی رو خونده بودن و راضی بودن.
اگه واقعأ پایه ی درسیتون یه مقداری ضعیفه شاید با خوندن کتاب زیاد متوجه نشین برید سایت فرادرس اونجا برا رشته ی کامپیوتر تدریس بیشتر دروس رو دارن میتونید برا شروع کار و اینکه استارت اولیه رو بزنین تو هر درسی که ضعیف هستین از اون آموزش ها استفاده کنین.
ولی قبل خرید حتمأ پیش نمایش ها رو ببینین اگه خوب بود بخرین.موفق باشین.


نویسنده : آرش- مکانیک تاریخ ارسال : سه شنبه 09 مرداد 97 ساعت ارسال : 21:33 کد دیدگاه : 1842478
سلام خیلی ممنون ، من واسه عمومی ها فقط کتاب آموزش دروس عمومی استخدامی که از همین سایت خریدم رو خوندم و با توجه به اینکه تو کارخونه تا ساعت شش عصر کار میکردم و فقط شبا فرصت مطالعه داشتم نتیجه خوبی گرفتم و میانگین عمومی هام 40 شد. واسه تخصصی ها هم کتابای استاتیک و مقاومت نایی و ترمودینامیک پوران پژوهش رو خوندم و تونستم این سه درس رو 88 درصد بزنم ولی درسای مکانیک خودرو رو نزدم چون نخوندم.


نویسنده : سارا تاریخ ارسال : سه شنبه 09 مرداد 97 ساعت ارسال : 13:48 کد دیدگاه : 1841167
سلام دوست عزیز

من هم سال پیش قبول نشدم و امسال خدا رو شکر قبول شدم .

برای تخصصی تمرکز رو بگذارید روی خلاقیت ریاضی و آموزش ریاضی ،

البته من جبر و آنالیز و آمار هم خوندم که درصدام بالا نشد.

خلاقیت ریاضی جورج پولیا جلد 1 و 2 کتاب خیلی ساده و شیرینی هستش و تست های ساده ای هم در آزمون داشت.

آموزش ریاضی علم الهدایی و پروفسور بیژن زاده و حتما نمونه تست پیام نور هم بخونید

برای دروس عمومی من همین کتاب جامع ایران استخدام رو مطالعه کردم .

امیدوارم موفق باشید


نویسنده : zetabyte تاریخ ارسال : سه شنبه 09 مرداد 97 ساعت ارسال : 11:37 کد دیدگاه : 1840810

سلام. من هنرآموز کامپیوتر قبول شدم. البته برای آزمون دیوان محاسبات خونده بودم و منتظر نتیجه ش هستم. ولی با همون اطلاعات رفتم سر آزمون آموزش و پرورش. و خب چندتا دروس رو باید اضافه تر میخوندم که چون بیشتر روی دیوان سرمایه گذاری کرده بودم , اون چندتا درس رو مثل ساختمان داده و ذخیره بازیابی و شبکه رو نخوندم و با اطلاعات خودم جواب دادم. نمره کل اولیه م هم 32.25 هست. واسه عمومیا : فناوری اطلاعات که با دانش خودمون هست. ولی کار با نرم افزارا هم خیلی کمک میکنه.
برای معارف کتاب اندیشه اسلامی 1 آقای سبحانی و دین و زندگی های 3 سال دبیرستان.
برای ادبیات هم من از روی درس و کنکور زبان و ادبیات فارسی انتشارات گسترش علوم پایه خوندم. ولی خب اگه زمان زیادی کسی داشته باشه, ادبیات دبیرستان رو بخونه کامل تره.
برای ریاضی هم ریاضی سوم انسانی میگفتن خوب هست که من فایلش رو از توی نت گرفتم. یسری فایل هم برای درس آمار گرفتم که البته جزوه دانشگاهیم رو هم داشتم.
برای زبان هم علاوه بر لغات 504 یسری فایل هم گرفتم از اینترنت. که جزوه ماهان خیلی خوب بود. هرچند که تو این آزمون اصلا خوب نزدم زبان رو بخاطر اینکه دایره لغات رو باید افزایش داد و من اینکارو نکرده بودم.
برای اطلاعات عمومی, قانون اساسی خیلی مهمه و باید خوند. توی نت هم هست براحتی پیدا میشه. جزوه های اطلاعات عمومی هم توی نت هست که میشه استفاده کرد. من که چون بخاطر آزمون دیوان قانون اساسی و قانون دیوان محاسبات رو خونده بودم, تو همین محدوده جواب دادم.
برای هوش هم کتاب خاصی نخوندم ولی اگه آدم بخواد روش سرمایه گذاری بکنه , من خودم کتاب آزمون های سنجش و تست هوش از انتشارات شباهنگ رو گرفته بودم قبلا. ولی دیگه وقت نمیشد بخونمش.
برای تخصصی ها : درس ذخیره رو که جزوه مهندس شیرافکن رو دانلود کرده بودم و خیلی خوب بود. ولی خب وقت نشد بخونمش.
برای برنامه نویسی پیشرفته هم کتاب درس و کنکور زبان برنامه سازی c و ++c فرشید شیرافکن رو داشتم .
برای شبکه هیچ کتابی رو در نظر ندارم ولی کتاب شبکه هنرستان هم خوبه حداقل.
برای ساختمان داده هم کتاب مهندس شیرافکن رو داشتم و فیلم های آموزش ساختمان داده از همون مهندس شیرافکن. خیلی خوب و کامل توضیح دادن. هم آموزشش هست هم تست و کنکورش. این رو هم واسه فراگیر 4 فیلمارو دیده بودم.
برای طراحی الگوریتم هم فیلم های آموزشی مهندس شیرافکن رو دیدم که بسیار کمک کننده بود و واقعا طراحی الگوریتم رو کامل آموزش دادن. و کتاب درس و کنکور ارشد طراحی الگوریتم آقای مقسمی. با این دوتا منبع, درس طراحی الگوریتم تبدیل به یه درس بسیار شیرین شد برام و تسلط خوبی پیدا کردم توش.
برای درس پایگاه داده هم,کتاب درس و کنکور ارشد پایگاه داده آقای مقسمی رو خوندم که خیلی خوب و کامل توضیح داده بودن. اگه کتاب از اولین فصل به ترتیب شروع بشه و جلو بره مطالب کاملا قابل فهم هست و جا میفته. تست زدن هم که کلید پایانی کار هست و بسیار واسه تثبیت مطالب و آشنایی با مدل و محدوده سوالات کمک کننده ست.
امیدوارم براتون مفید باشه و موفق باشید.


نویسنده : سقز کامپیوتر تاریخ ارسال : سه شنبه 09 مرداد 97 ساعت ارسال : 01:48 کد دیدگاه : 1840126
سلام خدمت دوستان عزیز…
پایگاه رو محمد رضا کیوان پور پارسه خوندم البته غیر از نحوه پیدا کردن کلید کاندید و….
ذخیره مقسمی. دو فصل آخر رو حتما خوب بخونید چون 95 و امسال 4 سوال از دو فصل آخرش بود.
شبکه همش امنیته برید فرا درس فیلم های امنیتو نگاه کنید
برنامه نویسی . من جاوا قبلا کار کردم کل مفاهیم شی گرایی جاوا شبیه سی پلاس پلاسه البته در موارد جزیی با هم متفاوتن. بهرین کتاب برای سی پلاس پلاس دیتل دیتل مهندس پاشایی . من عاشق کتاب های این بشرم.
ساختمان مقسمی.
طراحی 600 مسله دکتر قدسی از دانشگاه شریف. میگن طراح سوالت ساختمان و طراحی قدسیه…
و اما عمومی ها …
معارف رو کتاب کاردانی به کارشناسی خوندم
ادبیات رو تست زدم فقط
icdl هم اونی که رشتش کامپیوتر باشه بلده دیگه
زبان رو کلاس رفتم البته مدت 3 ساله . از starter american english file شروع کردم که الان file4 رو میخونم
اطلاعات عمومی نخوندم و چیزی هم نمیدونم ….
هوش هم که وقت میگیره تصمیم کبری گرفتم تستاشو بزنم ولی منصرف شدم. میخواید هوشو بزنید کتاب استعداد تحصیلی دکتری مدرسان رو نگاه کنید . همش نه تا ص 260 کافیه. البته من خودم ریسک نکردم
و اما ریاضی و آمار . کتاب مدرسان حسین نامی و آمار مقسمی . فصل اول و دوم حسین نامی و فصل اول و دوم کتاب مقسمی رو بخونید قول میدم 100 ریاضی میزنید.
من خودم ارشد هوش مصنوعی خوندم. یادم نیس تا حالا چند بار آزمون استخدامی شرکت کردم….. پیر شدیم رفت . این رو قبول نشم یه سوپر مارکت میزنم …. وبعد زن میگیرم و…..


نویسنده : امین زبان تاریخ ارسال : سه شنبه 09 مرداد 97 ساعت ارسال : 06:23 کد دیدگاه : 1840251
سلام سما خانوم،والا چیزی‌میگم ممکنه باور نکنی،من دوسال پیشم هم امتحان دادم ولی اصلا نخوندم فقط رفتم سیاه کردم،اما امسال خوندم تا اینجارو داشته باش، من رفتم کتابای راهنمای پیام نور رو خوندم،باور نمیکنی ولی کل این چهار کتاب رو شخم زدم،مثلا برای روش تدریس رفتم که ۹۰ بزنم،ولی وقتی سر جلسه نشستم دیدم سه یا چهار سوالش از اون کتابی بود من خوندم،فک کن روش تدریسم شد ۱۵ درصد.فهمیدم که از ارشد و دکتری سوال بوده. رفتم کتابای مدرسان ارشد و دیدم،مثلا کتاب روش تدریس مدرسان ارشد ۷۰۰ صفحه بود که مثلا کتاب روش تدریس پیام نور ک من خوندم کلش فقط یه فصل این مدرسان بود.پس بهت میگم اگه میخوای موفق بشی از همین الان کتابای ارشد مدرسان رو بشین بخون،فک کن واسه کنکور میخونی،بهت قول میدم سال دیگه نفر اول میشی.حیف نمیشه ایدی تلگرامم بهت بدم مگه نه کتاب روش تدریس کارشناسی رو تو چهار صفحه خلاصه کردم بهت میدادم که کنار اون کتابای مدرسان بخونی.انشالله ازمون دیگه موقعی ک قبولیت اومد یاد من میفتی و میگی خدا پدرتو بیامرزه که بهم انگیزه دادی (:heart:) باز اگه سوال داشتی تو یه پست جدید به اسم من بزار جواب میدم اخه تعداد پستها زیادن ماشالله


نویسنده : سارا تاریخ ارسال : سه شنبه 09 مرداد 97 ساعت ارسال : 00:32 کد دیدگاه : 1839973
سلام دوست عزیز
من هم سال پیش قبول نشدم و امسال خدا رو شکر قبول شدم .
برای تخصصی تمرکز رو بگذارید روی خلاقیت ریاضی و آموزش ریاضی ،
البته من جبر و آنالیز هم خوندم که درصدام بالا نشد.
خلاقیت ریاضی جورج پولیا جلد 1 و 2 کتاب خیلی ساده و شیرینی هستش و تست های ساده ای هم در آزمون داشت.
آموزش ریاضی علم الهدایی و پروفسور بیژن زاده و حتما نمونه تست هم بخونید
برای دروس عمومی من همین کتاب جامع ایران استخدام رو مطالعه کردم .
امیدوارم موفق باشید


نویسنده : هادی تاریخ ارسال : دوشنبه 08 مرداد 97 ساعت ارسال : 23:32 کد دیدگاه : 1839770
سلام،تا میتونید روی دروسی وقت بزارین که کمتر کسی بالاتر از ۲۰ درصد جواب میده،مثل زبان،هوش و کامپیوتر،دروس تخصصی واقعا به خودتون بستگی داره ولی عمومی خیلی تاثیرگذاره،ادبیات و معارف هم کتابهای بانک سوالات داره که کافیه.من ۳بار ازمون دادم و خلاصه قبول شدم،انشالا همه به خواسته و آرزوشون برسن


نویسنده : جغرافیایعنی عشق تاریخ ارسال : دوشنبه 08 مرداد 97 ساعت ارسال : 22:47 کد دیدگاه : 1839644
واسه تخصصی که کتاب مبانی ج شهری و ج شهری ایران انتشارات پیام نور.سیاسی دکتر دره میرحیدر.اب وهوا دکتر علیجانی.روستایی از دکتر مهدوی.عمومی هم اندیشه اسلامی یک ازایت الله سبحانی خیلی مهمه.من بخاطر بچم نشد بخونم.ولی ان شالله آزمون های بعدی چون تجربه مهمی از این ازمون گرفتم.ان شالله موفق باشی


نویسنده : سینا تاریخ ارسال : دوشنبه 08 مرداد 97 ساعت ارسال : 22:52 کد دیدگاه : 1839659
سلام دوست عزیز. بنده اصول و شرکت ها رو کتاب حسابداری مالی کارشناسی ارشد مدرسان شریف خوندم. صنعتی رو از جمشید اسکندری به همراه کتاب تستش.کاربرد رو از پیام نور و آمار رو از دو جلدی مفاهیم آماری عادل آذر . عمومی ها رو از کتب انتشارات مهر و ماه. امیدوارم به دردت بخورن


نویسنده : عماد تاریخ ارسال : دوشنبه 08 مرداد 97 ساعت ارسال : 22:42 کد دیدگاه : 1839630
سلام و تشکر دوست عزیز ایشالا روزی شما بشه…
من برای تخصصی جزوه ای اماده کردم و سایت هم گذاشتم و منابع را معرفی کردم …
برای عمومی هم ریاصی و زبان نزدم و مابقی را از قبل حضور ذهن داشتم ..

ادبیات کتاب سیرتاپیاز یا کتاب جامع ادبیات پیام نور خوبه
معارف همون جزوه اندیشه در کنار تست های کتاب کار جامع رشته انسانی دبیرستان
ای سی دی ال هم تستهای فنی حرفه ای(درکل فقط تست زدم از هرجا گیرم اومد)
اطاعات عمومی هم قانون اساسی .تاریخ معاصر.سند چشم انداز 1404.تاریخهای معروف تقویم

هوش هم فقط سرجلسه میزنم هرچی بلد باشم خوندن نداره مفهومی و ریاضی هست

درصدهای عمومی به ترتیب کارنامه:
51
سفید
15
45
سفید
52
سفید
18
دروس تخصصی:
70
73
65
13
23


نویسنده : شاسوسا تاریخ ارسال : دوشنبه 08 مرداد 97 ساعت ارسال : 20:40 کد دیدگاه : 1839236
کامپیوتر-
سطح 1و 2 سبزعلی
معارف-
دین و زندگی 2و3و پیش دبیرستان و اندیشه 1و 2سبحانی
ادبیات-
2و3وپیش دبیرستانمخصوصا معنای لغات آخر کتاب و همچنین به املاشون دقت کنید
زبان -هم 2و3وپیش لغاتش رو بخونین و سعی کنید 504رو هم از الان شروع کنید…
اطلاعات عمومی-
قانون اساسی و این منبع بسیار گسترده هست و بستگی ب دانش روز و اطلاعات سیاسی اقتصادی و تاریخی شما داره…
ریاضی و آمار هم من فقط آمار سال دوم دبیرستان رو خوندم
هوش-
هم ک بستگی ب خودتون داره دوست عزیز ان شاالله موفق باشید


نویسنده : سحر تاریخ ارسال : دوشنبه 08 مرداد 97 ساعت ارسال : 18:13 کد دیدگاه : 1838770
رشد لورابرگ خوندم جلد یک رو کامل و چند فصل مربوط به نوجوانی و جوانی جلد دومش رو خوندم بقیه فصلا رو خلاصه فصلش رو خوندم
سنجش و اندازه گیری از دکتر سیف
فنون ها و روش تدریس مدرسان خوندم که البته اونقدر درسنامه ش بد بود که نمی فهمیدم
روانشناسی پرورشی هم کتاب دکتر سیف
فلسفه تعلیم و تربیت کتاب اصول فلسفه ی تعلیم و تربیت از انتشارات رشد البته این کتابم خیلی پیچیده بود و درسنامه ش جالب نبود
چیزی که بیشتر از همه بهم کمک کرد کتاب جامع دروس آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی از انتشارات جهش بود . هم درسنامه داره که خیلی خوب توضیح داده و برای جمع بندی عالیه هم سوال داره. البته من خیلی وقت نداشتم و کلا چهار هفته درس خوندم
اینم درصدام
فلسفه 27.78
روانشناسی پرورشی85.05
روانشناسی رشد 50
روش ها و فنون تدریس 31.11
سنجش و اندازه گیری 41.03


نویسنده : مسعود تاریخ ارسال : دوشنبه 08 مرداد 97 ساعت ارسال : 09:31 کد دیدگاه : 1835650
سلام خیلی ممنون
عمومی کتابای دبیرستان
هوش و اطلاعات عمومی کتابی که از ایران استخدام تهیه کرده بودم
تخصصی هم کتابای مقسمی بود
البته برا شبکه نتونستم کتاب خوب پیداکنم


نویسنده : علی تاریخ ارسال : دوشنبه 08 مرداد 97 ساعت ارسال : 17:29 کد دیدگاه : 1838600 (منابع روانشناسی پرورشی و فنون تدریس)

سلام
روانشناسی پرورشی رو علی اکبر سیف
فنون تدریس رودکترشعبانی.
بیا توآیدی من برات توضیح بدم
من خدارو شکر قبول شدم


نویسنده : سعید تاریخ ارسال : چهارشنبه 27 تیر 97 ساعت ارسال : 02:38 کد دیدگاه : 1815002 
سلام خواهر یا برادر گرامی. قبل از معرفی منابع باید گفت که منابع این رسته شغلی بسیار گسترده و زیاد هست و نیاز به مطالعه گسترده داره.
1. تعلیم تربیت اسلامی- نگاهی دوباره به تربیت اسلامی 2جلدی از دکتر خسرو باقری+ مدرسان شریف
2. اشنایی با علوم قرانی- علوم قرانی محمدهادی معرفت
3. روابط انسانی در مدرسه- روابط انسانی در اموزشگاه از دکتر میر کمالی + روابط انسانی در سازمان های اموزشی از دکتر سرمد
4. سبک زندگی اسلامی ایرانی- برای این درس 3 کتاب از اقای احمد حسین شریفی هست که باید مطالعه شود
5. فلسفه و مبانی تعلیم تربیت- یک کتاب 400 صحفه ای هست از شورای عالی انقلاب فرهنگی با عنوان: مبانی نظری تحول بنیادین در اموش پرورش
6. روانشناسی عمومی و رشد- برای این درس بهترین گزینه مدرسان یا پوران پژوهش هست
7. مباحث فرهنگی روز- اساسا هیچ منبع مشخصی نداره و مربوط به اطلاعات فرهنگی طرف داره.
انشالله موفق باشین و برای من هم دعا کنین. یاعلی


نویسنده : وحید تاریخ ارسال : سه شنبه 19 تیر 97 ساعت ارسال : 19:12 کد دیدگاه : 1802376 
سلام و درود خدکت دوستان گلم
دوستان تجربیاتمو در مورد منابع اموزگار ابتدایی در اختیارتون میزارم
در مورد روانشناسی رشد سعی کنید کتاب مدرسان شریفو بخرید واقعا 99 درصد سوالات از این کتاب میاد
2-در مورد روانشناسی پرورشی فقط منبع رواشناسی پرورشی دکتر سیف رو بخونید0همون کتابی که بالای 500 صفحست)
3-در مورد سنجش و اندازه گیری بازم این منبعش سیف هستش که این کتاب هم کتاب بزرگیه
4-در مورد فنون تدریس تا آزمون سال پیش معمولا سوالات از کتاب دکتر شعبانی میومد ولی امسال معلوم شد که از منابع جدیدی امسال استفاده شد چون واقعا بعضی سوالات امسال فنون به هیچ وجه توی هیچ کدوم از منابع اصلی فنون که شعبانی و بهرنگی و فتی ….هستن نبود.سعی کنید منبع این سوالات امسال فنونو گیری بیارید
5-در مورد فلسفه تربیت هم به نظر من مدرسان و ماهان کفایت میکنه و سوالات بیرون از این دو منبع نیست
در مورد منابع عمومی
دوستان امسال درس معارف اکثریت سوالات از اندیشه آقای سبحانی اومده سعی کنید این کتابو در کنار کتاب های دبیرستان حتما بخونید
ادبیات هم سعی کنید مبحثی در س بخونید و الکی وقتتونو برای همه کتابا نزارید..مثلا زبان فارسی رو بخونید…..آرایه های ادبی و ویرایش و….حتما بخونید
چند سوال قرابت معنایی میاد که راحته
اطلاعات عمومی هم واقعا باید هر بحثی رو خوند و اصلا قابل اعتماد نیست که مثلا بگی امسال در مورد چشم انداز بخونم و ازش بیاد.و….یا مثلا یک سوال از شهدا و عملیات هاست که احتمال داره امسال نیاد………پس لطف کنید همه مطالب مطرح رو بخونید
در مورد دیگر منابع هم هیچ تغیری مثل سال های پیش نبود

دوستانی که فکر میکنن این آزمون شانسی ندارن از الان شروع کنن.هر چی بیشتر بخونید به سودتونه

انشالله خدا به حق امام زمان به همه جوونای این مملکت رحم کنه
توکلتونم بر خدا باشه
هیچ نیرویی مثل ارتباط خوب با خداوند آرامش بخش نیست


نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : شنبه 02 تیر 97 ساعت ارسال : 22:20 کد دیدگاه : 1779720 
سلام دوستان من قبول شده سال 95 هستم این حال الانتون رو با تمام وجود حس میکنم . چندتا توصیه از من به شما دوستان عزیز :
به حرف هیچکس گوش ندید چون همه آیه یاس میخونن
تا میتونید تست بخونید هرچی بیشتر تست بزنید ذهنتون سر جلسه خلاقتر میشه .
هیچ درسی رو سر جلسه نخونده رها نکنید حتی اگه الان نمیخونید ولی سر جلسه سوالاتشون رو بخونید چون ممکنه سوالش خیلی پیش پا افتاده باشه .
سعی کنید اصلا اصلا اصلا شانسی نزنید .
وقتی میرید سر جلسه با ارامش باشید به شلوغ بودن توجه نکنید چون اکثرا سیاهی لشگر هستند .


نویسنده : ahmaddddتاریخ ارسال : پنجشنبه 23 فروردین 97ساعت ارسال : 21:47کد دیدگاه : 1676156
سلام دوست عزیز
برای رشته علوم اجتماعی باید کتاب های مبانی جامعه شناسی از بروس کوئن نظریه های جامعه شناسی از لویس کوزر و جورج ریتزر روش تحقیق کتاب نحوه انجام تحقیقات اجتماعی از ترز بیکر و حوزهه ای جامعه شناسی که پراکنده هستند
نظر من این است که فقط کتاب مبانی را تهیه کنید بخوانید
و کتاب نظریه های جامعه شناسی – روش تحقیق و حوزه های جامعه شناسی را از موسسات کنکور بگیرید که خلاصه و مفید هستند مثل مدرسان شریف، ماهان .و یا پوران پژوهش


نویسنده : سامان تاریخ ارسال : سه شنبه 28 فروردین 97ساعت ارسال : 23:44کد دیدگاه : 1683353
روانشناسی پرورشی نوین دکتر سیف 2-روش ها فنون تدریس حسن شعبانی جلد1 3-روانشناسی رشد لورابرک (رشدمدرسان هم خوبه)-4سنجش و ارزشیابی از دکتر سیف 5-اصول و فلسفه ی تعلیم و تربیت از شریعتمداری کتاب.نقیب زاذه .و شعاری نژاد هم ازشون سوال میاد برای فلسفه


نویسنده : مریم بانوتاریخ ارسال : چهارشنبه 29 فروردین 97ساعت ارسال : 09:17کد دیدگاه : 1683621
عمومی ۴ سال دبیرستان می خونم که تمام سوال ها اگه دقت کنی ازشون بود. راحت میشه معارف ادبیات زبان فارسی و زبان انگلیسی درصد بالای ۸۰ زد. روی این سه تا سرمایه گذاری می کنم. سری قبل هم درصدهام این سه درس بالا. البته معارف ۱ و ۲ دانشگاه هم می خونم. ۵۰۴ واژه و ۱۱۰۰ واژه هم می خونم. قبلا خوندم و حفظ هستم. اخه بعضی وقتا سوال زبان طوری می دن که باید اینا بلد باشی. گاج که دوستان پیشنهاد می کنن خیلی حجیم و وقت گیر. اگه بخواد کسی با گاج بخونه به تخصصی نمیرسه و وقت کم میاره. تازه غلط هم در جواب تست ها داره. من معارف و ادبیات گاج را خوندم عیدی. والا تخصصی گلم از اذر تا الان زیاد خوندم و مسلط شدم. فقط رشد و سنجش که در دوران تحصیلم اصلا نخونده بود که اونم با راهنمایی تمام دوستان سایت خوب یاد گرفتم و تست زدم عالی بود. منتها با نیومدن دفترچه و انتظار و فکر احساس می کنی مطالب رشد و یه قسمت هایی از سنجش از ذهنم پریده. رشد نکته زیاد و ریز ریز هست. یه هفته هست که نمی تونم بخونم و منتظر تا خبر دقیق بیاد شروع کنم و با توکل بر خدا شدید بخونم. فدات بشم شما خوب درس بخونین شاید شرایط شما با من فرق می کنه. لا آرزوی موفقیت برای شما و من


نویسنده : فرشیدتاریخ ارسال : چهارشنبه 29 فروردین 97ساعت ارسال : 09:52کد دیدگاه : 1683666
برا پایگاه داده مدرسان بخون بدون شک صد میزنی
ساختمان پارسه طورانی عالییی
الگوریتم پوران آبی خوب
ادبیات معارف زبان کاردانی به کارشناسی مدرسان خیلی خوب ولی وقت زیادی میخواد
ذخیره من کتاب رانکوهیی میخونم ولی مقسمی بهتره شبکه هم یه کتاب بخون سخت نگیر چون شانسیه


نویسنده : محیا تاریخ ارسال : سه شنبه 04 اردیبهشت 97ساعت ارسال : 11:59کد دیدگاه : 1692171
سلام دوست عزیز‌. منم امتحان دادم با اطلاع خودم‌ خوب درسا رو زدم‌ بدون خوندن. این کتابایی‌ که گفتی منبع هستن.روش تدریس رمضانی نژاد‌ رو بخون‌.
دوست عزیز‌ تست کار کن‌.نه در حد ارشد چون سوالاتش‌ پیچیده‌ نبود‌ یه سوالای‌ پیش پا افتاده داده بودن که به راحتی میشد جواب داد‌.همین کتابا رو بخون تست هم بزن ان شاالله حتما قبولی‌.
من یادگیری اشمیت‌ دارم میخونم‌.مدیریت سجادی‌ یا راهیان‌ ارشد‌.سنجش حمایت طلب که شیخی بهتره سوالات فرمولی خیلی کمتر داده بودن‌ بیشتر آزمون ها بود‌.روش تدریس رمضانی نژاد خوندم‌.فیزیولوژی هم جزوه‌ سرکلاسمو‌ میخوام بخونم چون دکتر دریانوش‌ استادم‌ بوده‌”راهیان ارشد.
ان شاالله موفق باشی دوست عزیز


نویسنده : محمد ریاضی تاریخ ارسال : شنبه 26 اسفند 96 ساعت ارسال : 20:31 کد دیدگاه : 1653400
با سلام بنده از قبول شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 95 هستم. دروس ریاضی عمومی 1و2- معادلات دیفرانسیل- آنالیز عددی- جبر1-امار و احتمال 1و2-آنالیز ریاضی 1و2 رو باید بخونید که پیشنهاد بنده کتابای مدرسان شریف هست البته برای درس آمار میتونید از کتاب دکتر طورانی انتشارات پارسه استفاده کنید که کتاب بی نظیریه. برای درس اصول اموزش ریاضی هم در این 2 سال اخیر که آزمون استخدامی برگزار شده از دو کتاب سوال میاد یکی اصول آموزش ریاضی دکتر علم الهدی و کتاب آموزش ریاضی پروفسور بیژن زاده-تمامی سوالای اصول آموزش ریاضی از همین دو منبع میاد حدود 60 درصد سوالات از کتاب دکتر علم الهدی و حدود 40 درصدش از کتاب پروفسور بیژن زاده(جلد کتاب هم سبز رنگه) برای درس خلاقیت ریاضی هم فقط و فقط مراجعه کنید به کتاب خلاقیت ریاضی جرج پولیا که تمام سوالات درس خلاقیت ریاضی فقط و فقط از همین کتاب میاد به استناد ازمون 2 سال اخیر-بنده سال اول توی امتحان کتبی قبول شدم ولی تو 3 برابر ظرفیت رد شدم اما سال دوم با اینکه شهر خودم نمیخواست به عنوان نیروی غیر بومی شرکت کردم و قبول شدم و الان در حال تدریس تو آموزش و پرورش هستم- توصیه من به شما اینه که از همین امروز سه کتاب اصول اموزش و خلاقیت که معرفی کردم رو شروع به مطالعه کنید چون از نظر ارزش سوالات سوالات درس اصول اموزش ریاضی و خلاقیت ریاضی هر کدوم به اندازه سه درس جبر1- آنالیز عددی1- و انالیز ریاضی هستش چون دفترچه سوالات اختصاص چهار قسمته قسمت اول: سوالات درس ریاضی عمومی و معادلات دیفرانسیل و امار و احتمال 1و2 قسمت دوم: جبر 1- آنالیز عددی1- آنالیز ریاضی 1و2 و قسمت سوم: اصول آموزش ریاضی و قسمت چهارم: خلاقیت ریاضی- کتاب خلاقیت ریاضی جرج پولیا را هم میتونید به صورت پی دی اف در اینترنت دانلود کنید و اینو بدونید نفر اول کشوری در سال گذشته حدود 70 درصد درس خلاقیت ریاضی رو زده پس با مطالعه دقیق منابعی که خدمتتون عرض کردم به راحتی میتونید در این آزمون موفق باشید.


نویسنده : سارا تاریخ ارسال : سه شنبه 22 اسفند 96 ساعت ارسال : 13:29 کد دیدگاه : 1648777
منابع تخصصی آموزگار ابتدایی
سلام
روانشناسی رشد لورا برک
روانشناسی تربیتی سیف
فلسفه تعلیم و تربیت شریعتمداری و همین کتاب از نقیب زاده
سنجش و اندازه گیری سیف
فنون تدریس شعبانی
می تونه اگر وقت نداره کتابهای مدرسان شریف هم بگیره بخونه من مدرسان گرفتم
ان شاء الله هر دو نفرتون موفق باشید


نویسنده : حمید تاریخ ارسال : جمعه 18 اسفند 96 ساعت ارسال : 14:31 کد دیدگاه : 1642712
سلام مریم بانو اگه به این نکته که من میگم دقت کنی حداقل ۶۰%تست میزنی رشد به علت مطالب زیاد فرار هست اما طراح های سوال از این موضوع خبر دارن
بیشترین سوال از نظریه های معروف میارن مثل (فروید، پیاژه، اریکسون، بالبی، لئون طیف، بندورا، ویگوتسکی، برونر، ورنر، گزل، کلبرگ، والن، مارسیا) فقط سوال ها از همیناست ۲ یا ۳تا از حاشیه کتاب مثل دوران کوکی تا نوجوانی ، فرزند پروری و .. است
باتوجه به تجربم میگم بیشتر متمرکز بشین فقط روی نظریه ها


نویسنده : m تاریخ ارسال : دوشنبه 14 اسفند 96 ساعت ارسال : 12:30 کد دیدگاه : 1632308
نقشه کشی سال دوم و سوم هنرستان فنی حرفه ای چاپ ۹۳.
قالب بندی سوم هنرستان چاپ ۹۳ + قسمت قالب بندی مبحث ۹یعنی ص ۱۵۵تا ۱۷۵.
استاتیک و مقاومت مصالح کاردانی به کارشناسی مدرسان شریف.
بتن و فلز کاردانی به کارشناسی مدرسان شریف + قسمت اصول و طراحی مبحث ۹و قسمت ساخت،کنترل،نصب مبحث ۱۰.
نقشه برداری مدرسان شریف کاردانی به کارشناسی(فقط فصلهایی خونده شه که تو کتاب سوم هنرستان چاپ ۹۳ باشه)
سال ۹۶ آزمون دادم که سوالاش متاستفانه در دسترس عموم قرار نگرفته . سال ۹۴ و ۹۵ سوالاش تو سایتا هست
کتاب های هنرستان بسیار سبک و سریع جمع میشن. از هنرستان های فنی و حرفه ای میتونید بگیرید.
من قبول شدم


نویسنده : E13RAHim تاریخ ارسال : دوشنبه 14 اسفند 96 ساعت ارسال : 15:47 کد دیدگاه : 1632602 
سلام…
من برای اصول حسابداری و شرکت ها کتاب مروری جامع بر حسابداری مالی 1و2 دکتر ایرج نوروش چون شرکت ها فصل های از این کتاب هست درست بخونی باورکن 100 درصد میزنی در اصول حسابداری 67 درصد زدم با اینکه نمره منفی زیاد داشتم چون هواسم پرت شد و جو گرفتم هههه و برای شرکت ها هم خیلی اسان اومد و 80 درصد زدم و برای حسابداری صنعتی کتاب مروری جامع بر حسابداری صنعتی دکتر ایرج نوروش و همکاران را خواندم و تست های کتاب صنعتی 1و2و3 جمشید اسکندری را زدم خود این تست ها هم کافی بود. چون نتونستم از ماشین حساب استفاده کنم فقط 35 درصد زدم و برای کاربرد کامپیوتر در حسابداری کتاب طلایی پیام نور را خواندم که واقع نتونستم درست این کتاب را بخوانم (یعنی وقت کم اوردم)35 درصد زدم. و ریاضی کتاب امید محمودیان را خواندم هم برای آ.پ و هم برای ارشد عالیه و آمار هادی رنجبران البته ناگفته نماند که کتاب ریاضی هادی رنجبران هم خوبه چون کتاب ریاضی و آمار در رشته حسابداری هم در عمومی از ان سوال میاد هم در تخصصی که من در عمومی 12درصد زدم و در تخصصی که فقط از آمار سوال میاد 17 درصد زدم و من اصلا عمومی هیچ نخواندم فقط اطلاعاتی از قبل داشتم که خیلی بد هم زدم اما بیشتر تمرکزم رو تخصصی بود و کامپیوتر اگر کتاب طلایی را بخوانی برای عمومی هم مفیده(همان فناوری اطلاعات) چون کاربرد کامپیوتر و فناوری اطلاعات سوالات مشابهی داره و در کل میشه گفت یک کتاب هستن
با آرزوی موفقیت برای تک تک دوستان


نویسنده : منابع دبیرورزش تاریخ ارسال : چهارشنبه 9 اسفند 96 ساعت ارسال : 22:27 کد دیدگاه : 1626129
1-روش تدریس در تربیت بدنی
تربیت بدنی درمدارس(دکتررحیم رمضانی نژاد،ناشر:سمت)-روش تدریس تربیت بدنی(دکتر محسن شفیعی،ناشر:دانشگاه تربیت دبیررجایی)- روش تدریس تربیت بدنی در مدارس(محمد نبوی , محمود ذکائی،ناشر: سمت) -روش تدریس تربیت بدنی در مدارس(غلامرضا شعبانی بهار،ناشر: انتشارات دانشگاه بوعلی سینا)
2-رشد و تکامل ویادگیری حرکتی
منابع موسسات کنکور ارشد: رشد و تکامل حرکتی مدرسان شریف(دکترجمال فاضل،زهرا نائینی)- یادگیری حرکتی مدرسان شریف(علی حاج حسن تهرانی)- رشد حرکتی ماهان(سید محی الدین بهاری،همایون فراهانی)-یادگیری حرکتی ماهان(سید محی الدین بهاری،همایون فراهانی،مریم نادری)-رشد وتکامل حرکتی دکتری راهیان ارشد(سیدکاووس صالحی،مهدی ضرغامی)- رشد حرکتی و یادگیری حرکتی راهیان ارشد( دکترسید کاوس صالحی)
منابع اصلی: رشد و تکامل حرکتی درطول عمر(دکترمهدی نمازی زاده،دکتر محمدعلی اصلانخانی،ناشر:سمت)- رشد حرکتی(معصومه شجاعی،نشر: حتمی)- یادگیری حرکتی و اجرا : از اصول تا تمرین،ریچارد.ای.اشمیت(دکتر مهدی نمازی زاده ، دکتر سید محمد کاظم واعظ موسوی،انتشارات سمت)- یادگیری حرکتی (مفاهیم و کاربرد)( ،تالیف: ریچارد ای. مگیل،ترجمه: دکتر سید محمدکاظم واعظ موسوی و دکتر معصومه شجاعی، ناشر: بامدادکتاب)
3-مبانی فیزیولوژی ورزش
منابع موسسات کنکور ارشد:فیزیولوژی وتغذیه ورزشی مدرسان شریف(دکتر صالح پور)- فیزیولوژی و تغذیه ورزشی ماهان(سعیده شادمهری)-فیزیولوژی ورزشی راهیان ارشد (فرهاد دریا نوش)
منابع اصلی:اصول بنیادی فیزیولوژی ورزشی1(دکتر عباسعلی گائینی،دکترولی اله دبیدی روشن،ناشر:بامداد کتاب)- فیزیولوژی و تغذیه ورزشی (کتاب سبز)(عبدالحسین پرنو، اصغرتوفیقی،لیلا انوشه)- فیزیولوژی ورزشی وفعالیت بدنی(5استاد) جلد اول(دکتر ضیاءمعینی ،دکترفرهادرحمانی نیا ،دکترحمیدرحیمی ،دکترحمیدآقاعلی نژاد ،دکترفاطمه سلامی،ناشر:مبتکران)- مبانی فیزیولوژی ورزشی(عباسعلی گائینی ،خسرو ابراهیم،ناشر:دانشگاه پیام نور)
4- سنجش واندازه گیری درتربیت بدنی
منابع موسسات کنکور ارشد: آمار،سنجش واندازه گیری درتربیت بدنی مدرسان شریف (دکترعلیرضارالهی،غلامرضارستمی،سعیدنوروز پور)- آمار،سنجش واندازه گیری درتربیت بدنی راهیان ارشد( دکترسید کاوس صالحی)- آمار،سنجش واندازه گیری درتربیت بدنی ماهان(همایون فراهانی)
منابع اصلی:سنجش واندازه گیری درتربیت بدنی(دکتررسول حمایت طلب،انتشارات:علم وحرکت)- سنجش واندازه گیری درتربیت بدنی(ویرایش جدید)(دکتر محمود شیخ،دکترمهدی شهبازی،دکترشهرزاد طهماسبی بروجنی،ناشر:بامداد کتاب)- سنجش و اندازه‌گیری در تربیت بدنی (جلد1و2)(تد ای. باوم گارتنر , آندرو اس. جکسون،مترجم : حسین سپاسی , پریوش نوربخش،ناشر:سمت)- اندازه گیری،سنجش وارزیابی درتربیت بدنی(دکتر فریده هادوی،دکتر ابوالفضل فراهانی،علیرضا ایزدی)
5- مدیریت برگزاری مسابقات ورزشی
منابع موسسات کنکور ارشد: مدریت سازمان ها ومسابقات ورزشی مدرسان شریف(دکتر علیرضا الهی،مهدی قدیری)- مدیریت سازمان ها ومسابقات ورزشی راهیان ارشد(احمد مزرعه ، نسیم علیمرادی)- مدیریت سازمان ها ومسابقات ورزشی ماهان(زهرا سادات میرزازاده،سعیده خاکپور،همایون فراهانی)
منابع اصلی: مدیریت وطرزاجرای مسابقات ورزشی(ویرایش جدید)(دکترمهرزاد حمیدی،ناشر:بامدادکتاب)- مدیریت سازمان های ورزشی(دکترنصرالله سجادی،ناشر:سمت)

دوستان گل تربیت بدنی از منابع بالا مدرسان شریف وراهیان ارشد در الوویت قرار دارد


نویسنده : ebrahim2096 تاریخ ارسال : شنبه 05 اسفند 96 ساعت ارسال : 20:47 کد دیدگاه : 1618686 
با سلام و آرزوی موفقیت….
کتابهای که از انها ازمون گرفته میشه شامل 1-اصول حسابداری 2-شرکت ها 3-حسابداری صنعتی 4-کاربرد کامپیوتر در حسابداری 5- مفاهیم و روشهای آماری
من برای اصول حسابداری و شرکت ها کتاب مروری جامع بر حسابداری مالی 1و2 دکتر ایرج نوروش و همکاران را خواندم که خیلی عالی و خوب بودن و درصدهای بالای زدم
و برای حسابداری صنعتی کتاب مروری جامع بر حسابداری صنعتی دکتر ایرج نوروش و همکاران را خواندم و تست های کتاب صنعتی 1و2و3 جمشید اسکندری را زدم خود این تست ها هم کافی بود
و برای کاربرد کامپیوتر در حسابداری کتاب طلایی پیام نور را خواندم که واقع نتونستم درست این کتاب را بخوانم 35 درصد زدم
و برای مفاهیم و روش های اماری که هم در عمومی و هم در تخصصی خواهد امد کتاب هادی رنجبران و برای ریاضی که فقط در عمومی خواهد امد کتاب امید محمودیان را خواندم البته نا گفته نماند که کتاب ریاضی هادی رنجبران هم عالیه
موفق و مویید باشید


نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : سه شنبه 01 اسفند 96 ساعت ارسال : 00:25 کد دیدگاه : 1612189
به نظر من که شما تا حدودی از دیگران جلوترید چون طبق گفته خودتون خیلی از مطالبو خوندید و تا زمان آزمون که فروردین هست هم هنوز کلی وقت دارید
اگه قبلا مدرسان خوندید و الان منابع اصلی رو بخونید،خب هم مطالب مدرسان براتون مرور میشه (چون مدرسان خلاصه منابع اصلیه) و هم شاید یه چیزایی توی کتب منابع اصلی باشه که مدرسان اونها رو بیان نکرده،و شما اونها رو هم میخونید
درمورد درسای عمومی اولا همونایی که خوندید رو مرور داشته باشید که فراموش نشه
واسه اطلاعات عمومی مناسبت های تقویم رو هم بخونید
اطلاعاتی درمورد دفاع مقدس و عملیات ها و فرماندهان هم داشته باشید
تاریخ معاصر و حقوق اساسی و … هم هست
هوش رو هم معمولا بدون خوندن هم میشه بین ۲۰ تا ۴۰ درصد سوالا رو جواب داد(بستگی به خودتون داره)
من خودم چون کامپیوتر و زبانم خیلی قوی نبود اصلا سراغشون نرفتم و سفید گذاشتمشون
کلا درسای عمومی رو به نظر من نمیشه و لازم نیست که کاملا خونده بشه
چون هم وقت گیرن هم منابعشون گسترده است
و میتونید یکی دو درس که فکر میکنید ضعیف ترید رو بذارید کنار تا وقت بیشتری واسه بقیه درسا داشته باشید و درصدتونو ببرید بالا
یا مثلا بعضی درسا ،جاهایی که مطالب ساده تره رو انتخاب کنید و بخونید
من بیشتر وقتمو واسه ادبیات و معارف و اطلاعات عمومی گذاشتم
و مثلا ریاضی رو قسمت آمار،احتمال،مجموعه ها و … که آسون بود و وقتمو نمیگرفت خوندم
البته اینا تجربیات من بود و خود شما بهتر میتونید تشخیص بدید که چه مطالبی رو بخونید


نویسنده : اب تاریخ ارسال : دوشنبه 30 بهمن 96 ساعت ارسال : 10:53 کد دیدگاه : 1610940 (منابع هنرآموز حسابداری)
علیک سلام
کتابهای تخصصی دکتر ایرج نوروش و همکاران را برای مروری جامع بر حسابداری مالی 1 و 2 و مروری جامع بر حسابداری صنعتی 1 و 2 بخوانی صددرصد قبول خواهی شد و برای ریاضی هم کتاب امید محمودیان و امار هم هادی رنجبران هم برا این آزمون خوبن و هم برای ارشد اگر هنوز ارشد نخواندی و کتابهای دوهزار سوال چهارگزینه ای دکتر غلام رضا کرمی و همکاران فقط از حسابرسی هیچ سوالی نخواهد امد دقت کن و کتاب طلایی پیام نور کاربرد کامپیوتر در حسابداری و عمومی ها را از دانش قبلی خودم زدم الحمدلله که موفق هم شدم با ارزوی موفقیت برای همه بچه های حسابداری


نویسنده : رضا تاریخ ارسال : سه شنبه 24 بهمن 96 ساعت ارسال : 12:16 کد دیدگاه : 1600938
با سلام
دوستانی که میخواید قبول شید قبل اینکه آزمون تاریخش معلوم بشه حتما دروس اختصاصیتونو بخونید.مطمعنا کسایی تو آزمون بعدی موفق میشن که الان دارن جدی میخونن .دروس عمومی رو بعد مشخص شدن تاریخ آزمون با برنامه ریزی میشه خوند و لازمم نیست که خیلی وقت براش بذارید چون نصف بیشترش به اطلاعاتی برمیگرده که تو این بیست و چند سال کسب کردین و منبع دقیقی نداره
شاید بگید مشخص نیس که شهر ما رو بخواد یا نه،اولا این که زیاد بودن افرادی که غیر بومی هم قبول شدن و ثانیا اگه تو این آزمونم شرکت نکردید این دروس اختصاصی ای که خوندید و خلاصه برداری هاتون تو آزمون های ارگان های دیگه به دردتون میخوره
به حرفا خیلی اعتماد نکنید که چون گفتن آزمون قبل عیده حتما قبل عید باشه بیشتر چیزی که مرسومه اتفاق میفته یعنی حداقل 40 روز بازه از زمان دادن دفترچه تا شروع آزمون .به نظر شخصی من تو اسفند دفترچه میدن و اواخر فروردین ازمون میگیرن
برای دروس عمومی
آی سی دی ال سعی کیند غیر از کتاب حتما خودتون کار کنید یا فیلم آموزشی ببینید
هوش سوالای سال های قبلو حتما حل کنید و به نظرم اون سوالاتی که یه متن میدن و از توش سوال در میارن و جواب ندین وقتتونو بذارید رو محاسباتیا چون جوابا با چیزی که ما فکر می کنیم متفاوته ب نظرم بیشتر اون سوالا برای کم کردن درصد بچه هاست
برای زبان اگه زبانتون معمولیه گرامرو کار کیند و مرور کنید مطمعنا تو دو ماه خیلی نمیشه لغت کار کرد پس برای لغت وقت نذارید
برای معارف کتاب های دبیرستان و کتاب اندیشه پیام نور میتونه مفید باشه اما باز هم خیلی منبع مشخصی نداره
برای ادبیات حتما آرایه ها و زبان فارسیو بلد باشید و تاریخ ادبیات هم کار نکنید چون اکثرا از خارج از کتابای دبیرستان میارن
برای اطلاعات عمومی با خوندن جزوه ها و داشتن اطلاعات روز میشه 20 30 درصد بیشتر زد اما واقعا منبعی نداره و بعضی سوالات کلا داده میشه تا کسی نتونه جواب بده مثلا کدام یک جزو مجلس پنجم خبرگان نبوده؟
برای ریاضی کسایی که ریاضیشون ضعیفه با خوندن آمار و احتمال میتونن 20 30 درصد بزنن و ارزش داره که وقت بذارن برای یادگرفتنش اونایی هم که ریاضیشون خوبه الویتشون حل سوالای ریاضی باشه تا هوش چون سوالای ریاضی کمتره و تاثیر بیشتری در درصد کل داره
و حرف آخر اختصاصیو خیلی بیشتر از عمومیا بخونید


نویسنده : محمد تاریخ ارسال : پنجشنبه ۰۱ مرداد ۹۴ ساعت ارسال : ۱۵:۱۸ کد دیدگاه : 416844 
به نظر من سوالات استخدامی سخت نیستن.من ک موقع امتحان دادن سرکار بودم و واسه ازمونا خیلی کم خوندم.ب نظرم ادبیات و معارف در حد سوالات دبیرستانه.غلط املایی و تشابه معانی اشعار و ارایه های ادبی و قواعد گرامر بکارگیری از نقطه، ویرگول،سه نقطه و… رو بلد باشین کافیه.واسه معارف هم کتابهای دین و زندگی دبیرستان میتونه خوب باشه یا سوالات استخدامیها ک تو این سایت زیاد هست.واسه هوش کتاب جی مت اگه بخونید عالیه.ب نظر من ریاضی و زبان زیاد تاثیر داره پ مباحث دبیرستان رو حتما بخونید


 نویسنده : عبد تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۵ مرداد ۹۴ ساعت ارسال : ۱۷:۵۹ کد دیدگاه : 465533

دوست عزیزم، من تجربه خودم را که در کنکور داشتم و برایم نتیجه بخش بود را برای شما و بقیه عزیزان بیان میکنم، امیدوارم مفید باشد، هرچند روش درس خواندن هرکسی منحصر به فرد است.
۱- سعی کنید کتابها را به طور موازی مطالعه کنید، مثلا نگویید معارف را تمام میکنم و بعد میرم سراغ ادبیات، برای کسانی که تازه شروع کردند مثلا معارف را که درس ساده ایست سعی کنند هر شب، یکی، دو ساعت مانده به خواب چند صفحه از کتاب را بخوانید(کاری که من برای کنکور انجام دادم و نتیجه هم گرفتم )
۲- یک ربع آخر را به مرور کردن اختصاص دهید، مثلا همین معارف که قرار است هر شب بخوانید، یک ربع آخر سعی کنید کتاب را بسته و هرچیزی که در این یکی دو ساعت خوندید را تو ذهنتون مرور کنید تا ذهن بتواند مطالب پراکنده ای را که توی این چند ساعت خوندید جمع بندی کند، تاثیر این کار برای من فوق العاده بود.
۳- فردای اون روز دوباره قبل از خواندن مطالب جدید سعی کنید یک مرور کوتاه روی مطالب قبل داشته باشید، این مرور شاید ۵ دقیقه هم وقت شما را نگیرد ولی تاثیرش در ماندگاری مطالب بسیار بالاست(برای من که اینگونه بود).
۴- در آخر هم به نظرم در روزهای آخر بهتر است از خواندن مطالب جدید و سنگین که باعث اضطراب و استرس می شود خودداری شود و وقت خود را فقط به خواندن مطالب جدید ساده و مرور اختصاص داد.
موفق باشید.


نویسنده : میلاد تاریخ ارسال : چهارشنبه ۳۰ دی ۹۴ ساعت ارسال : ۱۶:۱۵ کد دیدگاه : 643452

کتابای کنکوری رو واسه عمومی ها بخونین
مثل ادبیات و ارایه های ادبی کانون فرهنگی آموزش
دین و زندگی کنکور گاج
زبان انگلیسی کتاب لعات گاج
برای اطلاعات عمومی ,کتاب های استخدامی
و برای مهارت های ICDL هم جزوه هاش هست اینترنت سرچ بکنین
البته کتاب کنکوری ها رو قرار نیس بشینین ریز بخونین ,معمولا واسه استخدامی ها کلیات میدن .
موفق باشین .


نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : شنبه ۲۴ مرداد ۹۴ ساعت ارسال : ۱۰:۱۰ کد دیدگاه : 463475

طبق قولی که داده بودم، می خواهم چند تا منبع برای عمومی ها با کسب اجازه از ادمین عزیز بذارم، البته قبلش لازم میدونم توضیح بدم که اصلا قرار نیست سنجش حتما از این منابع سوال طرح کند و یا این ها بهترین هستند، شاید شما منبع بهتری سراغ داشته باید که اگر دوست داشتید می توانید تذکر دهید. بعضی از اینها به سلیقه خودم انتخاب شدن و البته اکثر این منابع با توجه به تجربیات دوستان که قبلا آزمون دادن و شما هم قطعا اطلاع دارید، بنابر این هیچ الزامی به رعایت این موارد نیست و اگر خودتان منبع بهتری میشناسید می توانید از همان استفاده کنید.
اکثر کتابهایی که در این بخش معرفی می شوند از: ” پایگاه کتاب های درسی ، اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی” به آدرس www.chap.sch.ir هستند. از این سایت می توانید تمام کتاب های مدرسه را دانلود کنید، البته من سعی کردم لینک مستقیم هر کتاب را برای تسهیل دانلود قرار دهم، اما اگر دوست داشتین خودتان بین کتابها سرک بکشین می توانید از آدرس بالا استفاده کنید.

۱- فناوری اطلاعات مهارتهای هفتگانه (I.C.D.L)
الف) مفاهیم پایه فناوری اطلاعات (کلیک کنید)

ب) مبانی رایانه (  کلیک کنید)

نکته: به نظرم فصل دوم و هفتم نیاز به خواندن نداره (خوشحال شدین نه!؟

پ) سیستم عامل( ویندوز ۷)

جلد اول: (کلیک کنید)

جلد دوم: (کلیک کنید)

نکته: برای دوستانی که هدفشون فقط I.C.D.L هست نیازی به خوندن فصل چهارم، پنجم و ششم از جلد دوم نیست(دوباره پریدین بالا که…!

ت) Word (کلیک کنید)

نکته: برای دوستانی که هدفشون فقط I.C.D.L هست فقط بخش اول یعنی «واژه پرداز» را بخوانند.

ث) PowerPoint و Excel (کلیک کنید)

نکته: این کتاب واس شماست، یعنی کلش واس شماست!

ج) بانک اطلاعاتى اکسس

مقدماتی: (کلیک کنید)

پیشرفته : (کلیک کنید)

نکته۱: طبق مطالبی که من از دوستان که سابقه شرکت در آزمون دارن خوندم، بیشتر روی موارد بالا تاکید میشود و لذا اگر فرصت کافی ندارید می توانید ” بانک اطلاعاتى اکسس” را فاکتور بگیرید و وقت خود را بر روی دروس دیگر تنظیم کنید، اگر هم دوست داشتید بخونید همون مقدماتی فکر کنم کافی باشه.
نکته۲: دوستان کامپیوتری که برای استاد کار ثبت نام کردن با توجه به مواد امتحانی معرفی شده از طرف سنجش فکر کنم باید کتاب شاخه آموزش فنى وحرفه اى« پیشرفته » کامل خونده بشه، برای هنرآموز هم خوندن دستورات sql (فصل ۵) و نرمال سازی (فصل ۷) میتونه مفید باشه.


 نویسنده : فیزیک اسلامشهر تاریخ ارسال : سه شنبه 25 آبان 95 ساعت ارسال : 13:24 کد دیدگاه : 985989

این رو مینویسم برای دوستانی که احیانا تو ازمون بعدی میخان ازمون بدن. من تو این ازمون به لطف خدا قبول میشم. ولی باز هم عملکرد دلخواهم رو نداشتم. توصیه هام رو به ترتیب درس میگم
۱- مهارت کامپیوتر؟ از آفیس ۲۰۰۷ میاد. همینطور اینترنت اکسپلورر. از این درس نگذرید. تست های فنی و حرفه ای رو حتما بارها حل کنید. تمامی تست های ازمون های استخدامی قبلی رو بزنید. کتاب تو بازار هست. مطمئن شید ۲۰۰۷ هست.
۲- آمار: کلا ۴ تا فرموله. تو همین ازمون امسالم ۳ تا اومده بود. جزویه امار گزینه ۲ مخصوص رشته تجربی. با اون همه سوال های امار رو میزنید. ی نگاه کوچیکی هم به مبحث رگرسیون خطی بندازید. صرفا در حد رابطش
۳- ریاضی: ریاضی سال اول دبیرستان. ی کتاب تست کنکوری بگیرید بخش های مربوطه رو بخونید.
شاید ریاضی و امار تنها درسی باشه که درصد ۱۰۰ به راحتی توش عملی هست
۴- معارف: طراح هر چی دلش میخاد میده. کتاب های دینی و زندگی رو کنکوری بخونید و همینطور کتب قدیم دبیرستان( قبل سال ۸۵) رو حتما بخونید. ایات قرانی در مورد نماز. اسرار نماز. روزه. وصیت. حج. حق فرزند بر والیدن و… رو جداگانه بخونید. ی جزوه هم در اینترنت هست ماله انشارات دانشور فکر کنم اونم حتما بخونید.
۵- اذبیات: من نرسیدم اصلا بخونم. دوستان دیگه راهنمایی میکنن انشال..
۶- زبان: اگه زبانت خوبه اصلا نخون. اگرم خوب نیست باز هم اصلا نخون. لغت دریای بزرگی هست. درک مطلب زبان ی پروسه ظولانی یادگیری داره. وقت با ارزشت رو نزار سر زبان. هیچ تاثیری تو درصدت نداره یک ماه خوندن
۷- اطلاعات عمومی: قانون اساسی. شند چشم انداز ۲۰ ساله. همینطور اطلاعاتی در مورد مجلس( مثلا طرح یک فوریتی چی هست….).، شوراها، خبرگان بخون. اگه جونش رو هم داری مناسبت های مهم تقویم رو حفظ کن
اختصاصی فیزیک:
۵۰ تا سوال توی ۸۰ دقیقه. سوالات در سطح فیزیک پایاه های دانشگاه هست( بعضی هاشم با دبیرستان مشترک هست). تعداد سوالات زیاد هست و دست طراح باز هست از هر مبحثی سوال بده. به شدت وقت کم میاری. سوالات ساده تو ازمون زیاد میبینی. ولی برخی از سوال ها شبیه تست نیست بلکه گویا یک سوال پایان ترم هست. سریع تشخیص بده و وقتت رو نزار روی سوالات محاسباتی سنگین. من متاسفانه استراتژی بدی داشتم و با یک نگاه به صفحه اخر دفترچه اختصاصی دو سوال رو حل کردم ولی نذاشت مراقب وارد کنم( سوال اخر این بود عکس ضریب گذر هی خلا و تراوایی برابر چند است؟ میشه مجذور سرعت نور، یکی هم معادله موج ایستا رو داده بود و میگفت سرعت انتشار موج چنده)
ساعت ببر حتما. بون با ازمون خیلی راحتی روبرو هستی . مثال های داخل متن سه جلد هالیدی بخش زیادی از سوال ها رو تشکیل میدن. به دقت حل کنید و نکته ای بود حفظ کنید. وقت داشتید سول های ارشد رو هم حل کنید. وقت نداشتید اصلا حسرتش رو نخورید. حتما مرور کلی رو فیزیک های دبیرستان داتشه باشید.


نویسنده : ابوسعید تاریخ ارسال : یکشنبه 19 دی 95 ساعت ارسال : 20:20 کد دیدگاه : 1059795 
سلام… من هم مرحله اول قبول شدم… منابع اصلی طرح سوالات به نظر من کتابهای زیر بود
روانشناسی پرورشی- سیف
سنجش و اندازه گیری- سیف
فلسفه تعلیم و تربیت- نقیب زاده+شریعتمداری
فنون تدریس: شعبانی
رشد: لورا برک


نویسنده : منا تاریخ ارسال : چهارشنبه 13 بهمن 95 ساعت ارسال : 18:01 کد دیدگاه : 1095018 
ریاضی دبیرستان شامل مثلثات و لگاریتم و حد
ادبیات دبیرستان (به نظر من آرایه های ادبی علوم انسانی دبیرستان و تاریخ ادبیات علوم انسانی دبیرستان مناسب و کامله + زبان های فارسی ۳ سال دبیرستان)پ.ن: با اینکه ریاضی فیزیک خوندم ولی آرایه های ادبی علوم انسانی خوندم خیلی کمکم کرد.
دین و زندگی ۴ سال دبیرستان+ پیش دانشگاهی
کتاب تست هوش و استعداد تحصیلی
کتاب تست ICDL فنی حرفه ای
اطلاعات عمومی هم درمورد تاریخ تحولات ۲۰۰ سال اخیر جهان(جهان) + مشخصات رودها و کوه ها و بیابان های جهان (یکی از اینها میاد حتما)
پ.ن: من رشته ام مهندسی بود.
برای مصاحبه هم کتاب روانشناسی اسلامی بخون در مورد عزت نفس و… اخلاق اسلامی
معارف هم احکام از توضیح المسائل+تجوید قرآن+معنی و تفسیر قرآن+شان نزول آیات و سوره ها+مسائل دینی که متناسب با عصر امروزی اجراشون متناسب شده.
کتاب های دوره کارشناسی تربیت معلم


نویسنده : صدرا تاریخ ارسال : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۶ ساعت ارسال : ۱۲:۰۴ کد دیدگاه : 1212932 
با سلام سعی کنین حتما کتاب دو سال اخر متوسطه تخصصی خودتون و معارف رو بخونین کتابهایی که چاپ شدن رو مقایسه کردم و در اونها مشکل زیادی دیدم چه در جواب چه در نوع چینش سوالات سعی کنین برای تست زنی اول توکل و توسل به یک امام معصوم ع که علاقه خاص دارین داشته باشین با وضو سر جلسه ببندین و هدف و‌برنامه ریزی داشته باشین //حتما کسی سوال کنه و‌شما پاسخ بدین دروس نظری رو‌و‌حتما سه هفته مونده به ازمون کسی از شما از کتابها و ازمون های مختلف که این سایت خوب و …میزارن از شما تست بگیرن سوالاتی که بین دو‌گزینه شک دارین اون گزینهدکه اول فکرتون رو‌متوجه کرده رو بزنین و به دومی اهمییت ندین چرا که شک هست و باعث غلط زدن تست میشه اول وقت رو‌رو‌چیزهایی بزارین که تسلط بیشتر دارین و چون ازمون ها از انگلیسی شروع میشه کسی واقعا تسلط کافی نداره بره سراغ اون درسی که وارد هست و‌سوال رو اول دوبار با دقت بخونین مخصوصا فعل مثبت یا منفی رو کهدچه چیزی خواسته شده ازتون مطمن باشین سوال رو خوب بخونین نصف جواب رو‌میدونین تو سوالاتی که خیلی طولانی هست نو پاسخ کنار سوالات ازمون یک علامت بزنین و اخرین لخظه سراغ انها و سوالات که پاسخشون رو‌شک داشتین بیاین و تا ظن پیدا نکردین به یکی از دو‌گزینه تیک نزنین .سعی کنین دروسی مثل معارف .احکام اطلاعات عمومی حتما از کتاب دنبال کنین و‌اگر میتونین از دو کتاب متفاوت تستی استفاده کنین و اینم بگم کسی از شما پرسش کنن که خودش تسلط نسبی داشته باشن و زمانی سوالی رو‌میپرسن و‌شما اشتباه پاسخ دادین کنار سوالات غلط پاسخ داده شده علامت بزنن براتون روزهای اخر فقط انهایی که بلد نبودین رو‌مطالعه اجمالی کنین و استرس اگه میگیرین زمان ازمون از طب سنتی کمک بگیرین با دمنوش های خاص البته تو‌تلگرامم هست چون خودم تو سازمانی ریاست داشتم و بخاطر علاقه ام به معلمی امدم این سازمان امتحان دادم چون ارزوی بچه گیهام بوده خیلی موضوعات زیادن حلال کنین خواستم سریع بیان کنم ادمین جان ممنونم


نویسنده : زهرا تاریخ ارسال : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۶ ساعت ارسال : ۲۳:۰۳ کد دیدگاه : 1213595

قابل توجه اموزگاران ابتدایی (منابع جهت مطالعه)
عمومی:
دین و زندگی،اول،دوم،سوم،دییرستان،زبان کلمه کار کنید با گرامر اول دوم،سوم دبیرستان،ادبیات سه سال دبیرستان،
هوش :
کتاب هوش مدرسان شریف برا دکترا
امار دوم دبیرستان،
و کامپیوتر کتابای فنی حرفه ای از جمله ورد،اکسل،اکسزز،پاپوپوینت،مقدمات کامپیوتر و مبانی کامپیوتر،دوز و ویندوز که همه مال فنی حرفه ای بودن،برا اطلاعات عمومی،قانون اساسی جزوه سیاسی اعتقادی و ی کتاب استخدامی جامع از کتابخونه یا کتاب عمومی ایران استخدام را بگیرید.
اختصاصی:
همه رو کتاب ارشد مدرسان شریف که هم سوال و هم خلاصه دروس از جمله فنون شعبانی،فلسفه شریعتمداری،سنجش سیف ،روانشناسی تربیتی سیف ،رشد لورا برک را دارن،بنده با خوندن این منابع با نمره نهایی ازاد(۷۶ ،۷۱)،میانگین دروس عمومی ۳۰،تخصصی ۶۷،و در نهایت تراز نهایی۸۸۰۶ نفر اول شدم.امیدوارم امسال همه به ارزوهاشون برسن،باتشکر.


نویسنده : سیاوش تاریخ ارسال : دوشنبه ۰۸ خرداد ۹۶ ساعت ارسال : ۲۳:۳۸ کد دیدگاه : 1225693

از رشته ما در سه رسته آموزگار ابتدایی ( با بیشترین تقاضا)، مربی پرورشی و مشاوره(که تعداد جذبش بسیار پایینه) نیرو جذب می کنن.
من چون خودم برای آموزگاری اقدام کردم و قبول شدم فقط از همین حوزه اطلاعات دارم و براتون می نویسم. این فهرستیه که من مطالعه کردم:
دروس عمومی: برای Icdl جزوه هایی که به طور خلاصه توی اینترنت بود رو خوندم/ معارف اسلامی: من یه جزوه 51 صفحه ای از اینترنت پیدا کردم خوندم ولی برای مطالعه بهتر کتابهای اندیشه اسلامی دانشگاه بهترین منبعه/ ادبیات فارسی: من بدون مطالعه رفتم و 70 درصد هم زدم..نمیدونم از چه منبعی میاد/ زبان انگلیسی: بدون مطالعه رفتم 80 درصد زدم…برای زبان دانش لغات کافیه..پیشنهاد من تسلط به کتاب اسنشال وردز فور تافل هست/ برای اطلاعات عمومی: قانون اساسی+جزوه استخدامی همین سایت+ سند چشم انداز توسعه/ برای ریاضی و آمار چون من چیزی نزدم اطلاع ندارم/ برای درس هوش عمومی هم من اعتقادی به مطالعه و جزوه ندارم.. سوالات هوش بستگی به زمینه قبلی شما داره و با مطالعه چندان چیزی عوض نمیشه… به عقیده من اگر با دقت و حوصله سوالات خونده بشه و جواب داده بشه اکثرشون برای یک فارغ التحصیل دانشگاهی قابل پاسخگوییه…/
دروس تخصصی: ( من میانگین تخصصیم 70 بود و در مورد این منابع با اطمینان بیشتری می تونم صحبت کنم.. در مورد منابع دروس عمومی انشالله دوستان دیگر بهتر راهنمایی خواهند کرد….)
روانشناسی پرورشی نوین از دکتر سیف
سنجش و اندازه گیری و ارزشیابی آموزشی دکتر سیف
روانشناسی رشد لورا برک دو جلد
فنون تدریس حسن شعبانی ( بعضی از دوستان در کنارش کتاب صفوی رو هم معرفی می کنن)
فلسفه تعلیم و تربیت: امسال دقیقا نصف سوالات از کتاب مبانی فلسفه آموزش و پروش دکتر نقیب زاده و نصف دیگه از کتاب اصول و فلسفه تعلیم و تربیت دکتر شریعتمداری بود
امیدوارم موفق باشید.


نویسنده : یاشاسین آذربایج تاریخ ارسال : دوشنبه ۲۲ خرداد ۹۶ ساعت ارسال : ۰۶:۵۰ کد دیدگاه : 1246674
برای دبیری معارف:کتابهای اندیشه اسلامی ۱و۲ آقای سبحانی و همچنین کتابهای دین و زندگی ۳سال دبیرستان و همچنین پیش دانشگاهی را خوب خوب بخونین واسه احکام هم به نظرم رساله آموزشی امام‌‌خمینی را خوب و دقیق بخونی کفایت می‌کنه واسه علوم قرآنی هم همون کتاب آموزش علوم قرآنی دانشگاه را بخون و آیین زندگی هم مال دانشگاه را بخون در ضمن سال گذشته خیلی از سؤالات این منبع از دین و زندگی چهار دوره دبیرستان اومده بود این چهارتا منبع خیلی مهم اند اگه تونستی تست های کنکورهای سالهای گذشته را بخون برای شناخت منابع هم بایستی یه کلیاتی از کتابهای دوره کارشناسی یه چیزهای بدونی این منبع را بیشتر به حالت کلی میدن……..موفق باشید……..قبول دبیری معارف ارومیه


نویسنده : مسعود تاریخ ارسال : دوشنبه ۱۵ خرداد ۹۶ ساعت ارسال : ۱۵:۲۷ کد دیدگاه : 1235700 
با سلام
واقعیتش اینه که من فقط 30 روز درس خوندم و فقط هم 4 تا درس تخصص رو خوندم .
تمام دروس تخصصی رو از کتب کاردانی به کارشناسی مقسمی خوندم و خدارو شکر درصد های خوبی هم زدم میانگین این فقط 4 درسم حدودا 40 به بالا شد بقیه دروس تخصصی رو چون نخونده بودم یا صفر بود یا منفی
عمومی هم که چون قبلا خونده بودم دیگه فقط یه چندتا تست کار کردم تمام میانگین کل دروس عمومی شد 28
اگر زمانتون برای مطالعه کمه اصلا سمت کتب مرجع نرید فقط کتب کنکوری چون مختصر درسنامه داره که مفیده بعد هم تست داره و خیلی خوبه.
حالا بازم نظر بقیه دوستان رو بپرسید.
موفق باشید


نویسنده : بهراد تاریخ ارسال : سه شنبه ۳۰ خرداد ۹۶ ساعت ارسال : ۱۲:۰۱ کد دیدگاه : 1259541

1-فناوري اطلاعات /مهارتهاي هفتگانه اي سي دي ال: کتاب ها و تست هایی رو که از اینترنت بگیرید و بخونید.
2-رياضي وامارمقدماتي: کمی کتاب آمار و مدل سازی دبیرستان+ کتاب امار توصیفی پیام نور رو بخونید.
3-زبان وادبيات فارسي: کتاب مدرسان شریف کاردانی به کارشناسی (ادبیات- زبان- اندیشه و معارف اسلامی)= کتابی قطور و 627 صفحه ای هست که از کتابخونه دانشگاه گرفتم و مجموعه ای از دروس عمومی ادبیات از (محمد جراحی)-زبان انگلیسی از (مهرداد جوادزاده)- اندیشه اسلامی (1) و معارف اسلامی (خیراله اسماعیلی) است= کتابی کامل که درباره ادبیات فقط این کتاب را بخوانی کافی است چون هم املا و نگارش دارد هم معنی شعر و هم نام کتاب و نویسندگان آن ها که باید حفظ کنی و خلاصه همه چیز درباره ادبیات دارد+ تست های اینترنتی که مربوط به سوالات آزمون های استخدامی بود رو هم بخوانید.
4-معارف اسلامي: کتاب های دبیرستان از اول تا سوم و پیش دانشگاهی رو خوندم و تست ها و جزوه های آموزشی رو هم از اینترنت گرفتم+ کتاب احکام عمومی که به طور خلاصه هست رو از اینترنت گرفتم و بخونید.
5-زبان انگليسي –عمومي: اصلاً نخوندم.
6-اطلاعات عمومي -دانش اجتماعي وحقوق اساسي: تمام مسائل روز موجود در جامعه و جهان رو که در اخبار هم اعلام می شود باید بدانی+ با قانون اساسی کشور آشنا باشی که جزوه قانون اساسی کشور در اینترنت هست دانلود کن+ تقویم و تمام مناسبت های مهم ذکر شده در اون رو هم باید حفظ و بلد باشی (روز نهم دی= روز بصیرت یا روز مبارزه با استکبار جهانی چه روزی است و روز قدس و اعمال شب ها و روزهای مهم از جمله شب های قدر و احیا و روز قدس و ایام فاطمیه و غیره را باید بدانی که چه روزی است)+اطلاعات درباره جغرافیای ایران- همسایگان ما- مساحت و جمعیت- کوه ها و مرزها و حتی اطلاعات دفاع مقدس و شهدا و عملیات های مهم جنگ تحمیلی- درباره دوران شاهنشاهی در ایران و تمام افراد مهم تاریخی (شهدا، نخست وزیران، روسای جمهور+ شورای نگهبان، مجلس خبرگان+مجمع تشخیص مصلحت نظام= تعداد افراد آن و وظیفه اون ها و هر چیزی که به ایران مربوط است مثل سازمان ملل – برجام- سند تحول بنیادین آموزش و پرورش- سند چشم انداز 20 سال آینده ایران که از سوی مقام معظم رهبری داده شده- رهبر کیست و وظایفش چیست – فرق ولایت فقیه با مرجع تقلید چیست و غیره مهم هستند.
7-هوش وتوانمندي هاي عمومي : کتاب هایی در بازار در خصوص تست های سال های قبل آزمون های استخدامی وجود دارد می توانید آن را تهیه یا اینکه از اینترنت دانلود کنید.
8-اصول و فلسفه تعليم و تربيت: کتاب های خلاصه ای که سنجش تکمیلی منتشر کرده رو بخونید.
9-روان شناسي پرورشي : کتاب روان شناسی سیف رو بخونید. البته کتاب خلاصه شده ای از روان شناسی سیف پیدا کنید که حجم خیلی کمتری نسبت به کتاب اصلی دارد و اون رو هم بخونید.
10-روان شناسي رشد : کتاب کدیور رو هم بخوانید من تمامش رو خوندم به خصوص بخش دوره ها و مراحل رشد از نظر روان شناسان مختلف اروپایی و اسلامی مهم است. دوره های رشد از نظر اسلام رو فکر می کنم در آخر کتاب آورده ولی در اینترنت هم اگر سرچ کنید پیدا می کنید.
11-روش هاو فنون تدريس: کتاب دوران لیسانس پیام نور شعبانی رو بخونید و تست های سنجش تکمیلی هم خوب هست.
12-اندازه گيري -سنجش و ارزشيابي اموزشي : کتاب لیسانس پیام نور (سیف) خوب هست+ کتاب ارزشیابی آموزشی از عباس بازرگان.
در پایان بعضی از دوستان خواندن فقط کتاب های خلاصه مدرسان شریف رو توصیه می کنند که با توجه به وقت کم مفید هستند. کتاب های خلاصه سنجش تکمیلی هم بسیار خوبند. ولی بیشتر سوالات در حد کتاب های دبیرستان هستند و نهایتاً لیسانس پیام نور. سایت دانشگاه فرهنگیان رو هم سرچ کنید منابعی رو هم در این سایت پیدا می کنید درباره احکام و رساله امام خمینی و درس های روان شناسی و غیره که برخی دوستان این جزوات رو دریافت و برای آزمون مطالعه کرده اند. موفق باشید


نویسنده : it تاریخ ارسال : شنبه 4 اسفند 97 ساعت ارسال : 18:20 کد دیدگاه : 2194287

برای دینی گاج نقره ای خوبه من فقط خلاصشو خوندم ۷۰درصد زدم.اندیشه اسلامی ۱ هم سوال داده بودن آیت الله سبحانی کتاب پیام نور.
زبانم دوس دارم بخونم و هم با بچه سختمه نمیدونم بقیه درسامو قوی کنم یا زبانم بخونم؟زبا ميگن شهای اناری خوبه
ای سی دی ال کتاب های سبز علی گل خوبه ولی کار کردن عملی هم لازمه.من ۷۰زدم ولی اطلاعات خودمم کمکم کرد.
اطلاعات عمومی خیلی گستردست طبق راهنمایی دوستان فقط مجلس رو می خونم.
ادبیات مهرو ماه رو ميگن خوبه ولی دیگه چاپ نميشه باید دست دوم خريد.ریاضی هم گفتن گاج انسانی ولی نديدم کتابشو.


نویسنده : حسین تاریخ ارسال : دوشنبه 10 مهر 96  ساعت ارسال : ۲۰:۴۱ کد دیدگاه : 1395855
سلام.کتاب ریاضی عمومی که زیاد هست بیشتر تست کار کنید ،آنالیز ریاضی هم به نظر من پوران پژوهش و آنالیز ریاضی ۱پیام نور ،عددی و جبر هم نشر مبتکران،آمار و احتمال هم نشر پارسه کتاب محسن طورانی و کتاب نشر جهش ،معادلات هم کتاب زیاد هست تست کار کنید بیشتر،اصول آموزش ریاضی علم الهدایی و آموزش و یادگیری ریاضیات ۱و۲ محمد حسن بیژن زاده،خلاقیت ریاضی هم کتاب جورج پولیا نشر فاطمی در قالب ۲کتاب داره و پی دی اف اون هم هست.انشالله موفق باشید


نویسنده : محمد-کامپیوتر تاریخ ارسال : دوشنبه 10 مهر 96 ساعت ارسال : ۲۰:۵۰ کد دیدگاه : 1395868
عموممیا از کتابای عمومی استخدامی و پی دی افهای ایران استخدام و کتاب ایران استخدام و خلاصهای کتاب دینی وادبیات دوم و سوم و پیش و تجربی
تخصصی هم مقسمی


نویسنده : مسیب تاریخ ارسال : شنبه ۰۶ آبان ۹۶ ساعت ارسال : ۱۴:۱۵ کد دیدگاه : 1436967 
سلام دوست عزیز
خلاقیت جرج پولیا
اصول علم الهدایی
آنالیز و جبر و احتمال و عددی و ریاضی و معادلات تست های ارشد
ادبیات دبیرستان
معارف دبیرستان + اندیشه 1 سبحانی
کامپیوتر عملی کار کن
هوش اسمش روشه به هوش طرف بستگی داره.من وقت کم آوردم 30 زدم شکل های آخرشو زدم
ریاضی در حد دبیرستان به جز حد و مشتق و انتگرال و هندسه ها
زبان نخوندم
اطلاعات عمومی روش حساب نکن ممکنه هرچی خوندی نیاد.دامنه مباحثش زیاده
یا حق


نویسنده : شیرین تاریخ ارسال : دوشنبه ۱۳ آذر ۹۶ ساعت ارسال : ۲۱:۱۴ کد دیدگاه : 1490750 
برای دروس عمومی که ادبیات و دین و زندگی گاج رو توصیه می کنن، خودم هم ادبیات دبیرستان رو مبحث هاشو میخوندم و سوال های تستی آزمون های قبلی رو حل میکردم. برا معارف هم همین کارو کردم اما دیدم که دوستان اندیشه ۱ و معارف ۱ رو توصیه کردند. ولی چیزی که خیلی براتون توصیه دارم اینه که حتما نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش مال رشته خودتون رو ببینید و روشون مار کنید با تحلیل اونا حتی میفهمید سوالات از چه کتاب هایی میاد یا چه مباحثی مهم تره، البته دوستان هم رشته تون هم قطعا پاسخ دارند براتون. موفق باشید


نویسنده : رها تاریخ ارسال : چهارشنبه ۲۲ آذر ۹۶ ساعت ارسال : ۱۰:۱۰ کد دیدگاه : 1503661  
من برای تخصصی :
1.نظریه های بزرگان جامعه شناسی از کوزر(اینو دقیق بخون چون بیشتر سوالا مربوط به همین نظریه پردازاس)
2.نظریه های جامعه شناسی از جورج ریتزر
3.نحوه انجام تحقیقات اجتماعی از ترزال بیکر
4.روش تحقیق در علوم اجتماعی از باقر ساروخانی
5.مبانی جامعه شناسی(اسم نویسنده متاسفانه یادم نیس کتاب بسیار راحتیه و وقت کمی میبره ولی مهمه و حتما خونده بشه)
6.منابع حوزه های جامعه شناسی خیلی زیاده و وقت کم هست و من ترجیح دادم تست بزنم.مجموعه سوالات کارشناسی ارشد پردازش رو از سالهای اولیه تا اخر رو با جوابای تشریحی خوندم که بتونم حداقل تا سی درصد جواب بدم برای این درس که منبع اصلی نخوندم ولی تونستم خداروشکر 80 درصد بزنم.
ان شاءالله این منابع رو دقیق بخونی تمام دروسو بالای 60 میتونی بزنی.موفق باشی


نویسنده : علی تاریخ ارسال : سه شنبه 05 دی 96 ساعت ارسال : ۲۳:۳۵ کد دیدگاه : 1523744 
سلام، در درجه اول امیدتون رو حفظ کنید ، حتما خدا نتیجه زحمتتون رو میده،
نگاه بلند مدت داشته باشید ، بلاخره شما باید برای آزمون آمادگی کامل داشته باشید و زمانی در آزمون قبول میشید که به مرحله آمادگی کامل برسید و به همه مطالب اشراف کامل داشته باشید ، شاید در سال اول قبول نشید اما مطالعه ای که در سال اول داشتید ، در سال دوم نتیجه بده پس اصلا نگران نباشید، البته چه بهتر که همون سال اول قبول بشید.
قبل از همه چی اینکه چه شهری رو انتخاب میکنید خیلی مهمه ، باید جایی رو انتخاب کنید که شانس قبولی بیشتر باشه ، معمولا شهرهای نزدیک به مرکز استان و شهرهایی که تعداد ظرفیتشون کمتر هست ، شانس کمتری برای قبولی دارن ، به نظر من بهتره شهری رو انتخاب کنید که تعداد بیشتری نیرو میخواد و از بقیه شهرها دورتر هست ، خب البته اینجوری ممکنه ضریب کمتری هم بخوره(اینو در نظر داشته باشید) ضریب بومی شهرستان (شهرهای دامنه پذیرش 1.4 ) ضریب بومی استان(1.2) و ضریب غیر بومی (یک) هست


نویسنده : سارا تاریخ ارسال : چهارشنبه 6 دی 96 ساعت ارسال : ۱۹:۰۷ کد دیدگاه : 1524874  
برای آموزگار ابتدایی؛ دروس تخصصی 1.پرورشی نوین سیف. 2.ارزشیابی و سنجش در علوم تربیتی سیف. 3.روش ها و فنون تدریس شعبانی جلد1. 4.رشد لورا برک 1 و از دو قسمت نوجوانی فقط. یا کتاب رشد مدرسان یا ماهان. 5.فلسفه تعلیم و تربیت شریعتمداری و فلسفه نقیب زاده؛ یا فلسفه تعلیم و تربیت شریعتمداری همراه با فلسفه ماهان یا مدرسان. این چنتا کتاب رو اگر کسی بخونه با دقت و درست به امید خدا قبول میشه. ولی توجه کنید که آخرین چاپشونو بخرید چون طرح سوال از جدیدترین چاپه. انشالله موفق باشید


نویسنده : آموزگار سرخسم تاریخ ارسال : سه شنبه 12 دی 96 ساعت ارسال : ۱۰:۲۹ کد دیدگاه : 1531152  
سلام..
من با این روش عمومی هام رو خوب زدم..
ببین حتماااا کتاب آرایه دبیرستان رو بخون..
فایلشو از توی نت هم میتونی دانلود کنی..حتماااا بخون و تو تستا یک کار کن..
بکوب بخونی نهایتا ۳روز طول میکشه..
کتاب معارف دوم.سوم.پیش رو هم حتماااا بخون..سنت ها.توحیدها.جهان بینی.ایدئولوژی.احکام هم حتما یک نگاه بنداز که حداقل یکی دوتا سوال میاد..
کامپیوتر رو هم من حدودا ۱۰۰۰تا تست خوندم..
البته چون فراره بزار آخر..
آمار بخونی شاید یک تست بیاد بتونی جواب بدی..
تو این سه سال من یکبار یک سوال متنی اومد..
اطلاعات عمومی هم جزوه سال های پیش خیلی خوب بود..


نویسنده : دبیر ورزش تاریخ ارسال : سه شنبه ۰۳ بهمن ۹۶ ساعت ارسال : ۲۰:۱۶ کد دیدگاه : 1566983 
سلام… امیدوارم که بتونم کمکی کنم…. واسه اختصاصیا فیزیولوژی گایینی به اضافه تست کنکور سال های گذشته که توی هم سایت ها پیدا میشه…. رشد هی وود و یادگیری اشمیت رو خیلی خوب بخونید بعدش کتاب چکیده رشد و یادگیری مدرسان رو بخونید که تست هم داره… سنجش باید هرچی کتاب داشتید بخونید مخصوصا کتاب های حمایت طلب ، هادوی ، شیخ… سنجش تست سال های گدشته کنکور ارشد عالیه… مدیریت از همش مهمتره کتاب مدیریت سازمان های سجادی و طرز اجرای مسابقات حمیدی… در مورد مدیریت حتما اخبار و سایت ها و رویدادهای ورزشی روز رو دنبال کنید… چارت سازمانی وزارت و کمیته المپیک و فدراسیون هارو مسلط باشید… این ها تخصصین… درصدام… فیزیولوژی 36… رشد و یادگیری 46… سنجش 65… مدیریت 60


تجربه شماره 130: نویسنده : sociology تاریخ ارسال : سه شنبه ۰۳ بهمن ۹۶ ساعت ارسال : ۲۰:۳۹ کد دیدگاه : 1567026  
سلام و ممنون از لطف تان جناب آقای مرادی
از عمومی ها نمیگم چون بنظرم روشن هست بحث اش ولی در مورد تخصصی ها ضرایب کل اش 51 درصد بودن و برا 4 ماده آزمون این کتابها رو خوندم:
1-برای نظریه جامعه شناسی:کتاب جورج ریتزر و لوییس کوزر
2-برای روش تحقیق:کتابهای ترزال بیکر و دی دواس و ساروخانی(تا حدودی)
3-برای مبانی جامعه شناسی:مبانی بروس کوهن و اگه تونستید و وقت داشتید مبانی آنتونی گیدنز
4-برای مفاهیم حوزه ها بنظرم منبع مشخصی وجود نداره و کلا نزدیک 20 کتاب هست و تقریبا محاله بشه خوند ولی با جزوات بخصوص مال دانشگاه تهران و نمونه سوالات و سوالات سنوات گذشته کنکور ارشد میشه 50 زد.البته در این ماده سواد خیلی به دردت میخوره و طبق آموخته های قبلی میتونی خوب بزنی.
و در آخر بنظرم ریتزر رو کامل باشی میتونی تو همه تخصصی ها خوب درصد بزنی و آرزوی موفقیت دارم و بازم سوالی بود در خدمت.
پاینده و سر افراز باشید


نویسنده : علی تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۴ دی ۹۶ ساعت ارسال : ۱۲:۰۱ کد دیدگاه : 1549528 
برای هوش و اطلاعات عمومی ، حل کردن تست های آزمونهای گذشته خوبه ، اگه فرصت داشته باشید
تو این سایت سوالهاش برای فروش هست ، دانلود و کتاب
کامپیوتر هم دوجلد کتاب سبز علی گل خوبه اما به نظرم کافی نیست ، بعضی از بچه های گفته بودن کتابهای دبیرستان رشته کامپیوتر ، اینم خوبه ، چون به نظرم طراحان سوال آموزش پرورش نگاهشون به کتابهای دبیرستان هست و با این رویکرد سوال طرح میکنن(حالا تو درسهای دیگه هم این موضوع رو دیدم)


نویسنده : تربیت بدنی تاریخ ارسال : جمعه ۰۶ بهمن ۹۶ ساعت ارسال : ۱۳:۳۶ کد دیدگاه : 1570736 
سلام منابع ارشد رو بخونید حتما نتیجه می گیرید.
برا مدیریت سازمانها سجادی و طرز اجرا حمیدی، رشد حرکتی و یادگیری کتاب سبز ولی اله کاشانی کتاب های خوبی هستند، برا فیزیولوژی گائینی یا اگه 5 استاد رو دارید بخونید، برا سنجش چندین کتاب برا ارشد منبع هستند ولی من به شخصه چه برا ارشد و چه برا این آزمون هادوی رو خوندم و نتیجه هم گرفتم بستگی به خودتون داره. روش تدریس هم منبع درست و حسابی نداشتم با توجه به اطلاعات عمومی خودم و کتاب یادگیری که خوندم زدم (البته من یادگیری کاشانی رو پیدا نکردم و کتاب مگیل رو خوندم) اگه اونا رو خوب بخونید روش تدریس بالای 50 میزنید. برا تست هم مدرسان خوبه. موفق باشید.گردآوری: گروه نویسندگان ایران استخداماگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: زهرا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۲:۰۴
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۹۸۵

سلام،من میخوام هنرآموز صنایع غذایی شرکت کنم خواهش میکنم راهنماییم کنین برای تخصصی ها چه کتاب هایی رو مطالعه کنم و اینکه با چه درصدهایی قبول شدین.با تشکر

پاسخ دهید
 • نویسنده: علیرضا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۵۶
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۹۷۸

با سلام،من میخوام هنراموزصنایع غذایی شرکت کنم خواهش میکنم برای مطالعه منابع تخصصی راهنماییم کنین و اینکه با چه درصدهایی قبول شدین؟خیلی ممنون

پاسخ دهید
 • نویسنده: فاضل
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۲۱
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۳۳۴

باسلام، بی زحمت میخواستم منابع دقیق دروس تخصصی هنرآموز معماری رو بهم معرفی کنین، اونی که تو دفترچه آرمون زده رو میدونم، دنبال از همه کارآمدترش رو میخوام با فرض مثال مبانی طراحی معماری یکی از دروسمه، رفتم کتابفروشی ده تا کتاب با ده مولف گوناگون با من معرفی کرد

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۶
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۷۵۹۷

سلام دوستان بسیار ممنون از راهنمایی های خوبتون در دروس عمومی ،من در رشته مشاوره واحد اموزش و پرورش میخوام شرکت کنم و برای دروس تخصصی نمی دونم چی منابعی مفید تر هست تا مطالعه کنم دوستانی که تجربه دارند ممنون میشم راهنمایی کنند ،دروش تخصصی شامل :اصول و فنون مشاوره،مشاوره مدرسه،مشاوره خانواده،راهنمایی و مشاوره شغلی،روانشناسی تربیتی،روانشناسی یادگیری

پاسخ دهید
 • نویسنده: سحر مقدم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۵۷
 • کد دیدگاه: ۲۸۸۹۸۶۲

سلام من رشتم حقوق بوده ليسانس حقوق دارم سي سالمه دلم ميخواد استخدام اموزش پروش شم توروخدا اگر كسي هست منو راهنمايي چكار كنم اصلا ازكجا شروع كنم و اينكه ازمون رو بدي هر رشته اي قبول شي يا فقط مطابق رشته دانشگاهيته؟؟ من مدرك زبانم دارم ولي از اموزشگاه ازاد نه دانشگاهي اونم تاثيري داره توروخدا راهنمايي كنيد ممنونم

پاسخ دهید
 • نویسنده: فائزه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۳۷
 • کد دیدگاه: ۲۹۰۴۹۲۱

دوست گلم فک نکنم حقوق جزو رشتهای جذب اموزش پرورش باشه . روانشناسی و امور تربیتی و رشتهای دبیری رو میگیرن . مدرک زبانت برای شرکت تو ازمون موثر نیست چون باید لیسانس باشه حتما ولی شااااید برا کسی ک کتبی رو قبول بشه سر مصاحبه براش یه پوان مثبتی داسته باشه . موفق باشین

پاسخ دهید
 • نویسنده: shahi
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۱۲
 • کد دیدگاه: ۲۸۸۲۶۷۸

سلام بچه ها
من رشته تحصیلی دانشگاهی مهندسی فناوری اطلاعات هس تا الان تو هیچ آزمون استخدامی شرکت نکردم دفترچه امسال آموزش پرورش ک دیدم اصلا اسمی از رشته ما نبود من سال 89 لیسانس گرفتم تصمیم دارم برا آموزش پرورش بخونم کسی هس منو راهنمایی کنه بگه ک رشته من چی هس تو آزمون و مواد آزمون چی هس تا شاید بتونم برا سال 99 خودم آماده کنم؟؟؟؟ تنها چیزی ک دیدم کارآموز کامپیوتر هس ینی جز رشته ما هم میشه؟ خدا خیر بده کسی ک بتونه راهنماییم کنه

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۵
 • کد دیدگاه: ۲۸۸۲۷۴۴

با سلام
جهت بحث و تبادل نظر در خصوص استخدام آموزش و پرورش بر روی لینک زیر کلیک نمایید:
https://iranestekhdam.ir/%d8%b2%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%af%d8%a7%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%88-%d9%be%d8%b1%d9%88%d8%b1%d8%b4/

پاسخ دهید
 • نویسنده: جویا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۰۱
 • کد دیدگاه: ۲۸۸۸۶۸۸

من هم ارشد رشته IT هستم و راه شهرسازی قبول شدم یکبار و مصاحبه نرفتم.
دوست دارم آموزش پرورش باشم. نمیدونم رشته ما میتونیم در هنرآموز کامپیوتر باشیم؟
آخه تمامی دروس ما با کامپیوتر یکی هست و البته شبکه بیشتر از کامپیوتری هم پاس کردیم

پاسخ دهید
 • نویسنده: پریسا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۳:۵۳
 • کد دیدگاه: ۲۸۷۸۹۱۷

سلام من میخوام برای دبیر شیمی شرکت کنم میشه بگید از چه کتاب هایی بخونم؟

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی